Új privát üzeneted érkezett!

Fruzsi, ha így haladunk, akkor igencsak messze van még a műtét.... 3 hete nem hízott egy dekát sem. Most 7 kiló, 9 kilósan műtik. Egyébként én sem értem hogy miért nem hajlandó gyümölcs után tejet/tápszert enni...

A műtét után gondolom csak folyékonyat ehet, pár nap után szerintem már mehet a pép. Állítólag az első nap borzalom, a többi egyre jobb. De haza csak akkor engednek, ha már rendesen eszik, van étvégya. Ez kb 3-4 nap. Iszonyatosan félek tőle....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Én a gyümölcs után nem szoktam neki adni tápszert mert elég neki az adagja!Teát néha elfogadj de valamikor még azt is csak késöbb!

Nagyon sok szép babákat láttam majd én is rakok képeket! :lol:
Vendég
 


Kata, üdv itt a topikban!Réka szép nagy baba!

Marjan, köszi a Kikás infót, én az uram nélkül nem tudok mozdulni, mivel nála sz autó... (meg most pénz sincs annyira...)

Kritta, mikorra kell leadni a szakdogát? Kitartást!

Szőlő, a 7-800mili nem sok? Szerintem meg nagyon szép mennyiség!

Emi!
Lili is áll? :shock: Nem semmi!

Kisfruzsi! Nem tudom, hogy van-e valami a levegőben, de ma Emma is rendesen húzza a lóbőrt :D . El is felejtett tízóraizni, majdnem dél volt, amikor felébredt. (Most ismét alszik. Azalatt a kis idő alatt, amíg fent volt, vigyorgott, játszott, úgyhogy nem aggódok.)

Ha már ennyien dicséritek a Tescos pelát, azt hiszem mi is kipróbáljuk. (A múltkor Tecsos rizst sikerült venni, nem is volt rossz, még csodálkoztam is rajta.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 

 
 

Kata, és mennyi gyümölcsöt eszik meg Réka egy alkalommal?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Atizka, nézőpont kérdése. :D Van aki etet 200-at aztán még utána lefej 150-et. Mindezt egy mellből. Ehhez képest nem sok. De nem elégedetlenkedem, örülök hogy megéri a fáradozást.

Emi, nagyon ügyes baba Lili is! :) Kíáváncsi vagyok a képekre.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

Ha üvegeset kap akkor egy teljes üveggel,ha reszelem neki akkor pl:2db barackot attol függ mekkorák vagy egy nagy almát!Meg én rakok bele darált kekszet amit még egy kis szitán át nyomok!
Ezt ő nagyon szereti!Főleg a barackot!
Vendég
 


Kata, értem, akkor érthető hogy nem adsz neki utána tápszert. :) Mazsi még csak most kezdte kóstolgatni, 20-40 gramm között eszik meg, de nekünk a kanalazással vannak gondjaink. Lágyszájpad hasadékkal született és könnyen felmegy a nózijába a kaja.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Boginak sikerült a négykézlábra állás

Már napok óta gyakorolta és ma sikerült! Igaz, hogy rövid ideig tudja magát megtartani, de sikerült neki. :D
És próbált előre menni, haladt is valamennyit, de orra bukott... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Üdv. itt Kata!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok,
köszi a gratulációkat. Hoztam képeket a nagy mutatványról :) :)

Kép Kép Kép

Egyébként szegénykém még nem igazán bírja el a popóját, úgyhogy ő is rendszerint a hátára esik.

Kép
emi29
 
 


Mary,
gratula a négykézlábazáshoz!!! Nagyon ügyes Bogi baba.

Kata,
várom a képeket Rékáról. De jó, hogy ilyen sok gyümit eszik. Lili70 grammnál többet nem hajlandó enni.

Kép
emi29
 
 


Gratula Lilinek, nagyon ügyi. És végre Boginak is összejött a négykézláb. Olyan büszkén tudják mutatni, hogy ők mit tudnak már.

Nos az ebédünk úgy sikeredett, hogy köszöni szépen, de csak natúr krumplit kértem, kézzel összenyomva. Azt viszont vettünk egy jó 6 kiskanálnyit. Utána pedig szopi, és újabb 2 órája alszunk. Úgy látszik nekünk a kevés is elég laktató. Mondjuk tejcsiből is max. 130-at iszik meg.

Ollem! Paradicsomos húsgombóc: darálthúst beízesíted sóval, paprikával, borssal, beleütök egy tojást, és hozzáadom a rizst (fél kg húshoz 2 csomag gyorsrizs). Lábasban közben felteszek vízet melegíteni. Közepes gombócokat készítek, amit a sós vízbe rakok, és abban főzöm meg. Annyi víz kell, hogy éppen ellepje a gombóckákat. Mikor már félig jó, akkor beleöntök egy üveg parilét, ebben főzöm tovább. Majd elkészítek egy sima rántást, és amikor jó a gombóc, akkor egyszerűen belehabarom óvatosan, hogy a gombóc ne essen szét. Főtt krumplival tálalom.
Nos, ki főz holnap húsgombócot?

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Csilla! Örülök, hogy rajtam kívül más 4 gyermekes anyuka is van itt. Mint láthatod nekem 4 lánykám van. Van még egy 4 lányos anyuka Emma itt a fórumban, de ő már igen régen járt nálunk.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Most egy kicsit eltünök mert fel szertnék mosni!Addig apa Rékázik!
Réka nagyon szereti a hasát!Azért mindent! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, nagyon rendetlen vagyok, de mentségemre szóljon, hogy ma még egy grammot sem aludt Marci. Most aludt el fél 4-kor.
Hulla vagyok. Betetem a kiságyba, már azt hittem minden ok, de erre mentem be: géphez, hisztizett): BOLDOG FÉL SZÜLINAPOT MINDEN 6-HÓS BABÁNAK!!!
Azt hozzáteszem, hogy visszaolvasni sem volt időm, de megpróbálok.
Húúúú, sírás van, mennem kell
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:47-kor.

Kép
marcianya
 
 


próbálkozok a visszaolvasással....

mindenkinek köszi a GYED-hez az infót.

köszönöm a képdicséreteket is!

a teherautós hsz-eket is köszi. végül itthon maradtunk. nem volt szívem Bogit felébreszteni reggel, olyann jól aludt.

Geni!

Ruben nagyon édes, jó a szerelése.

Sotske!

Édesek a lányok!

Ölben levés: Bogi szinte csak este van ölben, akkor is apa a hős!!! Már nekem elég nehéz, de nem is igényli, hogy cipelve legyen.
Ha netezek is, akkor is itt van mellettem és lát, sokszor játszunk együtt. Vagy a nappaliban az ülön felveszem, de akkor is ülök és úgy dögönyözöm!
Szerencsére már eljátszik egyedül.

Nici!

A Rini-Barbi talis képek nagyon jók!
Bogi is pont ilyen képet vág, amikor eltörik a mécses...

Bogi is forgolódik amikor alszik. Előbb is letettem aludni a hátán fekve....hát most nézem már oldalt alszik....

Most olvasom.
Mezsó Blankája már 7 hónapos! azta megy az idő!

Minden hófordulósnak és fél évesnek gratulálok!

Benettke!

nekünk is van ilyen cumink...
Nagyon édi Zéti. Azok a nagy szemek. finom lehetett a kosár..

Kerekes!

Gratulálok a 2. fogacska kibújásához

Anettoo!

Máté nagyon édes!

Magika!

Bogi feje is egyik oldalt lila volt és nagyon piros....ott volt egy újjlenyomat...de már szerencsére nem látszik.
Sajnálom , hogy így felkavart ez a dolog...kaptatok időpontot?

Sotske!

Barátnőm fiának kedvence a szilva bébiétel....ahogy lehetett ő adta neki....

Szia Nicci!

Olvass szorgalmasan. Néha azért írj is.

Marcianya!

Az én dokinénim is azt mondta, hogy 5 hós kora után már adhatok neki husit.

Csilla!

Bogi sokszor elalszik az esti utolsó kaján. úgyhogy tuti bealudna a tejpépen is...

Kritta!

Kitartás. és remélem, hogy ha megmütenek minden oké lesz.

