Új privát üzeneted érkezett!

Lili: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hú Liliiiiiiiii!
Most úgy érzem magam, mint 2 éve, amikor csatlakoztam, és mindenki görbézett, és lehelte, hogy ne görbüljön le a vége! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezsó, Puszedli! Nektek meg aztán pláne +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Bettike! Hogy telnek öreg napjaid? :lol: :wink: Cupp! ...így utólag :oops:

Boni! Kis taknyosunk? Gyógyulgat?

Tegnapi én:

Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Hűűű, Coca ismét nagyon csinos! (Ha fiú lennék beléd szeretnék :lol: :lol: )Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Bettike
Kép

Lili
táényleg klassz kis görbe :P

Coca
jaja, csini kismama :wink:

Jelentem reggel tűpárna voltam. Tegnap voltam nőgyogyinál, ma reggel mentem laborba. 4 fiolát vettek le :? utána kellett ennem zsemlét és két deci tejett innom, és 1 óra múlva másik kacsómat is megszúrták. Pénteken lesz eredmény.
Álmosság azóta is tart, feszült most jobban a pocim alul, de róka koma hálistennek elkerül :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby: :roll: (én is ma voltam vérvételen, meg pénteken is megyek,... :roll: )

Coca: ejha!!!!! Mekkora lesz a végére? :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok!

nem vesztem el, csak nem igazán tudtam mit írni.

bettike: boldog szülinapot!

szezsó, puszi, lili: drukk+++++

rólam: az utóbbi bő 3 hétben 4-szer voltam vérvételen. így már nagy rutinnal tartom a kezem.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Ismét köszönöm mindenkinek a köszöntést, meg a klippet is! :wink: :lol:

Lili! Jaj de izgiiiiiiii! ++++++++++++++++++++++++++

Katica! Na végre! :lol: És már elsőre sikerül is lecsapolni téged?

Zöldi! Most, hogy így megöregedtem álmosan és fáradtan telnek a napok! :lol: Írtó nagy lett már a pocakod! :lol: Bőven utol értél! :lol:

Képzeljétek! Nagyon jó éjszakánk volt! Igaz, hogy eleve úgy feküdtünk le aludni, hogy velem volt és nem vártam meg míg bevágja a hisztit a kiságyban. Ma pedig megvolt az első utunk! 1 órát voltunk, a városba mentem 1-2 dolgot beszerezni. Aztán kajálás, most meg bevágta a szunyát! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: Máténak boldog 1. hónapot!!!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hali!

Lili, tényleg csodaszép görbicsek, drukkolok nagyon!

Kati, szegénykém, remélem, azért nem vagy csupa kék-zöld-lila folt! Kitartás!

Gabi, miért kellett már most cukrot nézetni?

Zöldi, nagggyon csinibini kismami vagy!

Baba, még mindig semmi? Tetszik a tiktakórád! Találó.

Mindenkinek drukk, poci vagy babasimi, stb.

Én már nem tudom, mióta nem alszom megint, rosszcsont Endi nem hagy békában, ha éjjel csak megmozdulok, már felébred, nézelődik, hogy ott vagyok-e, se pipilni, se inni nem tudok így. Már az elalvással gondok vannak, este is fél 11 körül hajlandó nagynagy nehézségek árán elcsucsulni. Hú, nem könnyű. Persze nem panasznak szánom :lol:


Pusz
athiz
 
 


bettike BOldog 1.hófordulót, mi VASárnap ünnepeltük a 2. hónaops szülinapot :lol: :lol:

már jól van ZSigi, köszike

Zöldi csini vagy!

KAtica örülök,hogy bejelentkeztél :lol: :lol:
Vendég
 


köszi az aggódást, most jók a vénáim egyelőre, így egy szúrásból megúsztam az utóbbi időben.

kati
katica30
 
 


Boni: akkor Zsigi 2 csigát kap, jó? Kép Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na, kaptam néhány csillagot a vérvételre és vizeletvizsgálatra. Nem tudom mindet megfejteni, de az tuti, hogy vashiányom van . meg bacik a pisiben. Crying or Very sad Na, kaptam néhány csillagot a vérvételre és vizeletvizsgálatra. Nem tudom mindet megfejteni, de az tuti, hogy vashiányom van . meg bacik a pisiben. Crying or Very sad A többit még "kódolom". :roll: Na, kaptam néhány csillagot a vérvételre és vizeletvizsgálatra. Nem tudom mindet megfejteni, de az tuti, hogy vashiányom van . meg bacik a pisiben. Crying or Very sad A többit még "kódolom". :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ohh, bocsi, ezt összekutyultam. :oops: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Megint én: :lol: (jól elvagyok itt egymagamban :lol: )

Belgyógyász a szomszédom: átvittem neki a leletem, nincs nagy gond. 1-2 eltérés ami van, az épphogy tér el, nem gázos. :D A vashiányom nem gyenge (tehát ettől van a hajhullásom is), úgyhogy azt pótolnom kell. (már a vasraktárom is kimerülőben van, olyan alacsony). A vizeletet azt elrontottam. :oops: Nem ittam vizet se este óta, így besűrűsödött a vérem, ezért volt zavaros valószínű. :roll: Ismételnem kell rendes folyadék mellett, 1 pisiből, annak is a közepéből. Remélem az már bacimentes lesz.


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


REggelt!

Puszedli remélem is hogy nincs nagy baj! ösztönzőül Kép

többieknek minta :lol:

Kép

dátumot ne nézzétek mert béna vagyok a beállításhoz :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú Boni! Mennyit változott már! :shock: :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen, de röpül az idő és nő mint a gomba! :lol:

Puszedli! Jó, hogy eredmények megvannak és nem is gáz! Akkor most már májat eszel májjal? :wink:
Bocsika de olyan jót mosolyogtam az elrontottam a pisit mondaton! :oops:

Köszönjük a köszöntést! :lol:

Athiz! Olvasva soraid látom, hogy készülhetek, mert még igen csak sokáig vannak gondok az alvással! :?

Este elaludt velem a gyerkőc én meg becsempésztem a kiságyába, de most kicsit csaltam, mert alá raktam még a pólyát is meg a takarót is úgy raktam, hogy "ölelje". Ez így rendben is volt fél 11-ig. Onnantól éjfélig "játszottunk". Hiába tiszta pelus, hiába cici, hiába velem alvás egyik oldal, másik oldal, rajtam. Hasfájás kizárva. Egyszerűen azt hiszem nyűgös volt! Aztán meg 2 óránként kajás lett. Az éjszaka végeredménye, hogy reggelre úgy elfáradt, hogy a reggeli kajálás után, saját magát elaltatta a kiságyban. Íme:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike imádnivaló :lol:
Vendég
 


Bettike, Boni
gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűek :D minta levéve :lol:

Puszi
Akkor tessék vasat enni!!! Mondjuk ha tudtad, akkor eddig is szedhettél volna, irgum-burgum
nekem pénteken lesz eredmény, hétfőn megyek dokihoz megtudni.

Athiz
nem tudom, már más is kérdezte :roll: lehet mert már túlsúlyos vagyok? :roll: vagy itt ez a szokás, passz

Kép
gaby25
 
 


Bettike, Sedatif nevű homeos szert javaslok, ha nagyon oda vagy a nem alvástól, feloldva anyatejcsiben, nekünk bevált! Most is azt kezdtem el szedetni Endivel. De a picúrod még igen ifjú, lehet, még várni kéne picit, hogy beálljon egy napirendre. Nálunk ez kb. a 3. hónapra lett meg. :wink:

A babók gyönyörűek!
athiz
 
 


Sziasztok Lányok!

Zöldi!
Nagyon csinos és nagggyon szép kismama vagy!!!!!!!!! :lol: :lol: :wink:

Puszi!
Akkor tényleg enned kell vasat. Nem ismerem a készítményeket, mert nekem meg vas túltengésem van. :shock: :shock: Es se egészséges, mert a szívnél okozhat gondokat. Sok folyadékot kell innom. :?

Gaby!
Róka koma? Hogy vagy?

Boni!
Jaj de édes Zsigi úgy meggyömöszölném. :lol: Olyan kár hogy én vidéken élek és nem tudok senkivel se talizni. :cry: Na de ha majd kismami leszek talán! :wink:

Bettike!
Máté nagyon aranyos. Húzós éjszakátok lehetett. :shock:

Hőjelentés: 37,1 :shock: érdekes 12 dpo.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Gabi, már csak az a kérdés, vajon lesz-e a kötelező 24-27. hét környékén is, vagy csak ennyi. Mert inkább később lenne fontosabb szerintem. Persze ártani nem árt, de engem azért idegesítene. Viszont jobb a kaja+pia változata, mint a tömény cukros.
athiz
 
 


Lili, az nagyon szép hő! Mikor lesz a nagy teszt nap? Drukkolok!
Szerintem ilyen hővel tuti baba van a pocidban, remélem, hogy ott is marad szépen 8 hónapig!
athiz
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam, de azért olvasgatok ám!

Bettike, nagyon édes a kicsi Máté! Boldog 1. hónapot neki! :)

Boni, Zsigi is nagyon tündér nagyfiú már!

Coca, szép nagy pocakod van, Hannabébi tuti jól érzi magát benne :)

Gaby, biztos hogy lesz majd terheléses a 27. hét környékén is, valahol rutinból csinálják az első vérvételnél is. Szerintem ha eddig elkerült a róka koma már nem is nagyon fog jelentkezni, mert azt mondják, hogy a 6-7. hét környékén jelentkezik. Kíváncsi vagyok lányod lesz-e, vagy fiad :)

Tegnap beléptem, gondoltam elolvasom kivel mi újság és nem tudom miért nem az utolsó oldal jött be, hanem pont az az oldal, ahol fenn van a + tesztem. Aztán beleolvasgattam azokba az oldalakba és olyan jó volt nosztalgiázni egy kicsit. Meg az is olyan jó, hogy a vonalzók többsége már vagy babás, vagy már babázós. Meg jó volt látni a régi hőmérős görbéket is.

Írni azért nem írok, mert igazából nagyon nem történik velünk semmi. A nyarat végig nyaraltuk, sokat voltunk a Balcsin aminek a 2 kiskacsa nagyon örült, aztán szeptember elején voltunk Itáliában, aminek szintén nagy sikere volt. Réka már nagy ovis, ahol kizárólag a fiúkkal játszik, mert állítása szerint a lányok kényesek és velük nem lehet jókat játszani.
Adrienn most esett át élete első betegségén, megtaknyosodott és köhög szegénykém.

És 1 kép ami még Olaszországban készült:

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Boni, csudaszép Zsigibabád van!!! (és sztem apára hasonlít) :wink:

Bettike, Máté is nagyon helyes! Hja készülj fel, Lali még most is randalírozik éjszakánként.

Athiz, mi ez a homeós szer??? Nekem is kell MOST!!! (most éjjel 5x kelt a fiatalúr) Jó lenne már 5-6 órát aludni egyhuzamban!

Puszi, veletek álmodtam, és azt, hogy pocakos voltál és jöttetek hozzánk babacuccokért és kisfiút vártatok, akit úgy hívtak, mint a férjed (és a te) beceneved. :shock: :lol: Vicces volt. 8)

Kati, lelkileg jobban vagy?

Szezso, hogy állsz a szurikkal?

Coca, Hannalak nagyon cépséges, és hatalmas!!! Mekkora lányod lesz neked??? :shock: És mekkora pocakod a végére??? Nem csíkosodsz?
Tényleg, Bettike, Boni, Athiz, babás csajok, van csíkotok? Nekem még mindig ugyanolyan csúnya, mint szülés előtt és nem halványodik semmit, és nagyon sok és nagyon nagyok. :shock: :x

Robcsi, jaj de szépek a csajok! :lol: Adrienn hogy megnőtt!!! :shock: Jó immunrendszere van, hogy még csak most volt beteg!

Gaby, túlsúlyos??? Mióta? Sztem csak rutinból csinálták.

Lili, igéretes görbicsek, drukk+++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi apja fia :lol: a kiskori kép alapján meg pláne :lol: :lol:

Robcsi szijja örülök,hogy jól vagytok! ADrienn tényleg szerencsés hogy még csak most volt elöször beteg..mi nem igy jártunk..

Puszi remélem Szilcsi jövőbelátó

:lol:
Vendég
 


Vendég
 


Szilcsi, még mindig szerelmes vagyok a kisfiadba!

Többiek! Nem megsértődni! Mindenkinek gyönyörű babája van!
Athiz, megfigyeltem, a gyermekeid csupa mosolyból állnak minden képen.Nagyon kedves és jókedélyű picurkák lehetnek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni: köszi a lábas képet!!!!!! :lol:

Szilcsiiiiiiiiiiiiiii: :lol: Ha így lesz, mehetünk a cuccokért????? :lol:

Robcsi: de rég "láttalak"!!!! Szépek a csajszik!!!!

A kiscsávók is, MIND!!!!!!!


Na pá, mennem kell, vendégségbe a szomszédba!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Drága Szezsó

Születésnapod alkalmából kívánom, hogy életed legtitkosabb vágya végre valóra váljon és a kicsi lelkecskétek beköltözzön átmeneti 9 hónapos albérletébe!
Kép
Vendég
 


Szezso, sok boldogságot!Csatlakozom Bonihoz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso: Kép Isten éltessen!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezso
Kép

Robcsi
tényleg rég írtál már, nagyon édesek a csajok :D hát én is kiváncsi vagyok, nuncis lesz e vagy kukis :P Pár napra írtam skype, de férjed volt a vonal végén :lol:

Szilcsi
hááát, sajnos jött fel felesleg azóta hogy láttál :? tudod a kiegyensúlyozott párkapcsolat :lol: no stressz.
Nagyon jók ezek a képek :D

Boni
Zsigi baba is tündéri :wink: :P

Jelentem van kiskönyvem :D

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szülinapi megemlékezést, édesek vagytok!!! :lol:

Boni: pont Tapolcán voltunk, mikor megkaptam az sms-t, ott zenélgettem a recepció előtt, tök jó volt :lol: :lol:

Holnap kezdődik a stimu, napi 2 ampulla Gonal, másik szurit meg felére kell csökkenteni. Kedden lecsekkolnak, hogy állok.

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: nekem meg holnap kezdősik a Supr. :lol: :lol: :lol:

Gaby: :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok, megjöttem!

egész nap szarakodott a gép..

Szezsó örülök, hogy sikerült örömet okoznom
.megvan még amit küldtem? remélem alkalmazod..

Puszi drukkjaim szállnak felétek holnaptól duplán és remélem Neked is szerencsét hoz amit adtam...

tiszta izgi hónap lesz ez+++++++++++++++++++

voltam ma gasztroenterológusnál, mert problémáim voltak széklet ügyben, fájt stb... nem részletezem, de belső aranyérre gyanakodtam.. erre kiderült, hogy a kemény széklet(vasat kellet szednem) szétrobbantotta a végbelemet 3 helyen..most ecsetelgetnem kell és sok rostosat ennem :cry:
Vendég
 


GAby gratulálok a kiskönyvhöz

Klarissza remélem jól van :roll:
Vendég
 


(((((((((((((Bonikám))))))))))))

Szezso, Puszi: tüszőnövesztőket indítottam!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Boni: szegénykém, remélem hamar rendbejössz...
(Már hogyne lenne meg, amit küldtél, szépen ki van rakva minden a hálószobai komódra, úgy ahogy kell :lol: )

Babim: köszi :-D

Puszi: ma történelmi pillanatokat fogunk átélni :lol: Hány órakor kapod az első Supre-t?

Gaby: gratula a kiskönyvhöz! :-D még idén nekem is lesz 8) meg Puszinak, sőt Babimnak és Katinak is, ha jó korán elmennek a védőnőhöz :-D ha valakit kihagytam, bocs :oops:

Lili, mi a helyzet?

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szépséges jó reggelt!

Szerencsehónap hivatalosan folytatódik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Babim várunk szombaton benneteket!
Vendég
 


Babim látom megjött a fránya piri :lol: ++++++++++++++
Vendég
 


Meg ám....és jó ideje nem jött meg ennyire!

Ma voltam vérvételen, hogy az endokr.dokinak vigyek majd hormoneredm.ket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso: 10kor kaptam meg. Te?

A Mensben lecsapoltak, nem az ügyes asszisztens volt. :( Így jártam.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Babim: hurrá, hogy megjött! :-D mit néznek vérvételen?

Puszi: majd este fél 10-kor a Deca-val együtt. :-D és milyen volt???? :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

szezso: boldog szülinapot!

szezso, puszi: drukk+++++

boni: gyógyulást!

baba: eredmény mikor lesz?

gyerekek édesek :wink:

azt azért el kell mondanom, hogy nekem nagyon rosszul esik, amikor vki megjegyzi, hogy le kéne vennem a mintát. (pl. egyik rokonunk, aki nem tudja, hogy min megyünk keresztül, rendesen ezzel őrjít minket, és persze mindig megkérdezi, hogy mikor lesz már gyerekünk.) néhányan vagyunk sajnos a topicban, akiknek sok időt kell várni a babára.

kati
katica30
 
 


Kati mivel ezt szó szerint nekem írtad: elhiheted hogy nem sértésből irtam,aki ismer tudja.. ne rajtam tölts le légyszives sosem bántottalak. de majd nem teszek fel több képet ...
Vendég
 


boni: nem a képpel van bajom, és örülök, ha pakolsz fel képet, nagyon édes zsigi, hanem a megjegyzés nem tetszett.

kati
katica30
 
 


KAti anank előzménye volt. mert Pusziék itt voltak nélunk, és ő irta hogy levették a mintát, ezért ezzel tettem fel...
Vendég
 


boni: értem. puszi nektek!

kati
katica30
 
 


Egyébként ha Katin kívül másnak is rosszul esett, akkor tőle is elnézést!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?