Új privát üzeneted érkezett!

Na, nem kínozlak tovább Titeket:
De csak azért írhatom meg, mert Monicék még mászkálnak és sokára érnek haza, a telefonja lemerült és most hívott, hogy áruljam el Nektek.

Szóval.................Danikájuk lesz :lol:

Jöhet a gartuláció özön :wink: :lol:

i.kata
 
 


Éljen a Kis Kukis!!!!! Gratula!!!!

Kép
20150601134430
 
 


Monic!

Nagy gratula a kis kukishoz! Tök rendes tőled, hogy megengedted Katának, hogy elárulja, és nem kell, hogy estig egyen minket a fene a kíváncsiságtól :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Évi, Viki,
Monic nem akarta kínozni a kíváncsi bandát, csak ezért írhattam meg :lol:

i.kata
 
 


Kata, Moncsi!
Köszönjük! ;)

ha még pociban lenne Bubu, tuti kikandikált volna a nagy izgalomban :oops:
20150601134430
 
 


Viki,
:lol: :lol: :lol:
Nekem nem kell megköszönni, mert én csak Monic kérését teljesítettem :wink:

i.kata
 
 


MONIC

Biztos???
Tuti???

A jóslást feladtam! Befejeztem, kész, vége, ko, zéró, nulla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Persze azé' (hisz titkon ezt akartad):

Kép

Kívánom, hogy minden álmod így teljesüljön!

Amúgy nagy francok vagytok Zsuzskával, addig - addig álmodoztatok a kiscsávókról mig kinőtt nekik a kukac!!! :lol:

Ezt a taktikát megjegyzem, majd Bogyónál én is alkalmazni fogom, csak épp fordítva, hogy a kukisból - nunis legyen! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ja és tényleg nem ér, hogy mi csak utólag tudtuk meg, főleg, hogy én még sms-t is küldtem, mert már 13 óra óta percenként frissitettem az oldalt hátha telóról vagy valahogy be tudott jelentkezni a hírekkel.......

majd bepisiltem az izgalomtól................ :oops:

Na jó Monic, visszakapod te még ezt! :wink: :lol: :lol: :lol:
Fehér asszony nem felejt! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


monic: Gratula a kis kukishoz :) :D :D :D :D

bár én is meg voltam győződve, hogy lányotok lesza pocid formájából :)
Vendég
 


Monic,

Gratulálok a kisfiúhoz! :D :D :D

Boni,
Örülök, hogy Zsigivel minden rendben!

Zsuzska,
Az a 4D-s UH hol van helyileg, aminek a számát átküldted nekem?

Voltam ma védőnőnél, és meghallgattuk KisNémó szívhangját! Olyan jó volt hallani! Sőt, még azt is lehetett hallani, hogy ide-oda mocorog, mert olyankor sistergett picit a hang, és utána meg erősebb volt a szívverése. :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


sziasztok lányok,

sajnos nem tudtam visszaolvasni (természetesen! :cry: :cry: ) :cry: :cry:

Monic: hatalmas gratula Danikához!!!
én pedig nagyon kiscsajra tippeltem!

Némóka: nagyon kivi vagyok , h nálatok ki lesz!!! de jó, h hallottad a szívhangot, én mindig csak a pulzálást láttam, hangot soha!

Ditulika: ne aggódj!! attól még lehetsz jó boszi!! :lol: :lol:
Amúgy nagy francok vagytok Zsuzskával, addig - addig álmodoztatok a kiscsávókról mig kinőtt nekik a kukac!!!
Ezt a taktikát megjegyzem, majd Bogyónál én is alkalmazni fogom, csak épp fordítva, hogy a kukisból - nunis legyen!

:lol: :lol:
gondolok rád a holnapi uh-n !! remélem szép tüszőcskéid vannak!!

