Új privát üzeneted érkezett!

Nem is mondtam csajok, nem tudunk menni a dédimhez most hétvégén látogatni, mert férjem éjszakás! :?
De a jövőhétvége már tuti! :)
zsu83
 
 


:( ..majd jövöhéten mentek dédidhez..s adsz neki sok sok puszit!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Csajok, hogy ilyen kedvesek vagytok velem! Nagyon jól esik.

Nehezen és lassan hoztam meg ezt a döntést, de úgy gondolom, hogy jól döntöttem. Az volt a gond a férjemmel, hogy kiderült, úgy vett el, hogy nem volt belém szerelmes, csak elhitette velem. Ez mindenre rányomta a bélyegét, beleértve a szexet is. Én nagyon szerettem, még valamennyire most is, de már nem megy. Én mindent megtettem érte, többet adtam, mint kaptam. Csak kínoztam magam azzal is, hogy nem jön össze a baba, de rájöttem, hogy nem velem van a hiba, hanem hát a gólyától nem lesz babóca. Folyamatosan próbáltam helyrehozni a dolgokat, küzdöttem, de most telt be a pohár, s már nem bírom tovább. A férjem nagyon sokat ült a gép előtt, csetelt, csacsogott lányokkal is, velem pedig alig beszélgetett, én hiába próbáltam vele beszélni. Oké, hogy én sokat beszélek, de ő másokhoz képest is keveset. Mindent másoktól tudtam meg, ami vele vagy a munkájával kapcsolatos. Nem volt harmadik személy, legalább is részemről nem, de arról sem tudok, hogy megcsalt volna.

Köszönöm, hogy így bíztattok. s remélem, azért majd valamikor találok egy olyan pasast, aki szeretni fog és én is viszont szeretek, aztán majd talán valamikor nekem is lesz babócám. Egyelőre viszont ezen szeretnék minél hamarabb túl lenni, aztán majd jöhet az új életem.

Puszilok Mindenkit! Néha-néha azért majd benézek, kivel mi újság, de nem olyan sűrűn, mint anno.

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

kiriki nagyon sajnűlom,hogy ilyen volt a férjed és így átvert!!!!! :(
de biztos hogy hamar megtalálod azt a személyt aki szeretni fog nagyon téged!!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Ez nagyon sajnálatos dolog! :cry: Hogy verhetett így át! :cry: Annyira sajnálom, de fogsz még te jobb férjet találni meglátod! :)
Vigyázz magadra nagyon, puszi! :)
zsu83
 
 


Kiriki: A te "férjed" nem is tudja mit veszit. DE az élet megoldotta ezt és meglátod minden úgy jó ahogy van. mert most majd találkozol egy olyan férfival aki társ, barát, szertő lesz. És majd áldani fogod az égieket, hoyg most igy döntöttél.
Hidd el ahol egy ajtó bezárul ott egy ablak kinyillik:)

Kép
csucsu05
 
 


Helló csajok csak gyors bekukk!

Hanna vasárnap 2x hányt :arrow: ügyelet :arrow: :arrow: lázas volt+náthás de már jobban van :D Most a férjem 3 napja fekszik :arrow: mandula gyulladás,lázas volt,most ápolom! :? Ugrálok fel-alá!Hétvégén én sem voltam vmi jól,keményedett a hasam,meg alig tudtam járni,annyira lent volt a feje Szonjának! :? :shock: :shock: Hát nem is tudom mi lesz,ha lerobban megint így a család!Még jó,hogy most törtrént,nem pedig szülés környékén!Kórházi cuccom már teljesen kész van :D Meg minden teljesen készen áll,már csak pelust kell venni a kis nunusosnak :D :D :D

Csucsu: Egy ismerősömnek is prolaktin problémája volt :arrow: kezelték,majd 1-2 hónapon belül babás lett!Drukkolok!+++++

Nita: Ne aggódj!Minden ok lesz,ha már kapsz gyógyszert :D Szorítok,hogy már idén tudj tesztelni egy pozitívat :D

Kiriki: Sajnálom,hogy nem a megfelelő emberhez mentél hozzá!Jól döntöttél!Elárulom,hogy én is voltam már 1x férjnél,mindösszesen 6 hónapig tartott a házasság,mert már is mertem az én életem szerelmét(mostani férjem) és rájöttem,hogy hibát követtem el!Azóta sem bántam meg és nem is fogom,mert boldog vagyok és Neki köszönhetem a 2 gyönyörű lányomat! :D

Zsu: Ti jól vagytok?

Datolya: Remélem lassan lelkileg is sikerül helyrejönnöd! :D Jó,hogy jelentkeztél :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kiriki: sanálom hogy így átvert a férjed de hidd el 30 felett is van élet (nem tudom mennyi vagy pontossan) én 34 voltam mikor a páromat megismertem a neten és azóta is töretlen a szerelmünk :):):):)te is meg fogod találni azt az embert aki hozzád való és feltételk nélkül szerethetitek egymást és akkor hamarosan a gólya is be fog köszönni hozzátok :) erős csajszi vagy bízz magadban :) és igaza van csucsunak ahol bezául egy ajtó nyilik az ablak (tapazstalatból mondom) rossz után csak jó jöhet
kitartás

melcsi jobbulást a családnak

zsu: dédi jövőhéten is nagyon fog nektek örülni :)

nika70
Salgótarján
 
 


melcsi azért vigázz magadra..probálj piheni is közbe... :wink:
jobbulást a családnak..nálunk eddig csak én vagyok beteg..probálok vigyázni hogy Máté ne kapja el.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma megint kapott egy-két apróságot Bence baba! Vettünk egy rugdalózót, egy meleg sapit, egy zenélő körforgót az ágya fölé, és egy Aventes teás cumisüveget! :)

Melcsi: Jobbulást kívánok Hannának és a férjednek! Te is vigyázz nagyon magadra!
Köszönöm, mi jól vagyunk! Apa sokat dolgozik megint, ma meg holnap éjszakás, aztán hétfőtől megy négy nappalt is! :?
Bence pedig egyre aktívabb, főleg este és éjszaka! :)
zsu83
 
 


Nita: Mi a bajod? Jobbulást kívánok neked is! :D
zsu83
 
 


nekem ilyen megfázás féle..tegnap lázas voltam szinte egész nap..ma már jobb mert iszom a neocitrant és nagyon jó hatással van rám.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A Neocitran az nagyon jó! Nekem is szokott használni, ha még a legelején elkezdem inni!
zsu83
 
 


nekem mikor utoljára beteg voltam/tavaly/6 nap alatt hatot.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most olvastam a neten, hogy meghalt Albert Györgyi!
Nem különösebben kedveltem! De most nagyon ledöbbentett! :cry:
zsu83
 
 


ez komoly?????????????jézusom...hol olvastad?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A Startlapon a híreknél! :cry:
zsu83
 
 


közbe megtaláltam a blikk.hu-n is
elég fiatal volt szegény..szívinfarktust kapott a taxiba... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szegény elég furi nő volt, de sajnálom! :cry:
zsu83
 
 


hát tény hogy nem volt komplet ..nem tudta néha hol is van az a bizonyos határ..de ezt nem kívántam neki..sajnálom.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnálom én is szegény nőt. aki mégcsak nem is volt buta. Remélem sokan észbe kapnak akik ismerték személyesen őt. Hisz az emberek senkivel sem foglalkoznak csak magukkal. Hol voltak a rokonok? testvérek (ha voltak) Szülők netán vagy ha nem akkor barátok, kollégák???????
Mert igenis ő beteg volt dilis. hanem depresszios. Komolyan kéne venni az ilyen embereket.
Nagyon sajnálom mert fiatal volt 44éves!

Kép
csucsu05
 
 


hát életébe nemsokan törödtek vele..de majd most jön mindenki hogy így meg ugy meg ilyen aranyos és hasonlokkal jönnek majd.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Nita, ez sajnos így lesz!
Nagyon magára maradt szegény, nem tudom, hogy mi lehetett az oka, hogy a szüleiről is olyan megvetve beszélt! Valahol ők is hibázhattak szerintem! :roll:
zsu83
 
 


szerintem is hibázhatak a szülők is:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bulvárlapok is majd mindenféle hülyeséget össze fognak róla írni! :?
zsu83
 
 


Szerintem mindenki hibázott aki kapcsolatban volt vele. Volt a vacsora csata és meghivták őt. Szét itta ott magát de a magyarnak ez kella cirkusz. Pedig ő igenis magányos volt azért lett beteg illetve depressziós.
Nem akarom elhinni, hogy egy embert igy magára hagynak???
Nagyon elfajult ez a világ. Mindenki rohan nem figyel a másikra csak magával val elfoglalva.
Pedig ennek a nőnek volt családja , szülei, kollégái, barátai(már ha ezek barátok), szomszédai , unokatesói is feltételezem . Nem értem hol voltak ők???
Többször volt öngyilkos. Az öngyilkos ember azt akarja a környezetével tudatni, hogy itt vagyok figyeljetek rám. Tehát aki körül vette az mind hibáztathatja magát.

Kép
csucsu05
 
 


Láttam a vacsoracsatából egy-két részt, tényleg nagyon leitta magát! És komolyan egy csomóan csak azért nézték, hogy jót röhögjenek rajta! :? Mindenhol azt hallottam, hogy nézz bele a vacsoracsatába, hogy mit művel az a nő! :? Utána meg jól kibeszélték őt! :evil:
Nemhogy inkább megpróbáltak volna rajta segíteni! Mondjuk nem most kellett volna, hanem már sokkal előbb! :?
zsu83
 
 


ezzel az öngyilkossággal kapcsolatba igazatok van..sajna én ezt tapasztaltam egy családtagommal kapcsolatba..mondtam is nektek..azota hála égnek minden rendbe van.. :lol:
nem játék a depresszio és tényleg nem szabad az embert magára hagyni....ugyis olyan rövid az élet...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök Nita, hogy megoldódtak a gondok! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Jól elromlott mára az idő! :?
Apa hazajött reggel az éjszakából, betegen! :( Összeszedett valami vírust szerintem, fáj a gyomra, hányingere van! :?
Most főztem neki kamillateát, hátha megnyugtatja kicsit a gyomrát! :roll:
zsu83
 
 


Zsu: Párodnak javulást. Én is szenvedek már mert 5napig hasmenésem volt mára az elmúlt. DE a hasfájás megmaradt. Irtóra fáj pedig vettem már be gyógyszert is.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Köszönöm! Neked is jobbulást!
Biztos valami vírus van a levegőbe megint, mert nagyon sokan panaszkodnak a gyomrukra! :?
Voltál orvosnál is? Milyen gyógyszert szedsz?
A férjemnek délután jobb lett, most megint rosszabb! Lehet hogy ügyelet lesz a vége! :?
zsu83
 
 


jaj de rossz olvasni hogy szinte mindenki beteg......jobbulást mindenkinek!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Te már jobban vagy?
zsu83
 
 


kicsit jobban de most rámjött iylen száraz köhögés..nem vészes de idegesítő..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az se valami kellemes! Főleg éjszaka nem! :?
zsu83
 
 


éjszaka hála égnek nem jön rám de nappal..bele ad apait-anyait.. :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Esetleg próbáld meg a lándzsás útifű szirupot, az nagyon jó köhögésre! :roll:
zsu83
 
 


mindenképp kiprobálom csak legyen hétfő..mert akkor nyitva van a gyógyszertár........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ha jól emlékszem, akkor láttam az Auchanba is, de nem akarok hülyeséget mondani! :roll:
zsu83
 
 


hát auchanba nem hiszem hogy most megyünk de gondolom gyógyszertárba is lehet kapni nem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Addig igyál sok mézes teát az is jó a köhögésre.

Kép
csucsu05
 
 


Igen, gyógyszertárba tuti hogy van!
zsu83
 
 


csucsu iszokk amennyit tudok..sajna nem vagyok oda a mézért..... :?
zsu köszike...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én kifejezetten utálom a mézet. De ha beteg vagyok akkor valahogy igyekszem legyűrni. Sosem lesz a kedvencem.

Kép
csucsu05
 
 


most ittam egy pohár mézes tát.túléltem..... :x :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én se szeretem különösebben a mézet! :?

Encike: Ugye holnap mész uh-ra? :lol:
Majd gyere ám a beszámolóval! :wink:
zsu83
 
 


hu tényleg encike nemsokára megy uh-ra.... :wink:
zsu te mikor mész megint? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem a 30. héten lesz a következő uh!
24. hét cukorterhelés, november elején meg megyek vissza a nőgyógyászhoz!
zsu83
 
 


hát akkor még messze van a köv.kötelező uh... :roll:
nekem nem tudom mért minden honapba csináltak uh-ot..pedig normális problémamentes terhességem volt a Mátéval... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?