Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi: pár szelet sonka reggelire? :o hát nekem elég sok szelet sonkát kéne ennem, hogy ne legyek éhes :roll: és a pörköltbe meg kifejezetten a nokedlit szeretem 8) szal le a kalappal ha meg tudod állni ezeket...

Főleg most Lindi kajás képei nyomán....nyálcsorgatós-szmájli...

Macs: ez a cukormizéria nagyon komolynak tűnik :roll: tényleg milyen igaz, hogy nincs két egyforma terhesség...
Drukkolok, hogy Álmosnak ebből ne legyen problémája!!++++

Lindi: nagyon szuperek a képek!! főleg a szőrőshátú tetszett :mrgreen: Jöhet még!!!
és nem is lett olyan rövid a hajad mint az EAnak!

Votiv: ne taknyolj! +++

Ikeja nekünk ma és általában szerdánként nem jó :( ringa van ilyenkor. Majd legközelebb ;)

Boris már majdnem hasra fordult csak a feje tartja vissza, bizonyára a sok ész miatt fejnehéz :mrgreen: Olyan édi volt ahogy bepipult, hogy a feje nem fordul át..aztán segítettem neki és olyan boldog volt hason, hogy jól oda is böffentett a játszószőnyegére 8) szerintem pár nap és rájön, hogy a fejét is emelni kéne

Rylie
rylie
 
 


Rylie :) Hajrá Borisnak a forgáshoz!! Ügyes csaj!! :D :D

Lindi :) Jaj de szuperek a képek!! :D :D (asszem ide el kell mennünk egyszer nekünk is :mrgreen: :lol: )

És ezt musz elújságolnom: képzeljétek, ma teljesen egyedül elaludtak délután a srácaim!! besz@rok, ilyen még nem volt!! este igen, na de délután! pedig csak egy kicsit mentem ki a fürdőszobába és mire visszaértem, már horkoltak is 8) wow, még most sem térek magamhoz :lol:
denizsa
 
 


kérdés: esőnadrágot (Istinek, kb 104-es méret) hol keressek? tipp?

Deni, azta, ez tényleg lenyűgöző :D

Gabi, ismerem a Liliputit, igen, és épp a napokban néztem, de ők is csak tavasztól őszig ajánlják kintre, mert a vékony talpon keresztül nagyon átfázik a kis láb... abban bízom, hogy mire beköszönt a nagy hideg, már vehetek rá kis csizmát :)

Rylie, igyekszem :)

Kisün, köszi az infókat, csak most már még jobban aggódom :roll:

én is képpel készültem ma, Istike kakaós palacsintát óhajtott készíteni magának :lol:


Kép

itt egy tandem:
Kép
és még egy, helycsere után
Kép

votiv 8)
votiv
 
 

 
 

Votiv,
zseniális képek :mrgreen: :mrgreen: És ne aggódj, mert szerintem cukrosság és cukorsokk gáz, de ezek jól kezelhető állapotok! :)

Deni,
egyedülalvás szuper :) :) :)

v
kisün
 
 


Votiv,
Bulást Nektek!!! Istók szövege csúcs :D Liliróza hisztije nem semmi :o Adél még csak most kezdett hisztik terén bekeményíteni. És drukk a cipőzéshez!!!
Képek megagiga rulezek!!! :D Esőkabátra van egy nagyon jó tippem. Én is próbáltam Adélnak venni és a mezei kínai üzletet javasolták legvégül, h talán ott, de még ott sem tudtam venni Adél méretében, viszont a legkisebb, amit mutattak 104-es volt.

Ancsi,
Ha nekem ilyeneket kéne csak ennem, biztos belehalnék :lol: Na jó azt nem, de nem bírnám megállni, h pl. egy sajtos croissant be ne nyomjak :wink: Szóval minden elismerésem!!!

Macs,
Ejha mindjárt szülsz :D Viszont ez a cukor mizéria nem hangzik vmi jól :( Picit olyan ördögikör feeling :?

Deni,
Egyedül elalvás wow és wow!!! :D Nem csodálom, h ámulatban vagy :wink:
És szerencsére, amit szerettem volna Adélnak venni, az volt. De persze egy-két ruhadarabbal sikerült ráfaragnom, pl. a nadrágok ülep részével, meg a pólók ujjával :roll: Nem gondolnám, h Adél olyan döde lenne :?

Lindi,
Még képet!!! :D Nagyon szép helyen voltatok!!! :D Szőröshátú bennszülött csúcs!!! :lol:

Rylie,
Hajrá-hajrá Borkának a forgáshoz!!! :D

És akkor én egy szót sem szólok Adél uh-s mérését illetően, nekem csak félkilóval mérték Adélt kevesebbnek egy héttel a szülés előtt 8)

Kép Kép
curse
 
 


Segítsetek a pneumo oltást illetően, gondoltam megpróbálom először megtudni a védőnőtől az infokat, csak őt meg utolérni :roll: Szóval azt olvastam, h 2 év alatti gyerkőcnek 2x kell beadni, de mennyi időnek kell eltelnie a két oltás között. Vagy úgy van, h 2 év alatt egyszer beadják neki és aztán vmikor mondjuk 6 év kor körül megismétlik??? :?
Igazából én ezen az oltáson gondolkoztam még nagyon és ha most ingyenes, akkor inkább hajlok rá. Abban annyira nem hiszek, h 2010-től kötelező oltás lesz. Vhogy már nem tudok hinni az okos államembereknek, mennyi dolgot megígértek az elmúlt 18 évben, oszt mi lett belőle :roll:

Kép Kép
curse
 
 


Sziasztok!

Ancsi, Johi, Zuzi, Zsan (abc sorrendben)!
Jó volt veletek ma talizni az Ikejában :)

Den! Apró kis örömök az életben :) Ügyes fiaid vannak. Akkor Bálint mégsem az óviban alszik?

Votiv! Kakaós palacsinta :lol: :lol: :lol: Mondjuk ilyenkor az ember tényeg nem tehet mást, mint előveszi a fényképezőt :lol:
Esőnacit én a C&A-ban láttam.
Vagy itt, pont 104-es :wink:
http://www.vatera.hu/kids_104_es_esonad ... 09899.html
vagy itt (bár ezen van eg ylicit):
http://www.vatera.hu/98_104_es_tcm_rain ... 00114.html
vagy itt:
http://www.vatera.hu/98_104_es_tcm_rain ... 77841.html

Curse! Pneumo oltás passz
:?

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Rakok pár képet a második napunkról.

Reggel nem éppen verőfényes napsütésre ébredtünk, de hihetetlen szép színek voltak:

Kép

Kép

Útközben egy véletlen kép (Peti most fotósuliba jár és valami spec. technika, ami nekem azért sikerült véletlenül, mert rajta felejtettem a vakut, ezért később is villant -én a tájat akartam- és a vaku meg is világította a táblákat. Minden nap ebben a körforgalomban mentünk el, és egyszer újra akartam fotózni ugyanezt a képet, kb 10x fordultunk meg és 1x sem sikerült iylen klasszra ...)

Kép

Alaró-i várhoz vezető út, maga a vár a szikla tetején van, fele út kocsi, fele út gyalog:
Kép

Út a várba:
Kép

Visszanézve:
Kép

A háztól gyalogoltunk fel:

Kép
lindicita
 
 


Ez a 10 perc kitérőnek szánt váracska végül fél napos kirándulásra sikeredett, utána több kis falucskán és hihetetlen szerpentineken keresztül elmentünk Palma-ba.

A királyi palota a pálmafák árnyékában:
Kép

A katedrális:

Kép

Fentről a kikötő felé:

Kép

És végül a nap végén elkapott bennünket a zuhi:

Kép
lindicita
 
 


A harmadik napunk:

Lluc kolostor:
Kép

A profi fotós (aki sajnos annyira elfoglalt, hogy a gyönyörű képeit nincs ideje megcsinálni és addig a keze közül sem adja ki,pedig azok lennének ám az igazán szép képek ...)

Kép

Hátha javít rajtam valamit ez a szép háttér :)

Kép

Egy szép kis viadukt (szélvédőn keresztül útközben):

Kép
lindicita
 
 


Úton Sa Calobra felé néhány szerpentines kép (de mondjuk bárhova mentünk, mindenhova ilyen út, vagy még ilyenebb vezetett)

Kép

Kép

Kép

Kép
lindicita
 
 


Sa Calobra még messziről:

Kép

És közelről:

Kép

Kép

Kép
lindicita
 
 


Azután mentünk tovább Sollerbe, a háttérben már az látszik:

Kép

Útközben egy szép kis falucska, Fornalutx:

Kép

Utcácska:

Kép

Soller - tengerpart:

Kép

A híres Soller-i villamos, ami a városból lejön egészen a kikötőig (nincs közel egymáshoz):

Kép
lindicita
 
 


Lindi,

gyönyörűek a képek és gyönyörű helyen voltatok! :D Nagy öröm volt nézegetni! :D köszönöm :)

Rájli,
borisnak drukk és hajrá és gratula :D :lol:

Votiv,
Sztem tök jó a kakaós palacsinta!!! :D és a tesós motorozás is remek! :D


Curse,
nem lesz kötelező a pneumo, ezt monták tegnap a hírekben.


sajna tegnap nagyon sokáig kellett bent lennem a H.-ban, így lemaradtam a kv-zásról.. :( nagyon sajnálom, hogy kimaradt.. :( de jövő szerdán megint nst, ha valakinek van kedve a MOM-ban, 11 felé egy kv-hoz, akkor szívesen becsatlakozom! Köv. szerdán ugyanis már csak az nst-re kell mennem, egyéb dokikhoz nem
:)

szép napot mindenkinek!


macs
macskanyu
 
 


Votív,
szuper képek! a kakaóhegy olyan mint az Anna és Petiben :D tök jó, h idegbajozás helyett fényképezel :mrgreen: nagyon tetszik!!

esőnadrág: én tavaly hiába hajtottam, sehol sem volt és egyszercsak a PLUS-ban találtam és nagyon nagyon jó, belül polár kívül meg nagyon erős esőanyag. egész télen azt hordtuk, csak letörölgetni kellett róla a sarat nedves szivaccsal. talán az idén is lesz. Ákosnak még jó a tavalyi, de ha látok veszek neki jövőre is :wink:

Deni, egyedülalvás de jó! :) hogy is kell ezt csinálni? kimenni kicsit a fürdibe? hmmm kipróbálom :D

Curse, 3 hónap a két oltás között a várakozási idő, 2 éves kor felett csak 1 oltás kell.

Kép
akata
 
 


Lindi,
csak egy szó: GYÖNYÖRŰ!
na jó, mégegy: álomszép

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Lindi, engem annyira Máltára emlékeztetnek a fényképek, nagyon hasonló építkezés, terep stb.... persze lehet h azért, mert az volt az utolsó kettesben nyaralásunk (bár ez sem igaz mert Ákó akkor már 9 hetes volt a pocakban :) )

Kép
akata
 
 


Lindi: ezek qva jó képek!!! Jó nézni őket, szinte érzem a tenger illatát 8) kösziii A víz egyébként milyen volt? Hideg vagy még a pancsikolós?

Votiv: na én asszem idegösszeomlást kaptam volna ettől a kakaós palitól... :roll: de igy más gyerekénél nézve meg fotón vicces :mrgreen:

Kata: Plus már Spár, igy nem hiszem, hogy lehet majd még ott jó dolgokat kapni :( legalábbis a régi kedvelt plusos termékeket mind kihajították és csupa szaharinos budget van helyette :x

Curse, Kata: mienk doki valami 3+1 szurit magyarázott, de akkor ebbe lehet, hogy a kötelezőket is beleszámolta :roll:

Deni: egyedülalvás-az mi?? :P irigyszmájli! Kamilla szerintem kb 1x vagy 2x bírt egyedül elaludni...ja meg a kocsiban :) Mostanában esténként is képtelenek vagyunk átcsalni a saját ágyába, sőt van amikor arra is felébred, hogy álmában áttesszük a helyére. :? Hajnalban amikor meg megriad elkezd bőgni, hogy jönne közénk de csak én emelhetem át :?

Rylie
rylie
 
 


Rylie,
az oltások száma életkor függő. Néggyel kezd, és minnél később kezded beadatni, annál kevesebb kell. Persze amíg el nem kezded ott a kockázat, mivel minnél kisebb a köc, annál nagyobb a rizikó.
2 éves korban már csak egy kell. Szal ha Curse most oltatja Adélt, akkor még 2, ha 2 hónap múlva akkor már csak 1. DE jön a taknyos időszak amikor a pneumo támad így inkább 2 és azonnal. A te kisebb manódnak még legalább 3 jár :)

Kép
akata
 
 


Bocs most csak ennyi, mert a festők mindjárt végeznek.

Kata,
A 3 hónapos várakozási idővel ugye mi már nem férünk bele a 2 év alatti dologba. Akkor most hogy van ez? Beadják az első mielőtt még 2 éves lenne Adél és 3 hónappal később az ismétlőt? De akkor már fizetni kell az ismétlőért nem?
Mert ha így van, akkor inkább megvárom míg elmúlik kétéves Adél és akkor csak egyszer kell neki beadatni és pénzben ugyanannyit fog jelenteni :?

Kép Kép
curse
 
 


Sziasztok!
Jövök a szokásos képekkel a negyedik napunkról (még jó, hogy nem 2 hétre mentünk :oops: )

Deia városrész:
Kép

Valldemossa-i utcaképek:

Kép

Kép

Kép

Valldemossa kikötő:

Kép
lindicita
 
 


Banyalbufar-i strandra vezető út

Kép

Kettecskén (állványról, bár már elég késő volt és nem volt szikrázó napsütés sem, a kihalt sziklán 2 szem ember volt, akik pont magyarok voltak és megkértük, hogy fotózzanak már le ... hát nem sikerült, így maradt az állvány)
Kép

no comment :)

Kép

én volnék (nem az én is kompakt gépemmel)
Kép

útközben:
Kép
lindicita
 
 


Hazafelé egy kis kilátó:

Kép

Fentről:

Kép

Lentről:

Kép
lindicita
 
 


Az ezt követő napunk volt a legszebb, de már nincs energiám feltenni a képeket.

Rylie! A víz 24 fokos volt, nekem hideg, így én csak bokáig merültem a habokban :)
Mások azért vígan lubickoltak benne :wink:

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Szellőke Attilájának boldog szülinapot !!!!!!
Tegnap pedig már bőven elmúlt éjfél, mikor kiléptem, direkt megnéztem, hogy én legyek az első gratuláló, és még nem mutatta :roll:
lindicita
 
 


Curse,
így van, de a dokinénid pl felírhatja egyszerre a kettőt meg ilyen kis csalafintaságok :D hm?

Kép
akata
 
 


Lindi: képek nagyon jók. Nekem ezek az utcaképek tetszenek a legjobban, imádom az ilyeneket. (feszüléssel mi újság) :lol: :lol: :lol:

Tali tényleg jó volt, jó volt Titeket látni lányok. Gyerkek milyen jó fejek volta, egyik rendesebb, mint a másik.

Macs: kár, hogy nem jöttél. :-(

Szellőkének én is gratulálok kisfia szülinapjához.

Zsan: annyira aranyos volt a párod, ahogy eljátszott a gyerekekkel. Becsüld meg nagyon. :lol: :lol:

Na dolgozom gyorsan... teszek egy kis kárt a cégben.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Lindi: 24 fokos az nekem is hideg már...öregszem 8) a képek továbbra is jók! Nekem az a szikla szélén fotózós tetszett a legjobban!

Petrának utólagos Boldog NEvenapját!!!
Attilát pedig az Isten Éltesse!!!!


Ezen az őszi cipő és ruhavásáron volt már valaki?? Érdemes oda kimenni holnap? Állítólag a siesta van jó áron, csak hamar elkapkodják... :roll:

Rylie
rylie
 
 


Köszönöm a további gratulációkat is! :lol: :lol: :lol:

UH-n megismerkedtem Bárdos dokival. Ki is jár hozzá? Ez a Gólyafészkes UH-zás naaaaaaaaagyon más :lol: ! Oké, hogy meg is fizetem (mondjuk kénytelen vagyok :roll: ), de akkor is :lol: !
Pocaklakóval minden rendicsek. S már aaaaaaaaaannyira látszanak a dolgok. Kis kezecske, szemek, orr, no jó nem sorolok fel mindent, de mindennek úgy örültem mint aki először lát ilyet :lol: :lol: :lol: (mondjuk saját 4D-st tényleg először)

Angi egyébként nagyon várja :lol: . Sokat beszélgetünk róla már jó ideje. Ő is bele lett vonva a családtervezésbe (mármint megkérdeztük :mrgreen: ). Pl.: minden lefekvésnél Kistesópuszi felkiáltással rácuppan a pocakomra :lol: .

Mása! Hülye kérdés: hogy vagy?

Lindi! az a csak angolul kiírt sztorid! :twisted:
képek nagyon szépek :lol: (bár csak egyharmadát láttam mert elegem lett várni a betöltést)

evés: azért én lisztet használok. mondjuk ez a másállapot épp vajaskenyérre mániát hozott ki :shock: :) . Anyukám szerint életemben ennyi kenyér nem jutott belém. na de vissza a liszthez. a fehérlisztről teljesen lemondtam. de a teljesőrlésű vagy bio-k jöhetnek, bár inkább csak reggeli. ja és a cukor remekül helyettesíthető, de az már "lerágott csont" :wink: .
s hajrá Ancsi nagyon ügyi vagy :lol: ! s teljesen igazad van, ez egy szemléletváltás, s abszolut túlélhető 8) :wink: .

Rylie! hajrá pozitívgondolatzenes önterapi. szerintem szuper :lol: !
Borka nagyon ügyi! :lol:

Deni! éljen a huncutovisod! :lol: együttalvás egyedül :shock: :lol:

Votív! Istókdumák :lol: , s szerintem LiliRóza teljesen időben kezdi a hisztit (ne feledd nőből van! :lol: 8) )
kakóskép :lol: (nálad is a másik kettőt már nem volt időm kivárni :cry: )

Szelloke! barinőd szülés utáni munkálatai durva :?
BOLDOG SZÜLINAPOT ATI!!! tegnap nagyon rohanós napom volt képeket! képeket!

s egy mai Angiduma:
Vásárlás után pakolunk be az autóba, majd Angi elindul az első ajtóhoz. Szólok neki: "Cicám gyere ide hátra, itt az ülcsid."
Válasz: "Azt hittem én vezetek:" :lol: :lol: :lol:
Hiába van hóeleje, benevezem a hó dumája címre :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi: tök jó, hogy minden rendben pocaklakóval. Angi dumája tényleg jó. Nekem is mindig szokott a csajom vezetési tanácsokat adni. Pl. néha mondja, én ide inkább tolatnék. Betojok milyen dumájuk van. :lol: :lol:

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Halihó!

Lindi,
képek szuperek! :D

Nem tudnátok segíteni elpasszolni egy Beddinge ikeás kanapét? Nincs kitisztítva de egyébként meg teljesen jó állapotú. Tisztíttatni tuti nem tudom elvinni, nem fér bele az időbe egyszerűen. 25ért odaadom, csak vigye el valaki :)

köszi :)

egyébként meg szolíd agybaj, veszekedéssel spékelt hosszan elnyújtott költözés, majd rakok képeket is és mesélek :)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Szrek: teszveszen próbálkozz. Én ott adtam már el bútort. Képekre kiváncsi vagyok. :-)

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Johi! még jó, hogy Angi nem mond ilyet, mert én tutira azt hinném valamit lát amit én nem, s rossz helyre parkolok 8) :wink: :lol: .

Votív! már végre láttam a bicajos képeket is :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Attilának mi is nagyon boldogat kívánunk!! :D :D

Lindi :) Képek továbbra is iszonyatosan jóóók, tisztára mint egy idegenvezetés :D :lol: Szóval ha futja még az energiádból... :wink:

Votiv :) Gyerkők csudaédesek!! És ma eszembe jutottál a kakaósról, mert ma nálunk volt kakaós palacsinta a vacsi :wink:

Curse :) Emlékszem, nekünk pont így jött ki a penumo ideje Bálinttal, mint Adélnál (2 hónap volt a 2 éves korig), így mi kivártuk azt a bizonyos kettőt és 1szurit kapott.

Akata, Rylie :) Ne kérjetek tőlem receptet az egyedül elalvásra, azóta nem sikerült :mrgreen: :lol:

Barbi :) Hű, gratula a 12 héthez! :D :D Angi nagyon édes, ahogy így várja-puszilja a tesót!! :D Angi dumája meg :lol: :lol: :lol: én rá szavazok :wink:

Szrek :) Költözéshez +++++++++++ Képek jöhetnek! :wink:

Johi :) Képekről jut eszembe: az esküvői képeid megvannak már?

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Angi és Fanni dumák :lol: :lol: :lol:

Nekünk most az a legújabb, hogy Gréti tiszta komolyan mond valamit, pl tegnap ebben a "szép" időben elmentünk az Ikeába, és hazafelé kérdezem tőle, hogy "Na, jó volt?". Erre ő: "nem, ne is jöjjünk máskor". Szóhoz sem jutottam, mert tudom, hogy imádja, erre ő: "Csak vicceltem" 8)

De így a nagyapját is megtréfálta Szolnokon. Este fürdött a 2 gyerek, Gréti meg szólt apukámnak, hogy azonnal hozzon törölközőt, mert a Bajni lelocsolta. Apukám majd' össze töri magát, és mikro nyújtja a törölközöt, akkor Gréti: "Tata, csak vicceltem" :lol:

Szrek +++++++++ Kitartás :) Képekre én is kíváncsi vagyok. Bútort már én is adtam el a tesz-veszen.

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Drága mindenki!

van egy SOS-kérdésem. Hol lehet Diabetikus Manner Babapiskótát kapni????! Mert létezik, de Corában, Tecsónan, Auchanban, Sparban, Match-ban NEM. Legalább isén nem találtam és szerdáig nagggyon kéne!!!!


babaszövegek ééédesek :)

szép napot mindenkinek!

csók

macsek
macskanyu
 
 


Macs,
más ötletem nincs, mint a Müller... :roll: esetleg DM.
te hallottad, hogy Mo-on van ilyen?

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsan

web-áruházban kapni, de nem érkezik meg addig, amikorra nekem kéne... és egyszer 1-2 éve ettem is ilyet itthon, de nem tudom hol lehet beszerezni... elméletileg CBA-ban kapható, de a környékünkön lévőkben nincs.... most úgy is megyek be a váosba, megnézem a DM-et. Müller hol van?
macskanyu
 
 


Macs,
ED Haas Hungaria
Budapest területi vezetője
Kissné Dombi Tímea 30/927-3384
Kérdezd meg...Ezek normálisak szoktak lenni...
Hajrá!

(Ez nem titkos infó, neten fent van)

Kép
Kép
szelloke
 
 


Egyébiránt mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntést, képet is próbálok majd tenni a nagy 1évesemről ;-)
CSakhát az élet rohan, az építkezés miatt hol itthon, hol a szüleimnél vagyunk, közben most Atin vannak a vírusos eredetű pöttyök :? Nem unatkozom...

Gyerekszövegeket imádom, Eszter is szokott "viccelni" :lol:

Teljesen le vagyok maradva :cry: , tiszta ciki :oops: :oops:

Kép
Kép
szelloke
 
 


Macs: rákerestem a nagykerbe ahová járunk ott ezt találtam a listában, lehet, hogy ez az?
"MANNER PISKÓTA ÉDESÍTŐSZERREL 200 gr", holnapmegnézessem az emberemmel és akkor be tudtok hozzá menni érte... Az a baj, hogy nem tom egyértelműen eldönteni, hogy ezééééé az... meg, hgoy van-ééééé raktáron. De szívesen megnézem Neked.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Grétiviccelés :lol: :lol: :lol:

Macs! én Auchanban vettem régebben. de ha minden kötel szakad és nagyon kell, akkor szerintem MediLine-ban tuti van.
gödibarbi
 
 


Johi,

küldtem mélt a vip-re :)


Barbi,
nked is köszönöm, megnéztem a terméklistájukat, d diabetikusból csak a nápolyit tartják...

de semmi gáz, ha nem lesz, már "lőttem" egy diabetikus piskóta receptet.. :)

szép napot!

csók

macs
macskanyu
 
 


Macs :) Látom, sütni fogsz :wink: :D

Lindi :) Gréti-vicc :lol: :lol:

Szellő :) Ati pöttyeinek bulást +++++! tényleg nem unatkozol...

Bálint is szokott bohóckodni, de megvan az oviban tanult első csúnya szavunk is... két napja azt hajtogatja :roll: Bencuson meg behalok, nem elég hogy szépen eszik egyedül, de utána szó nélkül még el is megy kezetmosni... ált. már a sámlin áll, mire utolérem 8) Na megyek, mielőtt szétszednek...

Kép
Kép
denizsa
 
 


Épp kérdezni akartam, hogy lehet, h szombattól keddig egy fél oldal se telt be, de oly lassú a rendszer, h sztem nem bírjátok kivárni, h betöltse az oldalt.

Igazából csak azért néztem be, h Macska hány in hány, de ezek szerint még egyben. Valamikor a szülinapomkor vagy picit utána szülsz, igaz-é? ;)
Piskóta cukker nélkül mit ér? Az nem piskóta. 8)

Szellőke,
utólag is boldog szülinapot a picúr-nagyfiúnak! :)

neet
neet
 
 


Deni,

akár sütnék is, de Johinak hála, nem köll! ugyan is talált és hozott nekem diétásat! :D

Neet,
a szülinapod dátumát sajna nem tudom pontosan, csak annyit, hogy október :mrgreen:
én pedig, (csak neked, csak itt, csak most)

Kép

és muszáj cukor nélkül, mert sajna csúnyán cukorbeteg lettem... no comm...

jah, vonalzóhoz hozzátenném: eddig minden gyerekem rátett 10 napot a kiírtra... :mrgreen: szóval én, (akár mennyire is jósol, meg fáj, meg minden), NEM várom 29.-nél előbbre.. :mrgreen:
macskanyu
 
 


Kedves Macs,
légy ma nagyon boldog! :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Macs!
boldog 25. szülinapot! :)

ancsipancsi
 
 


Macs,
Szintén sok boldogat kívánunk!!!!!

Kép
Kép
szelloke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?