Új privát üzeneted érkezett!

annus szivesen..az nagyon tetszett hogy a fű még nem nőt visza ahol feküdtetek.... :oops: :shock: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi az előzőnél is a párnás módszert használtuk és akkor bejött. Bízunk most is.
Annus: igazatok van, nem a nem számít, hanem hogy baba legyen és teljesen egészséges. A férjem mindig mondogatta, hogy ő fiút szeretne, de most hogy próbálkozunk és ennyire nehezen jön össze, már ő is csak azt szokta mondani ha kérdezik, hogy teljesen mindegy. Most már én is egyre inkább úgy gondolok a babára mint isten ajándékára. Amég nem jár az ember ebbe a cipőbe mint mi itt ebben a topicban, addig vannak ilyen jellegű "igényei".
A gyógyszertárban külön kell kérni, hogy 10-es érzékenységű legyen a teszt?! Én mindig csak úgy kértem, hogy tesztet és megbízható legyen. Az utóbbi időben én a kupidót használtam.

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige nagyon jol mondod azoknak vannak olyan igényei hogy fiu-vagy lány legyen amíg nincs olyan helyzetbe hogy nehezen jön össze a baba.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Annus:Akkor majd várjuk a további pocakfotókat! :wink:
Amúgy csak azért kérdeztem a magasságod,mert én is ilyen kicsi vagyok mint te.Rékával az első hetekben én is inkább fogytam 1-2 kilót,de utána lassacskán jöttek fel a kilók!
Mától iszom a málnalevelet ,meg elkezdtem a barátcserjét is!

Kép

Kép
syl100
 
 


Csige!

Gyógyszertárban nem lehet kapni 10es erőséggűt!
Itt a neten tudsz rendelni!Én Huncutkától rendeltem,van lejjebb egy ilyen topik.De ha megnézed a hozzászólásaimnál akkor odatalálsz,oda is irogatok!Egyrészt érzékenyebb,másrészt olcsóbb mint a bolti....sokkal olcsóbb!!Érdemes akkor rendelned főleg ha sokat használsz el belőle!Amúgy nekem is az mutatta ki először a terhességet!!


Mondjuk nálunk sose volt az h annyira ragaszkodtunk volna h fiú v lány.Úgy voltunk vele h szeretnék több gyereket,természetesen fiút és lányt is.De h melyik jön elsőre...majd elválik!

Nitácska!

Hát csak 3 hétig volt ott a sátor!Most meg már nincs olyan jó idő neki!De!1-2 helyen már kezdett újra zöldellni :lol: Szóval jövőre újra a régi lesz :lol:

annus11
 
 


akkor jó ha már zöldül néhány helyen.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: ha jól emlékszem Huncutkától lehet rendelni?! Mennyi idő alatt ér ide a teszt? Nekem gyorsan kellene, de most nem sok reményt látok rá, mivel jövő héten munkaszüneti nap lesz csütörtökön és pénteken. Neked nincs esetleg elfekvőben? Tiszta gyagya vagyok, hogy az utolsó pillanatban jut eszembe. De úgy tudom, hogy a sima gyógyszertári is kimutatja már az elmaradt menzi napjától. Hát nem tudom.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige:Mi is már 2 napja várjuk a válaszát Huncutkának,de nem válaszol.Lh meg Hcg teszteket rendelnénk,de nem ír vissza!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus: mi tavasszal akarunk füvesíteni az új háznál a kertet és ha addig nem jön össze a baba, akkor veszünk egy sátrat és felálítjuk az udvarban a szomszédoktól, pedig előre elnézést kérünk ha kissé zajosak leszünk :lol: ha ez kell, akkor ez kell. Bár még most ezt a kellemes koraőszi időt kihasználhatnánk :lol: egyéb recept van még? :lol: :P

KépKép
csige-bige
 
 


csajok: Az esthajnaltól is lehet rendelni és nekem 2nap alatt ide érteka tesztek.
Van is egy ilyen topic a fogamzás alatt. Terhességi és LH tesztek. 150Ft darabja. a tesztek 10-es erősségűek mármint a HCG.

Ja és ő utalással is küldi de ha megléritek utánvétellel postázza is igy 810Ft a postadij.

Kép
csucsu05
 
 


Bocsi ESTHAJNALCSILLAG a neve. Igy a nevére is rá lehet keresni itt a babaneten.

Kép
csucsu05
 
 


csige-bige nagyon jo az ötleted.. :oops: :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen!
Tőle is lehet!
Huncutka most sok mindenen ment át...volt egy vetélése de most újra terhes.Biztos sokat pihen!!!
Amúgy nekem 1-2 nap alatt ideért.Én átutaltam neki a pénzt,nem utánvétellel mert így csak 350 a postaköltség.Sajna én már elhasználtam mindet!!


Más bevethető ötletem nincs,de ha eszembe jut vmi szólok! :wink:

annus11
 
 


az jóhír ha huncutka ismét babás!!!!!!!! :lol: bár én nem nagyon ismerem de sokat halottam rola.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Annus: jók a képek de poci még picikének látszik! Elbújt a kismami ruha alatt! Időközönként képet kérünk...
Csige-b:húúú izgalmas éjszaka lehetett ,nálunk is ilyen volt anno,kicsit gépies,unalmas de mikor megláttuk azt a zebrás tesztet minden jó volt,ahogy volt! Mikor tesztelsz majd? Lehet írtad csak kikerültem...
Syl100: veled mizu?

Képzeljétek ma mindenkitől megkaptam a sok pirit...sok-sok piri van! Holnap kezdem a Clostyt,már nagyon várom. Aztán a 8.napon Uh.hogy vannak-e tüszőcskék? Megint felpörögtem,nagyon szeretnék babukát már...
:wink:
misszike
 
 


misszike kívánom hogy a closti meghozza a várva várt babót!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska007: köszi szépen! Gigantikus ciklusom volt 38 nap bassz..!
Neked lassan ciklus vége,tesztelsz majd? Mikor?
Huncutka melyik topicba szokott írni? Gratula neki!
misszike
 
 


szia.bizti beáll majd rövidebbre..
elméletileg lehet tesztelek nem bizti..majd ha késik akkor..
lányok hogyan kell ide a babanetre regisztrálni?barinőm akar és én már elfelejtettem.. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Simán!Beírja a keresőbe,hogy babanet,katt rá,aztán beadja azt a csíkot,amin elvileg is bejelentkezel a terhesség hetei felett,és ott van a regisztrálás! Asszem! Mindjárt megnézem...
misszike
 
 


megvan köszi.. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvan:szóval a keresőbe babanet.aztán a legfelsőre kattintasz! Beadja a honlapot,ott van ilyen fönt bal oldalon,hogy rovataink,ott lemész a társalgóra és akkor lesz az a csík fönt,és ott a regisztráció!
Próbáld ki...
misszike
 
 


Misszike:Huncutka a Fogamzáson belül az Lh teszt,Hcg teszt rendelhető gyertek,nevű topikba szokott írni,meg bizti máshová is ,de most csak ez jut eszembe.
Velem annyi,hogy tegnap megjött 7nap barnázás után.Keddre van előjegyzésem a dokihoz,remélem addigra elmúlik,hogy tudjak is menni.Megnézi,megvannak-e még a ciszták,ha igen akkor küld Laparoszkópiára.Ennyit tudok egyenlőre.
Akkor úgy látom egyszerre indult a ciklusunk.

Valaki nem issza most a málnalevél teát?

Kép

Kép
syl100
 
 


syl én nem iszom..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl: igen,akkor most egymást kell biztatnunk,sőt ...Nem iszom a málnalevél teát,maradok a tabinál inkább,úgysem tudom,hogy kellene inni... Ciszták mióta vannak? Nem tudják őket leszívni,vagy vmi?
misszike
 
 


lányok hajrá ....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Misszike:3hete tudom,hogy cisztáim lettek a clostitól.A Laparos műtét során fogják a cisztákat is eltávolítani. :? De remélem a menszimmel el is tünnek,de jó is lenne! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


mikor műtenek? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép estét lányok!Tegnap elmentem a nődokimhoz,vittem neki a hsg leletem elemzésre.(Már ott mondták,hogy az egyik átjárható,a másik nem.)Ez végtére is nem akadálya a teherbeesésnek,persze jobb volna,ha mindkettő átjárható lenne:(Egyből lombikot javasolt-persze az üzlet,az üzlet?!Végül is újból felirt Clostit,mert az idén még gyüjtögetnénk...Szerintetek kezdjem el újból szedni?Már két hónapot beszedtem anno,nem nyert.Mit javasoltok?

salygabó
 
 


salygabo szerintem ha beszeded veszteni nem vesztesz vele..nem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:Azt még nem tudom,majd akkor derül ki minden mikor megyek a dokimhoz,remélhetően kedden.
Szeretnék kérni 3.meg21.napi vérvételt is.Nekem még sose vettek ilyenekre le vért! :roll: Azért kíváncsi lennék mi a helyzet.
Te vasárnap tesztelsz már? :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


szerintem még nem..várok még pár napot a teszteléssel..csucsunál vannak még a tesztek..majd elmegyek érte... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Salygabó: a Closty tökéletes a peteérés segítésére,de kapsz valamit tüszőrepsztésre is? Mert a ciszták is azért is lehetnek,mert a tüszőid nem repednek meg...Ha még nem nézett hormonszintet,akkor honnan tudja,hogy nem jó a peteérésed? Csinált Neked legalább UH-t középidőben?
misszike
 
 


Misszike, Syl örülök, hogy megjöttek a menzik.
Hát nekem szerintem most volt tüszőrepim, mert tegnap nagyon fájt a hasam. Este elmentünk kínaiba enni, majd rávetettem magam apára, bár neki sem kellett kétszer mondani :oops: Hát a tesztelés komoly kérdés. Mivel ma vagyok a 20. napon, így csúszik a ciklusom is. Nekem mindig később van pé-m, már megfigyeltem. Azért jövő hét szombaton vagy vasárnap szeretnék tesztelni, max. negatív lesz. De azrét nagyon reménykedem.

KépKép
csige-bige
 
 


Salygabó: nekem a hormonvizsgálat szerint nem volt peteérésem. Két hónapig kellett clostit szednem és nagyon szép tüszőket csinált. Closti utáni hónapban, closti nélkül, négy tüszőm volt és be is ért közülük, mert terhes is maradtam. Szóval nekem bevált és nem lett cisztám tőle, szerencsére. Én napi két szemet szedtem.
Syl: remélem neked most szépen eltűnnek a cisták és nem lesz szükség a műtétre.

KépKép
csige-bige
 
 


Jaj kezdek összezavarodni....

Syl!
Ha nem néztek még hormonokat akkor jól teszed h elmész!!!!Szerintem mindenképp nézesd meg!!!

Amúgy igen,a ciszta lényegében az h nem tudott kiszabdulni a petécske...akkor télleg kéne vmi emiatt,nem?Vagy a doki mit mondott erre???Remélem műteni nem kell és szépen távoznak most!!!

Saygabó!
Neked is cisztáid lettek?Vagy neked "csak" az egyik vezeték va elzáródva?Amúgy ismerek olyat akinek szintén egy vezetéke volt és terhes is lett pár hónap próbálkozás után!!!Szerintem simán próbálkozzatok!Én a helyedben beszedném azt a 2 hónapot és még utána is próbálkoznék gyógyszer nélkül!!!Az már télleg jövő év január!Furcsa h rögtön lombikra küldött....bár lehet h az meg elsőre összejön,csak ugye kicsit költséges......

Misszike!
Éljen piri!

Nitácska!
Megadrukk!!!

annus11
 
 


Annus:A dokim nem mondott semmit,csak azt hogy valószínű a closti okozta a cisztákat,mert mindenféle orvosi felügyelet nélkül szedette velem 6 hónapig a régi dokim. :?
Szerintem is az volt,hogy megértek több peték és nem tudott megrepedni.

Kép

Kép
syl100
 
 


Salygabó: Én a helyedben beszedném a clostit.

Syl: harcold ki a hormonvizsgálatot. És a clostit tényleg jó ha Uh-al nyomon követik.

Kép
csucsu05
 
 


És a tüszőrepi szuri se maradjon el! Tuti megrepednek és babásodás lesz...
misszike
 
 


Hát az lesz mindenképpen fogom mondani a dokinak ezeket.
Amúgy Réka is clostival sikerült a 6.hónapba most nem volt ilyen szerencsém sajna!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Mióta próbálkoztok?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
jó soka írtatok.

sajnos jó hírekkel nem tudok szolgálni. Tegnap reggel rohantam a klinikára,mert barnás folyásom volt. Megvizsgált a doki, látott egy 12 mm-es petezsákot, de fenyegető vetélés miatt szigorú fekvés, meg kaptam gyógyszert. Egy hét múlva kontroll. Reménykedjünk, h fejlődni fog
De én érzem, h vmi baj van..a melleim sem oan feszesek, nem is érzékenyek, és hogy miden más mint pár napja...

Drukkolok mindenkinek!
Annus. csini vagy kismama ruhában!
Vendég
 


puszedli jaj vigyázz magadra és pihenj amennyit csak tudsz. Kaptál utrót?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

Puszedli: pihenj nagyon sokat!!! Most komolyan, nagyon fontos lehet: nekem is barnás folyással kezdődött a vetélés, rohantam én is a kórházba, és látta a doki a petezsákot, s mondta, minden oké, de pihenjek sokat...csakhogy sajna szerkesztő vagyok egy tévénél és ez elég lehetetlen!! Másnap vérezni kezdtem és vége is volt a Boldogságnak. Csak én gyógyszert sem kaptam, hiába mondtam a dokinak, hogy nincs rendben a sárgetest nálam...és nem is tudtam pihenni! Nagggyon szorítok Nektek, ne idegeskedj, ez a legfontosabb! Ha kaptál gyógyszert, az szerintem megnyugtató...
kexi
 
 


Puszedli: Most ne gondolj rosszra. Hisz a doki látta a petszákot és a gyógyszer segit. Tényleg pihenj. Nem egy ismerősöm van aki igy járt mint te és sikerült a babát kihordania. Az, hoyg a cicid nem feszül úgy az a hormonoktól van ne izgulj.
Pihenj pihenj és pihenj,.

Kép
csucsu05
 
 


Puszedli: minden rendben lesz,a barátném is így járt. 6-7 napig fekvés volt csak,semmi mást nem lehetett csinálnia! Már 23 hetes kismami! Ami a legfontosabb,tereld el a gondolataidat és a vetélés még csak eszedbe sem jusson :!: :!: :!:
misszike
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!
Duphostant szedtem, azt most megemelte 2x1-ről 3x1-re.
Lehet ez az esős idő teszi, de ma nem vagyok vmi bizakodós hangulatban. Nagyon várom már a köv. UH-t, hisz ha látunk fejlődést, a jó lesz.
Fekszek, és fekszek, ígérem. Se séta, se házimunka, se bevásárlás, se főzés....

Szegény főnököm nézett egy nagyot tegnap, meglepődött rendesen.
Vendég
 


Misszike: örülök, hogy megjött a várva várt piri... :D Akkor hajrá Neked is!!
Annus: Helyes a Pocakod! És gondolkodtatok már neveken?
kexi
 
 


Puszedli!

Ilyenkor télleg csak az ágynyugalm segít!A cici miatt ne aggódj!Ha tudnád én egy-egy uh elött mit művelek :roll: Keresem a jeleket h bizti minden oké e.A cici nekem se feszült amúgy,1-2 szer éreztem csak,egy picit nőttek de nem durrantak azért úgy be.Néha kellemetlen rajtuk feküdni,de ennyi.Mindenki másképp reagál,nem szabad általánosítani!!Drukkolok nagyon!!!

Kexi!
Hát neveken már gondolkoztunk...de többet apcim kezébe utónévkönyvet e adok...mióta elolvastuk Gerzsonnak hívja a babát....mert az azt jelenti h idegen(elötte aliannek hívta :roll: )
Sajna nagyon köti az ebet a karóhoz,szóval ha fiú lesz akkor valószínű h Miklós ugyebár az apja után :lol: Bár é a Mátét jobban szeretném...De ha neki ez ennyire fontos,akkor legyen.Viszont ha lány akkor én döntök!Amik most tetszenek a Hanna és az Izabel.De csak 1 nevet kap az bizti,feleslegesnek tartom a 2 nevet,úgyis 1et használ....

annus11
 
 


Annus: az olyan szép mikor a fiú az paja nevét viszi tovább.És a Miklós nem is rossz név. Nekem mindig a Mikulás jut az eszembe róla:)
Igy pedig tök jó ha lány lesz te választassz nevet neki.
Igy igazságos :)

Puszedli: ne foglalkozz a háztartással , kajával neked most ez a dolgod, hoyg pihenj. Addig amig "csak" barnázol nincs baj. Ha vérzik valaki az már más. Bár Anyukám 3hónapig vérzett velem mindig mintha menstruált volna. akkor még nem támogatták a babát semmilyen gyóygszerrel csak pihennie kellet. És itt vagyok. Neked viszont van gyóygszer is ami segit. Hidd el a következő uh -on minden rendben lesz. Most a babáért pihenni kell de megéri:)
Kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


Annus: alien, ez jó :lol: .A Miklós szép név. De ha lány lesz, tök jó, hogy Te választasz! Így az igzságos!

Misszike: örülök én is, h megjött! és drukkolok, h sikeres legyen a hónapotok!!!

Csige: neked mindjárt megtudjuk, lesz-e erdménye a hónapnak, drukkolok neked is!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?