Új privát üzeneted érkezett!

Akkor OKTÓBER 3 vagy OKTÓBER 10???

Nekem elvileg mindkettő jó. Hol lesz?

Eszti,
annyira jók ezek a képek. :) :) :)
Ildi,
azért a 15 év is szép ám!

Mi állatkertben voltunk vasárnap, megetettük a zsiráfot. Szombaton meg gyerekzsúron.

Olyan szép az idő. :D
angi79
 
 


Nekem október 10. nem jó. :?
Most péntek elvileg oké.

Vali!
Persze, valakin kellett gyakorolni! Csak nem fogom a gyereket elcsúfítani?! :lol:
Attilát azért nyírtuk előbb, hogy Keve lássa, hogy nem tragédia a hajvágás, de a közelébe se mert jönni. :?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Nekem is jó a mostani péntek :D :D :D
tehát eddig jó :
Lidkének,
Anginak
Valinak(neki mindegy alapon jó lesz ez a nap is, ugye Vali?? :wink: )
Nekem

Többiek?????



Vali, Egerben voltunk, de te kevered a helyeket.... :wink:
nem is említettem itt meg, hogy nem voltunk itthon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



ÉS HOL LEGYEN??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Azér gondoltuk az Őrs-t mert tudunk futni Edittel az utólsó hévre(ami múltkor nem is ment :lol: :lol: :lol: :lol: )
De azér kérünk tippeket :D :D :D
vas
 
 

 
 

na, taliztam 2 helyet:
igaz, egyik se Őrs vezér tér közeli.
az egyik belváros KIrály utca,
http://passageclub.mindenkilapja.hu/

a másik meg XV. kerület
http://www.greencornerpub.hu/

De jó kis buli ígérkezik mindegyik helyen pénteken......


Vagy: csendes ülős iszogatós,eszegetős beszélgetős estére vágytok?
(Edit, a te ötleted volt, mire gondoltál?)
Vagy:-ereszd el a hajam party legyen?????

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


Nekem is jó a most péntek. :) Én úgyis kocsival megyek, úgyhogy én vállalok Gödöllő felé fuvart. :wink:
Vendég
 


Edit, muszáj nekünk az utólsó hévvel hazajönnünk?
Jöhetünk a szombat hajnali elsővel is :oops: 8) :lol:

hamá' buli, legyen nagy :D :D :D :D
vas
 
 


Jaj, Eszti, de aranyos vagy :D :D
De ezt még megbeszéljük :wink:
Olyan ciki, hogy mindig hazahoz minket valaki :oops:


Viszont már elég jól körvonalazódik
(már 5-en vagyunk) :wink:
Többi péntek este unatkozó édesanya?????? :D :D :D :D :D
vas
 
 


Na jó, ha ereszd el a hajam party, akkor lehet, hogy nem megyek kocsival, egy pohár bort én is meginnék. :wink:
A Green Cornert ismerem, volt már ott csajosbuli, nagyon jó hely. Eléggé füstös, de a kaja isteni, és hangulatos.
Vendég
 


Sziasztok

Csak akkor jó a péntek, ha a Vali is gyalog jön, és iszik velünk. :lol: :lol: :lol:

Eszti
1 pohár bor? Ez minden, amit bírsz?????? :wink:

Ildi
A pólustól később érünk a hévhez, mintha a városból jönnénk. :roll: :lol: Ha baromi jó a buli ,maradhatunk reggelig. :lol: Csak ne legyen nagyon füstös,mert attól kész vagyok ,és az miatt nem bírom sokáig.

