Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szandra! Ha holnap vagy kedden nem megyek a cuccért, akkor kérek majd egy számlaszámot, hogy utaljak! Úgy szégyejjjem magam! :( A telcsiszámod nem jött meg a múltkor! :( Jó éjszakának nézek most is elébe... :evil: Szasza már harmadszorra van fenn és még hol van a reggel?!?!? Most a zuhany alól ugrottam! :lol: p: J.
jatka
 
 


Sziasztok! Ildikó! Csillus nem jelzett vissza, hogy a holnap jó-e Nekik. Dél körül majd csörgök megyünk-e. A múltkoriért meg bocsi, de nem mertem a postaládába bedobni. :( Dávid mit fog kapni szülinapjára? Andi! Nem kaphatunk képet Lőrincről és Rebekáról! Lőrinc pityergett az oviban? Kivagyok a sírás nélkül nem megy dologtól! Már előre izgulok, hogy Dóri akar-e holnap nélkülünk maradni az oviban... Ilyen még nem volt, hogy Szaszával vigyem! Lehet maradnunk kéne, mert mégis csak 2 hete nem volt...Megvolt a negyedik ébredés is! :D Lehet le kéne szoktatni az éjszakai cicin lógásról vhogy... p: J.
jatka
 
 


Jutka!
Eddig nálunk is zűrös volt ez az éjszaka. Átkeült Edó a Tami szobájába és mikor a Tami felkel, mert ŐŐŐŐ egy nagy büdös felkelő gép akkor mindig szól nekünk amire az Edina már két napja felébred és sír, valamint követeli a cicit amit meg jól nem adok neki mert így tuti visszaszokna az éjszakai kelésekre. No ez az ordításunk tárgya már a második éjjel, de azt hiszem a Tamit kell megfűznöm, hogy ne kiabáljon hanem csitu oszt alvás.

Évi!
ÓÓÓ, szegény kis egér, arany élete volt nálatok, fincsibbnél fincsibb csokikat, cukrokat ehetett erre egy macsek orvul lecsap a farkincájára :wink: :lol: .

Katus!
Annyira szemét vagyok, meg sem kérdeztem, hogy haza vigyelek e benneteket. BOCSI csak annyira sokkkk volt ez a mai nap.

Na megyek aludni a saját ágyamba amit két büdös hercegnős boszival kell megosztanom, lehet jobb lenne ha én meg valamelyik ágyába bújnék :) .

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Gyöngyi a megerősítést, remélem így is lesz, bár néha már kinézi az ennivalót a kezemből pl: a fasírtot :-) de erre azért még várnia kell.

Viki, Eszter nagyon édes abban a nyuszis ruciban :-) Jó lenne, ha majd Ábelünknek hugicája lenne, én is örülnék egy ilyen segítségnek :-)

szép napot Mindenkinek!
Emőke
birdie
 
 


Sziasztok!

Megint csak futólag! Reggel már jártam laboron, délután megyek leletért meg a dokihoz. Utána 1 szekrényt kell vennünk a babának, mert túl sok lett a cucca... De én nagyon szenvedek. A köldökömtől lefelé görcsöl, fölfelé nyom. Ülve nem jó, de fekve sem... Semmi sem jó, csak ahogy mocorog.

Mennék már én is sétálni vele, de kívül lenne :-)

Ezt most nem tudom miért írtam.... hozzászólni semmihez sem tudok... Vigyázzatok magatokra!
almi
 
 


almi,

Azért egy kicsit inkább még maradjon! Kitartás!!! Mindjárt itt lesz:)
Vendég
 


Sziasztok

Anita
Ma már meg is mutatta Bogi hogy mit is tud valójában! :) :) :) De még biztos van valami a tarsolyában! :)
Ügyes volt és nem volt "babás". Már beszélt is hozzám!!!!!!!!!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok! Szandra! Bizti lehet vmi a levegőben, mert Dóri is nyugtalanul alszik 2 napja. Ehhez még hozzá jött Szasza ébredése... 12-ig számoltam éjjel, de több volt tuti. :( Almi! Tényleg maradjon még egy "picit" pocaklakó! :D Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Helló!!

Jutka! Szandra!

Kitartás!! Én már alszom éjjel :lol: :lol: :lol: többnyire :roll:
Jutka! Igen Sára vegyescsoportba jár, együtt a Mariettával.
Euphorbium nagyon jó, és ha makacs a náthája, akkor az Aeriust is adhatnád Szaszának is - szerintem. Nekünk tényleg jó volt.


Reni!

Kitartás!! Már nincs sok, de valóban annak tűnik :roll: :lol: Nem könnyű az utolsó hónap, de megéri :lol: :lol: :lol:

Emőke!!

Ne ess abba a hibába, hogy a gyerek "kinézi a szádból a kajcsit", ha énekelsz vagy beszélsz, akkor is nézi a szádat :lol: :lol: gondolom :lol: Úgyhogy tényleg várjon még a fasírttal
:lol: , bár az én lányaimnak is az egyik kedvence, így érthető :lol: :lol:

Évi!!

Jó program esős napokra :lol: :lol: , de én inkább kihagynám. :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Merci! Beugrósra is vállalnál minket? Dóri túl sokat volt beteg az ovizás óta, így az ottani lubickát lemondtam, de szeretném, ha már ismerkedne a dolgokkal. Vagy így nem javaslod? Gyöngyi! Ahhoz képest, hogy Dóri ezt heteken, sőt hónapokon keresztül csinálta, mi az az 1-2 éjszaka! :lol: Csak most egy új ovis kezdés volt, mindenkinek jó lett volna pihenni! Bár nem volt gáz az ovi Dórinak, de kész voltam mikor Szasza elterült a homokozóban és üvöltött, mert nem tetszett Neki vmi. :lol: Puszi: J.
jatka
 
 


Sziasztok!

Jatka Doreszának sok boldog 3. születésnapot kívánunk!!!!

Kép

ildikóék
ilgya1
 
 


Jatka Dórija!


Kép

Boldog Szülinapot!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


És képzeljétek Zétimanócska pedig ma féléves :P :lol: :) :D :wink: !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Zétikét Isten éltesse sokáig féléves szülinapja alkalmából!!! hihetetlen

Kép

ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok

Boldog minden jót az ünnepelteknek!

Jatka
Keddi napon 4től fognak úszni Anették és Szandráék. Ha kedved van hozzá csatlakozni szólj mert most még van hely ebbe a csoportba! Jövő hét kedd az első úszinap!

Anett, Szandra
Jövő hét kedd 4 óra!!!!!!!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 



(Tegnapra :oops: ) Reni!


Kép


Doresz!


Kép

Anita
putyu
 
 


Kicsi Zéti!
Neked is: Boldog féléves szülinapot!
Pénteken játszóházazhatunk :D Botond egyedül is jól elvan ott :lol: :lol:

És ha már itt tartunk, én sem mindig olvasom a babanetet ( nem mindig sikerül leülnöm két gyerek mellett bármennyire is szeretnék). A játszóházban a pénteki nap úgy müködik, hogy csak miattunk mennek be. Ibolyát noszogattuk, hogy telefonáljon, mert mennénk, aztán mindenki lemondta :( (lehet, hogy a helyében nekem sem lett volna kedvem ezekután irogatni, ezért kár rá orrolni)

Merci,
köszönöm az infókat :D

Anita
putyu
 
 


Évi!

Boldog félévet Zézének!


Kép



Jatka!

Dórinak boldog szülinapot!


Kép


Reni!

Boldog névnapot!


Kép
bibolya
 
 


Anita!

Kép

Pénteken játszóházozhatunk,én szivesen elmennék,hisz nekünk ez lesz most egy darabig az utolsó :cry:
Geri kedden kezdi hivatalosan a bölcsit,de addig is mi minden délelött ott vagyunk-de ha pénteken buli lesz,akkor nem megyünk :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Drága Doresz!! Boldog születésnapot kívánunk!!!
Kép

Zétinek is boldog félévet!!Bár "csak" fél, azért kap képet ő is :lol: :lol:
Kép

Reni! Boldog névnapot kívánok!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a Dóri nevében is! Reninek, Zétinek sok boldogságosságost! :D P.: JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok!

Köszöni a köszöntéseket a 1/2 éves :wink:


Anita, Ibolya!

Nekünk is jó pénteken a játszóház :P ! Ha valaki mégis bejelentkezne hozzánk addig, akkor visszük Őt is :wink: /a barátnőmet most nem akartam, tudjátok... :( /

Reni!

Boldog Névnapot!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus!

Ancsinak nagyon boldog másfeledik szülinapot kivánok!


Kép
bibolya
 
 


sziasztok,

Mindenkinek boldog születésnapot, feledik születésnapot és névnapot!

És Zétinek külön gratulálok a két fogacskához :) :) :)

Viki, ma már lesz jóga? Pontosan mikor? Október van...
Adri, Emőke, Évi - ha lesz, megyünk?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


mi mégsem tudunk ma menni :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Zétinek gratula a 6. hónapfordulóhoz :) És mindenkinek, akit eddig még nem ismerünk és most ünnepelt: boldog név- illetve szülinapot kívánunk.

Sajnos mi nem tudunk menni ma jógára, pedig szerettünk volna :( Nincs autó, Katáékhoz csatlakoztunk volna, de ahogy írta ők most nem tudnak jönni.

Gyöngyi az én drága kisfiam nem a számat nézi amikor énekelek neki, hanem a szemembe néz és elnézően mosolyog :D Imádom, hogy legalább ő értékeli a hangomat - erőfeszítésemet :D

Ábel 2 napja átállt arra, hogy nem eszik délelőtt. Hajnalban 4 körül, reggel 7 körül és mostanáig semmi :roll: Majd délután újra 3 -4 óránként. Kétszer próbáltam kínálni, de 2 perc után inkább nézelődött, most meg lassan 3 órája alszik. Ezt természetes és msot van az az idő amikor átáll a napi 5 (vagy 4) étkezésre?

szép napot!
Emőke
birdie
 
 


sziasztok,

Minden szülinapos, névnapos ünnepeltnek sok boldogságot!

ma 14 órakor van jóga, ha valaki tud, menjen, ha már átrakattam. köszi! :)
lehet pénteken nekifutunk megint a játszóháznak, ne legyen Botond egyedül! :D
én nem orroltam meg senkire, csak hülyén jött ki, ennyi.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Hahó Lányok!

Hol vagytok Kép ?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


sziasztok!

Tegnap olyan lassú volt a bnet, hogy félúton eluntam magam és nem vártam tovább.

A cini szuper volt, sokat javított a helyzeten a nagy szőnyeg, így nem volt olyan zavaró a nagy létszám :) .

Tegnap voltam fotós suliba, egyszerűen szuperül éreztem magam csak a csajok miatt voltam kicsit parás de apa azt mondta, hogy mind a ketten csak 1x-1x hiányoltak így legközelebb még jobb lesz. Főleg az tetszett benne a legjobban, hogy amiről beszéltek azt mindent értettem és eddig a sulik folyamán ez nem volt jellemző rám, persze ha valami nem volt tiszta akkor meg kérdeztem (egyedül a 16 emberből) így az is tiszta lett. Na mindegy nem is regélek mert oldalakat tudnék írni róla :lol: , még házifeladatot is kaptunk ami szintén nagyon érdekes. :)

Tami kicsit meg van fázva így ma nem viszem, holnap meg meglátom, hogy usziba el engedem e.
Ha holnap sem megy akkor természetesen nem megyünk a játszóházba nem részletezem, hogy miért.

Puszi mindenkinek.

Remélem ma jó idő lesz mert a Tami mindig reklamálja, hogy ő még soha többet nem piknikezett (pontosan ezekkel a szavakkal :) ) és kitaláltam, hogy akkor ma piknikes napot tartunk.


Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!
Terveink szerint holnap mi is mennénk játszóházba!

Sok boldog névnapot és születés napot kívánunk mindenkinek!

Remélem holnap sok mindenkivel tudunk találkozni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nagyon élvezzük ezt a jó időt, bár mindenkire most jött rá a kopácsolás, mikor a Dórit kint altatnám! Eddig még bírja!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Csajok!

Nem sikerült felhivnom a játszóházat- sem az ottani,sem a mobilon nem veszik fel.
Azért elinduljunk holnap?Még azért du.megpróbálom hivni a mobilt hátha....
bibolya
 
 


Sikerült felhivnom a játszóházat de csak a gk.vezetővel tudtam beszélni :cry: gőze sincs,hogy holnap ott lesz-e valaki.A vezető hölgy és a másik nő is suliban van,igy ezért nem lehet elérni őket.
Mi lenne,ha a játszóház helyett játszótereznénk?
bibolya
 
 


Ibolya!

Nekünk jó a játszótér is :P pláne ha ilyen jó idő lesz mint ma :wink: Ja, melyik játszótér? Halmy?

Szandra!


Nagyon jó, hogy tetszik neked a suli! Így könnyebb lesz készülni a vizsgákra is :P

Sajnálom a Tamit, de remélem azért tudtatok ma piknikezni...az időre nem panaszkodhattok!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,ja lehet a Halmy.Az legalább jó nagy és sok játék van-igaz,titeket ez még annyira nem érint :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!
Nekünk nem jó a holnapi játszótér,megyek úszni az ovival...

Anita!
Judit itthagyta nálam a Rózsi néni tálcáját,hogy tudnám eljuttatni neked?Mikor hordod Bogit az oviba? hogy veled se találkozok reggelente?
Tavaly állandó "topikbuli" volt az ovi színhelye,erre idén alig találkozunk.

Szandra!
Tök jó lehet a suli,azért a gyakorlati részét megmutatod nekünk is remélem...
jobbulást Taminak!
Aztán nehogy elkezdj itt nekünk eszperente nyelven irogatni

Gyöngyi! Hát igen,ezer éve nem láttalak...de a csajokat szoktam ám....
írtam privit...

Katus!
hol vagy? És főként hogy érzed magad? :?

Jatka!
Remélem megnyugodtál már Doreszt illetően...
Azóta a lila AnnaPetiből olvasunk vagyis tegnap óta.... :lol: újdonság erejével hat.

picibabóknak nagy simi holnapra!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a sok-sok névnapi köszöntést :-) Azóta most járok itt először... Döbbenetesen gyorsan telik az idő, hogy Zéti már 6 hónapos!!!! Pusszantás neki!

Igazság szerint tényleg egyre rosszabb a helyzet... főleg délután, este. Már mozdulni is alig tudok. A laborom hibátlan lett hétfőn. Doki bácsi meg azt mondta, hogy ha nem akar a baba megfordulni jó lenne, ha jönne 38 hetesen, hogy pici legyen. Szerintem csak az utolsó pillanatban fog fejreállni. Már most csibészkedik! Kaptam időpontot CTGre is. Már lassan lehet össze kell pakolni a batyumat is... amihez meg kéne venni egy-két dolgot. Majd meglátjuk....

Jó éjt! R.
almi
 
 


sziasztok,
mi megint lemaradunk a buliról, mert vidéken vagyunk.. elméletileg holnap dél körül már otthon leszünk, de fél2-re megyünk dévényezni... majd otthonról bővebben
puszi mindenkinek
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok! Mi nem tudunk menni a talira! Majd szólok, ha partyképesek leszünk! :D Ildi! Ne hari, hogy Rád sóztam a tálcát! :oops: Nem akartam extra progit csinálni Neked! :roll: P: JuDóSza
jatka
 
 


Reni!
Ne aggodj, Dóra baba is nagyon későn a 38. héten fordult lefele, és a feje csak a szülés napján illeszkedett be!

Reggel még beugrunk a védőnéninkhez egy kis méricskére, mert az itthoni szobamérlegünk szerint Dóri az elmúlt két és fél héten semmit nem hízott (eddig csak 1-2 deka eltérés volt), sőt ittthon pár dekával még kevesebb is. Ezért kicsit kiváncsi vagyok, hogy mi a tényleges helyzet. Remélem csak a Zoli fogta másképpen. Bár a pár napja a pelusát is szorosabbra kell húznom, mint eddig, és napközbeni kajálásokat 2-3 perc alatt lerendezi. Minden másra figyel, csak a szopizásra nem. Lehet,hogy el kellene kezdeni a hozzátápit?
Na majd holnap meglátjuk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ildi, Kata, Jutka!
Kár, hogy nem tudtok holnap jönni!

Szandra!
Remélem ti tudtok jönni! Addig is jobbulást Taminak! A napocska lehet, hogy jót tenne neki.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok! Szandra! Ez a suli nagyon jó lehet! Remélem fel tudsz majd töltődni belőle a "hétköznapokra"! Én vevő volnék az élménybeszámolóra! :D KÖSZIKÖSZIKÖSZI és persze BOCSIBOCSIBOCSI! :D Merci! Hívlak! Évi! Ne keresd a többieket! Ha én írok többet, akkor mindenki eltűűűnik! :lol: Nem ez az első ilyen... Talán nem is kéne írjak... :roll: Ildi! Hát nem tudtam megnyugodni! :( Bár utána MINDENKI fűt-fát ígért nekem! Tudták, hogy hibáztak! Sőt másnap a mi óvónénink is extra tepert a Dórinál... De ezek után legalább NEM MERNEK kitenni! :D Még... :D Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok!

Köszi a délelöttöt :!: :lol: :lol:

Adri,
egy angyal Dóra :D :D Ennyit még nem láttam nevetni :D

Viki,
sajnálom, hogy nem jöttetek, most sokan voltunk, bár a játszón kissebb a lehetősége, hogy mindenkit hallj :( a játszóházban nem tud szaladgálni a gyerek :roll:

Ildi,
3/4 8 körül szoktunk odaérni az oviba, hétfőn 7. Gondolom ti később, ezért nem találkozunk.....

Jutka,
mi volt Dórival az oviban???????

Reni,
Botond nekem is az utolsó napon fordult meg és nem vettem észre :oops: :oops:

Gyöngyi,
Marcipáncica :!: Köszi :!: :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Szupi volt ma a játszón :lol: ! Az pláne jó volt, hogy sokan voltunk!

Akik viszont nem voltak ott, hiányoztak :( !

Anikó!

www.idokep.hu
(csak gondoltam hátha elfelejtetted a címet :wink: )

Pusssssssssz!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy szóltatok, de pontosan kinek kell Amwey-es bármi?

anett
kállai
 
 


Új Pókember -generáció! :-)


Kép

Kép
kállai
 
 


Szia Anett!

Így nem látjuk a lányok szépséges arcát :( Ugye az nem élő kígyó?

Én szeretnék kérni folttisztítót!

Pussz!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szia Évi!

Ok!

Felismerted őket??????? :lol: Ők maguk készítették a Pókember álarcot! Ha bajban vagy csak szólj jó hangosan! :D

a.
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?