Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vicky!

Sajnálom, hogy nem sikerült :cry:

Olgi!

Szia! Drukkolok, hogy sikerrel járj! A tünetmentesség nem baj, az ikrekkel nekem se volt semmi tünetem. Még a hőm is csak 36.9 volt még a teszt napján is.

Boni!

Csúcs a kiscsávó :)

Némóci!

Kíváncsi vagyok, beválik-e a jóslat :) Valakinek lehetne már kislánya is, Eszterem így nagyon egyedül marad :)
Háton feküdni nekem se jó, rögtön bekeményedik a pocim, és a babák is rögtön tiltakoznak, hogy ez így nekik marhára nem jó. Most 3 párnával támasztom ki magam oldalt fekve, és így mindenkinek megfelel :) Egy a hasam alá, egy a térdeim közé, egy a hátam mögé :) Jaj nekem, ha egyet éjjel elveszítek :twisted:

Szezso!

Hatalmas nagy drukkokat küldök! Jó sok tüsződ lett, ez igen!

Denika!

Biztos minden rendben lesz a babával!

Szép napot!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anyukák
A kis haspókok szépen fejlődnek! :wink:

Mémócska
Amúgy örültél hogy kiskukist jósoltak?
Bár én a nagy fanatikus lánypárty is úgy vagyok vele, hogy ha két ördög fiam lesz még azt sem bánnám! Legfeljebb nem kell a fordrászhoz tupiroztatni járnom!

Tecc a matekpélda!

Monic
Aludj csak, a helyedben és is azt tenném!

Amúgy honnan veszitek, hogy három babám lesz? Két nagyobb tüszőm van, a többiek sztem nem fognak megrepedni, mert még csak 15-ösek!

Linácska
Továbbra is mennek a drukkok! Ügyik legyetek!

Szezso
Ez ám a tüszőgyártás! A siker tuti! +++++++++++++++++

Zsuzska
Akaszkodj fel valamire mint a denevérek! :wink: :lol:

Évi
A férjed még elfér melletted a sok párnától??? :lol:

dita75
 
 


Moncsi, Némóka, Zsuzska!
Csak a terhesség vége felé nem ajánlott a háton fekvés. Így félidő táján még lehet. ;)

Moncsi!
Azért még ne nősüljön 20 év múlva :lol: Előbb a diploma!

Szezso!
Drukk keddre! Hű! Még tesóbabára is futja majd!

Denika!
Ne aggódj! Minden oké lesz! Nem kellett menned 12 héten tarkóredő mérésre?
20150601134430
 
 

 
 

Évi,
Húha, de jól kipárnázod magadat! Bár, a vége felé valószínűleg nekem is majd így lesz kényelmes. :wink:

Dita,
Bármi lesz a lába között én örülni fogok! Nekem tényleg mindegy! Fiút talán a férjem miatt szeretnék, mert neki ugye van már egy lánya, de nekem az a lényeg, hogy majd a testvérke pár év múlva másik nemű legyen. :lol:

Viki,
Köszönöm neked is! Akkor majd később jobban figyelek majd rá...
Ja, el is felejtettem, hogy nagyon cuki volt Lackó a sütőtökös rugiban! :wink:

Jaj, olyan figyelmetlen vagyok még nem is újságoltam nektek, hogy Nellikének holnap lesz a punkciója, és ha minden jól meg akkor most 5 naposakat fog visszakapni! Kb. 9-10 tüszőt tudnak majd leszívni, mert a többi már nem fog megnőni akkorára, hogy érdemes legyen.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka: Lehet, hogy találkozunk, mert múltkor is 2 órát vártam a dokira.

Viki: 11+3-nál voltam tarkóredő mérésen, ami rendben volt. Akkor készült a vonalzóm melletti fotó is. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika,
Már megjelöltük egymást iwiw-en? Különben nem ismerlek majd fel. :wink: Küldöm priviben a nevemet.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Megjöttem, megvolt az inszem.

Dita,
mégiscsak inszempárok is leszünk, mivel nem repedtek a tüszők, holnap ismétlés. Doktorbácsi ugyan nem dolgozik, de azt mondta, hogy arra a 20 percre be tud szaladni. A hétfőt már távolinak érezte. Az LH-m amúgy csak most lett pozitív.

Háton alvás: ezt minden kismamának elmondják, mert tényleg nem jó az oxigénellátásnak. Viszont én olyan jókat tudtam úgy aludni. Nekem melső fali lepényem volt, tehát ha háton is feküdtem, nem nyomta Lili. De ugye nem ez az általános, hogy valakinek annyira elöl legyen a lepény. Izgultam is a 31. hétig, hogy elmegy-e jó helyre, és kifér-e Lili, de a 31. héten már jó helyen volt.

