Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre hazaértem:)

Hát igen, Melcsi, én is eléggé érzéketlennek érzem a csajt, tegnapig azt hittem, csak én vagyok ilyen nebáncs virág, hogy ez ilyen nagyon rosszul esik, de mikor láttam, hogy a férjem is kibukott azon, hogy hogy lehet valaki ennyire bugyuta, akkor megnyugodtam egy kicsit.

Már írtam korábban is, hogy ez a csaj, folyamatosan kisgyerekes pps-eket küldött, egyáltalán nem zavartatta magát. Most már tudom, hogy akkor kellett volna leállítani...Most meg gondolom majd megállíthatatlanul jönnek a saját gyereke képei. Dejóóóóóóóóóó!!!!


:twisted: :twisted:

Képet keresgélek:) mindjárt
Vendég
 


nahát már azt hittem egyedül maradok ma...
várok... :D

egyébként az hogy lehet, hogy reggel korán elmész és csak ilyenkor érsz haza?? :shock:
tünci28
 
 
 


Mi lehet Manóval?

Gondolom nincs net ahova utaztak mert csak irt volna. Remélem jól van. Biztos erősiti ez az utazás kicsit. Legalábbis bizom benne.
melcsike70
 
 

 
 

Délután a Barci foglalta el a gépet. Ilyenkor nem jöhetek ide. Nem tudtam a játszira leküldeni. :lol: Ha egyszer nincs kedve akkor nem megy le.
melcsike70
 
 


Fogyiban voltam ma is meg tegnap is, de már vége, ez volt az utolsó alkalom. Sokat nem fogytam még, de hátha beindul most már:):)

Amúgy fél ötig melózok, ha egyből hazajövök kb. negyed hat-fél hat körül szoktam hazaérni.
Vendég
 


akkor jól van Boboka, már azt hittem, hogy kizsákmányolnak. :)

Ez a Barcika milyen, hogy nem megy játszani! :lol:

Mano biztos inkább a férjével foglalkozik,remélem jobban lesz.

Betti is bizti tornázik..
csak én vagyok lusti... :oops:
tünci28
 
 
 


Nekem is kéne még tornázni, de már annyira nincs kedvem. Majd meglátom még...
Vendég
 


inkább egyetek meg egy doboz csokis kekszet mint én..ne csak én legyek dagi.. :oops:
tünci28
 
 
 


Sziasztok!
Betti tornázni volt igen. :D

Most meg megy is aludni lassan, mert korán kel.
Reggel majd bejelentkezem a dolgozóból, meg háttérben mindig futott a babanet régebben, most is fog, néha rápillantok, ha van időm rá.
Nekem sincs túl jó napom ma, tartok a holnaptól, kolléganők hívtak már, hogy készítsem az idegeimet, mert elég kusza minden és majd inkább holnap elmondják, úgyhogy holnap egy értekezlettel kezdek rögtön, hogy lássam, mi hol is áll.
Meg úgy szeretném, ha a dokiban nem kellene csalódnom, annyira nincs kedvem másik után rohangászni.
Meg próbálgatni, beválik-e vagy nem. Már ez is fáraszt.

Tegnap nem tudtam hanyadik hétben lennék.
Egyszerűen nem számolom, azon vettem észre magam. Elég nagy lelkiismeret furdalás éreztem e miatt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


A munkahelyemen elég sok a támadás, helyt kell állni, sok érdeknek megfelelni, általában elviselni, hogy mindenért te lehetsz a hibás, de ez korábban lepergett rólam, elég jól bírtam, meg tudtam különböztetni, mi az amin kell idegeskedni és mi az amin nem.
Most úgy érzem, ha valaki rámripakodik, vagy csak mérgesebben néz rám, elbőgöm magam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, nagyon szorítok a holnapi naphoz!!!

Nekem is egész nap meg van nyitva a babanet:)

Tünci, csokis keksz nem volt, de tegnap hoztunk anyóséktól csirkepörit nokedlivel, annak most nem tudtam ellenállni:( Mini adagot ettem, de jó nagy bűntudat lett belőle:):)
Most már tuti, hogy tornázni kell...
Vendég
 


én így is vagyok Betti, elbőgöm magam mindenen..
tegnap pakoltunk és mondta a párom, hogyha elbírom akkor hozzam át a pc-t, de ha nem ,akkor hagyjam nehogy valami baj legyen...erre azonnal elbőgtem magam, hogy ezt most mért így mondja..Ő meg teljesen megdöbbent, hogy hogyan mondaná másképp...tiszta hülye vagyok, mert azt hittem hogy ő úgy gondolja, hogy most már igazán csinálhatnék valamit..
Szóval ebből is látszik milyen érzékeny vagyok...

Kés és lábtörést holnapra..most pedig jó éjt!!
tünci28
 
 
 


Lányok, mára én elbúcsúzom, holnap jelentkezem.

És kérem az ötleteket, hol lehet a találkozó.

Nagy Budapest az ország közepe tudom és mindennel gyorsan megközelíthető....., de ha van más ötlet, azt is várom.
Tőlem jöhettek Szegedre is én mindenkit szívesen látok! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Nekem jó a Pest,de gondolkodom ha esetleg a többieknek nem annyira.
Csak ott ne hagyjatok, mert sose találok haza.. :oops: :lol:
tünci28
 
 
 


Betti, jó éjt.

Nekem mindegy, hogy hol találkozunk. Én pesten vagyok, de megyek bármerre szívesen:)
Vendég
 


Tünci, teljesen normális szerintem most az érzékenység. Én is tök sokszor éreztem úgy, hogy rosszul érinti a férjem, hogy itthon vagyok és nem csinálok semmit, de azt mondta, hogy őt egyáltalán nem zavarta. A férjed szerintem úgy értette, hogy a seb miatt nehogy megerőltesd magad.
És igaza is van, tessék vigyázni magadra! Azért van a férfiember, hogy emelgessen helyettünk:)

Férjem még mindig dolgozik, már kezdek aggódni érte egy kicsit, mostanában kicsit túlhajtja magát.
Vendég
 


igen, úgyértette, hogy nehogy túl nagyot emeljek!4
csak én nem úgy értettem..szegény,meg csak nézett, hogy mi rosszat mondott..
jó sokáig dolgozik az urad!!este nem jó egyedül,én azt nagyon utálom..
ha visszamegyek dolgozni én kb este 9-re fogok hazaérni... :cry:
tünci28
 
 
 


Hát, csináltak egy munkát egy nagy cégnél, és van egy extra hülye dolgozó, elront mindent amit csak lehet, már 4 napja a hülye által elrontott dolgokat próbálják meg helyretenni. Eléggé maximalista, és nagyon bántja, ha valami ügyefogyott miatt nem ismernék el a munkáját.

Mettől meddig fogsz dolgozni?
Tényleg, sikerült valami elfogadható állást találnod?
Vendég
 


reggel 9-től este 8 ig van nyitva az üzlet..úúúúgy utálom..se estém, se hétvégém, semmi rendszer..

nem sikerült még semmi sajnos..

megyek lekapcsolom a gépet, mert most egy szobában van minden, párom meg aludna..

reggel jövök,jó éjt!!
tünci28
 
 
 


Én is megyek, szólt a férjem, hogy mindjárt itthon van, még valami vacsit össze kell ütnöm.

Melcsi, kép ment priviben.

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok lányok.


Ezer bocsi de mostanában nem volt ilyen képzeljétek el, elaludtam a mert tévéztem és ilyen korán nem szoktam mostanában. Ráadásult délben is lefeküdtem és aludtam. De úgy érzem nagyon kellett, mert baj volt a fejemben kicsit és jobbnak láttam ha lefekszem. Örülök nektek most már hármotokat ismerlek nem csak igy hanem képről is és igy nagyon jó hogy tudom kivel irogatok. Örülök drága barátnőim.

tünci!

Ha a gyógymód a beszélgetés akkor én is leszek neked orvosság, ahogy ti is nekem.


Hu gyerekek Pesten egyszer vezettem akkor is eltévedtem. Pedig csak a vecsési reptéri parkolóból kellett eljutnom az M1re de elvesztem kicsit. Budaörsig biztonságban el tudok jutni. tovább nem.de ott is csak a pályán. mert ott nem lehet eltévedni.
De nem vagyok eltévedős csak hát azért nem ismerem a Fővárost kocsival legalábbis. Na mindegy bevallom pesttől félek.


Egyébként a sirás szerintem még sokáig eltart mert lehet még évek múlva sem tudunk annélkül beszélni, hiszen a gyermekeinkről, az Angyalkáinkról van szó. Hogy lehetne másképp.Na azt hiszem én is megyek visszabújok az ágyba, mert fáj a fejem. A mai nap hatása biztos.

Holnap talizunk puszi mindenkinek.


Már majdnem nem is jó éjszakát, mert reggel olvassátok el ugyis csak.




Tehát:









Jó reggelt mindenkinek!
melcsike70
 
 


boboka privi ment.
melcsike70
 
 


Szép jó reggelt!

Annyira rágyúrtam a korai kelésre, hogy teljesen figyelmen kívül hagytam a telefoncsengést.. :lol:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Jó reggelt:)

Betti, majd jelentkezz ha lesz egy kis időd, hogy hogy birod bent... :roll:
Vendég
 


Hát Csajok ez nagyon rossz.
Megint dolgozni, és épp ésszel figyelni a munkára, mert az van rendesen.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire rosszul esik majd. :(

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti!
ezt szomorúan hallom, mert szerintem én hozzád képest nyámnyila vagyok!!

Hülye beszólások vannak,vagy megkímélnek?
tünci28
 
 
 


Nincsenek beszólások, egyáltalán.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Csak ez az egész, nekem most nem ezt kellene csinálni.
nehéz ezt elfogadni.

Betti
Kép
betti0412
 
 


hát ezt nagyon megértem..

Az előbb bekentem a heget krémmel és már olyan megszokásból csinálom naponta kétszer..aztán reggel belémhasított, hogy miért is van ott az a heg és életem végéig, ha tükörbe nézek, akkor mindig eszembe jut majd..50 év múlva is..minden nap...

nagyon -nagyon szeretnék másik helyet találni, ahol senki nem tud semmit rólam..
tünci28
 
 
 


Betti, próbáld meg kicsit letojni a dolgokat bent. Én is már csak fele olyan intenzitással csinálom, mint régen, persze, ez még biztos változni fog, ahogy belerázódok, meg lesz munka dögivel, de most még olyan beletojok állapotban vagyok.
Vendég
 


Tünci, milyen krémmel kened? Lehet, hogy olyat én is beszerzek.
Abból a szempontból megértelek, hogy az időbeosztás elég rossz, este tök későn fogsz hazaérni:( de tuti, hogy az új helyen is előkerül a múlt. Nálunk a munkahelyen mindenki úgy csinál, mintha el sem mentem volna, mintha ez a pár hónap nem is lett volna...
Egy idő után nálad is megszoknák, hogy mik számítanak tabu témának, és egy két helyreigazítás után nem mondanának olyat.
Sokan vagytok a munkahelyen?

Betti, te is elég sok emberkével vagy kapcsolatban a meló során, ugye? Nincs olyan, hogy beülsz az íróasztal mögé, és beletemetkezel a melóba, hogy hagyjon mindenki békén?

Csige már rég írt:( Mi újság véle?
Vendég
 


az a neve, hogy cotractubex..kifejezetten hegkezelésre való gél,már egy hónapja használom..sokáig kell, mert úgy lesz hatásos, viszont amíg kenem, addig mindig vörös egy kicsit..kb 1500 forint,és el sem fogy ,csak azért kell kidobni, mert felbontás után kb 3-4 hétig lehet használni..

mi sokan vagyunk a munkahelyen, meg amúgyis naponta több szász emberrrel kell beszélni..mindjárt írom hogy hol dolgozom priviben..

Csige néha szokott írni,de Kisanyácska teljesen eltűnt!

Melcsi,hogy vagy ma??

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Nem kell recept a krémhez?
Mert akkor fizu után megyek és veszek egyet.
Ja, meg megyek megvenni madj a Csernus könyvet:)

Melcsi, merre vagy?

Betti, meddig tart a munkaidőd?
Vendég
 


nem kell semmi recept.
tünci28
 
 
 


Sajnos a letojom téma nem megy, mert én vezetem ezt a szervezetet és a helyettesnek kijelölt csajszi épp most közölte, hogy ő ezt legközelebb nem vállalja, mert nem bírja az idegrendszere.

Az nem megy, hogy nem foglalkozom vele, mert tőlem várják, mi legyen a megoldás.
És baromi nehéz felkapdosni a fonalakat, mert sajnos sok mindenben nem történt semmi, mióta elmentem és már nagyon le vannak maradva dolgok.
Akkora a gyomrom, mint egy meggymag.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én, ha közölném, hogy legközelebb nem csinálok valamit szerintem ki is rúgnának...

Nem lehetne még emberkéket felvenni?
Vendég
 


de az hogy lehetséges hogy így elmaradtak mindenel???? :shock:

Azt gondolták hogy majd Te mindig bejársz és megcsinálod??? :shock:

Nálunk már megint minden marha szarul alakul.
1.kiderült, hogy a nyílászárós nem írta fel ,hogy vakolható tokos redőnyt rendeltünk és sima külső tokost gyártott...
2.a kőműves vállalkozónak mi fix összeget fizetünk, de ő az embereinek napi díjat, ezért azok, 8-16 óráig dolgoznak,egy óra ebédszünettel,ráadáaul már fél háromkor nem csinálnak semmit, mert mindjárt indulnak!!!!már csúszunk három hetet,rég kész kellene lenni,nem tudok nem arra gondolni, hogy mostmár szülhetnék bármikor és úgy volt hogy addigra kész lesz minden!!!
+.a szomszédnak olyan büdösek a kecskéi, hogy nem lehet kinyitni az ablakot...Na de írtam e-mail-t az önkormányzatnak, kikértem az állattartási szabályzatot..amúgy osztatlan közös telek, úgyhogy szerintem mindenképpen kérnie kellett volna a beleegyezésünket, hiába van kerítés, ha egy telek, nem???Ötlet???

4.Az államkincstár 10 nap alatt nem volt képes reagálni a levelemre!!!!


komolyan ma megint utálom az egész sz*r életet, semmi se sikerül, semmiben sincs egy csepp örömöm se!!
Amiben lenne,az meg..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
tünci28
 
 
 


Embert nem lehet felvenni, köt a bérköltségvetés.
Lemaradásra meg annyit, hogy augusztus 1.-én jöttem el és 11.-én szültem, tehát tudták, hogy jövök vissza, hamarosan, így ami nem égetően sürgős volt, azzal nem foglalkoztak annyira.
Ma fél 2.-re összetrombitáltam egy értekezletet, hogy lássam, hol is állunk, de én már nem állok sehogy pedig csak fél egy van.

Betti
Kép
betti0412
 
 


marhára kedves kollegáid vannak..olyan jó beletojósak...
Sajnálom, hogy ilyen rossz a Te napod is!
tünci28
 
 
 


Írtam e-mail-t a Babakötvény központba, képzeljétek kb 5 perc alatt válaszoltak!
Mondjuk most nem könyörögtem...de ezzel is csak megbőgetnek..most akkor ezentúl bunkónak kell lennem, hogy sikert érjek el???
én nem ilyen vagyok, nem akarok ilyen lenni... :(
tünci28
 
 
 


Tünci, nem lehetne mondani az embereknek, hogy egy kicsit kapják össze magukat? Vagy a vállalkozót lecseszni, hogy ez már nem állapot?

Államkincstárnak e-mailt vagy sima levelet küldtél?

Betti, ugráltasd egy kicsit az embereidet, nehogy már mindent neked kelljen megcsinálnod egyedül!!! :roll:
Vendég
 


Ja és a mai nap úgy kezdődött, hogy felhúztam az órát 5.30 helyett 6,30-ra. 7.30-tól van munkaidő és 45 perc az út befele, ha nyomom neki.
Képzelhetitek!
Volt rohanás reggel, mire beértem már kivoltam.
Este megyek dokihoz, majd elmondom mi volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


E-mail írtam, de mint megtudtam azokban az intézményekben ahol nincs hivatalos e-ügyintézés ott nem kötelező válaszolni az e-mail-ekre...
Egyébként az álláskereséssel kapcs:megnéztem a neten, van üres állás a fehérvári államkincstárnál és egyetemi végzettség kell ügyintézői szinten..Tehát erre mondta ma múltkor, hogy mért nem elég az érettségi, ahhoz hogy az mondják :Nem tudom!!!!azért mért fizetnek annyi pénzt???

Na mindegy..

A párom minden nap veszekedik velük boboka, de már úgy vagyunk, hogy nehogy itthagyjanak minket, mert akkor ki fejezi be???De most tényleg ilyenek vanna pl:a z utcai homlokzatot gletteli..modom neki tegnap,hogy a telefonkábellel mi a terve???
(Merthogy épp ráglettelt!!!!)
Erre a kőműves:Mert???
Mondom neki:Nem kéne bevésni a falba???
Erre Ő:JAAAAAA,DEEEEE....


Azt hiszem kimegyek egy kicsit a temetőbe a babócámhoz, lenyugodni...

Egyébként ma éjjel azt álmodtam hogy ikrekkel voltam terhes és először az egyik, majd néhány hét múlva a másik magzat is elhalt..nem találtak szívhangot...
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok, csak ma leléptem a térképről kicsit. Reggel beültem a kocsiba és vásároltam ma. Ma nyilt meg nálunk a KIK osztrákoknál ez nagyon olcsó de ahogy elnéztem itt sem veszélyes. Vettem egy két dolgot magamnak, most barna orkános mellényt vettem nem feketét. Bár igen gondolkodtam a feketén, de mondom mégsem, mert legyen valami más is rajtam de sötét barna fényes úgyhogy nem rikit. nadrágot viszont még feketét vettem. amugy is én ilyen barna meg fekete cuccokat hordok, télen meg összel, nyáron szoktam mást is. Ja meg a keky szin ami még tetszik. Ja meg a Barcinak vettem az iróasztal alá egy hercegnős kukát. Mert a papirok néha rossz helyen lelhetők fel a szobában.Mert nem mindig van rá ideje kivinni a szemetesbe.
melcsike70
 
 


betti!

Jaj remélem gyorsan eltelik a munkaidőd és minél előbb szabadulsz onnan.

tünci

Ezek a mesterek ilyenek, és az a baj hogy tényleg gorombán kell velük beszélni, mert trehányok,(tiszt. a kiv.) de az ritkaság.És mit irtak a babakötvénnyel kapcsolatban.


boboka

Ha tudsz akkor még lassan ugorj bele a munkába. Jól teszed ha még nem hajtod meg magad.
melcsike70
 
 


Tünci!

Hiszel az álom fejtésbe? Én igen. És ha igazság van benne akkor az álmod nem csak az érzéseid miatt vannak. Ne nevessetek ki de én nagyon babonás is vagyok.
melcsike70
 
 


Ja és péntek 13 án születtem ráadásul.
melcsike70
 
 


Tünci, gyere, ha megjöttél Violától.
És próbálj meg ne bosszankodni :roll:

Melcsi, ügyi vagy, hogy egy kicsit vásárolgattál:)
Vendég
 


Na most megint sirtam. Kaptam egy levelet egy ismerősömtől. Gratulált gondolt rám már lassan meg lesz a baba,de hallotta hogy megszületett és könnyen ment e , mennyivel született, milyen újra babázni. Hát lányok komolyan mondom majdnem szétszakadt a szivem. Persze nem tudom hogy mennyire nézte meg, mert az iwiwre irt és ott nem csak a kórházi képe van a Bogickámnak hanem az Angyalka képe is. Na szóval sziven ütött rendesen ez a levél. Kicsit figyelmetlen volt, mert a képét látta és mellette ott a másik is. És az adatlapra is ráirtam, hogy elment, mert már páran gratuláltak és nem igazán esett jól.Persze mindenki nem tudhatta, mert nem kürtöltem világg á.
melcsike70
 
 


Melcsike!
most hirtelen ezt találtam az álmokról..
Ha gyereket szülünk álmunkban, új kihasználandó lehetőségek felbukkanását jelzi.Halott csecsemő: Pótolhatalan veszteséget jelez, amely hamarosan érhet bennünket. Jelzi, hogy a sikertelenséget kiábrándultság is követheti

Magzat: Szerencsés és kedvező álomszimbólum. Sok tervünkre utal, és arra, hogy valami újat szeretnénk alkotni.

Terhesség: Szerencsés és kedvező álomszimbólum. Sok tervünk és vágyunk van, amelyket képesek vagyunk elérni, újat teremteni. Változást jelenthet két életszakasz között. Nők esetében elégedettséget jelent, férfiak esetén akotóerőt jelent.

Én mondjuk inkább abban hiszek hogy komplex módon lehet értelmezni egy álmot..Nyílvánvaló hogy az átélt események hatására a nappal elfojtott gondolatokat próbálja a tudatalattim elrendezni...

Az államkincstár azt írta, hogy két napja feladták a tájékoztató levelet, bővebben akkor tudok nyilatkozni, ha megjött.

A kőműves most néztem, hogy rávakolt egy kicsit a lábtölőre is..gondolom nehéz lett volna arrébtenni...

Betti!
Mindenképp várom a helyzetjelentést este a dokiügyben!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2008.10.01 13:50-kor.
tünci28
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?