Új privát üzeneted érkezett!

hát, megcsináltam az lh tesztet, ami pozitív, felhívtam a dokit aki azt mondta, hogy próbálkozzunk holnap spontán. mondtam neki, hogy dehát a pct teszt pozitív volt, tehát hogy nem jutnak fel a kiskatonák. mondta, hogy ez valóban így van, de ha ma megkapnám a tüszőrepit, hétfőre már nem lenne jó a petesejet.
ezt mondjuk nem értem, mert eddig is megrepedt mindig a tüszőrepire következő 2. napon.

szóval nem tudom, nem értem most mi van, szerintem a dok nem si tudta, hogy ki vagyok. bár azt mondta, hogy emlékszik.

úgyhogy úgy néz ki, hogy ezt a hónapot is bebuktuk :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Miért nem csinálja meg hétvégén az inszemit????
Ezt nem hiszem el, hogy ilyen létezik, ez nagyon szomorú! :shock:
Nem tudsz valamit kavarni még Szilvikém? Nem lehetne újra felhívni, hogy vasárnap csinálja meg az inszemit?
Olyan mérges lettem most, mintha velem történt volna!!!! :evil:
Vendég
 


Szilvi!
Nekem volt hétvégén inszem. Próbáld meg Te is kikajtatni. Melyik intézetbe jársz?
20150601134430
 
 

 
 

a multkor megcsinálta vasárnap az inszemet, nem hiszem, hogy ez lett volna a gond.

Azt mondta, hogy emlékszik hogy nekem 16 mm körül már meg szokott repedni (ami teljesen igaz) és ha tüszőrepit adna ma. akkor már lehet holnap is túl öreg lenne a sárgatest pláne hétfőn ( ha jól értettem).

mindegy csajok, ez van. emléksztek, hogy a multkori inszem után, mikor kiderült hogy nem sikerült, írtam, hogy a mostanit még megcsináljuk és ebben az évben ez az utolsó. hát valaki föntről úgy látszik úgy akarja hogy most fejezzük be ne a következő hónapban.
úgyhogy marad a spontán próbálkozás. bár ez olyan mint a vaktában lövöldözés :cry:
Vendég
 


viki: én az ÁEK-be járok.

Évi: megkaptam a fotót, köszi. hááát, nem csodálom, hogy nem tudsz ülni :) de nagyon szép pocakod van :)
Vendég
 


Ezek szerint ma kell próbálkoznotok a doki szerint? És már holnap is túl késő lenne?
Azt nem tartom fair-nek, hogy ha már tegnap is majdnem teljesen pozitív volt az LH teszt, akkor miért nem hívott be titeket mára a doki, hogy inszemit csináljon? Annyira bosszantó!!!! :evil:

Hát, ha már így alakult, akkor jöjjön a spontán próbálkozás, lehet, így is sikerülhet. Végül is az inszemi olyan csak, mint egy jól sikerült spontán együttlét. Igaz?
Vendég
 


twist: nem tudom :( pedig már nagyon beleéltem magam ebbe az inszembe.
:(
Vendég
 


azt mondta, ma este és holnap is prróbálkozzunk.
de én azért közben folyamatosan lh-zok, mert ha nem repedt meg hétfőig, akkor visszamegyek hozzá hétfő reggel.
de tény, hogy 16 mm-n nekem már meg szokott repedni. és a nyálkahártya is 7,5 mm szokott lenni ovukor. pedig elvileg a 14. nap csak hétfőn van.
Vendég
 


Dita,
hidd el, nem vagyok bepörögve. Egyszerűen csak leírtam, hogy jobbra számítottam, de ennyi.

Twist
nem voltam még természetgyógyásznál, be sem jelentkeztem, egyenlőre csak elraktam jól a telefonszámát.

Szilvi,
hajrá spontán. Hátha pont most múlt el az ellenanyagtermelés, mint anno Éviéknél.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: legyen igazad, de ......
Vendég
 


ja, ami meg még egy kicsit érzékenyen érintett, az az, hogy gyakorlatilag fölöslegesen váltottam ki tegnap több mint 9000 ft-ért a choragont :?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Viki mami,

nagyon szépen gyarapodik Lackó! :wink: Csak nyatejet kap, vagy tápszert is mellé?

Szilvi,

nagyon ki vagyok akadva a dokidon. Miért írta fel a Choragont ha nem is akart inszemet csinálni? :evil:

Linácska,

jó szülinapozást nektek mára! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: én is értetlenül állok a dolog előtt. főleg, hogy eddig mindig nagyon rendes volt velem.

én még mindig arra tippelek, hogy nem egészen volt képbe mikor hívtam.
Vendég
 


Szilvi,

nekem is ez jutott az eszembe. Sanjálom a dolgot és azt kívánom, hogy nektek is jöjjön össze spontán ahogy Éviéknek annak idején. Az ikrek nekik úgy fogantak, hogy az inszemet nem csinálták meg mert túl sok petesejtje lett, és ők otthon összespontánkodták Esztert és Ádámot :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: remélem igazad lez, csak hát az a fránya ellenanyag termelés...
Vendég
 


Szilvi,

szerintem Éviéknél is volt ellenanyag termelés. De igazán ezt ő tudná megmondani. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist,

nekem nem kell mennem még továbbképzésre mert nincs meg a 3 év szakmai gyakorlatom, majd csak utána tudok regisztrálni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Denika,
Nagyon-nagyon sajnálom a tesóbabát! :cry: :cry: :cry: Biztos megvolt az oka, hogy elment.

Vicky,
Szerintem legalább a 14. napig bírd ki a teszttel, én előbb sose teszteltem, és 2 hónap után erről is leszoktam, megvártam a BMC-s tesztet.

Dita,
Az a ruci egyben van a felsővel, és úgy döntöttem, hogy mindig ugyanabban fogom csinálni a képeket, hogy lássam a változást.

Monic,
Köszi a bókot, de sajnos én is híztam már 3,5 kg-t, de úgy néz ki, hogy egyenlőre csak a hasamra.
Még nem tudom, hogy mire képeztetném át magamat, de lehet, hogy csak nyelvtanulás lesz belőle, és akkor inkább pénzügyesnek megyek majd vissza, ha már újra dolgozni kell, úgyis megvan arról is a végzettségem. Tudod azon akadtam ki a legjobban, hogy évek óta ígérik, hogy könnyítik a munkánkat, de tegnap az adós hölgy mondott pár tervezetet (igaz, ezek még változhatnak), és ezek nemhogy könnyítések lennének, hanem még több adminisztrációval járnának. Nekem az idei ÁFA változások miatt amúgy is jóval több munkám van, és a főnök nem fogja elhinni, hogy esetleg tényleg nem bírom egyedül, viszont 2 embernek meg valóban kevés lenne a munka. :?

Szilvi,
Sajnálom, hogy nem csinálja meg a doki az inszemet! :cry: Bár azt azért nem értem, hogy ha tegnap is már szinte + volt az lh teszt, akkor miért nem rendelt be mára titeket... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic,
Nem csak Marának, és Vikinek volt ellenanyagtermelése?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

nem emlékszem pontosan, hogy Éviéknél mi volt a gond.
Én már 5 kg-ot híztam, épp ma néztem a mérlegen, hogy ez bizony csak több lesz. Mondtam ezt is a védőnőnek és azt mondta, hogy az én magasságomhoz és termetemhez a szülésg kb 15 kg lenne az ideális, aztán majd kiderül, hogy tudom-e tartani :roll:
A könyveléssel nekem egyenlőre szerencsém van, mert felügyelet alatt könyvelek mivel még nem vagyok regisztrált. A nagynéném cége felügyel aki könyvvizsgáló és ők minden változásra felkészítenek előre, nekem a dolgom követni az utasításokat. Később nem tudom, hogy lesz majd.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A férjem összetörte az egyik szerencsesütimet, tudom hogy hülyeség, de egy világ omlott össze bennem. Még most is zokogok...a babát kértem tőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

nagyon sajnálom a sütit :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,

Nem értem a védőnő dumáját. HIszen láttalak Téged képeken közel hasonló magasságú és alkatú csajszi vagy mint én. Nekem a védőnő azt mondta hogy ha pár kg hizok az jó mert már igy is sok a súlyom. És azt mondta hogy aki nagy súllyal kezdi a terhességet az nem is hizik sokat. Mivel én az első mérés óta fogytam 9 kg igy most is még 5 kg minuszban vagyok. De nem igazán akarok sokat hizni mert nem akarom döngetni a 100 kg.


Csajok elmegyek dolgozni már csak 2 nap és három hétig nem megyek, hála Istennek!


Kata, nem tudok semmit erről az egészségházról, sőt még az ejtőernyősőkről sem hallottam, tényleg milyen hely ez a Tardos?? Nekem a férjem volt megörülve ezért a helyért, nekünk már van egy házunk Remeteségben Tatán én nekem az a hely Isteni.


További szép napot,

Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Most csak gyorsan Moncsinak..

Bubu csak tejen él (szerencsére). Az elején volt pótlás,mert nekem is kevés volt, a legény se volt ügyes, de szerencésre a 4. hét végére mindketten felfejlődtünk, és azóta csak tejcsi van.
20150601134430
 
 


lányok!

amúgy tudtok valami módszert, teát, homeós bogyót, bármit, ami segíti a tüszők megrepedését? jó lenne ha holnapra megrepedne.
Vendég
 


Csinálj erőteljes gugolásokat.

Írtad, h 16 mm felett megreped a tüsződ. Ez bizti? Mert vhol olvastam h 20 mm felett repednek meg.

Én is + PCT-s vagyok. Az lh-zást sem értem amúgy. miért jobb Lh-ni, mint bemenni egy uh-ra?
20150601134430
 
 


viki: nekem 16 mm-nél már majdnem pozitív az lh-m, úgy mint tegnap. ilyenkor általában 1-2 napra rá megreped, de eddog a repedés előtt 18-19 mm volt csak. a doki azt mondta, hogy ez nem gond. van aki ilyen.

akkor ma a gugolások napja lesz :)
Vendég
 


sziasztok lányok!!

bocsi, de nincs időm visszaolvasni. kaptam 5 percet , h felköszönjek! 8)
remélem mindenki jól van!! gondolok ám rátok, csak hát nincs net! :cry:

Ditulika: remélem jól haladsz a szurikkal! és inszem már közeledik!!

mi jól vagyunk. ma voltunk bababörzén, vettem egy csomó cuccot potom összegért. aztán megvettük a kikolban a babaágyat, 2 komódot (az egyiket pelenkázónak fogjuk használni). meg kaptunk egy csomó cuccot sógornőtől is. szóval már rucikat nem kell vennünk. nehéz lesz megállnom!! :lol:
bár még egy csomó minden kell, uh még szórhatom a pénzt!! csak győzzük!!!
mennem is kell, mert a kocsiban vannak a bútorok, és félek, nehogy feltörjék.

puszi mindenkinek!!
szerda reggel jövök !!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki mami,

Lackónak nagyon jó sora van. :wink: Én is szeretném ha Pindurka elég tejet kapna majd tőlem. De ez még a jövő zenéje...

Czinki,

biztos csodaszép bútorokat vettetek, a pocakfotód mellé szívesen vesszük a bababútor fotókat is :wink:

Szilvi,

én is csak a guggolást tudom, ami hatásos mert már én is csináltam és a másnapi uh igazolta is, hogy kirepedtek a tüszőim :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Na végre felhelyeztük a féltetőt! Az elején baromi idegörlő volt az egész a párom majdnem lebontotta az egész tetőcserepet idegében. De aztán a papa ajánlott egy módszert amivel könnyebben lehetett haladni. A lényeg, hogy kész (majdnem, mert még egy nagyon kicsi darabot kell beszabni)!
Holnap úgy néz ki egész nap pihi lesz, mert a fiúk mennek pecázni, juhéjj! De jó lenne ha ez a vénasszonyok nyara eltartana úgy áprilisig! :wink: :lol:

VIKI
Lackó nagyon okos és szép fiú lesz/marad, hogy csak anyutejcsit hamikál!
úgy emléxem te kérdezted: Csütörtökön megyek ultrahangra!

CSIBI
Csak szerdán! Hát remélem mielőbb lesz otthon net, mert így igen keveset kapunk belőled és Mákszemkéből! Nagyon várom az új poci- és bútorfotókat!

SZILVI
Ahogy magamat ismerem totál meg lennék zakkanva ha ilyen történne velem!
Lehet, h. agyvérzést is kapnék..... de őszintén remélem, hogy azért van remény a spontánra és elkapjátok a petikét!
Basszus pesten ennyire el vannak szállva a gyógyszerárak???
itt FALUN asszongya :lol: 6.500-é aggyák a patikában eztetet a gyogyit! :shock:

Én is úgy emlékszem, hogy Éviéknél volt ellenanyagtermelés!

ZSUZSKA
Én téged is és Monicot is láttam, közel egy magasak vagytok, bár sztem Monic kicsit magasabb, és valamivel vékonyabb! Legalábbis a talin még az volt! :lol: :lol: :lol: :lol:
(irigykedtem is, főleg Ancsikámra, mert két szülés után is annyira szép és vékony
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Rád meg kifejezetten büszke vagyok, de ezt már egy csomószor elmondtam már, vagy szeretnéd, hogy még kicsit ajnározzalak? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


szilvi: Sajnálom az inszemet, de azért a vaktában lövöldözést ne adjátok fel, láttunk már csodát. :D A tüszőrepit meg tedd fel a megmaradt gyógyszerekhez, hátha kell valakinek. Vagy tartsd meg a legközelebbi inszemre.

nemone: Azt hiszem, hogy én is megvárom a BMC-s tesztet, mert addig is megvan az illúzióm, hogy terhes vagyok. Hétfőtől meg elég korán kelek, amihez még hozzá kell szoknom, úgyhogy akkor nem tesztelek.

linacska: Sajnálom a sütit, de így apa is kivette a részét a babacsinálásból.

zsuzska: Hogy hogy csak 3 hétig nem mész? Én azt hittem, hogy szülésig már nem dolgozol.

czinkeb: Én is kíváncsi lennék a bútorokra.

dita: Örülök, hogy kész a tető. Most már ezzel se lesz gondod. (Ahogy ismerlek titeket a pároddal, majd lesz más. :D )

Ma voltunk az Asia centerben és vettem egy csomó körmös cuccot. Nagyon szép virágaim vannak és már ki is próbáltam. Azért a közlekedés még így sem az igazi. Nem csináltam tesztet, de hőmérőztem. 36,85-öt mértem, ami nálam már horror. Az átlaghőm 35,9. Kíváncsi vagyok, hogy ez jót jelent-e. Remélem igen.



vicky79
 
 


Drága Ditus, köszi a bókokat. Bár a Moncsi a múltkor emlitette hogy 176 cm én pedig 182 cm vagyok akkor megvan hogy ki a magasabb. Bár tök mindegy csak én azért tűnök talán alacsonyabbnak mivel nagyon széles a vállam és a hátam az pedig nem slankit. Sajna. De ajnározhatsz engem még azt nagyon szeretem :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicky, elvileg december elsejéig dolgoznék és utána táppénz. De a doktorbácsim letiltott igy csak 80 órát dolgozhatok egy hónapban. Hétfőre már teljesitem ezt az óra mennyiséget igy nem kell mennem már ebben a hónapban. A munkáltatónak pedig ki kellene fizetni az egész havi fizumat. De mivel a fönököm német és szabin van, igy még erről nem nyilatkozott. Szóval ha azt mondja nein, akkor már maradok végleg betegállományban és akkor csá. Ha mehet még dec egyig akkor novemberben még ledolgozom 80 órát és utána megyek táppénzre rem érthető voltam. De már igy is nagy könnyebbség.

Kép
pgsuska
 
 


zsuzska: Értem, azért gondolom így is könnyebb, de azért otthon csak jobb lenne. Pihenj sokat, amikor csak teheted.



vicky79
 
 


ZSUZSKA
Én pont ezen gondolkoztam, hogy miért tűnt nekem Monic annyira magasnak a talin! Pedig rajtam is magas sarkú szandi volt, de szerintem rajta is és lehet, hogy ezért! Amikor veled taliztam arra emlékszem, hogy szoknyában voltál, és nagyon tetszett a copfid, nem merem állítani, hogy teljesen lapos sarkú cipőben voltál, de biztos nem magasban, ez tuti! Ezt hívják érzéki csalódásnak! :lol:

Hát jó most ajnároztalak egy kicsit, ha ezt akarod? :wink:
De tényleg még annyi és ez tök komolyan!
Én eddig a gebe barátnőmön kívül még senkit nem ismertem aki terhesség alatt nem hízott, sőt fogyott ........... (amúgy az említett barátnőm, egész nap egy narancsot, meg egy joghurtot evett, tehát így nem volt nehéz)........ egészséges életmódváltoztatással jutottál el arra szintre, hogy sem magadtól sem a kis élettől aki benned növekszik nem vontál meg semmit........... szóval csodállak, na!
(nekem nincs ekkora akaraterőm, a nagy "Norbi fannak" :oops: ) :lol: :lol: :lol:

Nagyon csini kismami vagy, sztem te úgy vagy jó ahogy vagy! Minden ott van a szeren! :lol: :lol: :lol: A magasságodhoz minden arányos, nem is értem, hogy a férjed anno mit kifogásolt! :roll: :roll: :roll: :roll: :? ( :twisted: )

VICKY
Hujujjjjjj! Hát ez tényleg elég bíztatóan hangzik!
Én nem is értem te hogy bírod ezt, meghalok a kiváncsiságtól a BMC-s tesztedig! :roll:

Ja hát igen......... tudod így van ez amikor két dudás van egy csárdában!
Lehet igaz a mondás, hogy inkább az ellentétek vonzzák egymást???
Mert mi a párommal nagyon egyformák vagyunk......... makacs, akaratos és erős személyiségek, nem csoda, hogy gyakran kerülünk egymással ellentétbe.......... és én tudom....... meg sztem ő is, hogy sokszor megspórolhatnánk magunknak a veszekedéseket, de hát egyikünk sem szeret igazán engedni!
Nem tudom mi fog kisülni majd a későbbiekben ebből......... vagy megszokjuk, vagy megszökünk, ez a két variáció lehetséges! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dita,

köszönöm a tegnapi bókot, háromszor is elolvastam, annyira jólesett :lol:
A férjemmel mi is keményfejűek vagyunk mindketten, úgyhogy ha vitára kerül a a sor akkor van ajtócsapkodás rendesen. Mindketten nagyon lobbanékonyak vagyunk, kíváncsi vagyok, hogy Pindurka is örökli-e mert ha igen akkor lesz hiszti áradat itthon :lol:

Zsuzska,

nagyon jó a memóriád, hogy megjegyezted a magasságomat, egy cm-t sem tévedtél :wink: Remélem bejön az, hogy aki nagyobb súllyal indul az nem hízik annyit. Majd kiderül...
Étvágyam nagyon nagy van mostanában, igyekszem este 6-kor vacsorázni, hogy ne terheljem le éjszakára a gyomromat, de 8-kor már meg akarok veszni annyira éhes vagyok. Úgyhogy akkor is eszem.
Annyi szerencsém van eddig, hogy az édesség imádat elkerül.
Anyukám velünk ikrekkel összesen 11 kg-ot hízott és hajszál pontosan annyi kg volt a terhesség elején mint én. De ő akkor szülésznőként dolgozott, rengeteget futkosott ide-oda, akkor épült a házunk is, így nem maradtak meg rajta a kilók.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggel! Szilvi2, mi újság? Mit mutatott az LH teszt ma reggel, megrepedtek a tüszőcskék?

Képzeljétek, tegnap nyertem a lottón!:))) Na persze, csak kettesem volt, de akkor is! Utoljára 7 éve nyertem a lottón, akkor is kettesem volt (ennél jobb eredményem sosem volt). A harmadik szám pedig csak eggyel ment mellé. Szóval, most van kemény 885 Ft nyereményem, azt sem tudom mire költsek ilyen sok pénzt!:))
Veszek magamnak egy finom sütit a helyi cukiban!
Vendég
 


Ma reggel rászántam magam, hogy teszteljek egyet. Persze negatív. Ebben a hónapban annyi rossz történt, hogy nem is számítottam másra. Bár teljesen másképp éreztem magam, mint az első után és ezért bizakodó voltam. Azért még nem adom fel, csütörtökig még lehet belőle valami, de szerintem a 13. dpo-n már a 10-es tesztnek ki kellett volna mutatnia. Ha mégsem sikerül, akkor még ebben az évben megcsinálunk egy inszemet és a decembert kihagyjuk. Pihizünk egy kicsit.

dita: Én is ezért merészeltem tesztelni, mert biztatónak találtam a dolgokat. Még mindig reménykedem benne, hogy csak rossz a teszt. A pároddal meg csak köttök kompromisszumokat, ha együtt vagytok. Csak néha zajlik az élet. :D Mi velünk az a baj, hogy én veszekedős típus vagyok, ő meg inkább nem szól. Ez idegesítőbb, nagyon nehéz vele veszekedni.

twist: Gratula a hatalmas :) nyereményhez. És most már rajtad a világ szeme! Lássuk azt a két csíkocskát!

Egyébként anyukám nem egy vékony testalkat és a hugommal 50 dkg-ot hízott! A szomszéd nénivel (nekem akkor még az volt) egyszerre szültek és ő is csak 75 dkg-ot hízott. Az ő fia 4,5 kg-mal született! Úgyhogy ez szerintem nem alkal függő. Nem tudom anyu hogy csinálta, majd megkérdezem tőle.



vicky79
 
 


Twist,

gratulálok a nyereményhez! :wink:

Vicky,

én is remélem, hogy vagy korai volt még vagy a teszt nem volt jó. A 10-es tesztek nem a legmegbízhatóbbak.

És íme Pindurka lakhelye a 19+0 héten:

Épp az este gondoltam bele, hogy 3 nap múvas tudni fogjuk, hogy kisfiú vagy kislány. :roll:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


jó reggelt lányok!

csináltam reggel lh tesztet,még mindig pozitív, nem repedt meg. remélem majd estére.
tegnap este is csináltam egyet, na az nagyon erős csíkos volt. a második csík erősebb volt mint a kontroll. El is kaptam apjukat, hogy ha esetleg hajnalban repedne a tüsző, akkor legyenek készenlétben a kiskatonák :)

na megyek, gugolok párat :)
Vendég
 


twist: gratula a ynereményhez :wink: :)

vicky: szerintem még korai volt a teszt. nyugi!! :)

monic: szép poci :) nekem lányosnak tűnik :)
Vendég
 


Szilvi,

jó guggolást :wink: Ma is kapd el a párodat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Nekem még az van, nemrég keltem fel! :shock:
Tegnap fél 2-ig tévéztem! Hajnalban felkeltem egyszer amikor apáék elmentek pecázni, aztán ájultan zuhantam vissza az ágyba EDDIG! :shock: :oops:

MONIC
Nagyot nőtt a pocid, igazán kerek kismamapocak, és sztem sem menekülsz meg a Viktória névtől! :wink: :lol: :lol: :lol:

SZILVI
Hétvége van, nem pihenni, dolgozni..... mármint a babagyártás terén! Anno az én angyalkám úgy sikerült, hogy gyakorlatilag ki sem keltünk az ágyból. :wink: :lol:

TWIST
Gratula a ketteshez! :lol: Nekünk mostanában egyhuzamban kettesünk volt, a hatoson meg hármasunk! Majdnem mindig eltaláljuk a számokat csak az a baj, hogy nem egy sorban! :twisted:
Süti??? Csak magadat jutalmazod??? :D

VICKY
Én mondjuk nagyon utálom már ezt a mondatot, főleg amiatt ami egy hete történt, hogy amig nincs piri van remény! De sztem is várd ki a BMC-s tesztet, ott vérből csinálják ugyi? Amúgy tényleg vannak olyan nők akiknek nem mutatja ki a teszt a babát, csak akkor amikor már uhu-n is látszik. A kolléganőmnek is így volt.
Remélem, hgoy te is egy ilyen csájé vagy! :wink: :D

dita75
 
 


Köszi a gratulációt lányok!:))) Most jöttünk meg a TESCO-ból, sajnos nem fizették ki a "millióimat", mert csak kedden lehet felvenni. De előre elköltöttem, Mascarpone sajtkrémet vettem, Tiramisu lesz belőle délután, így jut a páromnak is:)
Ditus, nálunk is hasonló helyzet volt most, a párom is eltalált egy számot és ha összeraktuk volna, akkor hármasunk is lehetett volna. Ezért legközelebb közös szelvényünk lesz, hátha így biztosabb. Nektek is lehet, hogy ez bejönne, fogjatok össze!:))) :wink:

Monic, szép a pocakod! Nem híztál semmit!:-)

Vicky, egyetértek Ditulival! Van, akinek csak később lesz pozitív a teszt. Szerintem még alacsony lehet az HCG szinted, később emelkedni fog. Sok ilyen olvasni!!!! Fel a fejjel! :wink:

Szilvi2, ha még pozitív a teszt, akkor csak 36 óra múlva lesz PÉ. Akkor holnap még a dokihoz is elmehettek és még az inszemi is meglehet. Mentek akkor hétfőn hozzá?
Vendég
 


Twist,

köszi a bókot, de híztam már 5 kg-ot, és ez akkor látszik amikor egymás mellé teszem a 13 hetes és a 19 hetes pocakfotómat. Most kislányra tippelek, mert farban is megnőttem rendesen és azt mondják, hogy az kislányra utal. De majd szerdán kiderül... :roll:
Csináljatok közös szelvényt a pároddal és akkor milliomosok lesztek :wink:

Dita,

jól tetted, hogy sokáig aludtál, pihend is ki magad mert ha a fiúk megjönnek a pecábólugrálhatsz megint körülöttük. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Csini poci!
Az 5 kg smafu!!!
20150601134430
 
 


Monic,
remélem nem okoz csalódás nektek Pindurka, és tényleg megmutatja magát. Anno a barátnőmék csak a szülésnél tudták meg, hogy kisfiú, annyira nem látszott egész végig. De Ildi ügyes, majdcsak megkukkolja valahogy. Én holnap is megyek hozzá tüszőlesőbe.

Ma ovis kiránduláson voltunk, de Lili du. 2-kor feladta, haza akart jönni, azóta is szunyál. Pedig én olyan jól éreztem magam, szép idő, jó társaság, még a férjem is talált olyat, akivel beszélgetni tudott. Na mindegy.

Holnap meg végre én tudtam volna vinni a lányomat angolra, erre most kaptam az sms-t, hogy nem lesz angol. Komolyan, vége lehetne már ennek az évnek, mert bármi amit eltervezünk, semmi sem jön össze. Legyen nagyobb dolog, vagy apróságok, de valahogy nem megy. Újra egy olyan évet szeretnék, mint a 2005 volt, akkor annyi mindent elértünk, olyan jó év volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Monic,
nagyon csini vagy! Hű, gondolom már nagyon várod a szerdát :wink:

Zsuzska,
anyumék szeretnek ott lakni, bár ők is újak még, mert alig 1 éve fejezték be az építkezést. Szerintem nagyon nyugodt kis falu és rengeteg a gyerek, legalábbis anyumék utcája midig tele van a gyerekekkel.
Nem biztos, hogy egészségház, az is lehet, hogy valami nyugdíjas otthon. Ki is van téve az út mellé (Tata felől ha jössz) egy tábla, de szerintem az már változott azóta és nem az lesz, ami ki van írva. Azok az ejtőernyősök (van ennek valami spéci neve) onnan indulnak, ahol azok a fa táblák vannak a leágazás előtt az Agostyáni úton, és ott nem messze a telketektől landolnak. De nem hiszem, hogy azok zavaróak lennének.
Remeteség, az olyan jó hely!!!! Nem tudom, felcserélném-e Tardosra. Ami miatt én nem csípek Tardosra járni (de csak Tata felől), az az, hogy ha sorompót kapsz, akkor én már álltam ott negyed órát.

Szilvi,
hajrá spontán! Vagy most holnap mentek mégis inszemre?

Dita,
na, tudod majd csinálni a táblázatot?

i.kata
 
 


A kis Mayát a Mátrából hoztuk amikor picike volt, hát a magasság szeretete itt az Alföldön is megmaradt nála. :lol: :lol: :lol:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

nagyon várom a szerdát, annyira, hogy ha rá gondolok ugyanúgy izgulok mint annak idején a hcg vérvételem előtt :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: Szép babalak. :) Maya olyan kis aranyos.

dita: Egyenlőre vizeletet kell vinnem csütörtökön. Nem tudom, hogy vérből mikor csinálnak.

twist: Nyami-nyami tiramisu. Én tavaly szilveszterkor narancsosat csináltam. Nagy sikere volt.

Köszönöm lányok a biztatást. A mai napom is beleillett a hónapba. Fogorvosi ügyeleten voltunk a drágámmal, mert annyira kisebesedett az ínye, hogy eléggé fájt neki. Az ügyeleten persze nem csináltak semmit, csak felírtak egy papírra egy ecsetelőt és szevasz. Azóta legalább már jobb neki. A metrón meg olyan ideges lettem. Egy cigány csaj a fél év körüli gyerekével koldult!!! Hát ő jobban megérdemi, mint mi??? Komolyan sajnáltam szegény gyereket, nem lesz belőle soha semmi. Csak egy koldus, vagy még rosszabb.



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: