Új privát üzeneted érkezett!

Mereszt!
Vagány a csajszikád!

Boni!
Jó reggelt! :lol: Zsigi tök édes, látom, terelgeted a megfelelő mesék irányába. :lol:
vovanda
 
 


vovanda nem én, az unokaöccseitől kapta a párnát.. a hőmérős topikból Surmitól pedig a rugit :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mereszt! Gyönyörű ez a pici lány! :)

Boni! Zsigi nagyon vagány :) Nekünk az idei karácsony lesz UH-s :) Puszedliéknek én is nagyon drukkolok :) :)

Orsi! Csak pár napra gondoltam abbahagyni, már csak azért is, mert (újra)kezdéskor eléggé meghajt.

Vandus! A Duphalac-ot felírom, köszönöm, ma még felhívom a védőnőt is, amúgy kávézom (brrrrrr, nem szeretem :( ), délutántól pedig gyümölcs + víz lesz a menü.



Kép

 
 

 
 

:D
szerintem az önkínzásnál (pl. a kávé, ha nem szereted) sokkal többet ér, ha tényleges hashajtót kérsz.
tudtommal a leavolac is iható terhesen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:P
Nekem is szorulásom volt egészen addig, amíg nem szedtem 4-et az 500 mg-os magnéziumból. De én nem a szorulásomra szedtem :lol: , hanem a keményedésre. Nem is szabad ennyit szedni csak nagyon a végén, mert ha korábban hozzászokik a szervezeted, az igazi keményedésnél már nem lesz ellenszered!
Nekem amúgy szorulás ellen semmi sem jött be. Szenvedtem nagyon :?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mereszt :P
Igazi szépség lett Dóriból!
Mihamarabbi kistesót neki/nektek!
Puszillak,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni: köszönjük szépen!!!! :oops: Mó: Neked is!!! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyok már, csak igyekszem visszaolvasni.
Keményedésre magnézium infúziót kaptam, sokat pihentem, de itthon a legjobb.

Ma vagyunk 26+2 hetesek, most voltam terheléses vércukron.

Fanni: köszi az infót, elfogyott a MagneB6, most az átlalad ajánlott Magnéziumot fogom szedni.

Puszi Mindenkinek, majd jövök
szöcske
 
 


Szöcske :D
örülök, hogy már otthon vagy!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szöcske! Jó, hogy kiengedtek, pihenj sokat! Méhszáj milyen?



Kép

 
 


Orsi! Köszi a biztató szavakat!

Mó! Méhszáj teljesen zárt, dokibácsi szerint mint a nagykönyvben megírva!
szöcske
 
 


Szöcske!
Jó, hogy kiengedtek. Keményedsz még?
vovanda
 
 


Röff!
Élek-virulok-nehezedem.
Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Jól nézel ki. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Szöcske! Nagyon örülök, hogy jól vagytok!!!!

Zöldi! Nagyon szép a pocakod!

Remélem, mindenki jól van. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hali!

Merre jártok Kismamik?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Coca :P
Csini vagy!

Hanna :P Ikres csajok :P
Dobjatok már pocifotót lécci, mindig jövök nézni... vagyis csak jönnék... de nincs is!?

Lányok :P
A párok fórumán a lányok talit szerveznek jövő vasárnapra. Akinek van kedve jönni, jelezze Puszedlinek. Helyszín a Tranzit (XI. kerület, Bukarest u.), 3 körültől.
Én megpróbálok odamenni egy kicsit... ha Apa elenged és bevállalja a fiúkat addig :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szöcske :P
Ügyi vagy. Én bevallom, azt hittem, hogy a kinyílt méhszáj már úgy is marad... max. nem nyílik tovább. Csak feküdtél és kész? Ennyi? Vagy tudsz valami varázsigét? :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
én is úgy tudom, hogy az nem záródik vissza... de én tudok több esetet, ahol több doki többféleképpen ítélte meg a méhszáj állapotát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

bocsi, csak meló mellett nem olyan egyszerűséges írni (helyette meg nem tudok, onnan nem lehet), olvasásig jutok csak.

Köszönjük, mi jól vagyunk, kombinált teszt eredménye jó lett, ennek örömére kihagyjuk az AFP-t. Megbeszéltük itthon, hogy ha a 12 hetes UH-n minden OK, akkor szertartásosan veszünk 1-1 bodyt :) Jól sikerült, már van összesen 6 db bodynk :oops: Az a baj, hogy a karácsonyi tömegben nem szeretnék még babaholmikat is vásárolni, utána meg nem tudom, hogy fogom bírni a pocakméretet, így szépen, lassacskán elkezdjük a vásárlást.

Fanni :) Majd teszek fel, készültek (bár még annyira nagyon nincs miről, most még versenyzik a cicim és a hasam, hogy ki van előrébb :D), de lemerült az akksi és nem tudom letölteni. Talán este...
Tranzitba én is készülök :)



Kép

 
 


Sziasztok!
Kódorog a gépen valahol pár pocakfotó, csak a párom eldugta, meg kell várnom, hogy hazajöjjön. De lesz!
Doki bácsi kedden teljesen elégedett volt velünk: babák nőnek, (én is), méhszáj zárt. Kapm a heti egy szurimat, a végére olyan lesz a fenekem, mint egy szita...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Mó! Vanda! Örülök, hogy jól vagytok!
Mi is tegnap voltunk dokinál. Méhszáj zárt.
BPD: 68mm
THQ: 59mm
FL: 47mm
Súly~ 890g

És egy pocak kép:
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Fanni, Orsi!
Méhszájam teljesen zárt, "csak" keményedett a hasam, a dokibácsi sok pihenést írt elő.

Hanna, Coca! Nagyon csinik vagytok, én hozzátok képest pingvin-nénit játszok.

Ujjaimon feszül a bőr, gondolom, ez a dagadás jele. Ma megyünk 4D Uh-ra, akkor tudok többet a babákról.

Nevek alakulnak: a kislány talán Zita vagy Bianka, de férjem szerint legyen mindkettő. A kisfiút még mindig nem tudjuk... Családnevünk Z-vel kezdődik.
Puszi Mindenkinek
Kép
szöcske
 
 


Szöcske! Az nem igaz, amit írtál. Csodaszép Kismami vagy!!!
Gyere a 4D után, hozzál sok-sok képet!!!!!

És várjuk MINDENKITŐL a pocakfotót!!!!
Eltünt Kismamik jelentkezni!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Őrület, mennyit nőtt a pocid, mióta képet láttam!
Van már neve a kisfiadnak? Bocs, ha már ezerszer írtad :oops:

:P
Akkor reményeim szerint találkozunk :D

Orsi :P
Hmmm, furák ezek a dokibácsik :shock:
De attól tartok, Szöcske esetét összekevertem... kiével is? Jajj, mindjárt utánanézek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nagyon szépen köszönjük. Te kisfiaid is nagyon édesek. Figyelek ám. :wink:
Olivérnek fogják hívni.


Csajok! Évivel minden ok? Nagyon eltünt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Évi jól van, másik topikba tegnap írt be!

Szöcske örülök hogy jól vagytok Nekem mindkét név tetszik, bár az első azért jobban, mert ritkább

Hanna gyönyörű neve lesz a fiacskának

Mó örülök, hogy jó lett az eredményed

Vovanda várom én is a képet!

Mindenkinek ölelés!
Vendég
 


Boni! :)
Gyönyörű a Kisfiad!!!!!
Köszi a hírt Éviről.

Eltünt Kismamik még: Bartika! Nuszo! Leo! Viktu!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Szép nevet választottatok!

Szöcske :P
Szép nevek. Mondjuk becézve szerintem Bia aranyosabb, mint a Zizi :lol: :lol: :lol: Máshogy is becézhető persze :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hanna, olvaslak ám :)
Zita lehet még Zizo, Zitus, stb. Nálunk is benne volt a kevés metszetben (azon nevek halmazában, amelyek mindkettőnknek tetszenek), de egyelőre nem kell lánynéven gondolkodni :)

Dobok egy fotót (újat kellett csinálni, úgy tűnik, az egyik fotógépünk megadta magát :( )

Kép



Kép

 
 


:P
De pirinyó a hasad :shock: :lol: Nekem 14 hetesen már komoly pocim volt! Csini vagy nagyon!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, köszi :) Ráadásul ez az esti, puffadásosabb állapot :) Szerencsére a babák rendben fejlődnek, úgyhogy nem aggódom a kis has miatt, lesz ez még nagyobb :)



Kép

 
 


Mó!
Csini vagy!

Kislányunk 1288 g, kisfiunk 1171 g. Csak a kisfiú mutatta az arcát, majd a férjem segítségével teszek fel képet. A kislányt sajnos nem sikerült fotózni.

Ma megint netonozás van én pedig itthon birsalmát főzök be, úgyhogy holnap nyugodtabb napunk lesz, majd akkor jövök.

A fürdetőkádról is tennék fel képet, mert van benne mindenféle műanyag kütyü és állítólag újszülötteknek nem jó. Kölcsönkaptuk, de igazából azt mondták, vegyek az IKEA-ban csúszásgátlósat. Majd jó lenne megvitatni, hogy kell-e új vagy jó ez a hiper-szuper, amiről képet küldök majd!

Puszi Mindenkinek
Kép
szöcske
 
 


Szöcske :P
Mi vettünk ugyan csúszásgátlót, de nem fért be a kiskádba, amit vettünk :lol: Szóval mi nem használunk, de valójában nem is kell... szerintem...

:P
Azért bizony lesz ez még óriási :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szöcske!
Mi nem is veszünk kiskádat. Manó kb. 3 hónaposan átköltözött a nagykádba, imádta. Úgyhogy most nem is lesz.
Pakolok képeket.
A pocak az világos (az enyém, nem a pasimé).
A két szőkeség: a kislegény az enyém, a leányzó a páromé. Szóval kész átverés, de tényleg nem tesók. :lol: [törölt kép]
[törölt kép]
[törölt kép]
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.0993.jpg[/img]
vovanda
 
 


Itt a folytatás:

[törölt kép]
vovanda
 
 


szöcske írta:A fürdetőkádról is tennék fel képet, mert van benne mindenféle műanyag kütyü és állítólag újszülötteknek nem jó.

ha az OK baby Onda kádatok van - abban van helyből babatartó -, akkor az simán használható újszülöttkortól.

- Neked meg inkább pihenned kellene a kórház után ikrekkel a pocakban, nem birst befőzni! -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda :P
Itt is nagyon tetszenek :D
S a pocid is csini!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

eltűntként én is bejelentkezek. :oops:
Velünk minden rendben, bár az AFP-m egy kissé alacsony lett, ami a dokit aggasztja (azóta minket is), voltam 2D uh-n ott minden rendben volt, szerdán megyünk 4D-re ott átnézik Pindurka minden porcikáját, és remélhetőleg a neme is kiderül.
:wink:
Pocakfotó:19+0

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Az AFP elég megbízhatatlan. Ha szántok rá pénzt, szerintem érdemes más vérvizsgálatot elvégeztetni. Nekünk a 12. héten volt kombinált teszt, nézz utána, hogy hol milyen lehetőségeitek vannak.
vovanda
 
 


Orsi!
Igazad van a pihenéssel kapcsolatban, előbb túlhajszolom magam utána pedig panaszkodok ezerrel! Ezt az OK baby kádat megnézem, hogy olyan-e, mint amileyet kölcsönkaptunk.

Vandus!
Gyerkőcök nagyon szépek!

Teszek fel egy képet a kisfiunkról, olyan szép kerek feje van, mint apának. A nyelvét egy picit kidugja. Remélem, látható lesz a fejformája, mert nálunk nem elég fejlett a technika. Kép

Kép
szöcske
 
 


Juj, de nagy lett ez a kép...

Orsi, megnéztem, tényleg ez a típus van fürdetőkádból nekünk. A családom szerint ebben nem tudja tartani a baba a gerincét, de ha szerinted tudjuk használni újszülöttkortól, akkor nem veszek másikat.
szöcske
 
 


Sziasztok!

Mó! Nagyon édes a pocid! Milyen vékony vagy! :shock:

Vanda! Csodás pocid van. A gyerkőcök tündériek.

Szöcske! Édes a Kisfiad. Tessék ám pihenni!

Monic! Nekem is alacsony volt az AFP! :twisted:
Ne foglalkozz vele. Szépen gömbölyödsz!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szöcske írta:Juj, de nagy lett ez a kép...

Orsi, megnéztem, tényleg ez a típus van fürdetőkádból nekünk. A családom szerint ebben nem tudja tartani a baba a gerincét, de ha szerinted tudjuk használni újszülöttkortól, akkor nem veszek másikat.

nem értem, mit mond a családod.
a betét pont azért van benne, hogy az tartsa a gyereket, arra fekteted rá. mi nem tartaná akkor a gerincét?
(Amúgy meg minek kell a vízben (!!)a gyerek gerincét tartani? ott lebeg- vagy legalábbis támaszt a víz -, ergo nem sok súly kerül rá... no meg addig az 5 percig fejen lógva is lehetne, az sem okozna semmi gerincproblémát, nem órákat tölt el benne)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nekünk is ez van, OK Baby és örülök, hogy ilyent vettünk, mert Zsigi ficánkol mint a halacska! :lol:
Vendég
 


ja és Szépek a pocakok a meglévő és benntlévő gyerekek is!
Vendég
 


Sziasztok!

Monic, Vanda: csini a pocitok :)

Hanna! Köszi :) Szerencsés alkatom van (bár egy kicsit fiús szerintem), eléggé szabadon ehetek bármit.

Szöcske! Nagyon szép a babád :)

Megyek, ma stresszes napom volt és a lezárás is méltó: fogorvos :roll: nagyobb volt a füstje, mint a lángja, nagyon ügyes kezű a doki, de ettől én még hősként indulok tévét bambulni, másra nincs erőm 8)



Kép

 
 


Sziasztok!

Boni! Köszönjük.

Mó! Szerintem nagyon csinos vagy! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Röff-röff!

Velünk minden oké, Lomhulok, és vizesedem, de vérnyomim oké, úgyhogy no para.
Úgy néz ki, Pesten kezdi a kölök, nem lesz kész az építkezés a Balcsin. De sebaj, elfér, csak apája nem lesz itt velünk annyit, amennyit szeretném. Viszon "magánvédőnőm = tesóm annál többet ;) )
Kreatívkodok ezerrel, pakolok, selejtezek, és minden nap elhatározom, hogy almanapot tartok... :)

Gömbölyödjetek!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi HAnna biztos nem akar almanapot :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: