Új privát üzeneted érkezett!

Reggelt!

mi ezt Vatikáni kenyér néven ismerjük és úgy csináltuk még anno...

MInta

Kép
Vendég
 


Boni,
köszi a mintát :lol: Olyan szép sötétbarnák a szemei Zsiginek, jól látom?

i.kata
 
 


Boni,

Zsigi egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Kata barnul már sötétebb, nem szürkéskék..szerintem apa szem lesz :lol: bár igy is apakoppintás

köszi :oops: :lol:
Vendég
 


(Sziasztok!
Nem hiszem, hogy ma sokat leszek, mert korán reggel ideges voltam, és még a babanet is szórakozik. Megint kidobott!
Nem tudom miért csinálja!

Na szóval:

BONI
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúú pucér hapsi kép! :wink: :lol:
Zsigi tüneményes baba, és külön jó hogy a kép laptetőre került, így amig tart a 450. oldal frissítéskor mindig megcsodálhatjuk! 8)

dita75
 
 


Sziasztok csajok


Engem is dobál lefele a babanet, látom mindenki jól van.


Twist mennek mára a drukkok++++++++++++++++++++++++++++



Boni, Zsigi egyszerűen gyönyörűszép!!!!!!! Nagyon szép kisfiú!!!!!!!


CSajok, van még 4 napom melóban hétfő az utolsó ebben a hónapban el sem hiszem. MÁr nagyon várom a végét. Nem is tudom vártam-e valaha ennyire valamit. Amúgy jól vagyok csak sokat kéne pihennem ami még sajna egy pár napig nem lehet, de majd utána napokig ki sem szállok az ágyamból!!!!!!Lassan itt a félidő és el sem hiszem. Oroszlán tegnap rugdosott rendesen. :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Fúúúúú, Boni, micsoda szemek!!!!! :D :D Gyönyörű!!! :D :D
Vendég
 


twist: mi újság?? megvolt az inszem???
Vendég
 


pgsuska az oroszlánok már csak ilyenek! :lol:
Vendég
 


Kata,
pedig már úgy reméltem, hogy neked azom az egyik részét. Na mindegy. Mi olyan 11-12 körül érünk Pestre, és kb. 6-ig leszünk ott. Lilit hívta meg a barátnőm kislánya a szülinapjába.
Volt is kis bonyodalom, mert meghívott minket is, meg a volt barátomékat is (aki a barátnőm bátyja), és hát így ők nem jönnek. Pedig már több, mint 7 éve nem vagyunk együtt, nekem férjem van, gyerekem, neki felesége, meg pocaklakójuk, a feleségét meg engem egyátalán nem zavarná a dolog, de hát a pasi hajthatatlan, és így a csajszi is engedett, és ő sem jön. Na mindegy, én ezt már soha nem fogom megérteni, hogy ez mire jó.

Boni,
gyönyörű a fiad, mintának tökéletes :lol: Majd viszem jövő héten a doktorbácsinak, hogy valami hasonlót hozzon össze, de az sem baj, ha puncija lesz :lol:

Zsuzska,
de jó neked, már csak négy nap. Én is el tudnám viselni, főleg, hogy most már minden reggel valami baleseten kell átjönni az M5-n. Így is horror dolgoznom járni, de így még inkább. Tegnap csak a férjem szívott, ma már mindketten.

Dita,
mi húzott fel megint???? Nekem elég stabilan működik a babanet, nem szokott ledobálni.

Twist
????????????
Azért jól elhúztál, a múlt havi inszemünk egyszerre volt, én meg még csak a 8. napon járok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
sajnálom, mert szívesen megcsináltam volna, bár nem tudom kinek adtam volna tovább. Nem tudom mi mikor érünk haza, mert a ház is elég nagy és gondolom elég gazos is lesz megint minden, így szerintem már biztos este lesz, mire hazatalálunk. :roll:
Érdekes a volt pasid, mert szerintem pont a pasikat nem szokta annyira az ilyesmi zavarni :roll: De azért így elég kellemetlen lehetett.

i.kata
 
 


Kata,
végül is nem lesz kellemetlen, mert végül ők nem jönnek. Végül is gyerekzsúr lesz igazából. Én mondtam, hogy otthagyom Lilit, aztán elhúzok az Europarkba, majd szóljanak mikor menjek, de a barátnőm azt mondta, szó sem lehet róla.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita jól érzed, most minden jön nekem. Ma már nem fáj semmim, ha minden igaz ma lesz meg a vizelet eredmény. Babásodásra nem igazán van most esély, mivel lassan 2 hete nem voltunk együtt apával, pont a pékor jött a gomba, utána apa dolgozott, bulizott. Vasárnap lesz mensi, de már 2 napja barnázok, úgyhogy már elegem van.

Linácska fogsz enni természetgyógyászhoz? Én ma megyek, remélem ott lesz.

Tegnap este nekem is szórakozott a Babanet.

Dita sok magneb6-ot szedjél.

timejka
 
 


Ja Boni elfelejtettem majdnem! Gyönyörűűűűűűűűű Zsigi baba, annyira szép, hogy szerelmes lettem.

timejka
 
 


Linácska
Remélem ennek ellenére jól sikerül majd a gyerekzsúr!

Áááááááá az egész hét egy káosz itt bent, és tiszta bolondokháza van! Korán reggel jönnek a hülyeségeikkel az emberek!
A főnököm is tegnap pipa volt rám, mert az emberek pénteken nem írták alá az adójóváírásról a papírokat, és hogy biztos én homályosítottam fel őket, meg hogy ki lesz rúgva aki nem írja alá..... tököm tele van az állandó lehúzásaikkal. Mindig mi szopjunk!

Nem is érdekel!

Az 5. emberkét tanítom már be, de mindenki lelép vagy elküldik, nagyon unom már! Hát ezek mennek meg a bárányfelhők!

KATA
Megnéztem, és nincs itt a benti gépemen se ilyen, excel az van!
Netről nem lehet ilyet letölteni???
Esetleg küld át, és legfeljebb megnézem hogy menne vagy sem, ha nem akkor majd talán valaki más tudja vállalni!

dita75
 
 


Timejka!
Nálad elég sokáig tart ez a barnázás, sztem ki kéne nyomozni mitől van ez. Tuti vmi hormonális ok!

Zsuzska!
Amúgy jelentem a minap egy másik topicban bevált a jóslatom! :wink: :lol:

Talán mégiscsak hű maradok a "foglalkozásomhoz"! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
azért nem semmi munkahelyed van... Nekem ezek olyan furcsa dolgok, ugye nálunk minden teljesen tiszta, legális, nincsenek stiklik. Egy munkaügyi ellenőr azért találna ezt-azt nálatok...
Mi az, hogy kirúgnak valakit, ha nem kéri az adójóváírást? És ha magasabb a határnál a fizetése, akkor meg következő év elején fizesse vissza???? Vagy gondolom annyira senki sincs bejelentve.

Timejka,
egyenlőre jól eltettem a telefonszámot. Aztán ha mondjuk ez az inszem nem jön össze, akkor felhívom, és elmegyünk hozzá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szezso,
holnap úgyis elfelejteném, úgyhogy BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

i.kata
 
 


boni: Zsiginek tök aranyos tokácskája van ezen a képen. :D

zsuzska: Úgy irigyellek.

linácska: Remélem én is, hogy jól fogjátok érezni magatokat.

dita: Én azt mondtam volna, hogy van máshonnan bevételem (pl. biztosítás) és így biztos, hogy átlépem. Én még mindig nem igazán értem, hogy ez miért jó nekik.

Ma a munkahelyemen nagyon felidegesítettek, de már lepörögtem. Mindegy, nem foglalkozom vele, majd eljövök novembertől táppénzre és csinálják ahogy akarják. Csak kíváncsi lennék, hogy helyettem kivel üvöltöznének. Remélem ha van baba, akkor nem ártottam neki. Azért ha az emberrel veszekszenek, akkor felhúzza magát, még akkor is ha tudja hogy nem lenne szabad.



vicky79
 
 


Sziasztok Drága Csajok!:)) Megvolt az inszemi, kiskatonák akcióban!:)
Egyetlen kellemetlenség volt csak: Képzeljétek, sajnos utolsóként fogadtak minket, délután 4-kor kerültünk sorra. Annyit, de annyit vártunk, hogy kockás lett a hátsónk. Azok a fém padok nem valami kényelmesek.
Annyira utolsók voltunk, hogy már kabátban köszöntek el a laborosok, nővérkék. Majdhogynem lekapcsolták már a folyosón is a villanyt és már azok röhögtünk, hogy mindjárt jönnek a takarítók is. Persze "picit" túloztunk csak. :wink:
De az inszemi jól sikerült. És most várunk csak két hétig, aztán eredmény. Addig is pozitívan gondolkozom :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.08 17:32-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Dita,

durva ez az adójóváírás. Eleve az egész cégetek durva...

Twist,

szerintem rádolgozhattok ma is, holnap is. Biztos ami biztos :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


twist: Legutóbb én is az utolsó voltam, nálam is már elköszöntek a doki meg a műtősnő. Ez lehet, hogy szerencsét hoz. Mi csak másnap dolgoztunk rá, mert aznap már nem volt kedvünk, de szerintem ez még akkor is ráér. De persze ha akartok.... :D Mennek a drukkok!!!



vicky79
 
 


Vicky: Máris jobb kedvem lett, attól amit írtál:) Remélem, hogy szerencsét hoz ez a dolog.

Monic, oksi:))) :wink:

Annak örülök még, hogy nem kell két hétig injekciókra járni és végre nyugi lesz. Az jóóóó!
Megyek is lepihenek. Kellemes estét kívánok nektek! :wink:
Vendég
 


Twist,

jó pihenést és miegymást :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist,
hajrá 2. inszem!
Jó pihit! :wink:

i.kata
 
 


twist: És te is a másodiknál jársz? Akkor még több bennünk a közös. Erre már nem is emlékeztem. :D



vicky79
 
 


Kata,

úgy láttam, hogy a táblát még nem vállalta át senki.
Leendő kismamik, jelentkezzetek! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok!
Azért jó ez nekik, mert nálunk ami papíron van teljesen független attól amit a kezünkbe kapunk. Mindenkinek van egy napibére, ha dolgozott megkapja arra a napra bérét, de semmilyen + juttatás nincs! Sőt!
Én közel 6 éve vagyok itt ( sokszor megkérdezik, hogy bírom ezt ép ésszel ) de egy kajajegy, semmmi...... pedig benne van a kollektív szerződésben, hogy melegétkeztetés hiányában étkezési jegyet KÖTELES adni a munkáltató!
Váltig állítják, hogy ez csak adtható! Úgy látszik nem tanították meg olvasni őket! Ott van fehéren - feketén. Pénteken le se jöttek a fizetésre, mert ott volt a munkaügyis előadó, nem akartak szembesülni azzal, hogy mennyi minden járna a dolgozónak, télen tea, nyáron ásványvíz, bakancs, munkaruha, kabát, védőfelszerelés........... pedig már buktak meg nem egyszer, sok milliós büntiket fizettek.......... de erre csak azt tudom mondani, hogy úgy kell nekik!
Ha a hülyeség fájna!
A lényeg az, hogy az adójóváírást azért kell kérni a dolgozónak, mert akkor kevesebb járulékot kell fizetni utánuk, de ezzel sajnos a dolgozó nem igényelheti vissza köv. év elején az adóbevallásában, mivel nem lesz mit!
Nagyon leegyszerűsítve ennyi a lényeg!

TWIST +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Na az igért képekkel nagyon el vagyok maradva, de minnyá pótolom!

dita75
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Magyarázatok:
az előszoba még csak félkész, de azért lefotóztam! Még tükröt kell ragasztani, és a falra az akasztós és a tükrös elemet valahogy felszerelni!

Ezek azok a virágok amiket vasárnap vettem és ültettem!

A kutya a szomszédé, azért fotóztam le, mert totál féltékeny volt, hogy mindent fényképezek, csak őt nem! Össze-vissza ugrabugrált, aztán mondtam neki, hogy jó akkor csinálok rólad is, még a nyelvét is kidugta és nyugton volt a sztárfotózás alatt! :lol:

dita75
 
 


Dita,

én is úgy tudom, hogy a kajajegy csak adható. Mi az állami cégnél sem kapunk mert nincs rá keret.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

szép virágok, szép előszoba és a szomszéd kutya is nagyon aranyos :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Az építőipari kollektív szerződésünkben ott áll fehéren-feketén!
Nekünk kapni kéne!
Főleg, hogy mindketten ugyanannál a cégnél dolgozunk elég sok manitól elesünk!

Hááááááááát ezt kevesen szokták állítani, hogy aranyos, de mi még az elején lekenyereztük, jobban mondva lerántotthusiztuk!
Tegnap is véletlenül odakozmáltam három husi szélét, apa nem annyira, de Axel kutya nagyon örül neki! :)

KATA
Megkaptam a táblicseket, meg is tudtam nyitni, de mivel itthon nincs excel nem tudom kezelni ezen a gépen. Amúgy régóta használom az excelt csak erre a gépre nem kellett, mert kizárólag netezésre használom.
Tudok beleírni, változtatni egy két dolgot rajta, de képet beszúrni pl. nem, feltenni a fórumba meg főleg nem! De itthonról felesleges is próbálkoznom vele, majd remélem holnap lesz időm bentről, hisz azon ezerszer több cuccos van mint a laptopomon.

dita75
 
 


dita: Szép a szekrényed és a virágaid is. A munkahellyel kapcsolatban meg ezek után egy szavam sem lehet az enyémre. Néha felhúznak, de legalább rendesen fizetnek.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Szezsoka!

Isten éltessen!

Kép

Ditusom!
Szépek vagytok! Kutyu is a Tiétek.

Táblázatba én is be tudok segíteni, ha kell. ;)
20150601134430
 
 


a kutya kérdés akart lenni.....
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

SZEZSOKÁM!

Kép :lol: :lol: :lol:

VIKI
Kutyaaaaaaaaaaaaaa, Isten ments! A szomszédé! Csak feltűnési viszketegsége van, ezért lefotóztam őt is hogy megnyugodjon! :lol:

dita75
 
 


Drága Szezsó

Születésnapod alkalmából kívánom, hogy életed legtitkosabb vágya végre valóra váljon és a kicsi lelkecskétek beköltözzön átmeneti 9 hónapos albérletébe!

Kép
Vendég
 


Dita szivesen mennék hozzátok vendégeskedni! :lol: da teraszon és gyönyörködnénk a virágaidban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dituli!
Értem! ;) Már azt hittem "újabb gyereked" van.

Bumikám!
Nagy nagy drukk a mai hysterohoz! Remélem nem jön közbe semmi.
20150601134430
 
 


BONIKÁM
Jöhettek mindannyian akár! A terasz alapterülete nagyobb mint a házé! :wink: :lol:

BUMI +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

VIKI
TEcc a slidershow! :wink: :D

dita75
 
 


Dita oké :wink:

Viki nekem is bejön a slideshow :lol:

BUmi++++++++++++++++++
Vendég
 


Köszi Csajok :oops:
20150601134430
 
 


KATA
Itt bent is megtudom nyitni, több mindent is tudok varálni mint otthon! Bár az otthoni formátum jobban tetszett, mert azon látszott, hogy Évi Tojásai épp kikeltek! :lol: (persze ezzel nem azt akarom, hogy már most kikeljenek! :lol: , még maradjanak sokáig anya pocijában!)
Most már tényleg jelentkezhetne, ennyire lefoglalhaják az ikrek, és Dorcusz úrhölgy?

Küldjél valami útmutatót, és megpróbálkozom vele, hogy egyáltalán alkalmas-e a gépem a kezelésére!

Pusssz!

dita75
 
 


Sziasztok,

Szezso,

nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Viki,

nagyon aranyos a Lackó vetítés :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Nagyon közi a hiányolást csajok, aranyosak vagytok! Itt vagyok, élek és virulok, még olvasni is tudom a fórumot, de írni már alig. Nem időm nincs, hanem nem bírok ülni :oops: Valakit mindig nyomok, és az illető ez ellen hevesen tiltakozik is :) Most éppen Eszticica, mert épp ő van alul, Ádám dorbézol felül. Nemrég ez még fordítva volt, de jó testvérek lévén helyet cseréltek, hogy mindenkinek egyformán jusson a "jóból". Most Eszter nagyobb picit Ádámnál, ő 467 gramm, Ádám pedig 432 gramm. Már nagy culák :) Hétfőn megyünk 4d-s uh-ra, már nagyon várom!
Nem emlékszem, hogy meséltem-e, de sikerült eladni a lakásunkat, ráadásul szuper áron. Gyorsak voltunk, ügyesek, és szerencsések :) Közben megtaláltuk és már le is foglaltuk álmaink házát, holnap az adásvételi szerződést is megkötjük :) December közepe körül már költözhetünk is, ha nem jön közbe semmi, tehát az utolsó hármasban ünnepelt karácsonyunkat is ott tölthetjük.
Időközben szegény sógornőm is megszült 30 hétre, de már szerencsére mindketten jól vannak, a picit se kell már lélegeztetni, már csak nőnie kell. Nagyon várják már haza. Azért bőven ellátták izgalmakkal a családot...
Dóri egy nagy huligán, szereti a bölcsit, szerencsére szívesen megy. Olyan okos nagylány már...

Hát "röviden" ennyi történt velünk az elmúlt hetekben :)

Azért, mert nem írtam, mindenkinek nagyon drukkoltam ám innen a háttérből, akinek épp szüksége volt rá, remélem éreztétek! :) Ezután se ígérem, hogy gyakran jövök, de igyekezni fogok nem ennyire eltűnni, és aztán csak magamról írni :) :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso,
nagyon sok boldog szülinapot kívánok én is neked!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Évi,
de jó, hogy jelentkeztél!!! Kitartás, azért két pocaklakóval nem lehet könnyű helyezkedni. Pocakfotót nem teszel fel???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ÉVI
De jó hallani rólad, főleg azt higy minden rendben!
Milyen aranyos jó testvérek már most a gyerekeid! :wink:

Nagyon ügyik voltatok mindenben! Hol sikerült házat találni?
Pusszanat a nagy pocira! :wink: :lol:

dita75
 
 


Évi,

de jó, hogy jelentkeztél! Nőnek a lurkók a pocidban mint a gomba :wink: Gratulálok a gyors lakás eladáshoz és ház vételhez! Csodaszép karácsonyotok lesz!

Nálam volt ma a védőnő, nagyon jól elbeszélgettünk, ezernyi kérdést tettem fel neki a babával kapcsolatban és mindegyikre választ kaptam. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita én nem megyek orvoshoz. Tegnap már rendesen megjött. Csak akkor megyek orvoshoz ha nem jön meg. Hahahahahahaha!

Linácska tegnap voltam természetgyógyásznál. Mondta, hogy milyen bajaim vannak (gerinc, derék), azt is mondta, hotgy mensizek. Ha elmúlt a mensi akkor apával megyek hozzá, mert a végén mondtam neki, hogy mi a bánatom. Azt mondta, hogy a mensi bezavar és így nem tudja "megnézni" a testemet. Majd csak október végén tudunk menni.
Na mindegy.

Inkább természetgyogyihoz mnegyek mint orvoshoz.

szia Évi! Örülök, hogy minden rendben, sikerült házikót venni. Tök jó!

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: