Új privát üzeneted érkezett!

reméljk..
most csináltam nemrég egy lh-t és a második majdnem ugyanolyan erős mint az első csík.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lou!
Köszi az oldalt, találtam is egy finomnak tűnőt még délelőtt. De most meg már az agyamat eldobom, mert nem nyílik meg az oldal :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Felrobbanok :twisted: :twisted: . Gondoltam megnézem mi kell hozzá, mert megyek boltba. De ez az oldal egyébként mindig ezt csinálja velem. Soha nem tudom megnyitni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita egyáltalán nem akarja megnyitni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Ácica!
Judi esetét nézve jobb is ha minél előbb mész.

Nita!
Ne haragudj meg, de én az lh tesztre nem hagyatkoznék. Reggel csinálj majd még hcg-t, végülis most du csináltad, nem is biztos, hogy azt most még kimutatná.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita, nem :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,
írd meg a linket, és én bemásolom neked egy priviben. jó így?
mimilee
 
 


én se rá hivatkozom..én még most csináltam először ilyet..azt akartam megtudni hogy ez most mit jelent.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Szerintem is mindenféleképpen reggel tesztelj, akkor a legmagasabb a HCG-szint. Én HCG Line-nal csináltam.
ácica
 
 


Mimilee!
Köszi, de sikerült, végre. De mit kinlódtam vele. Nem értem, de mindig ezt csinálja ez az oldal velem :evil: .
Na, elmegyek a boltba.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


valaki tud mmst fogadni?elküldeném az lh képét hogy ez most jó vagy nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én sajnos nem, de nem teszed fel inkább ide?
én is kiváncsi lennék rá, mert tudod, már 8 napja csinálom az lh tesztet, és így össze tudnám hasonlítani a tiéddel.

bár, ahogy Encike ajánlotta, lehet hogy ott csesztem el, hogy este kellett volna... na majd holnap beszámolok, hogy az esti termés milyen lett.
mimilee
 
 


sajna nem tudom feltenni.....de megprobálom elküldeni az emailedre a mobilommal a képet..hátha

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem tudom az emailed..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


elküldtem priviben
mimilee
 
 


köszi :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ácica
Jó újra itt látni téged. Szerintem is simán menjél el dokihoz. Én biztos be lennék sózva, hogy biztosan tudjam babás vagyok. Majd megölne a kíváncsiság :).
Az meg kit érdekel, hogy mit gondol a nődoki. Ha bunkó, akkor cseréld le. :twisted:

Nita
Lehet, hogy tényleg korán teszteltél? Holnap reggel lehet, hogy két csíkos lesz.. :roll: Én drukkolok neked :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Rengetegen vagyunk és rengeteget tudnék hozzászólni, ez nagyon jó!!

Nita, megy a drukk Neked, mindenesetre jók a jeleid, amiket írtál. Várjál még egy-két napod, aztán ismételd meg a tesztet.

Ácica, várjuk a klassz híreket a dokitól, igen menj el minél hamarabb, lehet, hogy nekem is a csík másnapján ott kellett volna már ülnöm a dokinál. Bár sokan mondják, hogy tényleg nem látni még akkor semmit, legfeljebb vastagabb mhny-át!

Encike! Olyan jó Neked, már 14 hetes vagy! Gondolom, növöget a pocid, és már lassan érzed a pici rugdosását! Vigyázz magatokra, egyél sok-sok vitamint!!

Mimilee, ezek az ovu tesztek engem is meghülyítettek, így aztán le is tettem róluk, nem tudom, hogy jók-e igazán, vagy csak pénzkidobás. Egyszerűen csak érezzétek jól magatokat egymással, aztán összejöhet az a kis bébi akkor is. Vagy olcsóbb megoldás lehet a mini mikroszkóp, amin páfrányokat kell nézegetni. Esetleg próbáld meg azt.

Kissedi, Veled mi van, miért nem vagy jól? Ezt a havi rendszeres teszi Veled? Orvossal kellene beszélned!

Princzike, Neked nagy nagy szorítás, hogy a mai inszem sikeres legyen! Első alkalom volt? (és remélem az utolsó is!) Várunk a pozitív hírekkel!!

Bikfy, köszi a hormonos cikket! Tehát a progeszteron sokmindenért felelős. Akkor tehát sok folyadékos is inni kell, ugye? Az a baj, hogy naponta alig iszom kb. 1 litert, ha többet kelle, azt erőltetni kell, sajnos. Tudom, hogy ez is baj. Bikfy, egyébként mi miatt gondolsz hormonproblémára? Megosztanád velem, mert nekem is ilyen elképzeléseim vannak? Mik a jeleid?

Vernike, igenis jó, ha szerelmes az ember "Apiba"! Olyan aranyos voltál, ahogy ezt leírtad! Igenis kell a szerelem!!!!

Nyanya, remélem Barnus helyrejön, beköszöntött az esti hűvösebb idő, és biztos összeszedett valami komolyabb vírust. Biztos kikupálódik a kisgyerkőc!!

Loulou, nem félni a hétvégétől, bízni, bízni kell mindannyiunknak! :!: :!: :!:

Pruci, nálad is jönni fog pé! A p betűs társaink közül pét szeretjük, csak pirit nem!!!

Irdab, de jó volt Nektek romantikázni! Remélem "többedmagatokkal" jöttetek haza! :wink:

Luli, merre vagy? Ha táblázatközelben leszel, megtennéd, hogy törlöd a zebrát mellőlem és a ciklusnapot átírod úgy, hogy 10.18-a volt az 1. nap? Előre is köszi.

Muszáj optimistának lennünk, én is másképp látom a világot, mint szombaton, de nem tehetek mást!! Bízunk és hiszünk!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép
judi79
 
 


judi köszi.... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mimilee!
Akkor nagyon összeszedem magamat, hogy novemberben együtt lehessünk zebrásak. Tudod mi jutott eszembe? Mi van ha nálad tényleg hat ez a nyomorult cicka? Azt írtad, ma vagy a 15. napon és ma már volt tojcsid. De hát ez így tökéletes. Meglásd, a mensid sem 24, hanem pontosan 28 napra fog megjönni. Vagyis csak idd a teát, a palástot is, én meg megbocsátok, ha 1 hónappal előbb tesztelsz pozitívat, mint én. Viszont ha most ebben a hónapban terhes maradsz az én teáim hatására, akkor én akarok lenni a keresztanya!!! :D :D :D

Judi!
Az én jeleim a barnázás mensi előtt, és abban sem vagyok biztos, hogy van pé.-m. Ráadásul az én mensim előző hónapban kb. 2 hetet késett, azután darabosat mensiztem. Nem tudom, ez mi volt, mert én terhestesztet elvből nem csinálok, de azt mondják, akár elhalt terhesség is lehetett. Szóval most mérem a hőt, majd minden kiderül. Amúgy csak szeretném kiszűrni szimplán a hormonzavart, és mivel ez nem egy nagy vizsgálat, gondoltam megkérem a dokit. Mindössze ennyi.

Mindenkinek!
Örülök, hogy tetszett a hormonos cikk, használjátok egészséggel. Mindjárt visszaolvasok, megnézem, kinek kell még írnom. Most puszi, majd még jövök.
bikfy
 
 


Bikfy,
pontosan meddig kell inni a cickát? Azt értem, hogy pé-ig? De ez konkrétan mit jelent? Ha mérem a hőmet, és hirtelen lemegy, akkor hagyjam abba és másnap már a palástot igyam? Mert nálam másképp nem lehet mindig egyértelműen megállapítani a pét, sokszor csak hőmérővel...
A Te jeleid közül nekem a 2 hetes késés van meg, akkor ez tutira hormonzavar lehet? Mikor mész ilyen hormonvizsgálatra? Én is nagyon gondolkodom rajta. Ha beválnak a teáid, te leszel a mi közös kis "boszink"!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
judi79
 
 


Judi és Mindenki!
Azt nem felejtitek el ugye, hogy INNI, INNI, és INNI kell!!!
Tessék erőltetni, ha másként nem megy. Tessék magad mellé tenni egy 2 literes üveget, amit meghatározott időn bekül meg kell innod. Gondolj arra, hogy a gyereknek mennyivel megkönnyíted a dolgát a beágyazódásos témában! A második 1,5-2 litert meg lenyomod otthon.
Judikám, ettől függetlenül neked még mindig azt mondom, irány a doki. Egy kis szaros vérvétel nem a világ, viszont egy következő csalódástól megmenthet. És én biztos vagyok a te sikeredben. NYUGI!!! :wink:
bikfy
 
 


Hát sziasztok lányok!
bocs,hogy nem tudok mindenkinek válaszolni, de eszméletlen mennyit írtatok!
rólam annyit,hogy úgy érzem magam, mint akit kimostak. fáj mindenem. és még mindig pecsételek, vagy barnázok, fogalmam sincs mi ez :roll: ??? nekem még sosem volt ilyen. max 4 napig szokott tartani, de akkor is már 4.nap alig van, most meg 5. nap és rendesen fáj a hasam és pecsétel. na ez mi?
Ma hívtam a dokim és elmarad az átjárhatósági. emiatt a sz.ros ünnep miatt. azt mondta ő a 9.napon szokta csinálni. és mivel a 12.napig mindenképp meg kell csinálni, nem férek bele. majd jövőhónapban :twisted:
már pedig alig vártam, hogy megtudjam mi van.

Most ráadásul megy a hasam, görcsölök meg majd meg fagyok és hányingerem is kezd lenni. ááááááá tuti beteg leszek, hogy soha nem úszom meg.
na megyek bebújok az ágyba, mert api rámparancsolt!!!
így hát nincs mese, menni kell, mert már hozza a teát, és ki kell használni az ilyen ritka alkalmakat. :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Judi!
Addig, amíg nem voltam vérvételen, nem mondhatom, hogy tutira hormonzavar. Az ilyen öndiagnosztizálás mindig veszélyes. Amúgy nem tudom, mi lehetett velem előző hónapban, nem igazán lehettem terhes, mert védekeztünk, de sokan írták, hogy attól még minden lehet, akár gyerek is. Most úgy döntöttem, 1 hónapig mérem a hőmet, aztán novembertől mivel úgyis efektíve belevágunk a dologba, irány a 3. napon a doki.

Vigyázz a boszorkányságommal, ez nem hülyeség tényleg sok mindent megérzek. A barátnőmék sokáig jártak lombikozni, de végül hazaküldték őket. Férj 0 spermaszám, csaj nuku peteérés. Megmondták nekik, esélytelen. Én nem tudtam, hogy nekik ilyen komoly problémáik vannak. Egyik este velük álmodtam, a csajt láttam gyönyörű kismamaként. De nagyon biztos érzés volt. Másnap felhívtam őt, és elmeséltem neki. Ekkor mondta el a problémáját. Mondtam, ne izguljon, minden oké. Ne akarok hazudni, de még abban a hónapban pozitívat tesztelt. És már álmodtam a második gyermekükkel is.
És egy másik barátnőmmel is így jártam. A kolléganőm és az unokatesóm még nem tudták, hogy terhesek, én már mondtam nekik, ne költsenek tesztre sem, inkább spóroljanak babakelengyére.
Szóval én tényleg egy kis boszi vagyok. Lehet, szakmát kellene váltanom.
bikfy
 
 


Sziasztok!

Mimilee: köszi a hiányolást, tényleg nem nagyon tudok írni én sem mostanában. Annyit írtok, hogy mire a végére érek sosem marad időm írni :lol: De most Marci apázik, így ide csüccsentem.

Tegnap voltunk a 12 hetes UH-n és minden rendben, mindkét babóca szépen fejlődik, majd 4 hét múlva kell menni megint. Vannak képek is, majd felteszem, csak be kell szkennelni. Olyan édesek!!!

Judi: Sajnálom :(

Ácica: én is 5 hetesen voltam, és ezt a dokim mondta, úgyhogy menj nyugodtan!

Én használtam LH tesztet, és nekem bejött, bár arról nem volt szó, hogy ikrek lesznek :oops: :lol:

Mindenkinek kitartást erre a hónapra és sok-sok zebrás tesztet!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Lányok!
Nálunk most megint porondon van anyós téma. Szerintetek mekkorát ordítottunk? Hihetetlen... :twisted: :twisted: :twisted:
bikfy
 
 


Nicole! várjuk a képeket!!!
Bikfy! nálunk is volt hétvégén. nem irigyellek!
na megyek api gesztenyepürét kíván :lol: nagy örömömre. (még jó, hogy fogyózni akar :roll: :wink: )
Jó éjt nektek!

Kép
kissedi
 
 


Judi!
A palástot ráérsz akkor elkezdeni, ha felment a hőd, aznap.

Edi!
Jobbulást :!: :!: :!: De hogy mi lehet veled, nem tudom. Hihetetlen, hogy mostanában még a stabil ciklusok is így felborulnak :shock: :shock: :shock:

Nikole!
Örülök, hogy minden rendben :D :D :D .

Irdab :?:

Megsült a kuglófom. Biztos fini lett, de én ennyi erővel sz*** is ehetnék, semmi ízét nem éreztem. :x

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy!
Micsoda egy anyósod van neked :roll: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bikfy kössük össze az anyósodat az enyémmel... :)
nikole nagyon örülök,hogy rendbe vagytok!!!!!!!!várjuk a képeket... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsi, nagyon rövid leszek, lévén nagyon késő van... Ti meg rengeteget írtok! :D

Judi,
örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jobban vagy! Fel a fejjel, és előre a babóért! :wink:

Princzike,
drukkok mennek a babásodáshoz! :)

Irdab,
hajrá zebra! :)

Nitácska,
neked is hajrá zebra! :) Reményt nem feladni!

Ranita,
remélem, jobban van Hanna!

Edi,
jobbulást! Doki semmit sem mondott a pecsételgetésre?

Én már alig vérzek, valójában már tegnap alig véreztem, de tegnapelőtt Niagara volt, a görcsök szerencsére délutánra megszűntek. Mindenesetre holnap elmegyek toxos vérvételre, legalább azt kizárom (remélhetőleg).

Hát, ez borzasztóan szűkszavúra sikeredett, kárpótlásul itt van három kép a gyerekekről, ha rákattintotok, nagy lesz (a megjelent képre is érdemes még egyszer kattintani, akkor jobb minőségű lesz).

Jó éjt! :)

E.

Képek eltüntetve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára euonymus 2008.10.21 22:47-kor.
euonymus
 
 


Sziasztok!

Euonymus, gyönyörűek a gyerkőceid! Hát Ti biztosan nem unatkoztok otthon! :wink:
Én most nem jöttem egy ideje, bocsi az eltűnésért. Elég stresszes volt az elmúlt pár nap. :( :( Idegeskedés, sirdogálás, stb.... De hagyjuk is. Apival minden oké, ő nyugtatgat. Csak a családomban most hirtelen több végzetes derült ki. NAgyimat bevitték a kórházba és hát sajnos nagyon kevés az esélye, hogy hazajön még..... ehhez hasonló dolgokkal volt tele az elmúlt pár nap.
És bár ma a hőm felcsúszott, a reggeli wcézés :oops: után rózsaszínes volt a papír. :oops: :oops:
Na tessék még ez is. Pedig úgy biztam.
Kép

Lányok, ha lesz erőm pótolom a rég nem látott táblát, de ahhoz alaposan vissza kell olvasnom.

