Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

Mazsi azért minél hamarabb küld azt a fotót. :wink:

Kincs örülök hogy javulgattok.
Az orrszívó, bár tudom nagyon hasznos, de nekem se szimpi dolog.

Jelentem ma megnéztem(és simiztem) egy szép nagy, és kerek,formás pocit :P és nem a Pasié volt :lol:

Marejke, Maci babatapik útban+++++++++++

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csajok!
Jelentem, Woody Allan-nek tökéletesen igaza volt: " Nincs szebb, mint egy nagy, szerető, gondoskodó rokonság.... EGY TÁVOLI VÁROSBAN. " :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
vovanda
 
 


Kincs, köszönöm :wink:
Porszívós vagy elemes orrszívó? Bár gondolom a babáknak mindegyik kellemetlen.

M&M naggggyon édesek!!!!!!

Hátha ma apát sikerül rávennem friss fotókra.

Vanda, milyen igaz :wink: Mi történt?

Kép
mazsi02
 
 

 
 

Mazsi!
Hosszú, csak kicsit kiírtam magamból a mérgemet. Elég szar érzés, hogy alkalmazkodni meg segíteni próbál az ember és a végén mégis ő a szemét... :(
Ti jól vagytok?

Kincs!
Az orrszívást nagyon utálják. Neked majd néhány hónap múlva lesz nehézkes, amikor úgy menekül az orrszívó elől, hogy két ember kell a művelethez.
vovanda
 
 


sziasztok,mar jobban vagyok. kosznyuk a dicsereteket, apa nagyon ugyes volt a kepekel es meg tesz uj kepeket szinte naponta.
michelle 2640 gr es mattia 2340 gr-al szuletek, a baj az hogy nincs tejcsi es michelle nem akar sehogysem enni, csak aludni. engem haza engedhetnenek mar holnap, de nem tudom a babak miatt.
puszi mindenkinek
ps de tenyleg olyan edik a babak, bocs de egy buszke mami vagyok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok csajok!! Szerintetek miért görcsöl a hasam beültetés elött olyan mint ha megjönne a menszeszem? Már volt két beültetésem, de még igy nem görcsölt a hasam lehet hogy az utrogastantol van? Kérlek irjatok!!
maci30
 
 


Maci nyugi!!! Az utrotól nem igazán görcsölhetsz, hiszen progipótlás.
Nem értem, akkor neked nem volt ma transzfer?? Bárhogy van, vegyél be görcsoldót , és holnap reggel telefonálj ki.
(esetleg egy kis pálinka)


Sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaa legifjabb Anyuci. :) Örülök hogy írtál, és hogy jobban vagy :) és igazad van tényleg édik a babák. :lol:
Csajszikádat meg csak próbálgasd szoptatni, és a csajok is biztos adnak tanácsokat.
várjuk a képeket, és majd a szüléstöridet. Nagyon szép súlyúak, ügyes vagy. :)

Vanda NYUGI!!!!!
Tudod a rokonságot nem mi választjuk meg, és próbáld Őket a gondolataidból száműzni, a pocaklakókkal foglalkozz most!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!!! Nem volt transzferem, mert telefonáltak hogy ne menjek mert, azt mondta a doki hogy várjunk még vele ugy, hogy majd holnap kell telefonálni hogy mikor kell mennem!
maci30
 
 


Móni!
Remélem, még elolvasod. Ne menj haza a babák nélkül. A tej ne fog indulni, kitartás. Ha Michelle nagyon aluszékony, próbáld finoman ébreszgetni. Kicsit simizni a pofiját, meg figyeld, és ha álmában mocorog, forgatja a fejét, akkor próbálkozz ébresztéssel. Cicizzenek a manók minél többet, akkor beindul a tejcsi is!
vovanda
 
 


móni: vanda mondata helyesen: a tej BE fog indulni:-))))) császárosoknál ez kicsit lassabb, de a babák minél többet szopcsiznak, annál több tejcsi lesz és annál könnyebben jön.
nagyon édesek a babák, sok örömötök lesz bennük:-)

árnika: pasi cirmos pocakját nem simizheti ám meg akárki.....
1szálpasi
 
 


Pasi inkább dícsérnél, mert nem ettem meg a muffint.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Móni én is csak azt tudom írni mint a lányok, csaszinál kicsit később jön a tejcsi! Ahogy tudod tedd cicire őket bár az első hetekben képesek 1óráig is nyammogni :( Kitartást!
Vendég
 


Moni
Gratulálok!
Vendég
 


maci30, mi újság veled?
marejke
 
 


Szió!

poppi nem írtál magatokról :) Mi újság??

Marejke Maci??

Mazsi porszívós az orrszívó ez tuti kiszívja..Vanda már most ketten kellünk a hadművelethez.

Ani????

Timi?? Többiek??
Vendég
 


Sziasztok

Jöttem, hátha nézegethetek baba képeket, dehát........ :(

Marejke ha jól gondolom, akkor Te már nagyon friss kismami vagy, pocaksimi++++++++

Maci helyzet, gondolom azóta már Te is visszakaptad Őket.

Poppi meg kell hogy állapítsam, hogy Ádám nálatok sem Anyájára hasonlít :) de hatalmas nagy szempillái vannak.

Kincs később, ha nem szeded metet, honnan fogod tudni, ha nem jó az IR-d??
Puszi kukisodnak.

Móni???

Mazsi 2:1-ben??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika nem tudom hogy majd szedem e x-év múlva a metet, most azt mondom nem...6havonta esetleg vérvételre elmenni .... tök jó hogy írtad a Poppis képeket én is megnéztem :) Magadról nem írtál!
Ja vhol olvastam hogy a Paripában van dugigevős vacsi..ez az a poaripa amiről ti beszéltek?

Poppi gyönyörű fiad van!! Látom élvezitek 3-ban az életet!:)))
Vendég
 


Kincs!
Aniék jól vannak, szoktam hallani telefonban a kis bömböldéket. Nem könnyű velük, valakinek mindig van valami óhaja-sóhaja.
Kiskincs javulgat már?

Mazsi!
Orrszívót csak porszívósat vegyél. Aki még nem látott ilyet, sikítani fog, hogy kínzod a gyereket, de ezzel ne törődj.

Árnika!
Lesz pocakfotó hamarosan, Pasi éppma reggel panaszkodott, hogy mostanában nem fényképezett és ez tűrhetetlen.
vovanda
 
 


sziasztok!

móni!egyenesen GYÖNYÖRŰEK a kicsik.nagyon is büszkék lehettek rájuk.sok-sok boldogságot nektek mégegyszer. :D

poppi!annyira aranyos a kisfiatok!vagyány kisköjök.nagyon tündéri. :D

vanda!hogy vagytok?várjuk a pocifotót!mondjad pasinak csak szaporán kattingassa a gépet!már nagyon várjuk! :D

maci?marejke?hogy vagytok?remélem minden rendben. :roll:

mazsi!veletek mi újság?egyben vagytok még?írj! :roll:

ani!pindurik?képeket kérünk!biztosan nincs időd jönni de mi kivárjuk türelmesen.addig is sok pusszancs a piciknek! :D

kincs!itt vagyok,mindig olvaslak titeket,csak valahogy nem mindig van kedvem írni.kicsit depis hangulatomban vagyok.diétázok,torázok keményen de valahogy nem akar eredménye lenni.bár a doktornő nagyon bizakodó velem szemben.október végén megyek terhelésre.kíváncsi vagyok javultam e az utóbbi óta.?
veletek mi újság?kiskincs?remélem már jobban van.dobhatnál róla néhány képet.biztosan sokat nőtt. :D

árnika!hogy vagy?vizsgálataidat intézed?e hülye kérdés volt.persze hogy intézed.tornával,diétával hogy állsz?remélem minden oké?én napi 1 órát lenyomok,izzadok is keményen.bár egy pár hét szeptemberben kimaradt.valahogy nem volt kedvem,és depis is voltam nagyon,még egy kicsit az is vagyok,de igyekszem kilábalni belőle.
egyébként a leletem eredményét már egyszer megírtam.a hormoneredményt,még júliusban,vagy augusztusban már nem emlékszem..a dokinő azt mondta jók,csak éppen minden második hónapban van csak peteérés.ezért emelte a metet.de szerencsére semmi bajom nem volt tőle.remélem segít...hú jó sokat írtam na sok-sok puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok, köszi az érdeklődést, nagyon rendesek vagytok.

Megvolt hétfőn a transzfer, három babócát kaptam vissza, 6,8,10 sejteseket,most pihengetek, közben megőrülök mert panel szigetelés zajlik nálunk, fúrnak, zörögnek, idegesítő nagyon.
Lassan telnek a napok, jövő pénteken a mindent eldöntő vérvétel.

Maciról nem tudok semmit, vártam hétfőn, mert úgy volt neki is akkor lesz a transzfer, de végül későbbre halasztották. Remélem minden oki vele, és csak növesztették a babócákat azért halasztottak.
Maciiiiiiiii, várjuk, hogy jelentkezz !
marejke
 
 


Sziasztok!!Köszi szépen csajok az érdeklödést jol vagyok .Marejeke: Ugy volt hogy hétfön lesz, de végül tegnap volt a beültetés kettö babót kaptam visza de nagyon jo minöségüeket ugy hogy remélem hogy sikerül. Jövö pénteken kell viszamennem vérvételre. Remélem jol vagy Marejke !!!Szoritok!!! És pihenj sokat!!
maci30
 
 


maci30, nekem is jövő pénteken kell mennem vérvételre.
Hány sejtes babókat kaptál vissza? Én is viszont szorítok neked :) Húzzunk bele :)
Jól vagyok, kicsit nehezen megy ez a semmittevés, olvasgatok, de olyan lassan telik az idő :(
marejke
 
 


Marejke! Azt mondta doki hogy, a legjobb sejtek lettek ami nagyon jo de nem mondta hogy, hány sejtesek csak azt hogy az utolso stádiumu ugy hogy jo hál istenek .Neked nem görcsöl egy kicsit a hasad?nekem igen azt mondják hogy az nem baj .De te se egyfolytába fekszel ugye??? Akkor talizunk pénteken!! Remélem hogy terhesen! :)
maci30
 
 


Sziasztok

Drukk a legeslegfrissebb kismamiknak :wink: pihizzetek sokat

most csak ennyi, mert nagyon erős migrénem van

pusz mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok! Van valami jele a beágyazódásnak érezni kell valamit?. Irjatok!!
maci30
 
 


Szió!

Árnika jobbulást!

Maci Marejke +++++++++++++++++
Nincs jele a beágyazódásnak!
Vendég
 


7kincs!! És ha már nem görcsöl a hasam??? Semmit nem érzek az baj?? irj.
maci30
 
 


Maci!
Ne keress jeleket. Lombik esetében fokozottan igaz, hogy semmiféle vélt vagy valós tünet nem jelent a világon semmit. Belekotornak a teljes hormonháztartásba, a punkció meg mégiscsak műtét. Ne görcsölj, teljesen felesleges. Az, hogy megtapadnak -e, az első 3-4 napban eldől.
vovanda
 
 


árnika: remélem, már sütöd a finom sütikét délutánra, úgyis esik az eső, nincs jobb dolgod :D
1szálpasi
 
 


Én sem érzek az égvilágon semmi tünetet, pedig egész nap van időm és figyelem magam. Olyan optimistán indultam neki hét elején, most meg már egyre nyűgösebb vagyok :( még egy hét van vérvételig, nagyon lassan megy az idő, én meg egyre pesszimistább vagyok. Pedig bíznom kéne, miért vagyok én ilyen hitetlen? :( Leglább két hétig el kéne hinnem, hogy kismami vagyok de nem megy.
marejke
 
 


Lányok nem agyalni!! Könnyű mondani de tényleg csak pozitív gondolatok!! Pihizzetek de foglaljátok le magatokat ne a tünetekre figyeljetek!! Olvassatok vissza 2007augusztusához! lehet azt érzed nem sikerült mert semmi tünet és mégis...vagy kismami tünetek vannak és mégsem... bízzatok és majd a vérvétel mond biztosat!
Vendég
 


Sziasztok

Már jobban, hálisten.... :?

Maci , Marejke egyetértek elöttem szólóval :) , ne keressetek jeleket, próbáljátok elfoglalni magatokat.
Én egy halom könyvet begyüjtöttem akkorra, amit aztán három nap alatt gyorsan kiolvastam.
Ez a legnehezebb időszak, de NYUGI!!!!

Pasi nem süüüüüüüüütök :twisted:

Kincs puszi, magamról :roll: talán annyi hogy hétfőn vérvétel, remélem minden ok.
október erről szól: endokrinológus, nőgyógyi, diab, pszihodoki már lassan alig tudom megjegyezni mikor hova megyek.
A peteérésben pedig szinte 100% biztos vagyok, csak elkezdtem hőmérőzni.
Szerinted a cickafark és társai teák nem kavarnak be a hőmérsékletbe???

Móni hiányzol!!!! :( de szerintem a legszebb feladatod van most :D

Vanda nem raktál képet :( Pasi lusta :evil:

Mazsi ???

Poppi te is írtad dokit, voltál már?? Eredmény??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!
Jelentem vagyok,de a manók kiszívják minden energiámat estére(én meg az orrukat).
Jövőhéten apa megy el 1 hétre továbbképzésre Pestre!mi lesz velünk???? :oops:

Ne agyaljatok kismamik!Tudom,könnyű mondani,én is ezt tettem,de így utólag teljesen felesleges.Úgyis az lesz ami meg van írva....

Kincs!
Rakok majd szoba fotót,csak most bombáztunk.

Kép
ani0227
 
 


Ani ti ma vagytok 1/2 évesek?? jajjj telik az idő! Boldog fél szülinapot nektek!
orrszívás :( betegek?

Árnika nem tudom sajna ..de sztem nem!
Vendég
 


Ani!
Boldog fél szülinapot!!
És nem lesz semmi baj. Mondanám, hogy megyek segíteni, de attól tartok, sok hasznomat most nem vennéd.
vovanda
 
 


ani: me izgulj, a babók tudni fogják, hogy nincs otthon apa, és jól fognak viselkedni!

árnika (néni): finom sütit sütött anyukád:-)

rakok néhány pocifotót Vandáról, mert hiányoltátok:-)

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kép
1szálpasi
 
 


sziasztok! van par percem es rogton segitcsegre szorulok

mamik! hogy kel ki szamitani hany ml tejcsit kel egyenek a babak, tudom hogy a sulyal kapcsolatos, de a dokik nem mondtak, pedig mar 2-szer meg kerdeztem
kedden jotunk haza mind HALA ISTENEK, de szerdan visza kelet vinni Michelle-t kontrolra es egy nap fogyot 20 gr, akor a dokik nagyon ram igyesztetek, ha nem eszik be kel utalni hogy szondaval etesek, most koraszulot tejport kel egyen, de picit fejek neki, hogy jobb legyen az inmun rendszere, ugy hogy Mattia egyet eszik cicirol es egyet normalis tejport, de vele semmi problema, tegnap csak 10 gr-val volt kisebb mint Michelle es most o is kb 20 gr-ot tesz fel magara naponta, de sajna meg nem kapta visza a szuletesi sulyat, most minden 1.5 oraban keltyuk es adunk neki enni, igy tobb ml-t eszik meg egy nap mintha 3 oraban etetnek, mint az elso nap.
apa sokat segit, szinte tobbet csereli a pelusokat mint en es szinte mindig o eteti Michellet, tudom hogy tett fel par kepet tegnap a picasa-ra a picikel, olyan ennivalok, hulye igy dicserni a sajat babakat, de nem tudom meg alni :oops:
bocsi de nem tudok visza olvasni, remelem mindenki rendben van
vanda!szep a pocikad, remelem a lakok jol el vannak az usziban
mazsi! meg egyben vagytok?
puszi mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda
Nagyon szépen alakul a pocid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maci, Marejke
Drukk!
Tüneteket nem szabad keresni! Mindenkinél máshogy jelentkezik
:wink:

Móni
Elvileg 150ml/kg/nap az adag.
Egy anyának meg mindig a saját gyereke a legszebb :lol: :lol: :lol: :lol:

Kincs
Jól vagyunk. Ádám egyre mozgékonyabb, egyre nagyobb fiú :lol:
Annyira aranyos, ahogy napról napra nyílik az értelme. És napról-napra tud nyűgös is lenni :cry:

Árnika
Ádám tiszta apja :lol: :wink:
Az eredményeim rosszak lettek, kellene szedni megint a met-et, de Ádám még naponta 3-szor anyatejet kap.
Vendég
 


Móni!
Ne grammozz!!!! Ez csak kizárólag tápszerrel etetett babákra alkalmazható és náluk is lehetnek eltérések. Eleget eszik, ha van napi 5-6 pisis és 2-3 kakis pelusa. És persze ha hízik. Anyatejet annyit adj nekik,amennyit csak tudsz, az a legjobb. És mellé atáp. Ha kell, etesd óránként. Ne az órát nézd, hanem azt, hogy mikor éberebb, élénkebb, vagy akár álmában is megpróbálhatod, a szopóreflex olyankor is működik. Nem tudom, létezik -e nálatok szoptatási tanácsadó, ha van, vedd fel vele a kapcsolatot, hátha tud segíteni.
A babák meg tényleg gyönyörűek! Írjál, hogyan alakultok.
vovanda
 
 


Marejke!!Remélem jol vagy ?? Nagyon eltüntél!!!!
maci30
 
 


Maci, jól vagyok, persze, angolt tanulok, hogy ne mindig magammal foglalkozzak. Remélem veled is minden rendben.
marejke
 
 


popi! koszi az infot

vanda! szegenyket fel kel ebreszteni, mert sokat alszik es nincs kedve enni, nem szivja se a cicit se a cumis uveget, de igy nagyon gyakran etettve valahogy sikerul le nyomni neki majdnem az adagjat, en fejek neki kb a felet amit eszik, de igy tapozni kel a hercegemet is, mert o meg nagyon mohon eszik es egy csomot csuklik

na megyek, mert kaja ido van

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Nem egyformák. Próbálj nem görcsölni, hogy mennyit esznek, tudom, hogy iszonyat nehéz. A leányzónak megpróbálhatjátok kiskanállal vagy pohárból adni. Inni hamar tudnak, egy kicsi kávéspohár pl. tökéletesen megfelel. Babrásabb, mint a cumisüveg, de lehet, hogy jobban elfogadja. Az aluszékonyságát okozhatja az ún. élettani sárgaság, ami minden babát utolér kisebb-nagyobb mértékben.
A kis herceget meg próbáld többször böfiztetni evés közben, ha nem tiltakozik ellene nagyon. 2-3 részletben a kaja és közben kicsi pihenés.
Nyugi, ki fog alakulni, az eleje egy babával is nagyon nehéz tud lenni, hát még kettővel.
vovanda
 
 


Gondoltam bekukkantok, hogy mi újság a kismamákkal, és micsoda hírek! Móni Kép
Nagyon édik a babák! :) Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a (nem is olyan) kis családnak!

Drukkolok a többieknek is, kinek ezért, kinek azért! :wink: +++++++++++++++++++

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben... Már csak vonszolom magam, ha menni kell valahová, bezzeg a fiatal úr elemében van :D Rúg-vág, nem úgy tűnik, mintha nagyon ki akarna bújni :?
Nekem sikerült összeszednem egy kis torokfájást orrfolyással :(
Tippek egy gyors kikúrálásra??

Móni, biztos hamar belerázódtok az etetésbe

Maci, Marejke drukk nektek ++++++++++++++++++++++++++++

Vanda, szépen nő a pocak, de nem is csoda, már félidős vagy.

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Kitartás!!! Takonykórra: hársfateával próbálkozz.
vovanda
 
 


mazsi: Mézes tea?
Hú már lassan te is babázol, de jó. :D

szmet
 
 


Sziasztok! Sajnos reggel felkeltem, és barnafolyásom volt! Ha ma igy lesz akkor sajnos nem sikerült!!! Marejeke! Remélem te szerencsésebb leszel!!! Pedig egy kicsit biztam benne, hogy öt naposan ültették be de akkor ezek szerint mindegy!!!!
maci30
 
 


Maci!
Nem jelent semmit. Én 8 hetesen véreztem. Rendesen, és akkor már tudtuk, hogy terhes vagyok. A barnázás nem feltétlenül jelent rosszat. Rutascorbint mennyit szedsz?
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?