Új privát üzeneted érkezett!

Irdab jo szorgos nalad apa :) az enyem nem annyira, vagyis regebben igen de a projekt leblokkolta kicsit :( meg en ha faradt voltam siman visszautasitottam :? talan ezt sem kellett volna, mert ez is visszavett a dologbol...

Puszi csajok, most mar tenyleg.
Vendég
 


sziasztok..
pruci a gyomrom rendetlenkedett még tegnap is iszonyatosan görcsölt..végűl fájdalomcsilapítot vettem be és azota nem fáj...... :wink:
nem hinném hogy baba........ :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Hú. milyen aktívak voltatok az este :D :D :D :D .

Bikfy!
Voltam hormonvizsgálaton, a 3. napin minden ok volt. Lehet kellett volna egy 21. napi is, illetve esetembe egy kb 28. napi is. Nemtom.
Gyere majd, ha voltál a dokinál, kíváncsi vagyok mi lesz.

Ácica!
Nem akarlak elkeseríteni, de nem normális dolog. Általában a hormonokkal van gáz, sárgatestelégtelenség, alacsony progesteronszint. Asszem. Ha nem jól mondom, javítsatok ki, légyszi. És ez nehezíti a teherbeesést és beágyazódást.
Úgyhogy kérjük már azt a pozitív tesztet. Légysziiiiiiiii :D !
Ja és persze senkinek nem ez áll a háttérben, ez mindenkinek csak úgy van, hogy ijesztegessen :D :D :D . Nekem legalábbis
tuti :P :P :P .

Loulou!
Én nem írom alá ezt a 2-3 naponti szexet. Nekünk a Hanna úgy lett, hogy minden egyes nap együtt voltunk, kb 1 hétig. Én úgy tudom egyébként, ha a kiskatonákkal minden ok, elegen vannak, gyorsak, akár minden nap is lehet. Persze ezt nem tudhatjuk, hacsek meg nem vizsgáltatjuk őket.

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Lányok, nagy izgalomban vagyok reggel 6.45 óta.....

Egy gyors kérdés: Ha a One step teszten van egy halvány de mégis jól kivehető csík, akkor az azt jelenti, amire gondolok??? :?: :?: :?: :?: :?: :roll: Mennyire megbízható teszt? Rossmannban vettem. Nem merek még semmi biztosra gondolni. Vagy mégis gondoljak rá? Olyan izgatott remegés van rajtam. :roll: :roll:

Kép
judi79
 
 


Jó reggelt!

A barnázás nem jelenthet minden esetben gondot. Korábban már másoltam be ide erre vonatkozó orvosi magyarázatot. Persze azért a hormonokat nem árt megnézetni+ palástot inni. :)

Irdab, az én Apim is így van ezzel. Nem tudom levakarni, no de nem is akarom! :)

Lolou, az sem baj, hogy a Te Apid nem ilyen, nem vagyunk egyformák. Valószínűleg Nálatok kialakult már ennek a dolognak is egy bizonyos ritmusa. És nyilván Te most a baba miatt is többször szeretnéd. De a férfiaknak nem egészen így működik az agyuk. Őket nehéz kizökkenteni a megszokott dolgokból. De semmi sem lehetetlen, csábításra fel!!!!! :wink:
Bár tudom, ha közeledsz hozzá, most egyből úgy érzi, hogy ez most a bébi miatt kötelező jellegű. Nehéz eset, makacs férfiak. Találkoztam már a környezetemben sok hasonló esettel. De a legtöbb esetben így is, úgy is baba lett a végeredmény és apáról is leesett végre ez a nagy "teher". :wink: Egyébként szerintem bizonyos ideig történő sikertelen próbálkozás után némelyik férfi bestresszel attól, hogy miaata nincs bébi. Ezért is kerülik a szexet, mert akkor ráfoghatják, hogy a szex hiánya miatt nem jött össze és nem azért mert valami nincs náluk rendben.
Szóval ezt kell valahogyan kiverni a fejükből. Bocsi az okoskodásért, pszichológusnak készültem valamikor. :wink:

Ferti betette a PÉ-t péntekre. :lol: Az még csak a 11. nap volt. de egye fene.

Tezsteléssel kapcsolatban: mivel én előtte mindig barnázok kb 3 napot, a mensi megjötte napján, ha addig nem volt barnázás már tesztelnék egy 10-es erősségűvel. De lehet még addig sem bírnám!:) Nekem a barnázás már három nappal mensi előtt jelez. Ha elmaradna, akkor igen erősen gyanakodnék.

Egyébként gonolkodom rajta, hogy ha ez a hónap sikertelen lesz, novemberben elmenjük egy sperma és egy hormonvizsgálatra. Tuodm, hogy két hónap után ez még korai, de ha gáz van,. akkor minek vesztegessünk el hónapokat. Az ember a sikertelenségek után csak egyre stresszesebb lesz...
És van ez a családtervező központ (Czeizel féle), ahova javasolják 3 hónappal a próbálkozás megkezdése előtt ellátogatni. Ott már ezekkel a vizsgálatokkal kezdik.

Na nézek egy táblát is, mert már régen volt!
Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
luli
 
 


Judi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jajj de jó! Persze, persze csak halkan örülök, no de tiszta szívemből!
Szóval hogy is van ez: kell egy kontrollcsíknak lenni ha jól gondolom. EZ minden esetben ott kell legyen, mert csak akkor jó a teszt. És ha babás vagy kell egy másik csíknak is lennie!!!!!

?????????????????????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Judi!
A halvány csík is csík. Dejó, dejó, dejó :D :D :D :D :D .
Én egyszer használtam one stepet, akkor jó volt, biztos, hogy most is az. Ha nem bírod ki, csinálj más fajtát is, én is azt tettem anno. Hányadik napon vagy, mióta késik?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Luli!
Ez a kivizsgálás azért jó ötlet. Ha gond van -de nincs- minél előbb derüljön ki, ne menjen az idő feleslegesen.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Judi, kérnénk szépen tesztfotót (akár telefonosat is) és hőgörbét!!!!!!!
Úgy tűnik megkezdted a zebrásodást! De jó lenne egy hatalmas zebraeső!!!!!!Juhhhhhhhéééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! :wink: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


judi ha halványan is de ott a második csík akkor baba van a pocidba!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi,
halvány csík is csík! :D Hurrá! :D

Teri,
sajnálom, hogy neked megjött :( , de majd ebben a ciklusban sikerül! :)

Remélem, igazatok lesz a betegség alatti könnyebb babásodással kapcsolatban, legalább lesz értelme annak, hogy az összes ovis vírust elkapom a lányomtól... :roll:

Nekem mindhárom gyerek úgy lett, hogy az adott hónapban 3x voltunk összesen együtt. :P Azért most már keményebben próbálkozunk :wink: , így, hogy a negyedik egyelőre nem akar sikerülni.

E.
euonymus
 
 


euonymus bizti hamarosan sikerűl a 4. babó is...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húú.. mennyit írtatok :)

Kisvirág
Ezt a béna dokit. Sajnálom, hogy nem tudta felvenni neked.
Azért várjuk majd a legfrissebb képeket :)

Ezt a legyengült szervezetes dolgot még nem hallottam, de lehet benne valami. :)

Loulou
Apára fel :lol: :oops:

Irdab
Szerintem nagyon jó lesz nektek Sopronban és remélhetőleg már hárman jöttök vissza :)


Bikfy
Mit mondott a doki?

Ranita
Boldog szülinapot apukádnak. Akkor ezek szerint senki sem hiányzott a családi asztal körül. :)
Milyen tortát ettetek?

Vernike
Ez igen, akkor te sem nagyon kímélted magadat a hétvégén :)

Judi
Hajrá! EGy második halovány csík is csík!!!!
Szóval mi az eredmény? Ne csigázzatok..... :shock:

Luli
Örömmel olvasom, hogy te leszel a következő, aki pluszos tesztről számolhatsz be hamarosan????? Mondjuk 2 hét múlva?
Hajrá!

Hát nálunk nem tudom, hogy hogy lesz, mert ha a mensi alapján számolom, akkor most hétvégétől már lehet PÉ-re számítani egészen jövő héten is (14-21 nap), viszont a Jónás-napomat 31-re tette. Mondjuk most kb 23-24 napra jött meg. Ez nem igazán jellemző.

Akik meg dokinál voltak és jók lettek az eredmények, azoknak gratulálok. Apára fel :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike apára fel.. :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ilyen jó hírre jönni! Judi! Az a 2 csík tuti 2!!! Jaj de jó!!!!!!!!!!!!!

Nita! Ez nem túl jó hír. Gyógyulj meg minél hamarabb!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci hála égnek már nincs semmi bajom...... :wink: :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Akkor szerencse. :lol: Elég hamar reagálok a dolgokra :wink: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


JUDI!!!!!!remélem mire megírom az üzit már vettél még egy tesztet. bár sztem felesleges!!!! nagy-nagy gratula. A két az két csík, ha halvány, ha kék, ha piros, de kkkkeeeetttttőőőő!!! ez nagyon szupi!!!kérem az élmény beszámolót az érzésekről! milyen? érzel valamit? mennyit késett?
Na majd este jövök,és mindenkinek reagálok.most megyek mert dolgozok!
sziasztok

Kép
kissedi
 
 


Lányok, köszi a hozzászólásokat, nagyon aranyosak vagytok!

Ha a héten erősödik a csík és tuti lesz, akkor jelentkezem, rakok fel képet. Addig is veszek pár bombabiztos tesztet és reggelente nézegetem. Úgy örülnék, ha igaz lenne!!!!!! Hiszen még csak második hónapja megy élesben a babatender...!

Úgyhogy ha igaz, akkor jelentkezem a képpel és a sztorival!!!

Addig is köszi mindent és üdv Nektek!

Judi

Kép
judi79
 
 


Judi
Te mázlista. Most itt hagysz minket kétségek közt ? :shock:
Képes vagy ennyit váratni minket :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! Nem akarok senkit kétségek között hagyni, Isten ments! De egyelőre még én sem hiszem, meg kell győződnöm róla. Veszek még ma Gabriel tesztet, azt mondtátok az a legjobb, igaz? Megyek a gyógyszertárba. Egyébként reggel készítettem fotót, ide készültem vele, de annyira homályos a kép, hogy nem kivehető. Ma még fejlesztem a techikámat, és remélem reggel jövök.

Addig puszi mindenkinek, és köszi!

Kép
judi79
 
 


Csajok, én ezt már nem értem. Ma vagyok a 6. napon, mensi már elmúlt, erre ma megint barnázok :twisted: :twisted: :twisted: . Pedig ilyen még nem volt :twisted: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Judi!

De jó!!!!!!! Gratula! Nagyon örülök a kétcsíkos tesztnek! Várom a további infókat! :D :D :D

Nitácska!
Jó, hogy renben vagy.

Kisvirág!
Majd legközelebb már biztos lesz fotó, az a lényeg, hogy minden rendben legyen a babóval!

Ranita!
ezek szerint tényleg lehet komoly probléma is a barnázás.
Nemsokára lesz teszt, természetesen zebrás :wink:, csak még nem mertem venni. Olyan jó álmodozni, és mi van, ha nem csíkozódik?

Luli!
A mielőbbi kivizsgálás tényleg jó ötlet, végülis időt és egy csomó idegességet lehet vele megspórolni.
ácica
 
 


judi bizti ott van a baba.!!!!!!!!!! :lol:
ranita..lehet hormonprobléma?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita!

A menzi utáni barnázást én sem nagyon értem, mitől lehet. :shock: :shock:
ácica
 
 


én ugy hallottam hogy az hormonprobléma lehet..de javítson ki valaki ha nem így van..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, Ácica, hát én sem tudom :shock: . De nem is agyalok rajta.

Ácica, szerintem csinálj már tesztet. Tudom, hogy nehéz rászánni magad, de akkor is. Jobb tudni a biztosat. Aztán utána álmodozhatsz majd tovább :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ácica!
Ez a tesztsorozat jól kezdődik! Téged is várunk egy zebrával!!!!

Kép

Kép
luli
 
 


remélem beindul a pozitív tesztesek tábora......... :wink: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
a próféta szóljon belőled! :wink: :D

Ácica,
juj, de izgi, nagyon drukkolok!!! :)

Én egyelőre hol reménykedem, hol nem, de már csak pár napot kell kibírni, hétvégén kiderül az igazság!

E.
euonymus
 
 


euonymus az szólt belőlem.. :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok húzzatok bele!
Kérlek legyen mindenkinek zebrás tesztje :roll:
Légyszi-légyszi.
A végén még lehet, hogy nekem is ez hozza meg a sikert ebben a hónapban.

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike az jó lenne.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi, én odatettem azt a kis zebrát! Remélem nem haragszol!!!!
Ácica, ha tesztelnél egyet holnap reggel, akkor a következő táblában már tuti két zebra lenne. Te miért is nem tesztelsz? Szokott késni?
Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Na lányok!
Ma amint, elszabadulok a munkahelyről, és nyitva lesz még vmelyik gyógyszertár, veszek egy tesztet. Én sem bírom tovább a feszkót!!
Luli!
Még csak két napja késik, de amúgy nem szokott, ezért reménykedek. :D
Euonymus!
Hidd el, hamar eljön a hétvége, és tesztelhetsz :wink:
ácica
 
 


Ácica, akkor naná, hogy reménykedsz! Holnap már ki kell mutatnia, ha babás vagy. És egyébként szabályos ciklus mellett mi más is lehetne????? :wink: Hődet méred reggelente?
Sok drukk megy a reggeli pisihez! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
luli
 
 


Judi, Ácica drukk a holnap reggelhez!!!
Ácica miért nincs vonalzód? így nem tudjuk hol jársz.
Nita remélem igazat írtál, és tényleg mindenki babásodik ha nem is a hónapban, de reméljük karácsonyig mindenképp!!! én ezt kívánom!!!!

Kép
kissedi
 
 


A vonalzó tényleg jól jönne, de azért a táblázat segít.
Ácica a 29. napon jár és 27 naposak a ciklusai.
presze nem akarom a táblázatot sztárolni :oops:

Edi, nekünk egyszerre kellene csíkosat pisilnünk, ha jól látom! :)

Kép

Kép
luli
 
 


Edi, Neked a vonalzód és a táblázat nem ugyanazt mutatja :roll: :roll: !Valamit elírtam a táblázatban?A táblázat szerint 22 napon vagy!

Kép

Kép
luli
 
 


Luli! igen elvileg a 22. vagyok, a ciklus.hu szerint is. nem tudom a vonalzóm mit számol. sztem azt, hogy az előző ciklusban 34 napra jött nem? na mindjárt megnézem mi lehet a baj.kösz,hogy jelezted.

Kép
kissedi
 
 


Na megszereltem. nem tudom miért nem számolt. megállt neki az idő :roll: mindegy remélem már jó lesz.
na megyek mosogatni. már megint :twisted: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Szóval azért nincs vonalzóm, mert én nem nagyon értek hozzá :oops: :shock:
De a táblázatból mtényleg jól nyomon tudtok követni :D
Iszonyat, hogy milyen lassan telik az idő szombat óta, mintha nem két nap, hanem két hónap telt volna el :roll:
Köszi a drukkot!
Ha minden igaz, holnap kiderül, hogy van-e pocaklakó.
Már azon is gondolkodtam, mi van, ha csak mentálisan késleltetem a menzit, merthogy annyira akarom a babót :shock:
Úgy látom, mielőtt begolyózok, meg kell csinálnom a tesztet!!! :P
Most mehetek haza, holnap írok.
Puszi mindenkinek!
ácica
 
 


Luli
Most nézem csak, hogy a táblázatba nem adtam meg neked pár adatot, amit mindjárt pótolok:
Lakhely: Budapest
Életkor: 29
1. baba

Ácica
Szorítunk holnap reggelre. IGEN-IGEN.... csakis zebra lehet :)

Judi mit mondtál mikor tesztelsz?

Kép

Kép
princzike
 
 


Acica drukkolok nagyon holnapra!!! De jo lenne ha beindulna a zebraeso :D ...
Vendég
 


Sziasztok lányok.

Máshol már írtam, de ugye ma voltam dokinál. Mindjárt lebaszással kezdte, hogy miért ilyen korán megyek, még nincs szívhang se. Hát felforrt az agyam egy pillanat alatt. Tájékoztattam róla, hogy akkor megyek amikor mondják az asszisztensnek megmondtam az utolsó piri idejét és hosszát, ahhoz kértem tőle dátumot.

Megnézett ugyan, de 22-én vissza kell mennem. Nomeg a végére még a lelkemre kötötte ne mondjam el senkinek, mert az első babásoknál az a legnagyobb baj, hogy elmondják, aztán meg se indul a szív. Nah köszi gondoltam még ez kellett nekem. De azért a lóvét elrakta!

Csak azért is rakok ki UH képet, 5 hetes vok. Igaz telóval csináltam, a zsákocskája 2 cm, Pocok meg a jobb felső sarkában van. :)
Kép
Vendég
 


Anuk! de jó! simi a kis pocoknak!! és milyen érzés? nem vagy rosszul? hát de jó két hír is egy napra. remélem folytatódik a héten még!!!
Hajrá, hajrá, hajrá+++++++

Kép
kissedi
 
 


Anuk szia itt is :wink: . Latom a Kispockot :D nagyon szepen be fog indulni minden 22-eig, csak probalj pihizni es vigyi magadra!!!
Vendég
 


Anuk
Egy hatalmas gratula neked és vigyázzatok magatokra.

Úgy látom megtette a hatását a pozitív gondolkodás.
Remélem ezzel be is indul a zebra időszak és legalább mindenki ebben a hónapban babásodik.
De csodálatos is lenne :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


anuk cuki a kis foltocska a jobb sarokba.....gratula......a dokidat meg elküldeném a jó francba......semmi köze hogy mikor mész és hogy kinek mikor mondod el.....neki az a dolga hogy megvizsgáljon..... :evil: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt!

Sajnos már ilyen korán nem bírtam a kíváncsiságommal, hogy megkérdezzem tőletek, hogy hány ZEBRÁS van ma köztünk???


:lol: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?