Új privát üzeneted érkezett!

Judi!
Szerintem is minden rendben lesz,lehet,hogy pont egy selejtes tesztet vettél!Holnap reggel tesztelj újra és meglátod,minden oké lesz!!!!
jucc 74
 
 


Jucc, Te jártas vagy egészségügyben: szerinted amíg nincs piri, addig baj sincs? Ha esetleg felszívódik a babó, az hogy jelentkezik? Bocsánat ha ilyen kérdéseim vannak, de most nagyon meg vagyok ijedve. Azért majd tesztelek holnap is egy másik fajtával.

Kép
judi79
 
 


Jól mondod,amíg nincs vérzés,nincs baj!Az,hogy szúrkál a pocid,simán lehet attól,hogy elkezdtek nyúlni a szalagok és a méhed is nő :) És reggel várjuk az eredményt!(ha felszívódna a babó,az előbb-utóbb vérzéssel járna,vagyis mensi szerű vérzés ,esetenként bővebb,darabosabb jelentkezne.De úgysem lesz)
jucc 74
 
 

 
 

judi nem akarlak elkeseríteni de akkor fals teszt volt..én ugyanígy voltam áprilisba..pozi lett a teszt és mégse volt baba... :cry:
de drukkolok hogy ne legyen igazam.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi!
Leírom én is a véleményemet, aztán vagy megfogadod, vagy nem. Én már biztos a dokinál toporognék. A halvány csík is csík. Viszont jelezhet alacsony progi szintet, ami ugye a beágyazódást hivatott segíteni. Sokaknál meg kell ám támogatni a terhességet egy kis hormonnal. Lehet, neked is ez kellene ahhoz, hogy meg tudd tartani a babát.

Egyébként csak csendben írom, hogy a múlt hónapban én is így jártam. Legalábbis a netes doki szerint. Lehetett egy korán elhalt terhesség. Utána én darabosat menstruáltam Szóval én azt javaslom, írány a doki.
bikfy
 
 


Csak az a baj,hogy ilyen kis terhességet,még nem tud igazolni a doki,se vizsgálattal,se uh-val.Max.marad a vérvétel,de azt reggel csinálják.Szerintem azt mondaná,hogy hétfőig várjon,aztán akkor a vérből meg tudják nézni a hcg szintet.
jucc 74
 
 


Louloz!
Jajjj, a fenébe :x .
Ez azt írja, hogy hatóanyag:400 mg acetilszalicilsav, 240mg aszkorbinsav. Most akkor mit csináljak? Ez nem lesz akkor jó?
De már azért megiszom, ha megvettem, legalább a megfázásra jó lesz :x .
De Princzikének is használt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jucc!
A 42. napon már tapintással is kellene valamit érzékelnie. Nem?
Vagy rosszul tudom?
bikfy
 
 


Judi!
Az első teszt amit csináltál, azt mondtad halvány volt. A többi ahhoz képest erősödött?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Köszi a hozzászólásokat lányok, Bikfy igazad van, én is erre gondoltam előbb, de azt mondta a doki, mikor tegnap bejelentkeztem, hogy a 27-ei hétnél előbb nincs értelme menni, mert valószínűleg nem látni még semmit. Ha a csík nem lesz egyértelmű, akkor lehet, hogy elmegyek előbb vérvételre, tényleg, ahogy Jucc Te mondod, hátha abból látnak valamit. Mindenesetre figyelem most magam, és jelzem, hogy mik a fejlemények. Köszi minden javaslatot.

Kép
judi79
 
 


Bikfy, a 42. napot nálam nem úgy kell érteni, hogy 6 hetes lennék, mert nagyon későn volt pém. Így aztán kb. olyan, mintha 4 hét körül lennék, ha babó van a dologban.

Ranita, annyira nem egyértelműek a tesztek, többfélét használtam, mindegyiken volt csík, a ma reggelit kivéve. Az első tesztet múlt szombaton csináltam: Lily, éppenhalvány volt, hétfőn csináltam egy One stepet, az volt az összes között a legerősebb, azt hiszem, arról tettem fel képet, kedden egy gyószertári Hcg-t használtam, halványabb lett, mint a hétfői, szerdán csináltam egy fehér-kék kazettásat, nem jut eszembe a neve, azon is volt csík, csütörtökön Coraxot használtam, csíkos lett, de egész héten kb. egyformák voltak a csíkok, látványosan nem erősödött, ma reggel ismét Hcg gyógyszertárit használtam, és nincs csík... lehet, hogy csak egyfélét kellett volna használnom, és most többet tudnék....

Kép
judi79
 
 


Bikfy, ez a progi szint egyébként micsoda? Nem vagyok annyira járatos ebben a témában, elmagyaráznád? Ezt is a vérvételkor tudják megnézni? Mikor jó a progi szint, milyen értékhatárok között?

Kép
judi79
 
 


Igen,Bikfy,normális ciklus hossznál,már lehetne érezni a méh megnagyobbodását.Csak én figyelembe vettem azt,amit Judi írt,ezért mondtam,hogy neki még elég kicsi a terhessége a manuális vizsgálathoz.
A progeszteron szint eredmény minden laborban más és más,de azt is tudnak nézni a hcg vizsgálatakor vérből.Ez a hormon kell a jó beágyazódáshoz.
jucc 74
 
 


Ranita persze biztos hasznal (foleg hogy princzikenel is hasznalt) csak hogy hosszu tavra szerintem nem ajanljak meg arra az esetre ha ott a babo. Hiszen a hatoanyag ugyan az, csak eppen 4 szer annyi. Ugyhogy szerintem aki "csak" eselyek javitasara szedi annak jobb a protect. De fogyaszd egeszseggel :wink: !
Vendég
 


Judi!
Az nem jó hír, hogy nem erősödött, de valóban jobb lett volna, ha mindig ugyanazt csinálod, jobban lehetett volna látni a különbséget.
De én is azt mondom, mint a lányok, hogy csinálj még holnap is. Vagy esetleg meg kellene próbálni a vv-t.

Loulou!
Akkor csak a pé- ig iszom. Akkor talán nem lehet belőle gond.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Jaj bocsi csajok, hogy nem jöttem hamarabb, de Barnus megint beteg :( Tegnap este lázasodott be és így már nem volt érkezésem visszajönni ide.
Szegénykémnek állandóan folyik az orra, tiszta könny a szeme (ilyen lehetett Hannának is) és most délben is 38.5-öt mértem neki. Enni nem akar, tök nyűgi szóval nem könnyű vele :(

Mimi köszi a privit és az infót a dokidról.

Pruci nagyon érdekelne a dokid, szimpi amit írtál róla. Át tudnád küldeni az adatokat priviben? Köszi szépen előre is :lol:
Ja és Petra gyönyörű :lol:

Bikfy nagyon-nagyon örülök nektek :lol: :lol:

Judi nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen :roll: Sajnos tanácsot nem tudok neked adni, de magamat ismerve tuti elszaladnék egy dokihoz.

Kép
nyanya77
 
 


Jó volt a megérzésem, piri megérkezett.... :( Össze vagyok törve....

Kép
judi79
 
 


Borzasztóan sajnálom Judi!!! :cry: :( :cry:
De mindenképpen menjél majd el a dokidhoz 28-án(?) és mondd el neki,hogy mi volt veled!Valószínű azt fogja mondani ő is ,hogy egy nagyon korai vetélés lehetett és ő innentől már fogja tudni,hogy hogyan tovább.
És nyugodtan sírjál,ne fojtsd el az érzéseidet,mindenki meg fogja érteni!
jucc 74
 
 


Judi! :cry: :cry: nagyon sajnálom.
Hát csajok nagyon szarul vagyok! olyan mint akit összevertek. tegnapelőtt mejgött,erre 2 napig volt, ma reggel már semmi. erre délután megint elkezdett pecsételni. hogy most mi van, nem értem?
olyan mintha 2 mázsa lenne rajtam. mindenem fáj.
mindjárt visszaolvasok, ha le nem esek a székről...

Kép
kissedi
 
 


Judi sajnalom nagyon :cry: !
Kissedi :shock: . Nem ertem en sem mi ez...
Nyanya jobbulast Barnusnak!!!
Vendég
 


sztem valami vírus kerülget... :roll: sajna, nem a baby.
még az kell,hogy legyen hormonzavaron és agybajt kapok....
Pruci! Petra nagyon cuki!!
Nyanya! gyógyulást Barnusnak!
Judi! sztem is menj orvoshoz. Pinginek is hasonló szituja volt asszem.

Kép
kissedi
 
 


Judi!
Sajnálom...
A progeszteronról csak nagyon leegyszerűsítve:
A 14. napig az ösztrogén hormon szerepe az, hogy megfelelő peteérésed legyen. Utána válik fontossá a progeszteron hormon, mert ez abban segít, hogy a baba beágyazódjon, illetve segít a kora terhesség megtartásában is.
Progeszteron szintet egyszerű vérvétellel tudnak ellenőrizni, a ciklus különböző napjain. A második, vagy harmadik napon nézik először. Ekkor fontos, hogy ne legyen a progi szint magas, mert ha az, akkor nincs megfelelő peteérésed. Tehát a proginak csak a ciklus 2. felében szabd magasabbnak lennie. Ezután csinálnak egy vérvételt talán a 21. napon és még egyszer. Ezeket az eredményeket vetik össze, sok mindent elárulnak. A pontos határértékeket is tudom, de azt nem írom le, mert nem akarlak vele idegesíteni, ezt a doki majd úgyis fogja tudni. Mindenképpen :!: :!: :!: menj el egy ilyen vizsgálatra, én is ide készülök. Ezeket a hormonokat nem nehéz beállítani, nagyon sokan a normál határértékek mellet az 1. , 2. hónapban terhesek maradnak.
Egyébként homeopata szerek a cickafark és a palástfű, tudod ezek teáját ajánlgatom mindig. A cicka az ösztrogén szintet normalizálja állítólag, míg a palástfű a progi szintet rendezi. ÁLLÍTÓLAG. !!!
De te ebben már ne bízz, mindenképpen látogass el egy dokihoz, minnél előbb, a 28-át se várd meg! Már csak azért se, mert mondom, a mensi 2. vagy 3. napján kellene nézni az első hormonszintet!

Nagyon-nagyon és még annál is jobban ölellek, szorítok, hogy minden rendben legyen. Ha bármiben tudok, szívesen segítek. Addig is puszi: bikfy
bikfy
 
 


LouLou
Köszönöm a cikket, tök jó :) Remélem nem lesz semmi gond.

Ranita
Szerintem ha ne esel túlzásba, akkor az is jó lehet, de ahogy Loulou írta hosszú távon ezek szerint jobb a protect.
Bár nem tudom, hogy ezt a dokik miért nem mondják.
Tiszta őrület.
Jobban vagytok már valamennyit reggel óta?

Nyanya
jobbulást Barnusnak. Reméljük hamar kilábal belőle.

Judi
Nagyon sajnálom Piri tényleg elhúzhatna már a sunyiba.
De tényleg jó ötlet azért a dokival megbeszélt időpontra elmenni és elmondani neki a történteket.

Bikfy
Mikor mész a vizsgálatra? Van már időpontod?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Nincs még időpontom, maj ha megjött a mensim, kb. 2 hét múlva. Remélem én is elmehetek egy hormonvizsgálatra, mert attól tartok, nekem is valami hasonló gondom van. Mindegy, nem akarok öndiagnoszta lenni, addig is mérem a hőmet, eddig nekem működőképes a dolog. Még egy reggel sem felejtettem el és a végeredményre is kíváncsi vagyok.
bikfy
 
 


Nyanya!
Jobblást Barnusnak, ez a nátha szörnyű :( .

Judi!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: és igaza van a lányoknak, mielőbb doki. Buksisimi :( .

Ha egy nő elmegy orvoshoz, mihelyt pozitív lesz a teszt, a doki ki van akadva, hogy mit keres ott. Ezért az ember inkább vár, nem megy, holott ha megtenné, lehet, hogy ilyenek nem következnének be. Mert szerintem azért egy 4 hetes terhességet észre lehet venni, ha más nem is, de azért a mnyh vastagságból csak lehet rá következtetni. A barátnőm is így volt. Babát nem láttak nála, de a dokim mondta neki, hogy igen, a mnyh vastagságot nézve minden bizonnyal terhes, meg még valami másból is arra követeztetett.
Szóval, ha én egyszer pozitívat tesztelek, esküszöm már másnap a dokinál fogok ülni, mégha hülyének néz, akkor is.

Edi!
Hát nem tudom mi lehet veled :shock: , úgy nézem mindenkinek teljesen felborult a ciklusa.

Bikfy!
Nem raksz ide egy hőgörbét?

Princzike!
Én egész tűrhetően vagyok, a Hanna náthája egyszerűen nem akar múlni :evil: . Most meg már köhög is :evil: . Nyűgös, hisztis, szóval nem egyszerű :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Judi!
Lehet félreérthető voltam, most hogy olvasom vissza, nem téged akarlak ám ezzel bántani, hogy mért nem mentél. Én is így tettem volna, vártam volna még 1-2 hetet. De ezek után már tuti nem fogok.

Remélem holnap vagy hétfőn Irdab jobb hírekkel jön :wink: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szia Ranita!
Te még itt vagy? Én még vasalok. Mikor megláttam a kupacot előttem, azt hittem, rosszul leszek. Még tuti csinálnom kell éjfélig. És rühellek vasalni... :twisted:

Hőgörbét hónap végén teszek fel, szerintem csak akkor van értelme. De azt is csak akkor, ha segítetek, mert nem tudom, hogy kell.
bikfy
 
 


Nekem nagyon lesújtó a véleményem az orvosokról. Azt szajkózzák, hogy tessék menni rákszűrésre, meg ilyesmi, aztán mikor elmentem, elhagyták a rákszűrésem eredményét. Azt a fél órát ne tudjátok meg, amit én ott szenvedtem. Még a rákosok leletei között is keresték a papírjaimat. Aztán elájultam. Még én szégyelltem magam. Folytassam?

Azóta nem merek dokihoz menni. Olyan megalázó volt. Hát erről ennyit. És akkor fektess beléjük bizalmat... Ha én így dolgoznék, már elbúcsúztak volna tőlem.
bikfy
 
 


Sziasztok!
Hát csak nem bírom ki, egy másikoldalon találtam bridget0801 írását a hormonokról. Hátha valakinek hasznára lesz. De azt kikötöm, hogy senki ne merjen ezen parázni, legfeljebb tanulunk belőle. Oké?

Inkabb bemasolom


Hormonszintek



Follicule Stimulating Hormone (FSH): Az FSH serkentésére a petefészekben megindul a tüszôk fokozott fejlôdése, ami a tüszôhormon (ösztrogén) termelôdés fokozott növekedésével jár együtt.
A petefészek stimulálhatóságát mutatja. Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelô, 10-13 nehezen stimulálható, >13 nagyon nehezen stimulálható. A PCO-s betegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCO diagnózisa valószínû..

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 3-10 UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 10-30 UI/l
a ciklus második felében 2-10 UI/l
menopauzában 20-100 UI/l



Estradiol (E2): Az ösztradiol a nôi nemi hormonok (un. tüszôhormonok) egyik aktív fajtája. Termelôdése az agyfüggelék serkentô hormonjainak hatására következik be és ciklikus. Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cystára, vagy kimerülô petefészekre utalnak. Indokolt a stimuláció is alatt vizsgálni. Értéke attól függ, hány tüszô van, illetve azok mekkorák. Ez betegenként változó. A legtöbb orvos bármilyen E2 növekedést jó jelnek tart, mások szerint a 4. napon 100 pg/ml feletti érték, vagy a 3. napi érték kétszerese lenne ideális. A hCG injekció beadásának napján érett (18 mm) tüszônkként >200 pg/ml. Túlsúlyos nôkben néha kisebb értékek mérhetôek.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 27-166 (egyes forrasok szerint 75) pg/ml (vagy ng/l)
az ovuláció idején 155-440 pg/ml
a ciklus második felében 54-198 pg/ml
menopauzában 0-43 pg/ml
a peteérésre adott gyógyszerelés 4.- 5. napján >100 pg/ml vagy 2x a 3. napi
a hCG beadás napján >200 pg/ml



Luteinizáló Hormon (LH): Ez váltja ki az ovulációt. Tüszôérés után a sárgatest fázist elôidézô hormon, aminek a hatására a petefészek a progeszteron nevû, a terhesség megtapadásában és a terhesség fennmaradásában fontos hormont kezdi el termelni.
A normális LH szint nagyjából azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat. Az LH csúcs 48 órán belül ovulációt vált ki.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 1.9-5.8 (egyes forrasok szerint 7) UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 11.3-59 (egyes forrasok szerint >20) UI/l
a ciklus második felében 0.8-12.6 UI/l
menopauzában 9-75 UI/l



Prolaktin (LTH): A prolaktin az agyfüggelékben termelôdik, egy olyan hormon, amely jelenléte a mellben a tejelválasztást elôidézi és fenntartja. Stresszhelyzetben is nôhet a prolaktin-szint, ami gátolja a peteérést. A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelheto hyperprolactinaemia.

Normálértékek:
<25 mcg/l (ng/ml) terhességen kivul



Progeszteron (P4): A ciklus elsô felében emelkedett érték esetén a teherbeesés valószín&ucirc;sége csökken. A ciklus 2. felében a progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszôbôl kiszabadul a petesejt, sárgatestté alakul, és progeszteront kezd termelni. Félidôben az ösztrogénnel együtt létrehozzák a méhnyálkahártya változását, amely megfoganó terhesség esetén a beágyazódáshoz szükséges. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.


Normálértékek:
a ciklus elsô felében < 1.5 ng/ml / 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 ug/l
a ciklus második felében >15 ng/ml / 6-60 nmol/l / 1.9-18.8 ug/l
menopauzában 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 mg/l
terhesség esetén az elso harmadban 35-180 nmol/l / 10.8-55.8 ng/l




Thyroid Stimulating Hormone (TSH): A TSH - a gége alatt elhelyezkedô - pajzsmirigyre fejti ki hatását, amely hormonokat termel. A normális középérték a legtöbb laborban 1,7. Magas TSH alacsony vagy normális T4 szinttel kombinálva pajzsmirigy alulm&ucirc;ködésre utal, ami befolyásolja a fertilitást.

Normálértékek:
0.35-5.5 uUI/ml (vagy mUI/l)



Szabad Triiodothyronine (T3): Néha a beteg pajzsmirigy nagyon sok T3-at termel, de normális mennyiség&ucirc; T4-et. Éppen ezért a pajzsmirigy m&ucirc;ködésének alapos vizsgálatához hozzátartozik mindkét hormon szintjének mérése.

Normálértékek:
1.4-4.4 pg/ml



Szabad Thyroxine (T4): Alacsony szintje pajzsmirigy-betegségre utal vagy az agyalapi mirigy betegségére, amennyiben az nem termel elég TSH-t a megfelelô T4 szint eléréséhez.

Normálértékek:
0.8-2 ng/dl




Tesztoszteron: A tesztoszteront a mellékvesék és a petefészkek termelik. 50 fölötti értéket a legtöbben már emelkedettnek tartanak.

Normálértékek:
6-86 ng/dl / 0.35-2.1 nmol/l / 0.1-0.6 ug/l




Dehydroepiandrosterone Sulfate (DHEAS): A mellékvesében termelôdô szteroid hormon. A normális DHEAS szint annyit jelent, hogy a férfi nemi hormon (tesztoszteron) szint emelkedés valószín&ucirc;leg petefészek- és nem mellékvese eredet&ucirc;.

Normálértékek:
35-430 ug/dl / 2.39-7.3 umol/l / 0.85-2.7 mg/l




Androstenedione (DEA): A mellékvese hormonja, melynek túltermelôdésekor észlelhetjük a nôk szôrösödését.

Normálértékek:
0.7-3.1 ng/ml / 2-10 nmol/l / 0.56-2.8 ug/l



Sex Hormone Binding Globulin (SHBG): Szexhormon-kötô fehérje. Emelkedett szintje a férfi nemi hormonok emelkedésére utalhat.

Normálértékek:
18-114 nmol/l



17-Hydroxyprogesterone:

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 20-100 ng/dl
az ovuláció idején 100-250 ng/dl
a ciklus második felében 100-500 ng/dl



Inzulin (éhgyomorra): A normális szint önmagában nem informatív. A 10-13 közötti érték enyhe inzulin-rezisztencia jele, 13 fölött súlyosabb inzulin-rezisztenciára utal. (PCO-s betegek!!!)

Normálértékek:
< 30 mIU/ml / 3.6-5.8 mmol/l
bikfy
 
 


Na most már megyek, mert nem halad a vasalás. Mindenkinek puszi és jó éjt!
bikfy
 
 


Judi,
nagyon sajnálom, a fene vinné el! :( Délelőtt benéztem, és amikor láttam, hogy esik a hőd, már sejtettem, hogy ez nem oké, csak nem akartam írni, nehogy elkeseredj, és drukkoltam, hogy ne legyen igazam. Bárcsak ne lett volna!

Edi,
hogy ez mi lehet? :shock: El sem tudom képzelni... Mindenesetre lehet, hogy érdemes lenne felhívni a dokidat.

Teri,
Petra gyönyörű! :)

Nekem este, éjjel és ma reggel olyan görcseim voltak, hogy megint begyógyszereztem magam. Most már jó, de nem értem, miért görcsöltem ennyire. :?

Jó éjt!

E.
euonymus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Merre vagytok?
bikfy
 
 


Szia Bikfy
sajnalom ami a dokinal tortent... en is rettentoen utalok dokihoz menni, szamtalan beszolast kaptam mar... nade muszaj osszeszednem a batorsagom nekem is.
Koszi a hormonokat, azta mennyi mindennek helyben kell lennie ahhoz hogy jojjon a baba... dobbenet...

Szep napot mindenkinek!
Vendég
 


Szia Loulou!
Örülök, hogy itt vagy, már kezdtem unatkozni.
A hormonokról: Nem beparázni, nálunk úgyis minden rendben van és punk-tum.
bikfy
 
 


Sziasztok!

Mindenki főzőcskézik? Hát én nem :evil: . Eljöttünk a mamiékhoz reggel 9-kor, hogy apa kimegy a szomszéddal a hegyre, hogy betesznek egy ablakot- fél óra az egész. Azóta is várjuk, hogy visszaérjenek. Otthon meg fut a ház, ebéd sincs :x .
Mondjuk kár belém a kaja, mert semmi ízt nem érzek :) .

Bikfy!
Jó, hogy feltetted ezt a hormonokról.
Este csak írtam, aztán ki is kapcsoltam a gépet, azt hittem senki nincs itt.
Nekem azért szerencsére még ilyen rossz tapasztalataim nincsenek orvosokról.
Múltkor az endokrinológus volt fura. Amíg ott voltam egyszer nem nézett fel a számítógépből :evil: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hello lányok!
Hát én főzőcskéltem. :?aztán meg földet hordtunk a járda mellé, mert járdát csinált az önkorm. de rendbe nem tették. nekem ott mindig virágok voltak, most meg odagórtak egy csomó kavicsos valamit. na abba mit ültessek :twisted:
a hasam eléggé fáj, pecsételek, görcsöl, a derekamról ne is beszéljünk. alig bírok mozogni. mi a f.sz lehet már nem tudom. úgy felidegesítettem már magam. mivan ha vmi bajom van?
na megyek mert vasalni kell. :x
majd este jövök!

Kép
kissedi
 
 


sziasztok!
tegnapi kncert fergeteges volt..anyi volt rossz hogy két idióta leöntött sőrrel mert ép kangörcs volt rajtuk........ :?
druk mindenkinek lányok!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! örülök,hogy jól telt a buli :)
Nekem változatlanul fáj a hasam, de nagyon.
holnap felhívom a dokit. amúgy is kell átjárhatóságira időpontot egyeztetni, és megkérdezem mi lehet.. :roll:

Kép
kissedi
 
 


bizti nincs semmi gond odabe csak fájdogálsz.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Judi! Nagyon sajnálom a pirit! Így kitolni veled... Én is csak azt tudom mondani h menjél el minél előbb egy dokihoz h most ez mi volt. Próbálj meg előbbre időpontot kérni, szerintem ilyen esetben kell h találjon vmi megoldást.

Edi! Nálad sem tudom mi lehet, de az biztos, h irány a doki! És minél előbb!!!

Úgy látszik tényleg ez az időszak most szórakozik velünk... :( :( :(

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát remélem. már most csak az érdekel, hogy legyek túl az átjárhatóságin... remélem nem lesz semmi gond
na megyek lefekszem egy picit. még benézek.

Kép
kissedi
 
 


kissedi minden rendben lesz az átjárhatóságin......drukkolok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi! Minden rendben lesz, nyugi! Tudod, csak pozitívan!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szia pruci te hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! Én megvagyok, várom a pé-met...
Ma egész délután anyóséknál voltunk, gyerek nem aludt egy percet sem...Képzelheted milyen jó a kedvem... (ezen vitáztunk is egy sort apával)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Télleg, Nita! Neked nem mostanában kellene nem megjönni? Drukk, drukk...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok Csajszik, megérkeztünk Sopronból.
Hááááááááát Lányok ez valami gyönyörösűség volt, az erdő csodálatos gyönyörű, azok a színek. A levegő, hát azt szinte harapni lehetett , na és a kaja, nyami...................és a szállás is bejön nagyon, volt kandalló meg romantika ezer :lol: A határtól 600 m-re fennt az erdő közepén a Lővérekben.
Csak még jó lett volna maradni :?
Mindenkinek csak javasolni tudom, h akár mennyire nincs idő, meg pénz de legalább 2 napot kikapcsolódni igen is kell, elég durván feltöltődtem. :lol: Főleg a becsavarodós babaprojekt idején tudom ajánlani :lol:
Visszaolvasni most nincs időm, még vasalnom kell az uramnak :twisted:
Ma vagyok a 29-ei napomon piri még elkerült :shock: Remélem nem talál meg, de nem merek bízakodni sem :shock:
Idáig a 25-28 naptól kezdve barnáztam 2, 3 napot. Vszínű ez a palást hatása, legalább is szerintem. Idáig semmi barni :shock:
Mondjuk Sopronban nem tudtam inni, mivel nekem nem filteres van, aztán nemakartam ott boszorkányoskodni az étteremből kihozott reggeli mellett :oops:
Vasalás után elkezdem visszaolvasni azt a nem kevés oldalt amit csütörtök óta termeltetek :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab! Jaj de jó h ilyen klassz volt! Irigykedem is rendesen. Én 2 éve könyörgök apának h vigyen el engem valahova (Szilvásváraddal próbálkoztam).
Neked is megy a sok-sok drukk h piri anyó még legalább 9 hónapig elkerüljön!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Bikfy
Az szupi, hogy méred a hődet. Lehet, hogy a doki amúgy is kérni fogja. Nekem először azt mondták, hogy mérjem :)
Remélem semmi komoly nem lesz nálad hormonvizsgálatnál :)
De azért drukkolok. :)
A hormonos cikk szerintem nagyon jó volt.


Euonymus
Most már jobban vagy? Tudod már mitől lehettek a görcsök?
Ez nagyon furi... :?

Ranita
És mit mondott az endokrinológus? Én majd csak november elején megyek. De remélhetőleg két hét múlva le kell, hogy mondjam az időpontot :)

Nitacsaka
Milyen koncerten voltatok? (bocs, ha írtad és én nem emlékszem :oops: )
Mikor derül ki ennek a hónapnak az eredménye? Látom, hogy a vonalzódon most van a ciklus vége :) De remélem valaminek a kezdete :) :roll:

Edi
Drukkolok neked. És kitartás. Nem lesz sehol semmi gond. Most a hasfádogállással sem :)

Pruci
Mikor kell PÉ-dnek lennie?

Irdab
Remélem ez így is marad :) Sőt biztos vagyok benne.
A Hotel Lővérekben szálltatok meg?
Szerintem is nagyon szép Sopron. Mondjuk tudnék ott lakni :)

Ahogy elnémzem csajok a hétvégén mindenki el volt látva vasalnivalóval :) Szerencsére én tegnap este lerendeztem, de ennyit szerintem nem várok megint össze :?

Mi ma lementünk kirándulni Visegrádra, onnan meg átmentünk Esztergomba. Ahh... nagyon jó volt. Persze közben szedtünk egy rakat csipkebogyót (ha már tegnap este megvolt az első fagy) :). A tisztogatást meg most fejeztem be hozzá. Majd meg kell nézni vmilyen szakácskönyvben vagy a neten, hogy hogy lehet belőle teának valót, vagy ha lehet, akkor lekvárt csinálni belőle.
Tényleg, közületek csinált már valaki ilyet?

Kép

Kép
princzike
 
 


Tényleg lányok...

az normális, hogy nekem szombat este be kellett lőnöm magam tüszőrepesztő injekcióval, de a hőm ma reggel csak 36,4 volt (elmúlt napokban kb 36 és 36,2 között ingázott)
Lehet, hogy csak holnapra ugrik meg a hőm?
Most biztos nagyon szőkének tűnök. Bocs egy kicsit drukkos vagyok , hogy most sikerüljön ebben a hónapban végre összehozni a babát. :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?