Új privát üzeneted érkezett!

Princzike, a www.moha-muck.hu ban voltunk. Az a környék is gyönyörű amerre jártatok :lol: Jövő hét hétvégére pedig tudom ajánlani szerény lakhelyemet Tatát. Október 25, 26-án a tatai öregtavon lehalászás lesz. Sörsátor forralt bór, sült halak, halászlé, rétes, kalács zene-bona, stb... Ja meg lehalásszák a halakat. Bp-től 1 óra kocsival
Holnapra nagyon mega drukkolok Neked :wink:
Pruci agusztusban voltunk Eger mellett Noszvalyon (www.nomadhotel.hu), onnan mentünk át Szilvásváradra, hát az is valami fenomenális.
Csapj az asztalra és indulás :lol:
Na megvot a mai napi ajánló :wink:
Na megyek most épp teregetni :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab
Köszönöm az infót. Lehet, hogy kilátogatunk. :) Szerintem tata is gyönyörű. Voltunk már ott és nagyon élveztük.
És persze köszönöm a drukkot. Élni fogok vele :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok.Hát Irdab mi is erre a hétvégére terveztük,hogy oda megyünk ahol ti is voltatok,de ugyebár én nem kaptam szabit,meg így kész lett az aljzatbetonozás is...Ha nem jön össze a baba ebbe a hónapba,novemberbe megpróbáljuk magunkat elutalni pé idejére erre a klassz kis helyre....
Nekem holnap lesz a Jónás nap,ma még megcélzom apit este aztán várunk,persze nem egészen tétlenül... :oops: :oops: jaj lányok én olyan szerelmes vagyok most apiba.....(egyébként is,demost ez úgy rám tört... bocsi :oops: :oops: )
És Irdab nagyon megy a drukk,hogy zebrás legyél....
A többieknek pedig csak fel a fejjel,nem lesz senkinél semmi gond...jönni fog az a baba,hisz itt mindenki nagyon várja...
Jó éjt nektek!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

Vernike
Lehet, hogy ez hozza meg majd a szerencséteket :) Lehet, hogy tudat alatt tudsz valamit, hogy ennyire szerelmes vagy most apiba :) Ugy legyen!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Judi rettenetesen sajnálom :cry: Pedig úgy örültem neked. Olyan szemét tud lenni az élet :evil: Mindenesetre dokihoz én is elmennék a helyedben.

Adri örülök, hogy jól éreztétek magatokat és nagyon halkan drukkolgatok neked. Én is nagyon szeretnék elmenni valahová még az ősszel egy hosszú 7végére...

Már rég volt ilyen nyomi 7végém, mint ez. Barnusnak tegnap 40 fokos láza volt :roll: Volt hűtőfürdő, priznic stb. Úgy sajnáltam szegény kis manócskámat :( De ma már sokkal jobban volt, csak most este ment fel a láza. Remélem jobb éjszakám lesz, mint az előző kettő. Párom meg ráadásul egész hétvégén dolgozott. Nem sokat láttuk.

Mimi úgy emlékszem azt írtad, hogy most a hétvégén volt a párod bemutatója. Hogy sikerült? Megnyugodott már egy kicsit? Ilyenkor te is el szoktál menni megnézni? Remélem össze tudtatok bújni :wink:

Megyek csajok, jó éjt mindenkinek

Kép
nyanya77
 
 


pruci én is nagyon szeretnék menni szilvásváradra 1x már voltam is valami meseszép hely.de nekem amiért mégjobban érdekel azok a lovak..rengeteg van ott..az az én helyem!!!! :D :wink:
egyépként mostanába az az tegna kellett volna hivatalosan megjönni de nem..ma már nem tesztelek talán holnap!meglátjuk!
lányok én csak ajánlani tudom hogy utazzatok el és ot probálkozzatok a babaóval..nekünk a máté a balcsin jöt össze!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok, ujra itt vagyok!!!

Bikfy!
Nagyon jok a hormonos téma, ki is nyomtattam, igaz rám nem onatkozik, de barátnőmnek pont jol jön.

Irdab!
Noszvaj-Sikfőkúz gyönyörü hely, nekünk ott van a család barátja, leszoktunk menni hozzájuk, imádom ezt a helyet!

Juda!
Sajnálom pirit, de menj el dokihoz mindenképp!

Bocsi, ha nem reagálok mindenkinek!

Én elvagyok, igaz 2 napja elkapott vmi nyavalya, csak az ágyat nyomom és teázgatok.
encike 2
 
 


encike mielőbbi jobbulást!!!!!!vigyázz magatokra!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A tegnapi szar nap + éjszaka után remélem ez a mai nap jobb lesz.
Ne kövezzetek meg, de az éjszaka már az jutott eszembe, hogy biztos e, hogy ezt megint előlről akarom kezdeni :oops:? De reggelre már azért fényesebben láttam a dolgokat :? .

Princzike!
Én a terheléses inzulint csináltattam meg. De jó lett. Másodszorra :evil: .
Először ugyanis elmentem, a doki kiírta a vizsgálatot, levették a 0 perces vért, megittam a löttyöt, 2 óra múlva levették megint a vért. Összesen 6 kémcsővel. Hívom délután a dokit, azt mondja van egy kis bibi, nem vették le a 120 perces inzulint :evil: :evil: :evil: . Azt hittem agyvrézést kapok, az egész tortúra felesleges volt, mert anélkül a vizygálat semmit sem ért.

Irdab!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és tök jó, hogy barna is elkerült. Ez nagyon jó hír.Nem tesztelsz?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita bocs de most nem tudtam elolvasni a nagyonapro betűs részt..leírod privibe vagy hogy eltdjam olvasni? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


O te szegény!
És megint meg kellett innod?
encike 2
 
 


Encike, már túl vagyok rajt :x .

Más sem tudja elolvasni?

Nem tud valaki egy finom kuglóf receptet?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita elszoktam tudni olvasni de most valahogy nem megy.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, itt vagyok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, aranyosak vagytok, nagyon!!
Egy napig bőgtem, meg szomorkodtam, most már túl vagyok rajta. Tudjuk, hogy nem egyszerű az élet, de küzdenünk kell. Új hónap, új remények, új módszerek! Iszom a cickafark teát, vettem palástfüvet is, reméljük rendbeteszik a hormonháztartást. Készülök vérvételre és dokihoz is, bízom a spontán módszerekben. Lehet, hogy az volt a baj, hogy a mhny-a nem volt eléggé megerősödve. Erre írtátok a palástfüvet és az Aszpirin C-t? Jól értettem??

Nem tudtam még visszaolvasni, remélem mindenki jól van, kerüljétek a náthát, igyatok sok folyadékot, tessék vitamint szedni!!

Kép
judi79
 
 


judi neked is megy a drukk!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Merre jártál? Nagyon el voltán tűnve, de örülök, hogy újra itt vagy :)

Ranita
Ez nem hangzik valami fényesen, hogy mindenféle löttyöt kell innom és utána egy rakat vért le kell venniük X óránként :evil:
Na de mindegy. Egyszer csak kibírom. Köszönöm az Infot. :)

Nitácska
Várjuk már nagyon azt a teszteredményt :) Remélem újra egy zebrás tesztet fogunk látni.

Ez rád is vonatkozik Irdab :) :!: :!:


Judi
Igen, Aspirin C Protekt. :)

Nos.... ma reggel voltam inszemen. Meg volt a nagy esemény. Most még este elkapom apát, aztán már csak várni kell. Addig is iszom a Palástfüvet. Most aztán már össze kell jönnie :).

Viszont a katonák számára visszatérve, hogy tapasztalatból is tudom már mondani nektek:
Az előző inszemre úgy mentem el, hogy apa egy jó hétig gyűtögette, most a maira úgy mentem el, hogy pénteken voltunk együtt.
Szóval a különbség annyi volt, hogy előzőleg ml-ben több volt, kb 2-szeres, de összszámban 10 millával több, mint most.
A "használhatóságuk" százalékos aránya ugyanannyi.
Mondta a doki is, hogy ember eljátszotta a kicsi a bors de erős dolgot :lol: :oops:

Szóval van valami abban a cikkben :)

Remélem azért érthető voltam :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike köszi...és drukk mindenkinek!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike!
Akkor nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen a beavatkozás.
leírnád nekem, hogy egy ilyen inszem hogyan zajlik pontosan?

Nitácska!
Érzel esetleg valamit, ami babára utalhat?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Judi, örülök, hogy jobban vagy, fel a fejjel és csak előre :!: :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hát néha enyhe hányinger ami este jön rám..kevés fehér testápolószerű folyás..és olyan furcsán érzem a hasam.nem fájdalom..meg 4 napig néha mmost is fáj a jobboldalon a hasamalja...ennyit érzek.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Princzike hogy vagy? Mit mond a doki mikor tesztelhetsz? Vagy ez ugy zajlik mint egy normal akcional? (bocs, de nem vagyok tisztaban vele). Biztos jol sikerult!!! :wink:
Ranita kerlek ne keseredj el! Ez szerintem sokunkkal igy van neha, de muszaj talpra allni! Es mar meg is tortent ugy latom :wink: ! Ajanlom a www.mindmegette.hu oldalt, ott van a receptkatalogus, es a kezdobeture rakattintasz kiad egy csomo receptet, biztos van fini kuglof is!
Irdab csodalatos helyen jartatok, megneztem a panziot is, hat tenyleg hangulatos!!! Majd en is raveszem apit :) .
Nyanya remelem Barnus mar jobban van!! Jaj szegenyke, ez rettento magas laz!!!
Judi orulok hogy jobban vagy! Ez a honap bizti a te honapod lesz!!
Vendég
 


loulou te hogy vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska 1000000 drukk Neked!!!!!
Vendég
 


Koszi, megvagyok, bar mar elore felek a hetvegetol :roll: ... vasarnap vagy hetfon kell hogy megjojjon :roll: ...
Vendég
 


köszi ari vagy!!!
de nem sok remény van bennem... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Nitacska en ugy megertelek, mert aki mar egy ideje probalkozik ugy fel az ujabb csalodastol... Nagyon nagyon szoritok hogy sikeruljon!!!!!
Puszillak
Vendég
 


köszi,hogy megértesz!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok,

Judi,
Nagyon-nagyon sajnálom és együttérzek veled. de majd az új hónap...

Pruci,
Petra egyszerűen gyönyörű!

Bikfy drága, a novemberi pozitív tesztelést megdumáltuk, hajlandó vagyok addig várni :)

Princzike,
Nagyon gondoltam rátok!!! Most biztos sikerül...
Ranitához csatlakozva én is örülnék, ha leírnád, hogy hogy megy egy ilyen. már, ha nem gond...

Edi,
Neked mikor lesz az átjárhatóságid? Van már konkrét időpontod?

Irdab,
Annyira jól hangzik, amit a minivakációtokról írtál… de jó lehetett…
Remélem, már hármasban voltatok :)

Nyanya,
Barnus hogy van? Lement a láza?

Nitacska,
nagyon szurkolok, hogy ne jöjjön piri!
Loulou neked is!!!!

Én egy kicsit ki vagyok akadva. de még mindig a múltheti téma...
ez a 8. nap, hogy csinálom reggelente az ovu tesztet. és minden egyes rohadt nap ugyanaz: két halvány csík. soha nem erősebb, soha nem kevesebb. két halvány csík!!! komolyan mondom soha többé nem veszek ilyen szart. és ráadásul még mindig semmi tojcsi, amin múlt hónapban ilyenkor már rég túl is voltam... komolyan nem értem ezt.
a férjem azt mondta, hogy még a petém is okosabb, mint én, mert ő legalább tudja, hogy meg kellett várni, amíg lemegy a premier :)
legalább a férjem túl van már a bemutatón (nagyon jól sikerült), úgyhogy ha minden igaz, mától már több időt fogunk együtt tölteni :)
ja, és ma kérek időpontot az orvostól. végülis egy éve voltam utoljára, kiváncsi vagyok mit mond... bár néha most már Dr. Mimilee-nek érzem magam, annyira képben vagyok. de ti még azért rengeteg újat tudtok mondani.
puszi
mimilee
 
 


mimilee drukk neked is a babóhoz!!!!!!sikerűlni fog.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mimilee!
Az ovu tesztet azért csinálod, hogy mikor van péd????
Azt NEM reggel kell, hanem ESTE.
Előtte 1-2 orával ne egyél-igyál semmit!!!
Lehetőleg egy időben csináld mindennap!

Drukk és kitartás!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a Petra dícséreteket!

Princzike! Most tuti sikerülni fog!
Nekem ez a 10. napom, úhogy elmééletileg a hét vége felé lenne pém (már ha van nekem olyanom)

Ranita! Tudod, csak pozitívan! Nem szabad ilyen butaságokat gondolni!

Nita! Én is beleszerettem Szilvásváradba. Egyszer vittem oda az osztályomat kirándulni, és láttuk a lovakat is. Hát hogy is mondjam: egy-kettőn rajta volt a kangörcs... :oops: :oops: :oops: Képzelheted a 6.os kislányok reakcióját, én meg irultam-pirultam
Mennek a drukkok h ne legyen piri...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nyanya
Jobban van már Barnus? Voltatok dokinál?

Mimilee
Hajrá kis babó, csak össze kell jönnie ebben a hónapban :)

Az INSEMINATION
Ugye ilyen vizsgálatot csak akkor végeznek az emberen, ha már megvolt a hormonvizsgálat és az átjárhatósági.
Ez úgy néz ki, hogy a 3-7-ik napig (legalábbis nálam) stimulálnak vagy tablettával vagy szurival. Utána a 10-12-ik napon vissza kell menni UH-ra, hogy megnézzék milyen vastag a mnyh, mennyi és milyen nagy petéd/petéid vannak (általában a 2-3-at mondják ilyenkor jónak) - Nekem az esetek 70%-ban csak egy érik meg :?
Akkor megmondja a doki, hogy mikor repeszti meg. Felírja receptre a szurit, amit otthon beadsz magadnak vagy beadatod valakivel (ügyelelet), majd 1-2 nap múlva visszamész. Akkor reggel már kérik az anyagot. (apa ott adja helyben vagy hozod. Ha hozod, akkor már az UH-n kapsz egy kis steril edényt, amiben magaddal kell hoznod otthonról. Azt mondják 1 órán belül be kell érned vele).
Majd aznapra kapsz egy időpontot, hogy mikorra gyere vissza.
Ezalatt megszámolják és kiválogatják a legügyesebb katonákat és ezt egy koktélba sűrítik. :lol: :oops:
Felfektetnek a székbe és befecskendezik közvetlen a méhedbe.
Persze azért mondják, hogy otthon este dícsérd meg apát :lol: :oops: ha értitek mire gondolok.
Majdnem elfelejtettem.... még kapsz egy adag gyógyit - Duphaston - amit napi 2*2-őt be kell szedni 2 héten keresztül. Ha jól tudom, akkor ez a progeszteron szintre van hatással. De ezt még pontosan megnézem.

A tesztelés ugyanúgy meg, mint normál esetben. Az inszem után 2 héttel.

Kép

Kép
princzike
 
 


Encike,
igen, azért csinálom, hogy lássam, mikor van pé-m. ez az első hónap, hogy vettem, és amúgy is alaposan elolvasom a betegtájékoztatókat minden orvosságnál, de most aztán képzelhetitek, hogy még alaposan elolvastam a használati utasítást, és sehol nem volt, hogy este kell csinálni, csak annyi, hogy kb. minden nap ugyanakkor.
na jó, akkor ma megnézem este... aztán meglátjuk.
köszi, Enci, hogy szóltál.
mimilee
 
 


van olyanjuk sokszor..kint a kincsem parkab mikor kint voltam akor verseny előtt lett ilyenje a lónak és nem tudták indítani a versenyen.. :) :lol:
köszi a drukot..de ha nem baba akkor bizony jöjjön a piri.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mert a reggeli az nem olyan, mint az esti. Nem tudom miért.
Csináld este és meglátod lesz eredménye.
Hanyadik napon tartasz a menszihez képest?
Hőt nem vezetsz?
encike 2
 
 


Encike,
ma van a 15. napom, de csak 24 napos a ciklusom. az előző hónapban a hüvelynyákot figyelve a 10-12.napon volt pé-m.
hőt nem vezetek, mert még csak most kezdtünk próbálkozni, azt még korainak tartanám valahogy.

Viszont képzeljétek, hogy most voltam a mosdóban, és végre ott van a tojásfehérje!!!! szóval csak tényleg egy szuperintelligens petém van, aki tudta, hogy most picit várnia kell :lol:
úgyhogy ma elkapom a zuramat :)

köszi Princzi a beszámolót. hát szerintem biztos hatásos az a koktél :) és akkor most csak egy petét termékenyítettek meg?
mármint az is épp elég :)
én pl. nagyon nem akarnék ikreket. több gyereket szeretnék, de valahogy inkább egymás után....
(remélem, Nikole nem bántódsz meg ezen)
mimilee
 
 


Princzike!
És végül milyen vastag lett a mnyh? Vagy azt most nem nézték?


Ácicával mi lehet? Remélem jól vannak.

Nyanya!
Barnus?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Encike
Gyógyuljál! Nem lenne jó, ha nagyon lebetegednél.

Nitacska, Loulou
Nagyon nagy drukk nektek. Remélem pozitív hatással lesz rátok :lol:

Pruci
Biztos, hogy lesz PÉ-d. Nekem sem mindig ugyanakkor van. Úgy hogy nincsen semmi sem veszve. :)

Mimilee
Apára fel! :lol: :oops:
Sajnos most egy egy nagy petém lett :( De remélhetőleg ez is elég lesz :)

Ranita
Sajnos ilyenkor már nem mérnek mnyh-át. De most azért én is kíváncsi lettem volna rá.
Hanna baba hogy van? Vagyis hogy vagytok? Gyógyultok?

Kép

Kép
princzike
 
 


A kismamáink borzasztóan hallgatnak (most Encikét kivéve.)
de a többséggel mi van vajon?
mimilee
 
 


princike kaptam most hcg tesztet és meg is csináltam..sajna negatív..de reggel csinálok még 1-et... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Nagyon sajnálom. Pedig reménykedtem, hogy most összejön neked :(
Hátha holnap két csíkod lesz :)

Annak nagyon örülnék.

Kép

Kép
princzike
 
 


tudtam hogy most még tuti nem lesz pozi..lehet holnap se.. :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!

Bocs a hosszú hallgatásért, de végre volt egy no work-ös hétvégém :) Na meg hát azt is vártam, hogy hiányoljatok :wink: , én már csak ilyen vagyok, úgyhogy Ranita! köszi!!!!
Remélem, már jobban vagy. Gondolom, Hannától kaptad el. Sok-sok vitamint egyél!

Princzike!
Örülök, hogy minden rendben ment az inszemen, várom a pozi tesztet! :wink:
Nitacska!
Ne keseredj el, még biztos hamar teszteltél, na majd holnap!
Irdab!
Az jó jel, hogy barna elkerült, nálam is így kezdődött, úgyhogy várom a zebrás tesztet!

Mimilee!
Örülök, hogy minden o.k. otthon. Biztos a premier miatt volt olyan feszült Api, de most aztán ne kíméld! Ő akarta! :wink: :D
Judi!
Nagyon sajnálom pirit! :cry: :cry: Én is a doki mellett szavazok, mindenképp mondd el neki, mi volt.

Magamról annyit, elmentem a körzeti dokihoz, hogy hova kell mennem nőgyógyihoz. A körzetemben 1 van, úgyhogy nincs nagy választási lehetőség :shock:
Azt is kérdeztem tőle, hogy mikor menjek, azt mondta, ő azonnal menne a helyemben, úgyhogy szerdán megyek, úgy néz ki. Remélem, szimpi lesz, és megerősíti édes reményemet a babával kapcsolatban. Amúgy néhány tünet is jelentkezik: álomkór, cicifeszülés ezerrel, ja meg mindig fázok, bár ez utóbbi nem tudom, terhesség tünete-e? Szerintetek? Lehet még holnap kéne tesztelnem egyet, hogy a dokihoz is magabiztosabban menjek.
Szerintetek elküld a fenébe? Túl korán van még? (Ma lennék pont 5 hetes)
ácica
 
 


ácica köszi..de nem nagyon reménykedem..bár a hasam most is fájdogál ,,jobboldalon erőssebb kicsit.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ácica,
jó, hogy újra hallatsz magadról.
szerintem az is egy tök jó orvos-teszt, hogy mit mond, amikor majd odamész. ha lecsesz, hogy minek jöttél már, akkor szerintem ez egy remek alkalom, hogy gyorsan válts dokit. még akkor is, ha ott a közelben nincs más.
ha nem érti azt meg, hogy egy nőnek ez milyen, akkor már eleve ez egy csomó mindent elmond róla.
ne aggódj, a nők 90%-a azonnal elmegy ilyenkor a dokihoz...
majd számolj be, hogy mi volt.

Nitácska,
sajnálom... de tudod, amíg nem jön meg, addig bármi lehet :)
mimilee
 
 


mimilee annyira nem vagyok csalódott..éreztem..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Reménykedj, azzal örömet okozol magadnak! :D És amúgy is, még simán lehet babó. Mióta késik?
ácica
 
 


Mimilee!
Igazad van, most letesztelem a dokit. Állítólag tapasztalt... Remélem, ez nem azt jelenti, hogy olyan öreg, hogy már a lyu..t sem találja :oops: :oops: , bocsánat a kifejezésért!
Amúgy a körzetim nő, és 4 gyereke van, azt mondta, őt is majd megette a guta, hogy mehessen már dokihoz, és biztos lehessen a terhességben.
ácica
 
 


ácica a vetélések előtt 29-30 naposak voltak a ciklusaim..ma vagyok a 31.napon.
de a mult honapba is norculuttal hozták meg.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na majd azért ha tesztelsz még egyet holnap vagy azután, hátha becsíkozódik. :wink:
ácica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?