Új privát üzeneted érkezett!

pgsuska ez tényleg álom a javából!

csapatépítésőknek kitartás!

Dita szar buli lehetett vazze..

ezt szoktam énekeleni ZSIginek!

meg az egykis malac röffröffröff

a part alatt... meg a tinidal című bakelit gyerekdalokat sorrendbe fújom, azt végigéneklem neki mindig még az ének közötti kisérőzenét is hozzákapja..

párom szerint csak ez az egy lemezünk volt kiskoromban, ezé van -...

:lol: :lol: :lol: persze ő is velem énekli állandóan.. hiába szembeszomszédok voltunk, biztos ő is azt hjallgatta velünk :mrgreen:
Vendég
 


ZSUZSKA
Én is szoktam olyan baromságokat álmodni. Általában arról amiről este gondolkozom! El is határoztam, hgoy esténként már gondolkozom a többi pasimon, nehogy éjjel róluk álmodjak, és apa meghallja, ahogy mondogatom: szeretlek Jóska, imádlak Géza! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BONI
Ez nagyon aranyos kis oldal, és a második az én dalom!
Pont most kérdeztem apát hogy hol lehet a pendrive, de akkor most már nem kell letöltenem a telómról. :wink: :D

CSIBI
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak mi vagyunk hülyék a bútorösszerakáshoz! Már úgy értem épp hogy nem mi hanem azok akik ezt kitalálták. Jól megdolgoztatják a népet. Régen bementünk a boltba kinéztük mi kell, még aznap kihozták letették a helyére! Most meg hazaviszünk 2 - 3 dobozt, tele kütyükkel, és nagy kaki az egész! Na remélem, hgoy azért szép lesz és tartós ha sikerül összeállítanotok!

dita75
 
 


Zsuzska,
a héten 18-19-én 15% kedvezmény van minden babatermékre a KIKA-ban. Te szereted a Kikát, ugye?

Boni,
Zsigi nagyon csábosan tud nézni:-)

Viki mami,
hűűű, Lackó mindig ilyen szigorú? :wink:

i.kata
 
 

 
 

dita: Az álomkór az jó...:) Nekem is küldjél fénypostával babát. Mindegy, hogy milyen. Úgy tudom, hogy a hétvégén állítunk órát, de nem vagyok biztos. A vonalzónál amikor készíted, akkor nem tudod beírni az időzónát, vagy hogy hány órakor váltson? Amit én nemrég csináltam, ott megkérdezte és nem is késett.

desviki: Örülök, hogy jól alszotok. A barátnőmnek olyan szerencséje volt, hogy a gyerek az első napjától átalussza az éjszakát.

szilvi: Reméljük akkor lesz baba, megdolgoztatok érte.

linacska: Azért jó csapatépítést. Hajrá inszem :D

bumi: Remélem jó hírt kaptok a Kaáliban és hamarosan kedzhettek. Mennek a drukkok!

monic: Nyugodtan énekelj. Irány a megasztár :)

czinkeb: Lassan babót könnyebb volt összerakni, mint a bútorait, igaz? :D És várjuk a képeket.

twist: Most már csak a + teszt hiányzik. És neked isjó csapatépítést.

Tündéri kölkök. :P Én isz akajok ilyet. :) Köszönöm a biztatást, remélem még lehet belőle baba. Ha nem, akkor meg megyünk tovább a 3 inszemre, ha nem marad cisztám, mint a múltkor. A párom már jobban van.



vicky79
 
 


Kata!
Amikor így néz totál rám hasonlít. Amúgy azért nézett így,mert a forgókán lévő barna maci mindig beszól neki, hogy duci vagy Laci. Ő meg azt próbálta kitalálni, hogyan üsse le.

Vicky!
Első naptól? :shock: Rumos tejet kapott,hogy ennyit aludt?
20150601134430
 
 


VIKI
Rumos tej, á ez jó! Megjegyzem ha aluszkálni szeretnék a jövőben! :lol: :lol: :lol:

VICKY
Küldenék neked babót annyit hogy ki se látszanál belőlük!
Remélem nem lesz cisztád, helyette egy kis paca az uhun, dobogó szivecskével! :wink: :lol:

TWIST
Habzsi-dőzsi tejbe-vajba, és tiramisuba! :D

MONIC
Már csak kettőt kell aludni!
Kép

dita75
 
 


desviki: Hát Áron elég sok mindent másképp csinált. pl. már a kórházban kb. a második napon átfordult! Járni is hamarabb járt, mint mászott.



vicky79
 
 


ééééééééééééééés ma sem maradhat el:

Kép
Kép
Kép
Kép

dita75
 
 


Dita az elsőn majdnem bepisiltem :wink:
Vendég
 


Ja, én is! :lol: :lol: :lol:

Ezt a két viccet még hétvégén olvastam egy másik topicon:

A bankrabló elkiáltja magát:
- Mindenki a feküdjön a padlóra!
Aki ott tartózkodik, mind leveti magát.
- Nyissák ki azonnal széfet!
Ki is nyitják neki, belenéz:
- Egy pohár tej!?
A rabló fogja és megissza.
- Nyissák ki a következő széfet!
Kinyitják neki, megint csak egy pohár tej. A rabló fogja és megissza.
A negyedik széfnél a helyzet ugyanez, ismét egy pohár tej.
A rabló most már felbosszantja magát:
- Most már aztán mondják meg melyik széfben van a pénz, mert valakit lepuffantok!
- Uram! Nálunk, nincs semmi pénz, mi spermabank vagyunk!
---------------------------------------------------------------------------------

Két öregember beszélget az öregedésről.
- Figyelj, a legrosszabb a feleségeinknek. Ők ráadásul sosem hajlandók
beismerni, hogy öregszenek, és mindenféle módon megpróbálják
eltitkolni a bajaikat.

- De még mennyire. Teljesen igazad van.

- Kitaláltam egy jó trükköt, amivel játékosan ráébreszthetjük őket a
fogyatékosságaikra. Ha tudni akarod, hogy a nejed kezd-e megsüketülni,
állj 10 méterre tőle és kérdezz valamit. Ha azt látod, hogy nem
válaszol, kérdezd 5 méterrel közelebbről. Majd 2 méterről, végül 1
méterről. Ha ekkor sem válaszol, kénytelen lesz beismerni, hogy nagyot
hall.

A másik öreg jónak találja az ötletet, és amikor hazaér, 10 méterre a
feleségétől emelt hangon így szól hozzá:

- Drágám, mi van vacsorára?

Nincs válasz. Közelebb megy 5 méterrel és újból megkérdezi:

- Drágám, mi van vacsorára?

Nem kap választ, ezért 2 méterről megismétli a kérdést:

- Édesem, mit eszünk vacsorára?
Semmi reakció. Odalép hozzá és 1 méterről kérdezi:

- Életem, mit eszünk vacsorára?

Mire az asszony dühösen:

- Csirkét sült krumplival te vén marha, már háromszor mondtam

dita75
 
 


Kép
Kép
na jó lehúzom a rólót:
Kép
Jó éjt!

dita75
 
 


Dita :lol:

jó éjt lesz Nekem! :lol: pussz
Vendég
 


Viki
:lol: :lol:

Dita,
nálam is az első kép volt a BEST! :lol:

Nemone,
azt szeretném kérdezni, hogy te a zabpelyheket, meg a hasonlókat meg szoktad főzni, vagy legalább leforrázod forró vízzel?
Mert én csak nyersen belekeverem a joghurtba. Az úgy nem jó? A múltkor írtál ezzel kapcsolatban valamit.

Jó éjt Mindenkinek!

i.kata
 
 


Jó reggeledtet!

zabpelyhesrész engem is érdekel! bár agaszto.... azt mondta simán keverjem bele..

láttátok milyen szép szinesre cseréltem ZSigi vonalzót? :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,
nagyon aranyos mind2 vonalzótok! :lol:
Sikerül sok rostosat enned? Anyum jár atérde miatt gyógytornára és ott azt mondta a csaj neki, hogy székrekedésre nagyon jó a lenmag. Próbáld ki azt is, hátha. :roll:

i.kata
 
 


KAta köszi, vettem, meg mustármagot bár utóbbiról eszembe jutott, akikor kicsik voltunk, akkor szívószálba töltöttük és egymást lőttük vele ahogyan kifújtuk..jáj de csípett :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Ditusom!

Ezek a képek!!!!! Olyan jókat rötyögök rajtuk!

Lacusom tegnap oldalra fordult, naná, hogy a ciciért, az esti szopinál. Annyira pasi.....
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Boni, Viki,
Nagyon édik a gyrkőcök! :D

Linácska,
Jó csapatépítést, és hajrá inszem! Így is megcsinálják, hogy ott van a ciszta?

Czinke,
Sajnálom a bútor-mizériát, remélem sikerült megcsinálni! Várom a képeket!

Dita,
Tegnap nagyon vicces hangulatban voltál! :D

Kata,
Én nem pelyheket szoktam venni, hanem a magot, és azt főzőm meg. A pelyheket amúgy szerintem simán belerakhatod a joghurtba.

Twist,
Neked is jó csapatépítést!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Otthoni gépünk nem jó, melóba meg itt volt a főnök, azért nem tudtam jönni.

A pocakosok nagyon csinik, a skacok gyönyörűek.

Dita jó képeket raktál fel megint, mint mindig.

Egyébként én köszönöm jól vagyok. Piroska 5 nappal hamarabb jött, de nem baj.

Zsuzska akkor pihizz otthon.

timejka
 
 


Morning csajok! Elkezdődött a várva várt pihi. De valahogy még nem találom a helyem . Olyan furcsa itthon lenni. Tegnap ahogy beszálltam a kocsiba és jöttem hazafele csak úgy csorogtak a könnyeim. Még itthon is. A férjem meg is jegyezte ne pityeregj hát nem kirúgtak ott lesz neked a Möve majd ha visszamész. Persze most azon drukkolok hogy tapsoljanak vissza még novemberre 80 órára olyan jó lenne. Addig meg van 3 hetem pihenni. Amúgy idáig nem igazán éreztem Oroszlánt sűrűn ugrálni de most beindult. Tegnaptól fogva sokszor érzem hogy simogat, hogy rugdos egy picit. Lehet hogy mostantól már ez intenziv lesz?? Nemone, Monic ti hogy érzitek??? Na most mennem kell csajok hiszen vár a kényeztető masszás!!! Már hasra nem tudok feküdni marad az ülés!!!



További szép napot

Zuzka

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

továbbra is eltemet a munka, egyszer majdcsak vége lesz... :?

Zsuzska,

én határozott rúgást érzek akkor amikor Pindurka bejelentkezik. Simogatás félét nem. A rúgást sem sűrűn, általában délelőtt 2-3-at és éjszaka. Remélem marad ilyen nyugodt kisbaba továbbra is.

Boni,

a krokodilos dalnak és megint a szövegét láttam csak , a dallamát hogy lehet meghallgatni? Vagy balfék vagyok és nem tudom hogy kell?

Dita,

igen, ma már csak egyet kell aludni. Ma délután kezdődik a szülésfelkészítő is, 1 óra elmélet aztán 1 óra terhestorna és légzőgyakorlatok. Várom, de annyira nem érek rá, hogy még az is eszembe jutott, hogy nem megyek. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic nincs dallam :wink:
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki megkapta a képeket, aki kért :)

Némóci!

Annyira csini a pocid!

Denika!

Itt is írom, hogy nagyon-nagyon sajnálom a babácskát :(

Szilvi!

Drukkolok, hogy inszem nélkül sikerüljön ebben a ciklusban a bébi :)

PCT ügyben: nálunk nem igazolta vizsgálat az ellenanyag termelést, csak erős gyanúja volt a dokimnak, hogy nálunk is fennáll a probléma. Két évig nem estem teherbe spontán, inszemmel meg elsőre, és ebből gondolta, hogy ez lehet a baj. Az ikrek meg spontán jöttek, igaz,szintén egy év próbálkozás és 3 sikertelen inszem után, fene se érti... Lényeg, hogy itt vannak :)

Twist!

Gratula a nagy lottónyereményhez :)

Monic!

A te pocid is szupercsinos, az 5 kiló meg nem is látszik.

Dita!

A képeidtől kifekszek :)

Viki, Boni!

Nagyon sármosak a pasik :)

Bumi!

Drukk szerdára, remélem mielőbb folytathatjátok!

Zsuzska!

Jó pihit :)

Tegnap voltunk 4d-s uh-on :) Hatalmas élmény volt. Viszont lesz egy komoly beszélgetésem a kisfiammal :) El kell magyaráznom neki, hogy a lányokra még nézni is csak szépen szabad, homlokon rugdosni őket pedig abszolút tilos. Még nézni is fájt, hogy miket művelt Eszterrel... Konkrétan az arcába ült, vagy a combját nyomta a nyakához, egyszer meg sarokkal homlokon rúgta. Mekkora harcok mehetnek bent... Eszterkém pofijáról nem is készült sok jó kép, mindegyiken belelóg Ádám feneke. Egyébként csodaszép két kölök, és makkegészségesek. Most épp fejjel lefelé voltak mindketten, de ahogy elnéztem őket ez egyelőre még kb 10 percenként változik :) És akkor a képek:

Ádámbátyám:







Kép

Kép

És Eszter:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Gyönyörűek a pöttömkéid!
Ádám nagyon harcias, remélem idekint Eszter majd azért visszaadja Ádámnak! :wink: :lol:
A két csaj majd ráncbaszedi! :lol: :lol: :lol:

Egész délelőtt dódoztam!
Rekord sebességgel összeállítottam egy rakat anyagot.
1 órától meg úgy döntöttem, hogy pihi van, mert a reggeli meló felért az egész napival! :lol:

Úgy ennék valami fincsi főzeléket, de ma tutira husit kell gyártanom, mert tegnap káposztástészta volt, és már azon is ki volt bukva a párom, ha ma meg csak főzelék lenne be is adná a válókeresetet.

Takarítani és főzni is kéne ma meg bevásárolni, de annyira nincs kedvem semmihez! Tegnap is egész délután szerelmes filmet néztem a kanapén a pléd alatt! :shock:
(na jó utána kivasaltam) :roll:

dita75
 
 


Évi,
Tényleg csodásszépek a gyerkőcök! :D Biztos szűk már a hely nekik, azért harcolnak ennyire, de legalább már bent megedződnek, mert utána meg majd Anya figyelméért kell majd harcolni. :wink:

Zsuzska,
Én az elején csak olyan enyhe simogatásfélét éreztem, de napról-napra egyre erősödnek az ütések, vagy rúgások. Általában délelőtt szoktam érezni, illetve este amikor lefekszem a tévé elé kikapcsolódni.
Jó pihenést! Biztos jó volt a masszázs! :D

Monic,
Hát, sajnálom, hogy ennyi plusz munkád lett a gép miatt! :(

Képzeljétek, rendeltem szoptatóspárnát, és végre elkészült, ma megyek érte! Innen rendeltem, mert sokkal jobb ára van, mint máshol, és azért nem mindegy, hogy 4000 Ft, vagy 10.000 Ft-ba kerül... http://www.szopiparna.hu/hasznalatiutmutato.html

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évikém!
Nagyon szépek vagytok!!! Aranyos képek!!!
20150601134430
 
 


Évi légyszi küldjél nekem is képet. Köszi előre is!

Dita ne is beszélj kajáról. Napok óta úgy ennék vlamit, de nem tudom mit.

timejka
 
 


Kihalunk???????????????????????????????????????????
????????????????????????? vagy mi??????????????????

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Évi,
nagyon jók a képek szerintem, bár tényleg jobban látszik Ádám :lol: Nagyon aranyosak :lol:

Monic,
nagyon várom a holnapot!!!!! Izgulok értetek :wink:

Nemone,
köszike! Én mindig pelyhet veszek, de már arról is hallottam, hogy megfőzik, de úgy olyan trutyis lesz. De ha szerinted lehet nyersen is enni, akkor maradok ennél a változatnál. :lol:

Timejka,
a kajával én is úgy vagyok, hogy úgy ennék valamit, de nem tudok rájönni, hogy mit. :roll:

i.kata
 
 


Megjöttünk a szülésfelkészítő tanfolyamról, nagyon-nagyon jó volt. Az első része elmélet volt és filmet is néztünk a szülésről és csecsemőgondozásról. Utána 1 órás terhestorna és légzőgyakorlat tanulás következett, hihetetlenül jólesett, át lettem mozgatva, holnapra szerintem izomlázam lesz. Viszont könnyűnek és fittnek érzem magam, szerintem Pindurkának is nagyon tetszett. Nagyon várom a következőt, még 9 alkalom van hátra.

Mindjárt visszaolvasok és reagálok. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi,

nagyon szépek a gyerekek, Ádám jobban látszik mint Eszter. Ádám elég férfiasan adja elő, remélem ha kint lesznek akkor Eszter is visszavág néha :lol:

Kata,

én is nagyon izgulok, elsősorban ezért, hogy Pindurka minden porcikája rendben legyen.
:wink: Uh után jelentkezem :wink:

Dita,

pihend ki magad, gondolom jól elfáradtál ma, hogyha már délelőtt halálra dolgoztad magad :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Holnap már hajnalban Pestre megyünk, utána Kecskeméten egy helyre még és utána uh-ra, úgyhogy már reggel sem leszek. Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic

Nagyon várlak a hírekkel!

dita75
 
 


Jó reggelt!

Monic kiváncsian vároim Uh eredményt!

Évi gyönyörűek a "tojásaid " :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Moncsi!

Drukk az uhuhoz!!!
Picike! Lábakat szét!

Bumi!
Eredményes Kaális megbeszélést kívánok!!!
20150601134430
 
 


viszem vissza dokihoz Zsigit, mert köhög, orra is folyik, meg az elöbb hányt :cry:
Vendég
 


Boni!
Jobbulást a kis drágának!!!!
20150601134430
 
 


köszönjük!remélem semmi komoly!..szerintem holnapi oltásról is lecsúszik...nem tom mikor fogja megkapni :roll:
Vendég
 


Zsigi gyógyulj meg!

Monic kíváncsi vagyok!

timejka
 
 


Jó reggelt!

Boni,
Sajnálom szegény Zsigit!

Kép

Monic,
Drukk az UH-hoz! Kíváncsi vagyok ő megmutatja-e magát? :wink:

Bumi,
Drukk a megbeszéléshez!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic, megöl a kiváncsiság hogy sikerül-e meglátni a kislányodat, jaj neked annyira kislányt tudok elképzelni :lol:


Kata, igen én vagyok a kikás, köszi szépen az infót. Lehet elnézünk. DE a helyzet az hogy férjem babonás. És december előtt nem vásárol semmit a bébinek. Megvárja hogy a 28 hét leteljen.


Évi, Ádám jobban láccik, hihetetlen milyen jók ezek a felvételek. Eszter is csodás, ő kis elnyomott :wink: :lol: Jah és mondok valamit annak ellenére hogy soha nem találkoztunk személyesen veled álmodtam az éjjel. Olyan nagy pocakos voltál mint a valóságban és bent találkoztunk az üzletemben Budaörsön. És most jön a slussz poén, azért jöttél mert én hirdetést adtam fel és szerettél volna nálunk dolgozni. Igy pocakosan egy pár hónapot. :lol: Ekkora baromságot persze csak én tudok álmodni :twisted: , de azért jó volt veled találkozni ha még csak álomban is :lol: :wink:

Nemone, te mikor mész legközelebb uh-ra??? Most nekünk szünet van egy darabig. Engem a doktor bácsim két hét múlva okt 28-án néz meg, a 4D-re pedig okt 30-án megyünk. Megnézzük Oroszlán kire is hasonlit a családban. Bár sokan azt mondják hogy a férjemmel nagyon hasonlitunk egymásra akkor pedig nehéz lesz kivenni majd a vonásokat.

Kép
pgsuska
 
 


Kép

Nagyon kihalt ma a topic...

Zsuzska,
Nem tudom mikor kell mennem legközelebb, mert legutóbb csak vérvételeket írt ki nekem a doki UH-ot nem, és azt is csak a 24. hétre. Majd 30-án azért rákérdezek, de lehet, hogy november elején elmegyünk mi is 4D-re.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Megjöttünk dokinénitől, tüdeje tiszta, torka nem piros, kaptunk másik orrcseppet.széklete a hurut most ürül ki a szervezetből..megkönnyebbültem ..bpocs, megyek etetni, főzni
Vendég
 


Boni!
Örülök,hogy minden rendben a kis manóval! ;)
20150601134430
 
 


boni: de jó, hogy minden ok! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Monic hívott, minden rendben van velük, majd megpróbál feltenni képeket :lol:

Boni,
gyógypuszikat küldök Zsiginek.

i.kata
 
 


Kata!
Ésssssssssssssssssssssssssssssssssssssss? Fodros bugyis? Gatyás?
20150601134430
 
 


Viki,
nem árulhatom el :wink: Majd Monic elújságolja :lol:

i.kata
 
 


i.kata írta:Viki,
nem árulhatom el :wink: Majd Monic elújságolja :lol:


a francba! nem ér, hogy te már tudod! Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: