Új privát üzeneted érkezett!

Talis Mamik!

élménybeszámolót és képeket, mert ezért nyüstölöm magam még mindig a gép előtt!!!

Többi Mami
Én nem tudtam ma sajnos menni, Maszat ma szuperment játszott, és kizuhant a kiságyból. Szóval ez a felállás durva és veszélyes, amikor még ilyen ingatagok. Viszont annál kitartóbb!
Mamik, addig örüljetek, amíg a babók csak kúsznak és fekszenek!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy én leszek az első, aki talis képekkel jön! :D
Szerintem jól sikerült nagyon, csak kár, hogy sokan lemondták és nem tudtak eljönni! :(

Köszönjük Mangoéknak, hogy ott lehettünk!

Kép
Benettke Zétije, Mango Kisatija, Zsófi Gergője, Kisfruzsi Almája, Benim
Kép
Beni, Alma, Gergő, Zéti
Kép
Zéti, Kisati, Alma, Beni
Kép
Alma, Beni, Zéti
Kép
Zéti, Alma, Eve Lizája, Beni
Kép
Zéti, Tim Bálintja, Kisati, Gergő, Alma, Beni
Kép
Alma, Beni

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Brigi, remélem nincs semmi komoly Maszattal! Nagyot esett??? :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 

 
 

Ez a mai tali amúgy tényleg a fekvős babók talija volt! :D Senki nem állt, nem mászott, de még csak nem is ült... Talán csak Zéti próbálkozott a haladással... Alma inkább a hangját eresztette ki, Liza sokat volt ölben, mert nem volt valami jó napja, Bálint szép nyugisan elvolt, Kisati evett, aludt, nézelődött, Gergő meg egy angyal, azt is simán tűrte, amikor Csenge elfelejtette kikerülni... :D ! Ja és Beni is hozta a formáját, letettem és csendben játszott 3 órán át, közben meg aludt egy 20percet... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


WOW, érdemes volt várni!
Nagyon jók a képek!!!
Lélekben veletek voltam ám végig!!

Bogi
Hát, nagyott, kb. 1 m magasból, de rögtön felsírt.
Mert ugye Maszat ügyes szülei még nem rakták le az alvós kiságyat. Aztán egész nap borultunk meg verte a fejét a járóka rácsai közé. Nagyon gáz, és nem hajlandó ülni sem, ha meg leteszem a járókába fekve, hisztiroham!!!
Inkább engem viselt meg jobban a dolog, nagyon szörnyű volt hallani a puffanást utána meg az óriási üvöltést!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


NA, akkor ennek így kellett lennie!
Egy Maszat ott most nagy ramazulit csinált volna, kicsit átrendezett volna mindenkit!! :lol:
Ha meg Dádi is ott lett volna, hát.. :roll:

Marjan
Hogy telt a napotok??? Én hulla vagyok!!

Mamik
HOL lehet kapni hab-tapi szőnyeget?? Brendonban-Auchanban-Tescoban nem volt!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


[quote="kisscica80"]H írta:kisscica80át, nagyott, kb. 1 m magasból, de rögtön felsírt.
Mert ugye Maszat ügyes szülei még nem rakták le az alvós kiságyat. Aztán egész nap borultunk meg verte a fejét a járóka rácsai közé. Nagyon gáz, és nem hajlandó ülni sem, ha meg leteszem a járókába fekve, hisztiroham!!!
Inkább engem viselt meg jobban a dolog, nagyon szörnyű volt hallani a puffanást utána meg az óriási üvöltést!!


Húúú, az komoly! :( :( :( Szörnyű lehetett! De lényeg, hogy minden oké és nem lett semmi baj! Stramp kiskrapek, meg sem kottyan neki egy kis esés...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Hát tényleg meg sem kottyant neki!!
Remélem több ilyen reggelünk nem lesz!

NA jó éjt mindenkinek!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Mango!


Köszönjük a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat veletek :P !


No és Bogi szép képei után jöjjenek az én -férjem szavaival élve- kritikán aluli fotóim :oops:

Mentségemre legyen mondva, hogy én még mindig vaku nélkül fotózgatom a manókat...


