Új privát üzeneted érkezett!

Reggeltet!

BAbim én a prolaktint láttam magasnak de nem vészesen, mert azt írja,hogy nagyjából egyformának kell lennie Neked enm annyira van eltérés..
de én nem szakértek, majd doki...de remélem nem lessz rossz az értékelés!++++++++++

Csikkem Roli babának pussz és jobbulást

Mindkét gyereked gyöünyörűű Kitti hogy megnőtt!Roli"pipaszár" lábaim megharapdálnám :lol:
Vendég
 


Hát igen, nem tudom a mértékegységet, mert a papír még nem láttam, csak megsúgták az eredményt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Csikken, de szép nagy lány lett Kittiből!!

Baba, sajna az lh-d nem jó, pco nálad fenn áll ugye? Nekem ez tűnt ki legelőször.

Puszi, sajna IR-seknek van hogy fél év -év után áll helyre az egyensúly, nem szeretnélek elszomorítani. Kitartás!!!! DE attól még a lombik sikerülhet...
Ezt az oldalt ismered? Itt sok hasonló sorsú lány van, mint mi. Ha van kedved olvasgass bele!
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... wtopic&t=3

Klarissza, Coca, nekem is lesz ám ekkora pocakom! Gyönyörűek!!

Gaby, grat a kiskönyvért, sztem lányod lesz!

Szilcsi, fogyás most megállt hál istenek... csak dekagrammok mennek le, de az is apró lépéseben, elég volt most a 11 kg, majd a többi is lemegy már csak 5-6 kg van.

Ma megyek kardiológiára, kéretik drukkolni.

Kép
kata05
 
 

 
 

Ktám szijja drukkolok! várlak eredménnyel! :lol:
Vendég
 


Kata, igen PCOS.

KATA++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggelt csajok!

Baba!
Én sem értek az eredményekhez, de nekem annó azt mondta egy doki, hogy ha az LH-FSH arány majdnem 1:1, az jó és nekem nem tűnik nagynak a különbség a leleteden! Nekem 2 éve, a lapar előtt, szinte a duplája volt az egyik a másikának! Szóval drukk neked, minden rendben lesz ;)

Kata!
Drukkjaim neked!!!

Csikken!
Milyen nagy már Kitti :)

Puszi!
hű, emelt gyogyi adag :? de az izgi, hogy rendbe jössz a lombikig :) hajrá

Szia Boni&Zsigi! :)

Mindenkit üdvözlök és puszilok!

melegszem :)
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.0409.jpg
sonjus
 
 


Sziasztok!

Baba!
Itt az én eredményem,ezen látszanak az értékhatárok!(már ami megvan adva...)
Kép


Mennyi izgalom van itt most! :D :D :D :D :D
Figyelek és szurkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kata: ++++++++++++++++++++++++++ (én holnap megyek kardiológushoz!) (köszi a linket)

Csikken: nagyon helyesek a gyerekeid!!!!

Lili: :?:

Ancsa: hogy vagytok?

Boni: kösssssssssssszi az mms-t!!!!! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ancsa!
ha jól látom pénteken nagy buli lesz nálatok :)
Isten éltesse Marcit!

hogy áll a költözés?
sonjus
 
 


puszedli szívi :lol:

Ancsa kérünk a tortából :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lali tegnap felállt: :lol:

Kép

Mindenkinek drukk, most sietek, a konyhában ebéd utáni atomrobbanás van... :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi: Kép Nagggyon ügyes a nagyfiú!!!!!
(Széfről még mindig semmi infó?)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lali egy tündér!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szilcsi én már az iwiwen megcsodáltam és írtam is! :lol: :lol: :lol:

de itt is Gratulálok!!!!!!!!!!!

BAbim mikor beszélsz dokival?
Vendég
 


OFF:

Hehe, ez jó!

Angol kezdőknek:
Három boszorkány Swatch órákat néz. Melyik boszorkány nézi melyik Swatch órát?

Three witches watch three swatch watches. Which witch watch which swatch watch?

Angol haladóknak:
Három nemileg átváltoztatott boszorkány három Swatch óra gombját nézi. Melyik nemileg átváltoztatott boszorkány nézi melyik Swatch óra gombját?

Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch?

Angol profiknak:
Három svájci boszorkány ribanc, kik nemileg átváltoztatottak szeretnének lenni, svájci Swatch óragombokat nézegetne. Melyik svájci boszi ribanc, mely nemileg át szeretne változni, mely svájci Swatch óra gombját nézné?

Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszi :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok,


köszi, nagyon megnőttek.

Roli meg úgy látom az én pipaszár lábamat örökölte, pedig az elején még reménykeltő volt a helyzet :)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Lalinak gratula a felálláshoz!

Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Pacsirtásat! :lol:

REmeélm mindenki jól van! szurizoisoknak extrahipermegadrukk!

Kismamáknak, anyukáknak, babócáknak vírusmentesség. :lol:
Vendég
 


Boni, melyik dokival? Endokrinológushoz nov.közepén megyek és neki kell a horm.eredmény. Lesz még pogeszteron is a cikl.2. felében.Úgy tervezem, hogy a 21.cn-on megyek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lalinak nagy gratula!!!!! Innen már nincs messze a szaladás!

Baba, elvileg az lh-nak nem szabad magasabbnak lennie mint az fsh-nak! Az arány1:1, de nem baj ha az fsh magasabb. És az a baj h a pco-ir-en sokat ront bármely stimulálás! Még az enyhe closti is! Puszi, ezáltal ne is várd sajna h javulni fog az eredmény. És a fő baj állítólag a terhességi cukor...

Képzeljétek, kardiológián tegnap nem fogadtak mert időpontot kell kérni...nos én direkt megérdeklődtem előtte h kell a válasz az volt h nem! :evil: Így csak jövő hét szerdán fogadnak. Azt h miket gondolok magamba már le se írom.....

Kép
kata05
 
 


((((((((((((((KATA))))))))))))))))))

Egyébként fagyis ET előtt is fogok Clostit kapni.Félő, hogy nincs pé.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim ja azt hittem K.Pnek kell

Katám toll a fülébe nekik! :twisted:
Vendég
 


sziasztok!

édesek a gyerekek :wink:

puszim, szezso, sonjus, kata: drukk+++++

rólam: kedden megjött a mensim, elég brutál volt 2 napig. mára azért már jobb.

kati
katica30
 
 


KAtica örülök, hogy mára azért jobb!
Vendég
 


boni: köszi. :wink: így holnap elbírok menni egy újabb vizsgálatra.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Csikken!
Nagyon szép Kitti és Roli! :lol: Tényleg hihetetlen gyorsan telik az idő. :shock:

Katica!
Hű vannak hónapok amikor nekem is elég brutál a mensi. :twisted: :twisted: A lényeg, hogy legalább vizsgálatra tudsz menni. Most látom, hogy Szegeden élsz. Oda szeretnék jelentkezni az egyetemre jogász szakra. :wink:

Kata!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ az ilyenektől tudok hülyét kapni. Játszanak más idejével. :twisted:

Szilcsi!
Édes Lali baba! Gratulálok Neki! :lol:

Sonjus!
Látom melegedsz! ++++++++++++++++++++

Sajnos a laboreredményekhez nem tudok hozzászólni. :oops:

Puszi!
Hogy vagy? Szurik? Meddig kell szúrni?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nem írtatok túl sokat! :evil:

Boni, Aps érdeklődött, sikerült-a B.nak megoldani a problémát.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim sajos nem , mert azóta valószinű a mechanika is tönkrement :cry: pedig jól indult!

ja és ma volt nálunk VedresAndi :lol: de jó is volt végre látni!

Lili hajrá szaros pelusos egyetem!

KAti kitartás a vizsgálatokhoz!

Puszi hol vagyol?

MA oltást kaptunk, fiam nevéhez méltóan viselkedett!
Vendég
 


Ááááááááááááááááááááá, nem volt netünk ma!!!!!!!!!!!!!! De kivertem a cirkuszt a szolgáltatónál!!!!!! Nem sokat kell visszaolvasnom,... :(

Lili: még 2 hétig legalább!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Reggelt!

Szezsó jelentkezz be!

olyan rossz hogy nincs tábla, nem látni ki hol és hová tart!
:roll: bár ekkora forgalom mellett :wink:
Vendég
 


Szinte alig ír valaki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


írok :P

Puszi
hát ez a boszis nyelvtörő király :lol: :lol: :lol:

Szilcsi
ügyes a kicsi fiad :D és helyes is :wink:

Katica
milyen vizsgálat?

Csikken
nagyon édesek a kicsik :D

Babim
és mikor is lesz a fagyis? :roll: november?

Kata
szerintem ok ha lányom lesz :lol: :wink:

Anyutól elhoztam a vérnyomásmérőt. Egyik reggel 128/75 pulzusom volt magas 89 kávé nélkül :roll: , tegnap este meg 118/99 pulzus 81 hát a 99 az nagyon nem jó :shock: 1 óra múlva 115/73 pulzus 72 ki érti ezt? :roll: :shock:

Kép
gaby25
 
 


Babim sajnos igen :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni!
Köszi szépen úgy legyen, de sok a "ha". Először is be kell jutnom. :? Másodszor pedig mivel már vagy egy diplomám nem mehetek államilag finanszírozottra és nem tudom, hogy ez anyagilag mennyire terhel meg minket, mert az építkezés egy pénznyelő automata. :twisted: Harmadszor pedig még infókat kell gyűjtenem. Remélem jövőre már nekünk is lesz babánk és nem szeretném hanyagolni a hülye másodlagos álmaim miatt, mert a legelső és legnagyobb álmom Ő. :lol: :wink:
A táblát én is hiányolom, de nem merem még bevállalni, mert nem tudok minden nap jönni. :(

Gaby!
Olvastam egy kismamáknak szóló könyvben, hogy ilyenkor a pulzusszám megemelkedik, de ennél többet sajna nem tudok mondani. :oops: Szerintem kérdezd meg a dokidat. Mikor mész legközelebb? Akkor már láthatunk sztárfotót? :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Boni: ügyes a kicsi fiad, hogy meg sem kottyant neki az oltás :-D

Puszi: néha agresszívnak kell lenni :-D

Gaby: felkaros v. csuklós vérnyomásmérő?

Kata: hülye kardiológia :evil: még jó, hogy ilyen jól informált ott mindenki...

Csikken, helyesek a gyerkőcök :-D

Szilcsi: na, nemsokára kezdődik az edzés nálatok :-D

Nemrég értem be a munkahelyemre, nagyon gyorsan végeztünk Tapolcán.
Bal oldalon 6 db, jobb oldalon 10 db tüsző, a legnagyobb mindkét oldalon 16 mm. Méhnyálkahártya 11 mm :-D
Tegnap nem voltam jól, a beleim szórakoztak, fel voltam fújódva, mint egy lufi, gyomorgörcs is volt :-( ezért elég jól éreztem a petefészkeimet is.
Ma már jobb, kicsit feszül az alhasam.
Vedelem a vizet szigorúan napi min. 3 liter lecsúszik.

Pusszantás mindenkinek!

Ja, vasárnap este 8-kor tüszőrepesztő, kedden reggel meg punkció!!!!!!! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zöldi????

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szezso!
Ez nagyon jó hír!!!!!!!!!!!!! Gratula a 16 tüszőcskéhez. Itt baba (babák) lesz (lesznek) kérem!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szezso: itt is hurrrrrrrrrrááááááááááá!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezsó nagyon nagyon és még annál is jobban! :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

kizártam magam 1 órán keresztül vártuk apát hogy hazajöjön :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Lili
valamiért én is gondoltam rá, hogy ilyenkor feljebb megy a pulzus, mert több vért kell pumpálni :roll:

Szezsó
felkaron mértem
naggggyooooooooooooon szuperrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!
hármas ikrek lesznek :lol: :lol: :lol:

Boni
hogy sikerült kizárni magatokat? :roll:

reggel megmértem e levelem után a vérnyomásom, akkor normálisan alacsony volt :lol: mert nekem az szokott lenni
104/65 pulzus 72 :arrow: jó pár éve mikor még vékony voltam és fiatal :P :lol: 55-60 környékén volt a pulzusom

Kép
gaby25
 
 


GAby lementünk a boltba, levittem a szemetet és a tárolón felejtettem a kulcsot.visszamentem mert észrevettem, közben találkoztam takaírtónénivel aki kedvesen vigyorgott majd elment dogozóba.láttam kulcs nem lóg a zárban... telefon apának aki Csepelen motorra pattant.közben fáztam 3 * bementem liftben néztem nem e irták ki .eltelt 40 perc, boltba is visszamentem megnézni hátha mégis ott esett ki zsebből. aztán felcsengettem házmesternek szánjon meg engedjen be lépcsőházba mert babával vagyok.. erre ő nem ön vesztette el a kulcsát? a takarítónéni :twisted: leadta 40 perce, éppen most akarták kitenni.

hát olyan dühös voltam :oops: feleslegesen jött haza párocsak, én meg feleslegesen fagytam szét!

off
Vendég
 


(((((((((((((((((((Boni)))))))))))))))))nyugi!

Szezso, szerintem a tüszőcskéktől fáj a pocid.Feszítik.Kitartás!Ügyes vagy!Drukkolok ezerrel!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

lili: majd kukkants be hozzám, ha szögeden jársz!

boni: köszi. nyugi, nyugi!

szezso, puszi: drukk++++

rólam: ma hasi és kismedencei uh volt, minden rendben.

kati
katica30
 
 


öööö megnyugodtam :lol: :lol: telezabáltam magam buktával :oops: :lol:
Vendég
 


egészségedre!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katica!
Köszi! Igérem benézek hozzátok! :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben.

Boni!
Az ilyen dolgoktól én is teljesen ki tudok akadni. :twisted: Most már nyugi. :lol:

Gaby!
Szerintem ne stresszeld magad feleslegesen a vérnyomásoddal. Nyugi rendben van minden. :wink: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


November 7-re kaptam időpontot a dokimtól rákszűrés stb. Szerintetek ha babás leszek és úgy csinálja a rákszűrést nem lesz baj? :shock: Elvileg, ha minden papír forma szerint megy 9-én kellene nem megjönnie pirinek. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


boni: helyes!

lili: köszi. majd írd meg előtte, hogy mikor jössz. doki előtt való nap nem tudsz tesztelni? akkor már kimutatja a teszt, vagy nem? :roll:

kati
katica30
 
 


Kati: :D

Boni: nem semmi a takesz!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?