Új privát üzeneted érkezett!

Vagyok ismét.
Most ebédeltünk, fini lett. Paradicsomleves, sajtos-tejfölös karaj, petrezselymes krumpli meg csalamádé. :wink:

Most ejtőzöm... 8) :lol:

Vicus :D Szilvia szép név, én mááá csak tudom. :lol: :lol: Szerintem manapság nem is olyan gyakori a picúroknál.

Pompom :D Én is a babatervezők shopjából rendeltem és jók! :wink:

Dike :D Nekem 15 dpon is még nagyon halvány volt a tesztem. Pedig állítólag akkor még 2 babó volt.... :oops: :roll:

Szia Lili :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! :wink:

Többiek? :roll:
fenci
 
 


Vicuska!

Pontosan nem tudom már hogy kivel ismerjük egymást.Néhány név ismerős,de január óta nem voltam fent.
Néhány szó magamról:
petefészek ciszta műtéten estem át 2 éve,aminek a szövettan eredménye endometriozis.Mind itt néhányan tudjuk ez egy alattomos betegség.Azóta még volt pár műtétem.De végre pozitiv dolgokat is hallottunk.A múlt héten jöttem ki a kórházból,pár hét és végre próbálkozhatunk.


Fenci!

Köszönöm!
lili28
 
 


Vicuska!
Köszi! :lol:

Fenci!
Örülök, hogy mindent rendben talált a doki! :wink: :lol: Akkor hajrá diéta!!!! :lol:

Lili!
Te is endó. Sajnos én is. És Krisz is. :cry: De majd megmutatjuk hogyan kell endóval babásodni! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

sziasztok!

Pompom, én is a babatervezők-ön rendeltem a teszteket (azt is, amelyik végül zebrás lett :wink: :lol: )

Dike, fel a fejjel, lehetett későbbi beágyi, úgyhogy pár napot várj még! Drukkkkkkkkkkk!

Vicuska, örülök, hogy szent a béke otthon! Nekem is tetszik a Szilvia :wink: csak nálunk egy h*lye p*csa rokon miatt nem jöhet szóba, akivel a vezetéknevünk is egy :? csak nem nevezhetem róla el a gyerekemet :lol:

Lili, üdv itt! Drukk a spontánhoz!!!!

Fenci, nekem 24 hetesen volt terheléses cukor (2 órás, 75mg glülózzal), 4 az éhgyomri és 7,7 a terheléses (majdnem felső határ, de állítólag erre még nem kell diétázni :roll: ) Nem semmi, hogy már a 16. hetet tapossátok! 4D-re készültök valamikor?

Sleepin, Bendének jobbulást!!!!!!!!!!!

Kolibri, jó, hogy jöttél, már hiányoltalak!!!!!! Remélem nincs nagy gáz... :roll:

Zsófi, nov. 3 mindjárt itt van :wink: :D

Zsu, azt ugye tudod, hogy ha lombik programban veszel részt, akkor nem küldhetnek el a munkahelyedről, mert törvény véd? Ne írj alá semmi ilyesmit, soha (közös megegyezést)! De ezekkel Zsófi biztos jobban képben van :wink:

Mi jól vagyunk, a szemem úgy néz ki, rendbe jött, jövő héten hívom a dokit a kontroll miatt. Lassan kész a babaszoba, már csak néhány dolog kell, hogy a helyére kerüljön.

Puszi mindenkinek!

Kép
vickybabe
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok!
Hoztam a megigért babaszoba fotókat!!! A héten nagyjából elkészültünk vele, persze pár dolog még hiányzik, pl szönyeg is lesz bele!
Az ágy valszeg a mi hálónkba lesz az elsö pár hónapban, szóval nem marad itt.
Ja és az általam festett képek sincsenek kész, az is jön még a falra...

Kép Kép Kép Kép
susy75
 
 


Sziasztok!
Susy, szuper a babaszoba!!!

Vicuska, boldog évfordulót, örülök, hogy rendeződtek a dolgok!
Szerintem is szép név a Szilvia!
Legjobb barátnőmet is így hívják!
És tényleg mostanában nem túl gyakori.

Mi lehet Mamival?Régen írt, nem?

Gröni????Jól vagy?
Vendég
 


Hali!!!

GTünde
16.cn-en vagyok.Ma reggeli hő 36,9 volt...szóval emelkedik.

Susy
Nagyon barátságos és hívogató a babaszoba. :D

Zapáné
Te meddig fogysz még???Van vmi határ vagy már elveszteted a valóságérzeted és anorexiás vagy? :shock: (Na jó csak az irigység beszél belőlem. :lol: )De tényleg???

Vicky
Örülök, hogy jobban van a szemed!!!A te babaszobádat is várjuk majd. :D

Lili
Üdv itt!!! :D Mihamarabbi babásodást!!!Mint Zsófi is írta, minket is kísért ez a nyavaja...de majd mi megmutatjuk!!! :wink: :D
Én kivi vagyok az egész történetedre...akár priviben is.
vizkriszisback
 
 


Lili, Móvár tényleg klassz hely, én nosztalgiázni járok vissza, játszóterekre, régi lakótelepet, sulit lecsekkolni, ilyesmi. :) Remélem hamar bebabásodsz. :)

Susy, nagyon szép lett a babaszoba! Milyen képeket csináltál? Milyen technikával?

Köszi mindenkinek a tesztrendeléssel kapcs. válaszokat, rendelni fogok. Csak kár hogy pozitív tesztet nem lehet rendelni... :)
Vendég
 


Tünde!!!!!!!!! Mizu veletek??????? Képek?

Susy, gyönyörű szép a szoba! Te festetted ki?

Pompom, akiket tudom, hogy onnan rendeltünk (Fenci, Vicuska, én), nekünk + lett! :wink:

Babácska totál eltűnt, valaki tud róla valamit?

Krisz, majd jövök a fotókkal, bár apjuk azt mondta, várjam meg, míg teljesen kész lesz... :roll: De szerintem még ezerszer át fogjuk rendezni, úgyhogy lefotózom hamarosan a mostani állapotot. :lol:

Babás lányok, valakinek van / volt kézzsibbadása? Ez "normál" terhestünet?

Az endo tényleg fránya betegség, sajnálom, hogy ennyien küzdtök vele :( :( ! De van jó példánk, ahogy Marietta, Ti is mind le fogjátok győzni! Nem tudom, ismeritek-e a www.arwentorna.hu honlapot, ott van fent diéta kifejezetten endosoknak, véletlenül találtam rá.

Kép
vickybabe
 
 


Na itt vagyok megint, csak feldobtam a fotókat ,de nem is írtam! :oops:

Köszi a dicséretet!!!!! :lol: :lol:

Dike!
Francba a nega teszttel!! :(

Pompom!
Lenvászonra festettem (pontosabban elöször megrajzoltam) Tigrist és Malackát. Még Malacka nincs teljesen kész, ha megleszek vele megmutizom nektek!! :wink:

Vicky!
Dehogy is! Párom festett... :wink:
Kézzsibadásom még nem volt, de úgy tudom normális, valami ideget nyom a baba vagy a megnövekedett folyadékmennyiségtöl lehet. Kicsit tornáztasd meg!! :D

Krisz!
Látom ti is ügyeskedtek ezerrel!! Millió drukk! :P :P

Fenci!
Örülök, hogy jól vagytok! 8) Meddig fogsz dolgozni?

Vicuska!
De jó,hogy megjött a párod jobbik esze! :lol: :lol: :lol:

Mi is megvagyunk, haladunk a cél felé! Keményedések vannak,de jóval kevesebb, úgyhogy elviselhetö!!!
Voltunk szerdán dokinál, minden ok velem, manócska 1700 gr körül van! :wink: :lol:

Mindenkinek Puszi!!!!
susy75
 
 


Hali!

Olvastam ezt az Arwen tornát...engem érdekel. Nincs meg vkinek a dvd? :oops: Különben lehet, hogy megrendelem. Vagy ne fogjunk össze mi endósok és rendelünk egyet közösen? :wink: 6-7000 ft lehet.

Vicky
Egy virtuális motorozás? :wink: :D
vizkriszisback
 
 


3.500 a dvd plusz 1.500 a postaköltség, a fenti európai ár volt...
vizkriszisback
 
 


Most gyengébb idegzetűek lapozzanak tovább!!! :D
Küldök szerencsepókit szintén Aggetelekről. :D A farimon mászott és atom zoom, szerintem úgy fél milis volt. :lol:
Hozzon szerncsét mindannyiótoknak!!!
Kép
vizkriszisback
 
 


A párom szerint fél milisnél azért nagyobb volt :twisted: ...na de mindegy...a cérnához lehet viszonyítani...

Szerinte a "cérna" zsákfonal...mindjárt kiküldöm a szobából!!! :D
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Vicky!
Te is hiányoztál. Örülök, hogy javul a szemed! :D Ne is legyen többet ilyen.

Susy!
Nagyon szép a babaszoba! :D Jó súlyban van a manócska! :D Csak így tovább, és ne keményedjél! :D

Krisz!
Neked is hozzon szerencsét a pókica! :D

Vicuska!
Együttérzően olvastam a történéseket. :( De éjjen a békülés és a szerelem! :D Mikor lesz meg a vérvétel eredménye? Kár, hogy ott is ilyen rövid volt az uh, és apa sem látta. :(
Szerintem is szép és ritka név ma már a Szilvi! :D

Fenci!
Vigyázz ám magatokra! Elég a futkosásból! :D

Zsófi!
Drukk a lombikhoz! :D Kitartás!Sikerülni fog! :wink:

Mofly!
Hogy érzed magad? :D

Gaby!
Repül az idő! Már lassan 10 hetesek lesztek! Szuper! :D Mikor lesz uh?

Zsu!
Hajrá spontán! Remélem sikerül találnod egy jó melóhelyet!

Gyugyi!
Én 60,5 kg vagyok, és irigy ,irigy rád! :D

Mami!
Hogy vagy? Hagynak még aludni a lurkók? Gyere és írjál! :D

Gröni!
Remélem minden ok! :D Most már tényleg nincs sok, ezt ki kell már bírnotok együtt! :D

Ticsi! Babcsi! Tüncsi!
Nem is zavarlak buta kérdésekkel titeket!
Boldog babázást kívánok neketek!
Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dike!
Ne add fel! Teszteljél! Még nincs piri addig türelem! :wink: :D

Pompom! Lili!
Szisztok! Mielőbbi babásodást! :D

Tavirózsa!
Mikor lesz a műtét! Mielőbbi gyógyulást! :D Lánykád csípője hogy van? :oops:

ha kihagytam valakit bocsi! :oops: Nem szándékos volt.
De mindenkinek megadrukkok mennek! :D


Köszönöm mindenkinek, hogy hiányoltatok. Nekem is hiányoztatok. Ezért sem bírtam tovább, hogy ne írjak. :D
Kb. másfél hete kezdődtek a gondok a párom és köztem. Pont a pé-m idején. :(
Ami kiütötte a biztit, az a tőzsdei zuhanások voltak. Én nem voltam megértő, ezért én hisztis vagyok szerinte. Pedig én megmondtam. Szóval nagyot bukott, buktunk. Most a lakásfelújítás elött. Marha jó. Mi?
Ezek után vissza költözött az anyjához. Egy hétig bírta a mosolyszünetet, de most már próbálkozik a béküléssel. Mondanom sem kell mi pedig bakok vagyunk mindketten. Nekem meg most szünetre és gondolkodási időre van szükségem, mert ha ezeket a dolgait a későbbiekben is megcsinálja, és úgy hagy egyedül, hogy nem számíthatok rá. Inkább egyedül folytatom.
A hétvégémet is egyedül töltöm. Tegnap dolgoztam. Most meg lazítok, majd megyek az Anyukámhoz a temetőbe egy kis elmélkedésre.

Szép napot!
kolibri28
 
 


Jó reggelt Lányok!

Szeretném megköszönni a jó kívánságokat! Én is mindenkinek azt kívánom hogy minél előbb teljesüljön az álma.Akinek meg már teljesült az élvezze minden pillanatát.
Vendég
 


Szép jó reggelt!!! :D

Mi ez a pangás??? Mindeki forma 1-et néz? :D Nehogy vki megmondja majd a végeredményt...mi csak du. nézzük.

Reggeli hőm 37,1.
Elég szarul aludtam mert estére kicsit felfáztam (valószínűleg a kocsi ülése reggel túl hideg volt...éreztem rendesen)..ezt nekem egy forró vizes palack el szokta intézni...de mivel nem szórakoztam vele este...így éjjel kellett, voltam vagy 3x wc-n, plusz vizespalackkal próbáltam aludni. :? Reggeli hőmérés 5.45 után nem is maradtam ágyban, hanem mentem ki a nappaliba forróvizes palackozni meg elkezdtem inni mint a gödény, hogy múljon el minél hamarabb.Most már sokkal jobb. :D Nem is érzem tulképp.

Kolibri
Hát remélem te párodnak is megjön az esze...és rájön hogy kellene viselkednie!!!Drukkok a béküléshez!!!
vizkriszisback
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok Lányok!

Én még új vagyok ezen az oldalon,eddig csak olvasgattam, de most már szeretnék én is részese lenni a beszélgetéseknek.
Annyi minden kavarog a fejemben és úgy éreztem, most már meg kell beszélnem másokkal is a problémáimat.

Egy éve mentem férjhez, és az esküvő után úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babatervezésbe.Decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését,megjött a mensim, aztán semmi.Hónapokig semmi. Áprilisban elmentem nőgyógyászhoz, mert éreztem, hogy ez nem normális.Kért hormon laborokat.Minden értékem jó volt, egyedül a tesztoszteronom volt egy kicsit a határérték felett. Ekkor Norcolutot írt föl, ami meg is hozta a menstruációmat.Aztán megint vártunk.Vártunk 1 hónapot, aztán még egyet.De semmi. A múlt hónapban ismét visszamentem hozzá, újra írt fel Norcolutot, meg Clostylbegitet. Megjött ismét a mensim, és az 5.naptól elkeztem szedni a Clostylt. Két napig tudtam csak szedni, mert valami iszonyatos mennyiségben el kezdett hullni tőle a hajam.Nagyon megijedtem.Felhívtam a dokit, aki azt mondta, hogy nem vegyem be a többi bogyót, inkább most hagyjam abba, aztán várjunk egy kicsit.
Persze azt mondanom sem kell, hogy a negatív tesztek mennyire elkeserítettek ez idő alatt. :cry:
A legnagyobb problémám, hogy ezt nem tudom senkivel megbeszélni, hogy mennyire félek attól, hogy nem lehet babám.Szegény férjemet nem akarom állandóan ezzel zaklatni, a maga módján ő is biztos fél.

Remélem nem haragszotok meg rám, hogy ennyit írtam!

Sziasztok!
Melinda
fomiaae
 
 


Hali!

Tüncsi :D

Táblába: Ma a 9.cn-en vagyok, a hossz: 31 nap; 2.lombik következik.vszeg január....

Vicky :D

De ők még nem tudják, hogy lombikozunk. :oops: Majd csak azt, hogy jövőre fogunk. :oops:
Örülök, hogy meggyógyult a szemed. :D

Suzy :D

Nagyon szuper babaszoba!!! :lol: És jó, hogy a keményedések már ritkábbak.

Vicuska :D

Nekem is tetszik a szilvia név. :wink:

Kolibri :D

Óóóó, sajnálom, hogy összevesztetek a pároddal. :( Nagy ölelés neked!

Krisz :D

Szuper az a kép a pókicáról. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Na még egy.........

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép Kép


2000.
Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Itt mindenki a babáért küzd, a legjobb helyre jöttél!
Látod, már sokan babásak, a többieknek meg csak idő kérdése...
Ne félj attól, hogy nem lehet babád, biztosan lehet Neked is! Kár, hogy a clostit nem tudod szedni, de biztosan lesz megoldás!

Nyugodtan írd le a gondolataidat, itt nagyon jó a társaság, és mindig segítő emberkékre fogsz találni!

Szorítok Neked, hogy teljesüljön szíved vágya!
Vendég
 


Kolibri!
Sajnálom, hogy pároddal nincsenek rendben a dolgok...de remélem, majd rendeződtök!

Nekem a műtét 29-én lesz!

Köszi kérdésed,lányom csípője most egy kicsit jobb, menni tud, de sajnos a sport szóba sem jöhet...
Fogalmam sincs, mi lehet a baj...
Vendég
 


Kolibri!

Te is a temetőbe jársz az anyukádhoz??? :( :( :( :( :( :(
Én is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Akit érdekel olcsón, jó minőségű HCG és LH teszt, érdeklődjön nálam priviben! :)

Köszönöm

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Fencike!
Örülök, hogy jól vagytok és az eredmény is jó lett az endokrinológusnál. De hogy mekkorát nőttetek :). És köszönöm a drukkot. Most aztán tényleg sikerülnie kell.

Krisz
Remélem a pók is meghozza a szerencséjét. Ha jól emlékszem, akkor te küldted a négylevelű lóherét is?

Susy
Nagyon szép a babaszoba :)

Tündi
Ahogy látom vagy egy rakat kérdőjel a táblázatban nálam. Küldök neked pár infót hozzá :)

Szia Melinda :)
Itt ezzel a problémával teljesen jó helyen jársz. Itt mindenkinek vannak kűzdelmei sajnos a babókért !

Tavirózsa
Milyen műtéted lesz?


Pompom
Mikor kell tesztelned? Remélem zebrás lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó estét! Jó szurkolást! ( szerencsére nincs foci) :lol:

Szijjja Nati!
Már olyan régen nem írtál! Egy hete! :D
Bírod a melót? Egyébként csak egy műszakos vagy? Máskép nem tudnám magamat elképzelni a helyedben. :oops:
Szabi bírja a bölcsit? Nagyobbacskákkal is minden ok?
Ja! Sajnos igen. Már csak oda járok Anyumhoz. :cry: Olyan nagy szükségem lenne még rá! Ádámon kívül nincs is senki másom. :( Na jó a 86 éves nagyanyámon kívül.

Tavirózsa!
28-a már csak 1 hét. Gyorsan túl leszel rajta! Utána pedig minden meglehet! :wink: :D
Nem tudom, hogy hallottál-e már Hangodi prof.-ról? Remélem jól emlékszek a nevére. :oops: Az Uzsokiban dolgozik. Világhírü. Biztos nehéz hozzá bejutni. Nem tudok hozzá protekciót, de próbálj utat találni hozzá ha gondolod. Igaz ő a protézis műtétek szakija. Arra sose kerüljön sor azért. Kéne valami magyarázat mert biztosan nehéz így ilyen fiatalon Neki. :(

Zsu!
Köszönöm! Én is Téged! :D

Krisz!
Köszike! Én is bízok még benne. De nem nagyon erőltette meg magát most sem a békülés kedvéért. :( Reméltem, hogy legalább virággal állít be, de nem. Sehogysem. Csak tel. meg skype. :( Holnap hivatalos ügyben kell találkoznunk. Majd kiderül mit hoz a helyzet.
Szép a hőd. Remélem pé-det elkapjátok! :D

Princzike!
Mindjárt pé! Hajrá babásodjál! :D

Melinda!
Üdv minálunk! Kérdezz nyugodtan! :D

Jaj lányok! Olyan kínos. Most vettem észre, hogy a főnököm belém van zúgva. :oops: Annyira remélem, hogy nem fog bepróbálkozni. Nagyon normális emberke és családos is. Én meg nem akarok tőle semmit. :oops:

Jó éjt mindenkinek és babásodjatok !!!!!!!
kolibri28
 
 


Köszi szépen a bíztatást!
Örülök, hogy lesz kikhez fordulnom a gondjaimmal!

Azt hiszem mindjárt rá is ugrunk erre a babaprojektre.Férjem végre befejezte a meccsnézést!
:lol: :lol: :lol:

Melinda
fomiaae
 
 


SZép jó reggelt Mindenkinek!

Rohanok dolgozni!
De előtte még autót kell vakarni... :roll:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

....én is rohanok. De csak 3 nap és pihi!!!!!! :lol: :lol: (Ill. elhajlás. :wink: )

Tavirózsa :)
Jövő héten hétfő, kedd, szerda itthon vagyunk. Egy fagyi? :D

KépKép
zapáné
 
 


jó reggelt. hőm 37.1, ez a pétől a 14. napom.melleim nagyon fájnak. mult hónap is igy zajlott szerintem még 2 nap és megjön :(
nem tesztelek többet, majd csak akkor ha 18. napig nem jön meg.hahaha....

susy

szép a babszoba.

kolibri

remélem kibékültök :)

melinda!! szurkolok, h minél előbb babásodj!!!!!!!

pompom!!!! ugy tudom te ma tesztelsz, vagy nem???? drukkkkk!! irj!!!

KépKép
dike
 
 


senki sehol????

KépKép
dike
 
 


laptetű??? nekem mért nem???

KépKép
dike
 
 


elküldöm a görbém, nézzétek meg. szerintetek is volt pé ugye?






http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 60800_.png

KépKép
dike
 
 


na végre!!! de ez nem olyan jó, mert szándékos volt :lol:

KépKép
dike
 
 


Drágáim :D

Megint gyors bekukk! Kezd kialakulni a napirendünk, de azért még nincs valami sok időm...hihihihi...nem is lesz! :D :D :D :D

Röviden a születéstörténetünk: Október 6.-án reggel mentünk be (a programozott császárra)...reggeltől bent voltunk a szülőszobán és vártuk, hogy sor kerüljön ránk...a szülésznő csinált néhány ctg-t és bíztatott, hogy most már "csak " pár óra és mi jövünk (előbb a sürgős műtétek)..du. 3 körül jött a doki, hogy nemsokára - úgy 5 körül - mi kerülünk sorra így kaptam infúziót (cukrosat mert nagyon éhes voltam) és aztán egyszer csak jött a műtős fiú, hogy előbbre kerültünk, szóval gyorsan katéter és menjünk! Úgy felpörögtek az események, hogy alig bírtam követni...műtőbe be, katétert egyik kezemben, infúziót a másikban tartottam. Felültem az asztalra, hátamba az érzéstelenítő (semmit nem éreztem)...majd beadták a spinált! az anesztes szuper volt, semmiből semmit nem éreztem..aztán lefektettek, és addigra már elkezdtem zsibbadni, olyan meleg érdekes érzés volt...Aztán jött nemsoká a doki és 10 perc múlva babuci már ott volt mellettem és puszilgattam a pici meleg pofiját! Hát csajok, akkor már tudtam, hogy mi az amiért ennyit vártam!! Aztán levittek az őrzőbe és hamarosan hozták a nap hősét! Sajna akkor már kicsit öklendezett mert benyelt egy csomó cuccot a csaszi alatt - ezért került fel a koraszülöttre - de hála istennek másnap délutánra már jól volt! Nekem estére ki is ment az érzéstelenítő a lábamból és már fel is ültem úgy 11 körül...másnap reggel pedig a kötelező zuhany! Azt kell, hogy mondjam, hogy rosszabbra számítottam a csaszival kapcsolatban így mindent összevetve nekem nem volt rossz élményem...sőt!

az egyik kedvenc képem babuciról:

Kép


Mindenkinek millió puszi és ahogy tudok jövök... :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok!

Krisz, hogy vagy? Elmúlt a felfázás?

Melinda, üdv itt. Írj nyugodtan, amennyit gondolsz, fontos az, hogy az ember lánya kibeszélhesse a dolgokat, amik foglalkoztatják. Remélem hamar elmossa a ronda negatív tesztek emlékét egy helyes kis pozitív. :)

Dike, nagyon biztatóan kúszik felfelé a hőd. :) Szerintem volt pé-d, ha nem lett volna, miért mérnél most jóval magasabb értékeket..? És az ovuteszt is poz. Tuti volt. :) Én ezzel a tojásfehérjés dologgal gondban vagyok, mert hát szex után hm.. elég nehéz megállapítani, hogy mi micsoda.. vagy csak én vagyok béna.
Nekem ma kellett volna tesztelnem, de zuhanórepülést vett a hőm, mostanra meg már meg is jött, úgyhogy no teszt. Nyamvadt érzés, de legalább tudom, hogy jól működtem ebben a hónapban, még ha nem is sikerült senkinek sem befészkelődnie.
Vendég
 


Hali!

Babcsi :D

Ez a legényke nagyon gyönyörű!!!!! Elolvadok tőle.
Köszi a szüléstörténetet :wink: .Izgalmas lehetett várni, mikor kerültök sorra. :wink:
Pusz nektek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok! :lol:

Lili!
most újra műtöttek endoval,ezek szerint eltűnt? :roll: 8)
drukk

Tünde!
köszi a táblit, egyébként 2005.ápr.óta próbálkoztunk :shock:
Dóra baba hogy van? :P

Susy!
nagyon tecc a babaszoba :D 1700 g? :lol:

Kolibri!
tiéd apjuk is... :evil: :evil: :evil: akkor tényleg egy cipőben jártunk mostanság.....remélem nálatok is pozitív irányban rndzeődnek a dolgok....ma taliztatok?
a főnök?és jóképű???? :D

Krisz!
egyél tőzegáfonya kapszulát, gyógynövény boltban kapható.pont erre való :D
vagy igyál sok sört :wink:

Melinda!
üdv itt :D nem is laksz messze tőlem :)

Tavirózsa!
írtam már, h miután Melust is megműtötték ott, rögtön babás lett? 8) 8)

Dike!
nagyon klassz a görbéd pedig...ne add fel :D

Pompon!
RMPPB! :twisted:

Babcsi!
nagyon cuki Gergely baba!és tecc a szüléstörténet is, örülök h nem volt olyan rossz élmény a csaszi :D

Gyugyi!
elhajlás?hihi :D

Zsu!
valami jó hír munkaügyben? :roll:

Nati!
bővebben mesélj lécci ha van kis időd 8)

Hiányzók:
Mami?
Kukac?
Babácska(ő már régóta itthagyott minket)?
Ditke?
Gröni?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Babcsi!
Drága tünemény a kicsi fiad!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Már én is kérdezni akartam,hol vannak, hogy vannak a kismamik??????? Mami, Gröni!!!!! :roll: :roll:

Vicuska!
Ugye nem azért írtad,mert sok?Vagy mért?

Dike!
Szerintem is volt pé-d! :wink:

Kolibri!
Köszi! :P
Reélem rendezödnek a dolgok otthon. Bár ez már nem az elsö mélypont, ugye?
susy75
 
 


Zsu, Princzike, Dike!
nektek is köszönöm a dicséretet!!!!!!! :P :lol:

Ezuttal ünnepélyesen bejelentem,hogy van neve a fiacskánknak!!!
Hihetetlen, hogy elödntöttük végre. :oops: :lol: :lol:
Szóval Vinzent lesz! A z-t sz-nek ejtve, mint Van Gogh! :D
susy75
 
 


Helloka!

Bendegúz meggyógyult végre, de 180 fokos fordulatot vett a visekedése, de most nem írom tele a topikot, már kipanaszkodtam magam blogban. :)

Babcsi!!!! Gyönyörűséges!!!!!! :D MÉG MÉG MÉGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!

Melinda! Sorstárs vagy! Én ugyanezzel a szöveggel indítottam magam a babanet útjára, és nézd csak a vonalzómat... :D Ne hagyd, hogy állandóan csak gyógyszerrel hozzák meg pirit. Én spec. gyógyteáztam (cickafarkfű + palástfű) meg természetes gyógymódokat alkalmaztam. Aztán hogy azok váltak be, vagy sem... Hát ezt már nem tudjuk meg.

Suzy!!! Nagyon szép a babaszoba!!! :D Anyám, már Neked sem sok van hátra!!!

Mamival tényleg mi van???

Tüncsi, hogy Neked mikre nincs időd... :D Dóriról képeket!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


SUZY!!! De érdekes név!!! Nagyon jó! És Vininek lehet becézni? Vagy Vinzi? Szép név! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


dike, hallottál a beágyazodási höleesésröl? pé cagy foganás után 7-10 nappal. neked sztem hasonlo lehetett. tesztelj holnap, ha nem jött meg, a hcg kétnaponta emelkedik, egy nega teszt után 2 nappal érdemes még tesztelni. Hátha...
Vendég
 


Köszi a szívélyes fogadtatást!
:lol: :lol: :lol:

Sleepin, Te is hasonló cipőben jártál? Milyen természetes gyógymódokat próbáltál ki?Tudsz nekem tanácsot adni? Én sem akarom, hogy állandóan gyógyszerekkel tömjenek. :cry:
Babócád gyönyörű, gratulálok hozzá!

Vicuska, hol laksz?

Pompom, remélem gyümölcső ötletekkel leszek itt boldogabb. Te hőmérőzöl?Bejön?

Melinda
fomiaae
 
 


p.kata

igen hallottam, meg is örültem neki, h talán azért esett le, de ma már megjelent több nyák, és kicsit nyulós= mensi előjele :( azért köszi.nem lakunk messze egymástól!

tudjátok ennek a topiknak az elejét is olvasom, a 227. oldalon tartok:) és ott nagyon sokan irták, h pé után 4-5. napon már el kell h érje a hő a 37et, nekem meg mindig csak igy a vége fele. ez nem baj?

és szerintetek ha a 36.3 nál volot a pé, ugy mint mult hónapban is akkor mért nem jön meg a bajom rá 14 napra? mult hónapba is csak rá 18ra jött meg. akkor tuti akkor volt a pé? vagy a megjöveteltől visszaszámolva a 14-16. napon?

babcsi!! örülök h jól sikerült a csaszi, gyönyörű a babucid :) :)

pompom!! nee!! én azt hittem neked tuti sikerült :(

KépKép
dike
 
 


Vicuska :D

Köszi a kérdést. Új még nincs, a mostaniban meg most állóvíz van. :roll:
Beadtam rengeteg önéletrajzot és még sehonnan sem kaptam visszajelzést. :evil:
Úgyhogy próbálkozom rendesen. 8)

Suzy :D

Gratula a névválasztáshoz, különleges nevet választottatok. :wink:

Sleepin :D

megyek elolvasom mi történt nálatok. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?