Judi, nagyon sajnálom! :( :( Sok erőt és kitartást kívánok, remélem a következő ciklus szerencsésebben végződik! Fel a fejjel, pozitívnak kell lenni! (De ahogy olvasom, nagyon ügyin összeszedted magad)

Irdab, ha jól olvasom késik ezerrel és mégh nem teszteltél????????????????????????????????????? :wink: :wink:

Kép

Kép
luli
 
 


Luli csodaszep a hod, es nem is esett le, pont tiz nap telt el a pedtol, nem lehet hogy ez csak a beagyazodas miatt van... :roll: ? Drukkolok hogy csak a papiron legyen tovabbra is, vagy sehol!!! Jaj nagyon sajnalom a nagymamidat :( nagyon nagyon...
Nitacska hol vagy? :roll: Szerintem tul koran teszteltel es foleg hogy delutan! Azert remelem megprobalod meg reggel!!!
Pruci a lovaknak van vagy 1 meter, nem :oops: :lol: :lol: ?
Princzike koszi az infot az inszemrol, fu ez az egy ora alatt be kell erni az anyaggal ez azert durva... persze ertheto de hogy akkor szinte szaladni kell vele :?
Mimi orulok hogy ott a tojcsi! Es remelem hatekony volt az akcio :) . Lehet hogy tenyleg "szabalyos" 28 napos lesz a ciklusod (csak ezt mar nem fogod megtudni remelem :D )
Acica jo hogy jottel!!! En is gondoltam rad!!! Igaza van Miminek, legalabb idoben tudsz dokit valtani ha ugy alakulna. Es ha a masikhoz a 7. het fele mesz az is teljesen jo, akkor meg mar van szivhang is!
Judi koszi nagyon a biztatast! Nagyon kedves vagy!
Edi jobbulast neked! Gyogyulj meg gyorsan!
Bikfy en szoktam irni az anyososba a hazassag, csaladon belul van "hogyan eljuk tul? tulelo kalauz anyosainkhoz" cimmel. hat van jo sok "erdekes" sztori.... bar mar nem vagyunk ott sokan de visszaolvasni erdemes mert vannak nagyon jo kommentek...
Euonymus csodaszepek a gyerekek! Megmutatod majd picit nagyobban is oket? A harmadik kepet nem nagyon latom.

En vegulis megvagyok, jol vagyunk apival, bar osszebujas nem volt a jonas napom eloesteje ota - azaz 6 napja... (mintha mar csak a kotelezore mennenk ra :roll: )... Tenyleg ra kell kicsit kapcsolnom mert sajnos ramehet a szexualis eletunk erre a kotelezo babagyartasra.... Ma elcsabitom ugy dontottem most itt hirtelen :wink:

Puszillak titeket egytol egyig!!!
Vendég
 


Hogy kell kiszamolni mikor jon a lapteto? Vagy azt a hozzaszolasok szamabol tudni a topikcimeknel? Mondja mar meg valaki :lol: . Na nem mintha babonas lennek :lol:
Vendég
 


Köszi a gyerekek nevében! :D

A képekre ha rákattintotok, akkor nagyobban megjelennek (vagy nektek nem?). Ha mégsem, akkor felteszem nagyban.

Luli,
szerintem ez gyönyörű tankönyvi görbe, a rózsaszín meg lehetett beágyazódástól, szóval hajrá! :D

Loulou,
ezaz, csábítsd el apát! :wink: Képek nagyításáról ld. fent!

Mi ma felmegyünk Pestre toxot nézetni (én a két kisebbel). Vicces lesz a vérvétel a két kicsivel, hihi. :D

E.
euonymus
 
 


Loulou,
laptető: egy oldalon 40 v. 50 hozzászólás van (nem emlékszem pontosan), utána új oldal nyílik. :wink:
E.
euonymus
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok, de nekem általában így szokott kezdődni. Álatlában szex vagy wc után rózsaszín ez megy kb 2 napig, utána 1-2 napig pecsételés egész nap aztán meg beindul. És az, hogy most felment a hőm, lehet hogy azért van, mert van egy kis torokfájásom.
Persze van bennem még egy pirinyó remény, de az alíg pislákol.

Na teszem a táblát, nem garantálom, hogy stimmelnek az adatok, egy kicsit szét vagyok esve, úgyhogy nyugodtan jelezzétek és javítom!

Kép

loulou, ha rákkattintassz a képekre megnyílik nagyban,.

Kép

Kép
luli
 
 


Sikerult! Dragak nagyon!
Vendég
 


Basszus, most elszállt minden amit eddig írtam.

Kép

Kép
princzike
 
 


nos... nem volt nagyon sok időm mindent rendesen végigolvasni, így előre is bocsi mindenkitől , akit most kihagynék. Ígérem pótolom:

Euonymus
Nagyon szépek a gyerkőcök. Grat hozzájuk :)

Luli
Most mi van? Nem lehet, hogy tényleg csak a beágyazódástól? Én reménykedek benne :) Meg lesz az ?
Az én hőm pl. tiszta zizi. Most a görbe nem is mutatott PÉ-t, pedig volt, mivel doki bácsi rásegített.

Ranita
Milyen kuglóf lett a végén?

Bikfy
nem akarsz mindannyiunknak is ilyeneket álmondni? :) :lol:

Hogy teszitek fel a görbét? Fertility-set. Most eleget bénázgatok itt. Tiszta szőkének érzem magam. Pedig már egyszer sikerült :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Euonymus!
Gyönyörű gyerekeid vannak. Hogy őszinte legyek, picit irigy vagyok, én is szerettem volna 3 gyerkőcöt :( . De már biztos nem lesz :cry:

Luli!
Sajnálom a nagyidat :( .
A görbéd pedig jól néz ki.
Nekem jó a tábliba minden.

Princzike!
Úgy látszik ezekre a görbékre se lehet akkor adni.
Végülis sima márványos kuglóf lett, mazsolával. Anyukám szerint nagyon finom :D .

Irdab :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Tegnap este mi is összebújtunk apával :D . Hát az egy vicc volt :D . Hol köhögnöm, hol tüszögnöm kellett :? . Kezdem leírni ezt a hónapot is :(

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Akkor fincsi kis kuglófot sütöttél :)
Viszont szerintem nem kellene leírnod ezt a hónapot. :) Menni fog az :)
Most írtam be az e havi hőmet a Fertility-re és ott meg mutogat vmit, hogy valami volt, vagy van. A Cikluson meg semmi. Én ezt nem is értem.
Ti hogy teszitek fel a görbét a fertility-ről?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike:

rámész a görbére, jobb klikk/másolás.
Aztán megnyitod a paint-et. Ide bemásolod. Aztán Fájl/Mentés másként.Be kell állítanod, hogy jpg-ként mented.
Lemented a gépedre, aztán onnan ide feltöltöd.
Érthető volt?

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok Csajok!

Kissedi,
Sajnálom, hogy egy újabb hónapot kell várnod emiatt az ünnep miatt. Várni a legrosszabb, tudom… És ne legyél beteg!

Bikfy,
Ne aggódj, nem foglak beelőzni, sőt! Szóval a novemberi zebrával (ha tutira ígéred), abszolút kiegyezhetünk.
És vicces ez a boszorkányosdi, velem ugyanez van (mint ezt már megszokhattuk egymással kapcsolatban).
Én régen (kamaszkoromban) simogatással tudtam kulcsokat, kanalakat hajlítani, meg mindenféle furcsa dolgot csinálni. De ezekkel már felhagytam, akármennyire is kérnek, nem szoktam csinálni.
Viszont mondjuk olyan 90%-os biztonsággal mondom meg a barátaim születendő gyerekeinek a nemét. Meg én is álmodok olyanokat gyakran, ami bekövetkezik… (kivéve magamról, mert akkor már kb. 120 gyerekem lenne :)

Nikole,
Várjuk az újabb képeket! És már érzed is, ahogy mocorognak?

Irdab!!! Hahóóóó! Merre jársz? Nem szép dolog ám minket itthagyni kétségek között!

Euonymus,
Hát valami hihetetlenül aranyosak a gyerkőceitek. Megértem, hogy nem akartok megállni háromnál, annyira helyesek!

Lulikám,
Nagyidat nagyon sajnálom…Köszi a táblát, és nagyon szép, ígéretes a hőd! Ügyi vagy, hogy vezeted. Én még mindig nem szántam rá magam.

Loulou,
Bújjatok ma össze apival, abból baj nem lehet :)

Ranita,
Miért ne lehetnél háromgyerekes anyuka?! A korodat tekintve még bőven belefér…

És akkor kicsit magamról:
Én teljesen padlón vagyok. Egyrészt a tojcsi is totálisan eltűnt (a múlt hónapban 3 napig folyamatosan volt - tudjátok, amikor épp nem voltunk beszélőviszonyba a zurammal; ilyen az én formám - , most meg csak egyszer vettem észre tegnap, amikor írtam is nektek, azóta semmi). Másrészt, ami sokkal aggasztóbb, hogy egyszerűen nem lehet úgy babát csinálni, ha nem szeretkezünk. Tegnap is a férjem akkor jött haza, amikor már aludtam, és annyira elegem van… sajnos nálunk eddig is gond volt a szexuális életünkkel, de most rádöbbentem, hogy így tényleg nem lehet. Havi egy szeretkezésből nem lesz semmi. (most nem részletezném az egyéb gondolataimat, miszerint talán nem a megfelelő ember mellett horgonyoztam le és az, hogy jóformán nincs szexuális életünk olyan, mintha egy időzített bombán csücsülnénk…stb.stb.)
A legjobb barátnőm reggel felhívott, hogy én vagyok az első, akivel megosztja a pozitív tesztjét :))) még a férje sem tudja! És annyira, de annyira örülök neki és a boldogságának, csak ez is ráébresztett, hogy nem kéne mindenféle hülye teát innom, meg lh teszteket csinálnom, meg elolvasni a létező összes szakirodalmat, elég lenne ha mondjuk heti 3-4szer szeretkeznénk, mint a barátnőmék. Ő ezen kívül semmit nem tett az ügyért, és rögtön sikerült.
Na jó, befejezem a nyávogást, csak ez egy ilyen nap. (és ne értsetek félre, nagyon szeretem a férjem, sőt kurvára szerelmes vagyok belé, és ez a legnagyobb baj azt hiszem. Nem azért, mintha ez nem lenne kölcsönös, hanem azért, mert így annyira nehéz lesz az életem… - nem tudom ez világos volt-e…?)
Puszi csajok, ne aggódjatok értem, mindjárt elmúlik...
mimilee
 
 


Sziastzok!

Luli! Nagyon sajnálom a nagymamádat! Még ne add fel ezt a hónapot!

Loulou! Igen, a lovaknak van 1 méteres :lol: :lol: :lol:

Euonymus! Gyönyörűek a gyerekeitek! Gratulálok hozzájuk! És persze irigykedek! Én is hármat szeretnék, de hogy összejön-e...

Nita! Mi van veled? Teszteltél?

Ranita! Miért is adnád fel ezt a hónapot? Még pé előtt állsz és addig még sokminden történhet, pl meggyógyulsz. Fel a fejjel! Én neked is lesz 3!!!

MImilee! Nem gondolkodunk negatívan! Barátnőnek szuper, de nektek is össze fog jönni hamarosan!!!

Bikfy! Velünk is lécci álmodjál ilyeneket!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Luli
Köszönöm :)
Menni fog :)

Mimilee
EGyáltalán nem gondoljuk, hogy ezeket nem kellene velünk megosztanod. Már az is segít (legalább is nekem), ha kibeszéled magadból. Mi meg meghallgatunk téged- izé, akarom mondani elolvasunk :). Remélhetőleg a sex dolog is talán rendeződik nálatok, ha párod is úgy gondolja (és miért ne gondolná úgy, ha már egyszer megígérte), hogy egy babót összehoztok :).

Kép

Kép
princzike
 
 


Mimilee, Pruci!
Egyáltalán nem a koromról van szó, én akár még 35 évesen is szülném a harmadikat. Hanem arról, hogy én ezt még egyszer nem fogom végigcsinálni. Az állandó reménykedés, idegeskedés, hogy mért nem sikerül és persze a sok csalódás :( ...Addig nem adom fel, amíg nem lesz egy kistesó, de a 3. gyerkőcről én már lemondtam :(

Mimilee!
Azért én egy picit aggódom :? . Nem jó az, ha ilyeneken agyalsz. Viszont igazad van, többet kellene tenni az ügy érdekében :) . Azt olvastam valahol, hogy akkor kell elkeseredni, ha valakinek nem jön össze a baba, ha heti 3-4* is van szex. Persze sok olyan van, akinek akár a heti egyből is rögtön sikerül, de úgy látszik mi nem azt a tábort erősítjük :cry: .
És ha nem túl indiszkrét kérdés, most a párod munkája miatt ilyen gyatra a szexuális életetek vagy van más indok is :oops: :oops: :oops: ?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita, teszt :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


köszi lányok :)

ja, és azt nem is mondtam, hogy holnapra kaptam időpontot a nőgyógyászomtól. lévén, hogy egy éve voltam, szerintem kérek tőle rákszűrést, és egy hüvelyi uh-t, hogy lássuk minden oké-e.
valamint akkor én is rákérdezek, a mensi előtti egy-két nap barnázásra. őszintén szólva engem eddig nem zavart, mert azt hittem, hogy ez a piri természetes velejárója, de mióta ti írtátok, hogy ez hormon-gondokra utal, azért beparáztam picit.
szerintetek még mire kérdezzek rá, ha úgyis ott vagyok?

meg tegnap este még egyszer megcsináltam a fránya lh tesztet, de ugyanaz az eredmény: két halvány csík...
mimilee
 
 


Ja, Mimilee. Én is általában csak egyszer szoktam észrevenni ezt a tojcsit, bár mondjuk én különösképpen nem figyelem. Szerintem az nem baj.
Szerintem neked nem jön be ez az lh teszt. Hallottam már olyanról, hogy mindig ugyanazt mutatja. Hagyd a fenébe.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,
a gyatra az egy remek szó, már nagyon rég hallottam, de igazán találó a mi esetünkre.
hát a férjem munkája sem segít az ügyben, hiszen kb. 10-ből 9-szer külön megyünk ágyba. (én már alszom, mikor ő lefekszik az esetek többségében). de nem erről van szó.
ez egy elég bonyolult sztori, már szakembernél is jártunk, de nem segített (vagy nem jóhoz mentünk).
nagyon-nagyon leegyszerűsítve arról van szó, hogy nála a lelki kötődés, szerelem, kizárja a testiséget.
az előző kapcsolataiban működött a szex, de nem volt soha szerelmes (nem is voltak ezek hosszú kapcsolatok). belém viszont az, és nem működi a szex. ez kifejezetten pszichés dolog, nem "technikai". tehát azért én bízom benne, hogy valahogy felülkerekedik majd a saját gátjain, és változni fog a dolog. de nagyon nehéz mindkettőnknek.

ja, igen. az lh tesztet tényleg hagyom a francba, csak pénzkidobás volt nekem...
mimilee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?