Sotske!

Nem emlékszem, hogy terhességem alatt hallottam-e azt a számot. de akkor biztosan köti valamihez és azért sír..


Tescos pelust én is kipróbálom majd, ha már ennyire dicséritek , tényleg nagyon jó árban van.

Bogi ma alig alszik....

Emi!

Lili nagyon ügyes. És még mindig nagyon tetszik a birodalma!

Kerekes!

Köszi a receptet!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Hasra fordult Marci?

Bogi se nagyon aludt ma. délelőtt valamennyit, aztán most kb 10 percet és ennyi....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Csak átfutni volt időm az oldalakot, jó sokat írtatok ebben a pár napban!

Hoztam egy pár képet, ezek hétfőn és ma készültek, lehet találgatni, hogy ki kicsoda... :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Emi!
Nagyon szép a kislányod!
Zorróné!Jo képek!Szép a te babád is!

Ha sikerül akkor aRékáról is teszek fel képeket! :P
Vendég
 


Kisfruzsi, Emi! Köszi a választ.
Közben vettünk már a lidl-ből, sütöttünk belőle, finom. Így a maradékot elrakom a mélyhűtőbe. Majd utána nézek, hol van itt biobolt a sárgarépa miatt.
Krumplit kaptunk tesóméktól a kertjükből, almát is sikerült biot venni. Sajnos az őszibarackot elfelejtettem idejében beszerezni. :( Mire felébredtem, már nem volt a piacon.

Tudom, hogy lesz januárban is sütőtök, de ez most olcsó volt, és amúgy mi nem nagyon esszük. Én nem szeretem. Így ha egy db-ot megveszünk, abból több adag kaja is lesz Nimródnak, ha lefagyasztom.

Csilla! Szép nagy család vagytok. :D

Kata! Üdv itt! Nagyon szép a kis hercegnőd!:D

Eszti! Ezt nem értem, miért volt bonyolult dolog a dokinak megállapítani, hogy egypetéjűek-e a lányok. De az a lényeg, hogy minden rendben van veletek, egészségesek vagytok.:)
Amúgy, szerintem az egypetéjűeket is legalább az anyukájuk meg tudja különböztetni.:)

Emi! Gratulálok Lilinek az álldogáláshoz! :D Olyan édesen kapaszkodik!:) Gondolom lassan le kell szerelnetek a forgó-zenélőt a kiságyról. Vagy nem akar belekapaszkodni?

Mary! Gratulálok Boginak is a mutatványához!:D

Marcianya! Édesen "alszik" Marci!:D

Zorroné! Minden baba gyönyörű!:D
Találgatni nem merek. :oops: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.13 13:19-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


sziasztok
Gumimaci
én a Plusba vettema tököt.azért tettem a fagyóba is mert túl sok lett nem akartam kiönteni és arra gondoltam,hogyha megyünk valahova ahol nem tudok neki frisset adni akkor nem üvegeset veszek hanem ezt előveszem :lol: :lol:

Zorroné
nagyon jók a képek és szépek a lurkók :lol: :lol:

Emi
Lili nagyon ügyes és szép :lol: :lol:

Ollem
gratula Boginak és ő is nagyon helyes :lol: :lol:

Kristófnak sikeresen megfogtam a székletét tegnap :? :? :shock:
erre ma 4x kakilt :roll: :wink: :lol:
vissza megyek az előző oldalra ott is vissza olvasok
Vendég
 


minden hófordulós babának,kuszó-mászó babának és álló manónak gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kristóf annyira probálkozik a hasra fordulással de nem akar sikerülni neki.a keze miatt.hiába mutatom hova tegye.viszont egyre jobban probálkozik a kuszással.

nagyon kiváncsi vagyok mi lesz éjszaka.ma 3x20percet aludt nappal.bár megint keveset evet vacsira.6kor tejpépet adtam neki most fürdés után 90ml tápszert evet több nem kellett neki.el is aludt
Vendég
 


Köszi csajok:)

Zorróné,
1. kép Lili és Maszat??
2. kép Rini baba
3. kép Maszat
4. kép Marci, Maszat, Beni
5. kép Beni és Dádi
bocsi, ha tévedtem. Nagyon édesek ám!!

