Új privát üzeneted érkezett!

Babcsi!
Gratulálok, sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek!!! :lol:


Kolibri!
Talán szombaton. :wink: Ha addig nem jön meg. Amúgy lombik ügyben piri elmúltával kell jelentkeznem. :lol: Vagy azért, hogy megállapítsa, hogy babás vagyok. és a második lesz! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ditke!
Rendben. Megértelek. :(

Zsófi!
Nagyon drukkolok Neked! :D Szombat már mindjárt itt van. :D
kolibri28
 
 


Babcsi, gratulálok Nektek, mindenféle jót és szépet kívánok Gergely babának az életben!

Ticsi, mennek a drukkok! Hét végén már Te is babázni fogsz, meglásd! :wink:

Tüncsi, otthon vagytok?

Gröni, mi volt a dokinál, mit mondott a kiütésekre?

Susy, örülök, hogy Ti is jól vagytok!

Ditke, mi a baj? :shock: :roll:

Zsófi, Kolibri, Zsu, Mofly, és mindenki másnak is mennek a drukkok!

Krisz, sajnálom :( akkor tényleg irány a lombik minél hamarabb!!!!!

Fenci, Vicus kismamik, merre vagytok?

Mi megvagyunk, a szemem is alakul már, csak rohangálós napjaim vannak... Tegnap voltunk dokinál, ok minden, méhszáj zárt, Manó 900 g és már fejjel lefelé van fordulva, dokker szerint így is marad már jó eséllyel, mert már nehéz a kis feje ahhoz, hogy visszaforduljon :lol:

Kép
vickybabe
 
 

 
 

Hahó!

Zapáné!
Visszafogom magam, azt hiszem ez volt az uccsó nagy bevásárló körutam! :?

Tündi23, Kolibri!
Bababoltban voltunk, úgyhogy olyasmiket vettünk mint: matrac a kiságyba, cumi, cumisüveg, zeneforgó ágyra, ápolószett, Micimackós falidísz,plüssállatos spirál ágyra, pelenkaszemetes, popsitörlökendö. Még hiányzik pár dolog, de a nagyja már megvan. :lol: :lol:

Kolibri!
nem írtam még nevet, mivel még nem 100%. Lassan itt a december és nevünk még nincs... :evil: Jelzem nem rajtam múlik! Na de ha meglesz megosztom veletek igérem!!!

Vicky!
Szépen növögettek!! Az én drágám már a 20. hete fejjel lefele van,akkor van rá esély,hogy ígymarad!!! :wink: :wink:
susy75
 
 


Elveszett bárányka jelen! :lol:

Babcsika!
millió gratula Gergely babához! :P


Krisz!
basszus :evil: , a vér az nem jó máshol is... :? ..tényleg ne lacafacázzatok, hanem irány a lombik és máris babás leszel :wink:
hacsak ebben a ciklusban.... :wink:

Kukac!
hétvégén teszt???? :lol: :lol:

Kolibri!
remélem beválnak a páfrányos tesztek :D , a hőd nem méred? :roll: drukk 8)

Dike?
hol akadtál el a fertilityn? :roll:

Vicky!
örülök, hogy jobb a szemed meg hogy babácska már jó irányban áll :D

Suzy!
a lényeg hogy méhzáj okés!de pihizz plíz sokat :)

Gröni!
hűha...ez nagyon csúnyácska.... :shock: dokkerhez izibe! :roll:

Ticsi!
reméljük nem az van a kakiban amire gondolsz....de legalább kiderül ha mégis..... :?
szoríjjok hogy kibújjon minél előbb a babóca 8)

Zsu!
buksisimi megy+++++ :P

Ditke!
mi történt???? :roll: :( :shock: , nyugodtan offold a topikot, ha szeretnél mesélni...mi szívesen meghallgatunk :)

Fenci!
köszi az ismételt infot 8)

velem minden okés, pisim már nem csíp, ma vettem be az uccsó antibiotikumot 8)
vettem a gyógyiban egy tőzegáfonya nevezetű bogyót, ami direkt hólyaghurutra van , és babásan is lehet állitólag, kipróbálom, megelőzésre napi 1 szem :D
bejelentkeztem integrált tesztre a Péterfybe, mához egy hétre megyek :lol:
Vendég
 


Csajok!
Hát én nem is tudom mikor teszteljek. Mert nem tudom mikor volt pé pontosan.

Jelek:
1. 09.20-án szombaton tojásfehérje
2.09.21-én vasárnap pocifájás
3. 09-23-án doki látta a tüszőt, de azt nem tudta megmondani, hogy megrepedt-e már
4. 09.26-ánpénteken petefészekfájdalom
Doki azt mondta 23-án, hogy piri 2 hét múlva esedékes, ami mondjuk ma van. :roll: De ha csak pénteken volt pé, akkor meg korai még tesztelni, nem?

Ja ma reggel 37 volt a hőm. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicuska!
De jó, hogy gyógyulsz!!! :lol:
Olyan furi, hogy lassan te is a 12. héthez közeledsz!! Repül az idö!!! :P

Zsófi!
Szerintem tesztej holnap! Plíííz!!! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Babcsi
Kép gratula nektek, várom én is a képeket

Ticsi
Hamarosan kibújik neked is :P

Susy
én is érzem, hogy repül az idő, máris 8 hetes :P

Kukac
holnapi teszt? :P

Vicuska
örülök, hogy gyógyulgatsz :) Péterfyben is 25ezer az integrált? Én a Bolgárkerék u-ba megyek, és ott genetikai UH-t is kérek.

