Új privát üzeneted érkezett!

Hoppá, Angyal ez igen.
És akkor mind a négy embri szabálytalan lett? Szegény apjuk jól kilehetett éheztetve, hogy így rázummoltak. :)
De gratulálok és most szurkolunk csak igazán. :) Jajj drága legyen végre jóóóóó a vége. De azért négyes ikrek. :roll:

Monyó!
A vinyóm halt meg, rajta az elmúlt két évem.:(
Hát ezt a menzesz kimaradást nem értem. Nekem sosem volt ilyen a Dinne mellett. Hátha még megjön, azért. Elhiszem, hogy kivagy. És nem tudlak megvigasztalni, mert én is ideges lennék. :( De próbálj ne idegeskedni.

Kokusz!
Akkor te érted ezt a tesó-baba dolgot. Én nehezen kezelem. Szeretem minden porcikámmal a kisbabát, de azért nehéz...(nem a babatéma miatt-azt hiszem)


Puszi nektek, még mindig nincs igazi netem és a házépítés is a nyakamon (meg a világgazdasági válság...:( )

Junko
junko
 
 


Na Monyó jól megvigasztaltalak. :oops:

Junko
junko
 
 


sziasztok.

Angeel ezek remek hirek.
Babaragacsik mennek +++++++++++++++++++++++++

junko hu az gaz,nekunk is behalt egyszer csak nekunk a merevlemez adta be a kulcsot es olyan infok voltak rajta amihez soha tobbet nem jutunk hozza :? nagyon mergesek voltunk mi is.

ugy nez ki megjott :lol: vagyis egyenlore barnasos cuccost de az is valami ezt mar menzinek veszem.Mult honapban is igen keveske volt de ezt betudom annak hogy a 35-40 napos ciklusombol lett most ugye 28 es nem tud megnoni a nyalkahartyam.A lenyeg hogy jol megszivatott a dog :twisted: de mostmar sinen vagyok.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Junkom,
KÖSZI! :D
Apjuk kemény 4 napig éhezett! :lol: Szedett némi ginzenget, de azt a múltkor is... a spermaszámot mondjuk nem tudom.
Hát ja, sajnos a duplán megtermékenyítettek nem használhatók, viszont a tudatomnak nagyon jó, hogy 100%-os megtermékenyülés volt, mert mint kiderült, még a kis 8. - akit kedden lehetségesnek mondtak - ő is, csak hát lemaradva.
Fagyi azt hiszem nincs is, de mindjárt úgyis ex-száni leszek, punktum! :lol:

Monyóka,
jó, hogy sínre kerültél! :)
angel37
 
 


Angyal!
"de mindjárt úgyis ex-száni leszek, punktum! "
Ammmmen. :)

Monyó!
Na hál Istennek. Ma jó nap van. :)

Junko
junko
 
 


Helló Csajok

Angel

Nagyon nagyon drukkolok, nekem jó megérzéseim vannak még mindig :)

Junko

Én is nehezen kezeltem a babatmát, tudom mit érzel. Ugyanígy voltam én is. De elmúlik. Meglátod és úgyis nemsokára mi is babásak leszünk :)

Monyokám

Na végre :) szép lassan csak eltelik neked is az idő.

Ancsa

Szia, nálad mi a helyzet?

Velem semmi extra, hétfőn megyek uh-ra, csak ciklusmonitorozás miatt. Meg megkérdem emberem eredményét. Nemtom miért de úgy érzem nem lesz minden rendben vele .... mármint a katonákkal.
kokusz
 
 


Angel

Drukk!!!!!!

anyapoc
 
 


Kokusz

Hajrá hétfő :)... Embernél egy eredmény nem eredmény... Na de légy pozitív!!!!!! Irgum-burgum :!:

anyapoc
 
 


Sziasztok Szánikák + Látogatók! :)

Drukkokat köszönöm! :D Nekem is jó megérzéseim vannak, de hát ismertek, született hülye optimista vagyok, eddig is ez volt, talán most egy icipicivel még jobban!
Semmi különöset nem érzek (korai is lenne), nem is figyelem magam vadul (még).

Ma estétől pár napig nem leszek gépközelben, pénteken megyek újra dolgozni, majd akkor!

Kókusz,
drukk hétfőre! Nálad ne jöjjön be a megérzés! :wink:

Junko,
puszi! :)
angel37
 
 


ma csak egyszer keltem éjjel, utána fél nyolckor, én ma minden optimistán rózsaszínben látok, úgyhogy hajrá angyal, hajrá, hogy te is megtudd milyen a nemalvás és legalább annyira örülj a nemalvásnak, apró nyűgöknek, mint én ma az alvásnak, na és persze utána a sok baba összeszinkronizálásával az első alvós napnak juhhéj

ja nem ittam alkoholt :twisted: :twisted: :twisted: ezt szín józanon hordtam össze

tjuca
 
 


Na sziasztok

Így legyen ötösöm a lottón .... hát nincs túl jó kedvem.
Kiderült ma uh-n hogy nőtt egy polip a méhembe, meg kell műteni. De ez még hagyján. Emberem spermája egyenlő a nullával. Inszemet nem is csinálnak, mert nincs értelme .... :( ez egy kicsit sok volt mára, de már kibőgtem magam. Szerdán megyek megbeszélni a műtétet aztán várjuk a februárt, illetve a januárt mert akkor indulnak a szurik. Csak az dühít hogy a Forgácsban mindezt senki nem vette észre ... mert valszeg meg sem nézték .... már kitomboltam magam csak azért nem írok ide csúnyákat hogy mi erről a véleményem .... Csak sajnálom az eltelt 3 évet és az a pénzt amit odahordtam a Forgácsba ...... ugyanakkor meg örülök hogy legalább volt annyi eszem, vagy megérzésem hogy át kell menni a Kaáliba. Legalább kiderült ....
Bocs hogy önzőzök de most csak ennyire futja. Rohadtul fáj a méhem, és vérzek. Fel kellett tölteni sóoldattal a mlhemet hogy lássa a doktornő hogy mi nőtt belém.
kokusz
 
 


Kokusz :( :( :( .....

Hát most nem tudok erre mit írni, elég ez így most neked :(.....
(azért azt csak apróban megjegyzem, hogy annyira mégsem lehetett nulla a sperma, ha volt már belőle baba....nem? )

A műtétet sajnálom.Tudom, ez is egy rohadt közhely és állíts nyugodtan mellém frázisnyelőt, de ezzel is előrébb lesztek!!!!Így már az akadályok egy része elhárul!!!!reméljük, hogy más meg nincs!!!!
Mikor lesz leghamarabb a műtét?? És utána mennyit kell várni?Már ha ezek egyáltalán most szóba kerültek...
Az biztos, hogy dühítő, hogy sok-sok pénzért a minimumot sem képesek megtenni :(....
De most már tudjuk, hogy jó úton haladtok!!!



Angel, örülök az optimizmusnak, az rosszat nem tehet :)!

Puszi nektek!!!

Anyapoc
anyapoc
 
 


Anyapoc

Persze az nekem is eszembe jutott hogy volt már pozitív tesztem. Gondolom azért elvétve akad benne jó spermium is ....
Szerdán megyek megbeszélni a műtétet, azt mondta a dokim hogy amilyen hamar lehet megcsinálja. Nem tudom mennyire ciklusfüggő hogy mikor ehet műteni, de lehet nincs semmi extr polip esetén. A műtét tulajdonképpen egy egészségügyi küret lesz amivel együtt kiszedik a polipot is. Februárra mire jön a lombik rendben leszek. Most ez a lényeg.
A férjem katonáinak fejhibája van, meg alig mozognak. Szerencsére nagyon jól fogadt a hírt, semmi depi vagy egyéb nincsen. Azt mondta ez van, nem tud tenni ellene nincs értelme nekikeseredni. Legalább tudjuk. Őt is inkább ez az elfecsérelt idő és pénz idegesíti. De csak előre nézek :)
"Forward forever, backward never"
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kókuszka sajnálom a műtétet, de abban Anyapoccal egyetértek hogy legalább van valami konkrét amit megszüntetnek ezáltal előbbrejutsz..nemrég írt nekem valaki, akivel együtt voltam első inszemen, hogy neki is volt, lombik sikertelen volt, aztán eltávolították, és utána a következő hónapban spontán babás lett! :lol:

Neked is hasonlókat kívánok..

Apa katonáit sajnálom, de büszke vagyok ráé, hoyg nem keseredett Neki, mert nagyon fontos!

Tjuca gratulálok

ZSigi is átaludná szerintem mert amikor 3kor megébred nem sír, hoyg éhes csak gügyörög de én bemegyek, mert a mellem akkorra már szépen feszít ..általában mire felveszem félkómában ven.. de engem nemzavar az egy kelés, szerintem ha nem lesz cici hiányozni is fog :lol:

Angel drukkolok naygon!

Junkó küldtem múltkor privit..megkaptad? :oops:

MOnyó Neked is pusssz
Vendég
 


Kokusz!

Hát... de legalább nem lesz megint három év. Emlékszem, hogy én is adtam alád a lovat, hogy hagyd ott a Forgácsot, remélem most már hamar jön az a gyerek. (csak csendben jegyezm meg, hogy sógornőm is jó úton van, decemberben szül, volt ott is minden, endo, pco, lapar, utána beteg lett, utána megint endo, és mégis... nem feladni, februárra gyúrni!

Boni!

az a tegnapi véletlen volt, nálunk élet van, éjjel is. :twisted:

olvastam Zsigmond király regnálásának kezdetét. Kúl. :wink: :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok.

Nehezen megy még a netezés...:(

Kokusz!
Bosszantó, hogy csak most derült ki. De az elmúlt időt nem szabad sajnálni. Az is kellett. Én azt gondolom előbb nem is álltál volna készen lelkileg. Mert hát ennek a dolognak azért érnie kell. (az már egy másik kérdés, hogy eddig, a férjed eredményei miért nem derültek ki. Gondolom azért inszem előtt nézik a mennyi az annyit. Vagy nem nézték sosem? :shock: )
Sajnálom, hogy gond van. Engem nem szokott vigasztalni, hogy legalább tudjuk, de ez van. Most legalább nem kétséges benned a lombik szükségessége és menni fog minden mint a karikacsapás. Sokkal jobb így mint egy-két stimut elpocsékolni.
Szval hajrá-hajrá. :)

Bonikám!
Megkaptam, de nem volt jó a netem, gépem sem volt, részleteiben nem tudtam válaszolni. De a héten fogok.

Monyó
Na? Akkor rendes menzi volt? Remélem.



Angyalnak jó adag drukk mára.

Katica!
Néha benézhetnél azért mi újság a kislánnyal. Sztem senki nem bánja, ha adsz hírt magadról.

Vendégeinknek puszi.

A bagoly nem hoz gyereket? Mert 5 édes füles bagoly költözött az utcánkba. (gondolom a népi hagyomány biztos valami gonosz dolgot fűz hozzá... de nem hiszek neki, mert olyan édesek a kis tudálékos fejükkel)

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Akkor harcra fel, meg persze a műtétre.... :?
Azért Apát figyelgesd,nehogy csak magában eméssze magát :wink..... a pasik mindenre képesek :wink:!Bár ha aszongya,rendben van.... :)
Jó az a mondat 8) !

Junko

Fülesbaglyok!!!!!Nem semmi!!!!De picik? Akkor még gyerekbaglyok?
Egyébként nekem csak Fekete István Keléje jut eszembe,abban az állatok sem a jó hír hozójának tartották...Csak hangosak ne legyenek :wink:!

Pusztok!!!

anyapoc
 
 


sziasztok.

kokusz nagyon sajnalom :cry: ezt a polipot eddig nem vettek eszre vagy ez most nott oda? :shock:

junko,igen rendes menzim volt,na nem olyan mint regen de egesz eletemben elfogadnam az ilyen menzit.nem gorcsoltem es nem volt niagara sem :P

juca anyapoc,tok jo hogy beneztek hozzank :lol:

angel.babaragacsok++++++++++++++++++++

t.ildi?

velem semmi,kicsit el vagyok keseredve de majd jobb lesz.

Kép
monyo83
 
 


Kukucs! :lol:

Angyal hogy en mennyire de mennyire de mennyire .......................................................................... varlak az ikreseknel!!! :D :D :D

Kokusz: :cry: es :D megvan az OK!!! Szuper, mutet aztan lombik es aztan ... mar tudod! :D

Tobbiek hajra!!! Jaj, csajok en uuuuuuuuuuuuuugy szeretnem ha boldogok lennetek es megtortenne Veletek is a varva vart csoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaj, de szeretnek kuruzslo lenni es beletek varazsolni a bebit!!! :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali csajok :)

Mennyi régi barát :) de jóóóóóóóóó

Junko

Igen igazad van :) én is ezt rzem, hogy meg kellett ez mind történjen hogy elfogadjam a dolgot. Nálad mikor lesz valami izgi?

Anyapoc

Figyelem emberem. Beszélgetünk erről az egészről elég sokat, nem zárküzott magába mindent kimond hálistennek. És úgy érzem ez most nagyon nagyon összekovácsol minket ... eddig is jó volt, de most annyira érzem hogy nagyon szeret :)

Monyokám

A polip eddig nem tűnt fel senkinek. De azt mondta a doki hogy valszeg a stimuktól nőtt oda. De sebaj kiszedik :)

Tontica

Aranyos vagy :) és remélem mi is megtudjuk tényleg hamarosan hogy milyen érzés anyának lenni. Szépek nagyon a gyerkőcök :)

Na akkor a lényeg: műtét nov. 3-án lesz. Nem kell befeküdni, még aznap hazaengednek. Ma meglettek a laboreredményeim is. Minden szupi, még a hormonok is mind stimmelnek, sőt a Bromot meg kell felezzem mert jó lent van a prolaktinom. Legalább ez rendben van. És a chlamydia is negatív :)
kokusz
 
 


Sziasztok :)!

Kokusz

Legalább a többi jóhír :D!És hogy ilyen hamar túlcleszel rajta,ez óriási!!!!!
Ember egy hős :wink:!!!!!És persze,hogy nagyon szeret :D!Ez a dóóóga :!
A bromot a lombikig szedned kell?

Monyo

Neked is drukk,remélem,hogy minden rendben lesz... :) És akkor jöjjön az a baba,amikor akar!!! :wink:


Pusztok!

anyapoc
 
 


PAcsirtásat!

Angel +++++++++++++++++++

JUnkó köszi privit írok választ is :wink:

Kókusz ilyenkor derül ki igazán hogy mennyire erős a szerelmetek, a kapcsolatotok



:lol:

Juca remélem azóta is átalussza :lol: ma ZsIgi 20-4.40ig durmolt Apa reagálása: van egy felnőtt fiúnk! :lol:

MONYó pussz

Anyapoc Tonti itt is szijja :lol:
Vendég
 


sziasztok.

angel a mai adag babaragacsok++++++++++++++++++

kokusz akkor hajra mutet.

Boni lattam zsigi babat a masik oldalon,igazan szep kisfiu van mire buszkenek lenned.

lanyok olvastam valahol hogy fogival el lehet tolni a ciklust csak nem tudom hogyan. :roll:
nekem 3 napot kellene tolni es arra gondoltam hogy lehet-e ugy hogy mindig egy nappal kesobb kezdem el szedni a bogyot,tehat nem 7 nap a szunet hanem 8.eddig mindig hetfon kezdtem el,most a kovetkezot elkezdenem kedden aztan a kovetkezot szerdan.
szerintetek lehet igy?

Kép
monyo83
 
 


MOnyó nem úgy, hanem hogy nem hagyod abba. csak késöbb...így pár napot csúsztathatsz
Vendég
 


Túl vagyok egy újabb laparon.
Begörcsöltem és ez lett belőle. A nagyműtibe nem egyeztem bele. Átmentem máshova. "Kicsit" kivagyok. Elegem van már. Egészséget szeretnék. Most 6 hét pihi aztán lombik. De én már tartok attól is.
Majd visszaolvasok. Most nyalogatom a sebeimet.
nárciszka
 
 


Na hali

Anyapoc

Bromot addig kell szedni amíg nem sikerül a baba, aszem 9. vagy 12. hétig. Én is örülök hogy ilyen hamar meglesz a műtét.

Monyo

Úgy van ahogy Boni mondja ... szedd tovább és kkor pár napot tudsz csúsztatni. Mondjuk én egyszer próbáltam, rendeen nem jött meg a mensi de barnázás volt.

Nárciszka

Mi történt? Miért kellett lapar? Sajnálom :( és nagyon drukkolok neked is!

Kitartás elvtársak!! :)

Én megvagyok, visznt még mindig vérezgetek a hétfői feltöltés óta, nemtom ez mennyire normális. :roll:
kokusz
 
 


Kokusz

Vérezgetés :?...nem telefonáltál utána,hogy rendben van-e?Azért már eltelt jópár nap... :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc

Kérdeztem, azt mondták nomális, de azt nem hogy hány napig normális ... hát ha nem múlik holnap csak rákérdezek. Mondjuk ma már kevesebb volt, inkább csak barnázás.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Újra munkában!
KÖSZÖNÖM A RENGETEG DRUKKOT, VENDÉGEINKNEK IS! :D

Bocsánat, most foghíjasan olvastam vissza, de Kókusz polipján megakadt a szemem...

Kókusz,
a 3. "eset" vagy (akiről tudok), hogy az F-ban nem vették észre a polipot! :? Azóta mindkét másik "eset" ikres kismama - egyiknél még pocakban.
Lehet, hogy ez a baj, és most a műtétke legalább megoldja!

Junko,
jaj de cukik lehetnek a kis fülibaglyok! :D
angel37
 
 


Sziasztok.

Szia Angyal a munkában. Hogy vagy? Pozitív gondolataim szárnyalnak feléd továbbra is. :)

Tildi!
Mi történt? Sajnálom, hogy ennyire nem klappolnak a dolgok...gyere ha jobban vagy.

Kokusz!
Hát nem tudom, talán még belefér a normálisba, mindenki másként reagál az ilyen beavatkozásokra. De egy telefont megér.
Izgi? Elég izgi nekem az építkezés. :)
(valamikor jövőre egyébként...)

Monyó!
Ehhez én nem értek. De az tuti hogy amikor elöbb abbahagytam a fogit, úgy jött meg mint mikor végig szedtem rendesen. Tehát logikus amit Kokusz ír.

Baglyok már hatan vannak és beterítve az utca döglött egér maradványokkal. :shock:

Junko
junko
 
 


Junko :)

Szárnyalnak mint a baglyok! :D
Jujj, az egérmaradványok... a bagoly már csak így eszik... egyszer az állatkertben épp kifogtuk a ragadozó madarak etetését, hát fujj :roll:

Köszi, jól vagyok, semmi különös érzet. De hát ki tudja, mit is kéne produkálnom... bízom rendületlenül, amíg nem látom a nulla hcg-t! :) Tartom magam ahhoz, hogy ez a két hét önáltatós boldogság jár! :wink:
angel37
 
 


Angyal :)

Én már sosem keresnék semmilyen tünetet....tanulva az előzményekből.
VV mikor is lesz?

Junko
junko
 
 


Tanulok ám más példájából is! :wink:
22-én!
angel37
 
 


Kire gondolsz? :)
Húúúú az nemsoká itt van. Akkor tesztel nem is stresszeled magad?

Junko
junko
 
 


Ne személyeskedjünk! :) :wink:

Sose voltam nagy tesztelő, de aznap biztos pisilek egyet, legyen valami kis iránymutatás, mégis mit várjak a vv-től!
angel37
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Akkor csökken,az jó :).Angel írására meg úgy legyen :wink:!

Angel

Akkor továbbra is drukk:):)!

Junko

De HOL vannak a baglyok? :shock: Most komolyan...beköltöztek valakihez?Vagy fán? :roll:
No sajnos igen, a köpet nem kellemes látvány :?....

anyapoc
 
 


Angel visszaszámlálás indul..tüneteket én is csak addig produkáltam, amig valóban babás nem lettem... :lol: ++++++++++++++++++

JUnkó baglyok utáni látvány monnyon le :lol: még nem jutottam el a válaszig :oops:

Kókusz hajrá ikrek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Na jelentem ma még nem volt se vérzés se barna, talán elzárták már a csapot :)

Angel

Én is tudok pár lányról aki hasonlóan járt mint én, csak nem polippal hanem endometriozissal. A próféta beszéljen belőled :) már az ikreket sem bánnám, sőt egyre jobban megbarátkozom a gondolattal. Neked nagyon drukkolok, de még mindig jó előérzeteim vannak :)

Junko

Huh hát ez a bagolydolog nem semmi :) lehet szerencsét hoznak :)
Na az építkezés tényleg izgi .... nekünk még mindig nincs kész a ház, pedig már itt lakunk lassan 5 éve .... (akkor a drukkjaimat még tartogatom)

Anyapoc

Egyébként már úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy most amíg túl nem leszek a műtéten nem is izgat ..... majd utána indul az új időszámítás :)
kokusz
 
 


Sziasztok.


