Új privát üzeneted érkezett!

Reggelt!

Egyben!

Gyugyi

Most mi a cél? Az elfogyás?

:D


Majd jövök, most megyek beszerezem Tüncsi koktélját, és szombat reggel megiszom!!!!!!!!!!

Pusza

Zsu megkérdezeem!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Gyugyi :D

A végén elfogysz nekünk. :wink: Ilyen szép görbét..... :wink: Én is-én is....

Ticsi :D

rendben.Milyen koktélt fogsz inni???

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Kép

Ticsi!
mi az a koktél? :roll: vmi alkoholos cucc? :lol:

Zsu!
szerintem is keress másik helyet, ha ezek ilyenek :evil:

Krisz!
adósságrendező dolog engem is érdekelne....csak olyan szkeptikus vagyok ilyen bankügyekben...mér fizetnék kevesebbet máshol?és még + pénzt is kapnék??? :shock: :roll: :?
hihetetlen.

Gyugyi!
végre görbe! 8)

Fenci!
doki után gyere!és a szívedről mit mondott a kardiológus? :roll: azért ez nagyon gáz......csak m,i vagyunk ennyire képben(mint páciensek?)a dokik meg nem?nem hiszem, h nem tanulták az egyetemen, bár ha főorvos, akkor lehet ezer éves, és akkor még uhu se volt.
Tudjátok-e csajok, menniyre szerencsések vagyunk h ebben a korban születtünk?főleg aki lombikos.pár tíz évvel ezelőtt nem lehetett volna soha gyerekünk. :? meg anyu mesélte, h rólam az uccsó pillanatig azt hitték, vgy ikrek vagyunk, vagy torz magzat vagyok, mert ugy kalimpéáltam, h azt hitték több kezemlábam van.... :shock: szegény anyu :(
mi meg már 4-5 hetesen látjuk uhun a picikénket, tudjuk milyen színűre fessük a gyerekszobát....
Képzeljétek,tegnap este átmentünk az új szomszédhoz, és vegyespáros ikreik vannak, 5 hónaposak, és a kiscsajszi 1 órán át az ölemben ült és gügyögött :shock: :lol:
ja, és spontán babák.... :roll:

Mamika!
hajrá szabadság!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Vicky!
köszi, mindjárt megnézem :)
Vendég
 

 
 

Vicky!
igen, ezt hallottam h itt Fehérváron is van, de ez "csak" kombinált teszt, 1 vérvétel a 12.hét körül.
az integrált teszt, ami a legeslegmoderernebb, az 2 vérvétel, a 12,.és 16.héten is.a pontosági százaléka a kombinak asszem 85 %, az integráltnak meg 95%.
háááááááát, nem mintha most dőzsőlnénk, h én táppénzen vagyok, de asszem erre, h utána nyugodt legyek teljesen, h egészséges a baba, beáldozzuk a 25 rugót. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tüncsi :)
Szuper, hogy végre otthon! Dóri baba nagyon édes, aranyosak vagytok. Megláttam a husi kis lábát, majdnem elbőgtem magam, úgy szeretnék már én is egy ilyen cuki kisbabát.

Vicuska :)
Én is az integrált tesztet választanám, az amniót nem szívesen vállalnám be. Ha szerencséd van, talán már az első uh-n is látszik a neme. :)

Fenci :)
Bocsi, nem akartalak félrevezetni. Remélem a szívproblémád nem fog gondot okozni.

Sorry, hogy nem írok mindenkinek, nem volt időm jelentkezni. Egész nap dokinál ülök, utána megyek vérvételre, patikába, aztán estig dolgozom.
Kissé felgyorsultak az események. Nem egészen úgy alakult, ahogy szeretném. Előbbre kellett hozni a punkciót, így már holnap meglesz! Viszont úgy néz ki csak két petesejtet tudunk nyerni. Van még 3 kisebb, de a nagyok nem biztos, hogy megérnék a hétfőt. Eléggé elszontyolodtam, nem erre számítottam. :( Össze kell szednem a maradék bizakodásomat. Nagyon izgulok, hogy egyáltalán legyen mit beültetni.

Kép
mofly
 
 


Vicky
köszönjük, meg is vettem a kismama újságot :D

Vicuska
felhívtam a központot, és ha neked nem elég a kombinált, akkor mehetsz a 16. heti vérvételre, és így csak 15 ezer a díj.
Hétfőn beszélem meg a dolgot én is a dokimmal, Bajcsy kórházzal is szerződésben vannak.

Fenci
hát végülis kardiológus, nem nőgyógyász :lol: neki inszem lombik egyremegy úgy látszik.

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!! most csak röviden...

Tündi! nagyon szép a kislányod, mégegyszer nagy nagy gratula és vigyázzatok egymásra. nagyon jó volt ulvasni a szüléstörténeted. köszi :D

Babcsi kitartás, sok erőt és egészséget!!
zsófi! drukk!!!!
rólam annyit, h szerintem valami nem stimmel, ma visszaesett a hőm, küldöm a görbét!

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Ja, majd elfelejtettem, van kiskönyvem :D

Kép
gaby25
 
 


Babcsikám! Kiatartás!! Mi van ezekkel a kórházakkal??? Én is Délpestis voltam, és januári, de hála a jó égnek nem kaptunk el semmit. Hihetetlen... Bár ilyen kis pici emberpalántáknak elég egy kis vírus, vagy 1 baba legyen beteg és puff... Remélem hamar hazaengedik!!! Mellesleg amikor bent voltam ezer fok volt. És utolsó nap vettük észre, hogy le volt tekerve a mi radiátorunk de úgyis majdnem megsültünk!

Mofly!!! Egy petesejt is petesejt, a babához bőven elég!!! Okés??? Fel a fejjel, lesz ott baba!!!! :wink:

Gaby! Gratula a kiskönyvhöz! Kórház melyik lesz végül?

Zsófi!!! Teszt????!!!!

Gyugyi! Fotokat a díjátadóról!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na, ma gyér a forgalom, igaz amikor meg túl nagy fáradt vagyok visszaolvasni az egészet :lol:

Sleepin
Végül járhatok a 18. kerületi sztk-ba, és ott van az a doki akinél ismerősünk szült, és hozzá mentem, így Bajcsy lesz.
18. ker közel van innen, most oda mentem laborba is már.

Kép
gaby25
 
 


Sleepin!
Teszt szombaton, ha addig nem jön meg és a hőm is fent lesz reggel. :wink: Amúgy poci fáj és fel is van puffadva! :roll:

Gaby!
Gratula a kiskönyvhöz! :lol:

Fenci!
Örülök, hogy meglettél, már fel akartalak hívni, mert msn-en sem láttalak. :wink:

Krisz!
Tünet nincs. Illetve nem akarom bebeszélni. Már annyi tünetet gyártottam régebben, aztán baba nem volt. Most tünet nélkül viszont tuti babás vagyok. :lol: :wink:

Babcsi!
Jobbulást Gergely babának!++++++++++

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Mofly :D

Holnapra nagyon drukkolok, s kívánom, hogy összejöjjenek az ikrek!

Ma megvolt a varratszedés. :? Mire hazaértem és levettem a kötést(egy óra múlva leszedhettem a doki engedélyével) szétnyílt az egyik seb. :evil: Hívom a dokit, azonnal vissza kellett mennem. Újra összeöltötte egy helyen, érzéstelenítés nélkül csinálta.Úgyhogy most még két hétig ismét varrás tart össze. :?

Mostmegyek még kiteregetem a ruhákat, aztán megyek aludni.Kikészített ez a mai nap. Ja és varrás után hazafalé majdnem karamboloztam. :?
Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


jaj de eltűnt mindenki :(

KépKép
dike
 
 


zsófi!!! milyen magas a hőd? szurkolok!!!

zsu :(

KépKép
dike
 
 


Mofly!
millió drukk holnapra, hajrá ikrek :lol: :lol: :lol:
légy pozitív :D :D :D

Zsu!
sajnálom..... :? kitartás :D

Kukac!
mindjárt szombat 8) 8)

Gaby!
grat a kiskönyvhöz :lol:

én holnap megyek steril csőért és szombat reggel kell bevinnem újra pisit , de most az ÁNTSZbe küldik el tenyésztésre :roll:
és szombaton újra uhu :P :P
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Mofly :D Millió drukk a holnapi punkcióhoz! Úgy van ahogy Sleepin mondja, babóhoz 1 petécske is elég! :wink:

Zsu :D Mitől nyílt ki a seb vajon??? :shock:

Gaby :D Gratulálok a kiskönyvedhez! :wink:

Kukac :D Most mááá vok, csak ezer a melóm.... :evil: Nagyon drukkolok Nektek szombatra! :lol:

Vicus :D Maximálisan igazad van. Anyum mondta hogy a bátyjámnál még nem is volt uh. :roll: Kardiológus elküldött a kórházba, jövő héten rakják fel a 24 órás UH-t, aztán hó végén megyek szív uh-ra. Azt mondta ne aggódjak, Bogyókának nem lesz baja, de azért jó kivizsgáltatni.

Gyugyi :D Megkapta a lánykád a fődíjat? :wink:

Ma voltam doki bácsinál. Bogyókám szépen növöget, pont a korának megfelelő. :D Bár olyan pikk-pakk volt az uh, hogy olyan nagyon elégedett nem voltam.... 7e Ft, kicsit tovább nézegettem volna a kis drágaságunk... :roll: kuki/puni kérdésig nem is jutottunk, szerintem elég kaki az az uh, vagy csak a hasi miatt, nemtom, de esély sem volt a nemét látni. :oops: :roll: :? 2 hét múlva kell mennem AFP-re, megkaptam a beutalót.

Nagyon szépen növöget a pocim, majd hétvégén csinálunk képet és rakok fel. :wink:

Megyek alukálni, jók legyetek!

Pussz
fenci
 
 


ezt jól megírtam.... nem 24 órás UH, hanem 24 órás EKG... :oops: 8) :lol: :lol:
fenci
 
 


Fenci, jó lenne a 24 órás UH, mi? :D :lol:

Zsu! Vigyázz magadra!!!

Gaby, ki a dokid? (Ha akarod, priviben is jó) Mert keresek egy közelebbi dokit, mint akihez magánba / kórházba jártam. Jó lenne sztk-s, nem magán... Lassan mennem kell rákszűrésre is. Meg amúgy is 6 hetes kontrollon voltam csak, azóta nem látott nődoki...

Na megyek alukálni...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Éjt!

Itt van anyukám!!!!!!!!!!!HEURÉKA!!!!!!!!!!!

Most má megnyugodtam, má csak nato bácsik menjenek haza, és mehetünk!

Holnap reggel érkezik a koktélom, és akkor má semmi nem tarthat vissza!!!!!!!!!!

Hulla lettem a mai naptól...megyek szunyálni...

Jó éjT!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Pálinkásat :!:



Pénteki rohanás.......

Görbém lezuhant! :lol: Jessz!!!! Csak vissza ne másszon! :wink:

Kép Kép

Na, basszus. Kávézósszmájlit rápakolta a görbémre....Fingom nincs, hol kezdődik az egyik, hol végződik a másik. :shock: Tojok rá! Így marad!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok! :oops:

Mofly

Nagyon drukkolok mára! :wink: Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos ne felejtsd el!!!!!! :wink: :D

Gyugyi

Apám mennyit fogytál! :wink: :D
Most nagyon irigy vagyok! :oops:


Bocs hogy nem jövök, de majd egyszer, talán! :oops: :roll:

Puszi mindenkinek és a háttérből nagyon drukkolok!!!!!!
Vendég
 


Ditke!
Remélem hamarosan újra lesz kedved jönni!
Kép

Gyugyi!
Azt a mennyit fogytál! :shock: Gratulálok!!! :lol: Én meg híztam. Tegnap csinibe kellett felöltöznöm és az egyik őszi gatyóm, ami eddig majdnem, hogy nagy volt, most úgy szorította a pocim, hogy a kocsiban ki kellett gombolni. És a popsimon is feszült. :evil:

Ticsimű!
Hát lehet, hogy a holnapi tesztem még otthon ér, nem??? :wink: :lol: Aztán olyan izgaolmba jössz tőle, hogy már mehetsz is szülni!

Dike!
Eddig jó a hőm, ma reggel is 36.9 volt. Nekem piri napján már reggel csak 36.6 szokott lenni. Szóval ma tuti nem jön meg. Na és persze még jó pár hónapig nem. :lol:

Fenci!
Én elhittem a 24 órás uhut is. Aszem szőke vagyok. Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


SZIASZTOK!

TICSI HÍREK!!!!!!!!!!!!!

SZó szerint idézem az sms-t. :lol:

Az Aszód-Budapest intercity fél 5-kor indult és 6:14-kor menetrendszerint érkezett!Nagyfiunk Ádám Hunor 3800gr, 59 cm hosszú! Túl van a reggelin, mint a porszívó szopizik!NAgyon jól vagyunk, kicsit meglepődtünk a gyorsaságtól, Üdv a kibővült család!

Ticsi :D

Itt is gratulálok a gyors szüléshez és a hatalmas fiatalemberhez!!!!!Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hm... Zsu megelőzött. :)

Ticsi
Itt is gratulálok! Nem semmi gyorsasággal érkezett Ádám. Még jó, hogy be tudtatok érni. Lottót meg veszek! :wink:
gtünde
 
 


Ticsi!
Húú, de gyors volt Ádám baba! Mégis csak sietett!!! :lol: Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!!! :lol:

Mofly!
Szorítok a mai naphoz!!!! :lol: +++++++++++

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Visszaolvastam, bár nem volt túl sok.

Vicuska :D

Még kitartok, de nem tudom meddig. Minden rossz egyszerre érkezik. :evil:

Fenci :D

Doki se tudja mitől nyílhatott szét a sebem. :shock:

Zsófi :D

A holnapi pozitív tesztedről holnap értesítem Ticsit. :D Mikor sikerült a lombik nekem az első "tünetem" az volt, hogy a pocimon nem bírtam elviselni a nadrágot, úgy szorított. :wink:

Tüncsi :D

Bocsi, hogy megelőztelek. :D Hogy telnek az otthoni napok???

Megyek dolgozni, majd még jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!
Hát de ma már el tudom viselni, igaz streccses farmer van rajtam. Na majd reggel kiderül. Úgy be vagyok tojva. :roll: :lol:
Sajnos én nem tudok Pesten munkát. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi drága!

Itt is kívánok nektek minden jót! Látod, csak a nagyira várt a drága! :wink:

Zsófi!

Én már a 10.napon teszteltem, de nekem 10-es tesztem volt és azon elég halvány csíkocska, de a csajok látták! Holnapra egy kalappal! :wink:

Zsu!

Nagyon sajnálom! Ha egyszer elindul az ember a lejtőn, nincs megállás! :( Most nálunk is ez van! Gondolj arra, hogy ez a pechszéria sem tart örökké! Sajnálom a tegnapi napot!

Tüncsi!

Mesélj, milyen Dóra baba és milyen két gyerekkel! Szopizik szépen és te hogy vagy?

Fenci!

Hehe, nekem sem tünt fel a 24 órás uhu! :oops: 8) Örülök, hogy minden rendben van a bébivel!

Vicuska!

Drukk a jó pisihez! :wink:

Ditke!

Buksisimi és nagy ölelés!

Gyugyi!

Jól emlékszem, hogy 70 kilo körül voltál? Banyek, mennyit fogytál! :shock: Azért eszel rendesen ugye?

Mofly!

Millió drukk neked!

Mami!

Te vagy a következő! :wink: Neked hogy viselkednek a babák? Nekem olyan hiperaktív 2 napja, sem éjjel, sem nappal nincs nyugton! Ez normális vajon? :roll: Mondjuk most épp csend van odabent, hátha csak az frusztrálta, hogy ágyban voltam! :roll: :lol:

Két napja nem szedek semmi bogyót, sem magnéziumot, kezd elmúlni a kiütés! Olyan randa az összes végtagom! Csukótól, vállig olyan, mint amit lefényképeztem, de már kezd leszáradni, viszont már a seggemen is van végig a térdhajlatomig! Most az a baj, hogy nem tom melyik gyógyszer okozta! Viszont ami jó, hogy bogyó nélkül is remekül vagyok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Aztaaaa, 33 hét és 50 nap alatt vagyunk! :shock: 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni!

Csak így tovább!! :wink: :D Ügyik vagytok!

Zsófi!

A puffadás és a hasfájás attól is lehet hogy babás vagy! Nagyon drukkolok!! :wink:

Ticsi!

Gratulálok Ádám babához!!! Nagyon ügyik voltatok! :D
Lehet azért sietett ennyire mert meghallotta hogy jönne a koktél és nem akarta. :lol:
csipcsab
 
 


Suliból.........

Ticsi :lol: :lol: :lol: :lol:
Aszta!!!!!!!!!
GRATULÁLOK!!!!


Gröni :)
Ügyesen tartod a kicsikét!
Kiütések meg csak elmúlnak most már......

(76 kilónak föle volt az..... Kisdisznógyugyi voltam! :lol: :lol: )

Mennem kell, minnyá csöngetnek és én ügyelek.

CSÁ!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Gröni :D

Remélem minél hamarabb a lejtő aljára érek, s kapaszkodhatunk felfelé. :evil:
Nagyon ügyik vagytok. Már csak 7 hét a kiírt időpontig. AZtán lehet, hogy a lányka megvárja a kiírt időpontot? Remélem a kiüteéseid hamar elmúlnak. :wink:
Minden gyógyit abbahagytál?

Mofly :D

Még mindig drukkolok! MAjd gyere a hírekkel ha hazaértetek.

Csipcsab :D

Ti hogy vagytok? Flóra nagy már? Nincsenek új képek róla? Léccccciiiiiii!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ticsi!
Gratulálunk Ádám babához :)
Tényleg nagyon gyorsak voltatok...

Gröni
Örülök, hogy jobban vagy és a kiütések is szépen múlnak :)

Fenci
Mi hír a 24 órásról? Mit mondtak?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

Nem túl sok kedvem van dolgozni. 8) Megcsináltam az aláírásomat. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sehol senki???

Hol vagytok? :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hihihi!:lol:

Még mindig senki? Mikor egy picit ráérek és netezhetek szabadon? :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!
Én itt vagyok! Szia!!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi!!!!!!!!!! Aztamindenségit! Jó kis méretek, baromi hosszú!!!!!!!!!!!!!! Remélem Ti minden galiba nélkül kikerültök hamar!!!!!!!!!! Pusszantás!!!!!!!!!

Mofly! Szorítunk!!!!!!!!

Kukac, csak így tovább! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi :D

Szia! Azt hiszem elmegyek boltba vmi ennivalóért. :D Utánna már nem biztos, hogy tudok jönni, mert áfáznom kell, s nem egyedül fogom csinálni. Ugye más mellett meg nem lehet netezni.:wink:

Sleepin :D

Ticsi azt írta, hogy a doki szerint hétfőn mehetnek haza. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hahó!!!!!!!!! :lol:

Ticsi!
millió gratula Ádám babához, sok tejcsit !!!!!!!!!


Zsu, Ditke!

Kép

Gyugyi!
el fogsz tűnni a végén, annyira gyúrsz :lol:
gratula :wink:

Dike!
mai hő? :roll:
a fertility engem is sokáig nem engedett be, ha túl nagy a tumultus, csak sokára küld meghívót :twisted:

Mofly!
megadrukkok és pozitív enerdzsik mennek+++++++


Kukac!
hihi......gyanús vagy te nekem 8)

Fenci!
nekem se tűnt fel a 24 órás uhu :shock: :D :D , láccik milyen figyelmesen olvasunk :oops: :lol:
sjnálom h csalódtál az uhuban :?
én holnap is megyek, és kértem, hogy hadd legyen hüvelyi, hogy jobban lássuk :wink: :wink:
Vendég
 


Zsu!
Hát akkor jó áfázást! Közben én is elugrottam kajálni! :lol:

Vicus!
De jó lenne, ha a gyanúd beigazolódna! :lol: Én lennék a világon a legboldogabb. :lol:

Sleepin!
Köszi! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem. :oops:

Tüncsi!
Jaj de megható volt a szüléstörténeted. Azt hiszem nagyon szerencsésnek mondhatod magatokat! :D Nagyon gyönörűségesek vagytok!
Vigyázz magatokra már így külön!
Réka gondolom imádja a kis jövevényt! :D

Ticsi!!
Fogyadjátok hatalmas Gratulációmat! :D
Ádám drágaság! Isten hozott a világon! :D Jó egészséget kívánok és sok-sok tejcsit! :D
Gyhűű, de gyorsan jött Ádám! :D Esélyed sem volt EDA-t kérni gondolom. De így legalább hamar sikerült ezt a szép nagy méretekkkel rendelkező kisfickót világra hoznod! :D
Dokid beért időben? Vagy esetleg már lekéste és ügyeletes volt ott? Vagy még jobb ha ő volt éjjel ügyeletes! :lol:
A tonic megtette a hatását! :D Nem is a keksz! :lol:

Babcsi!
Remélem mára már jól van Gergő!
Jó lenne ha minél hamarabb hazamehetnétek! :D
Várjuk a Te szüléstörténetedet is. :D

Zsófi!
Holnap tesztelsz egy hatalmas + at! :D
Drukkolok nagyon! :D

Mofly!
Akkor ha jól értem hétfőn leszívás lesz? Utána meg beágyazzák az ikreidet! :D Jaj de jó! Nagyon szoritok neked! :D

Zsu!
Sajna én sem tudok egyenlőre itt munkát, de nyitott szemmel fogok járni! :wink: :D A helyemre majd fognak keresni. De egyszerre egyébként sem mehetnénk szülésire! :lol:

Fenci!
Ne hajtsd túl magadat!
Sajnálom, hogy nem csináltak hosszabb és alaposabb uh-t. :( Remélem a következő jobb lesz! :D

Vicuska!
Drukk a jövő heti vv-hez, meg tesztekhez. Várjuk a sztárfotókat! :D

Mindenkinek hiper-mega drukkok! :D
Puszilok mindenkit!
kolibri28
 
 


sziasztok,

Egy kicsit nem olvasok és hogy lemaradtam...

Ticsi, nem semmi ez a gyorsaság! Látod megmondtam én, hogy hét végére már babázni fogsz :wink: :lol: Hihetetlenek a fiatalúr méretei :lol: Nagyon ügyesek vagytok! :D

Zsófi, nekem 12. dpo-n lett nagyon halvány a tesztem! Nagy drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Elutazunk reggel, de előtte tuti benézek :wink:

Fenci, 24 órás uhu :lol: álmodik a nyomor? :wink: :lol:

Zsu, sajnálom a rossz fogadtatást a munkahelyen :cry: Hozzánk keresnek több embert is (5-en megyünk el pár hónap különbséggel szülni :oops: :lol: ), de nem tudom pontosan a profilodat, h Neked játszana-e valamelyik. Ha priviben megírod vagy küldesz emailen cv-t, rákérdezek!

Mami, szuper, hogy javultak az eredmények és szabadlábon vagytok! :lol: Csak így tovább, még pár hétig!

Vicuska, elvileg ahol "csak" 12 heti vv és uh van, az ugyanaz, mint a 2 fordulósból az első. Az istenhegyin is így volt, azt mondták, megcsinálják majd a 16 heteset is, ha akarom, de ők csak annak javasolják, akinek köztes eredmény jön ki az első körben. Persze a lényeg, hogy olyan helyre menj, akikben megbízol és akkor tényleg nyugodt leszel végig :wink: :lol:
Drukk az új pisiteszthez, és holnap újra láthatod a Manót!
:lol:
Mofly, már biztos túl vagy a punkción! Nagyon-nagyon drukkolok az ikrekhez!!! (Vicuskának sem volt sok petikéje, aztán látod :wink: :lol: )

Gaby, gratula a kiskönyvhöz! :lol:

Gröni, gratula a 34. héthez! Meglesz a 36 is szerintem :wink: :lol:

Tüncsi, nagyon szép szülésetek volt! Köszönjük, högy leírtad! Képek???

Kolibri, magatokról nem írtál, mi újság?

Puszi mindenkinek, bocsi, ha valamire nem reagáltam, még le vagyok maradva a visszaolvasásban :oops:

Kép
vickybabe
 
 


sziasztok!

csakk gyors bekukk mert most indulunk egerbe kettesbe!!!!!!!!!

TICSI!
HATALAS GRATULA NEKTEK KÍVÁNOK MINDEN JÓT AZ IMMÁRON 4 TAGÚ CSALÁDNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


jók legyetek a hétvégén majd vysárnap este jövök!!!!!!!!!!!!!

kukac!
szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

sziasztok!
tündi23
 
 


Tündi, jó utat, érezzétek nagyon jól magatokat (egymást :oops: ) :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Ticsi!!!!! :D gratulálok, és nagyon sok boldogságot tejcit, egészséget kivánok!!! nagyon gyorsan érkezett!!

vicuska! dobom a görbét. köszi h érdeklődsz :) dobjál képet a holnapi uhuról ha tudsz!

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Ticsi :P

Gratulálok, minden jót nekek a továbbiakban is! Látod, még poénkodtál, hogy én ic-re váltottam jegyet, hát most te is :wink:


Mofly :P

Annyira drukkolok!!!!!! Mi a helyzet???

Zsu :P

Ezek meg milyen parasztok a munkahelyeden! Ne is törődj vele!

Gröni :P

Nagyon ügyes vagy, tényleg!!! Már 34. hét, jipiiiii. Örülk, hogy jobb a kiütés-helyzet.

Mami :P

Mi a pálya? Egyre jobba viszketés, meg minden, ugyi?

Tündi :P

Jó hétvégét!!!!!

Mindenkinek minden jót!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gyugyi
Asszem Te kértél összehasonlító képet. Hát, íme - Dóri van a bal oldalon, kb. 8-9 naposan, Réka a jobb oldalon 1 hónapos:
Kép
gtünde
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?