Szezso,
drukkhegyek, ennyi szép tüszőből baba kell, hogy legyen.

Nemoka,
hogy akadályozza meg a sok ivás a túlstimut? Vagy mit értünk pontosan túlstimun? Mert ugye a sok tüszőt lombik esetében csak nem, hisz az a cél.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Denika!
Ennek nagyon örülök.

Némóka!
Én pl. szopipárna nélkül nem is tudtam volna az utolsó heteket kihúzni.
20150601134430
 
 


Linácska,
Mennek a babatapik! Kép
Nem tudom, hogy akadályozza meg, de az orvosom kifejezetten mondta, hogy nagyon sok folyadékot, és sok fehérjét kell enni nehogy elszálljanak a hormonok. Sőt, a punkció után 4 zacsi infuziót is kaptam, meg a magas hormonok miatt még transzfer napján is, és pluszban ment szájon át is a 4 liter folyadék. Én szerencsére megúsztam, de volt ott egy lány, akinek le kellett állítani túlstimu miatt, és nem kapta vissza az embriókat abban a hónapban.

Viki,
Kedden már én is elhoztam a szopipárnámat, de egyenlőre csak a hátam mögé rakom be.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Már csak ezért sem szívesen mennék lombikra! :oops:

dita75
 
 


Dita,

Viki mami megmondta a hármas ikreket és én hiszek neki :wink:

Zsuzska,

nekem 2 terhes könyvem van és mindkettőben ki van elemlve ez a figyelmeztetés, továbbá a védőnőm is felhívta rá a figyelmet. De kérdezd meg a dokidat, hogy ő mit mond.

Linácska,

drukkolok neked!

Viki mami,

igazad van, a diplomát elfelejtettem, pedig Danikánál is ez lesz sorrend :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok anyukám velem volt terhes, már volt két lánya, és jelesre vizsgázott! :wink: :lol:

Nem számít a sorrend, csak meglegyen ami kell! :wink: :lol:

dita75
 
 


Szezsó itt is +++++++++++++++++
a szülinapi kívánságom teljesüljön :lol:

kész az ebéd cukiborsóleves és bukta! :lol: :lol:
Vendég
 


BONI
Ide vele! :lol: :lol: :lol:

Most már nem csak Zsigi után csorog a nyálam! :wink: :lol:

dita75
 
 


NYisd az ablakot! :lol: :lol:
Vendég
 


Küldöd Zsigit??? Má nyitom is! :lol:

dita75
 
 


Dita!

Nemcsak apjuk fér el mellettem, de időnként még a Dóri is bebújik hozzánk :) Sok jó ember kis helyen is...

Némóci!

Köszi a híreket Nellikéről, drukkolok majd neki is!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita háhá csak a buktát! ez most annyira finom lett, új receptet próbáltam ki.. :oops:

Nellienk is drukk

Évi jó nagy az ágyatok :wink:
Vendég
 


Boni, kell is, hogy nagy legyen, lehet, hogy időnként öten fogunk aludni benne :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Idilli lehet a tömegnyomor! Én is én is............... :lol:

Dóri pakolt már játékokat a tesókáinak?

A nővérem kérte múltkor a lányát, még az első inszemem előtt, hogy pakoljon össze a játékai közül amivel már nem játszik az én Bébi Bogyómnak!
Egy ruhátlan Barbi babát sikerült találnia a számára aminek a haja le volt vágva és hiányzott egy karja! :shock:

Pedig nem hazudok ha azt mondom beférni nem lehet a szobájába a sok játéktól.... :roll:

dita75
 
 


Dita,

a gyerekek más csak ilyenek :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita ez kedves volt tőle :lol: :lol:

Évi bizony :lol:
Vendég
 


MONIC
Ja és össze is volt firkálva! :cry:

Amúgy gyönyörű játékai vannak, a kedvencem egy totál élethű baba. Igaz kisfiú ruhában van, de levittem a páromnak és tök élethűen gügyögött, mondta papa, mama.....nagyon tetszett neki, főleg, hogy pöcsös a baba. Aztán megszólalt a sógorom hogy kapcsoljam egyel odébb a gombot, mert ott meg torkaszakadtából bömböl a baba. :lol: :lol: :lol: Kiváncsi az mennyire fog tetszeni a páromnak! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Mennyi idős a kislány?