Évi: remélem rendben vagytok mindannyian!! remélem jól birod a nagy pocakot!

most nem tudok semmit írni , mert nagyon nem vagyok képben.

mi jól vagyunk. bár a kézfejem leszakad, baromi erős izomláz van benne a vizesedés miatt. homeos bogyó + csalántea sem használ. de ma a szülésfelkészítőn rákérdeztem, nem lehet mit tenni! sőt semmiféle vízhajtót nem lehet szedni, mert az a vérben lévő vizet hajtja ki, nem a szövetekben lévőt. tehát rosszat teszek a vízhajtókkal. :cry: szóval, ha vkinek ilyen baja van / lesz, tűrni kell, ezt tehetjük.
puszi mindenkinek!! mindenkinek megy a drukk!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibikém!
Sajnálom, hogy semmi nem segít a vízesedés száműzésére! :(
Kitartás, minnyá' itt a december! :wink: :wink: :wink:

Nemone!
Pont ma említettem a kolléganőmnek, hogy az uhu-n mindig azt várom, hogy az 5-ös ajtón ki - be menjenek a kismamák, mert ott van a szív uhu, és néha olyan hangosra van állítva a gép, h. kihallani, nagyon tecc, olyan gyorsan dobog az a kicsi szív! :D

Nem tudom mi lesz az uhu-n holnap, lehet, hogy még korai, majd meglátjuk.
Nekem a 13. nap még elég piskóta! :roll:
Bár a 10 szuri már bennem van, remélhetőleg nem kell több!
Szombatra szabit vettem ki, hátha mennünk kell! :?

dita75
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk! Köszönjük a gratulációkat!

Kata,

köszönöm a segítséget és:

Nagyon sok boldog 3. házassági évfordulót kívánok nektek! Remélem párod nem ér túl későn haza.

Boni,

Zsiginek jobbulást kívánok!

Dita boszi,

Írtam volna neked ezt te is tudod, de lemerült a telefonom, mivel a páromá már délelőtt lemerült így az enyémről intézte tovább az üzleti ügyeit :evil:
Kata száma volt csak meg így telefon nélkül, ezért kértem meg hogy írja meg, ne izguljatok annyit :wink:
Kerestelek volna ha lett volna min. Ma voltunk Pesten, Kecskeméten aztán Szolnokon, most értünk haza.

Nem tudom elmondani, hogy mennyire boldog vagyok.Természetesen a kislánynak is nagyon örültem volna, de a szívem a fiú felé húzott. Amikor lefeküdtem az uh ágyra gyors elmondtam egy röpke imát, hogy bárcsak kisfiam lenne, és amikor elmondta a szonográfus örömömben elsírtam magam. :lol: :lol:
Még most is megborzong a hátam, ha visszagondolok a szóra: kisfiú.
Párom nagyon ari volt, mert nem tudta eldönteni, hogy akarja-e tudni vagy nem, aztán megkérdezték, hogy döntött mert ha nem akarja tudni akkor menjen ki és akkor kinyögte, hogy akarja.
Anyukám az örömtől magánkívül, ma van a névnapja és élete nagy álma volt a fiú unoka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képet teszek majd fel csak egyenlőre nem tudom hogy kell levenni a dvd-ről, mert csak azt kaptunk, külön fotót nem.

Köszönöm a drukkokat, nagyon arik vagytok! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditulika: akkor megy a drukk holnapra, de leginkább szombat - vas - hétfő!!++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Linácska: gondolom már nektek megvolt az inszem!+++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na mentem, pusz mindenkinek!
nem tudom mikor jövök !!
nagyon hiányoztok, és nagyon rossz, h nem vagyok képben és nem tudok rendesen írni! :cry: :cry:
páromnak biztos nem fog járni a mhelyről a net, költség-cut van náluk!!! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


MONIC
Jóvanna! Az a lényeg, hogy Te boldog vagy, más nem számít! :wink: :lol:
Én is boldog vagyok veled, gondolom te is így lennél velem kapcs. ha kiderülne kiscsajom lesz! :wink: :lol: (mivel tudod, hogy nekem meg ez minden vágyam)!

Amúgy sztem akkor növesztette ki gyorsan Pindurka a kukacot amikor azt az utolsó imát elregélted! :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

dita75
 
 


Dita,

:lol: :lol: :lol: :lol:

Képek:

Kép

Kép


A van egy egész képernyőt betöltő kuki fotó is, azt nem rakom fel :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic, nagyon örülök hogy az álmod valóra válik. Tudom milyen érzés ez és megborzongtam amikor olvastalak. Én is ugyanezt éreztem. Amikor a doktornő kimondta hogy kisfiú nagyon sirtam. Most is ezt teszem ahogy irom. Annyira megértelek. Kivánom hogy nagyon sok Boldogságot és örömöt találj benne. Ha Nemókának is fia lesz teljes fiú csapat lassan összeáll. Nagyon sokat gondoltam rád ma és már nagyon vártam a hireket. Ma reggel azt mondtam a férjemnek, hogy az összes bűnöd megbocsájtom azért amiért fiút gyermeket hoztál nekünk össze. Kimondhatatlan érzés az amikor az ember életének mondhatom nyugodtan azt is legnagyobb vágya, álma valóra válik.


Nemone azt hiszem talán kétszer küldtem el a számot. Amit utoljára küldtem és az én dokim ajánlott az Óbudán van, az Árpád hid környékén. Még mi sem voltunk a doktornő adta meg a cimet, talán szépvölgyi út. De ha a tfonszámon felhivod a doktornőt akkor ad időpontot és elmondja hogy helyileg hol van. Azt hiszem minden csütörtökön rendel.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

én is hasonlót mondtam a páromnak :wink:
Viszont annyi negatív történt ma, hogy kiderült a lepényem vészesen közel van a méhszéjamhoz, úgyhogy 4 hétre el lettem tiltva a terhestornától és kontroll után dől el, hogy errébbment-e és ha igen csak akkor járhatok tovább.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a nagy csapatépítésről, és a kezdeti kedvtelenség után végül is nagyon jól éreztem magamat. Főleg, hogy voltak olyan dolgok, amit csak én tudtam megcsinálni :lol: De nem mondom, hogy kipihentem magam, elég fárasztó volt.

Czinki,
még nem volt meg az inszem, ha minden igaz, pénteken lesz. Olyan rossz, hogy nekem soha nem lehet tüszőt repeszteni, és mindig attól félek, hogy lekéssük. Bár holnap még csak 16. nap lesz, és múlt hónapban is a 17. májusban meg a 18. volt a nyerő. De az LH-m most egyátalán nem pozitív, meg sem közelíti, úgyhogy talán még nem reped.

Monic,
gratula a kiskukishoz, nagyon aranyos. Én is lányra tippem...
Ildi nem írta rá a képre, hogy Danika, nekem mindig ráírta, hogy Lili.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

Vendég
 


Monic,
én is még 1x gratulálok Nektek! Olyan jó volt hallani a hangodon a boldogságodat :lol:
Mi ma nem ünnepelünk, mert párom gépe megint csak 22.30-kor száll le. :cry:

i.kata
 
 


Köszönjük még egyszer a gratulációkat!

Linácska,

nem írta rá a nevet, mivel az utolsó másodpercekben mondta el, hogy kisfiú, mert a párom addig nem tudta eldönteni, hogy akarja-e tudni :lol: :lol:

Kata,

remélem, hogy mielőbb sor kerül az ünneplésre is. Zh-ra készüléssel hogy állsz?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A születési dátum módosítva lett 9-re, így teljesen mensi szerinti baba lesz Danika. Annyira furcsa, hogy még mindig Pindurkát akarok írni, biztos meg fogom szokni a Danikát is hamar. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
egyelőre sehogy... :oops: Tesóméknál áll a bál, így tegnap is és ma is Liliztem és még jó párszor fogok az elkövetkező hónapokban, ahogy elnézem.
Tiszta kóma vagyok, úgyhogy holnap reggel kihagyom a sulit és inkább tanulok péntekre.

i.kata
 
 


Na én megyek, most jutott eszembe, hogy még tankolnom is kell.

Jó éjt!

i.kata
 
 


MONIC
Gyönyörű a kis drágátok!

Csajok én nem bánom, hogy ha sok kukis lesz a topicban, mert az én gyönyörű kis elkényeztetett lányomnak legalább lesz sok vitéz kérője! :wink: :lol: :lol: :lol:

Ja és remélem mihamarabb folytathatod a terhestornát!

Magdi nyanya jól elrendezte Terikét, már csak az iszap hiányzott ......... úgyhogy most már biztos jót fogok aludni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


DITULI JAJ ÉN MEG PONT MOST NEM LÁTTAM :lol:

ja egyébként pacsirtásat!

Kicsi fiam 20-4.40ig aludt! :lol: számoljátok ki ha kb 9.30 kor feküdtem mennyit aludtam :lol: :lol: :lol:

bár álmomban apukámmal kiabáltam meg párom lelépett,így inkánbb keltem volna fel szoptatni!
APA reagálása sok alvásra reggel: Van egy felnőtt fiunk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


KAta remélem gyorsan rendezik tesódék a dolgokat! ölelés!

ja és Némó amikor elöszö9r betöltötte a teret a szívhang..jáj de jó is volt az! l :lol:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kata,

nagyon sajnálom nővéredéket :cry:

Boni,

Zsigi nagyon ügyes kisfikó. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Kata!
Boldog évfordulót!

Tényleg! Férfi uralom lesz a topikon!

Moncsi!

Apukádat isten éltesse! Mintha az én apumról írtál volna, ő is teljesen odavolt amikor kiderült, hogy fiú lesz.

De ilyen kis tökösöknek ki tud ellenállni?

Kép
20150601134430
 
 


Ditusom!
Nagy nagy nagy drukk a mai Uh-hoZ!

Kép

Bumi!
Mi volt tegnap a konzultáción?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kaáli: Megbeszéltem a dokimmal, hogy egy ciklust kihagyok, és utána, persze csak ha minden okés, akkor kezdjük. Legközelebb a kövi ciklus 12. napján kell mennem uh-ra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

hajrá lombik, de még az is lehet, hogy addigra egy spontán baba lesz a pocidban :wink:

Viki,

nekem anyukám ugrott ki a bőréből a kisfiú hallatán, apu is nagyon örült, de anyu egyenesen már vicces volt ahogy ujjongott :lol: :lol:

Kata,

jó tanulást mára, remélem majd jól haladsz az anyaggal.

Dita,

drukk a mai uh-hoz++++++++++++++++++++++++++++++++++

Linácska,

még nem köszöntem meg neked a 4D telefonszámot, tényleg angyon aranyos csajszi csinálta, maximálisan meg vagyunk vele elégedve, december közepén újra megyünk, mivel itt Halason nem adnak képet Danikáról, szeretnénk ha lenne még.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki nagyon édes Lackó fickó ebben a ruciban és ez a mosoly :lol:

Dita +++++++++
Vendég
 


Monic gratulálok a Danihoz.

Ennyi kukist! Na nem baj, majd a Dita ikerlányainak lesz miből választani.

Dita drukk az uh-hoz.

timejka
 
 


Sziasztok!

Monic: Óriási gratula Danikához! :) Én is kislányt éreztem Neked :roll:, de nagyon örülök, hogy teljesült az álmotok! Drukkolok, hogy feljebb vándoroljon a lepényed, és mehess újra terhestornára! +++++++

Évi: Nagyon szépek az ikrek! :) Dóri mit szólt hozzájuk? Látta őket? Vagy ő még nem tudja kivenni őket a "maszatból"? Bár a kisgyerekeknek van képzelőerejük..

Vicky: Jól emlékszem, hogy holnap mész a BMC-be? Hogy érzed magad? Ellen tudtál állni a tesztnek? Mennek a drukkok! +++++++++++

Boni, Viki: Nagyon tündérik a kisfiúk! Én is beérném egy hasonlóval. :roll:

Bumi: Tök jó, hogy "csak" egy hónapot kell kihagyni! Karácsonyra már ott lesz a pocakodban egy vagy két kisBumi. :wink:

Némóka: Hogy érzed magad? Érzed még a szúrás helyét?

Megint lesz pár inszem mostanság, remélem, több sikerrel, mint az előző hónapban.. Mennek a drukkok mindenkinek! ++++++++++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


timejka írta:
Ennyi kukist! Na nem baj, majd a Dita ikerlányainak lesz miből választani.


Ide már min. 3as ikrek kellenek! :wink:
20150601134430
 
 


Boni, Deni!
Köszike!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Monic,
ugyan már, örülök, hogy minden OK volt az UH-n, és főleg, hogy valóra válik az álmotok :lol:

Én ma voltam UH-n, és holnap lesz az inszem. Remélem a tüszők is megrepednek. Van egy 26, 23, 20 mm-es tüszőm, a nyálkahártya 15 mm. Majd este guggolok egy kicsit.

Megjöttek a vérvétel eredményeim is, minden teljesen tökéletes, na meg a férjem bakteorológiája is negatív, meg a HIV, hepatitis, minden. Tök jó, és a legjobb, hogy a hashimoto-s érték, az aTPO, ami nekem 3000 felett volt, és azt mondták, hogy kár nézegetni, mert meggyógyulni nem fog..., na most megnézettem, és 528. OK, ez is több, mint a határérték 60, de szerintem alakul ez.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

csodás híreket hoztál nekünk :wink:
15 mm-es mnyh? Az egyenesen szuper, nekem akkor volt ilyen vastag amikor Pindurka megfogant, előtte soha. Úgyhogy nagyon-nagyon nagy drukk a holnapi inszemhez, ilyen vastag mynh-ba nagyon könnyen befészkeik magukat a babák!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viki mami, Boni mami,

rám nem lehet panasz, mert én úgy levettem a mintát, hogy Pindurkából Danika lett :lol: :lol: :lol:
Folyamatosan leveszem a sok-sok mosolyátis a kisfickóknak, és Zsigi kakis fotóját is, az is a csomag része :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nekem is eddig 11 mm volt a legtöbb, ezen a 15-ön csodálkoztam is egy kicsit, de örülök neki. Sajnos mondjuk a ciszta is megvan még, és nő is, már 43 mm. Remélem magától elmúlik.
Most már csak az kell, hogy holnapra szépen meg is repedjenek azok a tüszőcskék. Majd délután csinálok LH-t, remélem pozitív lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska gyönyörűű drukk!

megjöttünk oltásról, pici fiam méltóan viselkedett nevéhez, urasághoz méltóan tűrte.. most alszik a szobájában! amit nem nagyon szokott napközben.. nem is tudom mit kezdek a szabadidőmmel :roll: :roll:
Vendég
 


Boni,
hát pl. írsz nekünk jó sokat :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

cisztát sajnálom, biztos kireped majd magától.

Boni,

elhiszem, hogy büszke vagy Zsigire, nem szokták a babák olyan férfiasan viselni az oltást mint Zsigi :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska: Gyönyörű eredmények! Főként a mnyh! :) Ilyen szépnek tuti nem tud(nak) majd ellenállni a baba(k). Jó guggolást! Mennek a drukkjaim! ++++++++++

Képzeljétek ma találkoztam az utcán egy anyukával, aki gyeplőn húzta a 3 év körüli biciklin ülő kisfiát. :) Viccesen néztek ki. :) Még soha nem találkoztam velük.. de a kissrác leszólított, hogy elmesélje nekem, hogy megy az oviba. Nagyon-nagyon tündéri volt! Nehéz így kifejezni, hogy mit akarok ezzel mondani.. szóval.. korábban (amikor még nem volt a pocakomban a babácskánk) úgy éreztem, hogy engem nem szeretnek a gyerekek, soha rám se mosolygott egy gyerek sem. Most meg.. biztos sugározhatott rólam a boldogság és a szeretet, ami miatt megtetszettem ennek a kisfiúnak. :) Teljesen feldobta a napomat. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Linácska,
szuper eredmények! :lol: Be is írtam a táblába, ami úgy tűnik nálam ragadt még egy időre.

Denika,
tudod, a gyerekeknek különleges érzékük van, és biztos érezte, hogy babás vagy :lol:

Viki,
Lackó annyira édes, kiegyensúlyozott :lol: Cukik a sütőtökei :lol: (először tökeit akartam írni, de kicsit durván hangzott volna. :oops: )

i.kata
 
 


ö inkább takarítottam..most meg etetés jön :oops:
Vendég
 


Linácska!
Gratula nyh-hoz! Neked nincs tüszőrepi?

Kata!
Köszi! ;) Írhattad volna a tököket is!!!

Boni!
Gratula az oltáshoz!

Mi is kaptunk tegnap + ment a rota is.
20150601134430
 
 


Halihó!
Na most jöttem még csak meg!

baloldalt 21*20as
jobboldalt 18 mm

van még 3 db 15-ös is!

Szombaton 1/2 7-kor INSZEM!

megyek visszaolvasni!

ja nyálka 9 mm

dita75
 
 


DIta csuda jó eredmény! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: