Új privát üzeneted érkezett!

Mirci mindjárt szül, basszus, ennek a fele sem tréfa!Nagyon szorítunk Ágikám!!!!!!+++
Vendég
 


:lol: :lol: Húúú, majd milyen büszkén fogja lobogtatni a "bizonyítványát"! :lol:

Készültök az inszemre? Óóó, látom már tök lemaradok a túlzott nyugiságommal. Én most várom, h. megjöjjön (már 3 nap ijeszteget), és akkor gyorsban bejelentkezem uh-ra. Mi itt tartunk és nagyjából januárban folytatjuk, ha esetleg, netalántán... :(

Tök felgyorsulnak az események!! Szupeeer! :)
Vendég
 


Mirciiiiii!!! (tök vakegér vagyok, nem láttam a hozzászólását :oops: ) Drukkkkkkk!!!
Vendég
 

 
 

Mirci: Tágulsz szépen. :wink: Estére biztosan megszületik. Ha nem hamarabb....Asztamindeniiiiit! :P

Nóri: Azért ne legyen apával semmi, de semmi gond. Soksok millió (minimum 30) fürge katonácskát kívánok!

Na mi jobbra el...megyünk sétálni.
jaimee1
 
 


Jaimee:köszi, meglesz!!!
Arikon:én készülök lélekben, hisz már nem nagyon tudunk mást.Closty, injekciózások, 2 naponta UH....ezeken már túlvagyok.Bár ritkán jön össze az inszem elsőre, de sebaj, valahol el kell kezdeni, mi nem várunk semmire, eldöntöttük, mielőbb gyereket akarunk.Az inszemből csinálunk párat, ha nem megy, indulunk szegedre a kaáliba.
Vendég
 


Mirci: mega-giga drukk!!!!

Kinek ír Mirci????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Nórinak és szerény személyemnek! :)

Nórikám,
bizti vagyok benne, h. nem kell Szegedre mennetek!! Van egy kedves lány egy másik topicon és ők kb. 3 éven át próbálkoztak, majd jött az inszem és rögtön sikerült. :) Úgyhoooogy, hajrááá!! :)
Vendég
 


Mirci,

DRUKKOLOK EZERREL NEKTEK!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hajrá Mirci!!!!!!!! Ezernyi drukk neked!!!!! Hajrááááááááá


Nóri, szuper a télikert! És a kutyusok is!!!!


Velem minden ok. Okt10-től ctg hetente!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


No, még nincs hír? Pedig már nagyon gratulálnék! :lol:
Vendég
 


LÁNYOK!
Az a megtiszteltetés ért, h. elsőként közölhetem Veletek az örömhírt: BÁLINT baba megérkezett!!!
Az sms:
"Örömmel értesítünk, hogy 21:06 perckor megszületett Bálint 54 cm, 3500 gramm. Mindketten jól vagyunk. Puszi"
Vendég
 


Mirci anyu: Sok szeretettel gratulálunk, sok tejcsit, jó egészséget és sok boldogságot kis családotoknak. Puszi! :P

Kép
jaimee1
 
 


Jaimee,
Már jobban van Niki baba, egyre kevesebbet kell neki porszivózni a nóziját, most épp apa betegedett le tegnap, szóval úgy néz ki még mindig hódit a virus, de remélem Niki már nem kapja vissza senkitől! Mostmár bir aludni éjjel is!
Nagyon jók a képek, és örülök, hogy apa gazdagitotta a tárát, tudod, megértem, hisz az én párom is fényképész!

Nóri,
De gyönyörű ez a télikert, és a kuttyok is nagyon aranyosak még mindig! Szépen nőnek! Ez a bringázás meg nem semmi, jól indul a napom!
Szerdára drukk!

Mirci szülés előtti hajrájáról pedig jól lemaradtam, itt van, egy napot nem tudok jönni, és máris megszül Mirci! Szóval:
Mirci,
HATALMAS GRATULA, JÓ EGÉSZSÉGET, ÉS SOK-SOK TEJCIT KIVÁNOK!

Gabi,
Jesszus, már neked is október 10-től ctg, hogy rohan az idő!
sirkici
 
 


Jöttem én is korán a jó hírrel, de Rékám gyorsabb volt.Én úúúúúúúúúúúúúgy örültem az sms-nek.
Ágikám, tiszta szívből gratulálok és nagyon várunk vissza a történésekkel!!!Gyors felépülést!pussssssziiiii! :D :D :D
Vendég
 


MIRCI: Sok szeretettel gratulálunk a kis Bálintka érkezéséhez! Legyen sok örömötök egymásban!

Bence, Peti, Balázs, Betty


Kép
Vendég
 


Akkor a tábla igy módosult:

Kép Kép Kép

De a babás tábla viszont...

Kép
sirkici
 
 


Mirci:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nórikám,
én is vaciláltam, h. felkeljek e vagy sem az ágyból, de egyszerűen nem bírtam elaludni, annyira izgatott lettem az sms után. :D
Képzeljétek kb. 1/2 9 körül írtam sms-t Mircikének, h. "kitartás, és remélem, h. jól van". Nem gondoltam, h. épp szül :shock: azt hittem, h. bent fogták, v. ilyesmi és majd ma... Én naív! :oops:

Sirki,
a babás tábla elég lehangoló, no nem Gabika miatt, hanem mert mi nem vagyunk rajta! :D (mi=Nóri, Babszi és a régiek,akik majd bizti írnak ide, ha lesz pocaklakó :wink: )

jaaaaaajjj be szíííp nap!!! :)
Vendég
 


A babás tábla nemhogy elég lehangoló, hanem egyenesen rémesen üres.Kikre gondolsz még?Bien, Andi?Én rájuk.Másra nem is emlékszem... :oops:
Mircinek ölég gyors szülése volt, még 3 kor itt írt!
Tegnap voltam kozmetikusnál, mert kaptam a drágámtól még év elején egy bérletet egy "menő" szalonba és már ideje lenne elhasználni...na a lényeg...a kozmetikus csajszi terhes.Még jó, hogy feküdtem, mert majdnem dobtam egy hátast.Pedig már kezdtem jobban lenni lelkileg...Én vonzzom a terheseket.És engem ki vonzz? 8)
Vendég
 


Ja és már napok óta kekszelnem se lehet...ez azért durva... :evil:
Vendég
 


Mirci: Szívből gratulálok Bálint babához! Minden jót Nektek!

Judit
Kép
sonny
 
 


Móning!

Jaaaaaj, de remés éjszakánk volt...már a sokadik. :?

Én meg este újra átéltem a szülés utáni első órákat....Mirci megihletett.

Én is nagyon kíváncsi vagyok, milyen szülése volt....hát ha 3-4 percesekkel mentek kórházban és még 6 órát vajúdott....nem tudom eldönteni, hogy gyors volt e....Mert a barátnőm 5 percesekkel ment és 2 óra múlva meg is szült....Én voltam benn 6 órát, ohne fájás, oxitocin és aztán nekem is kb. 2 óra durva fájások után lett meg Popi. Na majd elmondja Mirci anyu. :P

Bíbi anyu: hús témában nem válaszoltál ám!

Gyabi: gyerekülés ügyben - bele kell próbálni Banditát az ülésbe. Ha a 9-36-osban sem feltünően pici, kényelmesen ül, akkor sztem az is jó. Nekem a tapasztaltabb anyukák javasolták a másik topikomban, hogy inkább a 9-18-asba ruházzak be. Emellett tervezünk Ketteskét, kb. ki is növi a 9-18-as ülést Rékám, mire megszületne. Elvileg. :roll: :roll: Na summa summárum, ki kell próbálni. Lehet, hogy nektek tök jó lesz a 9-36-os, ha Bandita volt olyan elvetemült és máris kinőtte a hordozót, amibe Réka még vígan elvan. :lol: :lol:

Nóri: Hát hallod, keksz? AZ mi? Hogy lesz így ketteske, mi? :lol:

Réka: Nem lesz az a tábli sokáig üres. Nem lehet az és kész!