Ditke :( Kép

Gröni
hát nem szép az a kiütés :shock:
hogy néz ki, meddig maradhat benn babó, múltkor írtad, hogy érett a méhlepény :roll:

Jelentem reggel tűpárna voltam. Tegnap voltam nőgyogyinál, ma reggel mentem laborba. 4 fiolát vettek le utána kellett ennem zsemlét és két deci tejett innom, és 1 óra múlva másik kacsómat is megszúrták. Pénteken lesz eredmény.
Álmosság azóta is tart, feszült most jobban a pocim alul, de róka koma hálistennek elkerül

Kép
gaby25
 
 


Hello lánykákkkkk! :)

Zsófi!!!

hallgass rááááááááááááám , MOOOOOSSSSTTTTT :twisted: de én egy őrült tezstelő vagyok lehet mégse kéne most... :lol: ha kicst nem iszol mongyuk pár órát és elég setét a pisi akko nyugodtan lehet mán du is :) és innentől kezdve mindennaaaaappp :mrgreen: és ha nem (bááár jó érzseim vannak) akkor sem sirunk megyünmk alombikra!!!!

Krisz drága!!

nem is értem, illetve persze értem mer a lombik azé megerőltető anyagilag és testileb is, de kérlek kérlek,....látod ez a rohadt endo nem hagy békén téged tessék lombiokra menni!!! szoríííttttok!

Ditje!

bármi is van....ölelés....

:D

Vicuska!

naugye hogy nem csip máááánnn..nekem is volt az elején ez ugylácik nomri,,kikezektük antibogyóval und kééész....

Susykám!

nagyon örülök, hogy minden okééééééééééé..azé pihi mééég :lol:

Na akinek nem írtam attól elnézést kéreeeek, mindenkit csokolllllllllllok....

nem nagyo leszek a héen mer vendégeink vannak----és sok a dokkeroügy is a hétre...tovább romlott a vérképem sajna, má 500 az alkalikus foszfatáz, de ez még a gyógyiszedés előtti állapot. ma leadtam a vérem újra, eredmény holnap...ha romlik befektet a dokkero mer akko az má nagyon roosssz nekem is bébiknek is
:cry: , ha javul amit remélek akkko még szabadláááb jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee----mivel kevésbé viszketgek mióta gyógyit szedek ezért bizakodoom...

pusziiiiiiii
Vendég
 


Lmami!
Hát most azért mégsem, egész délelőtt teáztam, így felesleges! Ha reggel fent lesz a hőm és lesz merszem! :lol: Remélem jól érzed! :lol: De ha nem akkor majd a lombik! :lol:
Drukkolok, hogy hasson az a fránya gyógyszer!!! :lol:

Susy!
Te hogy vagy? :lol:

Gabi!
Te se teszteltél, csak mikor már késett, nem? Igaz nem tudom nekem mikor késik. :roll:
Miket néztek ezzel a sok tűszúrással?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka!
megmondom én mikor tesztelj!szerintem holnap reggl!legrosszabb esteben is akkor leszel a 12 dpon, azt meg már mutassa a teszt! :D :D :D oksika? :D

Gabi!
nekem is van az első vérvételnél uhu is,bár csak 2d, tarkóredő meg ilyenek.... :roll: nem az a genetikai uhu? :shock:
te kapsz dvdt?meg 3d lesz?
Fenci ment az istenhegyire, és ő ott kapott dvdt meg 3d volt :roll:

lehet nem jó helyre megyek?pedig mindenhol 25 ezer nem? :shock:

Mamika!
millió drukk hogy jobb legyena véred és még szabadlábon maradhass 8)
Vendég
 


zsófi!!!! drukkolok h pozitivat tesztelj!!

ticsi!! majd csak kibujik, ugy látszik jól érzi magát!! a kekszről én is hallottam h nagyon hatásos.

vicuska! regisztrálok és nem küld emailt.

kolibri!!! én tegnap láttam a páfrányokat, remélem neked is sikerül!!lámpafénynél nézed?

KépKép
dike
 
 


Szép estét banyák! :P

Ticsi!

Először azon gondolkodtam milyen keksz indíthat be szülést, mert akkor én olyat nem eszek! :oops: 8) Basszus, ennyire nem butulhattam el! :shock: Vagy mégis? :lol: Remélem gyerkőccel minden rendben lesz!

Ditke!

Ha off, ha nem minket érdekel, hogy mi van veled! Ne távolodj el tőlünk!

Susy!

Ha zárt vagy akkor minden rendben! Ilyenkor már teljesen normális a keményedés! Én márcsak napi egy magnéziumon élek, nincs rá szükségem, igaz tunyulok egész nap! :oops: Remélem ahogy múlik az idő neked is megszűnik! Nekem nagyjából a 24. héttől szinte nincs panaszom! :shock:

Zsófi!

Mikor volt a 17 mm-es tüsződ? Nekem szerdai napon ugyanekkora, szombaton repedt! Drukkolok!

Gaby!

Hogy hogy ilyen korán csinálták a terhelést? Remélem jó lesz az eredmény!

Vicuska!

Rosszullét van még? Ha szerencsés vagy minnyá vége! örülök, hogy nem csíp a pisi!

Cirkszka!

Persze, hogy érdekel! De már belenéztem ám! :wink: Csak jó sok van így nem néztem meg mindet, mert épp töltöget apjuk és elég lassú most a gép, de nagyon szép voltál és a hajad az valami gyönyörű volt! Én is ilyet szerettem volna anno, de nem volt ember aki megértette volna mit akarok!

Mami!

Remélem rendben lesz minden és még növesztgetheted az óriás bébiket egy darabig! :wink:

Kolibri!

Milyen volt a teszted? El ne felejtsetek ma kekszelni! :wink:

Velem semmi különös! Mostanában nem szülök! Semmi változás, ugyanolyan minden, mint 3 hete! Belső nyitva, varrat még tartja magát, szépen keményedett a méhszáj, már nincs felőpuhulás, valszeg a Gynipralnak köszönhető! Valszeg gyógyszer allergiám van! Calcimuscot kell innom és hintőporozni kell, talán elmúlik! Úgy néz ki nem az állandó gyógyszereim okozták, mert akkor már rég kijött volna és nem is tüdőérlelő, mert az meg ilyen allergiára is jó, így marad az antibogyó! Remélem elmúlik, mert már a másik térdhajlatomban is van és a bal könyökem is viszket! Adok neki pár napot, ha nem múlik elmegyek bőrgyógyászhoz! 3 hét múlva kell visszamennem, azt követő héten pedig kiveszik a varratokat! Utána szerintem semmi nem állítja meg a babát! Azért remélem nem november 1-én szülök! :shock:

Kép

Kép
gröni
 
 


Na sziasztok Lánykák!

3 óta itthon vagyunk. Később, ha tudok jövök!!!

Pusszancs
gtünde
 
 


sziaa Tündi!!! de jó már h otthon vagytok!! számolj ám be a részletekről ha lesz időd!!! :D szülés..., jó baba Dóra?szopizik ügyesen? szivesen néznék még képeket róla :D

KépKép
dike
 
 


Éjt!!!!!!!!!!

Tüncsi! Heuréka! Üdv újra itthon!!!!!!!!!!!!!

Most má én jövök!!!!!!!!!!!!!!

Mami, Gröni meg ne előzzetek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolibri

Köszi a privit, dottore is azon a véleményen van, hogy banán...de az azé fura, hogy egy kakivizsit se kér...egy gyeröknek minden ingyen van nem? Ennyit nem érdemel a szülő, hogy megnyugodjon?

Zsófi

Addig pisilj lécci, amíg tudok olvasni!!!!!!!!!! Mert ki fogja nekem elmondani, ami nem is kérdés? :wink: :wink:

Ditke!

Tessék jönni, megosztani a dolgokat, velünk könnyebb!!!!!!!!!!!!

Mami

Nem szeretném, hogy romoljon az állapotod, de ha mégis, akkor talizunk... :wink:

Ja számot nem küldtem el megint, de mingyá megteszem...

Vicuska

Ritkán jössz...micsinyász egísz nap?

Vicky

Mi történt a szemeddel?

Dike

Apára fel!!!

Gröni

A kekszen jót nevettünk dinnyével... :D


Zapáné

Nélükled nem is lenne reggel a reggel...de monca má el, milyen pálesz? :wink:

Zsu

Mikor értetek haza tegnap? most nem volt akkora a zsufi, vagy pont jó időt fogtam ki? "A" mondta, hogy egy csomóan lemondják a vizsit...
Tegnap velünk volt az uncsitesó, ők is lombikosok, kérdezte a doki, mikor csinálják a tesót, és azt mondta neki, hogy várjanak decemberig, max januárig, mert akkor megkapják a tb támogatást!
Hú nagyon izgi...neked mondott bővebbet? Remélem igaza lesz!!!!!!

Hú mi vót még...

Kép
ticsimû
 
 


TÜNDI!! Várunk!!! :D Látom vonalzód már van! :)

Cirkuszka!!! Gyönyörű a fiad!!! :D De nem találtam a weboldalt, "csak" a képeket, amik a www alatt vannak itt. (Hú ez most marha értelmes!) Szóval elküldheted, ha gondolod, imádok nézelődni, ha időm engedi... :D És Bendegúz... Ő is áll már... Hát igen, és mi lesz ha elindulnak...

Zsófi! reggel jövök miattad, hogy bearanyozd a napom egy óriási + teszttel! :wink: Ha mégsem lesz +, akkor lombik után várlak vele, okés? :)

Gröni!! Tarst ki még egyben! :D Pihi!!! :)

Ticsi, én szívesen odaküldeném a frontokat, mert Bendét igen rendesen ki tudja tekerni... Hol nem alszik miatta, hol nyafika... Ja és remélem Árpinak nincs semmi komoly baja!!!

Na megyek alukálni...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Rólunk...

Este volt egy iszonyú nyilalló fájdalmam a hasam alján lent középen...na mondom reggel arra ébredek folyik a víz...

Kimentem pisilni, és láttam némi kencét a papíron...heuréka jön a nyákdugó!
Nagyon vártam a nagy loccs kocsonyát egész nap!

Megtettem érte mindent...

Reggel gyerekorvos, bevásárlás, karton tej, kocsiba be, ki...cipekedés...blabla

Hazajöttem...sütés, főzés, 3 fogásos ebéd..takarítás, mosás, pakolás...alig álltam a lábamon...de semmi.. :( :( :( :(

Kicsit keményedik, meg néha érzem, hogy nyilall, ennyi

Hát várok türelmesen, és iszom a tonicot!

Apjuk aranyos volt, tegnap este odajön, megölel, aszongya elhanyagoltalak mostanában...mondom ne má, te keresed a pízt...(meg hagyod el) de olyan édes volt a felismerése...
ehhez képest ma nem mosott fel... :evil: :evil: :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Na, újra itten. :D

Lánykák alszanak.

Ha nem baj, akkor most nem írok mindenkinek, mert nem hiszem, hogy vissza tudok annyit olvasni. Ticsi tudósított mindenről, kb. azért képben vagyok. Köszönjük a gratulációkat!

Szüléstöri: Hú, nehéz lesz, mert van, ami összemosódott, de azért próba, cseresznye.
Szóval, 29-án este még itt kedélyesen netezgettem, semmi jele nem volt, hogy a közeljövőben bármi is történni fog. Úgy éjjel 11 tájban viszont elkezdett fájdogálni a pocim. Na, gondoltam, kezdődnek a jóslók. Úgy kb. 8-10 percenként jöttek, de én még mindig a jóslóra tippeltem. El is mentünk lefeküdni, de nem tudtam aludni. Elkezdtem figyelni az órát, és már 7-8 percenként voltak a fájások, és elég hosszúak is voltak. Hajnali 1 felé gondoltam, lezuhizok, hátha jóslók, és akkor ugye elmúlnak. Hát, nemigen akartak. Olyan 2 után szóltam a Gábornak, hogy szerintem menjünk be, max. hazaküldenek. El is indultunk, közben Anyukámat is riasztottam. Tényleg 10 perc alatt ott voltunk nála, tőlük kb. 2 perc a kórház. Bementünk. Még mondtam is a nővérkének, aki kijött elénk, hogy lehet, hogy haza is fognak küldeni, mert nem tudom ugye mihez hasonlítani a dolgokat, mert Rékával indítás volt. Aztán felmentünk a szülőszobára. Ez kb. 3 óra felé volt (Ticsinek rosszul írtam). Méhszáj egyujjnyi volt, kifejtett. Remélem, jól emlékszem. :) Ügyeletes doki mondta, hogy az éjszakai érkezők közül még én állok a legjobban. Fájások még elviselhetők voltak. Kérdeztem, dokimat mikor riasztják. Mondták, ha bő 2 ujjnyira nyíltam. EDA-t is akkor kapok. Beöntés nem volt kötelező, de én kértem. Utána CTG, majd sétálhattam is, mert Dóri feje nem akart lejjebb menni. Sétálgattam tehát, aztán egyre erősebb fájások lettek. Innentől időpontokat nem nagyon tudok. Talán annyit, hogy úgy 6 után már eléggé erős fájásaim voltak. Dokim kb. 3/4 8-kor ért be, megvizsgált, majd Gábor és Anyukám is bejöhetett. Akkor már bő 2 ujjnyi voltam és be is kötötték az EDA-hoz a kanült (vagy mit). Elkezdtek oxytocint adagolni, de valszeg túl gyorsra állították, mert tök erős, sűrű fájásaim lettek és Dóri szívhangja leesett 70-re. Na, tökre bepánikoltam. Rohangálás kezdődött, majd leállították az oxy-t, kaptam oxigént is. Mondták, hogy most figyelik, hogy fájások alatt megint romlik-e a szívhang, mert ha igen, akkor császár. Szerencsére teljesen rendeződött a dolog, de a fájások egyre brutálabbak lettek. Kaptam EDA-t, majd burkot repesztett a dokim és kicsit lejjeb tolta Dórit. Utána elment elintézni vmit. Nekem az első szülésnél annyira jól bekötötték az EDA-t, hogy még a kitolást sem éreztem, ezért fura volt, hogy kicsit ugyan csökkentek a fájások, de nem múltak el teljesen. Ráadásul olyan féloldalasnak is tűnt a dolog. Bal oldalon lent meg annyira fájt vmi, hogy csak na. Dokim szerint lehet, h. vmi összenövés, de nem hinném. A lényeg, hogy innentől kicsit felgyorsultak a dolgok. Azt hittem, ott halok meg, olyan fájások jöttek. Majd éreztem, hogy "kakilni" kell. Mondták, hogy nyugodtan nyomjak. Hát, én becsuktam a szemem, nyomtam. Teljesen magamba fordultam, csak azt figyeltem, mit mondanak, hogy minél előbb meglegyen Dóri. Attól féltem, hogy majd mondják, hogy kicsit még ne nyomjak. Szerencsére, ilyen nem történt. Ja, és persze elkezdték keresni a dokim. Mikor megjött és látta, mi a helyzet, mondta a szülésznőnek, hogy próbáljuk meg a gátvédelmet. Na, mikor meghallottam, nagyon örültem. A fájások alatt eszembe jutott, hogy mindenki azt írja-mondja, hogy amikor kicsusszan a baba, minden fájdalom elmúlik, elfelejtődik. Na, én erre vártam. És tényleg így volt. Először, mikor kibújt a feje, éreztem, hogy már jobb, aztán jött még egy fájás és kint is volt. Utána tényleg, mintha elvágták volna. Láttam, ahogy az én kis lila-lábú Dorcimat felemelik. A gátvédelem bevált, csak egy pici repedés lett, amit varrni kellett. De hát ég és föld az előzö szülés gátsebéhez képest. Utána Dórit odaadták egy kicsit, majd elvitték méricskélésre. Kiderült, hogy a köldökzsinór rövid volt, de szerencsére nem okozott gondot. Mikor kész lett, visszakaptam és végig, a kötelező 2 órás megfigyelés alatt velem volt. Még cicire is tehettem. Hát, nagyon tetszett neki, mert ott cuppogott rajtam. Hát, "röviden" ennyi. Nekem nagyon gyorsnak tűnt az egész. Ja, még azt el is felejtettem, hogy a dokim, mikor megvizsgált, mondta, hogy délelőtt még meglesz. Ami nagy megkönnyebbülés volt. :) A végén meg is dicsért, hogy nagyon szép szülés volt. Meg hogy szereti az ilyen szüléseket, mert jó napja lesz tőle. :) Úgyhogy nagyon büszke voltam magamra.

Babcsi, Ticsi
Nálunk mindkét kórházban rooming-in van, azaz a baba 24 órát velünk van. Már Rékával is így volt. Szerintem ez tök jó. Max. ha fürdeni megyek, vagy látogatóm van és nem akarom kivinni a babát, akkor lehet leadni. A pelenkázást is nekünk kellett megoldani. Egyedül a fürdetést végezték ők.

Na, a hazajövetel: Most már szinte kidobják az embert. Ha a babával nincs semmi gond és spontán szülés volt, akkor a 3. nap már hazaengednek (ha délelőtt szülsz, akkor a szülés napja már első napnak számít). Velünk is így lett volna. Már megkaptuk a zárókat, összecsomagoltam, Apa pár cuccot már le is vitt a kocsiba. Dórit hátravittem a csecsemősökhöz átöltöztetni, majd én is felöltöztem. Megyek vissza érte, látom, még nincs kész. Mondja a csecsemős nővér, hogy lehet, hogy nem mehetünk, mert talált vmit rajta, szólt a gyerekorvosnak, mindjárt jön nézni. Hát, tényleg maradnunk kellett, mert bakteriális bőrfertőzése lett. :( Ez 5 nap antibiotikum kúrát jelentett. Persze teljesen "összeomlottam". Mentem, hogy szólok Apának, erre jön Réka felém, hogy DóriDóriDóri. Hát, elbőgtem magam. Visszamentem, levetkőztem, visszapakoltam. Bőgtem még kicsit. Másnapra már jobb volt, de azért baromi lassan telt az idő. Dóri bőre szerencsére javult és így ma reggel kapta az uccsó gyógyszeradagot és du-án már haza is jöhettünk. A csecsemős nővér mondta is nekem, hogy nagyon jól viseltem, hogy még ott kellett maradnunk. Itthon minden OK eddig. Réka megsimogatja, azt mondja szereti. Nem látok rajta féltékenységet. Remélem, így is marad, de felkészülök azért mindenre. Ja, és tegnapra már vissza is nyerte a születési súlyát. Nagyon jól szopik, már van, hogy 70-eket is megeszik.

És akkor pár kép (lehet, hogy némelyik nem tökéletes, de a lényeg látszik):
Frissen kibújva:
Kép
A gyerekágyon:
Kép
Lábikó:
Kép
Mosoly:
Kép
Alvás:
Kép
Réka és Dóri:
Kép

Jut eszembe: súlyom teljesen visszament, még fogytam is a kezdőhöz képest 1,5 kg-ot, úgyhogy most 77,5 vagyok. Vittem hasszorítós bugyit. Csak ajánlani tudom!! Ja, homeos cuccok: hát, a szülőszobán már nem volt erőm szedni. De amit szülés előtt szedtem, lehet, hogy segített, hogy ilyen gyorsan menjenek a dolgok.
gtünde
 
 


Na, mennem kell.
Holnap, ha tudok, benézek.
gtünde
 
 


Cija Tüncsi!!!!!!!!!!

Hogy neked mire nincs erőd!!!!!!!!!

Le a kalappal!!!!!!!!

Gyönyörűek vagytok!!!!!!!!!!

Jajjjjjjjjjjjjjjj de nagyon irigy irigy...már én is magam mellett akarom tudni őket! Lassan fordított lesz az arány... Árpi is Réka 2 hét a mi javunkra, Dóri és Ádám meg a tiétekre!!!!!!!!!!

:D

Cép jó éjt!

Bagolytárs!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

....hogy milyen pálesz? :roll: Nemtom. Szabadon választott!!!!! (Én nem is iszom páleszt! Azé' tukmálom Rátok!!! :lol: :lol: :lol: )

Tüncsi :)
A várva várt képek! :D :D
A második képen mintha Ficikét látnám! Összehasonlítós képeket keress nekünk, ha lesz rá időd.... :roll:

Ticsi :)
Milyen volt az éjszaka?

Babcsiról tudtok valamit? Ma már könnyebb napja lesz!

KépKép
zapáné
 
 


Csajok!
Tudom, hogy nagyon vártátok, de Gröni hozzászólásán felindulva nem teszteltem. Ha neki szerdai tüsző szombaton repedt, akkor nekem a keddi pénteken, hiszen éreztem is. 12 dpon meg felesleges tesztelni, nem akarok több nega tesztet látni. Így most szombatig tuti várok, de az is lehet, hogy hétfőig. :roll: :lol:
Bocs, hogy csalódást okoztam! :oops:

Tündi!
Dóri baba gyönyörű!!!! És az a kép is olyan édes, amin hárman vagytok! :wink:

Ticsi!
Én szorítok Neked, hogy most már kikerüljön az úriember! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :)
Én akkor megint duzzogok! :lol:
Kép
Na ja, én már a 12.DPO-on simán teszteltem... :roll: :lol: :lol:

Iszom is még egy kávét...

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jól van Gyugyi, majd lombik után én is tesztelek 12 dpon, ok? :lol:
Kávét én is kérek!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Oké! De lehet, hogy nem is lesz szükség arra a lombikra. :wink:

Kávét küldöm...
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Na, lépek.....
Gyurok egyet délelőtt.

Kéne egy kondizós szmájli! :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:

Tünde!
gyönyörű a szüléstörténet, és nagyon szép Dóri baba!sok tejcit és boldogságot :D

Ticsi!
azt nem írtad hogy kexeltetek-e? :roll: mármint a cél érdekében? :lol:
ha csak banán, az jó! :D na, eről beszélek, mi az hogy nem küldik el a kakit, ha te azt kéred?????????????? :twisted: (én elküldtem volna...ha közel laknánk, megoldható lenne. :roll: , állatorvosi laborban is meg tudják nézni :wink: )
azért jövök ritkábban, mert elkapott a lakásátalakítási láz....olyan fészekrakó féle....(remélem még nem akarok szülni :shock: ), rámolok, pakolok, könyvespolcot berendezek, padlásról hozok le ill viszek föl ezt azt..... :roll:

Gröni!
már a 33.hétben vagy!drukk hoigy ne nov.1.legyen 8)

Kukac!
én is duzzogok..... :twisted: pont írtam, h 12 dpon már tökéletesen láccik(nekem 11-en is) :oops: :D
Vendég
 


Vicuska!
De Neked lombikod volt, az más ám! :lol: Hiszen nem kell levándorolniuk a méhbe és T mindig meg is mondja, hogy melyik nap ágyazódnak kb. :lol: Ne legyél mérges, én csak nem szeretnék csalódni! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
szerintem akkor is tesztelned kéne.... :lol: pénteken volt a leszívásom=peteérésem, majd a kövi hétfőn a beültetés=ennyi idő alatt értek volna le a méhbe normálisan, és csütörtökön volt a beágyazódáa(ez a tüszőrepedéstől 6 nap), ami normálisan is kb.így van.az első halv.poz.tesztem(amit Gyugyi buherált meg :D ) kövi hét keddjén volt, rá 5 napra.normásian is beágy.után 5 nappal már kimutatja!
na.......ugye meggyőztelek h ha ma el is szalasztottad a zebrásat, holnap reggel feltétlenül tesztelned kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép reggelt!

Tüncsi!

Istenem de édes ez a bébi! Az a mosoly..... :shock: :lol: Teljesen levett a lábamról! Szerintem tiszta te vagy kicsiben! :lol:

Zsófi!

Ezért a fejemet veszik a csajok! :oops: :twisted: Pedig Isten a tanum, hogy nemt tudtam mikor volt 17mm-es a tüsződ! Szerintem azért már holnap, holnapután próbálkozhatsz egy pisivel! :wink:

Ticsi!

Nem úgy működik, hogy a gyógyszetárban veszel egy ilyen kakis dobozt és elküldöd az ÁNTSZ-hez? :roll: Nem tudom ám, csak találgatok. :oops: Egyben vagy még?

Vicuska!

Csak óvtosan a le-fel pakolással! Ezt inkább hagyd apácskádra! Nekem nincs fészekrakásom, olyan lusta vagyok! :oops:

Gyugyi!

Otthon gyúrsz vagy eljársz valahová?

Voltam védőnőnél....gyalog! Hú de elfáradtam! Pisimben nincs cukor sem fehérje, vérnyomim kicsit alacsony, súlyom stagnál, baba szíve szépen ver, cukrom reggeli cukros kávém után 3, 7! Szerinte a lepény miatt nem aggódni, vannak előjelek amik arra utalnak, hogy baj, pl nem mocorog annyit a baba! Na, ezzel nincs gond, ha én ébren vagyok akkor ő is! Nagyon egy hullámhosszon vagyunk! Remélem megtartja ezt a jó szokását idekint is! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, munkahelyről írok, tegnap már nem volt erőm.

Ticsi :D

Bakker, mekkora béna vagyok.:oops: :oops: Akarom mondani Ádám nem akar kibíjni. Árpit szerintem már egy kicsikét nehéz lenne a pociban cipelni. :lol:
Mi 8 után értünk oda, vártunk is két órát, annyian voltak. :evil: A hugicám rendben van, csak nagyon izgult. :roll: Fél mindenféle dokitól. :oops: BOCS HUGI, ha olvasol. :oops:
Beszéltem dokival, akár decemberben már lombikozhatnánk is, mert nem volt stimu. De lehet várunk januárig, hogy kicsit összeszedjük magunkat pénzügyileg. S lehet, hogy munkahelyet is kell váltanom. Akkor meg még jobban eltolódik.

Tüncsi
:D

Szép, gyors szülés volt. A második kép tényleg olyan, mintha Rékát látnám. :wink:

Zsófi :D

Drukk a pozitív teszthez, akármikor tesztelsz.

Gyugyi :D

Neked is pálinkásat!Jó gyúrást! Akkor most nem tanítasz?

Mami :D

Remélem a mostani vérvétel jó eredményt mutat és nem kell befeküdnöd, Ha bemész, meglátogatlak. :wink:

Ticsi, ez rád is vonatkozik!

Vicky :D

Remélem a szemed most már teljesen meggyógyul.Szépen fejlődik a kis picur.

Suzy :D

Pusz neked is, a keményedésket pedig űzzük el gyorsan. :wink:

Gröni :D

Nagyon szépen haladsz. Olyan jó, hogy már ennyire előre jársz. Növögessetek szépen ti is.

Vicuska :D

Pisi ügy megoldódott úgy látom. Azért vigyázz a sok pakolással, meg ne erőltesd magatokat. Mikor mész Uh-ra?

Kolibri :D

Elkaptátok??

Nati:D

Mikor írok, akkor te nem jelentkezel? :wink:


FENCI :?: :?: :?: :?:
Mi van veletek????????????????

Na mégsem sikerült olyan rövidre. :oops: Most megyek dolgozni. Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska
Igen, az a genetikai UH. A 25 ezerbe csak a vérvétel van benne, az UH +10 ezer. Ez a Czeizel féle központ amúgy. UH 3D és kérünk dvd-t is.
http://www.downszures.hu

Gröni
nem tudom miért csinálták most :roll: péntekre kapja meg az orvos az eredményt, hétfőn megyek hozzá
Hajrá NOV 1 szülés :P

Gtünde
Gyönyörű a mosolya Dóra babának :D

Kukac
pénteki teszt? :wink:

Kép
gaby25
 
 


Vicuska!
Alig bírtam követni az okfejtésed! :roll: :lol: Szőke vagyok, meg a hülye könyvelő mindig rajtam keres minden számlát! :evil: Na szóval holnap tuti nem tesztelek, mert hajnalban megyek Pestre egy közbeszerzéses előadásreggelire és előtte nem lesz rá időm. :lol: Akkor meg már megvárom a szombatot. Tanulom a türelmet! :wink:

Gaby!
Van valami tüneted? Már 8 hetes a picuri, rohan az idő!!! :lol:

Zsu!
Köszi!
Nektek mik a terveitek? :roll: :lol:

Gröni!
Azért csak vigyázz a sétával! Örülök, hogy minden ok volt védőnéninél! :lol: Te hányadik napon teszteltél?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
hmmmmmmmmmm.....én se igazán tudtam magamat követni mikor viszaolvastam :shock: :oops: ...pedig mikor írtam még értettem.....a lényege az volt, hogy szerintem a lombikos dpo meg a spontán dpo ugyanaz!vagyis ugyanakkor lehet tesztelni :lol: :lol:

na jó, akkor szombatig kezünk-lábunk kereszbe :wink:

Gabi!
te is már a 9.hétben vagy :D :D
na, akkor csak az a különbség, hogy először nekem is 25 ezer, csak ebben benne van az első vérvételnél egy 2d-s uhu is.a második vérvételnél meg kérhetek 3d-s uhut+dvdt+cd, az + 10 ezer, szóval dettó :lol:
én a másodiknál akarok 3d-t, mert akkor már nagyobb a babóca és lehet látni is fogják mi van a lába között 8) (persze mi tudjuk apával, hogy nunis :P )

Zsu!
új munkahely?mesélj? 8) remélem nem olvas már a besúgó..... :roll: :evil:
dec-jan.mindjárt itt van :D
jövő kedden megyek uhura+1.vérvételre down ügyben
aztán majd 12 hetesen, rá egy hétre a sajáát dokimhoz uhura :D

Gröni!
milyen messze sétáltál? :roll: ügyes vagy h ily szép a pisid :oops: :lol:

Kolibri!
bepáfrányosodtál?voltál uhun?elkaptátok? 8)

Mofly!
hova tűntél?hogy áll a lombik? 8)

Mamika!
mi lett az eredmény? :roll:

Fenci kismami!
hun vagy? :roll:

Gyugyi!


Kép
Vendég
 


Gyugyi!

ez is neked! :D

Kép
Vendég
 


Suliból........
Még van 15 percem munkakezdésig.
Szerdán nem dolgozom délelőtt, csak napközizek. :)

Gyurás itt megy a suliban. Van konditerem a karzaton. Kicsit ratyi, de a miénk!!!! :lol: :lol: :lol: Meg ingyé van....

Vicuska :)
Köszi a szmájlikat, otthon el is mentem őket. :wink:

Este benézek, ha a Zapa nem pókerezik éppen. 8)

TSÓKÖZÖN!!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska
akarok majd később is 3 vagy 4D uhut :P de itt most nem mozizás a lényeg, hanem nagyon tüzetesen vizsgálják itt.
A magzat általános állapotfelmérése:
magzati méretek
fejlődési ütem, terhességi kor megállapítása
végtagok, törzs és koponya alaki vizsgálata
magzatvíz mennyisége
méhlepény elhelyezkedése
durva, ebben a korban már látható rendellenességek keresése
Kromoszóma rendellenesség (Down-kór) speciális szűrése:
nyaki redő vastagság mérés
orrcsont vizsgálat
áramlásmérés
ún. minor jelek (apró eltérések) keresése (csípőszög eltérés, arcközép fejlődési rendellenessége, tenyér-kézfejhossz arány stb.) vizsgálata

Kép
gaby25
 
 


Tünci!!! Nagyon tömör jó kis szüléstörténet. Egy csomó hasonlóság van az enyémmel... (Engem is császározni akartak gyengülő szívhang miatt, csak nekem nem rövid volt a köldökzsinór, hanem rá volt tekeredve 3x. Amúgy a mellettem levő csajnak -gyerekágyon- rövid volt és Őt császározták.) NAGYON NAGYON SZÉP DÓRI!!!!!!!!!! Őszintén szólva most elgondolkodtam egy másodikon... Olyan jó az a kép 3asban!!! :D Amúgy tényleg erős voltál, hogy így kibírtad, hogy maradni kell, persze nem volt más választásod. Én is bőgtem mint a huzat a sárgulás miatt. És milyen jól szopizik!!! Csak így tovább! Ügyes vagy Dóri! :D

FENCI jönni fog, csak becart a laptopja, és nem tudott jönni. Este ha tud ír. Amúgy minden rendben van!

MAMI!!! Eredményeket kérünk!!!

Kukac... tesztet... :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


majd jövök még csajszik mcsk gyorsan mondom, javultak az eredmények, egyenlőre szabadlábon!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Puszi

éljen a gyógyi szuperül hat ugy lácik :)
Vendég
 


bocsi, nincs időm írni, csak Vicuskának és Gabynak gyorsban:

Az októberi Kismama magazinban van egy hirdetés, miszerint
"A Sejtbank ingyen biztosítja a várandósok számára a Down kór terhesség alatti szűrését, a Magzati Diagnosztikai Központ és az angol Wolfson Betegségmegelőzési Intézet közreműködésével".

www.terhesseg.hu a link!

Pussz
V.

Kép
vickybabe
 
 



Kép
vickybabe
 
 


Hali!

Zsófi :D

Sajna most csapnak össze a fejünk felett a hullámok, úgyhogy most tervekben csak munka és pénzkeresés. :evil: Én szerettem volna decemberben kezdeni, de így már a jövő év eleji kezdés is csúszhat. :cry:

Vicuska :D

Ha olvasnak is lesz@rom. Sajna nem úgy fogadtak, ahogy számítottam. Na nem azt vártam el,hogy a nyakamba boruljanak, de a fél óra fejmosás a táppénzem miatt sok volt nekem. Ráadásul ki is számolta a főnök, hogy ebben az évben hány napot voltam szabin és táppénzen. :evil: Sajna nagyon érik egy új munkahely. Úgyhogy keresek.

NEM TUD VKI IRODAI MUNKÁT? 8)

Mami :D

Szuper, hogy javult az eredményed! :D

Gyugyi :D

Hol vagy? APa csak nem pókerezik? Vagy nézted a Dr.House-t?

Ticsi :D

Te még nem jársz erre? Mi újság felétek? Nagyi ott van még nálatok segíteni?

Megyek keresgélek a neten. Pusz, majd még jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok lányok! :D

Visszaolvasni nem volt időm, fáradt vagyok, megyek is aludni.

Hétfőn meghalt a laptopom, ma kaptam vissza délután, így most a melóm is nagyon feltorlódott... :evil:

Babcsi :D Jól látom megszületett Gergely? :wink: Gratulálok Nektek és sok boldogságot! :wink:

Tünde :D Nem olvastam a szüléstörid, csak a képeket nézegettem és Dóri tiszta nővére, gyönyörű! :wink:

Vicky :D Vigyi a szemedre! :wink:

Hallottam Sleepintől hogy hiányoltatok, köszönöm szépen! Most már leszek. Holnap megyek du dokibácsihoz, remélem mindent rendben talál. Este majd jövök.
Ja voltam tegnap kardiológián, kész könyvet lehetne erről írni... :oops: szóba jött, hogy inszemes a baba. Aszongya a kardiológus FŐORVOS, akkor ő lombikbaba? :D :lol: Mondom, nem, inszeminációs. Erre konstatálja, hogy akkor lombikbaba.... Gondoltam nem szomorítom el.... :lol: :lol: :lol: Holnap jövök és mesélek bővebben. :wink:

Jóéjt mindenkinek és pusszantás! :D

Ja, Kukac, TESZTELJÉl!!!! :D :wink:
fenci
 
 


halihó!!!

Tüncsi
köszi, hogy leírtad a sztorit. Dóri baba tényleg nagyon cuki!!! :D Sok boldogságot mindannyiótoknak!!!

Zsófi
Mennek a drukkok!!!Vmi tünet erre vagy arra??? :D

Én még göthölök...a hangom gáz főleg.Így órán táblázom sokat, fordíttatok meg Jeff Dunham-et nézünk.Vices pasi. :lol: lásd youtube :lol: :lol:

Lombik lesz sztem ha ebben a hónapban nem lennénk jók spontánban...20-22. ciklusnapon lesz egy ellenőrző uh, pont őszi szünet lesz szerencsére.

Pénzügyekről annyit, hogy adósságrendező hitelt keresünk...vmi tapasztalat??? :shock:

Na szép jó éjt mindenkinek!!!
Fő a pozitív gondolkodás!!! :D
vizkriszisback
 
 


Éjt!

Egyben!!!!!!!!!!!

Én mindent megteszek, amit egyedül tudok...

Ma is kimerítettem magam, szinte minden kiesik a kezemből, ami azzal jár, hogy guggolás le, fel...érzem is a hatását, de a vicc, hogy amikor leguggolok, nem fáj a hátam...

Beszéltem ma Tüncsivel...pénteken megiszom a koktélt, addig be kell szerezni a hozzávalókat!!!!

Nem akar kibújni a betyár, de sebaj, most meg kell várnia a holnapi napot, érkezik a nagymama, és most má nem megy el...

Aztán meg kell várnia a péntek estét, hogy dottore ne rendeljen, és hogy az összes NATO bácsi hazarepüljön, mert persze nekünk pont azon az útvonalon kéne menni!

Visszaolvastam, de szita vagyok!

Zsófi

Én majd sztem akkor Zsutól tudom meg a pozi tesztedet, de nem haragszom! A zebrákra érdemes várni! :wink:

Krisz

Jobbulást!

Gyugyi

Túlgyúrod magad...má izomból fogod nyomni a billentyűzetet! :D

Zsu

Ez a munkahely dolog aggasztó! Mindannyiunkra ez vár? A főnök vajon sose érti meg, a főnököknek minden olyan könnyű? Kívánom, hogy hamar találj egy jó helyet! Az itteni ingatlanos keresett kb egy hónapja munkaerőt, megkérdezzem?

Kolibri

Köszi a privit! :D Írok megígérem...

Vicuska

De jó is lenne, ha elküldhetném hozzátok...feladó XY...Tartalom: Kukacos kaka... :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Itt nem számít, hogy a szülő aggódik, ugyan mááááááááá

Gröni

Ezt a gyógyitárat nem is tudtam, de holnap megyek, megkérdezem, hátha, csak kíváncsiságképpen is beküldeném...sztem nem árt egy ellenőrzés néha...nem?
NAgyon stramm csaj vagy...de én aggódok ám! Figyeld a jeleket! Lécciiiiiiiiiiiiiiii

Babcsi


Írt ma smst, Gergő elkapott vmi gyíkot...inkubátorban volt, van, de hamarosan kijöhet...amúgy jól vannak!
sztem meghűlt, a legtöbb baba így jár, nem értem, miért kell ezt csinálni?
A sotén is a szülőszobai szellőző a kinti levegőt hozza be..aszongya a szülésznő, ha az -5 fok akkor az jön be!!!!!!!!! Mondom oké, meg oké, hogy fűtenek, de könyörgöm a gyerek kibújik, és rögtön megcsapja a huzat...
Válasz, : majd jól betakarjuk!!!!!!!!!!!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Még vmi?

Mami
Örülök, hogy javulsz!!!!!!!!!!

Zsu

Várlak, küldök szobaszámot, meg minden...annyian jönnnek már be, hogy nem is lesz időm pihenni... :lol: :lol: :lol: :lol:

Az elmúlt két napban megállás nélkül csörög a telóm, mindnekinek eszébe jutottam...anyós minden nap hívja a páromat.........
idegesebbek mint én!

Aszongya tegnap a comcéd, a gyerök azé nem akar kibújni, mert hallotta Árpit motorozni, és tudja, hogy kint sokkal hangosabb, addig is nyugi van, amíg bent van...

Lehet leviszem a gyerek járgányait a pincébe...hátha motiválom Ádámot!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek vízszintbe, aludni nem nagyon tudok, de legalább fekszem!

Keksz szóba sem jöhet, apjuk fél...bevallom nekem se hiányzik, mindenem feszül, fáj, ég, csíp....most tudom nem az élvezet miatt kéne, de nem megy...

Kép
ticsimû
 
 


Tünci
Még egyszer gratula Dóri babához. Nagyon szépek vagytok :)
Édesek a lányok együtt az utcsó fényképen

Mami
Gratulálok a jobb eredményhez, remélem így is marad.

Jó éjt.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ticsi :D

Várom a szobaszámot, de csak akkor, ha nem zavarok. :oops:
Messze van tőlünk az az ingatlanos? Megkérdezheted, ha nincs olyan messze. Max fél órát szeretnék utazni busszal. :D

Krisz :D

Nekem nincs tapasztalatom ez ügyben, de én is várom a tapasztalatodat. Lehet, hogy nekünk is kellene. :evil:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Elmentem Aludni! Jó ÉJt!

Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ez a gyurás nagggyon király! Dobok egy görbét! :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép

Ma kapja meg Andi a díjat!!! 3-ra megyünk! :D

Megpróbálok jönni délután........ :roll:

Kép

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?