Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Ilba: voltam előkészítőn! tetszett ! ma a fájdalomcsillapításról volt szó. meglepődtem, h televolt az ebédlő, szerintem voltunk vagy 100-an, de lehet, h többen is. egy fiatal csajszi tartotta, vmilyen Dóra , ő is pocakos volt. nagyon laza, vicces volt, volt, amikor az egész ebédlő nevetett!
megtudtam, h hogy vannak a témák. jövőhéten a babaápolás lesz, azután a terhesség alatti változások.
szerintem hasznos, meg sokat hallhatunk a kórházról is, és megismerhetünk így 1-2 emberkét is onnan.
sajnos a szülőszobára nem jutottam be, mert nagyon sokan vártak, így eljöttem. majd legközelebb!
szóbal szerintem megéri első babásként elmenni!
de hát ti már profik lesztek CSurival!! :wink: :lol: :lol:

jó éjt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én is így voltam vele. Nekem is tetszett. Sőt, még a férjem is élvezte néha-néha. :D
Az biztosan Petik Dóra volt, aki tartotta.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Czinkeb!
Örülök, hogy tetszett. Két éve még ezt a fájdalomcsillapításos előadást az "én dokim" tartotta, Ő azóta már nem itt dolgozik.
A szülőszoba látogatás is hasznos lehet, de erről mindig eszembe jut egy barátnőm, aki szintén az Istvánban szült (5 éve). Azt mesélte, hogy akkor csak Ő vajúdott egyedül az egész szülőszobában, amikor megérkezett egy nagyobb terhesekből álló társaság. Mondta, hogy a kínlódása ellenére olyan rosszul érezte magát (pluszban) ebben a hülye helyzetben.

Ilba!
Te nem tervezed, hogy előbb jöttök el a kórházból? Én mostanában ezen gondolkodom, de még nem döntöttem...

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 

 
 

Csuri,
az UA-nál szültél?

Nem tervezem, hogy hazajöjjünk előbb, a 3 nap úgyis nagyon rövid, bár az igaz, hogy ha a nőgyógyászatra, vagy egy 6 ágyasba kerülnék, azt nehezen viselném szerintem.
A fiammal 3 ágyasban voltam és az nagyon jó volt. Bár tudom, oda inkább a csaszisokat teszik. De megint pályáznék egy alapítványira is ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Igen, nála szültem.

Én Annával szombat délutántól szerda délig voltam bent, és már nagyon nehezen viseltem. 6 ágyasban voltunk és teli volt a szoba... Most örülnék, ha másnap, vagy harmadnap el lehetne jönni, csak a gyerekorvosunkkal kell még egyeztetni erről.

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


sziasztok,

igen, Petik Dóra volt!
szülőszobát majd legközelebb megnézem, az most kimaradt. de h ott vajúdik vki és akkor is beviszik a nézelődőket, nagyon durva!!! :shock: :shock:

ma voltam uh-n . kisfiúnk szépen nőtt, már 1417 gr. most megmutatta az arcocskáját is, sőt még egy félmosolyt is dobott! :lol: legutóbb 2 kézzel takarta. szerintem az orra tiszta apjáé! :lol: doki szerint kis husos. pár napja abba is hagytam a gravidát, mert nagyon megfog, azóta jobb is! vizesedésem viszont borzasztó, a homeós bogyó és csalántea semmit nem ér! doki szerint a vízhajtó tilos, a homeos bogyó meg nem ér semmit!

ti hogy bírjátok? nektek ilyen gondjaitok nem voltak??
nekem esténként zsibbad is a kézfejem. :cry:

jó hétvégét!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb,
mikor mi mentünk szülőszobát nézni csak az üreseket lehetett. Nem hinném, hogy egyszer csak rád nyit 20 ember. :roll: :shock:

Kisfiadhoz gratulálok! :)
Képet nem teszel róla?
Nekem nem volt vizesedési problémám, de úgy tudom vigyázni kell vele, főleg ha a vérnyomid is magas.

Mi megvagyunk, itthon elkezdtünk helyet varázsolni Kistesónak.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Czinkeb!
Én csak mostanában kezdtem vizesedni, és leginkább este felé. Ha a kézfejed vizesedik, érdemes az orvosnak szólni,(ez leginkább a terhesség vége felé szokott jelentkezni).
Mi is rendezgetjük a szobákat, amit leginkább a lányom élvez... én már nagyon hamar elfáradok!

Ilba!
Milyen a bölcsi? A szobatisztaság alakul (bejöttek a Verdás alsógatyák)?

Ja, a barátnőm akkor éppen nyitott ajtónál vajúdott...Gondolom, ha be lett volna csukva, nem nyomulnak be. Amikor én szültem teltház volt, a férjem kb. 3 szülést hallagatott végig....

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri,
bölcsi nagyon jó! Nagyon szereti. :)

Szobatisztasággal roham léptekkel haladunk visszafelé :shock: :evil: , letagadja a kis-és nagydolgokat is. Ezért lepett meg, hogy a héten meg szóltak a bölcsiben, hogy annyira szépen szól és intézi a dolgát, hogy levennék róla a pelust. :shock:
Úgyhogy fogalmam sincs hogyan állunk, de az már majdnem biztos, hogy 3 évesen se lesz szobatiszta. :?

Nálatok? Bár a lányod azért jóval fiatalabb ha jól tudom ... és lány. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

(Jó ez a kis István kórházas topik)

A szobatisztaság kialakulása szerintem így normális (mármint egy lépés előre, kettő hátra..). A bölcsiben biztos nagyon vonzó lehet a gyerekméretű WC, meg mosdó. Ja, és a többi gyerek...
Igen Anna májusban volt kettő, tehát fiatalabb, de szerintem nála az indította el, hogy nagyon jól el tudja/tudta mondani, hogy milyen szüksége van. Ez azóta is tart (még a kaki állagáról is előre bejelentést tesz :lol: ).
A bölcsit egyébként a gyerektársaság miatt sajnálom, de talán eljututnk a jövő héten egy kis "baba-tornára" itt a városban....

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri,
szoktam olvasni a másikat is, de annyi ember van, hogy képtelen vagyok követni. :oops:
És lusta vagyok átjelentkezni is. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

rakok fel egy mosolygós képet Mákszemünkről :lol: :
1223195610.4569.doc

gratulálok mindkettőtöknek a szobatisztasághoz!
lehet, h a kisgyerekek ,,figyelemfelkeltés,, miatt kakilnak-pisilnek be otthon, az oviban meg valóban látják a többi kisgyereket! szóval szerintem ezen nem szabad elkeseredni!
most már nagyon a finisben vagytok!! kitartást még!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Czinkeb!
Nagyon aranyos a baba! Én nagyon sajnálom, hogy erről a mostani babánkról nem sikerült jó képet csinálni a 4D-n, de majd a következő.....

Ilba!
Én is néha lemaradok, de igyekszem!

Mi jól vagyunk, sőt, ahhoz képest, hogy néha a kádba is már csak daruval tudok beszállni, simán bírtam a Budakeszi Vadaspark-i túrát. :)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Boribono! Veletek mi újság? Egyben vagytok még???

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Czinkeb,
jajj de édes! :)
Van már neve? :)

Hékás,
látom bevállalósak vagytok. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hát igen, muszáj belevágni a következőbe. Ha már az első ilyen tökéletes lett :wink: Majd azért kifaggatlak, milyen két gyerkőccel :lol:

Már Neked sincs sok hátra, hogy érzed magad?

Czinkeb, engem is érdekelne, hogy választottatok-e már nevet? Nagyon édes a kép, látom Nektek is az arca elé pakolja a kezét UH-n :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


sziasztok,

köszönjük a dícséretet!! :lol: szerintünk is tökéletes!! :lol:
az orra tiszta apukájáé!!
nagyon nagy valószínűséggel Nándor lesz, bár még a Csanád versenyben van.

CSuri: kádba daruval!! :lol: :lol: kezdem sejteni, és a lábmosás milyen nehéz tud lenni!! :twisted:

Hékás: igazatok van, ha a prototipus is tökéletes, akkor kell a sorozatgyártás!! :lol:

szép napot!! a héten szerencsére gyönyörű idő lesz!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam amiket írtatok.
Mi nemrég voltunk szülőszoba látogatáson és csak azt lehetett megnézni ahol éppen nem szültek.
Javaslom mindenkinek, jó élmény volt.
Így már nem ismeretlen környezetben kell szülni menni. :D

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

kri29!
Az első terhességemnél volt, hogy a szülőszobán csinálták a CTG-t, mert lent, már egyszerűen nem bírták, így akkor én is láttam egy csomó mindent. Aztán meg mikor szülni kellett, már nem nagyon érdekelt, hogy hol vagyok (tényleg) :?
Holnap kezdem a CTG-t! Hű, de eltelt az idő!!!

Czinkeb!
Nekem a Nándor jobban tetszik.... Nekünk elég "különleges" a vezetéknevünk (mindenhol elírják), ezért mi egyszerű neveken gondolkodtunk.

Hékás!
Bennünket is motivált, hogy még egy "ilyen" legyen, bár jöhetett volna most fickós kiadásban...

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, most akkor mi is lesz a név? Bár biztos írtad, de valahogy kimaradt nálam...

CTG? Tök jó... Nekem tetszett, már azt jelezte, hogy mindjárt itt a vége :wink:

Akkor ha már szavazás. nekem meg a Csanád tetszik jobban :lol: :lol: :lol: :lol:

Na azért megmutatom Nektek, milyen a prototípus :wink: Kicsit kopaszodik, de hát férfi :D

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Csuri, most akkor mi is lesz a név? Bár biztos írtad, de valahogy kimaradt nálam...

CTG? Tök jó... Nekem tetszett, már azt jelezte, hogy mindjárt itt a vége :wink:

Akkor ha már szavazás. nekem meg a Csanád tetszik jobban :lol: :lol: :lol: :lol:

Na azért megmutatom Nektek, milyen a prototípus :wink: Kicsit kopaszodik, de hát férfi :D

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Naggggyon jól néz ki Marci!!!!!! A frizurája tök olyan, mintha fodrász csinálta volna... :D
Az első lányunk Anna, aki pedig nemsoká jön, Katalin lesz. (Próbálok keresni egy 4 hónapos körüli képét róla.

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Hát igen, divatozik a drága... Pedig csak anya fésülgeti neki :wink: Várom a képet Annáról!!! De egy 4 hós mellett ugye raksz fel olyat is, ami nemrég készült róla? :)

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ilyen volt 4 hónaposan:
Kép
Ilyen most 2 éves és 3 hónapos:
Kép

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, nagyon szép lányod van!!! Gondolom nem probléma, ha még egy ilyen gyönyörű lányod lesz :wink: Egyébként nagyon sokat változott közel 2 év alatt Anna

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Köszönöm, a lányom nevében! Én is látom, hogy sokat változott....
Bár azon a fotón, amikor kb. 1 perces volt, azon meg hasonlít az arca a mostanira.

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


És még eltelik pár év, és amikor elkezd úgy viselkedni, hogy a falra mész tőle, elkezdesz azon gondolkozni, hogy vajon kire hasonlít ez a gyerek? :wink: :lol: :lol: :lol:

Most látom, hogy gyáli van. Én a közelben laktam sokáig, Maglódon. És Gyálon is néztünk házat, de az ott lakó barátaim annyira nem istenítették a helyet... Úgyhogy maradtunk, és még nem költöztünk :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Gyálon május óta lakunk, és még nem ismerjük olyan jól, egy csomó minden még Pesthez köt (a 18. kerületből költöztünk)bennünket. Nagyjából a szomszédainkat ismerjük, meg a védőnőt. Talán a jövő heti " Csiri-Biri" tornán :D megismerkedünk néhány hasonló korú gyerekkel és az anyukájukkal.

Ilba!
Ma voltam Barbaránál CTG-n. Megemlített Téged, amikor a homeos bogyókról beszéltünk... Ti hogy vagytok?

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok lányok!
Csak most találtam Rátok, de máris egy csomó érdekes, hasznos infót olvastam ki az előzményekből.
Gondoltam nem nagy pofátlanság érdeklődni nálatok a szülés előkészítőről. Sehol se találok egy telefonszámot, vagy pontos időpontot arról, hogy mikor van, mikor indul. Február végén fogok szülni, így talán lesz időm még megvárni, hogy újonnan induljon...
Ti a párotokal együtt jártok? Egyáltalán érdemes őket oda elrángatni? Türelmesen, érdeklődve végig hallgatják? :D
Segítségeteket előre is köszönöm!!

czinkeb.! Olvastam dilemmádat a dokik honoráriumáról. Én most kérdeztem rá a saját nődokimnál, hogy nála mennyi. Azt mondta, hogy nem mond pontos összeget, de legyek tisztában avval, hogy ez egy plusz szolgáltatatás a részéről, amit a TB nem támogat (bejön, akár éjszaka is, felhívhatom stb.) és ez pénzbe kerül. Aztán azokat kezdte el csepülni, akik miatt nem ment nyáron nyaralni, de megánban hozzá jártak és semmit nem fizettek neki a szülés után, pedig az egyik császáros volt... Kiocsit elbizonytalanodtam ezek után! :( Remélem Neked sikerült "rendezned" ezt a dokiddal!

Virág
virag19770408
 
 


Czinkeb,
Szép neveket választottatok, ha mindenki szavaz, akkor nekem Csanád. :)

Csuri,
Na, nekünk meg talán a leggyakoribb a vezetéknevünk. :?
Lányod nagyon szép. Már valahol (gondolom a másikban) láttam ezt az édes Állatkertes képet róla. Nem semmi haja volt kicsinek. :shock: Én fiamnak még most sincs ennyi. :lol:
Jesszus, a homeóról én jutok Barbi eszébe? :shock: Amúgy mi volt? Minden oké?
Én ma kezdem a málnalevél teát és a bogyókat. Hétfőn CTG.
Neked mi a keresztneved? Csak ha nekem meg Téged említ … :)

Hékás,
Marci nagyon jóképű kispasi! 8)

Virág,
Czinkeb most jár előkészítőre, ő a legilletékesebb most a témában. :wink:
Nekem ha tudott, jött a férjem is. Néha elaludt :lol: , de néha volt számára is érdekesebb előadás.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Virág!
Én csak annyit tudok az előkészítőről, hogy bármikor be lehet kapcsolódni, mert ha a témák végére érnek, újra indul.. Ahogy Ilba is írta, Czinkeb naprakész!!!!

Ilba!
A CTG-n minden rendben volt (olyan nyugi volt a szülőszobán is!!!), jövő héten kedden megyek, de akkor már meg is vizsgál!
Akkor kerültél szóba, amikor kérdezte, hogy ismerem-e ezeket a szereket, és én mondtam, hogy Téged meg tudlak kérdezni. Ő pedig egyből tudta, hogy kiről beszélek :) ( A keresztnevem: Annamária)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


sziasztok lányok,

nem igazán tudtam visszaolvasni! csak pár percem van!

Virág: szüléselőkészítő minden szerdán du 3kor. minden héten más a téma. legközelebbi szerdán a szülés téma lesz, de szerdán megírom, h mikor mi van. 6 hétig tart az egész, és minden héten más a téma, más tartja. a szülészet mellett balra van egy ebédlő, külön épületben . kb 100 fölött lehettünk, papák is voltak. szerintem érdemes menni. én a fájdalomcsillapítást hallgattam meg, a legutóbbi babaápolás kimaradt, de szerintem az nem vészes. 1 órás az előadás utána meg lehet nézni a szülészetet, bár nagyon sokan várnak, nehéz bejutni.
köszi a dokitarifa dolgot!!

Nándor lesz a kiskrapek!! :lol:

sziasztok , szerdán jövök!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csuri! Csiri-biri torna??? Az meg mi? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

köszi a dicséreteket gyerek-ügyileg. Szerintem is csak szépül, meg szépül meg szépül :wink: :lol: Már csak meg kellene tanulnia elaludni. Tegnap is olyan hulla fáradt volt, mégsem tudott elaludni. 2 órán keresztül altattuk felváltva. És közben sokat bömbölt a fáradtságtól :cry:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Még nem tudom milyen lehet ez a torna, de van elképzelésem arról, hogy mit művel 10-15 két év forma gyerek egy ilyen helyen... :D Amikor még Anna pici volt, és jártunk baba-mama tornára, a "nagyobbak" folyamatosan rohangáltak, és szedték el egymás játékait, meg kajáját.

Az elalvás megtanulása pedig nehéz egy gyereknek! Nálunk egy normál (napirendben időszerű) elalvás bír 3/4 órás program lenni még most is. Kitartás!!!!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, baba-mama tornát én is tervezem :lol: :lol: A házban van egy kismama, 4 nappal szült korábban, mint én. Namármost mindig megegyezünk, hogy most a héten már tuti elmegyünk. De még nem jutottunk el semeddig :lol: :lol: Pedig maradt rajtam a terhességből még 2 kg, meg előtte még feljött 5.. Szóval kellően megasszonyosodtam, ideje lenne újítani :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Csuri,
Én ma megyek először CTG-re. Vizsgálat 1 hét múlva csak.
Ha esetleg egyszerre lennénk bent, keressük már meg egymást. :)

Csiri-biri torna: tényleg nem tudjátok mi?
1 éves kortól van, van egy közös körjátékos, kicsit tornázós, mondókázós „bemelegítés”, aztán meg padon sétálás, labdázás, ügyességi dolgok.

Hékás,
A fiam is azóta tud normálisan elaludni és átaludni az éjszakát, mióta nem szopizik (20 hónapig szopott)
Marci szopizik?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hékás!
A baba-mama tornán nem szabadultam meg a fölös kilóimtól. Inkább dumáltunk az anyukákkal, és néha nyomtunk egy-két felülést. Én otthon tornáztam, amikor volt egy kis időm....

Ilba!
A csiri-biri tornát ilyennek képzeltem (kb. így tornáztunk az oviban is a gyerekekkel...)
Ha egyszerre megyünk, megkereslek (már próbáltalak az iwiw-en is megtalálni :wink: , de kevés az infóm....). Nagyon jól néz ki Benedek ezen a képen!!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri,
küldtem privit. :wink:
Óvónő vagy?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Nem, de oviban (spec.) dolgoztam. Gyógypedagógus vagyok...
Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Ilba!
Már jól meg is néztelek!! :D
Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Na nem ér! Ettől én még Téged nem tudlak. :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok ,

múltkor csak nagyon gyors voltam, bár most is az leszek. :cry:
csak felugrottam anyósékhoz netezni kicsit.

gyerkőcöket nem is dícsértem múltkor, bocsi! nagyon helyesek. és hogy lehet ekkora haja egy bébinek , gyerkőcnek! :shock: nagyon helyes!

Virág: most szerdán szt istvánban a felkészítőn a téma: ez egyébként az első alkalomnak számít, terhesség , jelentkezés, utána minden héten más.
2. alkalom szülés történései, 3. relaxáció (itt mutatják a légzéstecnikát !), 4. nem tudtam elolvasni sajnos gyengéd vmi, 5. fájdalomcsillapítás (én ezenn már voltam, nagyon érdekes, hasznos volt!), 6. babaápolás, szoptatás.
és folytatódik mindig, kezdődik minden előlről, tehát ezért tudsz bármikor bekapcsolódni.
minden szerdán 15-től 16-ig!

Csuri, Ilba: már csak 3 hetetek van!!! :lol: addig is kitartást nektek!!

sziasztok!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ilba, nem szoptatok sajnos. Soha nem is szoptattam. Nem tudták Marcit megtanítani, pedig elég sokáig próbálkoztunk :( Az első pillanattól kevés volt a tej is, pótolni kellett, 6 hetes korában meg napi 2 óra szenvedéssel jó, ha 30 ml anyatej összejött. Szóval el is apasztottuk akkor.

3 hét??? Az már nagyon izgi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Igen, már csak 3 hét!! Ha nem lennék ilyen bálna-szerű, nem érezném, mert semmilyen tünetem nincs.... (szerencsére)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


[quote="irusc"]S írta:iruscziasztok!

Igen, már csak 3 hét!! Ha nem lennék ilyen bálna-szerű, nem érezném, mert semmilyen tünetem nincs.... (szerencsére)

Üdv:


Ezt akár én is írhattam volna ... :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Isurc, Ilba! Nekem már csak két hét, de semmi tünet.....
Nagyon izgi, már nagyon várjuk hogy a kicsi megszülessen :D

Tegnap voltunk ctg-én de semmi jele hogy meg szeretne születni.
Végül is van még ideje :D

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

kri29!
Az jó, hogy még bent akar maradni!!!

Mi tegnap voltunk CTG-n és nálunk sincs semmi jele a szülésnek. Bár a szülőszobán teltház volt, legalább 5 baba született abban az 1 órában, amíg ott voltunk (biztos a telihold miatt).

Azt Valaki nem tudja véletlenül, hogy azon túl, hogy a gyerekorvosunk ad egy igazolást arról, hogy a baba korai gondozását vállalja, kell-e még valami a kórháznak? Gondolom nekem alá kell írni egy papírt, hogy saját felelősségemre távozok 24 óra múlva....
Köszi, ha van infótok, és megosztjátok!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Irisc! A telihold nállam is bezavart, egyáltalán nem tudtam tegnap aludni :cry:
Picurka egyfolytában rugdalózott.

Ma ebéd után viszont bepótoltuk az alvást :D

Sajnos nem tudom kell e még valami a kórháznak, hogy haza mehessetek.

Kép
Kép
kri29
 
 


sziasztok,

Csuri: pont ma kérdezték ezt a felkészítőn! csak a gyerekorvostól kell az igazolás.
de a nőci , aki tartotta az előadást, azt mondta, h azért van szükség a 72 órárá, mert a neorológusoknak ennyi időre van szükségük, h a babát kellőképpen vizsgálni tudják. mert a babának 100 ml tejet meg kell innia bizonyos vizsgálatokhoz, és az a 3. nap van.
de saját felelősségre és gyerekorvos igazolás esetén 24 óra után lehet menni.
ambuláns szülésre azért nincs lehetőség, mert 24 óra után fizet csak a tb a kórháznak.
na , ma kamatoztattam a felkészítői tudásomat!! :lol: :lol: bocsi, h hosszú voltam! :lol:

ma is tele volt a szülészet, nem is lehetett menni szülőszobát látogatni. nem baj! végül is mindegy. a lényeg, h a szülés körül minden rendben legyen, és a baba jól legyen!!!

szép nap volt ma is!! remélem marad ez jó sokáig!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hali!

Czinkeb!

Köszönöm az infót! Nekem nem tűnt nagyon alaposnak az a neurológiai vizsgálat, amit annak idején a kislányommal csináltak. Bár lehet, hogy csak türelmetlen voltam, hogy mehessünk már haza...
Mégegyszer köszi, és vigyázzatok magatokra!

kri29

Van akire nincsenek hatással az ilyen változások, de jó, hogy még egyben maradtatok!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?