Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép
Nem testvérek véletlenül???? :wink: :D :D :D :D :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi
Vazze! Most, hogy mondod! :lol: :lol:

Na, és akkor most Ticsi Ádámja következik. Most kaptam frissen:
Kép
gtünde
 
 


Olvadozok........ :D :D

Figyelitek? A fityiszt azt megkaptuk!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 

 
 

tünde!! nagyon nagyon hasonlitanak szerintem egymásra és nagyon édik :D de jó neked h már van két kislányod!! én is szeretnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


jaj de szép ádám is!!! köszi ticsi, és tündi h feltetted!

KépKép
dike
 
 


Drágáim :D

Ma jöttem (egyenlőre csak én) haza. Gergő még hétfőig bennt van -nem tudom írták-e a Csajok, hogy úgy jártunk mint Tüncsiék és lett valami nyavalyánk de már jól vagyunk csak még két napot bennt kell lenni.....persze napközben én is vele vagyok...szopira meg simire........szopival haladunk...mosolygunk mint a vadalma...szóval nincs ennél istenibb érzés a világon! Imádooooooooom!!! :D :D :D :D :D Most nem bírok visszaolvasni mert nagggyon fáradt vagyok...de ahogy tudok jövök és mesélek...Addig is nagyon szépen köszönöm a gratulákat és millió puszi mindenkinek...

és akkor íme a kisfiam:

Kép

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Ticsi, gratulálok Ádám babához!

A többieknek is gratulálok, gyönyörűek a babák!

Gröni, csak így tovább!!!!
Vendég
 


Reggelt!

Lányok nem bírok betelni a gyönyörű babákkal!!!! Ilyenkor vágyok még egy pici babára (na persze ez csak átmeneti állapot :twisted: :twisted: :twisted: )

Tündi!
Tényleg hasonlitanak a lányok! Nagyon szépek!

Babcsi!
Hogy-hogy téged hazaengedtek? Nem tartanak bent ilyenkor a babával?? Csak mert nálunk ez a szokás! Remélem Gergely baba hamar meggyógyul!

Ticsi!
Gratula a gyorsvonathoz! Ez hamar ment!

Gyugyi!
Én ma is iszok, velem tartasz?????

Kukac!
Na muti azt a tesztet!!!!

Zsu!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen "emberekkel" vagy körbevéve, remélem ezután már csak a jó jön!

Tavirózsa!
Hogy vagy??? Nem szoktál msn-en lenni!

Gröni!
Lassan túl hordod a babát! De örülök ám ennek!!!!

Már elfelejtettem kinek mit akartam írni!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, aranyosak vagytok. Teszt negatív. :?
De ne sajnáljatok légyszi, majd a lombik sikerül. :lol: Biztos nem jött még el a mi időnk.
Most várom pirit, hogy mehessek a szurikért. :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Nati!

Kösz, megvagyok úgy-ahogy.
Mindig van valami, most nőgyógyászati műtétem lesz, mert nem lett jó a citológiám.De úgy néz ki, nincs komolyabb gond.

Múlt hétvégén kirándulni voltunk a párommal Sopronban és Ausztiában, 3 napot, szuper volt!Gyönyörű helyeken jártunk! Kép Ausztria, Medveölő-szurdok Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi :cry:

Pusz neked és akkor hajrá lombik!

Csajok!
Olyan gyönyörűek a gyerkőcök,én is én is!

Vicky :D

Írtam privit.Köszi.

Rólam: Műtét óta úgy néz ki ma van az 1.cn.Piri néne meglátogatott. :?

Mindenkinek pusz!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

BABAESŐNK van!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennyi gyönyörű gyereket egy oldalon! Csoda!!!! :D :D :D :D

Babcsi :)
Tényleg hamar kiengedtek..... :shock: Én majd egy hétig bent voltam a kölkökkel. Gondolom egész nap vele vagy. :D :D

Tavirórózsa :)
De jó hallani felőled! :)
Nagyon szép helyen voltatok. De nekem hiányzik a hó a hegyekről!!! :lol: :lol:
Mikor műtenek? Engem novemberben, ha minden igaz. "Jó" lenne egy szobában feküdni!

Nati :)
Este pezsiztem egy kicsit. De olyan fáradt voltam, hogy bealudtam kilenckor. :roll:

Kukac :)
Kép
Dühöngeni azé' szabad? :wink:
Hajrá lombik!!!

KépKép
zapáné
 
 


jó reggelt!

Zsófi miatt néztem be :( OK, nem sajnálunk, sőt irigyellek, hogy így előre tudsz nézni :wink: hajrá szurik, ilyen hozzáállással, tuti sikerül a lombik :wink: :lol:

Zsu, válaszoltam!

Tavirózsa, gyönyörű helyen voltatok! Ahogy látom az időjárás is szép volt 8)

Babcsi, üdv itthon! Sajnálom, hogy egyedül, kitartást erre a pár napra!!!! Gergely gyönyörű!

Ticsi Ádámja is, és Dóra baba is gyönyörűséges!!!!!!!!!! Jaj lányok, tisztára elérzékenyültem ettől a babaesőtől! És még nincs vége: Mami, Gröni, Susy, én, Fenci, Vicuska aztán mindenki jön sorban :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Zsu :)
Szép jó reggelt!
RMPPB! :evil:
Vagy ez most jó? Hány napra jött meg? Mennyit is kell "várni"?

KépKép
zapáné
 
 


Vicky :)
Neked is szép jó reggelt! :D
Mennyi babánk lesz!!!!! :D :D
Egy babás talit majd össze kell hozni! Dögönyözhetnékem van!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Zsu :)
Nálunk mér lesz egy nappal hamarabb karácsony? ....vagy a Te vonalzód dec.25-ig számol talán? :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Kukac!

Hogy veszne meg az a rühes! Na akkor hajrá lombik!

Tavirózsa!

Nem lesz semmi gubanc, én is végigjártam ezt, bár műtétig nem jutottunk el , mert terhes lettem Szabival, akkor nem piszkáltak, erre most meg minden rendben, ki érti ezt??? :shock: :shock: :shock:

Gyugyi!
Ma Bacardit iszok valszeg! Velem tartasz????

Viki!
Lassan Leviben is gyönyörködhetünk!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Teleírom az oldalt!
Kép
Lassan laptetü....

Ráérek, mindenki elhagyott....
Fiam biciklitúran, Andi össznépi szemétgyűjtésen, Zapa meg mítingel....

KépKép
zapáné
 
 


Nati :)
Délután! Most még kocsiba kell ülnöm. Ma lesz kész Gábor meze, el kell hoznom. Meg bótba is benézek, kéne valamit sütnöm. Zapa ma 41 éves... Vénember! :lol: :lol: :lol: Igaz, csak holnap de. jön haza, de nem lesz semmi baja annak a tortának. Hacsak az nem, hogy elfogy!!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


....84

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Én is este iszok, mert még mindig tarta gyerek meg apa szülinapi party, de most megyünk az oviba mert őszi nap lesz!

Lehet a kölköknek őrjöngeni!!!
Én rendeltem tortát :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A múlt héten kókuszos volt, most meg túró!
Vendég
 


Mi 84????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


....86
Én lehet, hogy vakondtúrást csinálok. Ötkeres, eccerű, ronda, de finom!!!!

KépKép
zapáné
 
 


....88
Minnyá laptetű!!! Még 11 hozzászólás. Asszem. :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


És lesz tüzijáték is!!!

Láccccik hogy szombat van velünk van tele az oldal!
Vendég
 


Nekem 50-nél van tetű :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


...91
Úgy emlékszem 00-nál is az van.
Majd kiderül! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Nekem mennem kell az őszi napra!!! :lol: :lol: :lol:
Átadom a tetűt!!
Vendég
 


Csá!
Jó avardobálást!!! :lol: :lol:

Lassan én is megyek, csak a mosógépre várok.....

KépKép
zapáné
 
 


Még én is kiakarok teregetni, majd csak utána indulunk!
Vendég
 


Nézzétek a Napot ezen a képen! Tök érdekes.
Kép
Ja, ez Gerlizen. Ide megyünk síelni. Minden nap kukkolok! :lol: Volt már hó a múlt héten, csak elolvadt.... :?

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon szépek a babák, aranyosak! :)

Babcsi,
Kívánom, hogy minél előbb otthon lehessetek együtt.

Ticsi,
Végre! Gratulálok, nem semmi gyorsaság! :)

Gröni,
Jól haladsz, csak így tovább. Klassz, hogy már nem kell gyógyszer, így csak elmúlnak a kiütések is.

Kukac,
Akkor hajrá következő ciklus! Biztosan sikerülni fog!

Vicuska,
Mi volt uh-n? Most már biztos szépen kivehető.

Zsu,
Te szegény, még ez is. Minden rendbe jön, meglátod. Innen már csak fölfelé vezet az út!

Köszi Lányok a bíztatást. 1 szem petesejtet sikerült levenni. A többi nem volt használható. Reggel telefonáltam, osztódás alatt van. Hétfőn reggel kell telefonálnom, hogy mehetek-e érte. Addig drukkoljatok, légyszi egy szem gyermekemnek, hogy beinduljon.

Kép
mofly
 
 


babcsi! gyönyörű, kitartás mindjárt otthon lehet a pici is!!

Zsófi!!

Mofli drukkolok!!

Lányok!! nagyon el vagyok keseredve, a vonalzóm szörnyű, nem megy fel a hőm pe után 5 nappal 36.6 tuti sikertelenség. de mi lehet a gond, szerintetek????? a mult hónapba ezen a napon nagyon nagyok voltak már a melleim, és fájtak, most meg semmit nem érzek!! tehát lehet a bromo hat? mert ugye a magas prolaktin okozhat mellfájdalmat. vagy egyszerűen nem volt pém?? de 36.6ról leesett 36.3ra a 12. napon, nyulós nyákom is volt. lehet az h leesik a hőm és még se reped meg a tüsző? kérlek segitsetek!!!

KépKép
dike
 
 


segitsetek, irjatok valamit, nem szeretnék a hó végén csalódni, a párom pedig nagyon szeretne byári babát!! :(

az is számit, h nem egy időpontban mérem, hanem mondjuk fél óra csúszásokkal?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! :lol:

Kép

Babcsi!
gyönyörű a kis Geregely! :P
hétfő mindjárt itt van :D

Ticsi!
Ádám is helyes kisfickó 8)

Tünde!
a t Dórid is gyönyörű :lol:

hú, mennyi szép babuci :D

Nati!
jó őszi napozást :D , este koccintok veled :wink:

Gyugyi!
Isten éltesse a Zapát! :P
akkor este külön ünnepeltek? :roll: :(
ma nem mész buliba?????? :lol:

Zsu!
most már lehet próbálkozni?
hajrá spontán ciklus :wink:

Kukacka!
Basszuskulcs!!!!! :evil: :evil: :evil:
hogy a csudába lehet ez? :shock: :?
na, nem baj, akkor majd T.doki neked is megcsinálja a kisbabát :lol:
júliusi baba jó lesz? :D

Mofly!
hipermegadrukkok az osztódó babácskádnak!!!!!!! :lol:
ezek szerint szépen meg is termékenyült!szuper!!!!! :D :D :D
milyen a méhnyh-d?igyál sokat!!!!!!!!!! :wink:

Dike!
nyári baba még jövő hónapban is lehet!!!! :lol:
ja, és 36,6-al is lehecc ám babás, nekem se ment föl 37-re sose :D
nem feladni :wink:
Vendég
 


áááááááááááááá...Gyugyi mér nem írtál még??? :oops: :oops:

Voltam uhun reggel :lol: :lol:
képzeljétek, 1/2 órán át néztük a kicsikémet, volt hüvelyi meg hasi meg 3d meg 4d is 8)
össze -vissza izgett-mozgott, integetett, járt keze-lába mindenfele :D
hihetetlen volt, igazi babaformája van :lol: :lol:
a lába közé is bekukkantottunk, de nem láccott semmi fütykösre utaló jel :wink:
kaptam 4 képet is, a méretét a nagy mozizásban el is felejtettük megnézni :shock: :oops:
sajnos nem tudok képet feltenni majd csak holnap este, mert nincs itthon a fényképezőgépem. :twisted: :( :( :x :x

ja, apával sikerült összevesznünk, 3.napja nem beszélünk..... :(
most hazament a szüleihez, majd csak holnap este jön haza....de az is lehet, csak hétfőn? :roll: :evil: :evil: .......no comment....
ő is eljött uhura, (most először), de utána se békültünk ki................ :(
Vendég
 


úgyhogy szívesen koccintok valakivel....... :(
Vendég
 


vicuska tényleg???de jóó.

tessék kibékülni apával!!!

várom a képeket a picurodról :D

azért szeretném ha majd más is adna válaszokat (aki tud) a kérdéseimre :)

KépKép
dike
 
 


Pompom:) neked hogy áll a hőd??????????

KépKép
dike
 
 


Hazaértem.......
Lesz vakondtúrás meg meggyes rétes. :roll: Tudtok valami tuti töltelék receptet?

Vicuska :)
....há mer nem voltam itthol. :lol:
A képeket nagyon várom! Ilyen korán még nem ugyanúgy néz ki a kis micsodájuk? Lehet, hogy kinő még a plimplije!!!!
Apjuk mé' duzzog? Férfiak..... :lol: :lol: Azé uncsi lenne nélkülük. :lol: :lol: :lol:
Ma nem bulizok. Tévézek és iszokkk. :wink: Majd holnap koccintunk a Zapával. Összeütögetjük amink van. (Pohárra gondolok.... :wink: )
Ma este meg Veletek koccintok!!!!! :D

Mofly :)
Szorítok!!!!! Babához egy is elég!!!
Kép

Dike :)
Délután lesz egy kis időm a nagy takarítás, sütés, forma1 közepette és megkeresem Neked a babás görbéimet. Valahol a net-en megvannak, a gépről kitöröltem mindent......
Én is 36,6-tal voltam terhes. A fél óra a határ, úgy emlékszem. + -. De régen volt..... Pont egy éve!!!!!!! :shock:

Ha tavaly ilyenkor valaki azt mondja nekem, hogy egy év múlva itt ülök 54 kilósan, pezsgővel a kezemben, cigivel a számba és ku***a jól érzem magam a bőrömben, azt hiszem körberöhögtem volna.... :roll: :D Furcsa az élet. De jól van ez így. Mindennek megvan az oka.

Leányzó hazajött. Kajáltatás első turnus....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Tündi, Ticsi, Babcsi!

Ezek a babák gyönyörűek! Gatulálok megint mindannyiótoknak! Megjött a kedvem a babázáshoz! Úgy megdögönyözném, szeretgetném már a mienket is! Jól látom, hogy Ádám is mosolyog? Gergely pedig mintha cici után sóvárogna! Dóra pedig igazi kis hölgy, olyan szépek a vonásai!

Zsófi!

Ó! :( Én azért sajnálom, de nagyon jó a hozzáállásod, amihez gratulálok! Mikor kell menni Tapolcára?

Mofly!

Meglátod ez az egyszemke cosdababa lesz! Ne keseredj el! Drukkolok, hogy szépen osztódjon!

Gyugyi!

Ugye milyen kiszámíthatatlan az élet? Te is füstölsz? Ejnye! :P Boldog szülinapot Zapának! Tojáshéj még a sejjhaján! :P

Nati!

Nálatok ki ünnepelt múltkor? Őt fel sem köszöntöttem! :oops:

Vicuska!

Örülök, hogy minden rendeben a babával és most már vigyázz, nehogy kukit növesszen! :lol: Apjukod meg! :evil: Ezek a férfiak nincsenek tekintettel a kismamikra! :?

Dike!

Nem kell mindig magas hő a peteéréshez! A tüneteket meg nem érdemes nézni! Látod múlt hónapban volt minden csak baba nem, most tünetmentesen leszel babás! :wink:

Tavirózsa!

De szép helyen voltatok! :shock: Remélem sikerült kikapcsolódni! Boldog névnapot! :wink:

Zsu!

Sajnálom pirit! Ez most megkoronázta a pechszériát, ezután már csak jó jöhet! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


TIcsi
húha, tényleg gyorsan jött, mint a gyors vonat, :D vagy intercity? :lol:

Babcsi
Gondolom hiába engedtek haza, ott vagy egész nap, és ez a normális, no de hétfő mindjárt itt van :D nagyon édes a kis tökös :P

Gtünde
nahát, mint két tojás :lol: nagyon hasonlítanak, dehát végülis testvérek :wink:

Vicuska
UH fantsztikus lehetett :D nemsokára én is látom mocorogni :P
apjukkal min vesztetetk össze így? :D :evil: ha szabad megkérdezni :oops: nekemapa jött első UH-ra is, meg vérvételre is :) végülis közös bébi, azért mert engem vizsgálnakk, attól még jöhet kísérni :wink:

Kukac
fránya piri :evil: drukk a lombikhoz ++++++++++++++++++++

Zapáné alias Gyugyi
idővel rájöttem ugyanaz :lol: Anno 545 kilós voltam én is :P fénykoromban :wink: most nem mondom meg mennyi vagyok :lol:

jól vagyok, szerintem róka koma már nem fog jönni, ha eddig nem jött :roll: :P

Kép
gaby25
 
 


Jó étvágyat! :D
Zacskós tésztát "főztem". Isteni!!! Imádom. Csirkepaprikás szószos, meg fokhagymás-tejszínes. Nyami.

Gaby :)
Kismamiknak lassabban esik le....! :D ...mint a falevél.
Hu, lehet, hogy én meg akkor a második fénykoromban vagyok!!! :lol: :lol:

Gröni :)
Ja, megint füstölök. Nem vagyok rá büszke. :roll: A kórházba ugysenem vihetek magammal, talán sikerül megint abbahagyni. Egyszer már megcsináltam. Csak akarni kell.... :?

KépKép
zapáné
 
 


Gaby :)
545 nem sok egy kicsit????
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Ja, most látom elírtam :lol: :lol: :lol: szóval 54 kg :lol: :lol:
már pár napja azért leesett, hogy te vagy Gyugyi :lol: :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
mindketten kosok vagyunk az apával :shock: :? :evil:
mások összevesznek és az egyik kibékül gyoran a másikkal.....mi nem....mert kosok vagyunk...mindegyik a másikra vár..... :roll:
hülyeségen....de mégiscsak én vagyok a kismami, neki kéne tekintettel lenni az én lekiállapotomra :twisted:
á, ha eddig nem volt vukod, már nem is lesz!szerencsére én is megúsztam 8)

Gyugyi!
estére én is engedélyezek magamnak 1 pohár vörösbort, vagy vörösboros kólát :lol:

Gröni!
hogy vagy ma? :P

Dike!
a várandósságon belül van olyan, hogy babás hőgörbék...szemezgess :lol:

elkezdtem a nagy magányomban kimosni + vasalni a tesóméktól kapott 15 nagy zsák babaruhát....nem fogok unatkozni a hétvégén, aztán méret szerint + szín szerint+ évszak szerint szétosztályozom...... :oops: :oops: 8) 8)
Vendég
 


Gyugyi, azért a csúcson volt egy kis hó... :wink:
Én is rétest sütök, túrósat és almásat.

Nekem nem bentfekvős műtét lesz, első körben SZ. doki műt a magánrendelőjében ( okt 29-én) valami nagyon profi rádiófrekvenciás műszerrel, ami még a lézernél is korszerűbb.Elpárologtatja a rossz sejteket.Fél óra, utána mehetek haza.
Az egész bulit látom majd nagy kivetítőn... :roll:
Reméljük, ennyi elég is lesz, és a következő vizsgálaton már semmi rosszat nem látunk...

Neked meddig kell bent lenni?Meglátogathatlak? [img]

Gröni, köszi, ma van a házassági évfordulónk is! :wink: A második!

Most rohanok, megyünk a spanyol éttermbe ünnepelni édes kettesben!
Talán este jövök, és koccintok Veletek!

Kép Kép
Vendég
 


Tavirózsa :)
Így havasan nagggyon tecc!!!
Egy éjszakát kell bent maradnom. Asszem.
Persze, hogy meglátogathatsz!!!! :D :D Örülnék Neked!
Remélem, tényleg megoldható fél óra alatt a gondod. Szorítok!

Vicuska :)
Aszongyák, vörösbort lehet! Akkor este iszunk!
Kép

Dike :)
Mire megtaláltam a régi felhasználónevem a fertin..... De sikerült. Most már csak arra kéne emlékezni, hogy töltöttem fő'....

Nem engedi, wazz. Pedig mentettem másként. Se jpg, se gif nem jó neki. Banyek.

KépKép
zapáné
 
 


Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?