Új privát üzeneted érkezett!

Afonya!
Akkor kezdjük elölről!Kép
Most ismét megpróbálom névtelenül beírni ezt az üzenetet...
1. Az azonosító helyére beírom, hogy névtelen.
2. Majd megnyomom a Nézet/Küldés gombot.
3. Megnézem, hogy mit is alkottam.
4. Majd megnyomom a Hozzászólás küldése gombot.
apa Kép
névtelen
 


Afonya!
Hol itt a csalás?!
apa Kép
ps: de ha jól látom Afonya, te is névtelenként írtad az üzenetedet...
apa
 
 


Nekem sem megyKép
névtelen
 

 
 

as
Névtelen
 


Apa!
Csak úgy lehet "névtelenként" elküldeni, ha ezt beírjuk az azonosítóba..
No, de nem ezért jöttemKép
Ha módotokban áll, legyetek kedvesek a Szalvétatechnika topikban az archív topikokat archiválni, azaz összerakni!
Köszönöm!
Csi
csii
 
 


Fíjjúk-jááányok!
Olvassátok el figyelmesen a küldési információt a beíró box alatt. Most változott a cucc, így már pontosítva van, hogy mit hogyan lehet csinálni a névválasztást, vagy a névtelenséget illetően.
apa
apa
 
 


apa,
ok. De hogy a kuldes oldalon nem ez a szoveg volt delutan, hanem a regi, az tuti. Vagy nem?Kép

Na most kiprobaltam az osszes kombinaciotKép Ha regisztralt vagyok es beirom a jelszot is, ha csak a kitalalt azonositot irom be /ami még nem foglalt/, akkor mukodik a nevtelen box es az uzenetnel is az jelenik meg, fuggetlenul attol, hogy mit irtam be azonositonak. Ez most csak egy atmeneti allapot? Mert nem ertem, mi benne a joKép
afonya
 
 


És a mellékletek?!
Nem untok még engem?
Oldjuk meg, és eltűnök.
h_szilvi
 
 


Apa!
A profilodban lévő e-mail címet használod?
csii
 
 


Csi, igen...
apa
apa
 
 


Afonya, az a lényeg, hogy ne lehessen más nevével visszaélve beírni...Kép
apa
apa
 
 


Szilvi,
megnézzük a mellékleteket is...
apa
apa
 
 


Szilvi!
Én is csak úgy tudok mellékletet feltölteni, ha frissítek, viszot így ki kell másolnom az üzenetemet, mert az néha eltünik. Ha már pár percet olvasgattam is, akkor én sem tudok mellékletet csatolni. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Egy cookis megjegyzi nekem az azonosítót és a jelszót. Be is írja azonnal, ahogy egy oldalra rámegyek. Még sem történik semmi, ha a "Melléklet feltöltése" gombot megnyomom.

Virág
Virág
 


Sziasztok,
a Szoptatás topikot lécci archíváljátok.
köszi szépen:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Apa!
Én sem tudok mellékletet feltölteni csak a régi / image módszerrel.
Anno azt mondtátok nálam lehet a gond. Ezek szerint mégsem??????? Ha kikapcsolom a tűzfalat akkor sem megy.

K.
Ui: hol a régi 007-es mailod?KépKépKép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Apa, Lányok!
nekem sikerült ez a fajta melléklet feltöltés, pedig életemben először csináltam. Tűzfalunk is van.
Mielőtt bármit elkezdtem volna, megfogadva Apa tanácsát beírtam az azonosítóm és a jelszavam!
Solya
solya
 
 


Sziasztok!
A melléklet küldése annyiban változott, hogy csak regiszrált felhasználóként és a "Névtelen küldemény" használata nélkül lehetséges.
Mivel maga a feltöltés nem kapcsolódik szorosan az üzenethez, ezért ha valaki jogosulatlanúl (= névtelenűl vagy regisztrálatlan felhasználóként) szeretne feltölteni ez csak akkor derül ki (akkor kap hibaüzenetet), ha elküldte az üzenetet.
Az, hogy a gombra kattintva nem történik semmi valószínűleg ettől teljesen független probléma. Tehát az lenne a kérdésem, hogy kinek mikor és hogy(pl. hibaüznet) jelentkezik a problémája. Ha a gombra kattintva nem történik semmi, nézzétek meg, nem jelenik-e meg böngésző bal alsó sarkában a kék exlorer jelecske helyén egy sárga figyelmeztető ikon.
Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Ja, ha én nem explorert használok, akkor felejtsem el? mert nincs ám hibaüzenet semmi!

Ha lehet, akkor mondjátok el ezt a /image módszert!!!!
h_szilvi
 
 


Szilvi a Formázásban megtalálod. De ha ezt beírod, akkor is lehet feltölteni.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

Beírva: Ez itt az én képem: Kép úgy mosolygok mint ez a: Kép.
Eredmény: Ez itt az én képem: úgy mosolygok mint ez a : .

Megjegyzés: a "Your Image Here" grafika itt a feltöltendő képet helyettesíti.
solya
 
 


Szilvi a Formázásban megtalálod. De ha ezt beírod, akkor is lehet feltölteni.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

\image {én képem} szóköz nélkül, ha beírod, akkor enter után kiad egy tallózás gombot, ahová be tudod állítani a feltöltendő képet.
solya
 
 


Bocs, alink nem működik. Igaz eddig sem sikerült még sosem. Vajh miért?
solya
 
 



:-)
ata
Eger
 
 


Nemtom. Kép
solya
 
 


nem tudom, Szilvi milyen böngészőt használ, de nekem Mozillával, linux alól tökéletesen műkszik.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


és én miért nem tudok társalgón belül simán linkelni?
solya
 
 


Operát használok. előnye, hogy sokkal gyorsabb, mint az explorer.

Egy hónappal ezelőttig kb. Tudtam feltenni mellékletet, tehát működött már a múltban, nem az Operával van gond.
h_szilvi
 
 


Szilvi!
Kérlek próbáld ki, hogy ezen az oldalon található gombra klikkelve felugrik-e egy kisablak. Pár pillanatot várni kell!

:-)
ata
Eger
 
 


Attila,
nekem is operám van, és nem megy azon az oldalon sem.

Virág
Virág
 


Szilvi, Virág!
Kérlek nézzétek meg a következőt:
Operában a "File" menüben a "Quick preferences" almenüben az "Enable JavaScript" lehetőség be van-e kapcsolva. Ha nincs pipáljátok ki, majd bezárva és újraindítva a böngészőt, nézzétek meg a melléklet feltöltése gombot. Köszi.
Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Ki volt pipálva. Nem működik.

Virág
Virág
 


Kipipáltam, újraindítottam. Lássuk.

Nem megy. Este megnézem explorerből, bár h...-t fogok kapni a lassúságán.

Attila, nagyon köszönöm, egyébként, hogy küzdesz. Igazán értékelem. Kép

szilvi
h_szilvi
 
 


Attila!
Látod milyen kevés elég a népszerűséghez!!Kép)
apa
apa
 
 


apa
Te látod a hozzászólók ip címeit?
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya!
Nem látom, de miért kérdezed?
apa
apa
 
 


Semmi különös, csak kiváncsi voltam Te tudod-e kik azok a regisztráltak, akik néha névtelenül kötekednek.
Nyanya
 


Nyanya, nem tudom, bár ha valaki törvénybe ütközőt cselekszik, annak utána lehet nézni. De ugyebár a kötekedés, még ha oly gusztustalan is, nem sért törvényeket. A névtelenül piszkálódókkal szemben a leghatékonyabb eszköz a nyugalom és a "levegőneknézés" !!!Kép
apa
apa
 
 


Attila!
Én explorert használok és nekem sem működik a belinkelt oldalon a kisablak nyitás. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Attila!
Regisztráltként próbálom a melléklet feltöltést.
Nekem semmi nem történik. Sem hibaüzenet, sem kis sárga figyelmeztető ikon. Explorert használok.
Most megpróbáltam Linux alól (Konqueror), itt minden ok, megnyílik, fel is tudok tölteni. Csakhogy Linuxban én még ovis vagyok.Kép A párom szerint inkább bölcsis.Kép
Elsőre úgy gondolnám, hogy az explorerrel lehet a gond.
Mégis kizárom mert a két gépünk közül a kisebbikkel szintén sikerül a feltöltés, explorerrel.

A két gép op. rendszere között semmi különbség.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


apa
igazad van én is levegönek nézem a névtelen kötekedöket, de nem szeretnék úgy járni mint mostanság 1-2 ember, hogy regisztráltan kedvesen csevegünk, aztán ugyanaz névtelenül hátbaszúr. Ez nem csak egyszerüen gusztustalan.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!
Akinek nem működik a Melléklet feltöltése gomb, legyen szíves nézze meg, hogy ezen az oldalon a gomb alatt megjelenik-e a következő sor: "*A böngésző beállításai ...". Ha nem írjatok. Köszi.
Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Attila!

Ha erre gondoltál, akkor mint látod, nem.Kép
Kép

Kata

Ui: vedd ki nyugodtan a képet ha megnézted, ne terheljük vele a topicot.Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Nem jelenik meg.
Virág
 


Más. Most állandóan az jön ki, mikor küldök egy irást, hogy az előnézeti oldal betöltése még nem fejeződött be, és nyomjak mégsemet, ha tuti akarok lenni, hogy nem marad le a szöveg fele. Holott befejeződött -látszólag- az oldal töltése, és ha nem mégsemet,hanem okét nyomok, akkor szépen el is megy a hozzászólásom.
EZ nem olyan nagy baj, csak egy felesleges klikk, de ilyen eddig nem volt, mitől van?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


u.ezt tapasztaltam én is, mint Ildi fentebb!!
Kinga
pkinga
 


Ez az előlnézeti oldal..., nálam is megy.Kép
Engem is csak a fölösleges katt miatt zavar.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


szintúgy Kép
V.
Virág
 


Attila,
nem akarok belekotyogni, de az a bizonyos 'A böngésző beállítása" nálam sincs és prímán tudok feltölteni a gombbal.

klikk engem is kicsit zavar, de ha muszáj! Kép
solya
 
 


Létrehoztam egy topicot, még kezdő babanetesként, aztán rájöttem, hogy teljesen feleslegesen! Mit kell tennem, hogy töröljétek?

A neve: Fütyigondok

Légyszíves tegyetek valamit!

Köszi Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Szerk,
Lszi archiválj a
Babanet Társalgó » Gyermekek » 2002. május 1 - 2003. április 30. közötti gyermekek topic elején, mert nagyon összegyűltek ott a mappák.

Köszike,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?