Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hétvégén szüretelni voltunk, ezért nem tudtam jönni.

Visszatértek a dolgos hétköznapok, ugyanis mától ismét dolgozom. Úgyhogy majd iccaka jövök, mert este meg megyek a dottorehoz. Igaz csak a hugomat kísérem el.........

Még nem kaptam se Babcsitól. se Ticsitől sms-t.

Pusz mindenkinek! Majd jövök és visszaolvasok.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Visszaolvastam. 8)

Vicuska :D

Most csütörtökön lesz a varratszedés. Én zuhizom, de vigyázok, hogy ne nagyon legyen vizes a kötés és minden este cserélem.

Gábor :D

Köszi a képet, nagyon édes és gyönyörű Dóri!

Gröni :D

Már nagy a kuty, ha majd átteszem a képeket a gépről rakok ide. Már jobban vagyok, ismét dolgozom.

Nati :D

Mostanában csak olvasok és drukkolok. Magamról mit írhatnék? Általában jól vagyok, csak néha tör rám a depresszió(ha lehet annak nevezni). Eszembe jut, hogy elvesztettem és épp akkor lennék x.hetes napos. :? Ilyenkor a kedvem is elmegy az élettől, de utánna ismét visszatérek a régi kerékvágásba.Sajna mostanában ilyen hullámzó az életem. :?

Viszon t most itt röhögtem, hogy miket műveltetek Gyugyival szombaton. :lol:

Gyugyi :D

Micsoda vékonyság! :shock: Le a kalappal előtted! Szombati napotokon jól mulattam. Köszi. Esti buli pedig jó lehetett,s az, hogy behívott benneteket a lányod....... Szerintem ritka eset.Gratula lánykádhoz!

Babcsiról még senki nem tud semmit?

Ticsi :D

Este várunk a hírekkel, mit mondott a dokibá. Addig is pihenj, ne dolgozz annyit!
Mindenki másnak puszi.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


A francba.... Én megint nem látom az aláírásomat. :evil:

Ti látjátok???

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 

 
 

Zsu! Én látom! :D

Még mindig semmi hír??? És Ticsi sincs sehol...... na mááááááárrrrrr!!!!!!! Híreket akarunk!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon várom már a híreket! :D

Jányok adjatok már valami hírt magatokról! :D

Nagyon izgulunk ám már értetek! :D

Este még bekukkolok! Reméléem addigra két csodaszép babó érkezéséről olvasok!

Puszi Mindenkinek!
kolibri28
 
 


Sleepin :D

Ticsi ma du. 4-re ment dokihoz, még nem készült szülni(vagyis ő készül, csak Árpi nem akar kibújni :wink: ), mikor írtam neki sms-t. Este szerintem jön a hírekkel.

Babcsiról én sem tudok.... :roll:

Lassan mehetek haza. :lol: :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Babcsi!
Üzenj valakinek,hogy mi újság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
susy75
 
 


sziasztok!

már én is nagyon izgulok mi lehet babcsival meg persze ticsivel is!!!!

ha valaki kap híreket jöjjön!!!!

zsu!
jó olvasni rólad!
hidd el az élet majd melléd áll és lehet nemsokára te is boldog anyuka leszel!!!

szép napot!!!
tündi23
 
 


semmi hír?? :( nekem megjelent a nyulós nyák, uh megvolt a pé-m, ma reggel 36.3ra leesett a hőm.remélem elcsiptük egyszer voltunk együtt tegnap, na meg majd ma. szerintetek ez nem kevés?

KépKép
dike
 
 


ja és remélem a bromo már hat :wink:

KépKép
dike
 
 


Még mindig nincsen semmi? :(
Babcsi sem jelentkezett?
princzike
 
 


pompom. te hőmérőzől? mennyi volt neked? azaz mennyiről mennyire csökkent? megtudod mutatni a görbéd? remélem mindkettőnknek sikerül :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

BABCSI HÍREK!!!!!!17:24-kor kaptam az sms-t:

Örömmel tudatom, hogy Gergely 3,55kg-al és 54 cm-rel megszületett.Az édesanya és a baba is jól vannak.

Gratulálunk és sok-sok BOldogságot Nektek! És persze sok-sok tejcit!
Gergely Isten hozott ezen a világon, hozz sok boldogságot a szüleidnek!

Kép

Most rohanoik, holnap este jövök.Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Babcsi, sok-sok boldogságot nektek! :)

Dike, én is hőmérőzök, ebben a hónapban kezdtem, de sikerült pont olyan pechesnek lennem, hogy már egy hete meg vagyok fázva, nátha, tüsszögés, torokkaparás, miegymás, szóval sztem az én görbém most nem százas. :) Viszont annak ellenére, hogy nem lettem jobban, a hőm mégis sokat esett 37.3-ról 36.5-re. És érzem a szúrkálódást jobb oldalon, méhszájam viszonylag lenn, és nyitva.. holnap megyek pé-t ellenőrző uh-ra. Ha már túl vagyok a tüszőrepedésen, akkor is látszik vmi az uh-n, ugye? Mondjuk vmi folyadék, akármi...

Amúgy az időzítés pont rossz, mert drága párommal épp ma nem tudunk együtt lenni, úgyhogy remélem a "kiskatonák" 24 órán túl is bírják a létet odabenn. :)
Vendég
 


Babcsi!
Grautlálok és nagyon-nagyon sok-sok boldogságo! :) :lol:


Lányok látom, hogy hőméröztök... Nektek mennyire megbízható a dolog pé-vel kapcsolatban?
princzike
 
 


Jupijjééééééééééééé! :lol:
Jaj, de jó erre a hírre jönni!

Babcsi!
GRATULÁLOK! :D
Remélem minden jól ment. Sok tejcsit és jó egészséget kívánok! :D
Isten hozott Gergely baba! :D :D :D

Ja de izgi volt!
Ticsi!
Várunk ám téged is a hírekkel!
Szorijjjhatunk már? :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!!!

Babcsi
Hatalmas Gratula!!!!!Éljen éljen éljen!!! :lol:

Én most a 4. napon vagyok.Hőm 36,6 volt.
Hangom alig van, orrom torkom nyálkás. :?
Tegnap már alig volt menzim, mára visszajött. Hasam egyáltalán nem fájt egész menzi alatt. :D Viszont kis vért mégis találtam a székleten tegnap előtt...ami hát nem túl jó. :shock:
Hívtam Debrecent, mindkét helyen azt tanácsolták, hogy azonnal lombik...és a Kaális asszisztensnő már kérdezte is miért nem mentem azonnal most....de mondtam neki, hogy várni akartunk..meg nem volt jele, hogy gond van. Hát úgy néz ki, hogy így mégsem tudunk várni. :( Szóval azonnal spotán babát kell csinálnunk...különben jön a lombik és hát pénzt is kéne valahonnan szerezni rá...nem eccerű.
Vettem Ginsenges méhpempőt, c vitaminos foghagyma kapszulát, sok gyümit, zöldséget.Most ettem forró csípős smack-et....ígyekszem gyógyulni.

Hát ezek mennek erre...

Pusszantás!!! :D
vizkriszisback
 
 


Gyugyi
Gratula a kilóidhoz!!! :D Mi is voltunk a discoban hétvégén...de mi vagy 3 órát hajnal 12 és 3 között. Jó volt a zene meg a társaság is.
Ott voltak a hugomék (21) is Pestről és azt mondja már nekem:"Büszke vagyok rád...hogy ilyen jól tartod magad!" :lol:
vizkriszisback
 
 


Babcsi!

Sok boldogságot a kis Gergelyhez, mielöbbi felépülést, neki pedig hosszú, boldog életet kívánok!

Csajok!

Brutálisan nézek ki itt-ott! Szinte minden hajlatomban van valami ragya! Minnyá lefényképezem!

Kép

Kép
gröni
 
 


Ez a könyöknél van, itt a legdúrvább! Teljesen be van dagadva! Az injekciós néni nem merte beadni a szurit, hátha attól van! Van tippetek mi lehet ez?


Kép

Kép

Kép
gröni
 
 


Na ezen csak az látszik, hogy piros, a ragya nem! Kicsit fehér a teteje és nedvedzik! Ez a könyökrész oldalsó része, a könyököm már nem is látszik olyan dagadt! :(

Kép

Kép
gröni
 
 


Itt jött ki először, de csak a jobb kezemen. Tegnapra már mindkét honlajamban is megjelent hasonló, délutánra pedig a jobb térdem mögött is! Érzésre olyan, mint egy elkapart szunyogcsipés! Nem fáj csak viszket és csíp ha vakarom! Na, lelövöm magam! :oops:

Zsu!

Csak most jutott el az agyamig, hogy milyen varratszedés lesz! :oops: Gyógyulgass, lelkileg is! Ez a legrosszabb számolgatni, hogy most hol tartanál! :cry: De hipp-hopp babás leszel és talán enyhül a fájdalmad!

Krisz!

Kívánom, hogy mielöbb sikerüljön spontán! Neked is mielöbbi gyógyulást!

Ticsi!

Nagyon várom a helyzetjelentést!

Kép

Kép
gröni
 
 


babcsi!!! gratulálok!!!!! sok egészséget és boldogságot kivánok nektek és sok tejcit!!!! :D

pompom! sztem láccik vmi ugy olvastam.sárgatest vagy mi az,nem tom.

princzike!! igen hőmérőzöm én is. mult honapba is pont a 12. napon esett le ugyanennyire mint most. te?

KépKép
dike
 
 


Gröni!

Antibiotikumot is kaptál ugye? Az okozhat ilyet. Ez amolyan gombásodás féle. Még hámlódhat a tenyered és a talpad bőre is. Majd kiürül a szervezetedből és jobb lesz. Azért mindenfélekép menjél dokihoz és beszéld meg vele, hogy mi okozhatta ezt és mit kapjál rá. Talán a viszketést egy kis kálciummal csökkentheted. Hintőporozd addig is itt-ott.

Nekem nem páfrányosodott eddig a nyálam. Az LH tesztem pozitív viszont.
Most nem tom mi van.


Vicus!
Hol vagy? Mi a helyzet a pipi ügyben? Volt mál kontroll?
Hogy érzed magatokat? :D

Vicky!
Jobban van már a szemed?
Ha van időd írj ! :D

Susy!
Ejnye keményedések. Biztos sok volt a vásárlás. :(

Jó éjt!
kolibri28
 
 


szép estét!

BABCSI!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉS SOK-SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK GERGELY BABÁHOZ ÉS GRATULÁLOK A KIS CSALÁDNAK IS MERT MOSTMÁR IGAZI CSALÁD VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SOK-SOK TEJCSIKÉT ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK!!!!!


képzeljétek úgy néz ki hogy tudok menni dolgozni éjszakai műszakba de nem bánom mert így napközben a gyerekekkel vagyok éjszaka meg úgyis alszanak szóval remélem így könnyebb lesz!!!!!
na de majd kiderül!!!!

szépp estét!!!!!

ticsi merre vagy?????????
tündi23
 
 


Köszi Kolibri! Hú az jó lenne, ha attól lenne, nem szeretném ha emiatt kéne abbahagyni a szurit, márcsak kettő van és akkor minden rendben lenne a picurral, ha mégis elöbb jönne! Kb két hete hagytam abba az antibogyókat, elég sokat szedtem egyszerre és most ugrott be, hogy akkor volt olyan, hogy pár napig picit dagadt volt a nyelvem és hólyagos volt! Aszittem a Neocitrán csipte ki! Holnap megyek dokihoz, remélem ő is azt mondja amit te és beadja a szurit! Szerintem az Lh teszt megbízhatóbb! A vonlazdód is ezt igazolja! :wink:

Tündi!

Ez tök jó! De bírni fogod nappal a gyerekekkel?

Kép

Kép
gröni
 
 


Dike
Ja, hőmérőzöm, de néha szinte nem is tudok kiigazodni rajta. De ahogy olvasgatom nem olyan "szabályos" mint a tiétek lehet. :(
Néha úgy érzem már hogy feladom, hogy bármit is kiolvassak belőle :oops:


Kép
princzike
 
 


Gröni!

Remélem azért a doki megmondja a biztosat. Jó lenne, ha a maradék szurit megkaphatnád, hogy tényleg rendben legyen babóval minden.
Azért ez nem biztos, csak gondolok erre. Remélem nincs harag, ha nem volt igazam.

Lh teszt: kár, hogy nem tudtam ma sem dokihoz menni mert jó lett volna uh-igazolja a pé-t.
Remélem azért holnap már páfrányosodok. Ma nincs itthon párom, és szombaton voltunk utoljára együtt, de holnap megint akciózhatunk.

Tündi!
Én is ezt kérdezem. Bírni fogod? JÓ! Bírni fogod! :D
kolibri28
 
 


Ugyanmár Kolibri! Miért lenne? :wink: Hát, az a biztos ha holnap lesz eksön! Az pont jó is, ha ma volt először pozitív! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Köszi! Én is abban bízom, hogy most elkapjuk. :D


Ticsiékről semmi hír? :shock:
Izgulok már értük is nagyon :D
kolibri28
 
 


Drága Babcsika!

SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK GERGŐ BABÁHOZ!!!JÓ EGÉSZSÉGET,SOK TEJCIT,BOLDOG NAPOKAT NEKTEK!!!!PUSZI


Grönikém!
Nem néz ki jól ez a ragya!Remélem az orvos hamar megadja a megoldást és rendbe jössz!!Ki kell tartanod+Dóra babának is!!Vigyázz magadra!!Már nagyon hiányoznak a leveleid... :cry: :cry: Bár megértem hogy most nem tudsz írni,bár nekem sem volt mostanában időm írni!Sokat gondolok rád!!!

Többieknek puszi!!
littike
 
 


BABCSI!!!!!!!!!! Nagyon nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! :D:D Várjuk a képeket!!!

TICSI!!!! Merre vagy??? Mi van Veletek???

Gröni, én orvoshoz fordulnék ezekkel... nem vicc!!! Nézesd meg valakivel!!! Bőrgyógyász... Tüdőérlelő szurikat kapsz? Amúgy hexacloroformos hintőport vegyél rá!!! (Lehet rosszul írtam)

Tündi, bennem is ez merült fel egyből, hogy bírni fogod???

Na megyek mert még vacsi, és alvás.......... :D Persze már csak nekem, Bende már az igazak álmát alussza, legalább is remélem! :shock:

Jó éjt!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Éjt!

Drágáim! Én egyben maradok!

Ádám nem készül kijönni, dottore aszongya, ha nagyon akarja fel tudja dugni az egyik ujját, de egy másodszor szülőnél ez semmi...

Pénteken megyek megint ctg+vizs...

A gyerek annyira lent van, hogy fektetni kell a ctg-n,. mert nem férünk a szívéhez!

Kértem uhut, meg flowt...

Az uhu szerint 3809gr. :shock: :shock: :shock: :shock:

A flow szuper, a méhlepény 1es! szóval semmi jele, hogy kibújik!

Zsu drága!

Árpit má nem kérném vissza...igaz a csirkém 12 kg csak, de asszem ezt is ölig lesz kinyomni :lol: :lol: :lol:

Ja és hogy örüljek, ma összekentem a gyerek bodyját véletlenül a kakival, mentem kimosni, és sztem vagy a banánrost, vagy az a bizonyos, de vmit van benne.........szóval holnap gyerekkel dottore, aztán labor, aztán...huh megyek kapálni...én a héten szülni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Littike!

Igaz már kicsit régen, de írtam neked! Nem kaptad meg? Akkor írtad, hogy sok a melo, gondoltam ha lesz időd majd írsz! Nem akartalak terhelni! Örülök, hogy alakultok a házzal! Mi még mindig egyhelyben topogunk, de nagyon készülünk! Most egyelőre nem ez a fontos, majd tavasszal, asszem! :roll:

Sleepin!

Köszi szépen, holnap megyek nőgyogyihoz csak mond valami okosat! Ha nem, mindenképp megyek bőrgyógyászhoz!

Igen Ticsi, merre vagy?

Kép

Kép
gröni
 
 


Ticsi!

Végre! Jaj, hát ez nem jó hír! Mit mondott a doki, megindítja ha nem akar kibújni Ádám? Jesszus, mekkora lesz ez a gyerek? :shock: Na meg ez a kakiban lévő valami! :shock: Nagyon remélem semmi komoly!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni

Ez a ragya, nagyon ragyás...sztem is nézesdd meg, nehogy befertőzzön...tudod véren keresztül bármi bemegy...mondjuk a lepény szűri, de jobb a biztos...

Mondjuk erre jó eset az uncsitesó...36. hét, tenyésztés, streptococcus...kapott rá gyógyit, beszedte, akkor meg jött a viszketés, újabb tenyésztés...candida...oka...a kókuszra kapott gyógyitól legyengült az immunrendszer, cangida elszaporodott!!!!!!!!!

Cseberből vederbe!

Csajok bocsi, ha hőmérőhöz nem szólok, de a többiek má tudják, hogy rólam mintázták a stagnáló állapotot, és a kihűlést! :D

Szorítok a péhez mindenkinek!

Tündi

Ez rémesen hangzik! Nappal anyaság, éjjel meló...uh...redbull, duracell, energizer....egy kalappal!

Megint elfelejtettem...

Ja Babcsika!!!!!!!!!!

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓriási gratula!!!!!!!!!

Nem jött még mms, de amint érkezik továbbítom ide..valszeg még meg fogom tudni tenni... :evil: :evil: :evil:


Holnap se nagyon leszek, nagymamáék jönnek hozzák a szőlőt...délelőtt sütök főzök, délután szőlőtpréselünk...majd estére leszek!

Éjt mindenkinek!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi
Szép nagyok lesztek :) Doki bá mit mond? Mikor lesz a végső időpont, ha gyerkőc nem akaródzik kibújni?

Gröni
Hát.... nem szép az a ragya. Doki látta már? Mit mondott?


Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Gröni, Princzike

Dottore nem mondott semmit...még nem vagyunk túl a kiírton, de sztem ha pénteken is ez a helyzet, akkor beszélünk róla!

Hát kaptam má tippeket...málnalevél, tonic, keksz...asszem bevetem a héten mindet, szép sorjában...a kekszet, hagyom péntekre, mert ahhoz apjuk is kell... :lol: :lol: :lol:

Ő meg fél!!!!!!!

De majd megijesztem vmivel!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Tücsi!

A kekszet már én is hallottam gyakorlott pár gyerekes anyuktól :)
Hát-ha nálatok is bejön :) :lol:

Jó éjt mindenkinek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Gröni


Ha a kakiban az van...akkor itt megesküszöm, hogy én fogom a kutyákat megetetni háromhavonta vermoxszal! Ennyire nem lehetnek felelőtlenek!

Lehet az ő gyerekeik is? :shock: :shock: :shock:

Lehet emiatt nem eszik Árpi? Lehet emiatt nem eszik a kiscsaj is?

Kép
ticsimû
 
 


Babcsi!
Hatalmas gratula Gergely babához!!!!!!!!!!!!!! Egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok Nektek!

Kolibri!
dokim is azt mondta, hogy azért három órákat már ne gyalogoljak. Valszeg attól volt annyira sok szombat éjszaka! :?

Gröni!
Nem túl szép látvány, remélem semmi komoly! Én is kaptam tüdöérlelöt a kórházban, de csak kettöt.

Vicuska!
merre vagy??

Ma voltam dokinál, megvizsgált méhnyak, méhszáj oké!!!! :wink: :lol:

Csuklik a kicsi fiam!! :lol: :lol:
susy75
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Babcsi :)
Jaaaj, nagggyon várom a képeket!!!! :D :D :D
A mai napod nem lesz könnyű....... Lélekben Veled vagyunk! :wink: Este meg már hallgathatod kicsi fiad szerenádját! :D

Gröni :)
Hát, ez elég durva.... Lányomnak kicsi korában voltak ilyenek a hajlatai: atopia dermaizé.... Krémezni kellett. Lehet, hogy tényleg a gyogyi váltott ki ilyen allergiás reakciót nálad. Terhesség alatt bármi előfordulhat. Mindenképpen irány a doki! kíváncsi vagyok, mit mond....

Susy :)
Zárt méhszáj? Jesssz!!!!! :D
....és ne gyalogolj olyan sokat! Tessék pihenni!!!

Ticsi :)
Remélem, csak a banánt találtad meg!!! :shock: Írj, hogy mi volt a dokinál!
Nagyon be vagy már sózva, ugye? :wink:

Tüncsi :)
Este már leszel? Kedd van!!!! :lol:

Krisz :)
Irány a lombik!!!! Ne tétovázzatok most már! Mindent bele!!!!

Lövésem nincs, mi volt még....
Napközben majd kukkolok.
Addig TSÓK!
Kép

(Ne. Az egér helyett a mobilomat tapogatom. ....és csodálkozom, hogy nem mozog a kurzor. :shock: :lol: :lol: )

KépKép
zapáné
 
 


OFF
Eladó a "Beville" LEGO-készletünk. S850 + még három doboz, számát nemtom, egybe van öntve. Akit érdekel, priviben megbeszéljük.
ON

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok! :D

Gyugyi!
Látom kora reggel van még és csak az első kv-dat szürcsölgetted! :lol:
Susy!
Vettetek is valami szépet a vásárlás alkalmával a fiatoknak? :D
Mert akkor megérte! :D
Nevekkel, hogy álltok? Sikerült a kompromisszum? Vagy lemaradtam és már írtad valahol? Bocsi. :oops:

Ticsi!
Evett esetleg Árpi a székelykápiból? Mert a káposzta nehezen emészthető. Előfordulhat az is a kaksiban. :?
Ettől függetlenül nem árt egy alapos kivizsgálás. De ne gondolj rögtön a legrosszabra.
Már megint tulstrapálod magadat. Inkább pihennél!
Az elkövetkező hetekben úgy sem fog sok jutni neked belőle! :wink:

Vicuska!
Hol vagy?

Mofly!
Mi újság a lombik project-tel? :D

Zsófi!
Szintén!
Mikor tesztelsz? :D

Mami!
Mi volt a vérvételen? Hat a gyogyi? :D

Ma sem páfrányosodtam.
Később még megnézem, meg pisilek Lh-tesztet is.
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Tüncsi, Babcsi!

Gratulálok!!!!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és sok-sok tejcsikét!!!!!

Kép
Vendég
 


Cija Ditke!

Veled mi újság?
Ebben a hónapban babásodunk! :D :wink:
kolibri28
 
 


Sziasztok,
itt egy elveszet baranyka...

de ahogy latjatok a vonalzomon Merse mar 8 honapos lesz es idomet teljesen elveszi, maszik, felall mindenhol mar egy honapja, es egy igazi roszcsont :)

Groni, nagyon orulok hogy a vonalzod ilyen gyorsan halad :):):) Minden rendben lesz!!!
azok a kiutesek tenyleg nagyon csunyak! :S
Es a hir igaz: GYUGYI ANYOS LETT :D
Ha erdekellnek a kepek akkor megirom a webcimet es megleket nezni :)

Susy, nagyon orulok hogy jobban vagy, a kemenyedessek nem jok tenyleg, de en ha jol emlekszem nem kemenyedtem igy nem nagyon tudom milyen...

Babcsi GRATULALOK!

Jovok mindjart vissza folyt. csak reggeliztetes :)

Puszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Szia Kolibri!

Ebben a hónapban nem babásodom!!!!! :(
Nem akarom offolni a topikot! :( :oops: Ezért nem is írok!

Viszont nagyon remélem hogy itt most ebben a hónapban sok kétcsíkos tesztet fogtok majd felmutatni! :wink: :D
Vendég
 


Babcsi!

Gratulálok Gergely babához! Jó egészséget és sok örömöt a kislegényhez!
csipcsab
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?