Új privát üzeneted érkezett!

Loulou,
lehet, hogy én másfél év múlva már a pohár vízben fogom kavargatni :wink:
mimilee
 
 


jujjjj! laptető! még sosem voltam, és természetesen nem is hiszek benne, de azért ööö..ööö... tök jó!!!!
mimilee
 
 


ti ezt a betűméretet el tudjátok olvasni? mert én nem. max, ha közben ilyen fejet vágok: :shock:
mimilee
 
 

 
 

na jó, befejeztem a garázdálkozdást, húzok találkozni a barátaimmal.
viszlát holnapig! most már több piri ne jöjjön mára, ez is sok volt!
A Zebra és a Piroska című mesében, remélem az előbbi nyer mindenkinél előbb utóbb, de a nagymama is megmarad...
húúúú, azt hiszem, ideje mennem.
puszik
mimilee
 
 


mimilee el tudjuk olvasni a betűméretet.. :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lyányok!

Végre megjöttem a melóból. Látom másnál is ilyen érdekes ez a hónap. Én az 1. nap óta iszom a hülye cickát, oszt mégsincs tojcsim. Pedig eddig mindig volt. Ma vagyok a 11. napon, hát remélem ez a 3-4 nap még segít valamit és kikupálódok. F.sza, mire meggyőzném apit, addigra testileg tönkre megyek. Ez annnyira én vagyok. :oops:

Amúgy tök jó napom volt, csak szokás szerint lefáradtam. Na de nem baj, holnap már péntek. :D :D :D
bikfy
 
 


Van itt valaki?
bikfy
 
 


Szia Bikfy!
Én itt vagyok és éppen kesergek még egy kicsit...
jucc 74
 
 


Juccom!
Mi fáj? Gyere mesélj!
bikfy
 
 


Bocsi, most látom, hogy megjött a mensid.
bikfy
 
 


Köszi Mami,hogy meghallgatsz! Tudod,csak ez a szokásos!Hogy most miért is jött meg!Amikor,elvileg minden okés!De gyorsan túl teszem ám magamat rajta,holnapra már kutyabajom sem lesz és újra pozitívan állok majd a dolgokhoz.Csak most olyan jó egy kicsit sajnálni magamat!!! :)
jucc 74
 
 


De ez a hormonvizsgálat engem nagyon érdekelne. Hogy ment ez nálad? Odamentél és azt kérted tőle, hogy csináljátok meg, vagy ő maga ajánlotta fel?
Megkérdezte, hogy mióta próbálkoztok?
bikfy
 
 


Hát ha jól esik, akkor simi, simi. :lol: (Most megsimiztem a buksidat.)
bikfy
 
 


Nekem helyzeti előnyöm volt,mivel,hogy szülésznő voltam,így mondtam a gondomat,a barnázást és ő mondta,hogy akkor első körben lőjük ki a hormonokat.A ciklus 7. és 21. napján volt vérvétel(olyan lila a jobb kezemen a véna,mintha a narkózástól szétlőttem volna magamnak :) )És minden rendben.Mi "csak" április óta próbálkozunk.
jucc 74
 
 


sziasztok..bikfy akkor pihenj ha nagyon elfáradtál..
jucc ne keserdj el..nem szabad... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D köszi,jólesett,én amúgyis nagyon bújós vagyok :oops:
jucc 74
 
 


Én el akarok menni egy ilyen vizsgálatra, de nem tudom, mit mondjak neki. Még semmióta próbálkozunk, de én parás vagyok, és nincs vesztegetni való időm? :D Hát körberöhög. Vagy hazudjam azt, hogy egy ideje már próbálkozunk?
Annyira tudom, hogy mire rászedem a férjemet végre, addigra még lesz vagy 2-3 hónapunk arra hogy sikerüljön, mer tudod nekem júniusban megszűnik a munkahelyem.
Ezért érdekel, hogy nálatok te akartad a vizsgálatot, vagy a doki mondta.
bikfy
 
 


Jucc,
Köszi, közben olvasom már.

Nitacska!
Nem akarsz feltenni Mátéról egy képet? Olyan kíváncsi vagyok rá, biztos nagyon szép gyerek. Legalább lenne előttünk minta.
Amúgy Hanna fotójának is örülnék!!!

Kedves anyukák, légyszi!!!
Persze előbb kérdezzétek meg a gyereket, hogy hozzájárul-e?
bikfy
 
 


Figyi,van olyan,hogy optimális családtervezés.Megkérheted,hogy mivel szeretnétek bébit,szeretnéd,hogy kivizsgáljanak,hogy mi a helyzet veled,minden rendben van-e.Ez egy teljesen normális kérés,ilyenkor a párodat is kivizsgálják,ha veled minden rendben.
jucc 74
 
 


Jucc!
Az én páromat kivizsgálni? ÁÁÁÁ! Az ki van csukva! Szerintem el sem jönne velem. Jó, nem mondom, hogy 3 év sikertelen próbálkozás után nem tudnám rászedni, de hogy egyelőre nem, az tuti. :twisted:
bikfy
 
 


Viszont az megnyugtat, hogy én kérhetek a dokitól ilyent.

Most megnézem a híradót, érdekel, mi van a Törőcsik Marival. Utána jövök. Plusz leküldök egy adag cickát is, hátha... :)
bikfy
 
 


Szívesen teszek fel róla képet és ő is beleegyezett!

Kép Lollikám
jucc 74
 
 


Dr. Loulou :D :D :D !
Én azt hittem tojcsija mindenkinek van :shock: . Miket meg nem tudok ma :)

Mimilee!
:D :D :D :D
Én már próbáltam, de komolyan :D :oops: :shock: . Csak nem jutottam semmire. Hú, de hülye vagyok, mi :?: :?: :?:

Tennék fel szívesen képet, de nem tom, hogy kell :!: Segítség :!:

Lollika nagyon édes, valahogy pont ilyennek képzeltem el.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Mi van a Törőcsik Marival? Én mostanában az Eperkén meg a 101 kiskutyán kívül mást nem nagyon látok a tv-ben :D .

Jucc!
Fenébe. Mi van ma?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jucc!
Lolli GYÖNYÖRŰ!!! Annyira de annyira remélem, hogy egyszer kislányom lesz!
Köszi, hogy feltetted! Még szebbé és vidámabbá tetted a napomat!
bikfy
 
 


Törőcsik Marival? Haldoklik. Kár érte, nagyon szeretem őt. :cry:
bikfy
 
 


bikfy van egy bibi nem tudok képet feltenni...... :? :roll:
jucc gyönyörű kislány lollika!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Illetve azt mondták, súlyos, életveszélyes állapotban van, a családja pedig megtiltotta, hogy felvilágosítsák a közvéleményt. Gondolom ez nem sok jót jelent. :(
bikfy
 
 


Nitacska!
Úgy sajnálom, pedig kíváncsi lennék rá. Olyan szépen csengő neve van, ezek után csak szép gyereknek tudom őt elképzelni. :D
bikfy
 
 


Szegény :cry: :cry: :cry: :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bikfy ha van msned akkor ott tudok képet mutatni róla... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lánykám nevében is köszönöm!Szerintem is jólsikerült csajóca! :D :oops:
jucc 74
 
 


jucc az nem kifejezés!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anita!
Amikor írsz,van egy olyan itt alul,hogy :Melléklet feltöltése.Arra kell rákattintani és ott már írja is,hogy mit kell tenned!
jucc 74
 
 


Nita!
Én megtaláltalak iwiw-en!Megjelöllek,jó?
jucc 74
 
 


jucc nyugodtan..ha tudsz onan tehetsz ide fel a mátémrol képet..
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor Nita engedelmével,itt van a gyönyörű Máté! Kép
jucc 74
 
 


jucc köszi!!!!!!pont a kedvenc képünket tetted be..itt épvezényel a volánbuszon.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jucc!
Azt írja ki, hogy hiba történt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


jucc visszajelőltelek ám!!!!
nagyon helyesek vagytok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anitám!
Le kell kicsinyíteni valszeg!
jucc 74
 
 


Most meg azt írja, hogy túl nagy a kép mérete.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anita ,privi ment!
jucc 74
 
 


Ja, azt gondoltam. De én béna vagyok, nem tudom hogy kell :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nitacska!
Gratulálok, Máté éppoly gyönyörű, mint gondoltam. :D Köszönöm, köszönöm!!!
bikfy
 
 


nekem is azt írja ki hogy hiba vagy hogy tul nagy a kép.. :cry: :?
bikfy :oops: :oops: köszönjük!!!
még jó hogy rolam nincs kép.. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jucc!
Ment a kép.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok.Én is vagyok néha napján,tegnapi káó után végre egy kicsit piehentebben ideértem.Képzeljétek ma szabin volt a kolléganőm és egyedül voltam a gyerekekkel,hát délutánra kivoltam mint a kutya.....
Nálunk most jön pé elvileg,nyákot még én is lesem,de hát apival most sokat "dolgozunk"és amint írtátok összekeverhető egy kicsit a 2 dolog...kevergetni meg én se szeretném igazából.Egy picit aggódok azért,mert elptte szokott fájni nekem cici is,meg poci is most meg semmi..lehet nálam se lesz most pé....de akkor kiakadok...
Na mindegy azért apával próbálunk a legtöbbet együtt lenni,persze most éjszakás.
Van ám egy jó hírem is,képzeljétek a gyeses óvónő akit helyettesítek azt mondta,hogy mst tutira nem fog visszajönni,el nem veti a dolgot,de most még biztos nem.Hát,hogy mikor az engem már nem érdekel,csak addig legyen most már babó....
Nálunk is különben megbeszélés alapján megy most a hancúr,de api nem aggódik rajta,ő örül ha velem lehet,bármikor :lol:
Jucc mindjárt megy privi.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nitácska!
Máté is nagyon aranyos :D :D :D . Kis kapitány :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


vernike..akkor hajrá..apára fel.... :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?