Új privát üzeneted érkezett!

a kígyó természetesen igazi: egy kétéves kisfiú fel kúszott, amikor a két szuperhős(nő) félelmet nem ismerve rávetették magukat, majd tíz perces harc után legyőzték... a kisfiú boldogan szaladt anyukájához és ezt mondta: Póklányok! - ez volt az első szava.

hát igen....

:P :P :P
kállai
 
 


Anett!
Csak nem dolgoznod kellene :lol: ???? Akkor mindig nagyon sokat szoktál írni :wink: :lol: :lol: , most pedig még jobban felül múltad az eddigieket. Szegény kisfiú...., még szerencse, hogy a csajok épp...., bele sem merek gondolni mi lett volna ha.... :)

Én mosóport és öblítőt kérek szépen.

Judit!
Edó 12,5 kg volt reggel, látod mondtam, hogy semmit nem sokat hízott 1 év alatt.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

De eltünt mindenki! Remélem ezeket a gyönyörű napokat élvezitek!
Most pár napig mi se leszünk internet közelben, aztán majd jelentkezünk! (Ez nem fenyegetés! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

 
 

Judit!
Te mondtad egyszer, hogy van valami pasi fodrász valahol a Fő útnál aki nagyon jó? Érdekelne a dolog mert akarok valami fazont de most nincs kedvem idegbajt kapni fodrász után így hátha ott meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Köszi előre is.

Szandra

szandrakiss
 
 


Anett,
Póklányok :lol: :lol: :lol:
Ügyesek és kreatívok :D
Egy folttisztítót kérek szépen, köszönöm!

Délután megyünk a Halmy játszóra :wink:

Anita
putyu
 
 


A háztetős póklányos kép a kedvencem! :P akcióhős akció közben...

Holnap megyek az Aloé központba angol után,ha kell esetleg Gyöngyin és Katuson kivül valakinek valami szóljatok!

Van valakinek extra jól dolgozó festő-és tapétázó ismerőse?Anyósom tavasszal ,vagy év elején szeretne felújítani,addig kellene keresni egy rendes brigádot,aki szépen dolgozik,referencia mindenképpen szükséges.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok! Remélem mindenki a szabadban tölti ezeket a szép napokat! Én még végzem az itthoni dolgokat. Tervezem a motyó összepakolást :-) Szörnyen nehezen veszem rá magam. Még bőségesen sok időm van. Remélem már az utolsó félős hullám tört rám. Hiába nem akarok belegondolni, azért izgulok mi lesz, hogy lesz. ( Valaki még azért is megszid, hogy vezetek :-( )

Bent még mindig változatlan a helyzet, pedig próbálkozik. A köldököm magasságából mindig visszabillen ülőbe :-) Egyik nap jobbra néz, másik nap balra. Pörög a fenekén :-) Most el sem tudom képzelni, hogy sunyiba megfordul. Hihetetlen lenne, ha azt nem érezném. Biztos szét alkarna szakadni a hasam. Alig férünk el :-)

R.
almi
 
 


Sziasztok!!

Ildi!!

Írtam privit :lol: :lol:

Reni!!

Az tuti, hogy izgi lesz :lol: , de jó értelemben. Izgi, mert megismered azt a kismanót, aki ott mocorog most benned. Nagyon jó érzés!
Vezetsz?? Ezek szerint beférsz a volán mögé?? :lol: :lol: Én a Mariettával nem fértem be már a 7.hónaptól, de érdekes módon a Sárával igen :roll: :roll: :lol:
Hát, ha befordul a bébi, azt megérzed az biztos, de nem feltétlenül rossz érzés az! Marietta a szülés előtti napokban is nagymozgásokat végzett - inkább vicces volt! :lol:

Anita!!

Nekünk pékhez kell mennünk :oops: , de utána tuti csatlakozunk, kell a csajoknak a napsütés és a levegő. Bár már jobban vannak. Marietta megy is holnap oviba, de a Sárával még maradok.

Szandra!!

Még szebb szeretnél lenni????? :lol:
Meg se merem írni, hogy a Sára 3 éves és 14 kg :lol: :lol: :lol:

Anett!!

De ügyesek a csajok!!! És tényleg a Szonjus is megcsinálta magának az álarcot? :o :lol: Sára még képtelen ilyenekre :cry:
Ügyesek, kreatívak - vajon kitől örökölhették?? :lol: :lol: :lol:

Adri!!

Érezzéterk jól magatokat!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita és többiek!

Hány óra körül lesztek kint?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szandra!

Igen, ott a lakótelepen a bazár-soron van egy Hairplay jr. nevű szalon, Mészáros Robi a fodrász. Az üzlet száma: 29/352 307
Vendég
 


Ildi,

Festőnek ajánlhatnám magamat, de egy egész lakásfelújításra mégsem vállalkozom:) Szombaton egyedül festettem ki Zorka szobáját! Hát nem lett az a baromi egyhangú:) De nekem tetszik:) Csatolok róla képeket.

Nekem egész héten nincs gyerekem, Szerbiában van a nagyanyjánál. Szombat reggel vitte el apja, de már tegnap este pityeregtem utána!...szerdán meg megyünk Mikivel Angliába, akkor még messzebb leszek tőle:( Remélem nem lesz semmi gáz és majd hozok neki pár szép cuccot kárpótlásul:) Kép Kép
Vendég
 


Zorka szobája nagyon szép lett!

Gyöngyi!
Beférek én a kormány mögé :-) Van még 4 cm a pocakomnak. Most megmértem, 94 cm körbe, ami indulóba 58 volt.
Én magam mérlegre már nem állok, mert felesleges lenne azt nézegetnem, hogy 2naponta jönnek a kilók :-) valahogy mindig éhes vagyok. És mivel időm az van még, ezért eszek!
almi
 
 


Évi!!!
Ilyet még sosem kaptam! Most vettem észre :-( Már biztos elindultatok otthonról. Nagyon szép idő van... Én meg főzök :-( Valamit. Megpróbálom a számomat elküldeni. (Ha nem kapod meg megadnád a tiédet, és akkor gyorsabb lenne a reakcióm legközelebb??? :-) Már úgyis el akartam kérni.... )
almi
 
 


Évi!!

Szerintem mi olyan 4- fél 5 körül leszünk kint. Többikeről nem nyilatkozhatom :lol: :lol:

Judit!!!

Húúú, nagyon ügyes vagy!!! Tényleg szép lett. Az ilyet én mindig csodálom. Neki se állnék! Bár én ezért tartok itthon egy embert :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett, jók a csajaid :)

Anita, mi lemaradunk megunt a játszózásról :( Most értünk haza a tornáról, és a kisfickó úgy elfáradt, hogy alszik, mint a bunda :shock:

Ildi, nekem sajnos nincs ilyen ismerősöm. De ha találsz, add meg légyszi a számát :wink:

Almi, kirartás! Használd ki ezt a néhány hetet, és aludj annyit, amennyit csak tudsz :wink:

Gyöngyi, Sárának jobbulást!

Judit, őstehetség vagy! Tök jól néz ki!

Velünk nincs semmi különös - mostanában sok időt töltöttünk vidéken, jöttünk-mentünk... Tegnap például a reptéren voltunk Marcival, megreptettük a dokinénijét, nagy élmény volt mindenkinek. Marci egyébként már közelebb van a 6kg-hoz, mint az 5-höz, pörög-forog jobbra-balra, hasról-hátra és fordítva, és 3 napja megállás nélkül kiabál - imádja hallatni a hangját...

Néhány fotó:
Ez még a Balatonon készült, ahol meglátogattunk Marci kórházi szobatársát, Timurt, aki 760 grammal (!!!) született:
Kép

Komisz kópé:
Kép

Ezek pedig tegnap készültek a reptéren:
Kép
Kép

puszi mindenkinek,
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Nekünk is ugrott a mai játszótér :( , mert Zézé váratlanul elaludt az imént az ágyában... :P

Judit!


Nagyon jó lett a szoba :D . A színárnyalatot is Te alkottad?
Húúúúúúú, biztos nehéz most neked Zorka nélkül...de ne aggódj tuti rendben lesz minden...hisz a nagymamája olyan óvatos :wink:

Pihizni mentek?

Kata!

Nagyon huncut Marcika :wink: Jól kikerekedett Ő is :P És a kis volt szobatársa is nagy babó már, ha jól látom!

Ugye a Marci nem repült :roll: ? Tudom, hogy nálatok nem olyan nagy dolog ez, csak én vagyok nagyon becarva, ha nem éri minkét lábam az anyaföldet... :oops:

Ildi, Kata!


Nekem van ilyen ismerősöm, de Ő most Németországban dolgozik...télen-tavasszal valszeg itthon lesz. Rákérdezek nála.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ildi,
Szeretnék kérni First-öt, ha még nem szólok későn.
Köszi
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata, Évi! Többiek!

Akkor közkinccsé teszem az infót, amit az Ildi már megkapott :lol: :lol: Az én úram szobafestő :lol: :lol:

Évi!

Én vártalak és hiányoltalak!
Bár nem unatkoztunk :lol: :lol: , össze gyültünk, jó volt! :lol: :lol:

Kata!!

Húúú, de jó lehetett, nagyon írigyellek, de osztom Évi félelmeit :lol: :roll:
Köszi, Sára már javulgat :lol: Mariettáék meg mennek holnap kirándulni az ovival! :lol:


Sok puszi mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ez az én formám..

ha én valahová megyek,akkor a fele társaság tutti nem....

Gyöngyi!
Köszi.

Judit!
Nálam te vagy a befutó,ha tapétázni is ilyen jól tudsz,akkor már jöhetsz is....
szép lett a szoba.

Kata!
A komisz kopés a kedvencem....már huncutkodik is...
azért a 760 kg-os Timur is nagyon szép lett...

Anikó! vettem...

Almi! Drukk,drukk

Katus! Hogy vagy? Jobban érzed magad?

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok! Hát ma kiderült, hogy nálunk sem fog menni sírás nélkül a beszoktatás. Mára már azt sem tudom, hogy akarok-e ekkora "traumát" okozni Dórinak, mert ugye nem azért megy oviba, mert nekem dolgoznom kell... :? :roll: Az egyik ovónéni szerint hagyjam ott végig és nem lesz gond. Persze ma sem tudtak figyelni rá, egyedül szomorkodott. Naivan hittem, hogy a dadus majd segít. Nem segített... :( Mindenhol ekkora a fejetlenség??? :(:(puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok!

Ildi,
Köszi! Cinin rendezzük az anyagiakat!

Anett,
Helyesek a lányok a maszkokban :D Szonja tökügyes, hogy már ilyeneket tud csinálni. Maja még csak "firkál".

Adri,
Jó utat! Remélem pihizni is tudsz majd.

Judit,
Tökjó lett Zorka szobája! Nekem nem tűnik rikítónak :D

Kata,
Jók a képek! A komiszos képen nagyon szépek vagytok mindketten.
Bocsi, hogy nem mentem oda Hozzátok most de. mikor taliztunk :oops: De pont akkor hozott haza a Móni (Cinis), és szedtem össze Maját, a dolgainkat, meg az agyamat.... :) Pedig nagyon belestem volna a babakocsiba.

Jatka,
Sajnálom, hogy nem megy könnyen a beszoktatás :(

Évi,
Köszi a linket! Látom nem sokat nézel ki belőlem.... nem csodálom, mert tényleg elfelejtettem :lol:

Képzeljétek ma voltunk a Mónival az RTL Klub-ban tv felvételen. Hihetetlenül nagy élmény volt! Maja tündéri volt, bátor és érdeklődő (bár ez a felvételből nem derül ki :wink: ). Nagyon büszke voltam rá!

Pár kép:
Kép Mónival a sminkszobában Kép Móni - remélem nem kapok ki Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Még valami: ezen a oldalon

http://www.rtlklub.hu/musorok/reggeli/kepek/34235

a 10., 25. és a 29. kép rólunk készült.

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
végre itt :wink: :lol: :lol:

Láttalak és tündéri volt Maja :!: :!: :!: :lol:
Botond 10 percen keresztül vigyorogva nézte a Móni-Maja képet...ah jaj Móni, Móni, Móóóóóóóóóóni! :D

Kata,
az a férfias méregetés nagyon tetszik :D angyal a két kisfiú :)

Judit,
nagyon tudsz, nem gondoltam volna :wink:
Érezzétek jól magatokat!!!

Zsani,
nem szeretnéod olovasni már a könyvedet?

Adri,
jó útat! Hová mentetek?

Jatka,
mi volt a tálcán? :)

Reni,
én nem fértem már a 7. hónapban a kormány mögé :)
Nehéz az utolsó hónap, de ilyenkor még te vagy az "úr" :D

Ildi,
na szép mi kevés voltunk neked :roll: :D

Holnap cini....hurrá :!: :lol:

Anita
putyu
 
 


Moni nagyon jól néz ki a képen! és az a zöld virág a háttérben..kész vagyok...

Én nem láttam a műsort,de majd a linket kérem szépen...
tényleg a legjobb a Móni Majás a végén...

Anita! :P :P :P :P :P :P :P :P

holnap ciniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ilgya1
 
 


Csajok!
Milyen volt az úszás?
ilgya1
 
 


Milyen volt Abonyba? :D
ilgya1
 
 


Sziasztok! Reméljük holnap mi is csatlakozhatunk a Cinizősökhöz! :D Bár a múltkor (Anita!) épp indultam Mónihoz és visszakanyarodtam megnézni Dórit ahogy csúszdázik, de a kapuban sírt egyedül. Senki nem kereste amíg én vígasztaltam, leparkoltam és gyorsan bőgtem egyet. Fotózás volt a nagyoknál, szülők ki-be a kapun, csomó veszély... Folytathatnám... Jól elcseszték! Szóval készülünk! Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


CSajok,
jó volt találkozni, endokrinológiai kontroll eredménye: NEM KELL TÖBBET MENNI, a kiscsaj tökéletes! Sallala.

Pénteken talizunk, mindenkinek cupp

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Ez tök jó hír! Gratulálunk Ancsinak!!!

***
ez mind az???? :P
biztos a jóidő...
nem leszek telhetetlen...inkább én is elhúzok....
ilgya1
 
 


Katus,
Hipp-hipp hurrá!!!! :lol: :lol: :lol:
Mondtam én hogy ügyesek vagytok! :D
És milyen csini Ancsi az új képen. Vagy már régóta ez a kép? :oops:

Csajok,
Pénteken 10-től mienk a játszóház :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!!

Annyira jó volt ma ennyi mindenkivel találkozni!!

Katus!!

Itthon kiörömködtem magam a jó híren, és elfelejtettem élőben is kifejezni az örömöt, hogy nem kell többet menni a gasztróra :oops:
Hát akkor így: szuper a hír!! :lol: :lol: Mindig is tudtuk, hogy Ancsi tökéletes, de már papírod is van róla!!
Emlékeztek a Marcinak is van papírja arról, hogy milyen klassz! :lol: :lol:

Ildi!!

Abonyban (vagy Adonyban???) jó volt - azt mesélték a csajok!! :lol: :lol:

Viki!!

Jó volt veletek is találkozni élőben :lol: Remélem jöttök máskor is!!
Tündéri a kiscsaj!! :lol: :lol:


Húúúú, nálunk már megint nincs víz!!! :twisted: :twisted: Játszóterezés után :roll: :roll: :roll:

Szandra!

Milyen volt ma a suli?? Odaértél időben?

Én azt tervezem, hogy holnap délután is kimegyünk a játszóra (ha az idő engedi), mert utána már dolgozom! :cry: :cry: , na, jó ez nem nagyon érinti a délutáni játszóterezést, de akkor is más a feelingje igy :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na, hála Eszter ás Maja eredményes közreműködésének: Marietta este leadta a rendelését egy kistesóra!!! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! TI MIT CSINÁLNÁTOK, HA A DADUS MEGÜTNÉ A 3 ÉVES GYEREKETEKET? Jutka
jatka
 
 


Jutka!

Eltörném a kezét :evil: :twisted: :evil: (Uram durvábbat mondott)
De ha Te nem vagy ilyen drasztikus, akkor se hagyd sztem szó nélkül :!: Amúgy nem is értem hogy képzeli, hogy joga van megütni egy ilyen pici gyereket :roll: :evil: meg hát ugye ez hova vezet?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyöngyi!

Akkor hajrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Tami, boldogságos szülinapot nagylány!!!

Kép

Kedves Dávid, legyél nagyon boldog az életben!!!

Kép

Anyáitoknak meg hatalmas, cuppanós puszik!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Tami, Dávid!

Boldogságos Szülinapot Nektek!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ildikó!

Beleolvastam Boti blogjába :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (a wiw-es üzenőfalról)...azt hiszem nem kellett volna...azóta szinte nem vagyok önmagam :( :( :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Tami!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép


Dávid!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyi,
Mindent bele! :lol: :lol: :lol:

Jutka,
Ez felháborító!!!! Ne hagyd annyiban! Mi volt olyan nagy vétek, hogy ezt érdemelte?
Pedig kezdtem már megnyugodni, hogy nem is olyan borzasztó dolog az óvoda. Ahogy elnézem januárig még 25x változik majd a véleményem :shock: :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok

Hát mostanában nincs annyi időm, mert munka az első. De azért elolvaslak benneteket, és csodálom a manoképeket is!

Ildi
Az uszisok nagyon ügyesek voltak! Tamara, Tami és a Kata, már egyedül bujkáltak játékidőben.
És Bogit sem felejtem ki, aki ovis uszira jár. Már kezdünk megbarátkozni, nagyon ügyes ő is!

Olvastam én is az üzifalra a kisfiúról. Jesszuszom szegény szülei és milyen életvidám gyereknek látszik a képeken!!!!

Anita
Bogi hogy van? Elmúlt az allergiája?

:D
Boldog szülinapot Tamara, Dávid!!!!
:D

Szandra, Anett, Anita Tolmácsoljatok a gyerekeknek!
Tamara kedden várlak!!! :D

Tamara, Szonja, Kata Kedden titeket is várlak!!! :D

Bogit meg hétfőn várom ovison!!!! :D

Addig is a levegővétel gyakorlása a kádban!!!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Tamara,Dávid!

Nagyon boldog 4.szülinapot kívánok nektek!


Kép
Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!

Tami és Dávid!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

zsanett
 
 


Sziasztok!!!

Az ünnepelteknek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Tami!
Kép

Dávid
Kép

A képeket természetesen a Marietta választotta! :lol:


Lányok!!

Járt nálam egy csajszi, aki megmutatta az univerzális takarítógépét!! Hát, teljesen ledöbbentem!!! (Anett téged is kiakasztott az eredmény??) Engedelmetekkel megadtam a telefonszámotokat (már akiét tudtam). Valóban drága a gép, de nagyon tud. Én nagyon gondolkodom (osztok-szorzok), hogy megvesszük. Házipor allergiások, takarítani utálók nézzétek meg. Döbbenetes. És nekem a csaj kipucolta a nappalit, a fotelt, a kanapét, a függönyömet és a Sára ágyát :lol: :lol: :lol: Akit nem érdekel gátlás nálkül rázza le a csajt, de szerintem annyit mindenképp megér, hogy megnézzétek. :lol:

Jatka!!

Mi vaaaan???????????????? Ez biztos??? Láttad??? Én tuti felpofoznám - és akkor könnyen meguszta a dolgot :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Lux?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!!

Nem, hanem Kurby - ha jól írom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!
A Lux nem takarít ki ilyen alaposan csak az ágynak egy pici sarkát, de ez legalább csinált is valamit :lol: .

Tami nagyon örült a playmobile háznak, miután megkapta 1,5 órán keresztül síri csendben játszott, már megérte az árát :lol: .

Meri!
A Tami minden nap megkérdezi, hogy milyen nap van (mert azt már érti, hogy csak kedden megyünk úszni) mikor közlöm vele, hogy ma (pl) szerda van akkor megkérdezi, hogy miért nem szerdán járunk úszi?!!!??
ma megkérdezte, hogy miért nem csütörtökön megyünk? Azt hiszem ez egy gyerek szájából azt jelenti, hogy szerette :) .

Szandra

szandrakiss
 
 


Köszönjük Mindenkinek a köszöntést!

Tamikának!

Kép
ilgya1
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?