Gumimaci,
A forgózenélőbe fekve kapaszkodott eddig. El is romlott... mindig elkapta a zebra lábát és betuszkolta a szájába, aztán a forgózenélő úgy döntött, hogy nem forog többé :cry: :cry:
Amióta lejjebb tettük az ágyrácsát nem foglalkozik a forgóval.

Marcianya,
jó fej a fiad. Lilit nem lehet ám ilyen simán betenni az ágyába mert sírás van... Ott kell állni mellette, amíg nem alszik el, még a fejemet is behúzza néha az ágyba :lol: :lol:

Lekri,
előbb-utóbb menni fog a forgás meglátod.

Kép
emi29
 
 


Kép És az új mutatvány...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bogi milyen ügyi!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Emi
4. kép némi pontosítás: Dádi, Beni, Maszat
A többi stimmel!!
Marciék nem tudtak jönni..

Lili nagyon ügyi, nekünk még messze van az állás.
Pont most mutattam MArjannak, h Maszat még spiccel, ha állítani akarom.. :lol:

Bogi is ügyi.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kép
Dádi Maszat harc

Kép
Zorróné lábai előtt

Kép
Marjan Maszattal

Kép
Harc a rágókáért

Kép
Emi Lilivel

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kiscica, irigy vagyok nagyon:( ellenben van melegvizünk és le is folyik. de fürdeni nem jutok el, mert Zoli focizik és Marci nonstop felébred:(
de egyszer eljön az én időm is a kádban.

bocs, de most csak ennyi kívánkozott ki belőlem, mivel egész délután itt szomorkodtam...

lolka_zs
 
 


Kisscica
Éreztem, hogy Dádi az. Először azt is írtam, de aztán láttam, hogy a másik képen másik ruha van rajta, és ez megzavart.
Annyira aranyosak! Tudod mi hiányzik a második képedről? Egy kiscsaj...nah majd legközelebb :lol:

Kép
emi29
 
 


Lolka
Ne szomorkodj, ami késik nem múlik!! :wink:
És a melegvíz sokszor többet ér..

Emi
Becsapós, mert Dádi kipisilt, így öltöznie kellett.
Amúgy mondtam a "fiúknak", h ma nem lesz csajozás, ellenben volt bunyózás! :lol:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:42-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Kata és Csilla példáján felbuzdulva szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Nagyon régóta olvaslak benneteket, ha tehetem minden nap. Sok ötletet, tanácsot kaptam tőletek.
Kislányom 2008. május 18-án született, imádnivaló kis tücsök.

Remélem, nem gond, ha jövök néha. Sokmindenben én is bizonytalan vagyok, pl. hozzátáplálás stb.

Üdv!

Enikő

Kép
encsibe
 
 


jó reggelt

Anetto
akkor mesélek :lol: :lol:

végül is az éjszakánk elég türhető volt.fél 8után aludt el Kristóf.00.30kor picit sirt de ahogy beadtam a cumit aludt tovább 02.20ig.evet 180ml-t majd aludt tovább.5kor kelt legközelebb de csak most 7kor evet.bár fél7kor magkináltam de pár korty után elaludt.Levim fel kelt 7elött erre Kristóf is megébredt mert mellettem volt.apa éjszakás és ilyenkor Kristóf szobájába fekszik le aludni ha hazaér.ugyhogy 5óta fent vagyunk.nemtud tovább aludni .5-6kor felkel minden reggel.nagyon ritka ha fél7-7ig alszik.egyetlen egyszer aludtunk 8.45ig de akkor meg 3x kelt éjszaka
pedig azért egy fél8ig jó lenne aludni legalább.
ja 5kor adtam neki kis vízes gyümilevet hátha vissza alszik.de nem.

meg az a baj,hogy egyre hangosabb Kristóf.beszélget,sikongat,morog :roll: :lol: :lol: .a reggeli csendben hangosnak hallatszik és igy Levi is megébred.ja éjjel nála is voltam bent 1x éjfél körül.azt hitte dörög az ég sikitva ébredt.fél nagyon a dörgéstől.

Kiscica
nagyon jók a képek és nagyon irigy vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: nagyon jó a gyerekeknek a társaság. mint már irtam itt nincs :cry: :cry:

Ollem
Bogi lassan mászni fog,nagyon ügyi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ja és üdv Csilla,Kata és Enikő :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szőlő
Mazsinak boldog 5hós hófordulót :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

hát most már tényleg irígy vagyok a babatalikra, úgyhogy fel is teszem a kérdést, hogy nincs-e kedvetek egy kis babás teadélutánhoz nálunk mondjuk kedden 2-3 fele?? Most tudom, hogy ego vagyok, de nem biztos, hogy Csengét idegen helyen kordában tudnék tartani, úgyhogy inkább ti gyertek :) Nyílt egy jó kis cukrászda a közelben, úgyhogy a kilóknak is adhatunk pár finom sütivel :) A beszerzést vállalom :D

Anettoo engem érdekelnek ezek a bio-dolgok, írjál róla bővebben légyszi! Egyébként ezen gondolkodtam én is, hogy ha most elkezdem kenegetni a szemem, akkor meg igényelni fogja és életem végéig kenceficézhetek valami természetellenes krémmel..

Lekri, ugyanez a helyzet nálunk is!!! Fél 6-kor tuti felkel!!!! Pedig tegnap is 8-kor aludt el és 10-kor még benyomott egy 150ml-s tápit.. ÉS REGGELIG NEM ÉBREDT!!!!!! De ez a hajnali kelés kezd nekem is fárasztó lenni.. Főleg ha Csengét is felveri..

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango
Engemet mán írhatol is a lisztáckára!!

Üdv. itt újak, tök jó, mik ki nem derülnek, h mennyien olvasnak minket sutyiban!! :D

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Szőlő Mazsinak boldog % hónapos fordulót :)

Lituka tedd fel légyszi a szülinapos táblát, azt , amit készítettél a babók születésekor!! KÖszi!

Marcianyu cuki a videó, Marci le is vetkőzött??? Örülök, hogy nem csak az én fiacskám forgatja fel a kiságyát!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mivel Réka már 3hónapos kora óta végig alussza az éjszakát így csak most keltünk fel!Este 1/2 9-kor evett 180-at.Aztán be is dobta a szunyát! :wink: Most itt ül az ölembe és folyamatosan beszél és gépelni szeretne! :lol:
Vendég
 


Na úgy láom reggel megy az írás.. Szóval Mazsinak BOLDOG 5 hónapot!

Kiscica mán írlak is :) Aztán Micit hozza Maszat! Gondolom már kisajátította!

Isten hozott a topikban Csilla Kata és Enikő!! Képeket kérünk!!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


[Mazsinak boldog hó fordulót!color=orange][/color] :)
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Mazsinak Boldog Hófordulót!

Megint rohanásban vagyunk, megyünk vendégségbe egy 3 hónapos kissráchoz meg az anyukájához!

Mango: mi is szívesen megyünk hozzátok, köszönjük a meghívást!

Emi: gratula a képek felismeréséhez! :D Bár Neked könnyű dolgod volt, mert a sapi miatt legnehezebben felismerhető gyerkőc pont a tiéd volt... :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok!

Így van, képeket kérünk az új emberkéktől is!

Emi neked is gratula a felálláshoz. Nekem már nincs nyugtom, rengeteget esünk, tehát mindenki kösse fel a gatyóját.

Mindenkinek gratula minden új felfedezéshez, mozdulatjoz, forduláshooz, fogacskához, hisz MINDEN NAP EGY ÚJ CSODA!!

Anetoo, engem is érdekel a fogyós dolog:)

Kiscica, nagyon örülök, hogy a barátotok lehetek(tünk):)

Mango, mi is mi is hova?(helyileg)

Nemsokára rakok képeket, csak kicsinyítek

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!

Bogi most ébredt nem régen... :D Kb 10 perce....
Még mindig játszik az ágyában. Hajnalban kétszer ébredt, ivott néhány kortyot és kapott cumit. szóval megint sikerült a hajnali kaját kihagyni! :D


Köszönöm a négykézlábas gratulákat. Persze már megint hasra fordult....pedig még csak most ébredt... :lol:
Állandóan gyakorol... :lol:

Na megyek felöltöztetem és reggelizünk! Vagyis ő!


Majd olvasok is....

Ja Mazsinak boldog hófordulót! (Pedig majdnem egy napra voltunk kiírva....)

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok,

Üdv Encsibe! De jó, hogy újak is csatlakoznak hozzánk!!!

MAngo hol is laktok? Szombaton babuszi után éppen Pestre készülünk a tesómhoz és csak kedden este felé jövünk hza, szóval most tényleg el tudnék végre jutni én is egy babatalira Hozzátok!!!!!!!
Bár még nem bkv-tam Almával, de csak menni fog nem?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kedvcsináló a talihoz:

Kép Maszat menj odébb Kép OkésMAszat Kép Maszat ücsörög Kép Harc a dobozért Kép Három úrfi Kép Harc a rágókáért Kép Kiscica és DádiZSomi Kép Zorróné és RelaxBeni Kép Zöldborsóval hűtöttük a bubit esés után

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok,de mindig annyi dolgom van,hogy csak ritkán tudok jönni. Én is nagyon örülök az új emberkéknek,nagyon jó,hogy még most is csatlakoznak hozzánk.

Mi is szépen fejlődünk,bár még nem állunk fel mint a kis Lili :D
LE a kalappal előtte. Mi még csak forgolódunk és játszunk. Egyedül is szépen elvan. Ha főzeléket eszik délben akkor már beleteszem az etetőszékbe. Nagyon szereti szerencsére.

Én is teszek fel pár képet!
Mangó merre laktok?

Kép

Kép
mannogab
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1223538039.6459.jpg[/img] Unokahúgom szülinapi partyján [/img]

Kép

Kép
mannogab
 
 


Anettoo
Igen, van az Aventnek fogantyúja, én a DM-ben vettem.
2 db-os és kb. 1.000 ft. Nem olcsó, de praktikus, mert Maszat sokszor így tud egyedül is enni..

Marjan
De édes vagy, ez nagyon jól esett, h írtad!! Én is örülök, h Nektek nagyon!!!!
Hú és nagyon jók a képek!!!

Mango
Tényleg, hol is laktok?? Ha jól emlékszem, akkor vhol. a körút környékén, nem??

BOLDOG HÓFORDULÓT MAZSINAK!
ÉS A TEGNAP ÜNNEPLŐ BABÁKNAK IS, ők kimaradtak asszem tegnap nálam!

Mannogab
Édes Milán ebben a satyiban, kész nagyfiú ő is már!!

Fruzsi
Szerintem mi is bkv. És Maszat nem nagyon csípi, de nekem meg nincs jogsim. Utálom is magam érte!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Köszönjük szépen a kedves üdvözlést, aranyosak vagytok. A lánykámat Fanninak hívják, mi Fancsinak becézzük. Vékonyabb, viszont nagyon formás baba. 62 cm és 5,5 kg. Még szopizik, 2 hete kezdtük el a hozzátápit a védőnő ajánlására, mert Fancsi nagyon keveset hízik mostanában. Korábban sem volt az a nagyon hízós fajta, de azért megvolt a heti 20 dkg. Mostanában 2 hetente hízott ennyit (vagy ennyit se.... :( ).
Egyébként hasfájós baba volt 2,5 hónapos koráig. Akkor alig aludt szegénykém napközben, szinte egész nap csak ordított. :(
De hála égnek elmúlt és azóta egy nagyon kiegyensúlyozott, vidám baba. Éjszaka végig alszik este 8-tól reggel 7-ig kb. Nappal nem az alvás bajnoka (2-3-szor 45 percet-1 órát alszik). Hátról hasra fordul de állandóan...:D Vissza még csak egyszer fordult.
Fogzásnak még nem látom a jelét, mondjuk nyálzik, de már vagy 1,5-2 hónapja biztos.
Hozok pár képet:

Kép augusztusban készült még Kép mostanság Kép csajos szerkóban

Nagyon szép és édes babája van mindenkinek!

Üdv!

Enikő
encsibe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?