Új privát üzeneted érkezett!

Csajok: Jó, hogy bővül a topicunk ez nagyon jó. De hol vannak a régiek?? Csnóri, Babszi és még sorolhatnám.
Merre vagytok???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok bocsi csak probalgatom a vonalzomat :oops:
Vendég
 


Sikerult :wink:
kepzeljetek az unokatesom terhes, plusz meg ket baratnom... olyan irigy vagyok :oops: oszinten megmondom hogy faj latnom oket... es tegnap persze az is eszembe jutott hogy talan nekem sosem lesz :? persze szegeny parom is szomoru volt hogy ez a honap sem sikerult.
Milyen nagy a csend :roll:
Vendég
 

 
 

Loulou: ne légy szomorú, sikerülni fog, hidd el!!

Néha én is el vagyok szontyolodva.., mert úgy érzem sohasem...De nem szabad, hogy a negatív gondolatok uralkodjanak;).
Vendég
 


Lou: Grat a vonalzódhoz. :lol: És tényleg ne légy szomorú, jönni fog az a babóca! Tudom, hogy egy kicsit rossz érzés mikor a környezetedben másnak sikerül a teherbe esés, de hidd el eljön még a Ti időtök is. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Koszi Puszedli es koszi Moni, igyekszem majd pozitivabb lenni, es a parom miatt is (szegenyre jol raragasztottam a stresszelest) :?
Vendég
 


Én vagyok ma olyan álmos! :shock: Reméltem ebéd utánra elmúlik, de nem. Na, majd estére:) :(. És akkor meg majdnem bírok elaludni.

Loulou: tudom, hogy nehéz kivárni az időt...de azért telnek gyorsan anapok, szóval eljön a mi időnk is gyorsan;).
Vendég
 


Sziasztok "régi" és "új" Csajok( vagy inkább ANYUKA jelöltek-akár egyszeres, akár kétszeres, vagy háromszoros)

Mert bizony mind azok vagyunk, és hinni kell a jelölt jelző el fog tűnni, és akkor marad az ANYUKA!!!! :) Mind azok leszünk egyszer.

Loulou! Nálunk is nagyon el van keseredve a férjem, amikor nekem megjön. Nagyon önérzetes férfi, és sérti, hogy neki nem jön össze hónapról hónapra "eredménytelenek" vagyunk (ami a babát illeti, mert egyébként nem mondhatnám... :oops)!!! :oops:

Csucsu!
Megy a drukk a vizsgálathoz!
Nita!
Neked meg a petéhez!!!
Móni!
Olyan jó , hogy visszatértél hozzánk!!! :lol:

Mi lehet Andával, Zsuzskával?
pedi
Kalocsa
 
 


Én csak felugrottam, mert háromnegyedév :( Melózok mint a güzü, ráadásul ellenőr is jön csütörtökön. Nah szépen vagyunk, még idegesítsenek össze a hülyeségükkel.
Vendég
 


Pedi tok jo hogy ilyen jokedvuen allsz a dologhoz!!! Hat igen, van mit tanulnom toletek ami a pozitiv gondolkodast illeti.
Anuk kitartast a munkahoz es az ellenorhoz 8)
Vendég
 


Loulou: Igen kitartás az kell. Meg pozítív gondolkodás. Mert anélkül nincs baba:)
Hinni kell , hoyg eljön az a nap amikor reggel a wc-t ölelgeted majd:)
És hogy fogsz annak majd örülni:)
SZóval csajok fel a fejjel és meglátjátok nemsokára ellátogat mindenkihez a gólya:)

Kép
csucsu05
 
 


Loulou!
Ez csak a látszat, hogy jókedvűen állok hozzá. eddig minden alkalommal sírtam, amikor megjött, kivétel a legutolsót, és most próbálom magamban átértékelni egy picit a dolgokat.
8éve vagyunk együtt a férjemmel és 2éve lakunk együtt. Idén májusban házasodtunk. Tehát, mondhatom, a kapcsolatunk igazán megérett a gyermekvállalásra. De most próbálok arra koncentrálni, hogy milyen jó így kettesben, mert csak egymásra kell figyelnünk, élvezzük a házas életet! Eddig meg mondom őszintén, nagyon arra koncentráltam minden egyes együttlét után, hogy, na ebből baba kell. Szóval, görcsösen akartam, de már tényleg átértékeltem! Legalábbis remélem, hogy a ciklus második felében is így fogok hozzáállni. :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Csucsu :D
Pedi en is mindig sirok es most a paromnak is konnyes volt a szeme, annyira fajt... :cry: Pedig szegeny sokaig optimista volt, en vagyok aki bestresszeltem ot. Tudom hogy nem kellett volna... de keso banat. Es hat en is gorcsosen akarom... ha valamiert kozepen nem jott ossze az egyuttlet total kiborultam, hogy na tuti nem sikerult, elveszett az egesz honap stb... es meg veszekedtem is. Szoval meg kell valtoznom... magam miatt is hogy ne hulyuljek bele. Jo hogy benned mar megszuletett a dontes, hogy nem erre fokuszalsz, en is igyekszem, es megfogadom Anuk tanacsat is, ebben a ciklusban sem homero sem figyeles, majd ahogy lesz... :roll:
Vendég
 


Loulou!

Már én sem hőzök, meg nem figyelek! Engem a hőmérés nagyon megviccelt egyik hónapban, végig 37 és fölötti volt a hőm, még akkor is, amikor meg kellett volna jönnie. És két nap késéssel meg is jött, pedig akkor nagyon bíztunk.
Úgy egyszerűbb elterlni a figyelmeteket, ha mindig csináltok vmi programot.
Nekünk, most úgy alakult, hogy mindig van hova menni, és még lakást is újítunk. Tehát, ezért is egszerűbb másra koncentrálnom!!!
Hajrá, hajrá!
És ahogy Csucsu mondta, fel a fejjel, a gólya jönni fog!!!! (Bár most kicsit sokat kell utaznia :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!
tényleg ne keseredjetek el..nem szabad..attol nem lesz könnyebb csak rosszabb... :roll:
Sikerűlni fog a baba mindenkinek!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Így van lányok!! Fő a pozitív hozzáállás... :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megmondom őszintén egy kicsit szégyenlem magam olvasgatva titeket. Nem igazság, hogy egy párnak ennyi nehézségen kell keresztülmennie, hogy babája legyen.

Ezért nem ide, hanem a pozitív tesztekhez beraktam a ma estit. Elvégre 5 napja volt a vérvizsgálat és az első teszt. Pénteken bejelentkezem a dokihoz, bár úgyis még legalább 2 hetet várni kell. Úgy 4 hetes vagyok a kalkulátor szerint.
Vendég
 


anuk megnéztem a tesztet..naggyon szép erős a második csík..ugyhogy gratulaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anuk itt is gratulalok!!! Tedd fel ide is, mindenki orul es plusszban jo peldaval jarsz elottunk :D . Es tenyleg meg kell fogadni a tanacsodat 8)
Vendég
 


Anuk: jajj de jó hír :) Gratulálok. kellenek a kismamik akik erőt és a hitünket vissza adják:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Anuk: megnéztem a tesztedet, nagyon szép, gratula!!

Loulou: én is u.ezt éreztem az elején mikor elkezdtük a babaprojektet, tiszta stresszes voltam, hogy középidő, és ugye együtt kellene lenni, tök feszültek voltunk, veszekedtünk is...Aztán most volt oan 3 esélytelen hónap, lenyugodtam, lenyugodtunk...Ebben a hónapban a középidőben 3 naponta együtt voltunk, szerelmesen, nem stresszesen, tök jó volt.

És most nyugodtan várom a mensit is. Sztem nem leszek letört, ha megjön, csak kicsit persze...de most érzem, hogy aránylag jól vagyok, és nem fog összetörni a világ. Első lépés volt, hogy van pé-m. Már ennek is örülni kell:).

Szép napot mindenkinek!

A vénasszonyok nyara nem akar jönni:(.
Vendég
 


Pedi: ha késett két napot, lehet készülődött benn vki :x, csak még nem látta elérkezettnek az időt. Remélem hamarosan te is babás leszel!!!
Vendég
 


Anuk!

Megnéztem a tesztedet, nagyon szép!! :lol: :lol: Szívből gratulálok nektek!

Igaza van Csucsunak lányok, kellenek a kismamik akik megerősítik bennünk a hitet hogy nemsokára a követői leszünk!! :wink: :wink:
2 kismamink már van. Ki lesz a harmadik? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!

Ma vagy a dokinál uh.-n, ügye jól emlékszem? Gyere ám amint tudsz!! Remélem szép nagy petécskét lát a doki.. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok itt vagyok!

Hétfőn megyek 12 hetes uh-ra.
Már jobban vagyok, nem alszok napközben, épp még hányinger van.

Nikike ma itthon van, mert az ovonéni szerint beteg. Itthon nem vettem észre semmi különöset, hogy beteg lenne, na ma elvittem dokihoz hát semmi baja.
Ugyhogy holnap megy oviba.
Épp csak folyik az orra, de ez a korszak van most. Láza nincs, tök vidám, ha beteg nem ilyen eleven.

Üdv a nekem ujaknak.

Anuk máris megnézem a tesztedet, de tessék ide is feltenni!!!
encike 2
 
 


Anuk!
Hatalmas gratula és várom én is a tesztet!!!!

Milyen bolondos idő van! :? Én is várom a vénasszonyok nyarát!

Nita!

Gyere majd az eredménnyel!!!

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Ja, Kedves "első"Kismamink!

Gratula 12.héthez!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Most jöttem haza angolról :) Egész nap idegbaj, jó egy kicsit pihenni.

Nagyon fáradékony és szédölgős vagyok. Viszont rámtört az édesség falási mánia, ami miatt egy kicsit meg is ijedtem, nehogy terhességi cukorbetegség legyen belőle. Így jobbára sóvárgom.

13-án hétfőn megyek dokihoz, nagyon rendes volt, főként hogy megtudta első baba és mikor mondtam mi van emlékezett rám, hogy igen a problémás kismama :) Nem baj, csak azért is meglesz Pocok!

Hányinger, hányás nincs egyenlőre. Ma már a palacsintától is megundorodtam. :( Szörnyű

Remélem mindenkivel minden rendben van, tessék ügyködni, és közben azért pihenni is. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Puszedli hat igen ez a stresszeles hosszu tavon kiborito, ugyhogy en is beallok a nyugodtan es orommel osszebujok koze :wink: remelem sikerul...

Encike gratulalok Neked is a picihez, rajta kivul egy kislanyod van? O hany eves?

Anuk nem gondoltal ra hogy kiirasd magad a munkahelyeden? En mar most tervezem :lol: pedig baba meg sehol :lol: De majd belehuzunk (persze igyekszem nyugodtan)

Jo pihit!
Vendég
 


loulou írtam neked privit nem teljesen virágnyelven :)

gondoltam rá, hogy kiíratom magam, de november végén jutalom osztás van, és az szépen megdobná mind a táppénzt, mind az utána való dolgokat. :D
Vendég
 


Koszi Anuk :lol: . Igazad van, azt vard meg ki, aztan onnantol viszlat.
Vendég
 


sziasztok tegnap voltam dokinál hogy van e pé-m.nos..sajnos nagyon kicsik a peték nem fognak merógérni..tehát nincs pé-m..holnap megyek a gyógyszerkért..kapok clostit meg asszem utrogestant is.. :roll:
kicsit le vagyok törve ..ráadásu beteg is lettem..elég volt már..jhetne valami jo is az életembe már... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Sajnálom a "petéket"!!!De most nem szabad szomorúnak lenned! Hiszen annyi minden történt már Veletek! Legalább már van megoldás a "problémáidra" Most azt kell érezned, hogy a célegyenesben vagytok! Ha most nem is érnek meg a peték, majd a closti megérleli őket következő hónapra és már jöhet is a tesó! Fel a fejjel!!!

Csucsu! Eredmény?
pedi
Kalocsa
 
 


Nita: sajnálom, hogy nincs pé-d, de a closti segíteni fog!! Én ebben a hónapban kezdtem el, és úgy örülök neki, mármint, h van pé, így a remény is visszaköltözött!
Vendég
 


Anuk: milyen betegséed van, ha nem titok, hogy emiatt nem lehetett biztos, hogy lesz babátok?

Nekem egy autoimmunbetegségem van. Most ezerrel harcolok, hogy ne romoljon, mielőtt babás leszek.
Vendég
 


Pedi: Köszi az érdeklődést. Reggel vérvétellel kezdtem. Az hétfőn lesz meg. Utána mentem UH-ra. Ott minden rendben találtak. De a dokimmal 100% osan tudjuk, hogy prolaktinommal van gáz. SZóval hétfőn mehetek a leletért és utána hivom a dokimat mikor mehetek hozzá.

Kép
csucsu05
 
 


pedi köszi a bíztatást...probálok pozitívan állni a dolgokhoz mint eddig is.... :roll: :wink: puszedli most adtál nekem egy lökést,hogy neked is van tőle pé-d akkor nekem is lesz!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Puszedli! Bocsi,hogy csak most írok,de sokat dolgoztam az elmúlt napokban. Szóval elvileg vasárnap jön meg, a 3.napon megyek hormonszint vizsgálatra és 12-13.napon pedig UH-ra. Kiváncsi leszek mit hoz ki belőlem a Closty. Nagyon jó lenn,ha ebben az évben bejelenthetném a cégnél a jó hírt.
nyuszi81
 
 


Szia Lou!

Készüljetek,hogy először a párodat fogják vizsgálni,mert az az egyszerűbb. Nálam minden rendeb azon kívül,hogy ki van tolódva a pé-m.,most például 26.(!!) napon volt. De sajnos már érzem és látom is a fejemen,hogy meg fog jönni :((
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

Nyuszi igen, tudok rola, ezert halasztgatta a parom... persze megertem ot is, senki nem onkent es dalolva megy oda :? Jaj, sajnalom nyuszi, de tudod a menzi elotti tunetek megegyeznek a terhessegi tunetekkel... viszont tenyleg a legjobb talan nem is gondolni ra addig a napig amig nem kesik :( mondom en, aki aztan tenyleg vegigparazom a ciklusokat ... Na de majd most neem!!!
Vendég
 


sziasztok!
sajna nekem a köv ciklusra kitolódik a clostis dolog mert a dokim elutazott mikor megbeszéltük hogy ma oda adja a receptet.na de mindegy..azon a 1-2 héten már nem mulik semmi..aztán ugyis jönni fog a baba........ :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igazad van Nitacska, ez a rovid ido mar nem szamit, aztan ugyis hamar ott lesz a kicsi :) .
Vendég
 


loulou köszi!és te hogy állsz? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Koszi Nita, megvagyok, az a baj hogy nagyon rakattantam a baba temara es tenyleg egy ideje "ciklusrol ciklusra" elek, ez az ami lekoti a figyelmem, na es ezen szeretnek valtoztatni. Olyan boldog vagyok pedig a parommal - vagyis lehetnek ha nem lennek orok elegedetlen :roll: ... bar azert babara majd minden no vagyik es ez normalis szerintem. Csak tenyleg picit le kellene engednem...
Vendég
 


azt szerintem is nagyon jol teszed ha kicsit eltereled a gondolataidat a babadologrol..ha nem is teljesen csak egy kicsit... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Mikor kellene elkezdeni a clostit? És milyen dózisban kell szedned?

Kép
szilvia80
 
 


ma kellett volna elkezdeni.. :? holnap már késő lenne a szülésznőm szerint így kitolodik köv ciklusra...a dózist még nem tudom.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért kérdeztem, mert nekem maradt öt szem, és ha kellett volna, gyorsan postára tudtam volna adni neked...

Kép
szilvia80
 
 


Nita: neked hogy-hogy a ciklus közepén kell elkezdeni a clostit?
Mert a vonalzód szerint a 15. vagy 14. ciklusnapon. Bocs, hogy így értetlenkedek, de ált. az 5. ciklusnapon kezdik el. Vagy a 2., 3. ciklusnapon, én legalábbis így tudom.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?