Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét csajok!

csak egy gyors bekukk!

Ticsi!

Nagyon édes Ádám! De ez a köldökzsinor így vacsi után?! :shock: :lol: Matróz lesz a drága? :lol: Ne haragudj, hogy a második sms-re nem válaszoltam, de totál levan nullázva a kártyám! :oops:

Vicuska!

Basszus! :evil: Ha már 5 napja duzzogsz, ne hagyd abba! 8) Igaz nálunk senki nem bírja fél óránál tovább a duzzogást, le kalappal, nem semmi milyen kitartó vagy!

Már nem tom ki kérdezte, vagy 7-én vagy 14-én veszik ki a varratokat, de ez attól függ milyen lesz 28-án! És attól is, hogy melyik pénteken lesz műtős napja a dokinak!

Babcsi fiacskája már otthon van? Tudja valaki?

Rohanok, lecke még nincs kész, átaludtuk a délutánt a gyerekkel! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicuska, én is engednék...
Nem azért, mert Neki van igaza, hanem azért, mert szükséged van a gyengédségre.
Azért duzzogtál, hogy tisztában legyen vele, hogy nincs igaza!
:lol:

Egyszer a barátnőm ugyanilyen helyzetben volt.Kínjában a férjemtől kért tanácsot, mégis, hogy látja ezt egy pasi?
Férjem szerint a nő tartja össze a családot, ezért Neki kell a békülést indítani.Mert igazából a pasi is békülne, csak meg kell adni a kezdő löketet.Ez szerinte nem megalázkodás a nő részéről, hanem nemes tett a családi béke érdekében. :lol:
(Hangsúlyozom, ez egy pasi véleménye!)

A laptetű nekem sajnos tényleg nem aktuális...most főleg...

Mofly, ez valami olyan módszer, hogy a rossz sejteket elpárologtatja a doki.Olyasmi, mint a lézer, csak még korszerűbb.
10 perc az egész.
Mindent fogok látni egy kivetítőn.Mutatott róla videot is, gondolom hasonlót fogok látni....
Lehetne még várni, de minek?Ami nem oda való, az menjen csak minél előbb! :lol:
Nem félek, és nem is érdekel az egész.Amin én keresztülmentem, annál nagyobb szörnyűség úgysem történhet velem.


Ticsi, de helyesek vagytok! :lol:

Holnap szabin leszek, és nagyon jól fogom érezni magam!!!! :wink:
Jaj, de várom! :wink:
Vendég
 


Ticsi
Nagyon édes Ádám. Még egyszer gratulálok neked.

Vicuska
nekem anyukám is mindig azt mondta, hogy a férfiak mindig ilyenek és sajnos neked kell a legtöbbször engedni vagy legalább úgy tenni. Gondolom csak tud valamit :)
Az a baj, hogy én sem mindig úgy kezelem a helyzeteket ahogy kellene. De majd egyszer beletanulok. :)

Lányok... ugye, ha múlt hónapban nem volt PÉ-m UH szerint, de a görbe mutatta, akkor még e hónapban lesz.....? Ugye?
Vagy ez mitől lehet? Volt már valakinek ilyen? Engem a doki valami elképesztő dumával lepett meg, amitől én ott helyben majdnem sírógörcsöt kaptam. :(
Ez ugyanis úgy szólt, hogy ne keseredjek el, hogy stimuval sem lett PÉ (hozzá teszem előtte mind a kétszer volt szintén stimuval), mert egy nő nem minden hónapban fogamzóképes.
és most jön a lényeg....
Ami azt jelenti, hogy egy évben 3-4 hónap. Szerintem ez hallásra is baromság!! UGYE!!??
Holnap kell UH-ra mennem, hogy most mi újság odabent pete ügyileg, de így most eléggé be vagyok f**va. :(

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Sziasztok drágáim!!

Szeretnék gratulálni a kismamáinknak-gyönyörűek a babák!!!!!Csak így tovább mindenkinek!!!

Vicuska!
Szerintem lassan mégis engedned kellene...néha nem érdemes büszkének lenni(mondom én,aki kis méregzsák tudok lenni :D )!!Nehéz ez a helyzet mindkettőtöknek!

Grönike!
Minden rendeben lesz veletek,tudom!!!Ügyesen kitartottatok!Már nincs sok hátra és kezedben tarthatod Dóri babát!!Puszi

Tavirózsa!
Csak neem??Képzeld én is szabin leszek holnaptól 1 hétig!!Holnapra nekem is jó programom lesz,és én is jól fogom érezni magamat!! :wink: Puszi neked is!!

Mofly!
Szorítok hogy a következő lombik sikert hozzon nektek!!Megérdemlitek!!

TIcsi!
Nem semmi Ádám!MIlyen csomót kötött :shock: :shock: Szerencse,hogy nem lett baj!!Gyönyörű fiúcska!!!

Többieknek is sok puszi!Most megyek,mert holnap korán kelek!!
littike
 
 


Jó reggelt csajok!

Littike! :lol:
Csak nem hasonló programunk lesz? :lol:

Gyugyi, hol vagy?
Elkéstél!
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ticsi :)
Gyönyörűűűűű!
A köldökzsinór döbbenetes...... :shock:

Dobok görbét! :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Elbabráltam a görbémmel......
:lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska!
Na hogy alakult a tegnap este? Remélem már szent a béke. :roll:
Csak akkor kellett volna mennem tegnap Tapolcára, ha nem jött volna meg. Így majd akkor kell telefonálnom, ha elmúlt. Vagyis akár már ma. Érdekes, 3 napig tartott piri. Ilyen se volt még. Igaz első kettőn niagara, de tegnap már szinte semmi. :shock: :roll: Annak örülök, hogy se előtte, se utána nem volt barna! :lol: Szóval majd holnap telcsizek, mert ma szerda van. Gondolom úgyis 21. napon kell kezdeni a stimut.
Ja és azt szeretném kérdezni, hogy Neked mennyiben voltak a szurik összesen? :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Gyugyi :D

Isteni a görbéd. :wink:

ZSófi :D

Mindjárt kezditek, olyan szuper! Barna után piri is távozik vagy 9 hónapra, hogy jöhessen a babó. :wink:

Vicuska :D

Na kibékültetek?? Remélem sikerült megbeszélnetek. Apának nem volt elég ennyi fenékbebillentés???? Akkor küldhetünk még neki! :twisted:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsófi
Neked long protokoll lesz???
Mert nekem a 21. nap körül kellene ellenőrző uh-ra menni...de a stimu mindig az 1-2. napon kezdődött.
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Igen, valószínű az lesz! Tapolcán a legtöbb esetben long protokollt alkalmaznak, mert hatékonyabb. Neked eddig short volt? Nem próbálsz ,eg egy longot? Hátha jobb lenne.

KépKép
zsófikukac
 
 


Hello Csajok!

Köszönöm a piris tippeket, lehet majd elnézek dokihoz, nem tudom... Időközben Bende beteg lett, tegnap 39 fokos lázzal vittük dokihoz. Kiadós torokgyulladás. Az apróbetűs részt csak az olvassa el, aki most lelkileg nincs padlón.Közben az agyam totál máshol jár, egy blogból találtam egy másik blogba, ahol egy 7 hónapos pici baba küzd az életéért, és valahogy az életkedvem is odalett ettől az egésztől. Bocsánat, hogy idezúdítottam, de ki akartam írni. Állandóan csak pörög az agyam, hogy vajon hogy lehet, vajon mi történik... Katasztrófa.
Na befogom!

TICSI!!! Gyönyörű Ádám, a csomó pedig tényleg nem semmi! Hát nagy mázlija volt a kicsi Úrfinak! Mostmár jó kezekben van! Elégedettnek tűnik a képen!

Mofly, tényleg nem szabad feladnod!!! Honnan tudhatod, mikor jön el a Ti időtök??? Lehet, hogy pont most! Én szorítok, hogy így legyen!!!

Vicuska! Én spec. nem tudok napokig duzzogni, ha másnap még tudom tartani az kész csoda. Persze a nem törődömség működik, de nem tudom, mi a jó ilyenkor. Üljetek le és beszéljétek meg! Azzal nem veszítetek. Egy pasira lehet várni, hogy megmozduljon... Érdekes, többször olvastam már ilyet, hogy próbálkozás, próbálkozás... majd sikerül és bumm összevesznek az újdonsült szülők... Nem tudom, ilyenkor felszabadulnak és kiadják az addigi mérget és haragot, vagy miért van??? Vagy lehet tényleg a kismamák hormonjai a ludasak???

Na mostmegyek is...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicuska

nagyon helyes a babócád :) remélem kibékültök minél hamarabb apával.

Zsu, Zsófi!! mindent bele, hajrá, szoritok h sikerüljön :)

Vicky! csinos a pocid :)

Susy!! neked is nagyon helyes a pocid :D

Ticsimű!! gyönyörű babóca!!! :)

rólam annyi, h semmi különös nem történik.hőm nem valami jó :(
párom szerintem kiszalad a renedelőből ha megtudja h beleturkálnak, ugyhogy nem mondom el neki h fenn áll ennek is a lehetősége.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak titeket, és írnék is, de nálam sem történik igazán semi különös. Várakozás...
Dike, mennyire nem jó a hőd? Megmutatod?

Nálam annyi van, hogy megvannak a leleteim, és a prolaktinom nem is annyira vészes, legalábbis a doki is többre számított, tekintve, hogy tejcseppjeim vannak. 14.35 ng/ml, a felső határ pedig 10.70. Dike, neked mennyi volt? A tesztoszteronom most meg átváltott alacsonyba, ami érthetetlen, mivel a szemöldökcsipesz a legjobb haverom a fürdőszobában, és nem csak a szemöldökömet gyomlálom vele. :) Viszont az ösztradiolom magas, kétszerese a felső értéknek... a doki csak legyintett, úgyhogy gondolom nem gáz. Illetve remélem. :)

Az én párom jövő hónapban csekkolódik andrológusnál, hát szegénykém.. nagyon készülődik lelkiekben. :)
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 28800_.png


ez szájban mérve van.

mérem hüvelybe is amit a go28days-en vezetek, és hüvelyben plussz 2 tized.de h ma reggel mért esett le nem tudom. de már nem is érdekel, nem idegesitem magam. én párom 27.én megy, és azt hiszi csak spermát néznek :lol:

pompom! nekem mol-ban volt az érték. 400körül volt a felső határ nekem meg 820 volt. na akkor neked ha legyintett akkor biztos nem lehet nagy gond. :D

KépKép
dike
 
 


A hüvelyi hő az igazi, kismedencei kell, vagyis vagy hüvely, vagy popó... A szájban mért hőt még az is befolyásolhatja, ha valaki ébredéshez közel félig nyitott szájjal aluszkál. :)
Az pedig jó, ha nem idegesíted magad, én is igyekszem gondolatilag terelődni, most pl. megyek futni a kutyával, ami neki jópofa játék, nekem meg egészség és kevésbé lottyadt combok. :)

Zapáné, nagyon szépen fogysz.. mi a célkiló?
Vendég
 


Hali!

Hőről:Én szájban mérem...ma van a 13. nap. Tegnap volt szerelem :oops: , Vészhelyzet, Grace videón van. :lol:
Párom dolgozik...szóval várom a párom. :D

Aggtelki darázs:
Kép
vizkriszisback
 
 


Ezt küldöm mindenkinek!!!
Kép
vizkriszisback
 
 


Hú, én most rá vagyok kattanva a Grace-re. Hirtelen hozzájutottam az eddigi évadokhoz, úgyhogy most levakarni sem lehet róla. Vészhelyzet meg régi nagy szerelem, csak már nem az igazi Carter kölyökképe nélkül. :)

Köszi a négylevelűt. :)
Vendég
 


Littike :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Drágáim :D
azt hittem lesz némi időm írni, de biza egy szál sem :shock: :D Gondoltam, hogy maminak lenni a világ legszuperebb dolga, de most már tudom is!!! Fantörpikus!!! Aludni sincs időnk de ez mind nem számít!!!!!!!!!

sajna még mindig nincs időm visszaolvasni de puszilok milliószor mindenkit és próbálok majd jönni...addig is még egy kép...


Kép

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Micsoda huncut kis törpmosoly! :)
Vendég
 


sziasztok!

eltünt bárányka jelentkezik!!!!
sajna most is csak azért van egy kis időm mert fent vagyok azok a fránya esszék miatt de semmi lelki erőm nincs hozzájuk mert kutyául érzem magam de muszáj mert pénteken le kell adni őket és sajna még egy sincs kész ja és még zh-unk is!!! :x :x :x

szóval itton vagyunk vasárnap este hazaértünk de azóta sem birom magam utolérni!
a gyerekek betegek lettek szóval van lelkiismeretfurdalásunk!!!!
egyébként nagyon jó volt egy kicsit együtt lenni és csak egymásra figyelni!
nagyon jól éreztük magunkat és még az idő is nagyon jó volt!!!! igazi szép 5 éves évforduló volt!!!!
majd rakok képeket!!! ha nem baj!!???

ticsi!
mégegyszer gratulálok és minden jót kívánok nektek!!!!
nagyon édes a kis törpicur és hát nem semmi csomót tudott kötni odabent!!!

babcsi!
szívből gratulálok neked is mégegyszer!!!
tündéri kisfiad van legyetek nagyon boldogok!!!
remélem minden rendben van és mostmár az otthon melegét élvezitek!!!!!

tündi!
gyönyörűek a lánykáid és tényleg milyen nagy a hasonlóság!!!!
na de hát ugye csak testvérek tehát nagyon különbözőek nem lehetnek!!!!!

gyugyi!
irigy-irigy az alakért!!!!
lánykád örült az ajándéknak???

vicuska!
sajna ezek a férfiak ilyenek az én férjem is ilyen mindig nekem kell kezdeményezni és ez néha nekem is rosszul esik!!!
én mindig engedek mertakkor aztán hetekig is roszban lehetnénk és az ugye a gyerekeknek sem lenne jó!!!
én azt mondom próbálj vele beszélni és hátha sikerül kibékülnötök de persze ez a te döntésed!!!
manócskád nagyon édes!!!

vicky!
hogy telik az idő nemsokára te is babázol!!!

gröni!
ügyesek vagytok csak így tovább szurkolok nektek!!!

susy!
gyerekszoba képekre én is kivi vagyok!!!
csini a pocakod!!!

akit kihagytamn bocsika de nagyon fáradt vagyok és nagyon pocsékul érzem magam!!!
szép álmokat!!!
tündi23
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Szokás szerint rohanok......

Babcsi :)
Az a mosoly..... Ollllyan bondzsovis!!!! :D :D :D Nagyon öreg vagyok hozzá? :roll: :lol: :lol:

....rohanok tovább!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


SZép jó reggelt!
:lol:
Vendég
 


Jó reggelt drágáim!!

Babcsikám!
Gyönyörű fiúcska Gergő!!!!És aza mosoly...Húúúú! :lol: :lol: :lol: Gratulálok nektek,legyetek nagyon boldogok!!!

Tavirózsa!
Én nagyon jól éreztem magamat tegnap!Neked is jól telt a napod?? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem leszenek még ilyenek!Ma kipihenem,kicsit hosszúra nyúlt tegnap!! :lol: :lol:
littike
 
 


Vicuska!
Jelentkezhetnél! Tegnap nem is írtál, kezdek aggódni! :roll:

Babcsi!
Gyönyörű baba Gergely! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Reggelt! :D

Kép

Gröni!
akkor 28-án lez a kövi dokilátogtás?akkor dől el a varratszedésdrukk? :lol:

Tavirózsa!
Melus is ott vetette le lézerrel a nem odavalót és látta monitoron és utána P1 lett, előtte P4 volt :roll: 8) drukk, mikor is mész?

Princzike!
én is hallottam ilyet... :shock: ne de stimuval is? :roll:
drukk mára :D

Littike!
micsináltatok ti Tavirózsával???? 8)

Gyugyi!
neked van tizedes mérleged???? :lol:

Kukac!
éééértem....én azt hittem, már a mostani 3.napon kezditek s, hiszen amit a 21.naptól csinálunk, az fogigátló végülis, neked meg az már megvolt szuriban. :roll:
na nem baj, akkor hajrá long protokoll 8) nekem kb.110 ezer volt .
szurik.+utro, meg folsav, méhpempő,magneb6, gravida....kb.180 mindenestül.+benzinköltség.....cirka 220 összesen.
én többre számítottam...+ ugye aznapra nem kaptam fizut amikor mentem....cakompakk 250 kb. :shock:
de megérte..... :wink: :wink: :wink:

Krisz!
annyira jók a képek!neked nem ennek kéne lennie a szakmádnak? 8)
szerintem is ki kéne próbálnod a longot :D

Sleepin!
én nem merem elolvasni, már hallottam róla :(
Bendegúznak gyógypuszi :)

Dike!
urad mikor megy dokkerhez?mi az a go28days? :roll:

Pompon!
akkor most szedsz vmi gyógyit a hormonjaidra?vagy már nem kell? :roll:

Babcsi!
gyönyörű a kisbabád!!!!!!!!!! :P

Tündi!
drukk a zhkhoz! :D klassz lehetett a hétvége, gyerkőcöknek meg jobbulást :D

nálunk a helyzet változatlan.... :? :shock:
Vendég
 


Vicuska!
Short lett volna, ha ráépíti a kezelésre a lombikot. De mivel az utolsó uh-n már elindult a ciklusom, így már nem tudta. Ha akkor még nem lát semmit, akkor short lett volna, talán már itt lenne a baba a pocimban. :roll: Elkezdhettük volna az előző ciklus 21. napján is longgal, de a doki bízott a spontánban. Így érted már? Ezért kezdjük most.
Köszi az infót az árakról. :lol: Nem hangzik jól. :roll:
Sajnálom,hogy még mindig rosszban vagytok. Nem is beszéltek? :roll:
Melus hogy van?

KépKép
zsófikukac
 
 


Babcsi!
Gyönyörű Ádám :)
Azért nem semmi az a mosoly :)

Vicuska
Köszönöm a bíztatást. EGy kicsit megnyugodtam, mert UH szerint most van pár petém, de még kicsik voltak. Viszont dühös is vagyok, mert ha egyszer már Clostival stimulált és már akkor is vékonyította a gyógyi a mnyh-at, akkor most megint minek kellett ezzel??
Abban reménykedek most, hogy hétfőig fel tudom hozni magamat :roll:

Mindenkinek további szép napot :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicuska, csak bromot kell szednem. Édes a kissárkány. :)
Vendég
 


vicuska! párom 27.én megy. a go28days ahol tudok hőgörbét vezetni.

pompom!! neked a go..-on mutatja a peteérést???? nekem nem, a cikluson meg igen.

babcsi!! nagyon nagyon szép a kisfiad!!! :D

KépKép
dike
 
 


Dike, most hogy mondod... tényleg nem mutatja. Hm, pedig olyan kis szép, dizájnos az az oldal, aszittem hogy emellé még okos is. :) A ciklus meg a fertility mutatja, és ráadásul ugyanarra a napra lőtte be nekem mindkettő. És basztikuli, még csak 9. dpo.. hogy telhet ilyen lassan az idő? :shock:

Te tesztelsz a várható mensi előtt, vagy kivárod..?
Vendég
 


Sleepin!
Bende baba jobban van már??? :roll:

Pompom!
Szerintem nem érdemes sokkal előbb tesztelni. :roll: De Te tudod! :lol:

Princzike!
Méhpempőt nem próbáltad mnyh növesztésre??? Sajnos a closti sokaknak elvékonyítja. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, tudom hogy sokkal előbb nem érdemes, na de egy nappal előtte például..? :) Akkor már van esély, hogy mutat valamit.

Na jó, asszem nekiállok higgadni. :)
Vendég
 


Kukac! Köszönöm a kérdésed!

Hát, mára jobban van, de tegnap nagyon magas láza volt (39-40 fok), hűtőfürdőztünk, de délután már aludni sem akart. Kenguruban volt egész este fürdésig, hol aludt, hol fent volt. Borzalmas volt látni, hogy milyen bágyadt. :( Éjszaka 3,5 órát töltöttünk ébren, majd cicin volt csak hajlandó visszaaludni. Reggel fél 10-kor már keltettem enni, cici megy, de más kajcsi nem csúszik... :? Most alszik, gondolom az éjszakai fentlét miatt is...

BABCSI!!! GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!! :D

Köszönjük a gyógypuszit!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Babcsi :D

Nagyon kisimult és boldog gyerkőc Gergő. :wink: Mégegyszer gratulálok!

Vicuska :D

Akkor ma is küldöm apának a fenékbe billentést, hátha magához tér és bocsánatot kér!Pusz nektek.

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


ááááááááááááááááááá :D kinek kell???? Átadom!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :D

Nekem :wink: Lassan kezdhetünk gyúrni apával a spontán babóra. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ok, Zsu, ezennel, ünnepélyes keretek között átruházom Rád! Tanúk: ??? Van még itt valaki???

Kép
Kép
sleepin
 
 


A jelek szerint most csak mi vagyunk. 8) Biztos ebédelnek a többiek.
Erről jut eszembe, én is megyek lassan. Jók legyetek!

Pusz Bende babának is!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hazaértem....
Ettől a dupla péntektől rosszul vagyok. :?

Tanúnak jelentkezem! :D

Laptetűre, ha valami marhaságot teszel, akkor nem ér! :wink: Remélem. :shock: :lol: :lol: :lol:

Vicuska :)
Igen, tizedet is mér!!! Digimérlegem van, vele ébredek! :D

Kipakolom a szajrét a hűtőbe, mert megbuggyan az ápdétnorbis pudingom.

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska!
Telefonáltam. Az aszisztensnőknek fogalmuk sem volt miről beszélek, mondhattam el az egész történetet gnrh kezelésestől, spontán próbálkozásig, mikor mit mondott a Török. Megnézték és nem vagyok a lombiklistán. Kérdezték mikorra lettem beírva. Hát mondom nem lettem, mert úgy volt, hogy gnrh-ra stimulál, de közbejött a múltkori pé. :shock: :roll: És ugye ő sem tudta mikor is kezdünk. Kérdezték hányadik napon vagyok és hány napos a ciklusom. Mondtam, hogy 28 volt régen. Szóval nov. 3-án kell mennem, akkor leszek a 23. napon. Azt mondták az még nem késő. :roll: Hát remélem, mert én nem akarok megint csúsztatni.

Sleepin!
Amikor sógornőm lánya ilyen beteg volt, ő is csak szopizott. Onnan tudta, hogy jobban van, hogy evett mást is! :wink: Küldök én is gyógypuszit!!!! :lol: És egy nagy gyógyölelést:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi! Hát én is remélem, hogy nem csúsztok! Már rég volt + teszt, úgyhogy húzzatok bele! :D
Bendus megevett egy adag sütőtök+alma+csirkehusit, ez csúszott... :D Ja meg az én ebédemből a krumpli. :D Jobb kedvű volt, de még mindig nyafi, de szerintem közrejátszik a foga is. Tiszta nyál egyfolytában...

Akkor Tanúk: Gyugyi alias Zapáné és Zsófikukac! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :D

remélem nem hiába adod át a laptetőt. :lol: Mi azért mindent megteszünk apával. :wink: Bende akkor már jobban van.De jó.

Zsófi :D

Drukkolok novemberi kezdéshez! :D Biztos nem fogtok csúszni. :roll: De majd úgyis a doki szava számít. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


pompom!! szombaton szerintem tesztelek, pé 12. napján. nekem a ciklus a 11. napra huzta a pét.

KépKép
dike
 
 


Zsófi
Köszi az ötletet. Ezt még nem hallottam. Eddig Aspirin+C pezsőtablettával itattam magam napi 2-szer. Azért ezt még kipróbálom. Hátha lesz valami hatása hétfőig :)

Sleepin
Gyógyulást Bende-babának :) Szerintem is nagyon jó már, ha ilyen jó kis étvágya van :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ticsi :P

Nagyon aranyosak vagytok, látszik tényleg a boldogság! Basszus a csomó :shock: Háát igen, mindig mindom én, hogy az élethez kell a szerencse.

Babcsikám :P

Olyan jó téged is , mint anyukát köszönteni!!! "Hallom" jó a kedved és élvezed az anyaságot!! Szép a kicsike nagyon!

Tüncsi :P

Most már két tündér lányod van!!! Tök emléxem, mikor csatlakoztam, még Répáról raktál fel pár hónapos képet. Rohan az idő!!!

Vicus, Krisz :P

Teljesen megértem, átérzem, amit írtatok. Ha fogalmazhatok így, nekünk álomszép a kapcsolatunk, így hét év után is tart a lila köd, de bizony a későn hazajárás minka miatt nekünk is megnehezíti az életünket, Én egész nap egyedül(hálIsten nem teljesen, mert itt a mi kis kincsünk) pont megosztanám, ami aznap történt, ő meg holtfáradtan szintén a feltöltődést várja...Nehéz...Este 8-9-re mikor hazaér, én már elkészülök az erőmmel.Sajnos van olyan, hogy Lencsikével már nem is találkozik, mert már alszik.Ilyenkor kicsit szomorú vagyok é sajnálom magunkat :wink: , de persze tudom, hogy értünk csinálja(lakáshitel, nyaralás, síelés...) és persze erőt ad, hogy csodás apa és férj

Vicus :P

Külön neked írom, hogy így a terhességem elején apa totál megbolondult, nem is ismertem rá, duzzogott sokáig, csúnyán összevesztünk. Én esküszöm, hogy vmi tudatalatti terhesség ez náluk :lol: :lol: , mintha hormonális vihar kavart volna benne, meg gondolom az egzisztenciális-megélhetési pánik, meeeeg, hogy már nem lesznek a mi kis elkényeztetett egykéink(bármennyire is vágytak már gyerekre...) Én azt mondom engedj, aztán csak ráébred, hogy milyen otromba dolog ilyenkor izmozni egy nővel.

Sleepin :P

Gyógyulást Bendének! Tapasztalatom szerint is elixir a cici. Mikor Lencus nagyon hányt, most a szülinapján, csak ezt fogadta el.
Én meg a műszives kislányon akadtam így ki, még sírtam is és reggel is eszembe jutott az a vékony kis lába....


Mofly :P
Neeeeee add fel, kicsit pihenjetek, ha úgy érzed és így vagy úgy, de be fog jönni!!! Nekem pont mikor hagytam, elengedtem az egészet, meg Babcsinak is asszem...

Húúú sok lett :oops: Üdv mindenkinek
Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sleepin!

Köszi! Bendének gyógy:
Kép
Vendég
 


Bendének gyógyító ölelés!

Littike, én is jól éreztem magam! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?