Új privát üzeneted érkezett!

pompon!! én is szoktam nézegetni ezt az oldalt a ciklus vége felé :)

te hol is méred? nagyon jó a hőd!! te szedsz vmi gyyógyszert?

KépKép
dike
 
 


MINDEN ELVESZETT? AMIT ÍRTAM..... :evil: :evil: :evil:

Eddig is úgy voltam vele, hogy a megintes babák gyönyörűek, de most aztán végképp úgy vagyok vele... Dóri, Gergely, Ádám... Szépeségesek vagytok...

Gaby, én is sokat gondolkodtam a köldökvéren, de én is kicsit lehúzásnak érzem. Szerintem messze nincs benne annyi lehetőség, mint amit elmondanak. Nem mondom, hogy hazudnak, de nagyítanak az tuti. Inkább úgy vagyok vele, hogy ne legyen rá szükség soha!!!

Mami!!! Örülök, hogy javulnak az értékek. Csak így tovább. A súlybecslésre ne adj sokat, csak kb. mérnek, de szuper, hogy ilyen nagyok már!!! Növögessenek csak még!!!

Kukac... Sajnálom a tesztet, de örülök, hogy így állsz hozzá, HAJRÁ LOMBIK!!!

Gyugyi! Tényleg jó lenne egy tali. Babások babákkal és leendő babások és mindenféle egyvelege ennek a 2 kategóriának. :D Én nekem is noszalgiázhatnékom van már (ez igen furán hangzik, de eltűnt a kisbabám és lett helyette egy örökmozgó, kajakunyeráló pincsim. :D Néha szoktam Neki mondani, hogy biztos megette az én kisbabámat, biztos ott van abban a hatalmas pocakjában!!!)

Fenci! Én töltött káposztát főztem. :)

Na most megyek, mert tegnap csináltam tiramisut, és bevágtam 3/4 tállal és mindjárt kidobom a taccsot.....

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike, én is a ciklus vége felé nézelődök, amikor túl lassan vánszorognak a napok. :)
Hüvelyben mérem a hőt és premenset szedek, bár az nem igazán gyógyszer. Bromot még nem szedek, várom a leleteimet.. majd talán utána, bár őszintén szólva nagyon szeretném kihagyni a bromós élményt, valahogy úgy érzem, hogy anélkül is menni fog... Pé-met nézték a múlt héten, volt, a méhnyálkahártyám pedig klasszul felépítette magát 10mm-esre, ami szuper, úgyhogy örülés. Most már csak csendben várakozok. :)

Miért pont nyári babát szeretne a párod? Mármint azon kívül, hogy nyári baba egyenlő azzal, hogy mostanában babásodtok be. :)
Vendég
 

 
 

pompom! na akkor eddig neked minden stimmel :D szuper!! hányadik napon volt péd? és mennyire esett le a hőd? csak azért kérdem mert azt irtad h alapból magasabb? :idea: mikor lesz meg a leleted?

KépKép
dike
 
 


ja és a párom?? hát azt mondja azért mert h nyáron milyen jó lesz kint tologatni, nem fog ő se mi se fázni :D még azt is mondta h ha most nem jön össze akkor halasztjuk jövő ilyenkorra!! na mondtam neki ezt most fejezd be, te nem vagy normális, majd én várok neked még egy évet mi??? na de aztán ugy se ugy lesz!!!!!!! ő is tudja, csak szekált! jó móka. ja és a párom 27. én megy andrologia és sperma vizsgálatra.

lányok, szerintetek ott mit csinálnak vele?, csak a spermát nézik, vagy esetleg a végbelébe is turkibutikozni akarnak? :D
szerintem akkor ő ott hagy csapot papot :D
volt már valakinek a párja?

KépKép
dike
 
 


Dike!

Nekem a barátnőm férje volt és "turkibutikoztak" :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


DIKE!

nekem is vót az uram és nem nyulkáltak be hálistennek... :lol: bár őt nem zavarta volna szerintem, mert aranyér miatt már többször esett meg vele ilyen csúfság... :oops: állítása szerint ilyen arcit vágott :shock: :wink:

Pompom!

nagyon szurkolok neked is erre a hónapra... :lol:
Vendég
 


SZiasztok!

Tegnap volt Sangriázás, az étteremben is és itthon is. :lol:

Gyugyi, én nem nézek tévét, csak olyan későn keveredtem a gép elé!

Mami, gratula a babákokhoz, nagyon szépen nődögélnek, csak így tovább!

Bocs, hogy nem tudok mindenkinek írni, majd télen többet jövök... :oops:
Vendég
 


Dike, 36.4-re esett le a hőm a 36.9-ről, másnap 36.5 volt, aztán felugrott 37-re, 37.1-re és most úgy néz ki, hogy ott stabilan tartja magát... no majd meglátjuk. :) Jó dolog ez a hőmérőzés, mármint jó az, ha az ember tudja mi zajlik a testében, de ha azt nézem, hogy kevesebb alvás, egy nátha, egy fogorvosi kezelés, gyógyszerek szedése, egy kis pia kihat a hőre, akkor máris úgy érzem, hogy nem kell stresszelnem magamat azon, hogy mikor merre ugrál az a higanycsíkocska. A pém a 11. napon volt, de ez normális nálam, mert rövid ciklusaim vannak, 25-26 naposak.

Párodnak meg üzenem, hogy minden évszaknak megvan a maga szépsége. :) Remélem hamar túlesik a vizsgálaton... én úgy tudom, hogy a heréket vizslatják, herevisszeret keresve, a hátsó bejárat "feszegetése" :) meg talán orvosfüggő... nem tudom. Mindenesetre a férfiaknak tényleg szokatlan lehet az ilyen belepofátlankodás az intim részeikbe, mi nők, hm.. legalábbis én már egész régóta szokom a nőgyógyászt, rákszűrést, hüvelyi uh-t, satöbbit. Lassan már uncsi. :)
Vendég
 


Bocsika, nem tudtam választani :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Hétfő van. :? Belehalok......

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska :)
Elhiszem, hogy nem tudtál választani!!!! :D Helyes a kis gömböc! :wink: Apjuk hazaköltözött mér?

Dike :)
Az enyémnek nyúkáltak. Furcsán járt aznap.... :roll:

Pompom :)
Jól hangzik! Reménykedjünk. :)

Sleepein :)
Hát akkor én mit szóljak! :lol: Anyányi nagylányomat már nem én babusgatom.... 8) A fiam, ha az ölembe ül, kinyomja a szuszt is belőlem! :lol: :lol:
Na, majd a tavasszal/nyáron élvezkedünk! :wink:

Mami :)
Már nem sok időd van gondolkodni! Ha ott motoszkál a "talán", akkor ne kérj csomókat! Bár, ha megvannak maszatkáid a frigóban, akkor lehet, nem?? Vagy, hogy is van ez?

Vicky :)
Csuda egy pocak! Te sem híztál ám máshova......

Krisz :)
Ez a fokhagymakapszula jó a koleszterinre is? Bár én megeszem/enném minden nap a natur fokhagymát is....Csak az a szag!!!! :roll: Zapa menekül. :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült. Nem osztódott megfelelően. Nem lesz beültetés. :(
Nem ez életem legjobb napja. Szenvedtem a semmiért.
Még nem tudom legyen-e folytatás. Lehet, hogy hagyni kéne ezt az egészet, nem akar ez nekem összejönni. Szeretnék babát, de azt nem szeretném, hogy rámenjen az egészségem, az életem.
Még gondolkodom. Jövő hónapban kezdhetnénk is.

Köszönöm Nektek a sok bíztatást.

Kép
mofly
 
 


Mofly :(

ÓÓÓÓ, annyira sajnálom. :cry: cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Veled érzek, egy nagy ölelést küldök neked.Pusz :

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Mofly, sajnálom... :cry:
Vendég
 


Mofly...
:cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
zapáné
 
 


Mofly!
Kép

Vicuska!
Nagyon szép a babád!!! :lol:
Tapolcára nem megyek, majd ha elmúlt telefonálok.

Krisz!
A nega teszten lett később egy halovány csíkocska. Nem mérek hőt és nem tesztelek újat, mert megjött rendesen, niagar van. Ami jó, mert eddig a műtétek elött alig volt. Most legalább kijön rendesen és nem etetem az endóimat! :wink: :lol:

Sleepin!
Köszi! :lol:

Lmami!
Neked is köszi! :lol: Vonalzót méér ne cseréljek? :shock:

Princzike!
Köszi Neked is! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gyugyi :D

Igen, megpróbálkozunk a spontánnal és mint mindig, most is reményt fűzünk hozzá. :wink:

Vicky :D

Azt hiszem ez a munkahelykeresés most inkább megelőzés, nehogy kirúgjanak. Sajna egyre jobban úgy érzem el kell mennem. :cry:
És addig nem is akarom beadni a felmondásom, míg nincs egy új biztos helyem. :wink:

Zsófi :D

Akkor most már mindent bele és hajrá lombik!!!Piri meg menjen a búsba az endoval együtt! :evil:

Krisz :D

Milyen volt a motorozás? Jó időtök volt.

Vicuska :D

Apát most tényleg fenékbe kellene billenteni. :evil: Mondd meg neki ne csináljon ilyet, legyen rátok tekintettel! Miért vesztetek össze? :oops: NEm csodálom, hogy nem tudtál választani.

Vicky :D

Húú mekkora pocid lett. Nagyon csini kismami vagy. :wink:

Megyek dolgozok egy kicsit. Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Reggelt! :D

Kép

Mofly drága!
buksisimi megy :( :( :(
szerintem ne add fel! :) nekem is a 4-ből csak 3 termékenyült meg, és 2 kezdett el tökéletesen osztódni és 1 maradt meg....ezzel azt akarom mondani, h a kövinél biztos több petikéd lesz és klassz esélyekkel indultok!!!!!! :lol:

Zsu!
hááááááááát, akkor tényleg keress vmi jó helyet :) :shock:

Kukac!
tecc a vonalzód! :D szerintem Mami azért mondta, mert neki is olyan van, mint neked volt :wink:

Vicky!
jajj, de csini vagy :P :P irígy :oops:

Dike!
enyémnek is benyúltak :lol:

Gyugyi!
tegnap mit kapott tőled a Zapa? :roll: :lol: :wink: :wink: :oops:


Kép

mi nem békülünk ....
Vendég
 


Mofly!!! Nagyon sajnálom, de ne add fel!!! Mondjuk ha még gondolkodsz, akkor tuti nem fogod feladni! Persze megértem, az egészséged nagyon nagyon fontos, de sikerülni fog, sikerülnie kell!!!

Hát szerintem párom esetében az orvos 1 hatalmas monoklival jött volna ki, ha ilyet próbált volna csinálni vele, mint amit írtok... Tuti nem hagyta volna.

Gyugyi! Te nyertél! :) :lol:

OFF: Szoptatós Anyukák: Ki az akinek megjön, vagy csak akar szoptatás alatt? Csakmert nekem időnként (persze nem havonta, mert az nem én lennék) pár napig görcsöl a hasam, majd egyszercsak elmúlik. Ilyenkor meg akar jönni??? Vagy menjek orvoshoz, hogy mitől van? Mondjuk lehet nem kéne már kenguruban cipelni Bendust (9,5 kg körül van), de bkv-ra fel nem szállok máshogy!!!) Ötletek?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mofly
Kép azért ne add még fel :(

Vicuska
mi az hogy nem békültök :shock: naaaa neeeeeeeee máááááááááá
minden kép szuper :D

Mami
az igen, szép nagyok, jól tartok őket :D :P :wink: az jó, hogy jobb lett a vérkép

Kép
gaby25
 
 


Halihó!

Gaby!
a keményedésekre szedek gyógyszert, ami általában segít, de sajna még így is vannak olyan napok mikor egy-két órára besürüsödik, és sajna nem tudok ellene mit tenni!! :cry: :cry:

Vicuska!
Szép a babácskád!!! :P

Vicky!
Jó kis pocid van, csini vagy!! :lol:
Pajzsmirigyed rendben van mostanság?

Mami!
Te vagy a következö!!! Szép nagyra növesztetted a pocaklakókat!! :lol: :lol:
Neked császár lesz? Bocsi ha már írtad! :oops:

Mofly!
Nehogy feladd! Következö alkalommal tuti osztódni fog!!!!!! :wink: :wink:

Nálunk hétvégén elkészült a gyerekszoba. Fotót dobok a hétvége körül,mert még rendeltünk baldahint, fejvédöt, pelenkázó alátétet a neten és a héten érkezik. :) Úgy lesz teljes az összhang!! :lol:
susy75
 
 


Vicuska!
Na ne mááááár. Hogy lehet ilyen bunkó! Nem zavarja, hogy a gyerekét hordod a szíved alatt? Vonalzómat visszacserélem. :lol: Majd. Most tetszika virág, mert a kedvem is ilyen virágos. :wink:

Viki!
Az előbb kimaradtál! Gyönyörű a pocid! :lol: Tiszta irígy lettem. :oops: :lol: :wink:

Zsu!
Köszi, aranyos vagy! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Mofly
Nagyon sajnálom :cry:
De azért ugye nem adod fel .... :roll:

Vicuska
Nagyon jók a képek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Suzy!
sajnálom a fránya keményedéseket :evil: , de a lényeg h a babó jól van :lol:
kivi vagyok a képekre :P

köszi mindenkinek a babadicsiket :D

na, megyek, berakom a kezdő hastánc dvdt és táncolok egyet a babának :lol:

(le kéne fogynom mire megszülök, mármint hogy csak a hasamra gyarapodjak, máshova meg ne :oops: :roll: :? )

hun vagytok?????????????????????
Vendég
 


Esti bekukk....

Négyig meló....

Kép

Fél hatig....
Kép

Kipurcantam. A gép meg tetülassú, a gyerek megint tölt le valamit a másik szobában. :twisted:

Vicuska :)
Jól.... Kép ....meg egy sípulcsit! :lol: :lol:
Apjukkal meg tessék békülni! :wink:

Zsu :)
No, akkor mindent bele. Próbálj közben nem a petécskéidre gondolni.... :roll: Nekem nem ment. :? Bezzeg most.... :lol:

Sleepin :)
Mivel én sokáig szoptattam, mind a kettővel megjött közben. Őket nem zavarta. Sőt, még terhes is úgy lettem. Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg a dokit!

Suzy :)
Várom a képeket!!! Szeretem nézegetni.... :D

Gaby :)
Egy pocakfotót Te is dobhatnál!

Kukac :)
Az jó, ha virágos a kedved!!! Sokat számít! Én meg el vagyok havazva... :lol: :lol:

Minnyá villog a póker.

Megyek, csobbanok egyet.
Kép

KépKép
zapáné
 
 


SZiasztok!
Én is itt vagyok, olvasgatlak Benneteket...
De már nem sokáig, megyek fürödni.
Vendég
 


sleepen, nekem Petivel nem jött meg szopi alatt, csak 10 honapos korában, rá 2 hétre elapadt a tej. hopgy melyik váltotta ki a másikat, nem tudom. Most Davival 5 honaposan jött meg, és 14 honapig szoptattam, semmi összefüggés nem volt. Azt olvastam valahol, hogy a szervezet elinditja a peteérést, de nem mindig sikerül beérnie a petének (vagy nem elsö probálkozásra, hanem csak pár nap mulva egy ujboli probálkozásra érik meg éslöködik ki). Lehet, nálad is ez van. Meg kéne figyelned, milyen idöközönként jön ez a görcs, bár irtad, neked nem 28 napos ciklusok voltak. Leht ám, hogy a szopi majd rendbehozza a hormonokat:)
Vendég
 


Gyugyi
az még csak hájas pocak, nem babás :lol:

Vicuska
apa otthon alszik?

Voltam leletekért. Hát bacim van sajna, kell szednem augmentint :(
5.2 vércukor az ok? :roll: Nem mondott a doki rá semmit, gondolom jó :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok csajok! :D

Vicus :D Nagyon édes a babácskátok minden képen! :D Azért beszéltek apával??? :oops: :roll: Jó lenne ha kibékülnétek!!! :oops:

Vicky :D Gyönyörű pocakfotó! :wink:

Mami :D Tőled is pocakfotót kérünk szépen! :wink:

Gyugyi :D Így már értem a műtétet. Biztos minden rendben lesz és utána felszabadultan szerethetitek egymást Zapával! :wink:

Kukac :D RMPPB!!! :evil: :evil: Hajrá lombik! :wink:

Mofly drága :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom... :cry: :cry: Ne add fel, decemberben már félig sikerült, most is sikerülni fog!!!! Nagyon drukkolok és küldök egy nagy ölelést!!!

Susy :D Babaszoba fotót várjuk! :wink:

Jóéjt mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Szép estét csajok!

Mióta babáznak a csajok elég gyér a forgalom! :roll:

Viki!

Nagyon csini vagy! Szép nagy pocak! :wink: Jól van a szemed?

Vicuska!

Nagyon édi a babátok és mintha az egyiken integetne! :P

Gaby!

Az tökéletes! Sajnálom a bacit, de hipp-hopp rendbejössz az antibogyotól!

Mofly!

Borzasztóan sajnálom, de ne add fel! Megértem, hogy most ott vagy ahol nem szeretnél! Pihenjetek kicsit és ha úgy érzed, hogy elég erős vagy vágjatok bele újra! Addig is spontánra még mindig van esély! :wink:

Susy!

Majd dobd a fotókat, nagyon kiváncsi vagyok! Biztos nagyon szép, főleg amennyit kreatívkodsz! :wink: Én is elkezdtem jósolgatni, de ez már normális! Először azért megijedtem, aszittem menten megszülök! :shock:

Sleepin!

Jól rémlik, hogy úgy jött össze Bendi, hogy nem volt ciklusod, ugye? Bármi lehet, lehet, hogy peteérésed van! Na meg ekkora súlyt cipelni! :shock: Nekem csak 2 hónapig volt tejem, igaz nem szoptattam csak fejtem és ahogy elapadt a tejem csak akkor jött meg! De lehet akkor is így lett volna, ha nem apad el!

Zsú!

Drukkolok, hogy bebabásodj még mielőtt váltanál! Félrekacsintgatni azért lehet, hátha megtalálod álmaid munkahelyét!

Dike!

Apjuknak sem nyúltak fel, csak a golyókat matatták. Szerencésre, mert kiderült, hogy a herevisszere van! De tényleg orvosa válogatja!

Gyugyi!

Ne is mond! Apjuk is mindig töltöget (Susy oldaláról :P ) utána meg vissza, így állandóan lassú a net! De most nincs itthon, így leállítom, mielőtt hazajön meg elindítom! :oops: 8)

Fenci!

Olyan jó látni a vonalzódat! Pedig mégcsak most teszteltél! :wink: De ez érvényes minden kismamira! Ha benneteket nézlek csak úgy rohan az idő! :roll:

Zsófi!

Drukkolok, hogy már hármasban tölthessétek apjukod szülinapját! Zebrás tortát neki! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Jót táncoltatok? A zene megnyugat. :wink: Már kérdeztem, de nem emlékszem min vesztetek össze. :oops: Tessék kibékülni!Küldjük apának a fenékbebillentést?

Gyugyi :D

Szerintem nem lesz olyan, hogy ne a petikémre gondoljak, amikor azt szeretném,hogy baba legyen. De megpróbálom kikapcsolni az agyamat ez ügyben. Majd egy hónap múlva megmondom, hogy sikerült.

Gröni :D

Köszi,most eléggé félrekacsintok munkaügyben. Keresem álmaim munkahelyét. :D Te mondod, hogy rohan az idő? Már csak 6 hét van a szülésig nektek is. :wink:

Nya elteszem magam holnapra.Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Igértem mezítelen pocifotót! (Bocsi, Gyugyi, hogy ilyen sokáig várattalak!!:oops: :oops: )

30+2
Kép
susy75
 
 


Gröni
köszike :) és ti hogy vagytok?

Susy
szép poci :D

Kép
gaby25
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Susy :)
Méretes pocak! :D
Ilyesmi melegítőgatyát szeretnék, csak nem kapok. Decatlonban nézegettem. XS derékban jó, csak 15 cm-rel hosszabb, mint én. :shock: Asszem, a gyerekosztályon kéne keresgélnem. A 158-as méret talán jó! :lol: :lol:

Zsu :)
Hát, igen.... Nehéz kikapcsolni az agyat. Küzdöttem vele én is. Sikertelenül.

Gröni :)
Rohamosan közeledik a vége Neked is!!!! Most már minden rendben lesz. Varratok meddig is maradnak?

Fenci :)
Te meg a félidőhöz araszolsz! Lassan kiderül a baba neme is! Izgi!!!

Gaby :)
Oké, akkor várok türelemmel.... :)

Tavirózsa :)
Tegnap meddig viribültél? :)

Na, megiszom a második félkávémat....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Tegnap korán lefeküdtem...ma meg korán keltem.
(Már dolgozóban vagyok...)
Tesómék voltak nálunk, Barnikáztam. :lol:

Susy, de szép pocak! :D

Szép napot!
Vendég
 


Na, laptető...
Pedig nekem már nem aktuális...

Bezzeg, amíg kellett volna, soha nem jutott!
Vendég
 


Halihó!

Gyors bekukk a szünetben.

Susy
Szép pocak. :lol:

Mofly
Sajnálom. :( Tudom milyen csalódás ez, mögöttem is van vagy 5 sikertelen inszem meg 2 sikertelen lombik...De több nem lesz!!!Mert nem lehet!!! :D Kívánom, hogy minél hamarabb feldolgozd a csalódást és sok sikert a kövi ciklushoz...spontán vagy lombikkal!!!

Gyugyi
Milyen műtét??? :shock:

A motorozás jelentem szupi volt.Szépen sütött a nap.Lementünk Aggtelekre, ott ücsörögtünk vagy egy órát..és jöttünk haza. Lefotóztam egy darázst nagyon makroba...tök jó lett. :D Fenn van myvip-en...de majd felrakom ide is vmikor.

Nálam 12.cn.Hőm tregnap 36,5 ma 36,7.Ez még nálam alacsony...ma már össze kellene bújnunk apával...tegnap eléggé kiakadtunk mindenen...úgyhogy nem úgy alakult az este. :( Nehéz dolog jól szervezni mindent...de erről már írtam...igyekszünk csak nem mindig jön össze. Mondtam neki, hogy csak a jó oldalát nézze mindennek meg keresse a kiutat...mert nem akarok stresszt és nega gondolatokat...de hát mondani könnyű....

Na mennem kell...pusz mindenkinke!!!
Csodásak a pocik és babók is mégegyszer!!! :lol:
vizkriszisback
 
 


Reggelt! :lol:

Gaby!
cikorrol gőzöm sincs, nekem olyat nem is néztek. :shock: bacid a pisidben volt? :roll: nekem is kellett rá antibiotikum, kivi vagyok mikor jön meg a tenyésztésem eredménye...
tőzegáfonyát is eszek, az jó ilyenre 8)

Fenci!
pocifotód ho marad? :D

Gröni!
igen, integet az egyiken :lol:
jóslófájások?mikor szednek varatot? :roll: :P

Zsu!
tánc jó volt, minden napra lesz torna+tánc is :lol: kell a lelkemnek :)

Gyugyi!
xs-es méret?????????????? :shock: :shock: :roll: :roll:

Tavirózsa!
laptetű....... :P biztos h nem aktuális már? :roll:

Krisz!
ti mindíg olyan szép helyeken jártok..... :wink:
min akadtatok ki? :roll:

nálunk a helyzet változatlan... :( én úgy gondolom, neki kellene bocsánatot kérnie, vagy virágot hoznia, vagy átölelnie....stb, szóval kezdeményeznie...de nem teszi, így én se....lényegtelen min vesztünk össze ([size=9]kicsit sokat ivott mostanában, hát ezen...meg minden más(szülei, rokonsága) fontosabb nálam.... :? :evil: )
szóval patthelyzet....csak ez az egész asszem engem jobban megvisel, mint őt...... :( :( :([/size]
Vendég
 


Vicus
Remélem hamarosan rendbe jönnek a dolgaitok!!!Szorítok!!!
Nkünk mindig az a nóta:estére hullák vagyunk, a párom meg iszonyú fusztrált mert fele annyi dolgot sem tud egy nap alatt elvégezni mint amit szeretne.Napi legalább 8 órát dolgozik a boltunkban(minden nap, ha az anyukája késik...ami szokása...akkor többet), vásárolni is inkább mi vásárolunk a boltnak, anyuját mindig noszogatni kell. Ott van neki az egyetem, az sem egyszerű, a bolt neki csak átmeneti megoldás mert amúgy anyagmérnöknek készül...szóval nem ez álmai állása. Idegesítik a bunkó vevők (nem mind az :D ), a rendetlenség amit anyuja csinál bent a boltban...mert ő nem olyan pedáns.Hogy nincs ideje kikapcsolódni, 5-6 órákat alszik mindezek mellett.Ha meg végre kikapcsolódik lásd motorozunk, akkor utána minden baja van, hogy e miatt sok minden másra nem volt ideje. A forma 1-et is 3 adagban néztük meg, a haját sem bírtam még levágni, a tanítványai is mindig későn válaszolnak az sms-eire..így nem tud tervezni, vagy ha már tervezett, felborítják a tervet.Elege van a boltból megmaradt rengeteg kifliből, zsömléből ami néha ránk marad..és feszt azt kell enni, de elege van abból is, hogyha sok időt töltök a főzéssel, és ezzel is fárasztom magam.Elege van, hogy szétdolgozzuk magunk és mégis sok adósságunk van .Ilyenkor elfejelti, hogy 400 volt a motor és 200nál is több az Anglia...na mindegy.Na meg az endo meg a lombik stb.stb.Szóval ilyenek.Ki van már teljesen.
Nekem sincs sok időm, de én töbször alszok du. amikor van egy kis időm tanítás és tanítás között.Én tudom mit bírok.Hiányzik nekem is sok minden, kéne tornáznom, németeznem, szakdogát írnom...hogy egyéb szórakozásról ne is beszéljek.
Hát ezek mennek....de próbálkozunk. :D
vizkriszisback
 
 


Vicuska
kenetben és pisiben is volt baktérium :( te is augmentint szedtél?
vettem még mellé floragint, meg ajánlották vegyek normaflort, hogy antibogyótól gomba ne legyen
Háát hallod, nem irigyellek most apjuk helyzet miatt :cry: előfordult már ilyen máskor is? :? és a szülei ilyenkor nem beszélnek a fejével, hogy húzzál haza a terhes feleségedhez, és öleld meg ? :evil:

Krisz
húú, én félek a motorozástól :?

Kép
gaby25
 
 


Köszönöm a pocak dicséretet. igyekszünk... :lol: :lol:

Gyugyi!
az AWG-ben vettem a melegítöt, nem tudom otthon van e olyan.
Viszont nem túl jó minöség ,eléggé kinyúlt. Bár most hasznát veszem,mert szrintem tudom végig hordani. :wink:

Gaby!
Szerintem jó a cukor eredmény, de a terhességi cukorot késöb szokták nézni. Neked miért csinálták ilyen hamar?

Vicuska!
Még szép, hogy apának kell elnézést kérnie, én se kezdeményeznék... :evil: azért most már feladhatná kos büszkeségét!!!!
susy75
 
 


Krisz!
abszolút megértelek....nálunk is ez volt a helyzet, amíg babás nem lettem..sose találkoztunk, egy helyen dolgoztunk, de váltásban, egyik hétvégén ő ügyelt, a másikon én, ez volt minden 2.éjszaka is....a 3.szabad hétvégén meg mindíg mentünk a szüleihez.... :? és általában ott is alkudtunk(70 km-re laknak)....kicsit már betelt nálam a pohár, hogy mindíg ez a felállás...kettesben nagyon ritkán, szinte soha nem mentünk el sehova(pedig régen sokat jártunk wellneshétégére, vacsizni, kirándulni,..stb.), ja és ő meg nem jön az én anyumhoz, csak félévente max. :roll:
a sok sikertelen gyerekprojekt se tett jót ennek..... :?

aztán most ha lehet még rosszabb a helyzet, mert én ugye itthon vagyok, mondjuk egy családi háznál ennyi állattal ami nekünk van sosincs vége házimunkának, de azért több időm van gondolkodni...
ő meg ugye míg nem lesz helyettem ember(talán nov-től lesz), addig dupla annyit dolgozik, minden 2.éjjel és hétvégén ügyel.
fáradt, kimerült.....hazajön késő este , eszik, fürdik és alszik...én meg azt várnám h menjünk el valahova, vagy csak beszélgessünk a teraszon, érdeklődjön hogy hogy vagyok...stb.

de akkor is azt mondom, h én vagyok a babás, és az érzékenyebb,neki ezt meg kellene érteni...és több időt, kedvességet, energiát áldozni a kapcsolatunkra.... :roll:

hűűű, bocsika, de kicsit sok lett..... :shock: :oops:


Krisz!
remélem nálatok is rendeződnek a bajok :wink:

Gaby!
nekem eddig csak pisit néztek, abban volt a baci é Zinnatot szedtem, de az augmentin is jó. :)
Vendég
 


Suzy!
attól tartok h ő sem fog kezdeményezni....akkor már megtette volna....tegnap este is azt hittem, virággal állít haza de nem... :(
Vendég
 


Vicuska!
És ha Te kezdeményeznél? Néha okosabbnak kell lenni. Tudom, hogy Te vagy a babás, de őt is meg lehet érteni. Ez a pasiknak is nagy változás. És néha annyira hülyék tudnak lenni. Nálunk is szokott hasonló szitu lenni. És ha én engedek, utána olyan hálás az uram. :lol: És rögtön bocsánatot is kér. Főzzél neki valami finom vacsit! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Sajnálom, hogy így összevesztetek. Remélem hamar kibékültök, s nem tart tovább ez a helyzet. Szerintem mindegy ki kezdeményezi a békülést, csak béküljetek ki. :wink: Kitartás, a férfiak néha nagyon bumburnyákok szoktak lenni. :wink:

Krisz :D

Nyugi, negatív dolgokat el kell hessegetni. Ti is egyenesbe fogtok jönni. Akkor ez a hónapotok még spontán?

Suzy :D

Nem tudom, megdícsértem-emár a pocidat. :oops: Nagyon szép. :wink:

Mindenkinek puszi!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Drágáim!

Tegnap hazajöttünk, nincs még időm visszaolvasni, szóval senkiről semmit nem tok....

Önző módon tezsek fel néhány képet, és amint túlélem a kezdeti rendezetlenséget,és lesz vmi napirend azonnal jövök, és pótolok!

Millió pusza mindenkinek

Kép
Boldogan!
Kép
A csomó, amit manó kötött odabent! Élet és halál határa!
Kép
A jóllakott óriás

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Ticsimű,
Ehhez képest nagyon szép kisimult babuci. Gratulálok!

Vicuska,
Nagyon sajnálom, hogy még mindig így áll a helyzet. Most már én is küldöm fenékbe billentésemet apjukodnak. Egyáltalán nem ezt érdemled, igenis tekintettel kéne lennie a várandós asszonykájára. Legalább az anyja beszélhetne vele. Lehetne annyi esze, hogy elmagyarázza a fiának, ez ilyenkor nem helyénvaló viselkedés.
Egyébként nagyon aranyosak az uh-os fotók, tök jó :)
Pont ezt beszéltük a párommal, ha folytatjuk legközelebb legalább 4 szóba jöhető tüsző legyen, különben hagyjuk az egészet. A múltkorinál ennyi is volt.
Neked nem kettőt tettek vissza?

Sajnos ez a mókuskerék téma nálunk is, meg sokmindenkinél nehézséget okoz. Én se sokat látom a páromat, és jövő márciusig, amíg befejezik ezt a projektet nem is lesz jobb, csak rosszabb. A rohadt pénzkeresés, megélhetési küzdés, lakáshitellel stb. nem kedvez a családi életnek. Sokszor nem könnyű, de át kell vészelni a nehéz időszakokat. Most hogy ilyen gazdasági válság van, belém is állt a frász, hogy mi lesz még itt.

Zsu,
Köszi az együttérzést. Sajnos még neked is elég friss érzések ezek. Jó lenne ha legalább a munkahelyeden nyugalom lenne.
Nekem is új munkahelyet kell keresnem, ahol normálisan bejelentenek. Ez befolyásolja a köv. lombik idejét is.

Zapáné,
Azért el ne fogyjál! Lassan tényleg a tiniosztályról öltözködsz. :)
Miért kell a műtét, citológiai eredmények miatt?

Tavirózsa,
Sajnálom, hogy téged is műteni kell. Nem lehet ezt még elhalasztani, hátha 3 hónap múlva jobb eredmény lesz?
Érdekes egy módszer, majd mesélj róla.

Köszönöm Mindnyájatoknak a lelki biztatást. Azt hiszem nem adom fel, ha már mindenki ezt mondja. Én is így érzem, de konkrétan nem is tudom miért? Ha 11-szer nem sikerült, akkor miért pont a 12. sikerülne? Teszek még egy utolsó kísérletet, és utána befejezem végleg. Úgy érzem futószalagszerűen csinálom-csinálom évek óta, de minek?
Megvagyok, de még nem vagyok jól. Kell néhány nap h összeszedjem magam.

Kép
mofly
 
 


Halihó! :D

Ticsi!
nagyon édesek vagytok így együtt :lol: !ez a gordiuszi csomó meg nem semmi!apa bent volt? :roll:

Mofly!
nekem mind a 3-at beültették, aki megtermékenyült 8)
hogy érted azt hogy 12.? :shock: és mi az h utolsó?na az se baj, mert az uccsó sikeres lesz úgyis :P :P

Kukacka!
neked nem ma kellett volna elkezdened a stimut? :roll:
ma telefonáltál Tapolcára? :roll: :lol:
ne sunnyogj, tessék mesélni :D

csajok, aranyosak vagytok.... 8) de ha most engedek, akkor minek duzzogtam 5 napig? :roll: :evil:

Kép
Vendég
 


Vicuska!

Én kitartanék a helyedben! Annyiszor engedtél már te, most neki kellene!
Menjen a francba! Minden pasi ilyen hülye??? :evil: :evil: :evil: :evil:

Mofly fel a fejjel, azért valahol megértelek téged is!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?