Új privát üzeneted érkezett!

Ranita: Gözölés? Anyukám engem mindig meggőzölt ilyenkor, habár tök utáltam, de általában használt :!:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚ laptető :lol: :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ááááá, ilyennel nem is próbálkozok. nem hagyná. Ne tudd meg, milyen harc a szippogatás, de még az orrtörlés is :evil: :evil: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Amúgy néha szúrkál a méhemnél, olyan furi, ilyet nem nagyon éreztem még :roll:
Lehet h ez a palást hatása :arrow: sárga test :arrow: durva mensi :arrow: vagy esetleg.... :?: :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


A vagy esetleg lenne a legjobb :D :D :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát remélem mihamarabb meggyógyul a kis Hannád :lol:
jaj nekem ebben nincs sajna tapasztalatom még, nem tudok semmi jó tanáccsal elődrikkolni, sajnálom :shock:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mintha kezdene fájni a torkom. Ha most nem betegszek meg, akkor szerintem sose :x .
Megyek is,mert megint vár a porszívó, megvívjuk az újabb harcunkat :evil: .
Jó éjt mindenkine :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


jaj az jó lenne, de amúgy szerintem nem, nem merem beleélni magam, mert úgy még rosszabb feldolgozni ha piri beköszönt :shock:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Jó éjt Ranita, kitartást az estére :?
Én is vízszintesbe teszem magam
Puszi Lányok, és remélem újabb zebraesőre jövök haza :P

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


sziasztok!

Pruci, Irdab, utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

IRDAB, jó pihizést! Remélem felejthetetlne lesz ez a hétvége! :wink: :wink: :wink: Nagyon várunk egy zebrával vissza!

Kép

Kép
luli
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Mimilee!
Dettó hajszálra ugyanez történt nálunk is, mint amiről te írtál. Én is év végéig adtam haladékot, amit most már novemberi határidőre csökkentettem. Mindenesetre az jó érzés tényleg, hogy nem vagyunk teljesen egyedül a problémánkkal.
Sőőőt!

Ha most egy statisztikát szeretnék készíteni, az a következőképpen nézne ki: kb. 25-en vagyunk itt csajok, abból 3-an küzdünk ilyen problémával. Vagyis nagyjából minden 8. pasi hülye. Ez elég gáz arány. Mi meg természetesen belehúztunk a sűrűjébe. :D :D :D
bikfy
 
 


Prucinak és Irdabnak pedig én is kívánok nagyon boldog névnapot!
bikfy
 
 


Reggelt :)

Köszönöm a sok-sok bíztatást. Legyen igazatok!!

Irdab
Csakis esetleg lehet. Más választ nem is fogadunk el. :lol: :roll:
Sopron viszont gyönyörű. Most egy kicsit irígy vagyok. Persze jó értelemben.
Szerintem nem lesz ott semmi piri és te is küldhetsz nekünk egy gyönyörű zebra fotót :)

Ranita
Hogy vagytok ma? Hanna jobban van?
EGyébként simán Aspirin C pezsgőtablettaként tudod kérni a patikában. Van belőle 10 meg 20 db-os.

Edi
De, férfi a főnököm.


EGyébként nem tudja, hogy milyen orvoshoz járok, csak annyit tud, hogy ugye szerdán később jöttem, mert dokihoz kellett mennem és péntekre meg hétfőre is visszarendelt.
Erre csillant fel a szeme, hogy terhes vagyok.
De esküszöm, amióta férjhez mentem és dokihoz kell mennem, mindenki ezzel piszkál, hogy akkor biztos terhes vagy
Bár most nem is lenne rossz :lol:
Mondjuk nála ez most azért lehet fontos, mivel most nálunk némi leépítés van, ami a héten vagy jövő hét után kiderül, hogy ki merre, hány óra :(
Remélem nem én vagyok rajta ezen a halállistán. :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
ez annyira durva szerintem amit a főnöködről írsz. mi köze hozzá, hogy te milyen orvoshoz miért jársz, és hogy terhes vagy-e?!
semmi joga nincs ilyet kérdezni. de persze ez olyan hülye szituáció...

Bifky,
szerintem sokkal több, mint csak minden 8. pasi a hülye, csak ők mondjuk másképpen :P

Képzeljétek most, hogy iszom a cickafarkot szorgosan, meg ovu tesztem is van, na hát kérlek, most egyszerűen NINCS pém!
múlt hónapban (akkor figyeltem ezt először magamon) a 10. napon kezdődött a toji, most meg már a 11-en járok és semmi. de abszolút semmi. na jó, lehet, hogy egy picit türelmetlen vagyok? :roll:
csak eszembe jutott, amit írtatok, hogy egy évben van pár hónap, amikor nincs pé. vajon akkor toji sincs?
mimilee
 
 


Prucinak és Irdabnak én is szeretnék utolag is Boldog Névnapot kívánni!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Mindenkinek!

Komolyan mondom, bevezettetem otthonra az ineternetet, hogy folyamatosan tudjalak olvasni benneteket!

Köszi minden infót, akkor várok még a dokival, bár addig szinte elhinni sem tudom. Olyan furcsa, mert nagyon-nagyon boldog vagyok, és mégis olyan természetes az egész, tudtam, hogy így kell lennie...
A barátnőmnek még az okt.3-i hétvégén mondtam, hogy ebben a ciklusban tutira teherbe esek. Erre úgy nézett rám, mintha megbolondultam volna :shock: (mert hát ő tudja azt is, hogy elég keveset tudunk együtt lenni)...

Princzike!
Elég gáz a főnököd, tényleg semmi köze hozzá, hogy milyen orvoshoz jársz!!

Irdab!
Jó utat Sopronba, pakold el a betéteket egy fiókba! Nálam bevált! :wink:
A szurkálás az jó jel.
Nálam álomkór van napok óta. le tudnék fordulni a székről! De no kávé... max egy kapucsínó :)

Ranita!
Jobbulást Hannának! Nálunk még a szoluxlámpa volt a menő kiskoromba :shock: :wink:
ácica
 
 


ranita hannának mielőbbi jobbulást!!!!!! :lol:
ácica hamar eltelik az a kis idő még elmész a dokihoz..addig meg vigyázz magatokra.... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket! Nagyon aranyosak vagytok!

Irdab! Jó pihit a hétvégére! Nagyon remélem h a vagy esetleg jön be és várjuk azt a kis zebrácskát!!! :wink:

Ranita! Hanának gyors javulást!

Virág! Én még nem tudom az influenza oltást, eddig a doki nem szólt róla, és nem is ajánlotta, pedig kérdeztem h szerinte mit érdemes beadatni. De 2 hét múlva megyünk hozzá és rákérdezek.

Sajnos minden pasiban van nem kevés hiba, csak vagy el tudjuk fogadni ezeket, vagy nem. Én attól kapok idegbajt, h hazajön a munkából, leül a számítógép elé és úgy kell kicsalogatni előle. Ha nem cseszegetem h jöjjön, akkor olyan éjfél körül hagyja abba és megy aludni. Nem unom nagyon, ááááááá

Ha minden igaz ma este elvisz apa névnapi vacsira... A mini habverő mellé szép ajándék

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Hát a főnökömmel ez van... De igazából próbálok róla nem tudomást venni.

Mimilee
Szerintem nem kell még elkeseredned. Én is nézegettem a görbéimet, de nálam pl hiába mutatta a múlt hónapban a PÉ-t, fizikailag nem volt :(
Na de majd most. Viszont az tényleg érdekes, hogy éppen melyik napra esik. Volt olyan, hogy a 10*ik napra tette, de volt hogy a 12-ik-re. Most lehet, hogy a 12-iken lesz.

Viszont azt ki tudná megmondani, hogy az hogy lehetséges, hogy nincsen PÉ bejelölve a ciklus.hu-n, viszont ha azt nézem a Fertility-n sincs, viszont a táblázat szerintem most "zöld a lámpa" és most vagyok a legtermékenyebb. (tegnapra, szerdára értendő)
A doki meg pont azt mondta, hogy még kicsik a peték.
Viszont most így nem merek együtt lenni párommal, nehogy hétfőre ne jó mintányi katonákat vigyek magammal.
Szerintetek?

Bocs, hogy ilyennel nyaggatlak benneteket.

Viszont még egy dologra kíváncsi lennék. Amikor PÉ van, akkor milyen "folyásnak" kellene lennie? VAgy hogy néz ez ki? Én sajna ehhez analfabéta vagyok. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Szerintem nyugodtan együtt lehetsz a pároddal, hétfő még messze van, addig még szuper minőségűek lesznek :wink: :D
A PÉ körüli folyás színtelen, szagtalan, de nyúlós (bocsi :oops: )
állagú, olyan, mint a tojásfehérje... Legalábbis nekem :D
ácica
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi, hogy gondoltatok ránk, egy fokkal jobb a helyzet :wink: . Elvittem a dokihoz, biztos ami biztos. Torka nem olyan piros, úgyhogy nem kapott antibiotikumot, talán már nem is kell. De a szemei szörnyűek, nem lát, olyan mintha mindig sírna. Akart rá írni szemcseppet. Áááá, nem tudom hogy gondolta, egy ekkora gyerek szemébe cseppenteni? Úgyhogy inkább kamillázom.
Megkérdeztem az influenza elleni oltást. Ő azt mondta, hogy nagyon ajánlja, hogy beadjuk, az ilyen pici gyerekeknek nagyon jót "csináltak". Csak az a baj, hogy 2 részletbe kell megkapnia. Hurrá, 2 szuri :x :x :x .

Irdab!
Szégyellem, de én nem tudom mi az igazi neved, de BOLDOG NÉVNAPOT :!: :!: :!: :!:

Princzike!
És téged nem idegesít, hogy állandóan azt kérdezgetik, nem e vagy terhes? Én már a falnak megyek tőle :x . Utálom, hogy hárítani kell, de az igazságot meg nem fogom senki orrára kötni :x .

Az első kérdésedre nem tudok válaszolni.
A másodikra talán. Pé-kor a nyákodnak ilyen tojásfehérje színű, nyúlósnak kell hogy legyen. Ha a 2 ujjad közé veszed, akkor pedig ilyen nyúlós lesz. Na, ezt jól megaszontam :D :D .

Mimilee!
Lesz pé, ne aggódj, csak most lehet picit eltolódik.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, ezt el is felejtettem. Tegnap is megmértem reggel a hőmet, 36.8 volt, ma meg 37. A 7.,8.,9. napon hogy mérhetek ilyeneket? Már előre látom, hogy ez a hónap egy nagy rakás **** lesz :evil: :evil: :evil: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hali!

Nincsen időm olvasni sem, de muszáj beszámolnom. :? A dög piri úgy döntött, hogy szórakozik velem egy kicsit. Nekem általában derült égből villámcsapásként érkezik, két ciklussal ezelőtt volt egy nap barnázásom előtte, de amúgy sosem szokott. Most meg tegnap este óta barnázok, amikor szombaton kéne (nem) megjönnie! Áááááááá! :evil: Ja, és le akar szakadni az alhasam is, mondjuk egész délelőtt kapáltam, szóval nem csodálom, és mégsem jön meg rendesen. Utálom! :evil:

Bocs, csak muszáj volt leírnom, olyan mérges vagyok miatta, pedig ebben a hónapban az utóbbi napokban nagyon reménykedtem...

Mindenkinek szebb napot kívánok, mint az enyém! :)

E.
euonymus
 
 


Anita, örülök, hogy Hanna jobban van egy kicsit!

Princzike, nyugodtan légy együtt a pároddal.
Több helyen is olvasható ez a cikk:

http://eletmod.hu/tart/rcikk/j/0/179928/1

Szexmániások előnyben - Egészséges a mindennapos hancúr!
Rossz módszert alkalmaznak azok a párok, akik napokig nem szeretkeznek, hogy aztán nagyobb eséllyel essen teherbe a nő - Kutatók kiderítették, hogy legtöbb esetben az az egészséges, ha naponta van szex a partnerek közt.
2007.10.17 09:50


A Sydney Egyetem kutatói szerint a férfiak egy része naponta kell hogy szeretkezzen a partnerével, ha gyermeket akarnak. Az ugyanis nem túl előnyös módszer, ha több napon át önmegtartóztatást folytatnak, annak érdekében, hogy a sperma mennyiségét fokozzák. Ez ugyanis inkább rontja a sperma minőségét.

Az ausztrálok véleményén van az a brit kutató is, aki állítja: egyenesen azt tanácsolja, hogy azok a férfiak, akik károsodott spermiumokkal rendelkeznek, mindennap szeretkezzenek. A Sydney egyetem kutatói 42 férfi bevonásával végeztek vizsgálatot.

A vizsgálat lényege az volt, hogy a benne résztvevő férfiak spermiumai abnormális méretűek voltak. Mindennapos szexre "fogták őket", és az így keletkezett mintákat összehasonlították a három napos önmegtartóztatás után készültekkel. Az eredmény sokat elárult: öt kivétellel valamennyi férfinál kevesebb volt a károsodott spermium azokban a mintákban, amelyek a mindennapos ejakuálás során keletkeztek. Tény tehát, hogy bár a spermiumok száma valóban megnő az önmegtartóztatás következtében, de ez nem jelenti azt, hogy minőségiek is, sőt, éppen ellenkezőleg - állítja Allan Pacey brit szakértő. "A kutatásból egyértelműen kiderült, hogy a napi ejakuláció csökkenti a DNS-károsodott spermiumok számát. Ha a csökkenés mértéke csak tíz százalékos, az már sokat számít, és jelentős hatással lehet a nemzőképességre" - tette hozzá.

Pacey azt tanácsolja, hogy akik gyermeket szeretnének, két-háromnaponta szeretkezzenek. Azoknak a férfiaknak viszont, akiknem a spermiumai nem olyan egészségesek és kevesebb van belőlük, naponta "áldozzanak a szerelem oltárán". (inforadio.hu információi alapján ma.hu)

Kép

Kép
luli
 
 


Ja és pé-kor: nyers tojásfehérjére hasonlít a nyák.

Kép

Kép
luli
 
 


Euonymus! Szemét Piri! :evil:
De azért még reménykedsz egy kicsit ugye? Hiszen ez még csak olyan barnázás, még bármi lehet, nem? Hődet méred?

Kép

Kép
luli
 
 


Kisvirág: én szerintem nem adatom be az influenza ellenit, mondjuk azért sem, mert hétfőn kapja majd Marci a bárányhimlő ellenit, és utána valamikor a pneumo ellenit, szóval épp elég lesz ez is :cry: Nem akrtuk még, csak az ikrek miatt nem merünk kockáztatni, nehogy hazahozzon valamit tavasszal.

Irdab: a hátam-lábam javult valamit, de nem az igazi, és semmit nem használhatok rá, csak homeos szert, de az sajna nem igazán segített. Bár a nőgyógyászom szerint jövő héttől már használhatok kenőcsöt, mert addigra betöltöm a 12 hetet. Hát nem tudom, majd meglátom még, hogy merek-e.

Hú, olyan régóta készülünk Sopronba, annyira megnézném, de majd egyszer... Most az őszre tervezett romantikus kettesben történő kiruccanásunkat is halasztjuk, mert hát kell a pénz a picúroknak... Persze ez nem panaszkodás, csak szerettünk volna kicsit kettesben lenni, mielőtt jön a következő gyerkőc, de majd egyszer...

Érdekes ez a tanulmány, nálunk pont az jott be, ha a peteérés előtt 3-4 napot tartalékoltunk a doki javaslatára :D Persze másnál, másképpen működhet...

Kép
Kép
nikole
 
 


Euonymus!
A francba pirivel :evil:
De biztos, hogy meg fog jönni? Nem lehet, hogy most kissé csak rád akar ijeszteni?

Luli, Ranita
Köszönöm a felvilágosítást :) Majd megpróbálok jobban odafigyelni rá. Hátha most már én is észreveszem :).
No meg a cikk is egy kicsit feldobott. Igazából nem szeretném azt, hogy lekéssek itt az akciós időszakról aztán meg majd nézek mint Rozi a moziban :).

Az szerintetek jó jel, ha ma elkezdett szurkálódni az oldalam? Mármint a petefészeknél....

Bocs, hogy ennyi "hülyeséggel" zaklatok mindig mindenkit.

Kép

Kép
princzike
 
 


Euonymus!
Halál Pirire! :twisted: Kis köcsög! Mondjuk remény még lehet, ha most csak barnázol.
Úgy látom, irdebon kívül Nitácskának és Juccnak is szoríthatunk a hétvégén!!! :D Nagy drukk!!!!!

A cikkel kapcsolatban: mi a ciklusban összesen 5-ször tudtunk együtt lenni, és mégis itt a baba a pocimban, ha minden igaz... :D
Gondolom, ez mindenkinél más.
A barátnőmék kétnaponta voltak együtt, két hónap alatt teherbe is esett.

Nem is meséltem, hogy reggel majdnem elgázoltak. Bicajjal járok munkába, és hát éppen gurultam át a zebrán a körgorgalom előtt, amikor a körfotgalomból, mint egy puskagolyó, kilőtt egy kocsi, akkorát fékezett, mikor végre meglátott, hogy csikorogtak a kerekek... Azt hittem, szívbajt kapok. Nagyon megijedtem.
Pedig mindig nagyon körültekintően bicajozok. gondolhatjátok, milyen gyorsan jött, ha nem vettem észre előzőleg.
Na szidtam is az anyukáját rendesen! :evil:
ácica
 
 


Hello mindenkinek!
reggel megjött :twisted: :twisted:
:shock: kb ilyen fejet vágtam. 24 napra. eddig szépen 32-re be volt állva, múlt hónapban lett belőle 34, erre most 24. na erre mondjom valaki valami okosat!
most megyek főzni, majd visszaolvasok és jövök.
pusz nektek!

Kép
kissedi
 
 


Princzike igen, ez jo jel! Ernek a szep nagy petecskeid!!! A pekor a tojasfeherje a wc papiron is latszik (en is bocsi :oops: ) es ha az ember szethuzza nyulos (allitolag akar 10 cm ig is - na nekem ennyire azert nem extra :lol: )
Euonymus jaj sajnalom a barnat......
Luli en mindent vegigprobaltam regebben, es nem tudom mihhez tartsam magam - majd talan a doki megmondja...
Ranita lehet hogy bujkal benned valami, nyugi, a lenyeg hogy leessen nehany tizedet pekor es aztan ujra fel (na ezzel nem lesz problemad :) es nem is "baj" allitolag ha az embernek kis hoemelkedese van (barmi miatt), az segiti a beagyazodast.
Vendég
 


Kissedi,
sajnálom :(

Ácica,
nagyon menő csaj vagy, ha bringázol. mondjuk itt budapesten ez felér egy extrémsporttal. azért vigyázz magadra.
ja, tök durva, tegnap egy barátomat ötezer forintra büntették, mert bringázott és nem volt rajta ez a kukásmellény, amit állítólag kötelező hordani.
a férjem mindenhova bringával jár, de még sosem kapták el. szerintem nem is tudja, hogy kéne hordania.

Euonymus,
nem lehet, hogy ez a megerőltetéstől van? amikor én egy-egy táncórán nagyon meghajtottam magam, volt hogy véreztem egy picit utána. és te írtad, hogy kapáltál... szóval lehet, hogy attól van, nem?

nekem pé még sehol...hm...
mimilee
 
 


Acica legyel nagyon ovatos!!!! Vigyazz magadra!!! Az utak tele vannak vadbarommal!
Edi en is :shock: Vajon mi van? Lehet hogy nagyon koran volt a ped? Bszuss....
Vendég
 


Je Mimilee most latom hogy 24 naposak a ciklusaid. Na akkor neked tobb eselyed van :lol: . Lehet hogy kesobb lesz, aztan jol kapd is el!!!
Vendég
 


En ebben a honapban direkt nem mertem a homet... tenyleg ugy ereztem nem oszt nem szoroz tudom e vagy sem mikor van a pem... Bar tojcsim az volt a 11. napon ha jol emlekszem ( a hiszti napjan :lol: )
Vendég
 


Euonymus mi E-k nagyon összetartunk úgy látom :lol:
FRANCOT EBBE A PIRIBE!!!MÁR ÚGY UTÁLOM

Kép
kissedi
 
 


Euonymus!
Miért súlyt minket ez a barnázás, nem értem. Azért nem feladni. Ha máskor nem szokott ilyen lenni, akkor ez még jót is jelenthet.

Luli!
Érdekes a cikk :roll: . Én úgy tudtam, hogy pont akinek nem jó a spermája, az ne legyen minden nap együtt a partnerével. Na, mindenesetre ezt is jó tudni.
De így belegondolva, lehet hogy nálunk is akkor apával nincs minden rendben? Mert 2-3 naponta szoktunk szexelni és eddig nem jött össze. Viszont amikor a Hanna sikerült, akkor az volt az első olyan hónap, hogy kb 1 hétig minden nao együtt voltunk :shock: . Na, most majd kipróbáljuk :lol: :lol: :lol: .

Edi!
24 napra? Mi történhetett? És rendesem megjött?

Lou!
Csak azért fura, mert én azért már végighőmérőztem egy pár hónapot, de ilyen még sose volt :shock: :shock: :shock:
Én sem akartam mérni a hőmet, de szerintem jobb lesz, ha el is süllyesztem azt a hőmérőt :x .

Ácica, te lány, vigyázz magatokra :!: :!: :!:

Mimilee!
Lehet most meg se fogod érezni azt a pé. De jó neked, hogy 24 naposak a ciklusaid. Nekem az a 35 nap olyan hosszú, sose akar vége lenni :x

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,
igen, abból a szempontból szerencsés a 24 napos ciklus, hogy nem kell annyit izgulni :)
amúgy én eddig sem éreztem soha a pét, csak a nyákot figyeltem meg. de most viszont olyan száraz vagyok, mint a Góbi sivatag, bocsi... :oops:
mimilee
 
 


Ranita! igen sajna rendesen megjött. mint az érvágás, olyan piros ráadásul.bocsika :oops:

Kép
kissedi
 
 


Mimilee!
Nekem volt olyan, hogy délután 1* vettem észre olyan nyákot, utána rá elkezdett fájni az oldalam és tudtam, hogy pé van. Azt akarom ezzel mondani, hogy lehet attól még pé, ha most még nem olyan nyákod.
Egyébként aki ezt figyeli, nektek hogyan szokott lenni? Mennyi idővel pé előtt, mennyiségre mennyi? Az normális, ha én csak egyszer veszek észre ilyen nyákot? És azt sem olyan nagy mennyiségben?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na, ma aztán nem vagyok a helyzet magaslatán :D :D :D .
Olyanokat írok, hogy visszaolvasva még én sem értem :D :D :D . Remélem ti azért igen :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kép
Vendég
 


Ranita van akinek egyaltalan nincs ilyen nyak, ugyhogy ez nem jelent semmit. Plusz ez csak akkor figyelheto erdemben ha elozo nap nem volt akcio (mert az bekavarhat, sot osszetevesztheto - azt olvastam hogy a nyak nem oldodik vizben a spermium meg igen :shock: na de hogy ez mi is....???)
Vendég
 


Loulou,
te olyan profi vagy! :P
mimilee
 
 


vagyis hogy vizben oldodik vagy sem... azert csak nem fogom egy pohar vizben kavargatni... :lol:
Vendég
 


kissedi sajnálom pirit..... :?
lányok szerintem is jobb ha nem méritek legalább kis ideig a hőtöket így nem gondolkodtok folyton a dolgon és nem idegeskedtek... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Mimi, masfel eve ezzel foglalkozom :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Előszöris hatalmas gratula újabb zebrásainknak,Ácicának és Judinak!!!De jó Nektek!!!!

A mai napon tényleg lehetett valami a levegőben,mert nekem is megjött 25 napra...(hogy a kánya vinné már el jó messzire!!!! :evil: :twisted: )Úgyhogy én is csatlakozom hozzátok Edi,Euonymus!
Sőt,én már péntek óta barnáztam is.Pont jó volt,mert akkor voltam a hormonvizsgálaton és képzeljétek,minden leletem tökéletes!Sőőőőt,az egyik azt is kimutatta,hogy lehet,hogy több peteérésem is volt ebben a ciklusban.Marha jó!!!!!!!!Most azt beszéltük meg a dokimmal,hogy a 11.napon nézünk majd uh-n peteérést,aztán ,ha kell,kicsit megtámogatjuk és akkor majd megbeszéljük a többit.Lehet,hogy páromat is megnézetjük,meg a kattincsokat is.Hála az égnek,ő nagyon nyitott ebben a kérdésben és ő is legalább annyira szeretne bébit,mint én.És azt is mondta,hogy ha kell,természetesen megvizsgáltatja magát.
Kislányom már hetek óta bombáz azzal,hogy neki kéne kistesó és ,hogy ő mennyit fog neki segíteni,de azért én is segítsek majd egy kicsit :D

Anita !
Jobbulást Hannának és most már távozzanak tőletek a vírusok!!!!
jucc 74
 
 


loulou érdekes amit leírtál.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?