Új privát üzeneted érkezett!

Oda van biza!:lol:
Vendég
 


Csajok ezek a blogok....irigykedem!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Bibi: a házépítésről mindig ez jutott eszembe, örülök, hogy nektek nem ez a "menedzsment" volt!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


UI: NÓRI, drukk ezerrel!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Beni anyu:

Kép
Vendég
 


Nórikám,
na, mi újság? Remélem minden oké!!

Nekem hasgörcs, hányinger, de alig-alig akar meggyünni, pedig már kivagyok, mint állat... :(
Vendég
 


Nóri?
jaimee1
 
 


Csak csatlakozom: Nóri, mi hír?
Vendég
 


Közben elszunyókál enyém bébi...

Jaimeemami, mi a baj a sokadik éjszakátokkal?

Gyabi, ez az építkezés! :lol: Tipikus magyar hozzááállás amúgy.

Ja, akartam már mondani, jöttek nekünk is képek postán, sőt, nagypapa címére is rendeltem..hát nagy volt az öröm.
Vendég
 


Jelentem én már meghaladtam a 150 képet!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: És névnek, e-mail-nek is mindig mást adsz meg?
jaimee1
 
 


Gyabi, épp ezt akartam én is kérdezni, nekem nincs már pofám ugyanerre a címre rendelni. :oops: Pedig lennének még képeim... :lol:
Vendég
 


Bíbi: Pofám lenne, csak nehogy kapjak egyszer egy szlát is. :lol:

Nóri: nnnnnaaaa??
jaimee1
 
 


Vagy egy ajándék nyomtatót :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A cím ugyan az, név volt már a Banditáé, Anyukámé, Férjecskémé, az enyém többször is!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi, Jaimee, Bíbi,
miről van szó??? :shock: Milyen képek, posta stb....


Nóóóóriiiii??? remélem épp ünnepeltek!! :wink:
Vendég
 


Ey címről csak egy nyomtatót próbálhatunk ki. Úgy tapasztalom....

Csinyálott itt mindent, tűkön ülök....

Rékám: 09.17-ei Gyabis hsz. 17 óra tájban. Van ott egy linkecske
jaimee1
 
 


Dehogy! Mind a 15 nyomtatót i lehet próbálni! :lol: Másnap újra! :lol: :lol:
Vendég
 


Amúgy be kell valljam...függő lettem...rákattantam az ingyen dolgokra a neten!!!
Múlt héten már olyan helyről rendeltem , ahonnan elvileg csak cégek...így alapítottam egy fiktív céget...( a hülyék le se ellenőrizték).
Tolom az úton a babakocsit, megáll a házunk előtt a GLS...Sensor kft-t keresi...ugye én vagyok a cégvezető???? Hát persze mondom...babakocsival a kezemben. Elővett gy hatalmas kartondobozt...ipari gumikerék mindadarabok ( amiket garázsajtó-kertkapu stb. alá lehet rakni, hogy ne hajoljon el...na rendeltm a férjemnek 10-et!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
De rendeltem már 100 db rózsafűzért...pólókat-rendszeresen jön a Milupa minta...O.B. tampon...stb...

Szerintetek????? Egyszer csak lecsuknak....

Kép
Kép
gyablonka
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon ráérsz, Gyabi anyu!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Bíbinek van igaza...egy címről 15...aztán névváltotatás-kamu e-mail...és újra 15!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hogy miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?!?

Kép
Vendég
 


Sikosítón is gondolkodtam, de mi van ha ráírják jó nagy 120-as betüvel...hogy síkosító.com

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Azt bizti nem írják rá, max. hogy SIKOSITO.COM. Majd azt mondod, az egy japán cég neve. :lol: :lol:

Gyabi, te nem vagy egy elveszett lyány! :lol: :lol:
jaimee1
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúrísten mekkora már Csiribébi???????????? Nagyon hosszú!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi: :lol: :lol: :lol: Sztem ha ilyen korán találkozik szőrrel, kevés valószínű, hogy allergiás lesz. :wink: AMúgy télleg ott van a macska vagy trükközöl?
jaimee1
 
 


A Jóisten se mosná le rólam a faluban....a múltkor a DisneyLand volt akárhány éves, kiadtak egy 72 oldalas színes füzetet...természetesen rendeltem ( francia oldalról-egy szót sem értettem)...azt még fe is tépték VÉLETLENÜL, hogy mi van benne...ez falun már csak így megy!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi anyu: Teccik a blogod. Vagy ezt írtam már? :? :shock: :oops: :lol:

Azért jó nagy még rá az a gatyesz...Hanyas? 92-es? :lol: :roll:
jaimee1
 
 


Gyabi: Melyik is a te falud?
jaimee1
 
 


Ui: Bandita mai mérlegelése: 7300 gr és 61 cm! :shock: :shock:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hosszú, mi? Már lelóg a pelenkázóról! :lol:

Nem trükk, most fotóztam, mielőtt mindkettő elaludt. ( Apám, ma éjjel 2-ig leszünk fent, még mindig alszik :roll: )
Vendég
 


Jaimee mami: iwiw!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja, Gyabi, akartam írni, szupik a friss fotók, megen anyja fia. :wink:

Nóri drágám lehetnél már on line. :( :( :(
jaimee1
 
 


Jaimee: 6-9 hónaposoknak való a gatyesz. Az egyetlen, ami nem kicsi már.

Örülök, hogy tetszik a blog, még nem mondtad, de vártam. :oops: :lol:

Gyabi: Na, hallod, Bandita sem kispályázik!
Vendég
 


Bíbi: imádom azt az őszinte lelkecskédet. :lol: :lol:

Mi most nőttük ki a 6-9 hós gúnyákat. Jelenlegi méretünk a 74-es 80-as kategória. Pedig enyém bébi sem kicsi. :D Az átlag egy éves gyerkőc 75 centi, Popim pedig asszem 72,5 volt 3 hete.

No mennem kell, Apának kell a gép. :(

Cuuppppp!
jaimee1
 
 


Jóóóóóóóóóóóóccccccccccakát!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 



Sziasztok!!!

Mirci:SZÍVBŐL GRATULÁLOK A BÁLINTKA SZÜLETÉSÉHEZ!!! SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!!!



Most csak egy kép, a folytatás :wink: :
Kép

Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Megkaptam az uh időpontot, úgyh. okt. 13-án megyek tüsző-nézésre. :D

Olik,
nagyon jó ez a kép összeállítás.

Csajok, én is kipróbálom a fényképrendelést, csak még nem volt érkezésem áttanulmányozni a menetét.
Vendég
 


Arikon: hajrá, hajrá! :lol:
Vendég
 


De nagy csendeség van!!!!

Arikon: csak ügyesen!!!!

Olik: nagyon szépek a gyerkőcök.

Nóri??????????

Na csajok, ültetés téma...Banditával nem lehet bírni...ő ülni akar és kész! Mindenki ölében felül, hanyat fekvés mostantól nincs...ezért csak kipróbáltam a szopipárnát.
Hát remélem a képek magukért beszélnek...világbéke van azóta...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyablonka 2009.02.26 21:00-kor.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sonny,
Igen, nagyon kis huncut a drágám, az tény! Te pedig miért ne lennél jó anya, biztosan felkészültél már az anyaszerepre!

Gyabi,
Nem vagy semmi ezzel az ingyen dolgokkal, remélem nem csuknak le... És mekkora már Bandita, nem semmi, csak ámulok! Niki most van 7200 g körül, és igy is mindenki egy hónappal idősebbnek nézi!

Bibi,
Ez a kép nagyon jó, igazi macskagondolkodás!

Olik,
Nagyon jó ez az összehasonlitás!

Csajok, Niki baba jobban van, már napi egyszer kell csak porszivózni az orrát, de én már jobban voltam, de már megint rosszul vagyok, ma reggelre annyira elkezdett fájni a torkom, meg a tüdőm majd kiszakad, nagyon köhögök, nemtudom mit csináljak?! Pár napja a tejci is kevesebb, sűrűbben kell szoptatnom, gondolom ez is a betegségnek tudható be nem szedhetek gyógyszert, vagy esetleg ti tudtok valamit, ami segithet? A szopogatós tabletták nem segitenek, a köhögést meg pláne nem enyhitik!
sirkici
 
 


NÓRI?????????????????????
sirkici
 
 


Köszi a kérdéseket, minden oké volt, ....csak munkahelyi gondok vannak, ezért nem tudok jönni, bocsi. :? :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a jókívánságokat, és a sok sok drukkot, nagyon jó esett!

Pénteken jöttünk haza. Így az elején nagyon fárasztó minden. Ne haragudjatok de most nem reagálok, azt sem tudom hol áll a fejem. Amúgy Báint nagyon jó baba 3 óránként eszik, nem nyűgösködik sokat,d e azért még meg kell szoknunk egymást. Sajnos a tejem csak módjával jött meg. El is vagyok kicsit keseredve. Most még muszáj tápot adnom pótlásnak, különben éhen halna ez a kis lurkó. De fejek, és mindíg mellre teszem tápizás elött. Mindent megteszek a tejcsi érdekében. Jaimee nem neked volt hasonló probémád? El tudnád nekem küldeni mailen a mobil számod? Lenne egy-két kérdésem még.
Születéstörténet sem marad majd el ígérem.

Íme pár kép szemünk fényéről:
Kép Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci!
Húúú, engem nagyon a párodra emlékeztet Bálint! :)

babszika
 
 


Sziasztok!

Még élünk :oops:

Mirci sok boldogságot nektek!

Meg mindenkinek!

Időm egy szál se de ha egyszer sikerül utolérni magam jönni fogok én is.

Egy kép hogy el ne felejtsetek bennünket :lol:

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Mirci: Írtam privit. De ide is egy mondatot:

Nekem 5 napos volt Réka, amikor egyáltalán belövellt a tejem. Addig előtejen tengődtünk. :wink: :wink: :wink: :wink: No para!
jaimee1
 
 


Mircikém,
Üdv újra itt! Bálint baba nagyon cuki!! :) A tejecske biztos meg fog jönni, csak ne idegeskedj!
Vendég
 


Mirci: igazán gyönyörű a kisfiad!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sirki: én is csak mentatéát mertem inni, de az viszont helyrerakott!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Mirci: Nagyon helyes a kiskrapek!!! :lol: Tej miatt meg ne aggódj, nincs az a tej, amit nem lehet elő- meg visszahozni!!! ( Azért meglehet, hogy meg kell küzdeni érte!)

Gyabi: Éljen a világbéke! Ennyire nyugodt szívvel megtámaszthatod már, szerintem. Legalábbis én megtettem.

Sirkici: jobbulást! Gondoltam, a macskaagyat Te biztos megérted! :lol:

Jaimee: zsiráf farka, meg apáé! Akkorát nevettem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hali!

Hűűű...Réka egyre inkább lefoglal. Nem nagy pörgés van itt mostanában. :(

Nóri: Drukk!!!

Gyabi: Sztem egy picit lehet ültetni...csak ne sokáig. Elvégre az autósülésben sem fekszik a baba. Vettetek már autósülést?

Heni: Képet kérünk ám! Nagyon ügyes már Alexi! :P :P
Mi jól vagyunk, köszi az érdekklődést. A héten leszünk 10 hónaposak. Rengeteget mászik, kúszik Réka. Kedvenc elfoglaltsága a hintázás. Imádja a zenét, bármire vadul táncol. Rogyasztja a térdét, rázza kezét, buksiját. Haláli! :lol: Még mindig szopik, éjszaka kétszer is. Jó étvágya van, nem válogatós. Mivel fogacskája nincs :shock: ezért még pépeset többnyire. Tejterméket most kezdem bevezetni, illetve csak a joghurtot és a túrót. Még gluténmentes kaján vagyunk.

Nagyon jókedélyű baba, érdeklődő, barátságos, nagyon szereti a gyerekeket. Összefoglalva, csupa öröm vele az élet. :D :D
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?