Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Ez a fotózós karrier elgondolkodtató. :lol:
Ma 13. nap...mennek a szerelmeskedések :oops: :D , szóval rajtunk nem fog múlni. :lol:
Ma pihenő délutánunk volt...tök jó. :D

Pompom
Nekem a 2. évaad hiányzik.De ami most megy az megvan...az a 4. , de csak angolul ha érdekel.

A long protokoll sajna sokkal drágább mint a short általában. Nekem aaz 1. lombik olyan 120-ban volt mindenestől, a 2. meg 70 körül...de ott kevesebb is lett a petesejt. Miből áll a long???
(De különben remélem nem is kerül sor rá....mi van pl ha most a napokban teherbe esem és ráindítják a longot??? :shock:

Sleepin
Örülök, hogy Bende baba joban van és további jobbzlást!!!

Babcsi
Gergely baba egy tündér.Elhiszem, hogy a felők felett lebegsz meg minden. :D

Dike
Drukk szombatra!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zapáné
Mi szombatra tesszük a diáknapot. :lol: Így nem olyan gáz.Eredetileg tavasszal lett volna de megszavaztuk ezt. :D

Na szép jó éjt!!!
vizkriszisback
 
 


Dike, én asszem hétfőn próbálkozom teszteléssel, de lehet hogy még az is korai. Nem tudom... nem érzek magamon semmi különöset, bár tudom, ilyenkor még nincs is mit érezni.. de valahogy utálnék negatív tesztet látni megint... szóval hétfő. Ha addig nem kezdek el barnázni.. amire simán megvan az esély, mert kicsit húzódik a méhem környéke, és délután diszkréten távozott belőlem egy kis rózsaszín.. azóta semmi.

Krisz, én is angolul nézem, úgy az igazi. Mivel eredeti nyelven kezdtem nézni, nagyon bántja a fülemet a szinkron. Most megvan az összes évadom, már csak időt kéne rá találni. :)
Vendég
 


pompom!!! ugye tudod h a rózsaszinezés lehet a beágyazódás jele???????pont azon a napon vagy. én is örülem vna ha van egy kis pecsételés mert az a beágyzódás jele a legtöbb esetben. én sem érzek semmi jelet, de én ugy gondolom, h ha az vok askkor már kimutatja. sok terhes görbét láttam és a 12. napon a legtöbbje már tesztelt +. meg attól függően alakul a szombati szülinapozás
:D a melleim ma már érzem, h duzzattabbak, meg két oldalt nyomásra fájnak.

krisz!! köszi a drukkot!!!!!! neked is szoritok!!!

KépKép
dike
 
 

 
 

Sziasztok csajok! :D

Én is vagyok ám.... :oops: :oops: :wink:

Jöttem-mentem egész héten, sok volt a dolog. Most is csak futtában vagyok.

Littike :D De jó látni Téged! Hogy vagy? :wink:

Babcsi :D Tisztára beleestem ebbe a babába, gyönyörű, már most tök jó pasi! :D :wink:

Ticsi :D Nem semmi ez a csomó amit Ádám magával hozott.... :oops: :roll: Gyönyörű Ádám! :wink:

Sleepin :D Jobbulást Bendikének! :wink:

Princzike :D Na végre, ez jó hír! Aspirin Plus C pezsgőtabit igyál, meg sok folyadékot meg fehérjét! :wink: Mikor lesz az inszem? Vagy még nem mondta a doki? :roll:

Kukac :D Minden rendben lesz, fel a fejjel! Lényeg hogy most már mehetsz! :wink:

Tegnap visszaadtam a legújabb ridikülöm, a 24 órás EKG-s cuccot. Majd 2 hét múlva megyek a leletért, amikor szívuh-ra megyek.
Plusz tegnap reggel voltam terheléses vércukor és inzulin ellenőrzésen. Eredményt megkaptam tegnap, elküldtem egy cukorhoz értő nőgyogyinak, ő azt mondta teljesen jó és nem is érti miért szedtem anno Meforalt. Ma kaptam a hírt az endokrinológustól, aki szintén azt mondta, hogy OK. Tovább kell diétáznom és 6 hét múlva kontroll vérvétel, de akkor már nem ilyen terheléses. Valakinek csináltak már ilyen terheléses cukor és inzulint terhesség alatt (nem a tej-kifli variáns, hanem a 75 gr cukrosvizes)? Kivi vagyok másnak milyenek az eredményei, hogy össze tudjam hasonlítani... :roll: :wink:

Megyek alukálni, elfáradtam, nehéz napom volt a melóhelyen... :?

Pusszancs mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Dike, tudom hogy lehet a beágyazódás jele is. :) És még a nap is stimmelne, de mivel én mindig ilyenkor szoktam elkezdeni nagyon halványan barnázni, a jólfejlett pesszimizmusom azt mondatja velem, hogy akár a babátlanság jele is lehet. A melleimet én is érzem pár napja, de most hogy szedem már egy ideje a premenset, már nem akarnak leszakadni, csak nyomásra fájnak, szintén kétoldalt. Szóval hason alvás kilőve. :)

Csak nem neked lesz szülinapod? :)
Vendég
 


pompom. értem, de tudod h optimistán kell hozzáállni??? fontos!!persze én se azt mondogatom magamba, h huu bizti az vok.
nem, nem nekem lesz, nekem majd novemberbe.nekem mult hónapba nagyon nagyon fájt pé után már 2 nappal, még a bimbom is, és most meg csak a mai napon kezdtem érezni szóval remélema bromo hatott :)

KépKép
dike
 
 


Zapáné vagy egyéb illetékes :D
Vettem palástfűt...ugye azt kell inni pé után?
Kivi leszek a reggeli hőmre.Mondtam apának, hogyha felmegy ráugrok reggel...ha nem, ráérünk. :lol:

Holnap nálunk lesz a 6-os lottós Megállaíthatjuk egy millióért?Jó lenne elcsípni őket...pont lesz lyukas órám de csak egy...11-től...lehet szétnézek majd a városban. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz, igen, palástfüvet kell inni pé után, előtte meg a cickafarkfüvet.

Dike, klassz, hogy ilyen hamar megérezted a bromo kellemes hatását. Remélem egy pozitív teszt felett zajlik majd az a szülinapozás. :)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

....és holnap megint péntek. :?

Krisz :)
Igen, pé után palástfű. Ölég sz@r íze van.
Nekünk már volt diáknap. Túráztunk a Bakonyban. Tanítással hamarabb végzek!:wink:

Többieknek szorítok. :wink: Kinek mihez kell.... :D

KépKép
zapáné
 
 


sleepin
húú, jó magas láza :shock: :cry: én is küldök gyógypuszit Kép

Vicuska
sajnálom, hogy még mindig haragszom rád van :cry:

Fenci
nekem most zsemle tej volt és 5,2 lett

Babcsi
hát ez a mosoly, elolvadok :D

Anyutól elhoztam a vérnyomásmérőt. Egyik reggel 128/75 pulzusom volt magas 89 kávé nélkül :roll: , tegnap este meg 118/99 pulzus 81 hát a 99 az nagyon nem jó :shock: 1 óra múlva 115/73 pulzus 72 ki érti ezt? :roll: :shock:

Kép
gaby25
 
 


Krisz!
A long abból áll, hogy a 21.-23. naptól kell elkezdeni szurizni, amivel leállítják az agyalapi mirigyet. Általában decapeptylt kell szúrni. legalábbis Tapolcán. Aztán megjön a piri és a 3. naptól kell a másik szuri. De majd Vicuska elmondja rendesen, ő már csinálta. Szezsonak a másik topikból azt mondta a dokink, hogy nem lesz baj, ha pont akkor lesz babás. :wink:

Pompom, Dike!
Szorítok!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok! :D

Zsu :D

Csak nem nyertél egy Bubba párnát? :wink:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Vicuska,
Ja, így már értem. És abból lett egy babó. Leesett. :)
Idáig 11 stimulációs hónapom volt, eredménytelenül.
Tényleg konok kosok vagytok, ha még mindig nem békültetek ki. Erre képtelelenek lennénk. Egy napnál tovább nem bírjuk.

Gröni,
Drukk, hogy 28-án minden rendben legyen!

Tavirózsa,
Gondolom így a gyógyulás is sokkal gyorsabb lesz, és kevesebb az esély a sérülésre. Ha muszáj, akkor légy túl rajta mielőbb.
Húgomnak kéne ezt elmesélnem, neki vannak mindig ilyen problémái, csak halogatja.

Sleepin,
Gyógyulást küldök én is Bende babának!
Olyan aranyos vagy, ahogy lelkesítesz, jót mosolyogtam a múltkori gondolkodóson is. :D

Krisz,
Tetszik a fotó, tényleg szép művészire sikerült.
Úgy írjátok, mintha mi válogathatnánk a protokolok között. Egy shortot legyenszíves, nekem meg egy longot.. :)
Őszíntén szólva a long nálam eredményesebb volt, láttuk hogy jártam most az antagonistával.
Egyébként tapasztalat szerint a long olcsóbb szokott lenni, mint a short. Nekem egyforma volt, 120-140 e.

Babcsi,
Tündéri Gergely babának ez a mosolya. :)

Tünde,
Gyerekeknek gyógyulást kívánok, neked pedig sok sikert a vizsgáidhoz!!

Kukac,
Ne is hagyd magad lerázni. 21. nap kezdtem én is a Decapeptylt, és 2. napon a stimut.

Fenci,
Ez tök jó hír, hogy a cukrod rendben van, reméljük a szívedről is csak jókat mondanak.

Most meg olyan cickófájásom van, hogy megőrülök. :roll: Pedig még soká jön meg. :?
Legközelebb egy short protokollt szeretnék rendelni magamnak. 2. napon kezdjük a stimut, és közbe kapjam a Decapeptylt. Szerintem nekem ez válna be. :wink:

Kép
mofly
 
 


Mofly!
Hihihi rendelni, ez tetszett.
Akkor én egy ilyet rendelnék: Kép

Na de komolyan. Szerintem meg lehet azért beszélni az orvossal. Mondjuk nem az enyémmel. :lol:
Én csak 23. napon fogom így kezdeni a decapeptylt. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok! Köszönjük a gyógypuszikat! Hát estére felment a láza, adtam Neki szirupot, ami annyira hatott, hogy éjfélig köztünk borbézolt Őfelsége, majd nagyon kínlódások árán aludt el. Ma megint tök láztalan, de nem valami húdejókedvű, és a betegség óta a gyümölcsöt nem nagyon akarja elfogadni. :( Pedig eddig mindig 3 perc alatt bezabolta az egészet, most meg fél óráig szó szerint tuszkoltam (berregtem, reptettem, sosem gondoltam volna, hogy Neki ilyeneket be kell majd vetni) belé. Nem tudom mi ez, de nagyon nem tetszik. Az ebédet elfogadja, remélem ma is így lesz. És elég sokat is alszik napközben (ez megy az éjszakai rovására). Mostmár igazán kilábalhatnánk ebből, mert hiányzik a jókedvű, jóevő gyermekem.

Huhh, kicsit hosszú lettem.

Bogáncs, mi volt a baja Lencusnak? Miért hányt szegény?

Mofly, tök természetes, hogy lelkesítelek, Ti is ezt tettétek, amikor nekem volt rá szükségem, és tessék! :D Így tovább! Hajrá short protokoll! :)

Fenci! Lafinak csináltak ilyen vérvételt, esetleg írj Neki privit. Tuti, hogy csak Tűű kér ilyet, szerintem más doki nem. Max. más diabos Metes doki... De ha jó, akkor jó és kész! :D Nyugi.............. 8)

Na fogalmam sincs mit akartam még...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Fenci
Örülök, hogy jók lettek az eredmények.
A doki most 20-i inszemet mondott. Remélem most minden egyben lesz. Igaz ezzel a nyavajás Clostival mindig csak egy petém van kettő helyett és a nyálkahártyát is elvékonyítja, de a most pénteki kontrollon egész jó lett a mnyh, mivel 2 nap alatt 5-ről feltornáztam 9-re. Remélem ez így is marad :)

Úgyhogy hétfőn drukkoljatok értem, hogy összejöjjön. Most már tényleg nagyon jó lenne.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Bobóka :D

De, nyertem. 8) Bár én a fődíjra hajtok. :lol:

Mofly :D

Megrendelni? Ez aranyos. Én már reklamáltam is, hogy még nem érkezett meg a babó. :wink:

Sleepin :D

Pusz Bendének. Az ebédet megette? Hogy érzi magát a kis drága?

Gyugyi :D

Holnap nekünk is kell dolgozni, a főnök nem mondta azt, hogy ne gyertek be. :? Pedig annyi dolog lenne otthon.

Na dolgozom tovább. jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Majdnem 200 gr cékla-krumpli-csirkehusi... Ki érti ezt... :D Mindegy, eszik, iszik, játszik, alszik, mi kell még, nemdebár??? :D Ja és láztalan!!! Bocs, hogy offolom a topikot! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali! :lol:

Sleepin!
Bendének jobbulást továbbra is :)

Dike, Pompon!
hajrá zebrás teszt :D

Princzike!
drukk hétfőre!szép lesz a méhnyh-d!egyél még sok johgurtot, az is vastagítja :D

Krisz!
a long a 21.naptól indul(Kukac kivétel, nála a 23.on :lol: ), Decapeptyllel (ezzel leállitják a saját hormonjaidat) , aztán a 3.napon mellé Gonal-f, és azzal már érlelik a petikéket. 8)

Mofly!
a cicifeszülés nem lehet babától? :D

Voltam ma 12 hetes uhun + kombinált vérvételen downra, ezen az ingyenesen, a Sejtbankkal szerződtek ,itt Fváron. 8) hááááááááááát, 1/2 perc volt az uhu, a monitort nem láttam, hasi volt, képet nem kaptam :?
crl 49 mm, nyaki redő 1,2, bpd 19.placenta mellső falon tapad.asszem ez jó.
a vérvétel eredménye 2 hét múlva lesz meg. :roll:

Fenci!
nekem nem volt ilyen, neked milyen értékk voltak a 12 hetes uhun?

Gaby!
te is voltál már vércukron???? :roll:
Vendég
 


Ja, Kukacka!
misoda új avatarod lett :shock: :shock: :lol: :lol:
és visszatetted a vonalzót :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska
most teljes laborral nézték a terheléses cukrot is, már többen kérdezték miért nézték ilyen korán :roll: passz :wink:
én a Bajcsy kótházba akarok menni erre a szűrésre, remélem azért tovább láthatom picurit, és most már jó lenne képet kapni mert múltkor sem adtak :(
írtad neked csak vizeletet néztek, nekem első alkalommal vettek kenetet és csináltak rákszűrést, neked ezek szerint nem? :roll:
apának még mindig nem jött meg a jobbik esze? :? okos enged szamár szenved, lépjél te, ez így nem vezet semmi jóra, hogy ha hetekig morcoskodtok :shock:

kobzoszsu
én is dolgozom holnap :? de jövőhéten szabi :D

Kép
gaby25
 
 


Sleepin :P

Ez nagy öröm ilyenkor!!! Az meg szuper, h. láztalan.
Lencusnak pont a szülinapján este kezdődött, állítólag ételmérgezés-vegyszeres spenót :? A piacon vettem Fonyódon, mert épp a Balcsin voltunk. Háát így akarjon az ember jót a gyermekének...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gaby!
hűha, már te is a 10.hétben vagy :lol:
nekem a dokim a 16.héten csinálja a rákszűrést meg a kenetet :roll:

apjukkal a helyzet változatlan...most eljöttem anyuékhoz és csak vas.este megyek vissza, ő ügyeletes.
(egyébként ma lenne a 6 éves évfordulónk... :shock: :roll: :evil: )

Bogáncs!
Lencus vonalzóján csupa egyes van :wink:
Vendég
 


Kukac,
Ja, hogy te már ilyen kis előrehaladott vagy? :) Igazad van, én is gyereket akarok nem IVF-et.

Zsu,
És mit mondtak? :) Lehet, elszúrtuk a rendelés feladást?
Akkor pontosítsuk. Hahó Odafönt! Megrendelek júliusi szállítással egy barna hajú, barna szemű cuki pofa kislányt!

Vicuska,
De! :) Azt hiszem teherbeesési Nobel-díjat kapnék, ha punkció és 2 db tüszőrepesztő után még teherbe tudnék esni. De jó lenne. :wink:
Te Lyány, és apjuk otthon alszik már? Komolyan mondom, elképesztőek vagytok, nem szabad ilyet csinálni. Remélem ma egy csokor virággal állít be, mert nagyon mérges leszek!
Az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen butaságokra pazaroljuk. Ki kell használni minden percet a boldogságra. Írd csak meg neki. Lemaradt az uh-ról. ( 8) ) Plusz elszalasztja az utolsó időszakot amikor kettecskén romantikázhattok.
Egyébként az eredményeid tökéletesek. Placenta tapadhatna hátul is, de nem baj, nagyon sok nőnek ott tapad, és nincs semmi gond.

Kép
mofly
 
 


Mofly!
jujjjjjj, lehet most hülyeséget írtam? :oops: :oops:
de minden petikéd leszívták?együtt nem voltatok?csodák márpedig vannak :lol:
apjuk otthon alszik, most én nem alszok otthon csak max.vas.este :roll:
így nehéz lesz virággal hazaállítania, meg zerintem nem is tudja mi van ma :evil:
Vendég
 


Vicuska!

Anyukád mit szól ehhez???
Vendég
 


Vicuska
és volt olyan, mikor mindketten otthon aludtatok, vagy váltjátok egymást? és ha volt, akkor olyankor néma csend? :shock:
Tizanak volt ilyen a terhessége alatt ha jól emlékszem, viszont azt már nem tudom ki lépett végül és hogy állt helyre a béke :roll:

Kép
gaby25
 
 


Szép estét! :lol:

kibékültünk :P :P :P
felhívott ő és mondta h nem ma van az évfordulónk?és h szeret 8)
(persze ettől még jár neki a seggberúgás :twisted: ) :lol:
Vendég
 


Ja, és köszönöm mindenkinek a lelki támogatást, akik meg seggberúgást is küldtek neki külön hála :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hali!!!

Vicuska
Éljen éljen!!!Boldog évfordulót!!! :D

Reggel rájöttem, hogy ma már a 15.cn volt, de a hőm még nem ment fel, 36,7 volt ma reggel is. Hát mi 4 napja rajta vagyunk az ügyön...s mivel a páromnak nincsenek kisfickó gondjai, remélem sikerrel járunk. :D

Üldöztem az 1000000-t de egy bácsinak adták. :?

Na megyek ...lassan szunya...holnap is van nap.
Gyugyi
Nekünk csak délig, fél egyig tart majd. :D
vizkriszisback
 
 


Vicuska
Örülök, hogy minden jóra fordult a végén. Ja... és boldog évfordulót!

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicuska, nagyon boldog évfordulót nektek!

Dike, drukkhegyek a holnapi tesztelésre!

Nálam semmi extra, néha húzódik az alhasam, de főleg az dominál, hogy brutálisan fáradt vagyok, úgyhogy megcélzom az ágyat. Ma jónás napom van, erre a drága apajelölt közelében sincs az ágynak, utazik... így aztán igazi kihívás a teherbeesés. :)

Jóccakát!
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Vicuska :)
Jesssssz!!!!!!!!!!!!!
Kép
Virtuális pofánvágás is jó? :lol: :lol: :lol:
Kép

Krisz :)
Nálunk gimiben és felsőben 5 órát tartanak.
Alsóban minden megy rendesen. Nincs is 6. óra. Ha meg elhagyunk órát, akkor vagy a napközisnek kell előbb bejönni, ami kiszúrás, vagy a délelőttös "őrzi" addig a gyerekeket. Akkor inkább tanítok. Ez van....

Na de.... Este színház a barátokkal! Portugál. Vicces. Utána vacsi. Tök jó. Úgyis fogytam megint. :roll: Kereken 54.0. 8)


Na, rohannom kell, mert persze megint péntek van és én ügyelek. WAZZ.

Mindenkinek nagyölelés.
Kép

Ja, Babcsi :)
Izgatottan várom a beszámolót!!!!! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Éljen, éljen, éljen!!!!!!!!Nincs itt ugráló smileym. :wink: Utólag boldog évfordulót!

Na megyek, mert bejött a főnök. :?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska!
De jóóó! Már ideje volt!! :lol: Gondolom most akkor nagyon várod, hogy találkozzatok! :lol:
Boldog évfordulót!!!

Dike!
Teszteltél?

Pompom!
Te már babás vagy, vagy még egyet szeretnél? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szita az agyam.

Szóval Vicuska!
Igen. Tetszik??? Pont ilyennek képzelem az én kis babym. Vonalzó pedig szerencsét hoz.

Sleepin!
Bende hogy van? Gyógypuszi!!! :lol:

Fenci!
Az endokrinológus mit mondott az eredményedre??? :D

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltüntem. De olvastalak Titeket.

Anyukák! :D
Gyönyörűek a csöpségek! :D
Millió gratuláció mindenkinek! :D És puszi a talpacskákra! :D

Magamról: Elég sok dolog történt velünk mostanság. Nem szeretnék a részletekbe belemerülni. De összecsaptak a fejem felett a hullámok.
Voltunk céges szűrővizsgálaton. Az ottani nődoki szerint is rendben vagyok, de majd közli a leleteket hétfőn. Bár a vv. eredménye 1 hét mulva lesz meg.
Egész hónapban nem páfrányosodtam, de volt + LH tesztem. Talán elkaptuk. Ma a 28. napon vagyok. Semmit sem érzek. De ez nem csoda.

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Zsófi, nagyon nem érzem magam babásnak (bár nem tudom milyen érzés az..), a hőm stagnál, és elkezdtem halványan barnázni, ami valszeg fel sem tűnne, ha nem figyelném, de attól még ott van.. szóval sokat dobott volna a hangulatomon egy jónás napi huncutkodás. :) Szerintem ez a hónap ugrott... ami nem katasztrófa, mert képes vagyok annak is örülni, hogy volt peteérésem, jó a nyálkahártyám, a hőm is normálisan viselkedett, és végre a pajzsmirigyem se termel alul. Ez is valami.

Dike? :)
Vendég
 


Vicuska
na végre :D Kép

Kolibri
azért az LH teszt pontosabb, mint a páfrányok :wink:
emlékszem én össze vissza páfrányosodtam, és a szekrény aljában landolt a kütyü :lol:

Kép
gaby25
 
 


Vicuska,
Na, azé'. Mondtam én. :) Gondoltam, hogy hiányzol neki, csak makacskodik. :)

Kép
mofly
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdvözlöm a régi ismerősöket,és remélem a számomra új fórumozókkal is hamar megtalálom a közös hangot.
Már jó régen nem jártam ezen az oldalon.A sok kudarc elvette a kedvem mindentől.De most újra megpróbálok erőt meríteni Belőletek lányok. :)
Vendég
 


teszt ------------------ :( köszönöm a drukkokat, de ma szülinapozunk!!
talán most jobban viselem egy kicsit. a legrosszabb h nem értem miért nem sikerül????? hőm még 37 de semmit nem jelent.

pompom, kolibri, drukk nektek, remélem ti sikerekkel számolhattok be :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Csak gyors bejelentkezés. Visszaolvasni nem nagyon tudtam normálisan. Ma nem dolgozom itthon vagyok, de nemsoká megyünk el apával és sietnem kell.

Vicus :D Olvastam, hogy kibékültetek! Éljen, éljen! :D Már nagyon ideje volt! :wink: Nagyon boldog évfordulót Nektek! :wink: Nekem hátul tapad a méhlepény. 12+1-en az UH eredmények Bogyóról: 55mm CRL, 16mm BPD és 1,5 mm NT.

Gaby :D Köszi a cukoreredményed! :wink: Legközelebb nekem normál 30 gr szénhidrátos reggelit kell majd az éhgyomri vérvétel után ennem és 1 óra múlva lesz a vérvétel. Remélem legközelebb kapsz UH képet! :wink:

Kukac :D Iszonyú aranyos a kis babód ahogy mászkál! :wink:
Hívott az endokrinológus asszisztense, a doki azt írta a leletemre, hogy: "OK, csak diéta". 6 hét múlva meg kontroll vérvétel. Végre valaki foglalkozik velem. :wink:

Princzike :D Millió drukk hétfőre! :wink: Növesztgesd még a petikéket meg a mnyh-t is! :D

Gyugyi, Zsu és a ma dolgozóknak fene a munkahelyekbe hogy ma is menni kell! Kitartás, már 11 óra! :wink:

Sleepin :D Na hogy aludt Bende? Ma már jobban van?

Csok mindenkinek, rohanok, később még jövök. :wink:
fenci
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kukac!
teccik a babád, a vonalzótmeg Mami is megmondta, h tartsd meg 8)

Fenci!
akkor majdnem ugyanolyanok az értékeink babaügyileg!az jó! :D
ne rohanj annyit :wink:

Gyugyi, Zsu!
sz@r lehet ma is dolgozni..... :twisted: mondom én, aki 10 hete hávájozik(ezt vajon h írhatják?) :lol:

Gyugyi!
54,0?????????????? :shock: :shock:
el fognak tűnni a cickóid!!!!! :!:

Dike!
még 3 nap van hátra a ciklusod végéig!
nem feladni te jány!!!! :D

Kolibri!
azért remélem nemhiába nem jött még meg :wink:

Pompon!
te se add még fel, ejnye! :D

nektek h teccik a Szilvia név? :roll:
Vendég
 


Vicuska!


Szerintem a Szilvia szép név!
Vendég
 


Sajnálom Dike... :( de ahogy Vicuska is mondja, még van három nap. Milyen tesztet használtál? Ha 20-as erősségűt, az nem valószínű, hogy mutatná ilyen korán.

Jut eszembe.. lányok, ti honnan szerzitek be az LH teszteket? Asszem rendelnék párat, meg 10-es terhességieket is. Babatervezők shop? Rendelt már onnan valaki?

Vicuska, persze, nem adom fel, csak észlelem a jeleket, illetve azok hiányát, és ebben a ciklusban nem akarok se negatív, se szellemcsíkos tesztet látni, úgyhogy jó gyerek leszek és várok. :)Vagy arra, hogy egy új izgalmas hónap lesz, vagy arra hogy még izgalmasabb 9 hónapom lesz. :)

Szép név a Szilvia.. erdőt jelent, ugye? Ebben nem vagyok biztos. Ismered ezt a névadó oldalt?
http://baba.rufftech.hu/calc/calculator_06_query.php

Hasznos kis kütyü. :)
Vendég
 


Szia Lili, mosonmagyaróvári vagy? :) Én ott születtem, és maradtam is 13 évig.. Hiányzik nagyon.
Vendég
 


Szia Pompom!

Igen móvári vagyok.Ide születtem és jó itt nagyon.Örülök neked,de kár hogy már nem itt laksz :(
Vendég
 


vicuska!! boldog évfordulót, és szupi h szent a béke. hát erre a hónapra feladtam, tudom h nem vok az.szilvia szép név :)

pompom. én is érzem, h nem vok az. én hiszem h a 12. pén már kimutatja. amugy gravi hcg 20ml

KépKép
dike
 
 


Pompn!
én a babatervezőktől rendeltem lh és hcg tesztet is 8)
mindjárt megnézem az oldalt

Lili!
mi ismerjük egymást? :roll: :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?