Nálunk tegnap voltak a barátaink a 10 hónapos fiúkkal. A kis srác is tökre kepesztett Lacihoz, simizni akarta, átölelni. Aztán egy óvatlan pillanatban kirántotta a cumiját. Lacusom szeme igen csak kikerekedett Kép
20150601134430
 
 


Dita, asszem ez érzékeny téma nála, de a lepkés játszószőnyegre már rábólintott, azt megkaphatják a csöppök :) Persze azzal a feltétellel engedte meg, hogy ő fogja megmutatni, hogy hogy kell játszani vele :) A kinőtt ruháit viszont szívesen odaadja, ha ő kap szép újakat helyette.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi77 írta:Dita, asszem ez érzékeny téma nála, de a lepkés játszószőnyegre már rábólintott, azt megkaphatják a csöppök :) Persze azzal a feltétellel engedte meg, hogy ő fogja megmutatni, hogy hogy kell játszani vele :)


Édes kis Manóka!
20150601134430
 
 


VIKI
10 éves a kiscsaj!
Ja ez a cumis téma ismerős, amikor kicsi volt még a Vivien elvették tőle a cumit pár hónaposan, amúgy is újjszopós volt..... de ha találkozott egy cumis babával az volt az első, hogy kivette a szájából és bekapta ő ... nagy elégedettséggel szopogatta miközben a másik gyerek torkaszakadtából bömbölt! :)

Más:

Na nem sokra mentem vele, hogy kinyomtattam a jogász válaszát a megtermékenyítéssel teherbe eső nők jogaira vonatkozóan.

Mindenki úgy értelmezi ahogy akarja, ő nem akarta látni, hogy ez igenis rám vonatkozik, így a téma le van zárva, merthogy szerinte ez rám nem vonatkozik, majd ha terhes leszek akkor lehetnek jogaim, de most még nem vagyok az!

Nem is akaram jobban belelovallni magam, mert csak jól felidesítem magam az egészen így inszem előtt, és az senkinek sem tesz jót......
Tegnap apával is összeugrottunk amiatt, hogy jöjjön a gyereke a hétvégén vagy sem! Senkinek nem fontos, hogy nekem sikerül.e teherbeesnem, egyedül nekem!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita,
nincs a cégnem egy jogásza, aki néha nap betéved hozzátok az irodába? Ha esetleg van, akkor egyszer érdemes a főnökeid szeme láttára elé tenni a papírt és mondja meg, hogy így van-e! Ezzel már nem tudnának mit kezdeni a főnökeid, nem?

Vicky,
sajnálom :cry:

Szezso,
basszus, ennyi tüszőt :shock: Te vagy a rekorderünk :wink:
Jó lenne, ha összehoznának nektek is egy iker párt, mert ahogy elnézem az egyes babák mind fiúk, De az ikrek meg mind vegyes páros :lol: Javíthatnátok a nemek arányát :wink:

Monic,
köszi a drukkot! Megírtam, de mivel nem voltak rendesen konkretizálva a kérdések, ezért nem tudom, mihez mi kellett volna, úgyhogy leírtam mindent, amit az adott kérdéshez csak tudtam. Szóval max azért kaphatok karót, hogy túl sokat írtam :oops:

Viki,
köszi még 1x köszi, hogy vezeted a táblát! :D

i.kata
 
 


Évi, mobilról olvasok, és Lili látta az UH képedet, majd felkiálltott: nézd anya, pingvin!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Most meg: nézzük meg Dórit...anya, bajusza van!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


KATA
Nincs de mostanában járnak hozzánk munkaügyisek, de rendszerint eltűnnek a főnökök addigra, mert tudják, hogy egy csomó olyat mondanak ami nekik egy csomó pénzbe kerül (munkaruha, védőfelszerelés, étk. jegy, még a szemüvegemet is két évente x összegik nekik kell finanszírozni) így homokba dugják a fejüket, és amiről nem hallottak az nincs is jelszóval élnek mint Marci hevesen!

Nem baj már csak két hét, és akkor vagy azért megyek tp-re mert nem sikerült, és indul a lombik, vagy azért mert kiírnak veszélyeztetettnek. Mindenképpen tp lesz, ezt már előre eldöntöttem, bár bejárok majd dolgozni babásan is, viszont ha valamin felhúznak, szépen felállok, és hazajövök.

ÉS JOGOMBAN FOG ÁLLNI!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lili édes pofa!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Úristen!
Hogy nekem milyen lepcses egy szám van!
Már 4555 hozzászólást küldtem el január vége óta!

OFF :oops: :oops: :oops:

Amúgy ki hol???
Holnap remélem ha más nem is de legalább felváltva szórakoztattok, mert különben unatkozni fogok és akkor:

Kép

dita75
 
 


Mi 6-ra megyünk vacsorára, így igyekeznem kell, mert hatra már semmiképp nem érünk majd oda.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát 6 óra 4 perckor már nehezen! :shock:

dita75
 
 


linacska: Drukk a kapaszkodóknak. Ez a pingvin aranyos :D

szezso: Oda is mennek a drukkok!

desviki: Kicsit meglepődhetett Lackód, hogy hová is lett a cumi :)

dita: Nem akartam okoskodni, de én is így értettem a törvényt. :oops: Csak akkorra, ha meddőségi kezelés után leszel terhes. Tényleg, mi van akkor, ha meddőségi kezelés közben spontán lesz valaki terhes? Akkor is veszélyeztetett terhesnek vesznek? Egyébként a főnökeidnek azt üzenem, hogy a törvény nem-ismerete nem mentesít a betartása alól. Miért nem büntették még meg őket? Egyébként ezt a gyerek témát apával tisztázni kéne. Ha kell neki a baba, akkor tegyen ő is érte és értse meg, hogy pihenésre van szükséged! Meg nem vagy te senkinek a cselédje, pláne egy olyan gyereknek, akihez igazából semmi közöd. Szolgálja ki egy hétvégén apuci és majd meglátjuk, hogy mikor jön a gyerek legközelebb. Bocsi a belekotyogásért. Olvasom, hogy mehet a lombik? Ezt már le is egyeztettétek a BMC-vel? Csak mert én se bánnám, ha a 3 inszem után lehetne lombik csak tudod, félek tőle.

kata: Biztos jó lesz, ha mindent leírtál.

Ma már meg is jött. Jövő héten szerdán megyek uh-ra, mert a doki azt mondta hogy nem kell hamar mennem. Szuri nélkül sajna nem indul be a ciklusom.
vicky79
 
 


Dita,
ha kiírnak tp-re, akkor én már be sem mennék. :oops: Amúgy igazad van,csodálom hogy eddig kibírtad ott.

Én holnap szerintem csak este leszek, mert apa délután utazik és egy csomó mindent el kell még intéznünk. Amúgy én már most letargiás vagyok a tudattól, hogy a párom egy hétig a Föld másik oldalán lesz :cry: :cry: :cry: :cry:

Twist,
mi van veled???

i.kata
 
 


Vicky
ugye te írtad, hogy azért nem szeretnél lombikot, mert félsz az altatástól?
Képzeld, az egyik ismerősöméknek most volt a leszívás plusz beültetés múlt héten, Ausztriában, és ott teljesen ébren csinálták, minden nélkül. Aki kicsit félősebb volt, kérhetett vénásan Dormicumot. Állítólag a hüvely belső falán alig vannak érzőidegek, és nem is fájt neki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,
Remélem, sikerült a vizsgád!

Dita,
Millió drukk holnapra!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


linacska: Én is hamarabb belefognék, még ha kellemetlenebb lenne, akkor is. Már gondoltam, hogy nem lehet-e epidurállal megcsinálni, de ha annyira nem is kellemetlen, akkor miért altatnak?
vicky79
 
 


Sziasztok! Megjöttem a csapatépítésről. Azt mondják, hogy látszott rajtam, hogy tök jól éreztem magam, így nem is tagadhatom le:)) :wink:
Érdekes gyakorlatok voltak, bekötött szemmel vezetgettük egymást, a bizalom erősítése miatt. :-)))
Nálam még semmi hír, most gyorsan csináltam egy 10-es tesztet, de negatív lett (egyelőre).

Lincsáka, mennek a drukkok!!!!

Vicky sajnálom, hogy nem sikerült:((
Nagyon aranyos tőled, hogy a táblázatot folytatni fogod:)

Kata, köszönöm szépen az érdeklődést, jól vagyok! Újra végre itthon! :) Nagyon sok sikert a vizsgádhoz (meg a többihez is, ami még jön a félév végén)!!!!!!! Tanulj sokat!!:) Már közel a suli vége és egy gyönyörű diplomával távozhatsz, ami mögött nagyon sok erőfeszítés van és éppen ezért igazán sokat ér!

Puszi nektek :wink:
Vendég
 


Sziasztok

erről a bekötött szemről eszembe jutott egy történet

Páromék hazamentek csapatépítő tréningre ahol anyukámék laknak. de senki nem tudott róla. és jött a feladat bekötött szemmel tájékozódni otthon.persze mivel ő volt hazai pályán, az ő szemét kötötték be.