Kép
Beni :P

Kép
Alma :P

Kép
Bogi és Beni, Fruzsi és Alma, Zsófi feje hátulról :lol: , Kisati, Zéti :P
Kép
Mango és Kisati :P

Kép
Bogi és Beni :P

Kép
Fruzsi és Alma :P

Kép
Mango, Csenge, Zéti :P

Kép

Bogi és alvó Beni :P

Kép

Komoly Gergő :P

Kép
Huncut Csenge, háttérben 2/3 Eveliza (bocsi, Evelin :oops: ), még hátrébb Tim és Bálint :P

Kép
Zéti kidőlt :P

Kép
Gergő kidőlt :P

Azért remélem a hangulat átjött :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Boldog hófordulót az ikreknek!! :wink:

Hű csajok, nagyon jó lehetett a tali!! (irigy-irigy...)
NAgyon jók a képek! (Benettke, szerintem a Te képeid is! :wink: )
Hogy kidőltek a babák! :shock: :lol:
MAngo: lehet, hogy én Téged még nem is láttalak képen???? :shock: Csenge mit szólt a sok babához?

Kiscica: szörnyű lehetett a koppanás... :( lejjebb raktátok az ágyat? :wink:

Én most böjtölöm, hogy 2-ig aludt a lánykám... Még mindig játszana... :roll: Ja? És harap... szopi közben... Csodás érzés... :?

ercsi_3
 
 


jó reggelt

nagyon jók a talis képek ,még a "kritikán aluliak" is :lol: :lol:
az ikrek meg tényleg nagyon hasolnlitanak egymásra nagyon édesek :)

mi tegnap voltunk zenebölcsibe nagyon jó volt utána apával kamionoztunk egy nagyobb kanyart majd játszótérre és könyvtárba mentünk. fiuk élvezték bár a rossz éjszakám miatt én apa kamionjába aludtam de Levit is elnyomta az álom igy apa boldog volt :lol: :lol:

Csöppke
boldog hófordulót Lócinak :lol: :lol:
Vendég
 


ja Kristóf nem kamionozot ő addig mamázot :lol: :lol:
Vendég
 


Csöppke
beleolvastam a blogodba és bizony elsirtam magam.nagyon szoritok Botondért.
Vendég
 


Sziasztok babák és mamák!!!

Nagyon sokat írtatok, rég nem voltam.
Nagyon ügyesek az álldogáló, ülő, kúszó-mászó csöppségek és persze a fekvők is :wink:
A tali nagyon jó lehetett, a hangulat szerintem átjött a képeken. Mi is voltunk mini baba-talin a hétvégén az egyik barátnőmnek van egy 2 héttel idősebb babája mint mi. Majd hozok képeket, csak kicsinyítek!

Kiscica, nem semmi ez a Maszat-úrfi! Én is nagyon megijedtem volna!

Ercsi, Kritta, gyönyörű, édes lánykáitok vannak. Fancsinak is olyasmi a szeme, mint Fruzsié (nagyon sötét kék-szeintem barna lesz).

Sotske, cukik az ikrek és boldog hófordulót nekik!!!

Csöppke Lócijának is boldog hófordulót kívánok! Én is olvastam a blogodon Botond történetét! Megdöbbentem teljesen... :(

Ne haragudjatok, de nem tudtam mindenkit megjegyzeni, pedig még írni akartam a többi maminak is... :oops:

A hétvégénk viszonylag jó volt, kivéve azt, hogy jól le lettem ugatva anyósék által (ettől tartottam...). Hárman ugrottak nekem (anyós, após, sógórnő), hogy mekkora hülyeség az, hogy nem adok a gyereknek még háztartási kekszet (látod, Atizka... :twisted:) Nekem meg úgy kellett magyarázkodnom, mintha valami főben járó bűnt követnék el a gyerekemmel szemben...A férjem persze egy b..dös szót sem szólt...Nahát ezt is nagyon imádom...

Tegnap megjártuk az ortopédiát is (cirka 1,5 óra alatt), és szerencsére minden ok. Meg is röntgenezték a kicsi drágámat, és nagyon jól tűrte a megpróbáltatásokat. Viszont alig aludt napközben tegnap, estére már nagyon nyűgi volt, korán le is tettük (fél 8-kor).

Mi továbbra is leginkább szopizunk, viszont éjszaka nem kel fel, szépen alszik 10-11 órákat. Gyümit is eszünk már, hamarosan elkezdjük a főziket is.

Kisfruzsi, írtad, hogy Almának Sinlacot adsz. Nekünk is ezt írta fel a doktornő. Te hogy szoktad neki adni?

A kisbetegeknek továbbra is jobbulást kívánunk (szerencsére mi még nem voltnuk betegek).

Enikő

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


És akkor a képek: Kép Két vállra fektettem anyát :-)) Kép Barnussal (barátnőm kisfiával) bandázunk Kép játszószőnyeges :-)

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


nagyon helyes Fanni :lol:
Vendég
 


A talis képeket nézegetve még jobban fáj a szivem, hogy nem tudtunk menni. Nagyon szuper lehetett. Zorróné, Benettke köszi a képeket, látom férfiuralom volt. Na, majd legközelebb remélem mi is tudunk javítani az arányon :lol:

Ercsi,
bocsánat, hogy összekevertem Lillust Almával! :oops:
Nem tudom miért, de téged és Kisfruzsit hajlamos vagyok keverni, így mindig figyelek, kinek, mit írok. Na, erre most meg a lányaitokat kereszteltem át...

Sotske, nagyon édesek az 5 hónapos ikrek. Nem szokták egymást kicsit "megagyusztálni"?

Kiscica, jaj, de jó, hogy Maszatnak nem lett baja. El tudom képzelni, hogy megijedhettél...

Encsibe, sajnálom anyósodék hozzáállását. Én már rájöttem arra, hogy néha hazudni kell egy kicsit :oops: (bár nem szeretek és általában nem is szoktam), de ha el akarom kerülni, hogy osszák az észt, akkor vagy nem mondok meg dolgokat, vagy azt mondom, amit hallani szeretnének. Anyósom ma is jön, már előre hallom a szokásos "itt fáj, ott nyom" szöveget. Már egészen megszoktam, és nem foglakozom vele, hogy engem soha meg sem hallgat, még ha kérdez is valamit, válaszolni sem tudok, mert belevág. Fárasztó, de majdcsak valahogy kibírom...

A sok ritkán író anyuka közül most Lituka jutott eszembe. Mi van veletek???

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Közben látom Encsibe, raktál fel képeket. Fancsibaba nagyon édes, a bandázós képen is aranyosak a bébik!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


5hónapja ilyenkor már tudtam,hogy szülök a nap folyamán vagy másnap.aztán a nap folyamán meg is szültem az 53perces kis gyorsvonatot. :) :)

annyira rohan az idő.
Vendég
 


Jó regget!
Csak gyorsan bekukkantottam, mert szerintem mindjárt ébred a Marci.
Jók a babatalis képek, mind! :D Sajnálom, hogy mi nem voltunk.
Kiscica sajnálom Maszatot, szörnyű lehetett! :( Remélem gyorsan elfelejti.
Nekünk "jó" éjszakánk volt. Fél 4-től fönt vagyok. Hozzáteszem nem a gyerek miatt. A villanykapcsoló a lépcsőházba pont a mi csöngőnk mellett van, és aki nem jártas a házba állandóan becsönget. :x Tegnap este is valaki(k) jó hossza megnyomták, persze ijedtembe majd' kiestem az ágybol. Éjjel 1 volt. Kinéztem a kukucskán, és 3 férfi állt a velünk szembe lévő lalás ajtajába, ahol egy idős házaspár lakik. Gondoltam biztos dokik, valamelyik kisöreg biztos rosszul lett. Vissza is tudtam aludni. De fél 4-kor megint csöngettek, kétszer is egymás után. Láttam, hogy még mindíg sötét van a lépcsőjházba, mondom Apának, mielött fölébresztik a gyereket fölkapcsolom nekik a lámpát. Kinyitottam az ajtót, a 3 férfi persze sűrűn elnézést kért. Mondom semmi baj, de fölébresztik a gyereket. Erre fölkapcsolom a lámpát, és megláttam a lában elött a koporsót. Olyan rosszul lettem, nem is tudtam már vissza aludni, olyan rossz érzés volt. Persze Apa jól leszúrt, hogy mondta már hogy ne akarjak állandóan intézkedni, de próbált nyugtatni, mert látta, hogy nagyon felkavart. Aztán még végig hallgattuk, ahogy lecipelték, mert mindíg hozzá ütötték a vas korláthoz. Hát senkinek nem kívánok ilyen éjszakát. Ja és a gyerek nem ébredt fel szerencsére
Na megyek, mert hallom, hogy dumál, megetetem. Igyekszem jönni.

Kép
marcianya
 
 


Még akartam írni, hogy édesek a babák!!!!
És boldog hófórdulót!
Húúú mennem kell, mert ez már nem duma!

Kép
marcianya
 
 


Lekri, Kristófnak boldog hófordullót!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


köszi neketek :lol: :lol: :lol:

alszii a kis drága.reggelre tök sokat nöt a haja :shock: :shock: :lol: :lol:
Vendég
 


És Csöppke Lócijának is boldog 5 hónaposságot :wink:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Csöppke Lócijának, és Lekri Kristófjának boldog 5. hófordulót!! :wink:

Atizka: semmi gond! :wink:

Enikő:
Fancsi nagyon csajos kislány! :wink: Úgy értem, látszik az arcán, hogy kislány... :oops: remélem érted, hogy értem... :roll: :lol: még reggel van...

Jajj, Marcianya... :cry: elhiszem, hogy megviselt az éjjeli dolog... :(

Lillus fél 9-ig aludt fél éjféltől! :D De nem akar most már visszaaludni... Pedig jó lett volna...

Tegnap este fájt a fogam, és kipróbáltam rá a babáknak való Dent-izé krémet (nincs kedvem kimenni megnézni a nevét, úgyis tudjátok mire gondolok...) pocsék íze van... Olyan méz-ízű, vagy nem is tudom... nekem nem is nagyon használt, bár nem is nekem van kitalálva... :wink:

ercsi_3
 
 



Szaisztok!

Jaj nagyon jók a babatalis képek. :) Sajnlom hogy nem voltunk ott, kíváncsi lettem volna Mazsi mit szól a sok babához.

Kiscica, hú nagyon komoly lehetett a pottyanás, sajnálom. :( Mi már most lejjebb tettük a kiságyat, pedig még csak térdel Mazsi.

Habtapi: mi az Auchanban vettük, a játékosztályon volt, nem a babacuccoknál. De számos-betűs nem volt, csak állatos, szidtam is mint a bokrot mikor lemostam őket (irdatlan büdös...). :lol: Meg Fehérváron vettünk Anyuékhoz, "sima" játékboltban, nem hiperben, de 3x annyiba került és nem az igazi, mert ugróiskola, és nem lehet más formájúra összeilleszteni, mert nincs "berecézve". Nagy ötlet.... :? Mindegy, később jó lesz neki.

Marcianya, elhiszem hogy megviselt a dolog. :(

Nagyon szépek az ikrek! :) Sotske, hogy jött ez a két különleges név? (Lehet hogy már írtad, bocsi :oops: )

Fancsibaba is édes.

Jaj megyek mert ébredezik a lyányom :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!
Kristófnak és Lócinak boldog hófordulót!!


Nagyon jók a talis képek. Picit fárasztó lett volna, ha mi is megyünk, mert mindenkit megmásztunk volna. De a következő talira már ti sem ültök ilyen nyodogtan :wink:
Mi kapaszkodva körbesétálunk a járókába és rengeteget esünk, tele vagyunk folttal.

Almának nagy szerencséje volt, tele volt hódolóval. De ez már minden talin így van, ha egyáltalán jön kislány.

Én sima vékony (kb 3 cm-es ) szivacsot keresek.

Kiscica
Habtapit Lolka anyuja vett a Kikában (de drágán)

Kenguruban van

Kép
marjan78
 
 


:cry: Bogival nem tudom mi van...
hajnalban is nagyon sírt, evett 100 ml-t, de azóta fél 5 óta semmit... :cry:
este is kb 1,5 órán kerresztül szórakoztam, mire evett. addid üvöltött.
lehet, hogy a tápszer nem kell már neki: a tejpépet és a gyümit, zöldséget eszi...
hétfő este óta megy ez.... :cry:

Bocsika, hogy nem reagálok...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Végre evett, hosszú sírás után... :cry:
Alszik. Pedig ilyenkor nem szokott még aludni. Fél kilenckor ébredt....és már most alszik.... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nagyon jók a talis képek :) Szépek a babók, és édesek együtt! :)

Szandi ma ment először oviba, remélem nem betegen jön újra haza!

Habtapit (számosat) a Kenguru Goldban lehet most kapni 1690 Ft-ért! Ebben 10 db van!

Mary, Barbinak is hiper szuper rossz napja volt tegnap, mint még talán soha! (jó is, hogy nem mentünk a talira)
Végig sírta a fél napot, egész nap 500ml evett összesen, azt is már szinte tömtem belé, még sazerencse, hogy teát hajnlandó volt inni, bár azt se sokat... (Barbi sem tartozik a napközben ivósok közé)

Eszter, tündériek a csajok, olyan szép nagy szemeik vannak :)

Enikő, Fannibaba is nagyon helyes kiscsaj, olyan édes a kis szöszi buksija :)

Zita, ilyen "cuppogást" Barbi is szokott csinálni, olyan, mintha szopizná a saját nyelvét/száját... imádom ilenykor (is) :)
Édes nagyon Emma is, ahogy csinálja... a szemeiért meg még mindig odavagyok, olyan szépek! :)

Nagyon boldog hófordulót Csöppke Lócijának, és Lekri Kikijének!
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Ollem, sokszor én sem tudom, mi van vele. Időnként felsír fájdalmasan, néztem a fogát, de még nincs bedagadva az ínye. Van hogy evés helyett inkább "játszik"...forgatja a fejét ahelyett, hogy a lényegre figyelne.... (anyatejes baba) :D
Dehát ezvan, nem lehet, minden napunk egyforma...

Lekri Kristófjának boldog hófordulót!

Atizka, az a helyzet anyósékkal kapcsolatban, hogy nem nagyon megy a hazudozás, ugyanis 2-3 hetente mi egy egész hétvégét ott töltünk náluk, így kiderülne, hogyha én azt mondanám, hogy igen eszik ezt-azt, aztán mégsem... :?
Köszi a képdícséreteket, tényleg olyan kis törékeny csajos baba Fancsi.
Na, lépek, mert elaludt, kezdenem kellene valamit a háztartással.... :wink:

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Boldog hófordulót a ma ünneplő Lócinak és Kristófnak!
Boldog 5. hónapot Szávának és Noának is!

Gyönyörűek a talis képek. Elhiszem, hogy jól érezte mindenki magát, mind mama, és baba is egyaránt.

Kiscica! Ilyenkor ürölök nagyon, hogy Bius kicsit megállt a haladás útján, és nem csinál ilyen hirtelen akció mozdulatokat. Kiváncsi vagyok mennyire maradt meg Maszatban, és próbálkozik-e újból.

Vidéki tali ügyben: apa teljesen rábólintott (egész napra elengedtem horgászni). Azóta mindig azt kérdezi, hogy nap van az őszi szünetig (tipikus gyerek maradt). Már csak egy dátumot kell kitalálnunk majd. Akit érint, szívesen várom a javaslatokat.

Lányok! Volna egy javaslatom, ha nem gond. Szeretném kibővíteni a táblicskut az új érkezők adataival (pl. Marcianya, Sotske stb...)Nem akarok mindenkit felsorolni ugye nem baj. Légyszíves küldjétek át priviben nekem a születési adatokat a gyerekekről, hogy ne kelljen visszakeresnem (dátum, méretek). Szeretném, ha ti adatotok is bekerülne a táblicskunkba.

Biuskám legújabb szokása (amit nem bánok), hogy mikor már nagyon nyűgős, és nem marad el kézben sem, akkor le kell raknom a kiságyba, kicsit játszik és már alszik is magától. Most is így van. Éjjel is forgolódott mellettem csak, majd visszaraktam az ágyba, és ami még soha nem történt 3/4 9-ig aludt.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Lányok
Nagyon jók a talis képek,biztos jó lehetett,kár,hogy mi nem tudunk ilyesmire menni a távolság miatt :(

Atizka
Én is megnéztem a videót,nagyon kis cuki Emma és szerintem tiszta apja :lol: Nálunk Noa szokott hasonló cuppogást produkálni,mikor nagyon viszket az ínye.Imádom,mikor ezt csinálja :lol:

Nici
Köszi

Ollem
Reméljük Boginak "csak" a foga bújik.

Marjan
Sima szivacsot nálunk lakásfelszerelés boltban lehet kapni,ahol ágyneműket,huzatokat,párnákat,ilyesmiket árulnak.

Szőlő
Köszi :wink:

Száva neve biztos volt.Egyszer a tv-ben hallottam ezt a nevet,szintén ikerpár egyikét hívták így.Akkor mondtam a páromnak,hogyha egyszer lesz egy! :lol: lányunk,akkor én ezt a nevet szeretném neki.Aztán ugye terhes lettem és hárman bújtak a pocimba,de ez más történet.Végül ketten maradtak a csajok,(néha azért elgondolkodom,mi lenne ha 3-as egypetéjű ikreim lennének :shock: )Noa nevén gondolkodtunk sokat,illetve párom,de aztán mindig ennél kötött ki ő is.Még a Szófia név tetszik nekünk nagyon.
Mindenképp ritka neveket szerettünk volna,remélem ez így is lesz még nagyon sokáig :wink:

Várjuk a dokit,ma kapják a lányok az első Prenevart :roll:

Ercsi
Hogy van a fogad?

Marcianya
Ez nem semmi :shock: Nem csodálom,hogy felzaklatott :!:

Lekri
Boldog hófordulót Kristófnak!Milyenek az éjszakáitok?
Vendég
 


Csilla köszi a folyadékos válaszodat! Mi jók vagyunk.

A talis képek nagyon édesek! Csak mi hiányoztunk, de bepótoljuk egyszer remélem! Én inkább a közeli képeket szeretem, de persze ennek nincsen jelentősége.

Ollem orvost hívtad már? A nyálkás széklet szerintem nem egészséges dolog. Sőt az étvágytalansággal párosítva.

Videokat nem tudok nézni, mert nem fut az én gépemen a youtube, de ahhoz meg már nincs időm, hogy a párom gépéhez üljek, úgyhogy csak szomorkodom emiatt.

Kép
téjé
 
 


Kerekes
Privi ment :lol:
Vendég
 


Eszter, én is boldog hófordulót kívánok Nektek, igaz kicsit megkésve :roll:
Kép

Judit, a nyálkás széklet tényleg lehet a fogzástól is, meg az étvágytalanság is, de azért Mary, ha nem változik a helyzet nézesd meg mindenképp!

Zsuzsa, Nekem végülis mindegy az időpont, ha nem vagyunk betegek (ami mostanában extra ritka :? ), akkor tudunk menni!
Azt szeretném kérdezni, hogy szünet révén lehet vinni a nagyobbat is, vagy bízzam apára? :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Eszter, és titkos ez a történet? Engem érdekelne, ha publikus :roll:
Anno Szandinál nekem is két kis törp volt a pocimbana 12. hétig, de csak Szandi maradt meg, a 16 hetes uh-n már sajna nem látták a tesóját... (igaz mondták első perctől, hogy az egyik sokkal kisebb, kicsi az esély...)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


köszönjük a köszöntéseket

Kristóf az elöbb hasra fordult de azzal a lendülettel vissza is és azota nem sikerült újból :(

Sotske
te melyik városba,faluba laksz? :)

Kerekes
mikor van őszi szünet?
Vendég
 


ja és a harisnyája miatt fordult meg.azzal játszik mert levettem róla :) :)
Vendég
 


Kerekes, privi elküldve :D

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Encsibe és te?ha nem akarod kiirni akkor megirod privibe? :lol: :lol: csak kivi vagyok
Vendég
 


Lekri, Dunaújvárosban lakunk :D

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


akkor nem is olyan messze :lol: :lol:

Ollem
neked akartam irni,hogy ha este és holnap reggel is ilyen lesz Bogi akkor azért vidd el a dokihoz.megnyugvás képpen.
Vendég
 


Lekri, Ti merre laktok?

Most tudok netezni, mert a kislányom 11 óta alszik (mondjuk egy 10 percet szövegelt az ágyában 3/4 12 körül, de megbeszéltem vele, hogy aludjon még, és visszaaludt :shock

Ha felkelt, eszik és megyünk sétálni-annyira szép idő van, ki kell használni!!!

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Bogi aludt több mint két órát, lehet volt az 3 is....
Most jó kedvü, mosolygós. Kíváncsi vagyok, ha eljön az evés ideje, akkor mi lesz....
széklete ma normális volt. Ha holnapig nem változik az evéssel kapcsolatban semmi, akkor elviszem dokihoz.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na, vazze, laptető... :?
Így alszik most :lol: :
Kép Kép

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Encsibe

mi Kiskunlacházán.
azért nincs olyan közel :) :)
itt is alszanak a fiúk
Vendég
 


Mary, akartam már írni, hogy Fancsinak is volt hogy ilyen tészta szerű, nyúlós volt a kakija. Mondjuk neki akkor, ha almát evett előtte...Nyugi, biztosan nem lesz semmi baja!!! :)

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Nemrég járt ott apum dolgozni-maszekolni (nemtudom hol azon belül)
Akkor most ráérünk babanetezni, ki tudja meddig? :D

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?