Új privát üzeneted érkezett!

Melinda!
Üdv itt! Az egyik unokatesómnak is csak gyógyszerrel jött meg mindig. Aztán lekezdte inni az aloe verát és beállt neki a ciklusa 28-30 naposra. :wink: :lol: Plusz mehet mellé a cickafark+palástfű és az e vitamin is jó. :lol:

Vicus!
Nem tűntem el, csak néha dolgozom is! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Köszi az infót.Ezeket hol tudom beszerezni?
És ezekből mennyit kell inni és milyen rendszerességgel?

Melinda
fomiaae
 
 


Vicuska... RMPPB? :) Próbálom megfejteni, de csak arra bírok gondolni, hogy ez egy masszív káromkodás rövidítése. :lol:

Melinda, igen, hőmérőzök.. és hát hogy bejön-e, majd meglátjuk. Szépen kirajzolódott a pé-m, úgyhogy ha az a cél, hogy tudjam, mi zajlik épp bennem, akkor bejön. Te is mérni fogod?

Dike, szerintem is simán tesztelhetnél még egyet, mondjuk holnap. :) Sajna azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha a luteális fázis hosszabb mint 14-15 nap. Inkább azzal szokott gond lenni, ha rövidebb, túl rövid ahhoz, hogy beágyazódás történjen.

Asszem ebben a ciklusban bevetem én is a cicka+palást dolgot. Szörnyű az íze meg minden, de hát szent a cél. :)
Vendég
 

 
 

Suzy!
én csak örülök, h már ilyen nagy a kis Vinzent!nagyon szép név és ritka :lol:

Dike!
hááááááááát, nekem is gyanús vagy :D tényleg ott a beágy.hőleesés a görbéden :D

Kukac!
hát igen, aki melózik....sz@r lehet..hihi :lol:

Zsu!
majd csak válaszolnak :D

Sleepin!
örülök h jobban van!majd én is elolvasom 8)

Melinda!
Úrhida :D
a másik helyi topicon is láttalak :wink:
cickafark pé előtt, palástfű pé után
bármelyik gyógynövény boltban kaphatók.minden nap reggel 1 bögrével ittam én.
vegyél méhpempőt, azt meg drogériában(rossann, dm) kapsz, az is segít, az anyakirálynő a méhcsaládban is ezt eszi és így lesz a soki pici méhecske :D
Vendég
 


Nyugodtan megírhatjátok,ha nem tetszik a név. Remélem a család nem dob hátast töle. Itt is ritkának számít, viszont nem ultramodern.

Sleepin!
Igen lehet Vini, de mi valszeg Vinz(ejtsd:Vinsz)-nek fogjuk becézni. :lol:

Vicuska!
Akkor jó,ha csak azért írtad!
Tényleg Melus kolleganöddel mi van? Megszült már?

Mamiról nem tudtok valamit, hogy egybe vannak e még?? Remélem, azért értesít minket ha eksön van... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.10.20 16:21-kor.
susy75
 
 


sziasztok,

asszem nálam tényleg beköszöntött a 3. trimeszter - állandóan aludnék és 2 lépéstől is elfáradok :roll:

Dike, biztató a görbe! :wink:

Kolibri, remélem kibékültök minél előbb!!!!!!!

Melinda, üdv itt és mielőbbi babásodást! Soha nem szabad elveszíteni a reményt, ebben nekem is nagyon sokat segítettek itt a lányok, biztos vagyok benne, hogy neked is hamarosan sikerül :D
Szerintem gyógynövényboltban próbálkozz a beszerzéssel :wink:

Susy, szép nevet válaszottatok! :D Szép nagy bébike!
Pajzsmirigyem legutóbb is jó sz*r lett, pedig újra emelték a gyogyimat, de nem nagyon venni észre a hatását, kb olyan magas gyogyival a tsh-m, mint "gyárilag" volt gyógyszer nélkül :evil:

Babcsi, gyönyörű szép Gergely baba! Örülök, hogy a szülést is ilyen szép élményként éltétek meg!

Vicuska, hogy vagytok? Gratula a 2. trimeszterhez :D

Dobok pár képet a szobáról, remélem nem bánjátok, ez már majdnem a végleges változat :lol: :
Kép

Kép

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
Nagyon szép a szoba, ügyik vagytok. 8) :lol:
A fotel direkt szoptatós? Hol vettétek? Nekünk is kell még fotel a szopihoz, de lehet hogy olyat veszünk, ami nem kimondottan kismamáknak, van és azt késöbb is ki tudjuk használni! :wink:
susy75
 
 


vicky! nagyon szép a szoba, fuuu de tetszik!!!

KépKép
dike
 
 


Susy, köszi :D Igen, szoptatós fotel. De nagyon kényelmes, szerintem utána is nyugodtan lehet használni pl tévézős fotelnek :wink: A Kikában vettük, a Brendonos Hauck-nak (az első) a koppintása és pont feleannyiba került, csak a mienknek nem lehet dönteni a háttámláját:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/Bro ... lter=Hauck

Állítólag az Ikea-s relax fotelek is nagyon kényelmesek szoptatáshoz :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Dike, köszi Neked is! Nem semmi feladatot vállaltál a visszaolvasással :shock: :lol: Már csak tízszer ennyi van :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
Most akkor sz@r a pajzsmirigyed, hiába emeltétek meg az adagot? Nagyon alulmüködik? Dokid mit mond?
szerencsére az enyém rendben volt legutóbb!


Csajok! Nincs magyar adóm!!!!!!! Van valakinek otthon digtális upc-je? Mükszik? :shock: :shock:
susy75
 
 


Pontosabban bekapcsoltam a tévét még jó volt,aztán egyszer csak eltünt az rtl és most egyik se jön be. :evil: :evil:
susy75
 
 


Halihó!

Ma reggeli hőm 36,9. Hát én optimistán megállapítom, hogy ma ágyazódok be. :lol: (Lehet kellene már görbét szerkesztenem.)
Beszéltem a Kaálival, szerdán megyünk a 20.cn-en ellenőrzésre mert pénteken nem lesz a doki, a jövő hét meg már késő lenne.

Vicky
Nekem is nagyon tetsz a szoba mintmár írtam is. :D Ügyik vagytok!!!

Dike
Én lehet, hogy későbbre tenném a pét a görbe alapján...mert a legtöbb ilyen program akkor teszi a pét be ha már utána legalább 3 napig feljebb van a hő mint a pé-nél, aztán a beágyazódásnál eshet egy kicsit de nem törvényszerű. Nem baj ha nem 37 a hőd sztem...csak magasabb legyen a ciklus 2. felében mint az elsőben.

Babcsi
Tök jó, hogy a csaszis szülés is lehet "jó" élmény! :D Gergely baba nagyon nagyon ari!!!

Pompom
Mit is mondhatnék? Új hónap új remények!!! :D

Vicuska
Kösz az infót a tőzegáfonyáról...de már jobban vagyok.Este még kis palackkal aludtam el biztos ami biztos és ma du is elővettem. Iszok sokat...de nem sört...lehet, hogy kéne. :lol: Van alkoholmentes is a boltban. :roll: De inkább egy deci fini vörösbor, az jót tesz a beágyinak. :wink:

Amúgy a palástfű tea egész jóízű, sokkal jobb mint a cicka.

Susy
Sztem a Vinzent jó név. :D Mondtam már régebben, hogy a mi gyerkőceink Alex és Szandra lesznek ha vegyes ikrek :lol: ....a többi még nem tuti.

További üdv mindenkinek!!!Pusz:
Krisz
vizkriszisback
 
 


helllo bubikák...

élek és még 3:1 :wink: , cask kissé kezdek befordulni, próbálok koncentrálni magamra meg a bébikre, mert úgy néz ki most már a jóisten se ment meg az anyává válástól :wink: hálistennek :wink: :lol:

ma voltunk pont dokinál, szépen dobog a kis szivük..., ez gyenge UH itt csak enyit tudunk megállapitani de ez is elég nekem a bodogsághoz....hja meg a lepényke is jó állapotban van, kapnak enni a kis vackorkörték eleget...

méhszájam szépen fel van puhulva, egy ujjnyira nyitva, kicsikék befordulva akár hüvelyi szülés is lehet dokim szerint....hát még meglátjuk, azt mondta ha megindulnak maguktól, akkor nekiugorhatunk, nagyon fog rám figyelni, s ha valami baj lenne, gyorsan kikapjuk őket....de ha szépen tágulok akko mérne....ezt még meggondolom :roll:

kezdjük a ctg ket ehéten, ugyhogy célegyenes :wink: már nagyon fáj minden, mennni is nehéz aludni is, de hát ezzel jáááár :lol:

csajszikák szoríytok mindenkinek azét jövök méééég, csak most nem tudok reagálni sokat pusziii
Vendég
 


Vicuska,
köszi az infót.Még azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudom, hogy van-e peteérésem.Csinálom ezt a PG53-at, de nekem még egyszer sem volt páfrányos!
Szerinted mit csináljak?

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Hát ez a 7vége mozgalmas volt.Férjem szülinapja volt.Szombat a barátoké,a vasárnap a családé.Szóval elfáradtunk.

Vica!

Nem merem kijelenteni hogy megszűnt az endo.Még friss a műtét.De sok jóval bíztattak bennünket a Semmelweis egyetemen.
Már így túl a fél éves diferelin injekció kúrán.Remélem ezt a két évet végre magunk mögött tudhatjuk.


Babcsi!

Gratulálok a picihez.Édes nagyon!

Vicky!

Szép a szoba nagyon!
Vendég
 


Estét csajok!!!!!
Vendég
 


Vicuska!

Majd a 4 napos pihi alatt írok többet! Örülök, hogy szent a béke!!!!!

Babcsi!
Ez a Babbalú gyönyörű!!!!!!!!! Ilyenkor még szeretnék én is!

Ma Szabi arcába beleharapott az egyik idióta kislány :evil: :evil: :evil: Legközelebb kiverem a fogát, ennek ez a szokása, biztos ezt látja otthon!!!!! :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll:

Megyek meglesem a pogácsákat, holnap a suliban szülinapot tart a fiam!
Hétvégén lesz a szépségverseny döntője, majd beverek 2 pohár pezsit, és nem fog reszketni a lábam!


Mamika!
Itt a finish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gröni!
Hogy vagytok???????????? Most már minden ok lesz!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Nati

Boldog szülinapot Lacinak!!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D
Kép
Vendég
 


Nem tudom hallottatok e a bükki füves emberről Gyuri bácsiról?
Ő gyógynövény teákat készit és van egy kimondott babaváró csomagja.Mi már isszuk.ér és vértisztitó meg méhfalerősítő tulajdonsága van.
Bővebb info:www.gyorgytea.hu
ahol viszont megnézhetitek a bácsival készült riportot:
www.hirTV.hu-müsorok-életmód-gyógyhir-2008-melyik babáról mondjon le az anya.ennek e riportnak a végén van.
Mi hiszünk benne.
Vendég
 


Ditke!!!

Laci nagyon köszöni nagyon tetszik neki a macid!

És te hogy vagy? Mostanában nincs sok időm, sem írni sem olvasni :? :?
De próbálok képben maradni!
Vendég
 


Nati

Gondolom hogy a meló+a sok szaladgálás miatt nincs már sem időd sem kedved olvasni a b.netet. :roll: 8)
Én sem írtam mostanság, és még egy darabig nem is igen fogok! Össze kell kaparnom magam! :shock: Sorozatosan csalódom emberekben, már a kolléganőim is mondták hogy hülye vagyok! :lol: Nem várok hálát a tetteimért, beérem egy köszönömmel is! :wink: A másik emberke pedig még engem tol le, hogy miért is nem megyek feléje már 3 hete! :shock: Német állampolgár, a férje magyar, amióta én ismerem 14 éve nem volt munkahelye, a férje kint dolgozik, tehát egyszál maga van, ha nem főz úgyis jól van, ha shoppingolni támad egész nap kedve úgyis jól van, ha éppen a kertet akarja rendbe rakni úgyis jó, mert be tudja osztani az idejét, éppen milyen az időjárás, és éppen milyen lábbal ébredt!!!!! :evil: Na ez az emberke kér engem számon!!!! :evil: Én szoktam gondozni a virágait amikor nincsenek itthon, télen-nyáron, de most úgy felhúzot hogy még a kulcsát is visszaadom, és ott bacca meg a virágait ahol akarja!!!!!!
A "drága" főnököm aki szexuális zaklatás határait súrolta februárban és kikosaraztam most olyan szépen alám tett, hogy csak na!!!!! :evil: Júniusban is volt egy húzása, úgy megbőgetett, és utána közölte hogy: Nem fél hogy felmegyek az igazgatóhoz és elmondom neki hogy engedetlen volt!!!! :shock: Na ettől tudok falra mászni! :evil: Ha nem kap meg, akkor máshogy akar rajtam bosszút állni!!!????? :evil: :evil: :evil: A kis köcsög!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Kikészítettek teljesen!!!!! Ráadásul még a párommal is jól összevesztünk, természetesen a tüszőim nem nőttek meg a sok stressztől! :shock: De apa + számlájára lehet írni, hogy még a haragszomrád időszakban is megkérdezte hogy akkor nem csinálunk gyereket? :shock: Hát őszintén nem volt kedvem hozzá! :roll: :oops: Most pedig arra várok hogy megjöjjön és talán ez a hónap már sokkal jobban fog végződni!!!! :wink:

Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú voltam, de így talán megértitek hogy miért is nem jöttem mostanában! :oops:

Ja és a kis köcsög főnökömet lehet hogy lapátra teszik, és amilyen genny volt nem szólok neki!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az nevet aki utoljára nevet! :wink: :D
Vendég
 


Vicky, Susy

Gyönyörüek a babaszobák! :D

Susy

Szép nevet választottatok! :wink:

Babcsi

Édes nagyon Gergely baba! :wink: :D

Most ennyi futotta tőlem, bocsánat!!!! :oops:
Vendég
 


Ditke!

Nehogy szólni merj neki! Dögöljön meg!!!!!!!!! HULYE KOCSOG!!!!!
Vendég
 


Eldöltek a pogácsák!!! Talán részegek?????? :shock: :shock: :shock:

Gyugyi!!!! SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!! Alkesz pogik :evil: :evil: :evil: !
Vendég
 


Nati

Köszi! Én is így látom! :wink: :D Aki másnak vermet ás....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj, édesek vagytok, hogy elolvassátok a panaszkodásomat. hihi... jól kiírtam magamból. :) Azóta csak rosszabb a helyzet, de szeritnem valami fogféle van megint a dologban.

Melinda: Palástfű meg cickafark, ahogy Vicuska írta, úgy kell inni. Plusz én szedtem az FLP-s Maca-t meg Méhpempőt meg aviváztam (torna). Ennyi. De aztán, hogy ez segített, vagy sem... :) Amúgy mi 2006. aug.-tól próbálkozunk, gyakorlatilag abban az évben nem volt pirike (Anyám, már becézgetem is...) Aztán egy kb. 100 napos ciklusban fogant Bendegúz. Kilencvenvalahanyadik napon volt pém. Ja és hőmérőztem. És köszönjük a dícséretet!!

Vicuska!!! Ilyen fotelben vajúdtam!!! Nagyon király volt! Nekem nagyon sokat segített. A lábamat nem tudtam feltenni már akkor, de a fotel jó volt!!! Mondjuk amikor sétáltam a kikában és megláttam, nem aartam annyira beleülni... :lol:

Ditke! Nem semmi, tényleg elég rossz emberek felé sodort az élet Téged! Remélem hamarosan jobb barátokra lelsz!!!

Mamikám!!! Kitartás, mostmár nagyon finish-ben vagy!!! :D

Azt hiszem mást nem akartam... Jóccakát!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tegnap nem volt már időm írni részletesen.

Babcsi!
Gyönyörű szép Gergely baba! :lol: Büszke lehetsz rá. És egy ilyen kis tündérre tényleg érdemes várni. :wink:

Ditke!
Főnököd kapja be, remélem kirúgják. :twisted:

Melinda!
Teákat gyógynövényboltban, vagy dm-ben lehet kapni. Én az aloe vera gélt is dm-ben veszem, olcsóbb, mint az flp-s. Méhpempőt pedig gyógyszertárban kapszulát. Az meg ott a legolcsóbb. Esetleg hőmérőzz, abból tudod mikor vol péd. :wink:

Viki!
Nagyon szép a szobátok! És tuti a szoptatósfotel is. :wink:

Sleepin!
Örülök, hogy Bende meggyógyult. :lol: Végülis ez a lényeg. :wink:

Mami!
Nagyon jól teszed, hogy már befelé fordulsz! Nagyon izgi, gondolom most már bármikor kibújhatnak. Te nem teszel képet a szobáról? :lol:
És látod visszatettem a vonalzót! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


milyen szép a görbém, és még se lesz belőle baba :(

krisz!! h érted h későbbre tennéd a pét? a vonal nem mindegy h hol van? nem akkor volt mikor a legalacsonyabb volt a hőm a 12. napon.? kukkantsd me lécci!!




http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 47200_.png

KépKép
dike
 
 


Köszi az infót!
Sajnos hőmérőzni nem igazán tudok, két műszakba járok dolgozni, tehát vagy 4kor kelek reggel, vagy egész éjjel fent vagyuk.Úgyhogy nem tudom, hogy tudnám figyelni, hogy mikor van pém. :cry:
Valami más ötlet rá?

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda!
Hát akkor ez nehéz eset. Akkor egyenlőre csak aloét vegyél, azt egész ciklusban lehet inni. Esetleg rendelj olcsó lh tesztet és 2-3 naponta csinálj egyet. Jobb ötletem nincs. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali! :lol:

Dike!
komolyan mondom kössünk fogadást h babás vagy! :D ez a görbe annyira egyértelmű 8) , 12.dpon teszteltél, csoda h nega volt:mamár 15 dpo.pipilj egyet lécci :lol:

Vicky!
tiéd babaszoba is nagon szép, pajzsm.-ed meg reméljük nem okoz panaszt :D

Mamika!
de jó h jöttél!és még 3:1! :D :D szerintem csak úgy kicsuszannak belőled majd!mármint nem kell csaszi :P

Nati!
Lacinak tegnapra

Kép

Dike!
abszulúte megértelek.... :evil: de ennyi hullámvölgyután csak jó jöhet már nálatok is!és bízom benne h minden jóra fordul! :D

Melinda!
hát, akkor vegylk ovulációs tesztet (gyógyi, dm, rossmann...) kapható, rá kell pisilni, mint a terhestesztre, vagy rendelj a babatervezők honlapjáról, ott jóval olcsóbb.
amikor poz.utána van peteérésed asszem 36 órára?de ez rá van írva. :roll:
Vendég
 


Mamika :P

Jujj, nagyon izgi már, drukkolok ezerrel . Hangolódj csak rá a szülésre, gyerekecskékre! Ha megy a normál szülés, sztem próbálkozz be! Normális a dokid, fog figyelni!!!++++++Drukkk

Sleepin :P

Mi a helyzet Bendével, csak úgy dióhéjban?? Nincs időm utána olvasni :oops: , de tök érdekel. Egy két hete nálunk is volt egy nehéz korszak, pelenkázásnál, öltöztetésnél naaagy hisztik voltak, szép szó, határozottság, semmi nem használt...Olyan szomorú voltam, hogy mindig"össszevesztünk" ezen. Kénytelen voltam ugye erőfölényemmel élve bepelenkázni, de háát ugye öltözni, meg tisztába tenni kell. Aztán mindig megbeszéltem vele, h. ne haragudjon, de ezt muszáj, ne nehezítse...aztán szépen lassan lecsengett...kopp-kopp

Lili, Timi :P

Üdv közöttünk, mielőbbi babásodást!!!! Ami sztem elengedhetetlen, az optimista hozzáállás és a hit, hogy sikerül!!! Én csináltam még az aviva tornát is párszor könyvből esetleg kipróbálhatjátok+ apának antioxidáns kúra: e vit, magne b6, szelén, cetebe, maca vibe. A macát én is szedtem, patikákban, gyógynövényboltokban, dm-ben szerezhető be.

Tüncsi :P

Nem vagy semmi a táblával!!!!!! :lol: Köszi!!! Jól vagytok????

Viki, Susy :P

Szépek a gyerekszobák!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Babcsi
gyönyörűséges Gergő baba :D megzabálom :P

Sleepin
jó hír hogy meggyógyult végre :D

Vicky
nagyon tecc a szoba :D kb nekünk is ilyen méretű tetőtéri gyerekszoba van :P a festéseket szabadkézzel csináltátok vagy sablonnal? Már én is néztem tegnap asszem kika újságba, hogy kéne majd ilyen hintaszék :P persze apa azt mondta természetesen kapok :wink: :D

MAmi
viszketés van még? jól vagy?

Zsu
sajna sok önéletrajzot kell leadni :? 10-ből 1 veszi a fáradtságot hogy visszajelezzen :x

Vicuska
hogy sikerült az évforduló? nekünk ma van 1 éves ismerkedési :P hát sűrű 1 évünk volt :lol: :wink:

Ditke
vazzeg, köcsög főnök :evil: :twisted:

Kép
gaby25
 
 


Mami!
De jó ,hogy írtál. :lol: Szupi,hogy a pocaklakók még jól érzik magukat odabennt. De bármikor indulhat a mandula....!!!! :wink: :wink:
Mennek a drukkok!

Gröni!
remélem te is jól vagy!!!!!!! 8)

Ditke!
Érthetö,hogy nem jöttél mostanság, de remélem,hogy a nehezén túl vagy és most már csak jól alakulnak a dolgaid!! :wink:
Tudod mi itt mindig megvigasztalunk, ha kell!!! :P
susy75
 
 


napot csajok!

végre idejutottam...no de meddig!

lili

üdv a móváriaknak! én is onnét való vok...ott születtem, de ott nem laktam, anyum lipóti...uncsitesók viszont vannak móváron

vicuska

végre! jobb a békesség

babcsi

tüneméy Gergő

bocsi a sok hibáért, meg a kisbetűkért, de a másikkal szopi folyik

mami

örültem neked a kórházban! sajna nem tom megígérni, hogy viszonzom...:( de gondolom nagy lesz a tömeg!
mégis hüvelyi? hmmm megleptél...de sztem is vágj bele, az én esetem nem mindennapi...és ketten azé nem jönnek ilyen gyorsan...amúgy má jól vok...megszabadultam minden cérnától, és má pisilni is megy...de még meg tom számlálni az öltéseket...

tesztelőknek drukk, gyártóknak hajrá...

és akkor röviden rólunk

pénteken 4:25kor arra keltem, hogy anyum sír...csüt délben érkezett, fogat hűztak neki reggel...vittem neki jeget, gyógyit...vígasztaltam...megjegyzem nem aludtam kb 1órája, mert folyton nyilallt mindkét oldalam...azt hittem a fürt szőlő... :shock:
aztán elmentem pisilni, és visszafeküdtem...
és olyan érzésem volt, mintha a hüvelyben fújnának egy lufit, majd pukk, és elöntött a víz...ugrás, szóltam páromnak ugrás...elmentem zuhizni...anyum befeküdt Árpihoz...5kor elindultunk...fájás nuku...ja telóztam a szülésznőnek rögtön...ótópályán mondom a páromnak nyomja, de a városban azé ne...nehogy a rendőr...erre, hogy úgyse áll meg... :shock:
elkezdődtek a fájások, bombabiztos 7 precesek, 1 perc hosszűak...5:40 szülőszobaajtó...ügyeletes doki, cérnavékony nő...aszongy a vizsinél, hogy szültem az elsőt, mondom 12óra vajúdás után is 1 ujj voltam, onnan folyamatos tágítás 3 óráig, és gyorsan toltam...úgy 2fájás alatt...erre, h akkor óvatosan, mert 4 ujjra nyitva vok... :shock: :shock: :shock: :shock: pánik...szülésznőm beért, megvizs...aszongy azonnal a dokiját...felraktak a ctgre 5:50kor...3 fájást mutatott, a középső má a toló előjele volt...6:05 doki beér, kér egy kesztyűt úgy natúr utcai cuccban, hogy majd a vizs után ruhát vált...benyúl, aszongya hopp toljuk meg...beleesettt a gyerek feje a kezébe...és toltuk...próbátam én ahogy mondták, de olyan gyorsan jött ki a feje, hogy nem volt ideje forogni...a válla hossztengelyben maradt...felfelé repedtem...gyakorlatilag a csiklómig felszakadt minden...hát mondhatta nekem a doki, hogy gátvédelemben szültem, de milyen áron...6:14 Ádám a karomban, és szopizik!
kb 1 órán át öltöttek, érzetem minden bökést...aztán felsétáltam a szobába, és próbáltam felfogni mi történt...

mingyá folyt, csak cicicsere :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ticsimû 2008.10.21 12:53-kor.

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Köszke a tippeket.Már csak azt szeretném megkérdezni, hogy ezt az aloés terméket milyen néven találom meg, és hol tudom beszerezni?

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda!
Aloe verának hívják, dm-ben lehet kapni. 99%-os aloe tartalma van, zöld az üvege. De bármilyen jó, ami ilyen tartalmú. Ja és most jut eszembe, ugyanezt lehet kapni az Intersparban is. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 



KépKép
zsófikukac
 
 


Na mégse elaludt!

Szóval csajok a szülés egy turbó élmény volt, de ami utána jött, az nem egyhama törlődik!

A szülésznőm szabin, lelépett, a dokim ugye külsős...mondta, hogy benéz, amikor csak tud, de hát az mégse ugyanaz...

Egyedül... oké 2. baba, valamennyire tudom mire számítsak...

Hétvége...no ez se újdonság, Árpi is szombaton születettt...

aznap még egyedül voltam,lépni nem ment, nemhogy gyereket ellátni...2* azé levonszoltam magam a csecsemőre szoptatni. de mondták is hogy ne nagyon, mert felszakad a seb..,
másnap 6tól aztán nonstopp
Ádi nagyon rendes baba..evett aludt...tulképpen ránk se bagóztak..elgyött a hétfő

vizit

mikor szült?
péntek 6:14
akko letelt a 72 óra mehet...

uhhhh

oké le a csecsemőre...

hogy hívják
...
hát a gyerek rengeteget fogyott...nem vezette a szopinaplót?
nem is mondták?
hát...
na majd a gyerekorvos eldönti
ez volt 8kor
előtte szoptattam..
aszongyák fél 9kor
menjek be a szopiszobába próbaszopi....ha jó lesz mehetek
vazze...az előb evett
sebaj
sírva kértem a kicsit egyen, ha ki is durran. mert itt maradunk...evett 20at!
elengedtek
menekültünk

a bőre iszonyú....mintha elégett volna, hámlik...nem győzöm kenni
az egyik gyerekorvos mondta, h allergiás a johnsonsra, de akko mé azzal kő fürdetni az újszülöttet? ja reklám anyag? bocsi

a gyerekkel úgy sétáltam ki, h a kutya meg se kérdezte ki fia borját viszem....
rajtam semmi karszalag, ha elájulok, ott döglök meg, mint ismeretlen...

na de Mami!

a kaja isteni volt!

a kórházi ellátás egy kabaré...nem is értem miért fizetünk tb-t...

de már itthon nagyon jó

hasfájás az van, Árpi borzalom, házimunka még várhat...

má majdnem 4 kiló, 120akat eszik...Árpi után ez valami csoda....

Árpi sztrájkol...napi 1 falat...kb....

Nem érzem magam fáradtnak, vmi hihetetlen nyugi ül rajtam...a csomót viszont nem tudom kiverni a fejemből...mennyin múlik az élet?

drágáim, gondolok rátok minden nap, és igyekszem jönni, amint lehet

gyugyi

hová tűnsz? van új cél? asszem ha így haladok a napi rutinnal én is beérlek....no jó van pár kiló fölösleg

úgy 20... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska!!! nyugodtan köthetünk fogadást!! meg fog jönni! miben fogadjunk??????annyira jó lenne ha igazad lenne.... 8)

KépKép
dike
 
 


Bocsi a tetűért....egyelőre én is átadom vkinek!

Dike

mondjuk neked!

mikor tesztelsz????????????

Kép
ticsimû
 
 


ticsimű!!! akkor ez a baba gyorsan kippottyant :D szép kis születéstörténet. hát a csiklóig repedés nem lehetett vmi kellemes! de az a lényeg h jól vagytok és boldogok!!!

KépKép
dike
 
 


Zsófi!
Köszi a képet, így már biztos megtalálom.És mennyit kell belőle inni?Megvan, hogy mikor és hogy mivel együtt lehet?Kb mennyi idő, mire elkezd használni?
Bocsi, hogy ilyen értetlennek tűnök, :oops: , de már kezdek kétségbe esni, hogy miért ilyen szabálytalan a ciklusom! :cry: :cry: :cry:

Ticsimű,
amit írtál, az felháborító, ennyire nem foglalkoznak az emberrel?Hihetetlen! :shock: :shock: :?
Nem is értem miért mennek ilyen pályára olyanok, akik nem oda valók!Ez azért is felháborít, mert én magam is ápolónő vagyok! :roll:

Dike,
tesztet nem akarsz csinálni? :shock:
Én biztos nem bírnék várni, bár nekem mostanában nem hiszem, hogy erre kell gondolnom. Bár nem bánnám. Úgy várom már, hogy legyen végre egy dupla csíkos tesztem! :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda!
Én reggel iszom éhgyomorra egy kupicányit. Rá van írva mennyit kell és a honlapon is fent van, amit belinkeltem.
Azt nem tudom, hogy mikor hat. Gondolom pár hét kell hozzá. Kezd el, aztán majd meglátod. Nálunk a férjem is issza, így kb. 2 hétre elég egy üveg.

Ticsi!
A lényeg, hogy most ott tarthatod a kicsi fiad a karodban! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Melinda!

Igen ez nagyon comorú...kevés elhivatott ember van. Én nem értem, különböző kórházban szültem a két gyereket, de mindkettőben a csecsemősök ugyanúgy viselkedtek...én elhiszem, ha zsong a feje a nap végére, mert eccerre üvölt x+2 gyerek, de akkor nem kell ezt csinálni.
Most mivel a "gátsérülésem" nem volt túl remek...jó lett volna az a neomagnolos öblítés, amit a régi kórházban kötelezően kaptam reggel és este. Vasárnapra kitaláltam maganak, hogyan öblítsek...szülőpóz az aágy szélén, vizesüvegben neomagnol feloldva, és zutty, nyakon önöttem a sebeket, de ez má későn volt...de sebaj a volt szülésznőm bejött meglátogatni és lekezelt! Áldom érte! De miért sutyiba, zárt ajtónál kell ez? Olyan nagy meló lett volna megtenni az osztályos nővérnek?
Na mindegy nem rágom magam ezen, itthon vunk, és nem megyünk vissza!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok!

Ticsi!

Igazán örülök,hogy móvári vagy.Én eddig azt hittem hogy ez egy unalmas kisváros amit csak jelez a térkép.De örülök hogy ilyen klassz csajok születtek itt.
Gratulálok a szüléshez.stramm csaj vagy.
Vendég
 


még két nap és próbálkozhatunk.apa már alig bír magával. :D
Vendég
 


Ticsiiiii :P

Szijaaa! Köszi a szüléstörit! Kettes nőin szültél, ugye? Mert ráismertem. Én is a 2.-ról vánszorogtam le az folyton Lencushoz, az 1 órás szülésemmel... rám se szartak, a vizit is vicc vót. Kajálással szintén paráztattak, próbaszopink is volt etetés után, kvára nem szóltak, hogy vezetni kell etetési naplót... És ez még egy jó hely...Legalább van tejkonyha...A kaja viszont tényleg jó volt, vagy állati éhes voltam???
Ügyesek vagytok nagyon, nevetek, hogy fél kézzel írsz!!! Árpi nem eszik?? Féltékeny? Altest :lol: hogy áll??? A csiklóig az durva... Nekem mázlim volt, én a homeónak tudom be.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Ticsi! Aztamindenségit! Nem semmi szüléstörténet! Hát a repedés + varrás tényleg nem egy élmény... Én a mai napig érzem ha front van, kb. 3 hónapig zsibbadt a fenekemnek az a fele, amelyiknél vágtak. Szerintem valamit találhattak ott. 120akat eszik???????????????????????? AZTAAAAAAAAAA!!!!!!! Kis zabagép. Emlékszem Bende ilyenkor kb. 80-90eket evett. :) Ügyik vagytok. A csecsemősök mindenhol ilyenek. 3 napot voltam kórházban, 1x kaptam neo-s öblítést. No comment. Nekem (ugye 1. baba) árva lélek nem mutatta meg, hogy szopiztassak. Ja és Bendével az volt a gond, hogy nagyon mélyen aludt szó szerint nem lehetett felkelteni!!!! Hiába csiki, hiába bármi... És persze hiába kértem segítséget. :(

Bogáncs! Tömören: Ugye beteg volt, nagyon lázas. Rosszul evett, sokat aludt napközben, ébren nagy részben kézben volt. Ez persze természetes, de a betegség elmúlt, gyerek nem változott. Kissé be voltam tojva. SZerencsére mára helyrebillent a mérleg, ma már minden a régi kerékvágásban ment, volt hiszti elalvás előtt is... ez már az én gyerekem! :D Szerintem valamelyik foga is bejátszhatott. Amúgy a pelenkázás nálunk is közelharc. 1 mp-et nem hajlandó a hátán tölteni. Az öltözés detto. Pedig olyan ügyesen segít már (dugja a kezét, lefelé húzza ki stb.), szerintem ez is kedvfüggő, ha kicsit nyafibbak, akkor aztán semmi sem jó. Költözés??? Nem viseli meg??? Sokszor cicizik még???

Fogalmam sincs, mit akartam még...

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?