Anyapoc!
A házunk előtt ami most épül van 3 óriási juharfa és azon kukkolnak. Fordigatják a fejüket, meresztgetik a szemüket. :) Nincs bajom annyira a köpetekkel, érdekes kis kupacok melyekből egy-egy egésfarkinca vagy láb figyel ki. :roll: De még nem is lakunk ott...úgyhogy ha majd az ajtót nem bírom kinyitni a kupacoktl máshogy fogom gondolni. :)


Boni
Ráér. :)

Kokusz!
Hogy-hogy nincs kész? Benne laktok és még hiányzik ez-az? Hát ránk is ez a sors vár, most kaptam választ a bankból, hogy lópikulát a fenekünkbe, ennyit nem adnak....(picit örülök is, mert őrültség lenne ekkora hitel ezekben a vérzivataros időkben, csak a férjem fog kinyírni, hogy ennyit pöcsöltem vele)

Angyal!
Ma is szárnyalnak. :)

Junko
junko
 
 


Halihó

Junko

Hát belül kész van, kívül még nincsen. Még nincs színe, aztán a kerításünk sincs még kész, a lábazatot most csináltuk. Ma még a teraszt fugáztuk ... szóval még messze a vége ... sőt még azért belül is van ez az amit meg kellene csinálni ... de majd ahogy lesz rá keret.

Angel

Drukkhegyek :)
kokusz
 
 


(Nagynehezen eszembe jutott a jelszóm....)

Angel!
Milliónyi drukk neked! :D

Junko! :wink:
Baglyok???? Egérmaradványok.... druva :lol:

Kokusz!
Oldódjon meg mielőbb minden gond! Az nagyon durva, hogy nem vették észre eddig....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Zsazsó,
nagyon örülök neked! Köszi! :D

Junko, Kókusz,
nektek is köszi! :)

Baglyok jól vannak? Egerek fogynak? Van még egyáltalán a környéken élő rágcsáló?
angel37
 
 


Sziasztok

Zsazsó :) szia, köszi szépen, remélem megoldódik minden végre. Hát én már kimérgelődtem magam ezen, de én sem értem ....

Angel, annyira de annyira drukkolok hogy az kimondhatatlan :)
kokusz
 
 


Hali!

Én is csendben drukkolok továbbra is a háttérből! Pusz
athiz
 
 


Kókusz,
azért csak kimondtad! :lol:

Mikoris lesz a műtétecskéd? :oops: Bocs, bocs, biztos tudnom kéne...

Athiz,
:)
tuti a smiley-d! :wink:
angel37
 
 


Athiz

Köszi :)

Angel

Jaja csak kimondtam :) November 3-án lesz. Még nem fosok csak kicsit, jövő héten aszem már jobban fogok .... még mennem kell mindenféle vizsgálatra ami kell az altatáshoz. De szeretnék már túl lenni rajta .....
kokusz
 
 


Kókuszka,
az épp két hét!
tényleg nem kell fosni, szerintem ennél egyszerűbb nőgyógy műtét nem is létezik, és arra gondolj, hogy szépen rendbeteszik az albérletet a kis lakónak! :)
angel37
 
 


Kokusz

Örülök,hogy akkor rendeződött a dolog :).Angel aranyosan megfogalmazta ezt az albérlet dolgot :wink:!Úgy legyen :).

Junko

Na elképzeltem,amint több bagoly ül a fákon,mint ahány levél van és te reggelente lapáttal mégy ki kiásni magatokat :lol:!
Na szóval érdekes lehet,én még soha nem láttam egyébként köpetet élőben!Viszont a kis dögök édesek lehetnek,olyan jópofák,ahogy forgatják a fejüket :).Az tuti,hogy egér nem nagyon lesz új házban :)!
Mikor tudtok költözni?Kutyik jól vannak????

Angel

Drukk a négyesikreknek :wink:

Ha valaki akar olvasni érdekeset :),leírtam mai napom csúcspontját a hőmérősbe,de itt nem foglalnám a helyet vele :?.... érdekes történet :?.....

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok kislányok.


Angyal :)
Hát lelkem én már tűkön ülök....

Kokuszka

Sztem mi pont így fogunk járni a házzal. De nem baj, legalább lesz mindig mire költeni. :?


Szia Zsazsóka! :)
Pici fiad? Jól van? Jól vagytok?


Anyapoc!
Hát érdekes történet. Időnként engem is fel tudnak húzni ilyen helyzetben (mondjuk ehhez az is kell, hogy nekem is rossz kedvem legyen)
Jövőre nyár elején akarunk költözni. Kutyák standard rosszak, a kislánynál lessük minden nap van-e kikkuku. Még nem tudtam megállapítani.

puszi

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Junko,
:D
érdekesmód én annyire nem ülök tűkön!
Pedig mág egy napot várni kell! :wink:

Anyapoc,
na jó, ennyi lombik után nem tiltakozhatom, de elég nekem a fele is! :wink:
Mindjárt nézem a sztoridat!
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?