Na megyek, mert egy percen belül már 10x mondtam Rékának, hogy NEmszabad és Nem!!! Sztem provokál! Vele kell, hogy foglalkozzam.
jaimee1
 
 


Nóri,
Igen, nekem is Bien, Andi, és Krisztinka, Zsuzska (próbálom őket is szemmel tartani) :) Erről jut eszembe Mercure-ról, Kamilláról tudtok valamit? :shock:
A vonzásról csak annyit, h. az én v. Frédim környezetemben is majd mindenki babás lesz. Két kolléganője szült, ill. terhes. Áááááá!!
Jamiee,
egyetértek!!! Nemsokára ott fogunk virítani mi is a táblán!! :)
Vendég
 


Mirci anyu: Sok szeretettel gratulálok, Isten hozta Bálint babát a nagyvilágban!
Vendég
 


Csajok, szép tavaszunk lesz, meglássátok! :wink:

Jaimeemami: Nem fog kapni húst Bíbi. Ölég baj, hogy én is csak 17 évesen lettem vegás, sajnálom, hogy erre nem jöttek rá a szüleim már gyerekkoromban...hát én nem fogom elkövetni ezt a hibát, sőt, úgy gondolom, tök káros a többi állati eredetű termék is, mint a tej, sajtok, stb...ezekről én sajnos már nem tudok lemondani, de ha Bíbit eleinte már úgy szoktatom, hogy ezeket sem eszi, nem lesz baj, hisz amit nem ismer, nem is hiányzik neki. No, remélem, kielégítő volt a válasz. Csak kár, hogy nem igaz :lol:

Természetesen eszik majd húst, ahogy apának is megfőzöm, megsütöm, szóval nyuuuuugi! :lol:
Vendég
 


Bíbi Anyu,
Fő a tudatosság! :lol: :wink:
Valahol irigyellek, h. le tudtál mondani a husiról, máskülönben magam részéről egyszerűen IMÁDOM a husit, ezért lennék erre képtelen. De szerencsére nem vagyunk egyformák! :wink: Én akaratgyenge vagyok... :oops: 8)

Csajok,
kaptam mms-t Mircikétől, miután "kierőszakoltam" :oops: :D ti. írtam, h. mindenki puszizza, és, h. remélem szép szülése volt, ééééés ha van egy szabad pillanata küldjön mááán egy fotót Bálint béjbiről! Ééééés küldött! Annyira cuki!! Megpróbálom feltenni, de ha nekem nem sikerül, és Nórikának nem küldte el, akkor én majd megteszem, hátha (sőt biztos) Ő ügyesebb mint én. :D
Vendég
 


SIKERÜLT!!! Mégiscsak ügyi vagyok... :D


Íme BÁLINT baba:
Kép
Vendég
 


Arikon:amit ismertek számot, az nem tud képet fogadni.A másik számom telefonja tudna, csak nincs valami beállítva rajta...Küldd a mail-emre.
Vendég
 


Helló Csajszi,
Megint egyszerre küldtük a levelünket. :lol:
Vendég
 


Cuki kispasi!
Vendég
 


Bíbi anyu: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:Jaj, Bíbi anyu.....a víz kivert. :lol: :lol: Imádlak, naggyon várom a blogod, te asszony! :lol: :lol: :lol:

Jaj, Mirci, ez egy tünemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Rékám: Ugyi nem jött meg?
jaimee1
 
 


Istenem, de édes kiskrapek!

Csajok, én nem lemondok a húsról, nekem egyszerűen nem kell, uuuutálom, a szagát, a látványát sem bírom, eleinte gumikesztyűben fogdostam őket, mint tetemeket és úgy főztem, külön lábosban,külön fakanállal, öklendeztem a húsboltban, meg ilyenek, szóval nekem az lenne a büntetés, ha meg kéne ennem.
Vendég
 


Mirci! Tiszta szívből gratulálok Bálint érkezéséhez! Sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg tejcit kívánunk!

" Azért mert szeretnek, jöttem a világra, s lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek engem igaz szeretettel, a kincsetek vagyok, kicsi kincs, de EMBER!!!"
Vendég
 


Nagyon aranyos Bálint baba, cuki! Már be is tettem a képét a táblába! :lol:

Persze, hogy nem marad üresen a tábla!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Én sajnos már csak utólag olvastam az on-lány szülést, de jót nevettem. :D

Mirci!
Szóhoz sem jutok!!!!!!!!!!!!!!!
Csodaszép fiatok van (de ez term., hisz a név kötelez :wink: )
Sok-sok puszit küldök nektek!!!
Kép

babszika
 
 


Jaimee,
még nem, de a 26. naptól pöttyözök, hol erősebben, hol gyengébben. Úgy. már várom,h. rendesen megjöjjön, és mehessek uh-ra. :)
Nem tudok, ráklikkelni a popi blogra, miééééééért???

Sonny, Gabika,
hogy vagytok? Meséljetek! :)
Vendég
 


Mirci! Gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit!!!!!
És gyönyörű a kisfiad!!!!!!


Én jól vagyok csajok. Lacika már több mint 2500 gramm. Közel 4kg lesz. Ha megjavul a gépem, akkor tudok felrakni képeket rólam.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Rékám: kattints a www feliratra a profil és a pü mellett. :wink:

A névnapos vonalzó miatt lehet. :wink:

Pöttyözés az nem piri. Vagy nálad mindig így kezdődik?

Nóri bébi: Hatalmas kalappal holnapra!!!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Mirci: először is nagyon -nagyon gratulálok az kis bébikéhez!! Sok örömet, szeretetet a fiúcskának, neked pedig gyors felépülést és mega mennyiségű tejecskét!

Lányok:
most már lecsillapodtak a kedélyek körülöttünk, hazamentek a rokonok, mi is visszatértünk a hétköznapokban, szóval ismét itt... A keresztelő nagyon jól sikerült volna (egyébként az is volt) , ha drága kincsem aludt volna előtte illetőleg a pap nem ijesztette volna meg...Ezt most jól leírtam...Lényeg a lényeg, rokonok tonna számra itt, uzsonna szuper (még csoki szökőkút is volt) a gyöngyöm pedig ordított...Ami a csövön kifért...Annyira sajnáltam.... Vasárnap még ráadásként bedukta a szemetes alá az ujjacskáját, így bibis lett, sőt még egy picit vérzett is...Ez már sok volt, szóval szuper időzítéssel elhagytuk a várost hétfőn...Bükfürdőn lazítottunk 1 hetet, ami viszont fantasztikus volt...Alexike állandóan pancsizott, nagyon tetszett neki a szálloda is, nem volt gond az alvással sem....

Egyébként: 5. fogacska bújt elő, darabosakat eszik, pohárból eszik, a kanalával is tud már önállóan enni! :shock: segítséggel már szinte fut, egyedül pedig csak lépeget, de megzabálom annyira édes...Újabb szóval bővült a készlet: átá (ami görögül sétálni) van már: apa, anya, mama, baba, átá, epülő (repülő)

Jaimee: ne haragudj, ha most olyat kérdezek, amit az előzőekben folyamatosan írogattál, de egyszerűen nincs időm visszaolvasni :oops: hogy vagytok? Réka manócska miket csinál? Miket eszik??? Minden nagyon érdekel...

Betsy: veletek mi újság? még mindig nem nehéz 2 picivel? Bence miket csinál?

Nóri: drukk a kiskatona teszthez!!! DE holnap minden rendben lesz és csodaszép október elé néztek.... :!:

Holnap teszek fel képeket, addig jó íccakát mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!!!

Ez a Bálint baba kész férfi!!!!!!!


Jaimee: így hogy írtad a kettecske témát, így már elgondolkodtató a 9-18, de tényleg próba lesz.

Rólunk: már csak szörcsögés van, a láz hál'istennek jó messzire elkerült. Ma megyünk gyerekdokihoz....ja és október 12-én keresztelő!!!!

Néhány kép:
Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee, Heni:köszönöm, nagyon kell a drukk! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

MIRCI: Bálint baba gyönyörű!!! :wink: Annyira izgi volt visszaolvasni az eseményeket :) Remélem hamar hazajöhettek!!

Arikon: jól vagyunk, köszi! Kicsit több a magzatvizem, így volt egy kis para, hogy nincs-e terhességi cukorbetegségem, de épp tegnap jött meg az eredmény, hogy minden rendben.

Nóri: kuttyok imádnivalóak, a téli kertet nézve meg csak tátottam a számat. :P Egyszer nekem is kell ilyeeeeen!!!! Amúgy drukkolok nagyon a vizsgálathoz.

Sirki: Niki baba hatalmasat nőtt :!: nagyon édes kis huncut mosolya van ;) Olyan gyorsan telik az idő, hogy néha kicsit megrémülök, hogy biztos készen állok-e arra, hogy jó anyuka legyek... De nagyon remélem....

Szép napot nektek!

Judit
Kép
sonny
 
 


Csajok,
tegnap írt Mirci, és kérdezte, h. sikerült e a képet feltenni, és hogy nincs ideje mást írni (egyelőre), mert a béjbi lefoglalja minden percét... :D Megnyugtattam, h. már kigyönyörködtük magunkat Bálintban! 8)

Sonny,
az a lényeg, h. minden rendben!! Pihizel eleget? Már megvettek mindent a kis Manónak? Tényleg a nevét már eldöntöttétek? Na most lebombáztalak a kérdéseimmel. :D

Jaimee,
a clostyzástól számítva szoktam pöttyözni, de ez a mostani annyiban más, h. néha nagyobb mennyiség "önt" el, tegnap viszont semmiség volt. De mielőtt kérdeznéd, ez még nem menszi, mert sima tisztaságival elvagyok. 2-szer történt,h. elöntött, az egyik alkalommal rohangáltam a lakásban :D , másodjára meg az együttlétünk után... :oops:
Vendég
 


Arikon: a héten már nem dolgozom, sőőőt: befejeztem a nagytakarítást is :) Nem is emlékszem mikor volt utoljára ennyi időm :D . A babát Noelnek fogjuk hívni! Már szinte minden megvan, a babasarok is kész! (egyelőre nem csináltunk külön babaszobát, hanem a hálónkban lesz eleinte). Az egyetemen most halasztok, úgyhogy tényleg háváj van 8)

Babszika: remélem jobban vagy már, és hamar találsz vmi szuper munkahelyet!

Puszi mindenkinek!

Judit
Kép
sonny
 
 


Nóri bébi, nagyon drukkolok Nektek mára! Aztán tessék ám gyorsan jönni az eredménnyel!!

Arikon, most akkor mi vaaaaaan? :shock:

Gyabi, ez a vigyori kép! Haláli! :lol:

Keresztelősök, mink katolikusok vagyunk, s Csiriapánk most olvasta egy tíz évvel ezelőtti kismamaújságban, hogy a keresztszülőknek meg kell bérmálkozva lenniük. Ez igaz most is?

Jajj, nem is mondtam, Csiribébi két napja kajakra tud négykézláb állni! No, majd elolvassátok, itten: http://csiribebi.freeblog.hu/

Pussssz!
Vendég
 


Csirimami,
Mi nemrég lettünk keresztszülők és nem kértek tőlünk semmit. Mind a ketten "csak" keresztelkedve" vagyunk. :)

Amúgy meg én is így állok a helyzetemmel kapcsolatban...most akkor mi vaaaaan!? :shock: :D

Sonny,
Óó, nagyon szép, különleges nevet választottatok. :) Szupi, h. befejezted a nagytakarítást, így most már csak és kizárólag a kismamiság utolsó heteit kell, h. kiélvezd. (irigy-irigy vagyok :oops: :D )

NÓRIKÁM,
MENNEK A MEGADRUKKOK AZ URADNAK!!
Aztán ne kíméld.... :oops: :oops:
Vendég
 


Bíbi,
imádom a blogod, egyik kedvencem a "köldökzsinór" és a "haragosi". :D
Vendég
 


Réka, Bíbi:köszi! :D

Kép
Vendég
 


:lol: :lol:
Vendég
 


Nóri, hát erről beszéltünk, nyuszómuszó...tamponok meg betétek... de úgy látszik, hiába lesz majd kispöcsös, a fele királyság már akkor is oda van! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?