HUgom meglátta messziről az erkélyről és futott be anyukámhoz, hoyg itthon van B. és valami történt a szemével mert be van kötve és vezetik :mrgreen: :mrgreen: volt ám pánik... aztán jót nevettelk rajta amikor utánajártak :lol:

mi holnap utazunk haza anyuékhoz végre! VASárnap jövünk addig is pussz

Dita nyugodt hétvégét, sikeres inszemet holnapra!

jáj nem jut szembe ki a másik inszemesünk, :oops: de neki is !!!!szerencsenapotok lesz holnap! :lol: :lol:
Vendég
 


Dita,mennek a drukkok holnapra szoritok neked nagyon!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Dituci!

Gruppen drukk!!!!
20150601134430
 
 


Szerencsés inszemnapot!
Vendég
 


Jó reggelt!

Dituli: Hiper megadrukkok mennek a mai randihoz! :wink: +++++++++++++++

Vicky: Én úgy tudom, hogy azért altatnak a leszívásnál, mert ez egy igen nagy precizitást igénylő beavatkozás, nem szabad mozogni közben, az alhasi reflexszerűen összehúzódó izmokat ki kell iktatni. Ellenkező esetben sokkal nehezebb dolga van az orvosnak, mert akkor figyelnie kell az esetleges mozgolódásokra is. Remélem, nem mondtam butaságot.. Amúgy nem kell félni az altatástól, bár én is féltem :roll: , de nagyon kellemes volt. Mondhatnám azt is, hogy nem hagytam volna ki, mert egy élmény volt. :)

Képzeljétek.. tegnap kicsit lefeküdtem pihizni, a hasamra tettem a kezemet, és erőteljesen próbáltam a babámra koncentrálni. Egyszercsak úgy éreztem, hogy "bemutatkozik" nekem.. Nikolett.. pedig nem is gondoltam épp akkor nevekre.. Én alapvetően nem hiszek az ilyen misztikus dolgokban, de ha kislány lesz.. lehet, hogy megváltozik a véleményem. :) Amúgy a név tetszik nekem is és apának is, úgyhogy ha kislányunk lesz, Niki lesz. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Twist,
nekünk is volt bekötött szemmel vezetgetés, meg bekötött szemmel íjazás, meg nyitott szemmel lovagi torna, na meg kötélpálya beüővel, sisakkal... na az rám várt, már kiosztották rám. Nem hiába vagyok (lassan voltam) barlangász. De legalább voltunk a Tapolcai tavasbarlangban is. Meg meg tudtam szólaltatni egy Lehel kürt szerű valamit is. Egyedül én. Jó volt, bár ott volt bennem, hogy minek, ha elvileg dec. 20-án vége.
Ja, és Viki fogja vezetni a táblát, nem Vicky :lol:

Boni,
köszi részemről, lassan kapacitálom apát, hogy kezdjen anyagot gyártani :lol: Szerintem tegnap este megrepedtek a tüszők, úgyhogy a tegnap délelőtt meg a ma délelőtt szupi időzítés.

Dita,
hajrá inszem!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Vicky,

azért altatnak hogy ne mozdulj meg, mivel nagyon precizen kell a petéket megszúrni. Denikának teljesen igaza van, a dokim nekem is ezt mondta.
Én bennem is sem él kellemetlen emlékként az altatás.

Dita,

drukk mára++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Linácska,

drukk mára is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Denika,

ezek a megérzések általában be szoktak jönni, a Nikolett nagyon szép név. :wink:
Nemonéra is azért vagyok kíváncsi mert ő Csengével álmodott és mindenki fiút jósol neki :lol:

Kata,

jó utat a párodnak és azt kívánom, hogy hamar repüljenek el a napok és legyen újra itthon veled.

Boni mami,

szegény párod családja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


moncsi ez az én családom volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

denika szép név, tetszik nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: druszák leszünk..Zsigi ids beköszönt előre :wink: :wink:

naindulunk!vasánap jövünk :lol:
Vendég
 


Deni!
Szép nevet választottál!!!

Nekem sincs kellemetlen élményem az altatásról (laparnál kellett). A műtősfiú a bátorító szuri után vitt bowlingozni (ezt mondta :lol: ).
20150601134430
 
 


Már itthon is vagyok!
Halihóóóóóóóóóóóóóó!

Most másik doki csinálta a kacsintós Barna! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem is volt uhu, meg a kacsával sem zárták be a méhszájamat, éreztem ahogy folydogál ki lassacskán a 40 milliós "cucc"!

Este rá kell dolgoznunk, nagyon fontos lesz, mert azt sem tudom, hogy megrepedtek-e a tüszők! :?

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: