Új privát üzeneted érkezett!

Milyen figyelmetlen vagyok :oops: Szezso, boldog szülinapot!

Linácska!

Pocifotót nem teszek fel már, de priviben szívesen küldök annak, aki kér.

Dita!

Szigetszentmikóson találtuk a házat :) Gyönyörű, és jóóóóóóóó nagy :) Az összes kölkünk el fog férni benne :)

Monic!

Akkor most már elég jó fej a védőnő, nem? Örülök, hogy minden kérdést megválaszolt!

Timi!

Kíváncsi vagyok, mit mond a természetgyógyász. Remélem segít nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket, nagyon édesek vagytok! :-D

Ma voltunk Tapolcán, minden oké, holnap indulnak a stimus szurik :-D kedden meg lecsekkolnak, hogy állok :-D

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!!

Puszi :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ÉVI
Én kéjek, kéjek pocifotót!
Emilem itt alant! :wink: :lol:
Mézeskalács házikóról is kérünk majd képeket!


SZESZO
Drukkok viszont! :wink: :D

dita75
 
 

 
 

Évi,
én is kérek szépen!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szezso,

Nagyon boldog születésnapot!

Évi,
Örülök, hogy sikerült eladni a lakásotokat, és ilyen hamar találtatok is újat! :D Mi már 1 éve keresünk, de nem igazán jön össze, bár úgy néz ki, hogy most talán megvan, amit kerestünk, ha jövő hétvégéig nem veszi meg valaki más...
Én is kérhetek pocakfotót? :wink: 4D-s képeket raksz majd fel a picikről?

Dita,
Szép virágok, és klassz az új előszobafal is! :)

Monic,
Örülök, hogy ilyen normális lett a védőnő! De miért megy mindig házhoz? Nekem mindig hozzá kell bemennem a rendelőbe. :roll:
Hogy haladsz az újrakönyveléssel?

Ma meg holnap a kötelező mérlegképes továbbképzésen vagyok/leszek, de nagyon nincs kedvem hozzá. Ma is majdnem elaludtam párszor. :? Az a baj, hogy nem tudom meginni a napi tea adagomat, és hát a téma sem valami izgalmas, hogy ébren tartson. Viszont az jó volt, hogy délelőtt KisNémó elég sokat mocorgott, és így tudtam rá figyelni, mivel ott ültem órákat a fenekemen. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NÉMÓCI
Én ugyan nem vagyok babás........ MÉG! :wink: , de napok óta olyan álomkór van rajtam!
Biztos van valami a levegőben, az ilyen uncsi továbbképzésen tutira horkolnék.
Tegnap is bealudtam a dr. Hause-n, meg most délután is, pedig nagyon bírom a sorozatot.... na mondjuk nem annyira mint Scofieldot! :wink: :lol: :lol: :lol:

Gondolom Kisnémó is uncsinak tartotta azért ficergett annyit, hogy jelezze "anya ez baromira nem érdekel, menjünk már haza! " :lol: :lol: :lol:

Milyen teát iszol?

dita75
 
 


Nemone,

elég nyögvenyelősen haladok...
Hozzám minden hónapban házhoz is jön a védőnő és nekem is kell mennem hozzá.
Én ma egész délután aludtam, tényleg van valami a levegőben. :roll:

Évi,

én is nagyon örülnék egy pocakfotónak :wink:

Linácska,

hajrá természetgyógyász!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
Pedig jó volt tegnap a Dr.House! :wink: Én tudod kire vagyok délutánonként rákattanva? A Viasaton nézem újra a Smallville-t... olyan helyeske az a srác... :wink:
Lehet, hogy Ő is unta, de sajnos, ha nem írom alá a jelenléti ívet (amit a vége előtt fél órával kezdenek körbeadni :evil: ), akkor újra végig kell hallgatnom, ezért most kibírom valahogy. :roll: :?
Évek óta zöld teát iszom, mert a kávét capuccinot soha nem szerettem, igaz a kávét tavaly kóstoltam meg először életemben, de nagyon rossz íze volt...

Monic,
Egy hónapban 2x is találkozol a védőnővel? Nekem csak 6 hetente kell mennem. :roll: Biztos itt elfoglaltabbak, azért nem akar többször látni.
Remélem, sikerül hamar végezned a könyveléssel! A Te programodban nem lehet menteni? Nálunk max. 1 napi munka veszhet el, mert minden délután menteni szoktam lemezre.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


szezso: Boldog szülinapot!

monic: Örülök, hogy azért haladsz a könyveléssel.

évi: Jó hallani rólad. Én is kérek pocifotót és ha nem titok légyszi írd meg, hogy milyen házat vettetek (pl. mekkora) és mennyiért. Mi is szeretnénk majd kertes házba menni és miklós nekem is útba esne.

nemone: Nagyon jól képzelt babód lesz. :)

dita: Nem tudom én sem, hogy mi van a levegőben.

Jól vagyok, nem érzek semmi különöset. Ma eléggé fárasztó napom volt, de legalább nem idegesítettek. Már az új telephelyről jöttem haza 1 és 3/4 óra volt az út! Azt hittem sosem érek haza. Ráadásul a jövő héttől 2 hétig szabadságon lesz a kollégám, pedig ha ketten lennénk erre a melóra, akkor jobb lenne. Nem sok, csak 7-17-ig bent kéne lenni. Mindegy, ha pozitív lesz a 16-ai tesztem, akkor csak addig fogok dolgozni, amíg ő vissza nem jön. Utána már oldják meg.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Évi,
én is kérek szépen képet :wink: Olyan jó hallani felőletek! Nem lesz egyszerű a költözésetek decemberben :roll:

Dita,
ha nem gond, akkor holnap írnám meg az itinert a táblázathoz, mert ma egész nap suliban + kirándulni voltunk, így nem sok erőm van. Ja és éppen répatortát sütök, mert múlthét pénteken vetélkedtünk a szakirányon és mi vesztettünk. A büntink, hogy sütnünk kell a többieknek. :roll:

i.kata
 
 


NEMONE
Megy a Viasaton a Smallville? Régebben a tv2-n adták és az összes részét láttam!
Nagyon jó kis sorozat, és imádom a Jóbarátokat, tök jó, hogy ennyire nyomatják, valamelyik adón mindig mennek részek. Vasárnaponként meg van a Joey! :wink:
Néha szoktam nézni a Viván a Beverly Hills-et is!
Csak az a bajom, hogy élvezhetetlen a tévénézés, mivel lassan több a reklám mint maga a műsor! :twisted:
Igy leginkább itt lógok a neten.... :roll: :D ........és a tévé csak háttérzaj! :?

VICKY
Én ma is úgy éreztem, hogy megőrülök a munkahelyemen, mert tőlem várja el a főnök, hogy péntekenként bejöjjek még délután, hogy az emberektől elvegyem a tankolókártyákat, legyen az összes kocsi megtankolva (közlöm jogsim nincs) és a gépek is be legyenek szedve! Természetesen mindezt ingyen és bérmentve.
Aztán közöltem vele, hogy a hülyék a túloldalon laknak! Erre ő azzal jött, hogy ő is szó nélkül elenged az uhukra meg az inszemre! Hát még jó! Eleve le lett vonva a fizetésemből azok a fél napok! Vagy ledolgoztam a kiesett órákat!
Már kezdtem is kinyomtatni neki a jogszabályt, de addigra eltűnt!
:twisted:

Még jó, hogy van egy védőangyalom a cégnél! 8)

dita75
 
 


KATA
Oké, nekem is holnapra maradna, mert egyrészt a laptopon nincs értelme foglalkoznom vele, másrészt meg minnyá' dolgom lesz! :lol: :lol: :lol:
Hisz ma csütöRRRtök van! :lol: :lol: :lol:

Amíg apusom pancsizik még nézem a Jóbarátokat, nem lehet megúnni őket! :lol:

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Kata,

jól elfáradhattál ma. Biztos finom lesz a répatorta, a csoporttársaknak is nagyon fog ízleni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Évi jó hallani felőled, és grat a házhoz mi is arrafelé kacsingatunk házügyben

voltam ma gasztroenterológusnál, mert problémáim voltak széklet ügyben, fájt stb... nem részletezem, de belső aranyérre gyanakodtam.. erre kiderült, hogy a kemény széklet(vasat kellet szednem) szétrobbantotta a végbelemet 3 helyen..most ecsetelgetnem kell és sok rostosat ennem :cry:

Jó éjt!
Vendég
 


Boni,

jobbulást neked! Sajnálom, hogy a vas ezt tette veled! :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok,
Szigetszentmiklóson van a babanetes ltp? Csibiék is ott laknak, nem?

i.kata
 
 


Szép reggelt!

MA védő-nénizünk, meg visszaviszem ZSigit a dottorenénihez..nézze meg...
Vendég
 


Sziasztok!

BONIKÁM
Jajj szegénykém, nekem volt nodusműtétem, és gondolom a te problémád is hasonlóan fájdalmas lehet...... hát mielőbbi jobbulást neked, vigyázz magadra!
Egy kérdésem lenne hozzád. Emlékszem, hogy neked sem kellett utrozni csak amikor a + teszted után elkezdtél barnázni.
A barátnőm hasonló helyzetben van! Volt néhány sikertelen inszem, de most spontán babás lett és kérdezte, hogy esetleg nem kell utrot használnia. A fogantatás ciklusában nem szedett semmit!
A dokker azt mondta neki, hogy csak akkor ha vérzés lenne, de a barátnőmet megnyugtatná, ha szedné, meg mi az hogy ha vérzés jelentkezne, akkor azért már lehet kicsit késő lenne Végül felírt neki 3*2 hüvelyit! :shock:
No ez meg egy ló adag nem?
Többiek is!
Mi a véleményetek, most nem tudja eldönteni, hogy használja-e vagy sem! :?

KATA
Én is tegnap pont ezen gondolkoztam, hogy Évi és Csibi majd együtt babázhatnak! :lol:

Hát most várom a hétvégét, még akkor is ha otthon is idegesít valaki, mert ez a hét elég idegörlő volt a melóhelyen!
A gyerekre rácsukom az ajtót, de a kollégáimra és főnökömre nem tudom, bár volt már rá példa amikor nagyon ki voltam már bukva!

Szóval hurrá péntek van! :lol:

dita75
 
 


Dita szerintem ha nincs vérzés akkor elég a 3*1 ha őt megnyugtatja... a 12.hétig kell dugdosni, a végén folyamatosan csökkentve.a 3*2 felesleges szerintem, hiszen támogatás végett kell neki...én ha nme barnáztam volna is kértem volna többszöri sikertelenségnél egyébként általában adni szokták

amire felhívnám a figyelmet, hogy utro szedésénél, mivel irritálhatja a nyálkahártyát kicsi barnázgatás előfordulhat..
Vendég
 


Jó reggelt csajok,


Szezso nagyon Boldog szülinapot kivánok!!!!


Évi de jó hogy jelentkeztél épp a minap gondoltam rád/tok. Szigetszentmiklós tök jó hely régen sokat jártam arra. Mi is vettünk egy telket a férjemmel Tardosbányán nagyon szép hely Tatától pár km-re van. Férjem tegnap volt kint Ausztriában ahol megtalálta álmaink házát valószinüleg azt akarjuk majd itthon megvalósitani.
Rönkház. Ez a mániánk. Voltunk kint körülnézni a múlthéten láttam a szomszédainkat. 3 gyermekük van. Picik, Oroszlánnak lesz játszó társa.

Ditus a Beverly Hillst néha én is néztem bár pár éve megnéztem az összes részt.


Nemone, én sem birom a kávét sajna, nekem néha cola light jáccik helyette mert ülve elalszom. Mostanság én is alszom. Nagyon lent van a vérnyomásom. Azt mondta a dokim a 24 hétig ez lesz. Utána kell vigyázni a vérnyomásra nehogy megugorjon. Én is csak 6 hetente járok védőnőhöz persze ha megtalálom, mert soha nincs bent és ő sem jár ki hozzám.

Twist, várjuk az eredményt nagy izgalommal remélem szerecsével jársz :lol: :lol:


Monic, sajnálom hogy elúszott a munkád, nagyon idegesitő lehet. Én nagyon nem birom az ilyeneket.

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!
Tegnap sokára került rám a sor, csak délután 2-kor. Utána még 4 órát feküdnöm kellett, és csak este 6-kor jöhettem haza. Kivették a polipot, a szövettan eredménye 2 hét múlva lesz meg. Most még pár napig táppénzen leszek, de csak azért mert kímélő életmód a javaslat és a munkahelyemen nem tudom elkerülni a cipekedést. A méhem egyébként teljesen rendben van, így nincs az IVF-nek anatómiai ellenjavallata.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szezso!
Nagyon sok boldog szülinapot!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BONI
Köszi, továbbítottam a javaslatodat!

BUMIKÁM
Sokat gondoltam rád, reméltem, hogy minden oké lesz!
Hát most már akkor nincs más hátra mint előre!
Én nagyon szorítok, hogy most már semmilyen akadály ne gördüljön a babásodásod útjába! ++++++++++++++++++++++++++++++++

ZSUZSKA
Hát a védőnővel kapcsolatban én nem is tudom, hogy akarnám-e vagy sem, de hát kötelező. A nővérem nagyon idegesítő nőt kapott, félek, hogy majd én is hasonlót fogok majd ki, és hát ismersz ami a szívemen a számon, lehet hogy ha valami nem tetszik elküldöm majd a sóhivatalba! Reméljük valami csúcsszuper csajszi lesz majd, aki nem mond baromságokat! :roll:

dita75
 
 


sziasztok lányok!

ma voltam dokinál, tüsző 16 mm, nyálkahártya 7,5 és most vagyok a 11. napon.
a doki fél, hogy hamarabb reped meg ebben a hónapban mint az átlagos 14-15 nap, ezért csináltatott velem egy lh tesztet délelőtt és az szerintem egy hajszál híján pozitív. minimális árnyalati különbség van a két csík színe között, de szerintem estére vagy holnap reggelre már erős csík lesz a második is. Kaptam choragon receptet, hazafelé majd kiváltom és holnap délelőtt csinálnom kell újabb lh tesztet és ha az már pozitív akkor fel kell hívnom a dokit és elmondja hogyan tovább, ki fogja beadni a szurit és mikor lesz az inszem.

Én arra tippelek, hogy jövő hétfőn lesz az inszem.
Remélem holnap még legalább ilyen erős lesz az lh teszt mint ma vagy erősebb, mert nem szeretnék lecsúszni erről a hónapról.
Vendég
 


Sziasztok!

Bumi,
örülök, hogy túl vagy rajta! Pingessél csak a hétvégén.

Szilvi,
te is szépen belehúztál :wink: Látom példát vettél Twistről :lol:

Dita,
mindjárt megírom, hogy használd a táblát.

Zsuzska,
Tardoson hol van a telketek?

Boni,
jobbulást!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is UH-ról. Hát most nem vagyok túl boldog :(
10. napon vagyok, a nyálkahártya 7mm, a jobb oldalon van egy 14 és egy 10 mm-es tüsző, a bal oldalon pedig egy bazi nagy ciszta. Hogy hogy növesztettem én azt oda 10 nap alatt. Mikor okt. 1-én voltam UH-n, még nem volt semmi. Csak azért vagyok szomorú, mert ha múlt ciklusban 6 tüszőből sem lett baba, hogy lesz most ebből a 1,5-2-ből???????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok,

Bumi,

örülök, hogy túl vagy a műtéten. :wink: Lombikra van már időpontotok? Nemsokára te is kismami leszel :wink:

Linácska,

nem semmi, hogy cisztád lett ilyen rövid idő alatt. Baba lehet a kevés tüszőből is, Vikinek 1 tüszője volt amikor Lackó megfogant :wink:

Szilvi,

nagyon drukkolok az inszemhez!++++++++++++++++++++++++


Kata,

vége a hétnek, jöhet a pihenés! :wink:

Dita,

az én védőnőm kezdetben nem volt kedves, de mostmár nagyon aranyos velem, mindenben segít, és jólesik, mert mindent nem tudok megkérdezni az orvostól.
Remélem, hogy neked is kedves lesz, általában kedvesek szoktak lenni, szegény nővéred fogott ki rosszat. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


SZILVI
Látod milyen ügyi vagy!!! :wink: :lol:
Szépen megnövesztettél mindent!
Hajrá inszem! Nem fogsz lecsúszni semmiről, no para!

KATA
Ok!

LINACSKA
Szilvinek még ennyi sincs és mégis boldog.
Tudom mit érzel én is folyton elégedetlen vagyok magammal szemben, de pl. Zsuzska azt mondta, hogy a Sotén meg sem szokták mondani az eredményeket, csak annyit mondanak, hgoy jó vagy sem! Én ha dokker lennék a tiédre bőven azt mondanám, hogy jó! Szóval fel a fejjel, lesznek ebből még ikrek! :wink: :lol:

dita75
 
 


Linácska!
Ne elégedetlenkedj! Ne felejtsd el, neked már megadatott,hogy anya lenyél.

Bumi!
Örülök,hogy meg volt a műtét! Mi lett a kádatokkal?

Szilvi!
Szép méretek! Hajrá inszem!

Moncsi!
Munkával haladsz?
20150601134430
 
 


köszi lányok a drukkokat! :)

bárcsak már holnap reggel lenne :) :wink:
Vendég
 


Dita,
küldtem privit.

Linácska,
szerintem szépek az eredményeid!

Monic,
nem lesz pihim, mert holnap a nyaralót tesszük rendbe, ami szerintem tiszta gaz. :roll:

i.kata
 
 


Én nem elégedetlen vagyok, egyszerűen csak jobbra számítottam, hisz ugyanazokat a gyógyszereket, ugyanannyit kaptam, mint májusban, mint szeptemberben, és mindig nagyon szépen csinálták, amit kell nekik. Most sem a két tüszővel van bajom, hanem a cisztával. Múlt decemberben is lett egy, csak gyógyszerrel múlt el, és így a következő hónapban peteérés sem volt. Így, hogy itt lebeg a fejem felett a december 20, így azért ez nagyon nem lenne mindegy.

Viki,
tudom, hogy anya vagyok, és van egy gyönyörű lányom, de másfél év hiábavaló próbálkozás, az akkor is másfél év, ugyanolyan rossz most már, mintha az elsőért küzdenék, főleg azzal a tudattal, hogy ha minden úgy alakul, ahogy nem alakult, akkor most egy kb. 8 hónapos baba is itt szuszogna mellettem. Azt szerencsére elég könnyen feldolgoztuk, hogy ő nem maradt meg, de álmomban nem gondoltam volna, hogy még rá 1.5 évre sem leszek újra babás úgy, hogy az a baba a 2. hónapban összejött, mikor szerettük volna.

Dita,
persze, hogy Szilvinek ennyi sincs, hisz ha jól emlékszem, akkor ő nem kap semmilyen stimut, így persze, hogy egy van :lol:
Tényleg, neked most lesz inszem?

Szilvi,
ugye jól emlékszem??? Drukk az inszemhez. Ha véletlen vasárnapra jön ki, akkor is megcsinálják???

Bumi,
jó pihengetést neked!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: jól emlékszel:9 nálam nincsen semmi stimu, teljesen normálisak a ciklusaim, egy dokűmináns tüszőm van, ami magától érik, reped meg. a tüszőrepi is csak azért kell, hogy a doki pontosan be tudja lőni az inszem napját.

na nem volt egyszerű choragont találni a városban, de végül sikerült :)

vasárnap is megcsinálják, csak a ugye a hétvégi az "fix" tarifás, 20ezerbe kerül. A hétközbeni, munkanapoki inszemnél rád van bízva hogy adsz e vagy sem pénzt.
Vendég
 


Sziasztok!

Évi,
Köszönöm a pocakfotót! :D Nagyon szépen fejlődnek már a gyerkőcök! Most már értem, hogy miért nem tudsz sokat ülni a gép előtt...

Szilvi,
Gratulálok a szép eredményhez! Drukk az inszemre!+++++++++++++++++

Linácska,
Sajnálom a cisztát, de az eredményeid azért szépek voltak!

Kata,
Remélem, sikerült kipihenned magadat!

Bumi,
Örülök, hogy túl vagy a műtéten, és remélem minden rendben lesz a szövettannal! Ez után mennyit kell pihenned mielőtt indulhat a lombik?

Boni,
Sajnálom, remélem hamar meggyógyulsz! Sajnos a vitaminban található vastól nekem is székrekedésem volt, ezért újra elkezdtem sok joghurtot enni, amibe főzök mindenféle magot (búza, rozs, zab, árpa), meg rakok bele aszalt szilvát, és mazsolát. Nekem bevált, de ha nem akarsz ennyit bíbelődni vele, akkor napi pár szem aszalt szilva is megteszi.

Dita,
Igen, megy a viasaton a Smallville minden hétköznap este 6-tól, általában pont hazaérek addig, ezért nézem. A Jóbarátokba én is bele szoktam nézni, azt tényleg nem lehet megúnni. :wink:

Na, túl vagyok a mai napi tanfolyamon, és eldöntöttem, hogy átképeztetem magamat amíg itthon leszek KisNémóval, mert soha többé nem akarok könyvelő lenni!
Megígértem, hogy rakok fel jubileiumi 20. hetes pocakfotót:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Nemone: Gyönyörű a pocakfotó, köszönjük szépen! Jó látni a mintát!:))))
Linácska: Sokszor olvastam ilyen cisztákról, ami a stimulálás miatt átmenetileg jön ki. De pár nap alatt el szokott múlni, azt is olvastam. Következő UH-nál már ott sem lesz, figyeld meg! Természetgyógyászhoz mikor mész? Majd meséld el, miket javasolt.
Dumi: Annyira örülök, hogy végre túlvagy a műtéten)))) Hajrá lombikozás!!!!
Szilvi2: Szuper, hogy már hétfőn inszemid lesz!:)) Múltkor is pont így csináltuk, hogy nekem 12-én, neked pedig 14-én volt az inszemid. Lehet, hogy egyszerre leszünk kismamik is? Jó lenne!!!!!!!
Zsuzska: Köszönöm a bíztató privit, remélem, jó hírekkel szolgálhatok két hét múlva. És kislánykát szeretnék, egy édes copfos, cserfes kiscsajt, aki nagyon vagány lesz!:))
Kata: A répatorta sikerült, elfogyott mind?
Vicky: küldöm a pozitív energiát+++++++++ Már csak 6 nap a tesztelésedig. Jaj, nagyon szorítok!!!!
Szia Évi77! Örülök, hogy megismerhetlek!:))) Én is nagyon örülnék egy pocakfotónak tőled! Igazán feltehetnéd
Szezso, Nagyon Boldog Szülinapot kívánok utólag is!:)
Boniko: Jobban vagy már? Szegénykém, nagyon fájdalmasak lehetnek a sebek. Nekem aranyerem van, de egyfolytában szenvedek vele. Nekem az ülőmunkától jött elő és ha sokat ülök, akkor kezd „tombolni”
Ditus: Mikor mész dokihoz inszemi miatt? Szorítok neked!!!
Vendég
 


Jaj, még be szerettem volna számolni az inszemi utáni érzésekről: A múltkorival ellentétben, most dolgoztam másnap inszemi után, ráadásul kemény hajtás van bent, szorítanak a határidők. Olyan fáradt lettem estére, hogy kész felüdülés volt elnyúlni végre az ágyon. A munka annyiban volt jó, hogy nem szorongok az inszemi miatt, le van foglalva minden gondolatom.
Jól fel vagyok fújódva, mint a múltkorinál, de mást nem érzek:)) Szerencsére most nincs görcs! Lehet, hogy a MagneB6 segített, nem tudom...
Vendég
 


boniko: Te szegény. :( Remélem most, hogy már felismerték hogy mi a baj hamar jobban leszel.

bumi: Örülök, hogy túl vagy rajta. Pihengess sokat, amíg otthon vagy.

szilvi: Mennek a drukkok a hétfői inszemhez. :)

linacska: Ne szomorkodj. Én sem tudom, hogy mennyi és mekkora tüszők szoktak lenni, csak amit az uh-n látok. A doki szokta hozzáfűzni, hogy sok/kevés nagy/még kicsi. A nyálkahártyát pl. nem is tudom mennyi szokott lenni. Ilyenkor miből derül ki, hogy nagy tüsző vagy ciszta? Nekem akkor maradt nagy cisztám, mikor nem repedt meg az összes tüszőm.

évi: Én is köszi a pocakfotót és a válszt is a kérdésemre. Nagyon szép lesz a házatok.

nemone: Széééép poci :D

Lányok! Nem tudom, hogy kibírom-e még ezt a 6 napot. Lehet, hogy mégiscsak elcsábulok a hétvégén egy tesztre. Ha csinálok, akkor persze megírom mi lett, csak attól félek hogy negatív lesz és akkor nagyon el fogok keseredni. Ti hanyadik napon csinálnátok? A hétvégén még korai lenne?



vicky79
 
 


na, úgy ahogy sikerült visszaolvasnom, bár mire a végére értem az elejét újra elfelejtettem :oops: :)

boni: huha, sajnálom hogy ilyesmi miatt kell szenvednem. mielőbbi gyógyulást Neked!

évi: ha lehet én is kérnék pocakfotót:)

nemone: szép 20 hetes pocit van :)

linácska: a ciszta valóban ki tud alakulni 1-2 hét alatt és fel is tud szívódni ugyanennyii idő alatt is. ne félj, nem lesz semmi gon!

bumi: örülök, hogy minden rendben volt nálad!! akkor most már jöhet a baba :) :wink:

vicky: szerintem még korai, mert lehet hogy ami most pozitív az esetleg nem tapas meg és akkor csak szomorú lennél a végén. ha meg esetleg kaptál tüszőrepit, akkor annak kb 10 nap kell mire kiürül. nálam legalábbis kellett annyi.

dita: veled mizu???
Vendég
 


Köszi lánykák az együtt érzést. :lol:
Vendég
 


szilvi: Akkor lehet, hogy mégis megvárom a csütörtököt.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza, csak végigpörgettem az utolsó oldalt..

Némóka: Nagyon csini a félidős pocid! :)

Módosítottam kicsit a vonalzómat.. Ma voltunk UH-n, és sajnos az egyik babónk elhagyott minket. Kicsit megsirattam, de tudom, hogy ilyesmi megtörténhet, biztos vagyok benne, hogy megvolt az oka (vagy nem volt egészséges, vagy megérezte, hogy a szívem legmélyén egy babát szeretnék). De örülök ám nagyon, mert drága egyetlenkénkkel minden rendben van, nagyon aranyos volt az ultrahangon, integetett nekünk, meg rugdalózott. Már 46 mm, napra pontosan korának megfelelő. A tarkóredő 1,1 mm. Ha sikerül bescannelni, rakok majd képet is róla.
A kombinált tesztre végül nem mentem el a SOTE-n, mert a Margit Kórházban ingyen van (a Sejtbank finanszírozza), így oda fogok menni hétfőn.

Bocsánat, hogy most csak magamról írtam..

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


denika: Sajnálom a tesóbabát, de így erre az egyre tudsz teljes egészében koncentrálni. Örülök, hogy ő jól van és mi is integetünk ám neki. :D



vicky79
 
 


Kata, ahogy beérsz Tardosra rögtön az erdőszélén bal oldalt a domb tetőn van ott már egy házikó.


Denika, nagyon sajnálom a babódat. Gondolom hogy megsirattad őt. Sajna ilyen gyakran előfordul, de hála Istennek a másik szépen fejlődik!!

Némoci, szép a pocid!!!!


Évi, kaphatnék én is pocakfotót ha nem gáz :lol: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Denika, én is nagyon sajnálom a kistesót. De igazad van, biztosan beteg volt vagy volt valami baj vele. Biztosan nem véletlenül történt, ahogy történt. Az a jó, hogy a másik cukorfalatka egészséges és szépen fejlődik:-)

Megpróbálok egy nagyon cuki képet beilleszteni, találtam a Gabimamiklub oldalán.
Kép
Vendég
 


DENIKA
Ez ám a telepátia! Pont arra gondoltam, hogy már rég írtál Vicky hozzászólásánál, erre lejjebb kattintottam és lám ott volt a hozzászólásod! :wink:
Sajnálom a babót...... bevallom én is tartok egy kicsit az ikrektől........ anyukám és a dokker is mindig mondja, hogy egy nő szervezete úgy van felépítve, hogy egyszerre egy babát hordjon ki. Talán kevesebb lesz igy a kockázat ennyi átszenvedett év után.... és ha a lelked mélyén ezt akartad..... akkor a kívánságod teljesült.......... persze sajnálom nagyon.......... és természetes, hogy ti is, mivel ő ugyanúgy a Ti babótok volt mint a másik kis integetős!
Remélem a kis angyalkátok vigyáz majd odafentről a tesókájára!
Puszillak vigyázz magadra!

Inszemesek, inszemre készülők! Drukkhegyek, babatapaszok mennek!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

VICKY
Én már ma teszteltem volna egy tizessel! :oops:
Jujj de izgulok!

LINACSKA
Én 3 hónapig az inszem előtt nem kaptam stimut, mégis volt több tüszőm. Júniusban konkrétan 7! :shock: Igaz nem nőtt meg mind nagyra!
Nyugi-nyugi megint kezdesz bepörögni..... néha magamra ismerek benned, de én már mostanra abba is belefáradtam, hogy az eredményeimen törjem a fejem......... már nem fogok semmiből következtetéseket vonni, mer amikor tök állat volt az eredményem akkor sem sikerült amikor meg tök sz@r akkor sem, kezdek rájönni, hogy nem ezen fog múlni! :roll:

NÉMÓCI
Reggel néztem magam a tükörben és kb. ekkora volt a pocim! :(
Csak nem ilyen szép formás, és fóleg nem babától! :(
Nagyon cuki, amúgy mi ez a ruci rajtad? Valami dressz?
Én is hasonlón töröm a bucimat! Elegem van már, hogy itt vagyok 6 éve a cégnél és idejön egy kis taknyos aki beszélni nem tud rendesen, ha nagyon akarnám még a gyerekem is lehetne, és kijelentik nekem, hogy ő a főnököm!
A magam ura szeretnék lenni. Eddig pont emiatt a mh. miatt nem tudtam elmenni egyetlen tanfolyamra sem, de ha meglesz Bogyó akkor úgy húzok átképeztetni magam, mint a vadlibák!

Aki érdeklődött felőlem (meg annak is aki nem! :twisted: :twisted: :twisted: ) :lol: :lol: :lol: :lol: ........... velem így a 6. napon nem túl sok minden van! Nyomázom továbbra is a szurrancsokat....... még a postás is drukkol...... mert a minap pont akkor lépett be az irodába amikor ledöftem magam...... majdnem elájult......... és vagy negyed órát ömlengett ahogy mások is szoktak..... hát én meg persze dagadog a büszkeségtől........ nem tagadom ..... de hisz tényleg tiszta para voltam a tűktől világ életemben!

Ezen a héten két kutyát is a nyakamba akartak varrni. Mindkettő aranyos..... fajtiszta és okos állat, sajnálom is őket, de nekem baba kell nem kutya!
Persze a fiúk meg vannak gajdulva, hogy nekik kéne, csak hát tudom, hogy még egy deci vizet sem adna neki egyik sem, így a kutyagond is a nyakamba szakadna!

MONIC
Remélem haladsz a melóval......

KATA
Nem sok időm volt belemélyedni az útmutatóba, majd jövő héten próbálgatom, de az a gyanúm, hogy a gépem nem biztos, hogy alkalmas lesz a feladatra!
:roll:

dita75
 
 



dita75
 
 


Denika,
nagyon sajnálom :cry: Bevallom, elgurítottam egy könnycseppet a kis angyalkátokért.

Némóka,
hűű, nagyon gyorsan telik az idő!!! Szépen növöget a pocidban Kisnémó :lol:

Zsuzska,
az nagyon szép helyen van. Majd nézhetitek azokat az ejtőernyősöket, akik a Gorba tetőről indulnak és ott a tisztáson landolnak az erdő alatt. Anyumék a túloldalon, a bánya altti új részen laknak.
Azt tudtad, hogy arra felétek építeni fognak valami egészségházat, vagy valami hasonlót?

i.kata
 
 


Sziasztok,

Denika,

nagyon-nagyon sajnálom az angyalka babát, de biztos oka volt, hogy elment. :cry: :cry:

Nemone, Zsuzska,

gratulálok a 20. héthez! :lol:

Nemone,

nagyon szép pocid van, és az alakod is szuper, nem híztál még semmit szerintem. Én igen :oops:
Mire szeretnéd átképezni magad az otthonlét alatt? Én szeretek könyelni, de még nem űzöm olyan sok ideje, lehet, hogy majd egyszer ez az érzés nálam is változni fog. :roll:

Dita,

baba kell hozzátok, nem kutya :wink:

Kata,

kitartást holnapra, teljesen elfelejtettem, hogy a nyaralót teszitek rendbe, így tényleg nem lesz pihenésed...

Vicky,

nagyon drukkolok neked, neked kell érezni, hogy mikor kell tesztelned, de nagyon korán nem érdemes, mert csak feleslegesen keserítene el.

Viki mami,

Lackó fickó hogy van? Ugye a kis orrfolyáson kívül ti még nem voltatok betegek?

Köszönöm a sok érdeklődést, könyvelek éjjel-nappal. A program szerinti könyvelésem megmaradt, az analitikus jórésze tűnt el, de igyekszem...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt! Szilvi2, mi újság veled? Meglesz hétvégén az inszemi?
Choragont Pesten lehet kapni a SOTE-val szemben (Baross utca) a gyógyszertárban, direkt betáraztak ilyesmikből, mert oda járnak a SOTE-s kismami jelöltek.

Vicky, én is tesztelnék 10-essel, mert nem bírnám ki. Lehet, hogy ma még negatív, de holnap már poz. lehet. Tudod, van, hogy később lesz pozitív csak, amikor a HCG eléri a kimutatható értéket.

Monic, nem tudtam, hogy könyvelő vagy!:-) Az ez nagyon szép és nehéz szakma. Főleg a jogszabályi változások folyamatos követése. Neked is lesz december első felében Mérlegképes továbbképzésed?

Ditus, nagggyon ügyi vagy a szurikkal! Remélem, szép nagy tüszőid lesznek, hajrá!:)
Szerintem is akkor érdemes kutyuskát beszerezni, ha már nagyobb lesz a kisbabád (aki hamarosan megfogan, tudom!) és majd együtt viszitek sétálni a kutyit.
Vendég
 


Jó reggelt!

Moncsi!

Köszi kérdésed. Jól vagyunk, Fickó is, már csak napi 1szer szívom az orrát. Tegnap volt 12 hetes és már 6530 gr. A bicepszem már alakul.

Ditus!
Ne is vegyél kutyát addig magatoknak, amíg csak Te foglalkoznál velük. Ha a fiúk ennyire akarnak állatot, vegyél neki aranyhalat, őt nem kell vinni sétálni ;)

Mikor mész uhura?
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: