Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Milyen sokat írtatok a hétvégén! Én nem tudtam jönni, m apa ha egyszer leül a gép elé, akkor nekem esélyem sincs :cry:

Princzike! Üdv köztünk!

Vernike, Nyanya, Bea, Mimilee! Sajnálom pirit! :(

Bikfy! Milyen fincsiségeket főztél!

Én tegnap meggyes pitét csináltam, amikor ki akartam szedni a tepsiből, a tetejének a nagy része kiborult. :lol: :lol: :lol:

Ma vagyok a 29. napon és még nincs piri, a hőm 36,6 volt reggel. De múlt héten végig mensisen fájt a hasam. Csak akkor jönne már meg!

Nanya! Barnus hogy van?

Nita? És te meggyógyultál?

Ranita!Főnöknődhöz no comment, egy pszichológus ráférne! Ez nagyon súlyos.

Anuk! A 12. héten szokás elmondani a mhn.

Pingi! A te főnököd se semmi! Ne foglalkozz vele! A baba meg igenis h jól van, minden rendben lesz, nyugi!!! Ne olvass össze mindent és főleg ne higgy el mindent ami a neten van!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hello lányok! Mimilee :cry: :twisted:
Pingi a főnöködön sztem se idegesítsd magad. és a babán sem, jól van, él és nő rendesen, nyugi!!!!
Pruci remény!?
Én nem is reménykedem ebben a hónapban. Mostanában nem is nagyon voltunk együtt, api este jön haza későn, én akkor már vagy alszok, vagy hulla vagyok. Ma megint 10 után jön, addig én tuti bealszom. Hát majd köv. hónapban átjárhatósági után, és apinak is letelik a 3 hónap klosti.... remélem akkor már sikerül :roll:
olyan jó lenne.
Képzeljétek belegondoltam ma,hogy egy barát házaspárnak 2 hét múlva lesz 1 éves a kislányuk, és mi már akkor is próbálkoztunk mikor Dia megszületett, és nekünk még mindig nincs... :roll: :cry: kicsit elszontyolodtam.
Bocs,ha nem tudok reagálni, de eszméletlen mennyit írtatok. ami nem gond, csak nem tudok jegyzetelni most. épp az ölemben alszanak a cicuk :wink: :lol: :oops:

Kép
kissedi
 
 


Edi! Reménykedem, de nincs nekem olyan szerencsém. Meg fáj is a hasam, úgy érzem h meg fog jönni. A szülés óta meg olyan össze-vissza ciklusaim vannak, h csak na. Apa közölte h tesztet nem veszünk, majd egy hét mnúlva ha addig nem jön meg :twisted: Azért 1-2 napot várok még, de aztán elmegyek a gyógyszertárba és csakazértis megveszem (nem kell neki mindenről tudnia).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

Pruci :lol: most én is azt mondtam,hogy nem fogok venni, csak ha már 2 hetet késik.de olyan rossz a bizonytalanság :evil:

Na megyek kozmetikushoz. egy kis szépítésre, ami nem sokat számít, mert egy hétig lenne mit csinálnia rajtam,.....
én nem tudom. soha nem voltam pattanásos. Tini koromban is voltak akik irigyeltek,hogy nem volt rajtam egy sem. erre most, 27évesen kell ilyenekkel kinlódnom.hát eszméletlen. de miért???? :roll: na megyek

Kép
kissedi
 
 


Ranita!
Szerintem semmi gáz nincsen vele, ha iszol másik teákat is.
Kicsit kalandoztam a neten és talátam egy... na mit?
"Fogamzás teakeveréket"
- barátcserje (kihagyható, ah tebletta formában szedjük)
amire jó: rendbe teszi a hormonháztartást, leviszi a magas
prolaktin szintet (ez kb 3 hónap)
- citromfű (jóízű :) )
- kamillavirág (gyulladáscsökkentő)
- körömvirág (gyulladáscsökkentő) egyenlő arányban elkeverve
- kiegészíthető ánizzsal, orbáncfűvel (mindkettő jótékony hatással
van a női szervekre)

- Cickafarkfű (1)
amire jó: javítja a sárgatesthormon termelését, erősíti a méh és
a petefészek működését

- Palástfű (2)
amire jó: alhasi panaszok, hormonzavar, kedvezően hat a női
szervezetre - cickafarkkal együtt alkalmazva

Elkészítése:
Mérj ki minden teafűből azonos mennyiséget, mondjuk 30 teáskanálnyit egy mély tálba. A cickafarkfú és a palástfű kivételével keverd jó alaposan össze a teafüveket. Oszd két részre. Az egyik részt a cickafarkkal (ezt a ciklus első felében kell inni), a másika t palástfűvel (ciklus második felében) keverd össze. Reggelente forráz le 3 dl vízzel 2-3 teáskanálnyi keveréket. 8-10 percig hagyd állni, majd fogyasztható.

Alkalmazás:
Reggelente 1-1 csészével kell inni a ciklus első felében (tehát a mensi első napjától kb 2 hétig) a cickafarkasat, a peteérés után igyuk a palástfüveset.


(De szerintem csak magában lehet így felváltva inni a cickafarkat és a palástfüveset is. Legalább is én így iszom.)
princzike
 
 


Edi
Mázlista vagy a patikkal kapcsolatban.
Remélem én ezt már kinövöm.. vagy örökre kamasz maradok? :lol:


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára princzike 2008.10.06 20:05-kor.
princzike
 
 


sziasztok.....pruci már félig megvagyok gyógyulva. :roll: :wink:
princzike jó a cik amit leírtál....hasznos... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Priczike!Kösz a tájékoztatást. én jelenleg csipkebogyó teát iszom. az is jó valamire, ha másra nem c vitamint tartalmaz. :lol: meg jól esik ebben a sz.r időben.

Kép
kissedi
 
 


lányok hallotátok azt a szörnyű vonatbalesetet??? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na megjöttem a kozmetikustól. és rájöttem van szemöldököm :lol: eddig csak egy őserdőt láttam a homlokomon. :roll:
Ne is mondd Nita! A férjem kalauz, úgyhogy gondolhatod hogy mit érzek :?hát eszméletlen, nagy tragédia ami történt.

Kép
kissedi
 
 


Sajnos mi is hallottuk a tragédiát.
Szörnyűséges :(


Edi
Szerintem a Csipkebogyó is fantasztikus mint tea. És tuti jobb az íze az általam felsoroltak közül párhoz képest :)

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Na jó éjt annak aki még van,de úgy látom most nem nagy itt a mozgás. Megyek mert jött api, megszeretgetem egy cseppet :oops: :lol:

Kép
kissedi
 
 


kissedi szeretgesd is meg..lehet majd mi is megszeretgetjük egymást ha éjfélkor hazajön papikám..... :lol: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Milyen pangás van itt! :roll: Hol van mindenki?

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Jövök picit rontani a hangulatot :cry: . Nincs jó napom :cry:

Még mindig barnázok,reggel meg volt egy pici pecsételő vérzés is. És ez mindig így van. Pedig ez még nem a mensi, azt tudom mikor kezdődik, mert akkor picit fáj a hasam. Elvileg holnap kellene megjönnie, de ha megint eltart ez a barnázás- picit vérzés 5 napig, akkor lesz egy 40 napos ciklusom :evil: .
És valahogy érzem, hogy emiatt a barnázás miatt nem jön össze, de egyszerűen nem tudom, mitől lehet. Amikor először terhes lettem, soha nem volt előtte barnázás. Komolyan mondom, már úgy érzem, hogy egyre jobban eltávolodok attól, hogy legyen tesó :cry: .
Mindegy, ne is foglalkozzatok velem, majd elmúlik ez is :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita :( Megértem az érzéseidet. De ne keseredj el, ha így van, ezen lehet segíteni és rögtön jön a kistesó.
Bocsi, hogy nem emlékszem, de néztek már Neked hormonokat?
Nekem is van ez a barnázás. De reménykedem, hogy ettől függetlenül összejön a bébi. Ha nem, akkor pedig gyógyszerrel tudnak ezen segíteni.

Kép

Kép
luli
 
 


Luli, igen, néztek hormonokat, de rendben volt minden. De ha azok rendben vannak, van ötleted, hogy mitől lehet még?

Szilvia80!
Ha olvasol, küldtem neked privit!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... be-eshetek

"Szerintem lehetsz babás, ne aggódj. Én is mindig barnázgattam a mensi előtt, mégis 2 hónap alatt összejött a picur, aki más majdnem másfél éves. Igaz, amikor terhes lettem, nekem semmi nem jött, se barna, se piros."

Háthe ez a válasz egy kicsit megnyugtat.

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok Lányok!

Anita!Ne szomorkodj,ahogyan Luli írta,ezen lehet segíteni!Én is ugyanebben a cipőben járok,éppen most pénteken megyek majd egy újabb vérvételre,mert a dokim is,meg én is hormon problémára gyanakodunk és ezen gyógyszerrel simán lehet segíteni.És mindig csak pozitívan szabad gondolkodni!Igenis összefog jönni a kistesó!Új hónap,újabb lehetőség!
:D
Szemed hogy van?Jobban már?
jucc 74
 
 


Ha nem hormon, akkor talán ez: (hozzáteszem nekem is valami hasolót mondott a dokim):

"Kérdés:
A menstruáció előtti barnás folyásról szeretnék bővebbet tudni. Mit jelent ez? Egy tervezett terhességgel kapcsolatban milyen hatása lehet? Ez ugyanis engem is érint, úgyannyira, hogy a menstruációt megelőzően 4-5 napig is fennáll, ezt követően a vérzés pedig 2-3 nap alatt befejeződik. Ez igazából eddig nem zavart, de most babavállalás előtt ez probléma lehet?
Válasz:
A menstruáció előtt és után észlelt barnás folyás nagyon egyszerű jelenség, ez is vérzés, csak olyan kis mennyiségű, hogy a vérfesték a hüvely savas vegyhatásától így átszíneződik.. Ez
teljesen természetes dolog, nem kell aggódnia miatta.
Ilyen esetekben előfordul, hogy a peteérés, illetve a sárgatest működése nem teljesen szabályos, és nehezített lehet a teherbe esés. erről hormonvizsgálat révén könnyen meg lehet győződni. Ha teherbe esik, valószínűleg semmi problémát nem fog okozni ez a tünet.
Dr. Ács Nándor "

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita!
Akkor az én e havi történetem: szeptember 24-én kellett volna megjöjjön a mensim. De én már 20-án elkezdtem barnázni. Minden áldott nap azt hittem, megjött, megjött. De mégse. Ez az állapot eltartott egészen most hétfőig, azaz okt. 6-ig. Pedig ugye már szept. 24-én kellett volna megjöjjön. Már azt hittem terhes vagyok. Még tüneteket is produkáltam. Fájt a cicim és hánytam is. Most meg, elnézést aki nem bírja, de muszáj leírnom, hatalmas nagy alvadt cuccokat produkálok. (Bocsi)
Lányok, segítsetek!!! Ez most mitől van? A ciklusom kitolódott a 28 napról vagy 40 napra, vagy 15 napig barnázgatok, és akkor még a végeredmény...

Most mi legyen? Mit gondoltok? Ne vegyek már tartós tejet? :oops:
bikfy
 
 


Bikfy!
Tesztet csináltál amikor elmaradt a mensid?Ezek alapján,amit leírtál,lehet,hogy egy nagyon korai vetélésed volt.A nagy alvadt vérdarabok legalábbis erre következtetnek.
jucc 74
 
 


Bikfy, én is arra gondolnék, amit Jucc írt, de szerintem Rád is rádférne egy jó kis hormonkivizsgálás.HM?

Kép

Kép
luli
 
 


Bikfy
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Szerintem is igazuk van...

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Ranita! Sztem menj el dokihoz h nézzék meg újra azokat a fránya hormonokat! Ettől pedig lehetsz babás, hiszen ha egyszr már sikerült, akkor sikerül az másodszorra is! Csak nem elkeseredni!!!!!!

Bikfy! Én is csatlakozom a többiekhez! Szerintem te is menj el vele dokihoz! És nyugodtzan vehetsz tartós tejet is. :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok Csajok, most nagyon nincs időm visszaolvasn, mert ugye dolgozom :lol: , de én is csatlakozom az elöttem szólokhoz Bikfy. Egyébként nekem az első hónapban mikor próbálkoztunk, pont így jártam ahogy Te, csak nekem megjött időben (persze a szokásos barnázás megvotl akkor is csak nekem 3 nap volt) A barnázással kapcsolatban, pár oldalal ezelőtt leírtam, hogy az én orvosom mit mondott, mert pont e miatt voltam nála.
Próbáltam érthetően leírni, de nem biztos, hogy sikerült :shock:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Luli, Jucc, köszi a biztatást és hogy utánanéztetek nekem :) . Így kicsit jobb :wink: .
A szemem szerintem jobban van, majd holnap kell visszamennem, remélem a szemkenőcsöt már abbahagxhatom, mert azt utálom.

Bikfy!
Ahogy olvastalak nemkem is egyből az jutott eszembe, amit a lányok is írtak. Gondolom tesztet nem csináltál. Tartós tej :arrow: lökött vagy :P :P :P :P .

Pruci!
Ezt a vv-t nekem kb 2 hónapja csinálták, de erősen gondolkodok rajt, hogy elmegyek máshoz is. Kíváncsi lennék. Egyébként az én dokim azt mondja, mivel nem hormongond van, ettől terhes tudok lenni.

Irdab!
Visszaolvastam. Azt írtad, amit Luli is, hogy a sárgatesttel, progeszteronnal lehet a gond. Most pont ezért próbáltam meg a barátcserjét, az elvileg segíti a beágyazódást, emeli a progeszteronszintet. Eddig 1 hónapot szedtem be belőle. De azt olvastam most, hogy 3 hónap folyamatos szedés is kellhet, mire használ. Viszont ha holnap megjönne, ahogy kell, akkor odáig eljutottam volna, hogy most az 5 napból csak kettőn barnáznék.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jaj, képzeljétek. A zuram ma vitte anyósomat Szombathelyre a kórházba, mert a csigolyáinál valami porcot ki kell cserélni műporcra, vagy mire. A doki ami majd műti egyáltalán nem világosította fel, hogy mit is fognak csinálni, hány órás műtét, meddig kell bennt lennie, utána mennyi táppénz... Múlt héten hívta a doki, hogy akkor kedden reggel menjen, szerdán műtét. Erre ma reggel elmentek, mondja a doki, hogy bocs, de a porc nem jött meg, vissza kellen jönni jövő héten, esetleg két hét múlva. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: De a fáradságot nem vette, hogy rátelefonáljon, hogy megváltozott a program. :twisted: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, kiváncsi vagyok, hogy használ e nállad a bcserje kapszula. Én ebben a hónapban teázom. Mivel a barátcserje kapszulát úgy rendelték meg nekem (mivel itt a környéken sehol nem lehet kapni, és még nem jött meg. :oops: )
A köztes vérzésem ami az elöző 2 hónapban volt nem volt, és a petém is érik :lol: . És szerintem ez a tea hatása.
Csak tényleg azt nem tudom, hogy a tea mellé lehet-e szedni a bcserje kapszulát????????
Erről tudd valaki valamit????
De jó lenne ha elmondanád mi a hatása nálad, mert kiváncsi vagyok rá. És a bcserjéről én is azt olvastam, h kell neki 3 hónap mire hat.
Amúgy pont a napokban olvastame egy cikket a homeopátiás gyógyszerekről, a termékenységet elősegítőkről, ami mit tartalmaz?
Hát bcserjét, cickafarkot, palástot, kamillát (meg még egy két növény volt felsorolva, de azokra nem emlékszem :oops: )

Én is azt javaolom neked, hogy egy másik orvosnál is tégy látogatást.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Elég pöcs ez az orvos, remélem a férjed beolvasott neki. De az a szomorú, hogy az ilyen dolgokért az ember olyan kiszolgáltatotnak érzi magát.

Ja azért bízom benne, hogy hátha nekem már jövő hónaptól nem kelle szedni a bcserjét :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab, a férjem nagyon nyugis ember, ő inkább nem szól semmit.

Én is bízom benne, hogy neked már nem lesz rá szükség :lol: .

Én is pont azt kérdeztem tegnap, hohy lehet e a teát meg a barátcserjét együtt használni, mert akkor megint kipróbálnám a teát is. A lányok szerint nem gond, csak attól félek, nehogy "kiüssék" egymást.
Ha jól tudom erre a sárgatestelégtelenségre szokták adni a duphastont is. Egyszer még a műtét előtt kaptam is, nem is volt barnázás, viszont nem jött meg tőle, csak miután negatívat teszteltem és abbahagytam.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Irdab, a férjem nagyon nyugis ember, ő inkább nem szól semmit.

Én is bízom benne, hogy neked már nem lesz rá szükség :lol: .

Én is pont azt kérdeztem tegnap, hohy lehet e a teát meg a barátcserjét együtt használni, mert akkor megint kipróbálnám a teát is. A lányok szerint nem gond, csak attól félek, nehogy "kiüssék" egymást.
Ha jól tudom erre a sárgatestelégtelenségre szokták adni a duphastont is. Egyszer még a műtét előtt kaptam is, nem is volt barnázás, viszont nem jött meg tőle, csak miután negatívat teszteltem és abbahagytam.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát én úgy gondolom, ha kell még akkor a teákat nem szeretném elhagyni, és még mellé nyomnám a bcserjét kapszulába.
Mondjuk Én a teákat is csak módjával iszom.

Olyan kívános vagyok, úgy ennék valami fincsit, de azt sem tudom megmondani, hogy mit :roll: Nincs valami jó ötletetek?

Amúgy velem meg nem tudom, h mi van, már lassan 1 hete fájdogál a torkom, néha mintha hőemelkedésem is lenne, és a nyakam, meg a hátam is fájdogál, de már nem tudom hogyan kúráljam magam. Tea, c vitamin, méz ezerrel megy. Mit csináljak, hogy jobban legyek???

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki már meggyógyultunk :lol: Barnus tegnap óta teljesen jól van. Doki a fülére gyanakodott tegnap, de sztem azzal semmi gond. Ha fájna neki látnám rajta. Egyszerűen nem engedte a dokinak, hogy nyomkodja, mert parázik a drágám a doktor nénitől. Tegnap este kipucoltam neki, gondoltam akkor tuti látok vmi jelet. De semmi, csak azt mondta, hogy "ott is anya". :D Olyan édi volt.

Ma már voltunk játszón is. Képzeljétek minden pici babát simogat, ma még egy cumisüveget is tartott egy picilánynak, hogy tudjon inni :lol: Nekem meg mindenki azt mondja, hogy kéne neki egy kistesó... :( Olyan elkeserítő ezt hallgatni :cry: Én lennék a legboldogabb, ha jönne az a tesó... :roll:

Hát lányok, ehhez a barnázáshoz én nem tudok hozzászólni. Nekem derült égből jött meg most is piri, no hasfájás stb. Ráadásul élénkpirosan, és nekem csak utána fáj a hasam, ha már megjött, de akkor görcsöl rendesen. Most már azt várom múljon el aztán menjen a sunyiba...

Irdab nem akarlak elkeseríteni, de az influenza szokott így kezdődni és már hallottam, hogy van is.

A tesztekről meg még annyit, hogy innentől kezdve nem tesztelek csak legalább!! 3 napos késésnél és meg sem veszem előre!
Nem számolgatok semmit!

Luli ha frissíted a táblit légyszi javítsd át a ciklus hosszamat 26-30-ra. Köszi

Kép
nyanya77
 
 


Nnna, elvasaltam, ebéd vagy inkább a vacsora is kész. Nagyon nem tetszett, ahogy a vasalóm vasalt, remélem nem kell nekem is lecserélnem :? .


Irdab, az mit jelent, hogy csak módjával iszod őket?
Én az előbb ettem meg egy kinder buenót. Nem tudom mi van velem, de már napja alig eszek valamit :? .
A torkom nekem is napok óta fáj, vagyis hol fáj, hol nem. Elkezdtem strepsilst szopogatni.

Nyanya!
Az én lányom is ugyanilyen. Órákat el tudna állni egy babakocsi mellett. És a reakció is ugyanaz mindig, kellene egy kistesó. Hogy én hogy utálom ezt a mondatot.

Ma mondom apukámnak, hogy tegnap kit láttam terhesen. Tudja ki az, tavaly még odajárt hozzájuk (gyógypedagógia intézet :idea: :idea: :idea: ). Azt mondja nagy viccesen, "jól van, legalább nem kell bezárni az intézetnek, lesz utánpótlás". Most nem találtam vicesnek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anita, egy bögrével iszm csak belőlük reggel.
Nekem sikerült vasalódeszkát is beszereznem tegnap. És néztem OBI-ba Interspárba, hát nem voltak valami jók és tök drágák voltak.
Ezek után bementem egy kisboltba, az a neve Ez+Az (na a kínálat is ilyen=bóvlik tömkelege) hátha, és szuper fa ,masszív deszkát kaptam. Úgyhogy nagyon boldog voltam tegnap :lol:
A kívánóságomnak az lett a vége, h hazafele bementem a boltba, és vettem pizza alapanyagot, szóval most annak állok neki.
Kinder buenó, hát én azt hiszem függő lettem :oops: . Ha bemegyek a boltba vennem kell és mostmár ott tartok, hogy két naponta megeszek egyet :oops: :oops:
Nyanya nem szeretnék influenzás lenni, nagyon nem.....

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát mostanában mint látjátok, nem nagyn jutok géphez és olvasni sincs időm :cry: Így most reagálni sem tudok, de láttam van egy pár újonnan érkező, nekik üdv itt és mielőbbi babásodást kívánok!

Ma voltunk UH-n és mindkét babóca jól van!!!!!!!!!! Hát leesett a nagy kő, annyira aggódtam, nehogy rossz hírt mondjon a doki. Hát, hogy mennyit mozognak, pedig még csak 10 hetesek. Az egyik nem látszik annyira, mert takarásban van kicsit, de azért ő is mocizott szépen, a másik viszont... A kezei és lábai megállás nélkül jártak. Nem is emlékszem, hogy Marcinál hogy volt 10 hetesen, meg kell majd nézni a videót, de most teljesen kész vagyok. Ha már 10 hetesen ilyen aktív mi lesz még... Sajna kép most sincs, csak videó, de majd fel akarom tölteni valahogy, 18-án megyek a kórházba a 12 hetes UH-ra, mert ott van hüvely Uh is, és azzal is megnézi, mert az egyik valószínű azzal látszik majd rendesen, a másik meg hasival, mert úgy vannak egyelőre behelyezkedve. Ott tud képet is adni, már nagyon várom, hogy legyen mit mutogatni.

Csak közben vasárnap újra kiújult a derék és csípő fájásom, már küzdöttem vele párszor. Elmentem a negyedik dokihoz ez ügyben, ő szerinte lumbágó, és persze nem tud adni semmit rá, mivel kismama vagyok. Amit mondott gélt, azt a gyógyszertárban megnéztük és súlyos születési rendellenességeket okozhat, tehát tilos, így maradt a homeos kenőcs és bogyók, ami a nőgyógyászom szerint valószínű nem segít, de én úgy vagyok vele, hogy ha már lelkileg segít, az is valami. Teljes derékkímélet és sok pihenés az előírás, szóval most a héten Marci sokat mamázik... Állítólag 1 hét és rendeződik, hát remélem, mert nekem ilyen fájdalmam talán még soha nem volt. De miért is ne ilyenkor jöjjön elő. Na ennyit a panaszkodásból, most a videóból merítek erőt, és csak nézem és nézem.

Most elkezdek visszaolvasni, bár kétlem, hogy a végére érnék :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Szia Nikole! En uj vagyok itt, meg nem talalkoztunk :) - azta de jo neked! Gratulalok a ket babihoz!!! De meg ugye nem tudod a nemuket? Tudod a kek vonalzo - es az evszazados (egyebkent szerintem felesleges) kek-rozsaszin beidegzodes miatt kerdezem :lol: . Es meg milyen kicsi a nagyfiad is! Hu tenyleg nagyon jo neked, szeretnek egyszer en is itt tartani :roll: . A derekfajasra vannak gelek, a gyogyszertarban hatha tudnak olyat adni ami nem ellenjavalt terhesseg alatt, nem? Remelem hamar jobban leszel!
Vendég
 


Sziasztok!

Most elköszönök tőletek egy kicsit. Pár napig / hétig nem tudok majd jönni, mert elkezdi a férjem a szobák szigetelését. Jó kis csatatér lesz nálunk. Közbe valószínű megérkezik a bútor is amit rendeltünk és az összes létező szekrényemet át akarom pakolni, rendezni. És ezekhez a műveletekhez sajna csak akkor jutok mikor Kende alszik (akkor szoktam netezni is) így most a netezés elmarad. Ha lesz erőm és össze van rakva a gép akkor esténként benézek. Olvasni biztos foglak benneteket, de írni nem hiszem, hogy lesz időm. Bár azért egy-egy + tesztet tuti nem tudok majd grat. nélkül hagyni!

Úgyhogy hajrá apákra fel és hozni szépen a + teszteket!!! ;) Mega-giga drukk mindenkinek!
A már kismamiknak meg kellemes pocakosodást! Vigyázzatok magatokra!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó reggelt!

Nikol! De jó h minden rendben veletek! És ez így is fog maradni! Jaj de irigyellek a 2 kis manóért! A derékfájáshoz kitartást!

Virág! Jó pakolászást! Azért vigyázz, ne erőltesd meg magad!!!

Lányok! Tudom h már megint én és megint hülyeséget kérdezek, de a ferty ma kiírta h bocsika de ő most leveszi a piros vonalat és oldjam meg. Ez a progi nem ismer olyat h esetleg 30 napnál hosszabb ciklusa van vkinek?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Nyanya
Én is szeretnék egy ilyen kis aprótalpúúúúút... :cry: :)

Nikole
Szia! Mi még nem "találkoztunk". Gratulálok a babákhoz. Izgi lehet ikrekkel babásnak lenni :)

Ranita
Szerintem ez az orvos egy ...csög. Utálom az ilyeneket. Hihetetlen, hogy nem veszi a fáradtságot legalább egy telefon erejéig.

Irdab
Hát... gyanús vagy te nekem. Mondjuk ember is betegeskedik.
Én ilyenkor reggelente egy Aspirin+C pezsgőtablettával szoktam indítani és napközbenre viszek magammal torokfertőtlenítő tablettát. Este általában veszek egy forró fürdőt, benyomok egy kalmopirint és megpróbálom kiizzadni magamból. :)

Kisvirág
Kitartást a pakoláshoz és reméljük, hogy minél hamarabb végzel vele :) Azért csak óvatosan.


Hát lányok... drukkoljatok, hogy ebben a hónapban legyen PÉ-m. Mától kezdem el szedni a doki által felírt gyógyit, hogy kicsit serkentsük a PÉ-met.

Sajna a barnázáshoz nem tudok hozzá szólni. Nekem nem igazán volt ilyen. Nálam általában úgy jelentekzik, hogy vagy olyan, mintha folyásom lenne egy nappal előtte vagy egyszerűen csak derült égből a villámcsapás. Most legutóbb ilyen is volt.


Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princzik clostizol te is ugye?azért megy a drukk neked is........
bikfy remélem már voltál orvosnál?????? :roll:
virág várunk vissza és nagyon jó pakolást.és vigyázz magatokra...... :lol:
nikole ezek nagyszerű hírek hogy minden rendbe van az ikrekkel.majd várjuk a videot is ha felteszed.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nikole!
Szia, mi még akkor nem találkoztunk. Gratulálok az ikrekhez. Ha szabad ilyet kérdezni, ők spontán lettek :oops: ?

Kisvirág!
Jó pakolászást, aztán nehogy megerőltesd magad.

Princzike!
Hajrá closti, biztosan segíteni fog.Lesz uh-os követés?

Pruci!
Nem hinném, hogy az lenne a gond, hogy nem ismeri fel a 30 naposnál hosszabb ciklust. Nem tudnád felrakni a görbédet?

Voltam szemorvosnál :( :( :( . Tovább kell használnom a cseppet is, meg a szemkrémet is :evil: . Én úgy érzem sokat javult, de valamivel megfestett a szemhártyát és azt mondta a vírus még mindig ott van és addig nem kezdhetem el azt a szteroidos szemcseppet :( . Úgyhogy még egy hét, aztán majd talán akkor. Nem gondoltam, hogy ez ilyen sokáig el fog húzódni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita az a lényeg hogy meggyógyuljon a szemed!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, ez igaz :?.

Többiek merre vagytok?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok, én vagyok!

Nikole! Nagyon örülök, hogy jól vannak a babák! Vigyázzatok magatokra, alíg várom az UH képeket!

Ranita, Veled mi újs? Még csak barni? Vagy már Piri? Remélem mindegyik elhúzta a csíkot a sunyiba! :lol:

Princzike, drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!drukk! drukk!

Kisvirág, jó pakolászást, azért vigyázz Magatokra! Remélem sok +++++ vár majd itt!

Ja és a tábla:

Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita! Tényleg a szemed a legfontosabb! Az az egy hét meg pillanatok alatt elrepül! Ezek a fránya vírusok mi mindent nem képesek csinálni a szervezetben... :twisted:
Megpróbálom feltenni a táblát hátha sikerül. Múltkor a 13. napra tette a pét, akkor volt is a nyúlós trutyi, most meg leszedte reggel. Lehet h nincs is pém. Majd október végén megyek úgyis rákszűrésre, akkor megnézetem magam, ha addig nem lesz semmi...

Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri, szerintem gondolkodik. A görbéd alapján 26 napon is lehetne PÉ.Szerintem egy pár nap mérés után újra beteszi valahova.

Én meg most vettem észre tojásfehérjét pisiléskor. :oops: Ezek szerint PÉ van. :lol: kb péntekig. Szombatra várom a repit. tehát most szombatig (3 nap) gőzerővel rajta leszünk a projekten. :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy ezt megoszthattam veletek! :) :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


luli akkor hajrá ám................++++++++++++++++++ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teri! babagyanús ez a görbe :wink:
Luli nekünk meg egyforma időben van pé akkor. nekem is most van, állítólag 10-én, szombaton lesz ovum.
Ranita én is jobbulást kívánok a szemedhez.
Nikole én is várom az Uh képeket, nagyon kíváncsi vagyok. de jó neked :)

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?