Új privát üzeneted érkezett!

meglehet máshogy s oldani igen... :oops:
ilyenkor még lehet csinálni nyugodtan de mégis finoman.. :oops: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


El is felejtettem neked küldeni a sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

én sajna nem kívántam terhesség alatt a szexet :( de apa nagyon jól bírta annyira sajnáltam szegényt

nika70
Salgótarján
 
 


Akkor úgy látom, nem csak én vagyok így a sex dologgal! :roll: :)
zsu83
 
 


lsziasztok.szerdán reggel megyek uh-ra hogy megnézzék van e pé-m..drukkoljatok.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


köszike :lol:
ti hogy vagytok? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nagyon-nagyon szorítok!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


köszi zsu...kis pocaklakó hogy van? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen, azt hiszem jól érzi magát, ma hallgatunk babazenét, és nagyon aktív volt a zene közbe! :lol:
zsu83
 
 


hallgasson is sok zenét és majd ha megszületik arra fog megnyugodni..nekünk bevált a modszer... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon jónak tartom ezeket a babazenéket, én is megnyugszom tőlük, és Bencusra is jó hatással van! :lol:
zsu83
 
 


az a jó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem, de itthon kicsit nagyon felfordult az életem. Gondok vannak a férjemmel. A héten beadom a válást, már nem akarok ilyen életet élni. Ezért nem jöttem. Sajnálom, hogy már nem tartozom közétek. Remélem, hogy mindenki mihamarabb babásodik, de én egy darabig sajna biztos nem foglalkozom ezzel a kérdéssel. Ha nálam is aktuális lesz a babóca téma, akkor majd újra jövök, s remélem arra már ti a 2. vagy 3. gyerkőcnél tartotok. Naggggggggggyon-nagggggggggggggyon drukkolok nektek.

A pocaklakósoknak pedig jó egészséget és sok örömet kívánok a babátokban.

Tényleg nagyon sajnálom. Puszilok Mindenkit!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki mi a baj..mért váltok ha megkérdezhetem? :oops:
nagyon sajnálom.. :cry:
azért kívánom hogy mielőbb megtaláld a boldogságod!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kiriki: mi a baj? harmadik személy vagy nem publikus?
attól hogy nem vagy babaprojekten jöhetsz még

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki: Ne már, ne szomoríts el! :cry:
Mi a baj? nekünk elmondhatod!
Légyszi gyere még nézz be hozzánk, olyan jó csapattag vagy!
zsu83
 
 


kiriki gyere még közénk ne hagy el minket!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: sajnálom, hogy igy alakult az életed. De mi azért mert éppen nem vagy bababprojecten várunk téged. Igy ha jössz tudjuk majd , hoyg alakul az életed. Na meg nem csak a babáról beszélünk. Tudod minden rossz után a jó jön. Bármi is most a gond biztos a lehető legjobb döntést hozod meg. És még az is lehet, hogy a férjed észhez tér most, hoyg a válópert beadtad. Ha szeretnél beszélni róla akkorird ki magadból a rosszat.
Nagy ölelés neked.
Sok puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


lányok merre vagytok ma? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem! Anyukámnál voltam! :lol:

Holnap délután megyek nődokihoz, most fogom megkapni a beutalót a cukorterheléses vizsgálatra! :? Lányok, akik már voltatok ilyenen, ez hogy zajlik? :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem! Anyukámnál voltam! :lol:

Holnap délután megyek nődokihoz, most fogom megkapni a beutalót a cukorterheléses vizsgálatra! :? Lányok, akik már voltatok ilyenen, ez hogy zajlik? :roll:
zsu83
 
 


zsu már nem nagyon emlékszem de elmondom nekem hogy volt...
bementem reggel vettek vért éhgyomora majd ennem kellet zsömit és én tejberizst ehetem majd 1-2 ora mulva megint vettek vért..aztán máshol lehet nem így van.nekem így történt.. :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita, még várom a többiek beszámolóit is! :wink: :lol:
zsu83
 
 


rendben.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bence már egy órája keményen rugdossa a hasam, fociedzése van! :lol:
zsu83
 
 


gondolta elkezdi bemutatni mit is tud odabennt.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon szereti produkálni magát ott bent! :D
Főleg este amikor fekszünk az ágyba, már minden nap kap apa egy nagy bokszolást a tenyerébe! :lol:
zsu83
 
 


Zus: nekem vettek éhgoymorra vért majd ennem kellet egy zsömlét 2dl tejjel. Aztán utána megint vérvétel volt.
De valahol cukros vizet adnak. Legalábbis régen azt adtak néhol.

Kép
csucsu05
 
 


zsu igazi kis harcias urfi lesz a Bencus!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsu: itt cukros vizet kellett inni nem tudom nálatok mi lesz bár úgy hallottam mostmár majdnem mindenhol ez van mindenesetre vigyél citromlét magaddal azt tehetsz bele :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Megkérdeztem este a barátnőmet, ő is ehhez a dokihoz járt, és neki is cukros víz volt! :x
zsu83
 
 


Én is vagyok, csak mindig van itthon mit csinálni.
Nekem is cukros viz volt, én vihettem citromlevet, sőt azt hiszem inkább teát is vihettem, de cukor nélkül!!!
Jol citromozd be!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Túlvagyok a havi nőgyógyász viziten! Minden rendben, teljesen zárt a méhszájam! És megkaptam a cukorterheléses beutalót is! A 24. héten kell megcsináltatnom! 75g glükózt kell vennem a gyógyszertárba, és majd ezt kell feloldani 2-3 dl vízbe! És keverhetek hozzá sima citromot!

Encike: Most nézem, hogy már a 12. hétbe vagy! De jóóóóóóóóóó! :lol:
zsu83
 
 


Nita: Mi volt a uh-n??? :roll:
zsu83
 
 


sziasztok...tegnap voltam dokinál hogy van e pé-m.nos..sajnos nagyon kicsik a peték nem fognak megérni..tehát nincs pé-m..holnap megyek a gyógyszerkért..kapok clostit meg asszem utrogestant is.. :cry: :roll: kicsit el vagyok keseredve.így sikerűlni fog a baba?mk az esélyeim vajon? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki, sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok, remélem hamarosan megint boldog és derűs leszel!

Nitácska, sajnálom, hogy rossz híreket kaptál, remélem a gyógyszerek meghozzák a kívánt eredményt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya én is nagyon remélem.jo volna ha már valami jó is történne velem még ebben az évben.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: a gyógyszerek csinálni fognap PÉ-t. Nyugi.

Én is voltam ma vérvételen és UH-on. Nekem az Uh okés volt minden rendben biztos a véreredményem nem lesz normális azaz a prolaktin. De ezt is mondta a doki. Én majd arra kapok gyóygszert.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu neked is megy a drukk hogy rendbegyere meg magamnak is... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu, honnan tudod, hogy a prolaktinod nem lesz normális? Van valami ráutaló jel, vagy korábban már volt vele gondod?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya: Van ráutaló tünet. A tehresség után nem fogytam vissza. És nem eszek anynit, hoyg hiznom kellet volna. Aztán a mellemben ha megnyomom van 1-1csepp tej. Hullik a hajam. A mellem körül néha apro pöttyök lesznek és olyan mintha szoptatnék. Eres a cicicm. Ezek alapján a dokim azt mondta ze prolaktin. csak nem tudjuk milyen adag gyógyszert kell szednem. Igy a vérképet meg kell várni.
Ezek a tünetek mint a prolaktin gondra utal. Illetve ezért nem leszek terhes mert a szervezetem úgy érzékeli én még szoptatok. Mert szoptatáskor van ez a hormon jelen. AMi akkor normális de most nem.
Persze szoptatás alatt is teherbe lehet esni tudom de ritkábban. Na és nekem is sikerült csak méhen kivüli lett. Egy biztos ez nem jó ezért orvosolni kell.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita: Szerintem a gyógyszertől rendeződni fog a pé.-d, ne idegeskedj, hamarosan babás leszel! :D

Csucsu: Gratulálok a jó uh-hoz! :lol: Drukkolok, hogy a vérvétel is jó legyen! :)

Datolya: Hogy vagytok?
zsu83
 
 


Zsu, köszönöm jól, legalábbis testileg (lelkileg még javulnom kell). Ákos ezen a héten itthon volt "szabin", ugyanis vasárnap éjjel belázasodott (szerencsére más baja nem volt), ennek kedden már nyoma sem volt így szerdán oviba ment, majd éjjel hányt. Ezek után úgy döntöttem, hogy most már nem megy a héten.

Igaz nem jelentkeztem, de azért olvani olvaslak benneteket, örülök, hogy jól vagytok és nagyon csinos a pocakod is. Remélem a cukros lötyi is benned marad.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Csucsu, remélem nem valami kedélymegborító hormongyógyszert kapsz majd (bár elég hatékonyak) és hamar normál szintre süllyed a prolaktin szinted!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya, sokat szoktam gondolni rád!
Jobbulást kívánok Ákosnak! :D
Köszönöm szépen a pocakdícséretet! :D Ettől a cukros löttytől azért tartok egy kicsit! :x
zsu83
 
 


zsu gyorsan probáld meginni a cukros löttyöt... :roll: :wink: én is reményykedem hogy a closti kontra utro segíteni fog... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nagyon drukkolok neked! És küldöm a sok-sok +++++++++++++++++++ feléd! :wink: :lol:
zsu83
 
 


zsu köszi nagyon kedves vagy!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?