Új privát üzeneted érkezett!

erre nagyon jó a babanet, jókat tudunk dumálni. Csak néha ideragadok....na jó nem néha hanem gyakran :oops: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok, jó reggelt minden babának és mamának!

Mi 7-kor keltünk, szopiztunk, pihiszékeztünk és már vissza is tettem :wink:
Az előbb még dumált, meg megfordult hasra a kiságyban, persze úgy hogy a lába beakadt a rácsba....Úgyhogy mentem kiszabadítani.
Az előbb olyan szöveget lenyomott a pihiszékében, majd becsatolom a videót. Tegnap a séta közben is végig hangosan dumált :D
Jelenleg azzal szórakozik, hogy veszi ki a szájából a cumit :lol:

Szösszenet, az én kislányom akkor szokott sírni, ha hirtelen valaki (idegen) behajol a babakocsiba vagy az autóba, ha a hordozóban már be van kötve. Anyóséknál is sírni szokott az első pár percben, mert ritkán (2-3 hetente) szokta látni őket, aztán megnyugszik.

Na, lépek, mert vasalnom kell........ :?

Enikő

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Lekri!

Nyáron még többször jöttek barátnőmék is pár órára...
9 hónapos a kisfia. De mostanába ritkán jönnek, nyügi a kisfiú, jön a foga...
Anyám néha átjön, de csak kiakaszt... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

[quote="kisfruzsi"]e írta:kisfruzsirre nagyon jó a babanet, jókat tudunk dumálni. Csak néha ideragadok....na jó nem néha hanem gyakran :oops: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Alma is alszik fél 8 óta megint.
Én azt csinálom az egyedüllét ellen, hogy minden nap az ebéd után kimegyünk 2-3 órára, aztán szinte már este van.

KépKép
kisfruzsi
 
 


áááááááááááááááááááááááááááááááááá már a könnye is folyik Levinek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ollem
nekem itt senki nics.még barátnő se :( :( :( :(
Vendég
 


én nem tudok kimenni Bogival. nem hajlandó már a babakocsiban aludni. ha fáradt ,akkor üvölt. nem egyszer volt már rá példa, hogy csak akkor aludt el, amikor haza értünk, kivettem a kocsiból , két perc a kezemben és alvás.
Este szoktunk apa elé menni. Nekünk az a séta.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lekri!


Gyógyuljon meg Levi minél előbb!
Most hogy nézem a neved....Lekri (LEvente és KRIstóf) Igy van összerakva???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lekri,
jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ollem,

Alma se alszik vagy max fél órát a kocsiban. De nagyon szeret kint lenni, jól elvan a kocsiban. Néha leülünk egy padhoz kiveszem, ülve nézeget.
Barátnőm nekem se nagyon van itt, alig ismerek valakit...

KépKép
kisfruzsi
 
 


igen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ugy idegesit,hogy mi lehet.eddig kutya baja nem volt 2évig.minden hülyeség megfordul a fejmbe :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vendég
 


ollem amugy Renáta vagyok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Lekri, jobbulást Levinek, sajnálom megint, hogy visszaesett! Az viszont jó hír, hogy Kristófod viszont jól van, remélem nem kapja el Levitől! Hát, nem irigyellek :cry: Ja, és bocs, Lolkáéknál nem volt meleg víz.... :wink: ne hari!

Ollem, nálunk meg pont az van, hogy kizárólag a levegőn babakocsiban hajlandó aludni Bálint, máshogy nem alszik el. Nagy ritkán akkor, ha szopizik, de akkor is felkel 15-20 perc után! A levegőn képes 3 órát is aludni. Szerencsére anyu ha jön leszokta vinni (akkor szoktam fórumozni) mondja is, hogy a Bálint utcagyerek, anyu pedig utcanő, amennyit lent szoktak lenni..Tényleg nem tudom mi lesz a mínuszokban.

Már én is úgy várom a találkozót, szerintem mindenképp ott leszünk. Kíváncsi vagyok én is Bálint mit szól a többi babóhoz, meg már én is nagyon kíváncsi vagyok Rátok!!

Kép
tim27
 
 


Én meg Marianna. Nekem a vezeték nevemből és a keresztnevemből jött a nevem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mango,

mit vigyünk???? Üdítő, süti, ropi, gyümi????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Tim
semmi baj :lol: :lol:
bolg féléves szülinapot Bálintnak.
Fruzsi
elfelejtetem :oops: :oops:
gratula
Almának a forgáshoz :lol: :lol:
Kristóf a kezét nem tudja hova tenni hiába mutatom.őt is leszoktam rakni a földre hátha :lol:

szia Marianna :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri,

köszi, Almának ált a hasa alatt marad a keze, de már rájött, hogy azt ki is lehet venni és akkor nem nyom

KépKép
kisfruzsi
 
 


Tim
meglestem a képeiteket.hány cm Bálint?olyan hosszunak néz ki :shock: :shock: sde nagyon helyes kispasi.az utolsó kép nagyon tetszik :lol: :lol:
Vendég
 


BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT BÁLINTNAK!!!

Hát én most vérszemet kaptam a cukrászdában, úgyhogy süti és pogácsa lesz dögivel :) Inkább üdítőt hozzatok, de ne készüljetek nagyon, majd én bevásárolok, ne nektek kelljen cipekedni!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango,

a babakocsi aljába sokminden befér! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bálintnak boldog fél éves szülinapot!

Szia Renáta! :lol: :lol: :lol:


Bogi babám elaludt. Neki kéne állni a konyhának.... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi, Lekri: Forgásnál Bogi igen rosszul rakta a kezét eleinte, de megmutattam neki és már szépen, gyorsan megy neki. Érdekes, mert az első pár alkalommal tökéletesen csinálta, aztán bénázott sokszor. Be is dühödött, hogy miért nem megy neki...

Tim: Boldog féléves szülinapot Dávidnak!

Kellemes talit! Én is vidéki vagyok, így én sem tudok menni, sajna.

Lekri: Jobbulást Levinek!

Képek Bogiról:

Én és a lányom:
Kép

Tündérke:
Kép

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Boldog félévet Toncsi Hédijének és Tim Bálintjának!
Így utólag pedig boldog névnapot neked Lekri!


Nézem mindig a táblázatot, és hát vannak jópáran akik a szülés óta eltüntek, és még néha sem adnak hírt magukról.

Sajna én nem tudok menni talira (peddig úgy mennék :cry: ), nekem el kell hoznom a csajokat az oviból és a suliból. Nekem akkor jó csak mikor szünet van, ill. hétvége.

Kisfruzsi! Igen, Bius mindig szopival fejezi be az étkezést általában. Ma reggel is megettük a tejpépünket, sajnos megint üvegből, de úgy viszont nyelte nagyon, majd szopiztunk pár kortyot még rá, és alszunk is. Az a pár korty viszont kellett neki. Én pedig szívesen adom.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Bolygó,

nagyon édes a lányod!

Kár, hogy nem tudnak a vidékiek jönni és elhiszem, hogy több gyerekkel már nem olyan egyszerű...

Kerekes,
az tök jó, hogy szopizik, nem tartasz attól, hogy az üveg miatt abahagyja a szopit? Nálunk ez történt, igaz nekem kellett kiegészítést adni, mert nem volt elég a tejcsim.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kerekes!

Ma paracsomos húsgombóc az ebéd. Még tegnap este megfőztem... :lol: szerintem finom lett... :D még egyszer köszi a receptet.
Kérdeztem már? Nem ismered a nővéremet Szigetszentmiklóson lakik...Goltsné Ollé Krisztina volt. Már csak Ollé Krisztina. Fischer Lászlónak hivják a mostani párját. 3 iskolás gyereke van. Kettő Golts, 1 Fischer.

Bolygó!

Nagyon édes a Bogid!!! :D Az anyával kép is nagyon tetszik

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kerekes
köszönöm szépen :lol: :lol:

Bolygó
Tündérke nagyon helyes és te is csini vagy :lol:
Vendég
 


Kerekes
te nem is laksz messze tőlünk :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kisfruzsi!

Neked akartam még irni, hogy gratulálok Almának a forgáshoz! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mikor volt Renáta? Aha hétfőn....Akkor Boldog Névnapot! Lekri! Reni!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


olyan büszke vagyok Levire.már 20hós kora óta gyakoroltuk a szobatisztaságot és kb.2hója már nincsenek balesetek nappal sőt egyedül intézi a dolgát csak utólag szól :lol: :lol: :lol: :lol:
bezzeg éjszaka.reggelre ugy megtellik a pelus,hogy néha át is ázik :(
Vendég
 


Ollem
köszi neked is :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most Fruzsi nem hajlandó elaludni pedig már álmos :( Az az egy szerencsém h legalább de. hajlandó elaludni itthon,mert du-án csak a kocsiban.
Anyósom nem érti h miért nem viszem le de.,de meglátná h nem egyszerű egy 7 kg-os gyereket le-fel hurcolni.Ja, és lehet novemberben már olyan sz*r idő lesz örülök ,ha fél órára le tudunk menni.

Köszi a biztatást Atizka :lol: Szerencsére nem kell leadni nov.15-re,mert nem tudnám esetleg ,ha éjszaka fenn tudnák maradni,de mire elalszik Picúr már agyhalott vagyok :roll: Bukok egy kis pénzt,de nem vészes.
Egyébként is lesz 4 v. 5 űj tanítványom asz is elég lesz,mer Fruzsitól nehéz bármit csinálni,ha ébren van(sír,ha kimegyek a szobából ált.)

Jól a talis képek! :lol:

Üdv az újaknak!
Tegnap részt vett ő is az angol órán mondjuk kinn voltunk a téren és aludt v. figyelt.

Szőlő
Ügyes vagy a fejéssel, sajnálom a műtétet :oops:
Ani [b]nagyon ügyes vagytok a felállással

[/b]

Kép
kritta
 
 


Bolygó ari a lányod! Lekri jobbulást nektek!

Végre elaludt dobok pár képet! Fruzsival áll. megyünk anyukám munkahelyére és mindenki fogja és imád mindenkit,nem fél.
Párom anyjáék augusztusban voltak itt utoljára és szerinte (meg)ismeri még az anyját.

Kép

Rózsszínben :shock:

Kép

Répagatya

Kép

Zsiráffal

Kép

Kép
kritta
 
 


de édes ez a kis hajasbaba!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lekri, Mangó, Bolygó, Ollem, Kerekes - nagyon szépen köszönjük Bálint nevében a köszöntést! Úgy fel vagyok dobva, hogy már fél éves lett a gyöngyöm!! :)

Lekri, nagyon boldog névnapot!! Nagyon ügyi nagyfiad van! És csak utólag szól?? Nem semmi!
Ja, köszönöm a dícséretet Bálintról, igen elég hosszú baba 70 cm lehet

Toncsi sok boldogságot kívánok a lánykádnak fél éves szülinapja alkalmából!!


Bolygó, jók a képek, szerintem nagyon hasonlít Rád a lányod!

Szóval a fedőnevek Renátát és Mariannát takarnak. Kíváncsi vagyok a többiek nevére is (az enyémet azt hiszem nem nehéz kitalálni)

Alma babának gratulálok a forgáshoz, bejött akkor a habtapi! Bálint is hátról hasra fordult először, és ő is a kezével bénázik még néha, meg persze a visszafordulás sem az erőssége.

Kritta, nagyon helyes a lányod!

Kép
tim27
 
 


hu mekkora haja van :shock: :shock: :shock:
nagyon szép kislány :lol: :lol:
Vendég
 


Mi is itt vagyunk!gyorsan elolvastalak benneteket!

mi is egyedül vagyunk Rékával!elég rossz de meg kell szokni! :(
nekem is valamikor a levegőn hajlandó csak elaludni!mondjuk a nappali alvásunk egyenlő a nullával!valamikor 3*fél óra vagy 1*2,5óra attól függ milyenkedve van! :)
Vendég
 


Timi, nagyon boldog féléves szülinapot Bálintnak!
Kép
Szerintem az én nevem sem nehéz :wink:
Barbi csak taknyos szerencsére, de nem olyan vészes, remélem nem fogja elkapni Szanditól a többit!

Toncsi Hédijének is boldogat kívánok!

Mango, mi még kérdőjelesek vagyunk, sajna Szandi még nem javult! Ma konkrétan végigköhögte az éjszakát :?

Enikő, nincs mit, így csak jobb, nem kell mindig másolgatni :)

Zita, köszi, remélem jövőhéten sikerül, ha Nektek is jó lesz majd!

Szőlő, bizony nyálas volt, mert előtte fényképeztem Barbi fogát, közben játszottunk, és néha rákapott a fényképezőre :) Fel sem tűnt, de ezekszerint összenyálazta :) A kép után tűnt fel, hogy valami nem stimmel, így gyorsan letakarítottam :D

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat, remélem hamar meggyógyulnak! Az a baj, hogy Szandi mindig hazahoz valamit az oviból, aminek az az egyik fő oka, hogy sokan betegen is viszik a gyereküket :? Valamelyik nap is vittem be Szandit, és az egyik kislány nagyon csúnyán köhögött, az anyja meg épp adta be neki ott a gyógyszert :shock: Én megértem, hogy nehéz, sokaknak nincs nagyszülő, dolgozni kell, de sajnos ezzel az én gyerekemet teszik ki a fertőzéseknek, esetleges szővődményeknek, így nem tudok elnéző lenni :( Én mindig totál kikúrálom, úgy viszem vissza, és ez így volt akkor is, mikor még dolgoztam!

Benettke, köszi :) Én is imádom látni Őket együtt, úgy szeretik egymást! Én egyke vagyok, nekem ez ismeretlen dolog :):)

Fruzsi, gartulálok Almának a forgáshoz! :)

Bolygó, arik vagytok a képeken! Megvan az új fényképező? :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Lekri! Reni!

Gratulálok Levinak a szobatisztasághoz! :D

Tim!

Kiváncsi vagy, hogy kinek mi a neve...??? Aki kiváncsi.... :lol:

Kritta!

Fruzsi gyönyörü ! A haja...kis játékbaba! nagyon édes! :D

Kész a konyha !!! JEEEEEEEEEEEEEE! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary :) jót mosolyogtam :)

Mondjuk én is így örülnék, ha végre rend lenne itthon :) De 3 gyerek mellett erre esélyem sincs, szóval meg se próbálom. Inkább varrok, kötök, meg ami jön :)

Ja és ha nem szereti a babakocsit, miért nem próbálod hordozni? (nem rábeszélésképp, csak érdekel :))

Most csak ennyi vagyok :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!

TONCSI, HÉDINEK Kép

TIM, BÁLINTNAK Kép

Visszaolvasok...

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Na, én is ittvagyok. Alszik a csemete most is, bár fél 12-kor letettem, mert nyűgös volt, de délben már hallottam szövegelni a szobájából...Gondoltam visszateszem a cumit a szájába, megsimizem, aztán alszik azóta :D
Tim, boldog félszülinapot Bálintnak!!!
Bolygó, Kritta nagggyon édesek a lányok!!
Nici, Barbi haja a kedvencem!
Lekri, nagyon ügyi Levi (így hívták volna Fancsit, ha fiú lett volna)
Kisfruzsi, ügyi a kis Alma is. Mi is most készülünk venni habi tapit :D

Fancsi nem igazán szokott a babakocsiban aludni, max 15 percet. Én nagyon szerettem volna, ill. szeretném hordozni, vettem is egy mei tai-t, de nem szeretni. 2 perc után elkezd sírni benne...

Jobbulást a kisbetegeknek!

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Hoztam pár új képet.
Kép Kép Kellene neki a telefonom...azzal fényképeztem Kép anyával

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!


Gyors leszek,mert nyűgös a drága.
Lekri: Én Dunavarsányban lakom és én is hasonlóan érzek. A szomszédasszonyon kívül nincs senkim. Szüleim is távol laknak és anyósék is.
Viszont Lacházára járunk az anyatejcsiért. szinte minden héten mennünk kell :D

Kép

Kép
mannogab
 
 


Bálintnak sok boldogságot kívánok én is!

Bolygó, nagyon szép kislány Bogi, és végre rólad is van kép!

Kritta, Fruzsi tényleg egy kis hajasbaba, nagyon édes!

Tim
, Zita vagyok :) (Nici szokott így szólítani.)
Na, ki jön rá, hogy miért lettem Atizka? :wink:

Nici, talán Mangonál is találkozunk, nagyon szeretnék menni Emmával.

Mango, meddig kéne dönteni? Nem gond, ha aznap dől el? (Apa beteg volt, remélem nem fertőzött meg minket. Addigra kiderül, náthát nem akarunk vinni.) Ha megyünk, akkor próbálok hordozóval, nekünk csak pár villamos megálló.

Többen írtátok, hogy nem nagyon van társaság a környezetetekben. Nekem igazából két barátnőm van, de egyiknek sincs családja, így azt érzem egyre távolabb kerülök tőlük. Valahogy alig akad közös téma. Babás dolgokról meg inkább nem is beszélek, mert tudom, hogy ők is szeretnének, csak még párjuk sem igazán van.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Ja, és Mango, nehogy már te vegyél mindent! (Akkor meg összedobjuk a sütirevalót!)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka, szerintem a mi vonalzónk a születése napját már az 1. napnak számolja, ezért "állunk" ugyanúgy...

Társaság: nálunk az a helyzet, hogy amióta megszületett a Fancsi, valahogy elmaradoztak a barátnők...Persze az elején nem is tudtam, ill. tudtunk volna sehová sem menni, de mostmár jó lenne.
Sőt, van az ismeretségi körömben egy csajszi, ő is most babázik otthon (július elején szült), megbeszéltük mikor még pocakosok voltunk, hogy majd de jó lesz, mert együtt tologathatjuk a piciket stb... Én kétszer próbáltam keresni,a részéről meg semmi...Még az sms-eimre sem válaszol, hátja...ezvan. :?

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 


Irigy vagyok én is a tali miatt :cry:

Atizka
Nem jöttök mostanság haza a szüleidhez?Mert akkor mi is talizhatnánk :lol:

Mi is sokat vagyunk egyedül a csajokkal,párom 3 műszakban dolgozik+nyáron a hétvégén is :? De hát valamiből el kell tartani a népes családot :roll:

Ollem
Nagyon cuki Bogi :wink: Szupi,hogy tiszta a konyha!Meddig?

Tim
Nagyon boldog hófordulót Bálintnak!

Szerintem tök jó,hogy mindenki próbál odafigyelni a másikra és megemlékezünk egymás babucijairól,minden jeles alkalommal és minden jeles mutatványnál :wink:
Nekem pl. tök jól esik,ha megdícséritek a csajokat,bár gondolom,ezzel nem vagyok egyedül 8)

Kritta
Hű,mekkora haja van Fruzsinak :shock:

Lekri
Ügyes nagyfiad van!

Bolygó
Bogi nagyon szép,csupaszem kislány!Bocsánat,komoly hölgy :wink:
Vendég
 


Támogatom Atizka ötletét!

Csajok,
Alma ma nagy haspók: Evett 6-kor 210 ml, 10-kor 170 g s.répa+alma, majd 11-kor 90 ml nem akartam neki többet adni, de 1-kor már éhes volt, evett megint 90ml-t és elaludt....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csináltam a csajaimról egy tök jó Power Point bemutatót,de sehogy sem sikerül feltölteni.Valaki számítógép zseni segítene? :roll:
Vendég
 


Igen, Ollem, Bogi nagyon édi!!! :D

Kép

Kis családunk képei: http://picasaweb.google.hu/Langibaby
encsibe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?