Új privát üzeneted érkezett!

Gyugyi!!!

Sangria van itthon!!!!!!!!!! Iszunk????? De akkor mi lesz este :shock: :shock: :shock: 8) 8) 8) ???????
Vendég
 


Látom a szombat a mi napunk, ilyenkor meg mások nem érnek rá :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép Napot Mindenkinek :D


Gröni :D
naná, hogy izgulok! Lehet, hogy már ma sem alszom :roll: :shock: deeee :D :D :D

annyira jó, hogy már itt tartotok!!! 32. hét!! nem sok van hátra! Szerintem sem kell izgulni a lepény miatt, nekem is már II-III. egy ideje...


Nati :D
majd küldöm az sms-t a csajoknak!!


Gyugyikám :D
hihihihihi...ezt mán mástól is hallottam! :D :D :D


Ticsi :D
hogy vagy?? hírek?

Kép

KépKép
babcsi
 
 

 
 

Na, én tőtöttem......
Egészségetekre! :lol: :lol:
Kép

Nati :)
...hogy mi lesz este? :lol: Hol van az még!!!!!! :lol:
Igyá', míg a szemed így á' (ll)!
Kép
Öblögessünk, el ne essünk! :lol: :lol:

Neki kéne állnom az ebédnek....
Bár a csaj még horpaszt, a pasik meg lementek focizni.

Mit főzök ma? Nálunk sajttal töltött pulykacici lesz hasábburival. (Nekem zöccségkörettel! :wink: Vigyázok a vonalaimra!)

....van egy raklapnyi kijavítandó dolgozatom. Wazz. :evil:

Babcsi :)
Azon jár az agyam, mi lehet még fontos a kórházban csaszi után....
Mosdókesztyű! Vagy ilyen tisztasági nedves kendő izé, vagy mi a francnak híjják. Olyan positörlő felnőtteknek! (Annó még nem volt ilyen). Jól jön, ha gyorsan meg akarsz moskodni egy kicsit alul... Zuhanyozni nem lesz könnyű kimenni az első napokban, vizit előtt meg kellemesebb, ha nem vagy könyékig trutyis. :roll:
Ja!!! WC-re valami papír, hogy rá tudj ülni. Csaszi után nem tudod megtartani magad remegő térdekkel... Ráülni meg nem ajánlatos. Lehet kapni készen is. Én újságpapírból szabtam ki magamnak vagy 10 darabot. Körbeollóztam, középen egy nagy luk. Ráraktam ott a wc ülőkére és rá tudtam ülni. ....mert csaszi után a "legfontosabb" dolog a nagydolog! Ez komoly!
....és igyál rengeteget!!!! Legalább 4 litert a műtét után! De úgyis tukmálják majd beléd folyamatosan! :D

Ennyi jutott eszembe hirtelen....

KépKép
zapáné
 
 


Napot!

Egyben!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ádámnak mindegy, hogy hideg vagy meleg front jön!!!!!!!!!!

Főzök, mosok , dógozok...alvásidőben gyövök, és mesélek...

Az októberiek közül má csak én vagyok egyben a dokinál!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Gábor!!! gratulálok, és nagyon gyönyörű a kisbabátok!!!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Nati!
De jó ma szabadnapos vagy! :D
Pihenjél sokat a gyerköcöknek!
Isten éltesse a Szülinapost! :D

Babcsi!
Lelkileg is fel vagy már készülve a hétfőre? :D
Érzel már azért valamit? :D

Ticsi!
Hogy vagy ma? Csak nem? :D

Gyugyi!
Hú. Én 10 felülés után kivagyok! :(

Írni akartam már tegnap, hogy csütörtökön behívott a főnököm az irodába!
Na nem a jól megérdemelt fizetésemelés v. az aktuális prémiumom miatt! :D :twisted:
Hanem megkérdezte: Mik a jövő beli terveink, most hogy sikerült a lakás? Mármint szeretnénk-e közös gyereket? Hú! Hát mondom majd az a költözés után dől el. Meglátjuk. Mert szóljak időben, hogy fel tudjanak venni valakit a pótlásomra amíg nem vagyok.
Ez félig jó, félig aggasztó számomra. Mert ugye nem lehet tudni, ha majd úgy alakul a gyes után biztos lesz-e a helyem.
A szerződésem határozatlan idejü és nagyon rendesek. De mi van ha az új munkaerőt jobban fogják értékelni mint engm? :evil: :(
Na mindegy akkor majd kinyalhatják a s...-et! :twisted: :oops:
kolibri28
 
 


Ticsi!

Az én kölkeimre sem hatottak a frontok!!!!!!!
Vendég
 


Ja!
...és le ne húzd a produktutmot! Meg kell utatni a nővérkének! Legalábbis nálunk ez volt. Csak így írja rá a kórlapra. A doki első kérdése ez lesz. "Széklet volt?" A második: "Hő?" 37 fölött húzzák a szájukat. (Én leráztam.... :oops: ) Dugi algopyrin meg tisasen meg volt nálam..... :roll: Ha 37.5 fölött mérsz, akkor szólj, nehogy a sebeddel legyen a gond. Arra vigyázni kell. No meg a kanült (hogy írják?) is figyeld! Ha pirosodik körben, akkor azonnal szólni kell!!!!! Nekem is kikapták! Meg arra figyelj, hogy a kedves nővér ne a könyökhajlatodba tegye, mert nehezen fogod úgy megfogni a babát! Csukló is sz@r. Oda tegye, ahol nem hajlik a kezed. Nehezebb, de az a dóga, hogy sikerüljön! A második csaszinál már szóltam, és lám.... megoldotta.

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Megiszom a kávét amit küldtél, aztán töltök, de én már megfőztem!
Paradicsomlevest rendeltek, meg milánóit. Este a vendégek meg pacalt, de azt nem én főzöm! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati :)
Pacal? :shock: Uáááá! Zapa szereti..... Én meg se nézem! :lol:

Ticsi :)
Emeld fel a gyereket! Én felcipeltem a másodikra a kiscsajt, el is kezdett szivárogni a vizem! Másnak délelőtt szültem. :wink:

Kolibri :)
Mit dógozol? Ha nem titok.....
Nálunk a gyesről visszajövők még soha nem oda kerültek vissza, ahonnan elmentek. Ez van.

Felrakom a zöccséget....

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Másnak szültél :shock: :shock: :shock: Mégis kinek?????
Kép
Vendég
 


Jóvanna! :lol: :lol: :lol:
Másnapppppp. :lol:
Félrenyomtam. Mármint a bötüket! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Ez még megy????

Kép
Vendég
 


Megy! Én marha kipróbáltam!!! :lol: :lol:
De a brokkolit szétfőztem. Szerintem a krumpli meg most ég oda......

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyikám :D
köszönöm te drága lélek a tanácsokat!
Vettem ilyen nedves wc papírt, az is jó? wc -re rakható papír izét is kapatam a drogériába, 10-es kicsomagolásban adják, akkor az elég?

Te mikor tudtál felkelni? és zuhanyozni mikor lehet? persze, ha tudsz? vagy ezek szerint nem nagyon tudsz?

A kanült nekem a szülésznőm fogja berakni szerintem mert ő készít fel majd a csaszira...azt mikor szedik majd ki legkésőbb? és a katétert?

az érzéstelenítő mennyi idő alatt ment ki neked?

van egy-két kérdésem...hihihihi :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Ticsikém :D
nálam sincsenek jelek..egy-két keményedés... bár én már remélem hétfőig nem is lesznek...ha már így lalakult...mondjuk 3 napja fáj esténként a fejem az esőtől...de egyenlőre ennyi...


Kolibri :D
..a munkahely az sajna ilyen...nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy veled mi lesz, nekik munkaerő kell aki ellátja a dógát...helyed biztos lesz, csak kérdés, hogy milyen...bár bizti van kivétel is, nem mondom, hogy nem...hátha a te munkahelyed az...

...nagyjából felkészülte, bár nem tudom lehet-e? :roll: Bizti nagyon izgi lesz!


Gyugyikám :D
én is most olvasom, hogy másnak szültél!!hihihi...a zapa tud róla!? :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
Ha nem elég a 10, majd apa hoz Neked pótlást! Csak fotózd le a zacskóját, mert ugye ezek a férfiak... Bizti nem találja meg! :lol:

Felkelni mikor tudtam? Mikor mondták!!!! Nagyon hamar felültetnek. Nővérke segít. Először csak üldögélni kell egy kicsit. Ha nem ájulsz el, az már jó! :lol: :lol: Aztán óvatosan lekászálódsz arról a kurvamagas ágyról..... és kitotyogsz pisilni. Egyedül meg ne próbáld!!!! Segítenek.

Zuhanyozni akkor voltam, amikor már egyedül is ment. Biztos nem másnap..... Asszem. Sebet meg ne érje a víz. Jópofák. Szerintem a negyedik napon már hajat is mostam!!! Az már a teljes gyógyulás jele! :lol: :lol:

A katéter nekem 24 órát volt bent. Kb ennyi idő kell az érzéstelenítőnek is. Andit 6-kor vették ki belőlem és az éjszaka folyamán kezdtem el érezni a lábujjaimat. Addig semmi. Érdekes volt. Mindig mozgatni akartam, de nem ment. Szépen fokozatosan tér vissza bele az élet. A hasadra féltéglákat fognak tenni, ne lepődj meg! Nekem kimondottam jól esett. A sebet nem bántja, mert az ugyi, lent van.

A kanul az elég sokáig bent van. Ha bármi utókomplikáció adódik, akkor kéznél legyen. A koktélt is abba nyomják!!! Kérjél!!! Isteni....

KépKép
zapáné
 
 


Most lebuktam, van egy-két eltitkolt zabigyerekem. :lol: :lol:

Soha nem értettem, hogy valaki hogy tudja 9 hónapig eltitkolni, hogy terhes.... :shock: :shock: Számomra ez felfoghatatlan.

KépKép
zapáné
 
 


Gyuygikám :D
te a műtét alatt dumáltál a dokival? vagy csak fekszik ott az embör jánya mint egy darab husi? a babát meg csak megmutizzák de nem adják oda, igaz? utána meg ha letolnak az örzőbe mit csinálsz? mármint alszol vagy nézelődsz? :roll: hmmmm...mit is akartam még kérdezni? :shock: :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gyugyikám :D
bizti úgy, hogy a hátán hordja a babát és esőkabátba jár addig ! :roll: vagy lehet, hogy mégsem? :roll:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
Fontos. Szerintem.
Nagyon sok minden fejben dől el. Akarnod kell minél hamarabb talpra állni. Semmi nem számít. Én csak arra koncentráltam, hogy ne hagyjam el magam. Láttam sok frissen műtött beteget a posztopon. jajgattak, szenvedtek, nyögtek, nyavalyogtak.... Hát nem. Ez egy pillanatnyi állapot, ami ugyan nagyon szar és fáj.... de óráról-órára jobb lesz. Túl kell élni. Ott lesz az a csöpp legény, akinek szüksége van Rád. Nem érdekes a fájdalom, az émelygés, a szédülés....stb. Elmúlik. Úgy voltam vele, hogy összeszorítom a fogam, nem érdekel, menni kell előre. Az össze idegszálammal arra törekedtem, hogy összekaparjam magam. Csábító volt, hogy csak heverjek és szépen épülgessek..... De nem. A gyors felépülésért tenni kell.
A szülészeten a nővérke majd elájult, hogy a saját lábamon mentem fel!!! Aszonta a császárosokat tolókocsiban szokták felhozni. Nekem a táskám volt a székben. Nem volt könnyű, de sikerült. Neked is sikerülni fog!!!

Úgy izgulok már!!!!!! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyikám :D
én is pont így érzem, hogy a nyavalyát fogok én ott nyavalyogni....a babám meg addig mit csinál, malmozik??? szóval igyekszem majd hamar összekapni magam oszt ripsz-ropsz talpraállni!! Akkor is és kész! Na! :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
14 évvel ezelőtt ( :shock: ) még az örzőben voltam. Úgy tudom, ma már akiket nem altatnak, azok mehetnek a szülészetre és megkapják a babát.

Nem a dokival dumáltam, hanem az altatóorvossal. Ő áll a fejednél. A doki a is dumált azokkal, akik a zöld lepedő mögött voltak a hasamnál. Megbeszélték, milyen autót vesznek. Ja, és azt is monta valakinek, hogy ha még egysze megböki az ujját a szikével, akkor jön neki egy csokival! :lol: :lol:

A műtét után meg attól függ, hogy mit csinálsz, hogy mikor műtenek. Andit este vették ki, aludtam. Gábort délelőtt, nézelődtem. Ha meg ott lesz a baba, akkor szerintem nézelődni fogsz! Vagyis gyönyörködni!!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Jó étvágyat!

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyikám :D

Nekem dokibá azt mondta, hogy a gyerekágyon leszek a császárosokkal egy napig és másnap mehetek a szobába át...akkor gondolom odaadják, ugye? jajj de jó lenne!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vasalok :? :? :?

Babcsi! Köszi :lol: :lol:
Vendég
 


Nati :)
Azt nekem is kéne...... Úúúúúútálom!

Babcsi :)
A gyerekágy az mi pontosan? Én postop-on voltam. Egy emelettel lejjebb, mint a szülészet. Mondjuk Gábor nem is a szülészeten született....

KépKép
zapáné
 
 


Élvezet olvasni titeket!!!!!!

Elbactam a kaját!!!!!!!!!

Kujv@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ sós lett!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :)
Szerelmes vagy? :lol:

Én meg most vettem észre, hogy felemás zokni van rajtam! egyik fekete, a másik sötétkék. :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyikám :D
hát, a kérdés jó :roll: gondolom ahol egyébként leszek csak egy másik szobában :shock: asszem... :roll: :D


Ticsimű :D
cak nem szerelmes vagy? :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gyugyikám :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


...47
Minnyá laptetű! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


48

KépKép
zapáné
 
 


49

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!!!

Én má kivasaltam!!!! 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Én majd holnap......
Most éppen sütök. Valami almás trutty. Remélem, ehető lesz. :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Na cijasztok!

Végre itt vannak a megfigyelők! Má nagyon hiányoztatok ám!!!!!!!!!

Gyugyi

Miccsücc? Kérünk képet!

Ez a kocka has, még mindig nagyon irigy... :evil: :evil: :evil: :evil:

Cuper csaj vagy!

Úgy teleírtátok az ódalt, hogy vissza kő óvasnom!

Tegnap felhívtam a rendelőt, hogy megvan-é a tenyésztés, mert hátha cülök...aszongya az asszisztens, egyedül leszek nstn hétfőn, mert az elmúlt 3 hajnalban megszültek a többiek.
Októberi csak én maradtam... :oops: :oops: :oops:

De aszongya ne akarjak cülni, mert a doki kivan, meg hisztis, nem tudott alunni.

Aszongya igyak vörösbort, az tartja a babát, de ne igyak tonicot, mert az meg hozza!!!!!!!

HÁt vazze akarja tartani a hóhér, de tonic az nincs itthon...

Így nem cültem az iccaka...

Na de majd ma!!!!!!!!!!!!!

na óvasok vissza

ja újrakezdtem a kaját...most jó lett... :oops: :oops: :oops: :oops:

nem vok cerelmes, csak szórakozott :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :)
Még sül. lassú tűzön kell. Nem nagy cucc. Randa, de finom.:lol: Tojás, cukor, liszt, reszelt alma összetruttyolva. Most tettem bele egy csöpp fahéjat is. Csak megeszik..... :wink:

Szóval ma szülsz? :D De jó!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!!!

Egészségedre! Zapának küggyünk pacalt???

Ticsi!
Mit főztél?
Vendég
 


na, apa elvitt ebédejni!!! aszonta, hogy mögérdemlem :D rántott pontyot ettem pürével :P

Gyugyikám :D
ezasüti nagyon jól hangzik!! :D


Ticsikém :D
tonik ? :shock: azé az jó, hogy már mindenki megcült, persze csak aki frontérzékeny! Nézd a jó oldalát! legalább nem lesz tumi a szülőszobán! VIP vendég leszel! :D

Nati :D
pacalt én is szeretem!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi!!!

Akko neked is küldök, nyisd az abalakot, na várjál még nincs kész, akkor majd később! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati :D
oké! nyitom! max. addig szellőztetek! :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Csak vigyázz nehogy megfázz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati :D
o.k. nem fogok! csak kűgyed!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


ja, és főtt burgonyát és ubisalit is kűdec hozzá?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


A burgonya megy, de savi ubi lesz hozzá! Az mehet???
Vendég
 


cékelykápit csinyátam...

füstőtt ódalassal...no errrő nem gondótam volna, hogy ennyire sós!

pedig nem is tettem bele sót!!!!!!!!

Babcsi

Hal jól hangzik!

Ezek csak a doki betegei...mások miatt még lehet tumultus... :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Nati :D
nyanyá, hogy jöhet!!! nyami-nyami!


Ticsi :D
na az is finom!!!! :D Micsoda egy haspók vagyok!

így is van! A saját dokid veled foglalkozzon!

Kép

KépKép
babcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?