Boscó
Reggelig buli se jó??? :lol: :lol:

Majd holnap jövök
Pá puszi

Ja a buli meg volt !!!! :wink: :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ildikó: öööööööööööö ... bocsi ... igazad van :oops: :oops: :oops: :oops:

Nekem is jó a most péntek, de ha valami nagyon füstös helyre akartok menni, akkor sztrájkolok! Nem bírom a cigifüstöt, hisztériás rohamot kapok tőle :oops: :roll:

Edit: Muszáj kocsival mennem, ide a világ végére nem tudnék máshogy hazajönni :? Amúgy se vagyok egy nagy ivós, nekem úgy is remek a buli, ha nézlek benneteket, ahogy vedeltek :wink: :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Én is a nem túl füstös helyre szavazok, inni nem fogok, és bár kocsival megyek, nem merem senkinek előre megígérni, hogy hazaviszem, mert sajna a Déva diktálja, hogy én mikor lépek le. :?

Ildi!
Te énekelni akarsz? :lol:
Eszter is azt írta, hogy jó neki a most péntek.

Többiek?
Baba mellől csak én lépek le? :oops:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok :)
Elveszett bárányka jelentkezik :lol:

Meg vagyunk, jól vagyunk, még élünk :D

Pénteki taliban még nem tdom mennyire tudok részt venni, mert Apának szülinapja lesz...
Ildi, Edit, Vali :)
Amit visztont fel tudok ajánlani, hogy ha a közelünkbe jöttük, aludhattok itt is és akkor nem kell se kocsikázni, se éjzskai járatokhoz igazodni, sőt még reggelit is kaptok :lol: :lol: :lol:

Na pusza, megyek Dondizni :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,
szia!!! Azt hallottam, hogy gyönyörű szempillái vannak a kisasszonynak. :wink: Nem teszel fel képet róla/róluk? Jó lenne már hallani rólatok, de gondolom, hogy időd az semmi.

Nekem a 15. kerület a világvége, tehát én a Király utcára szavazok. Viszont én kb éjfélkor le kell, hogy lépjek, mert Feri suliba jár szombatonként, szóval nekem kell Lidizni.
angi79
 
 


Annácska, jó, hogy előkerültél :D , de engedhetetd volna bővebbre is a szöveget :D , nem ezt szoktuk meg tőled :D

Á, köszi az ottalvós meghívást, de hogy gondolod, nem vagytok elegen, még három vén pi..a is ott éjszakázik,?? :roll: :lol: :lol: :lol:

Szóval csajok, ha Eszti szerint füstös a hely, és enm bírjátok a füstöt, akkor gyorsan keressetek másik helyet(ket).
Lidke, nem célom az éneklés, de nem zárkózom el tőle.
Egy-két pohárka bor naggggyyyon tudja oldani a gátlásaimat :lol: :lol: :lol:

Szóval létszám:
Edit
Vali
Lidke
Angi
Eszti
Ildikó

Tünde, 9 után csatlakozol????
Többiek?
Anna azért egy kicsit beugorhatnál. :D

DE MOST AKKOR HOL LEGYEN??????
Helyet kéne foglalni.
Ma már kedd van, és 3 nap múlva péntek.

Edit, különben van egy új buszjárat az Őrs-meg a Rákospalotai Köztemető között. :wink:

vas
 
 


Angi, az én uram meg dógozik, és nekem szombaton ismét mint háromgyerekesédesanya kell helytállnom :D :D :D :D
(igaz, csak délig) 8)
vas
 
 


VokEszti, most olvastam vissza, és látom, hogy a 3.-a neked is jó.
SZÓVAL??????
JÖSSZ?????????

:D :D :D :D :D
vas
 
 


Ildi, és a másik hely, amit belinkeltél? Az is jól néz ki. Vagy az is füstös?
Ha nem füstöset keresünk, akkor tényleg ne a Green Corner legyen szerintem.
Én a Király utcára szavazok. :)
Vendég
 


Eszti, fogalmam sincs, én nem ismerem egyiket sem, csak keresgettem, átnéztem egy csomó éttermet, és fennakadt a szemem a kareoke bulin, aztán beírtam a keresőbe a dátumot , meg hogy kareoke party, és ezekt dobta ki. :D
De ez csak egy felvetés volt.

gondoltam, ha már kiruccanunk, hadd szóljon nagyot :D :D :D :D

De beülhetünk egy csendes elegáns, méregdrága helyre, ehetünk kaviárt, orosz pezsgővel, szép csendesen is......................................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A KIrály utcaiban meg funky-latin-magyar buli lesz :D
vas
 
 


...megyek lefektetem a Pipimet :D
vas
 
 


Én is inkább Király u.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ildi, nekem semmi bajom a karaoke-val... :wink:
Vendég
 


Oké, akkor Király utca :D :D

Eszti, nekem sincs :wink: :wink:

Lidke kérdezet, hogy énekelni is akarok? :lol:
Pedig még nem is hallotta a hangomat........... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

megjött az uram, csók :D
vas
 
 


Sziasztok

Ha mindenki erre szavaz, nekem is jó. :lol:
Valaki foglalja le, csak ne 9-kor kezdjünk
Aztán ha nem jó, kitalálunk valami mást.
Mondjuk egy Arató discó??? Ildi??? Mit szólsz????? :lol:

Vokinca
Ugye nem vagy beteg ,és jössz te is? :lol:

Boscó????
Leszel meglepi vendég? :wink: :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


olvasok, olvasok... :oops: :)

nekem is jó a péntek, a Király utca közelében leszek, úgyhogy ez király... :lol:

persze 9 után bárhova megyek ha megvártok!!!

amúgy jól vagyunk, munka, suli, háztartás, tanulás (Patrival is).....

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boscó: Tényleg!!!! Ma láttam egy plakáton, hogy valami nagy kutyakiállítás lesz a hétvégén. Nem jöttök fel? Apa vigyázna Fannikára míg te züllesz velünk :) Na ugye milyen jó ötletem van? :wink: :lol:

Karaoke????? Jézusom! Ígérjétek meg, hoyg nem kell énekelnem! Szörnyű hangom van, nem szeretném vele kiüríttetni a termet, és elzavarni a többi vendéget :oops: :roll: :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, szerinted nekem milyen hangom van..... :roll: :roll: :roll: :roll:

Edit, bánom is én hova megyünk, csak menjünk már.........
Arató hol van??

Melyik hévvel megyünk be?
Nyomtassak ki hév menetrendet ? (hátha megint átvág a héves fiúcska :lol: )

Tünde, okés, megvárunk,bárhol is vagyunk :)

Boscó??? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi aranyosak vagytok!
De nem leszek meglepi vendég :cry:
Apa viszont megy a bazi nagy kutyakiállításra :cry: De nem nagyon füllik a foga ahhoz hogy én zülljek, ő meg Fannikával meg 2 kutyával aludjon egy szállodai szobában :lol:
De azért sokat fogok gondolni rátok :lol: :lol: :lol: És köszi hogy ilyen sokan hívtatok
Vendég
 


Boscó!
Sajnálom! (Pedig biztos vicces lenne Apa éjszakája! :lol: :twisted: )

Vali!
Nekem is csak a többiek hallgatása lesz a szórakozás! :lol:

Ildi!
Míg ittam, én is azt hittem, hogy jó hangom van! :lol:

Annácska!
Jó, hogy jöttél! Remélem, azért egy rövid időre el tudsz pénteken szabadulni! Nagy bulija lesz Apának? Mesélj magatokról, meg képeket is kérünk! Dondi is biztos hatalmas már!

Eszter!
Ha olvasol minket, banán mikortól mehet Dévának (egész testén ekcémás volt csak anyatejes babaként)?

Cory!
Te jössz pénteken? Ha igen, odafele elviszlek, ha akarod. Visszafele nem ígérek semmit, mert a Dévához igazodok a hazaindulással.

Lányok!
Valakinek van valami ötlete? Déva már olyan szinten nem hajlandó semmit elfogadni a szopin kívül, hogy a napi 10 csepp vasat se tudom neki beadni (valamivel együtt kell, pl. egy kiskanál almával). Inni se iszik, se cumisüvegből, se pohárból. Szeretném betartani, hogy szoptatás után (nem helyett) kell rendes étellel kínálni, de ha úgy nem megy, meddig lehet várni? Egyébként jól néz ki, feszes a bőre, kutacsa nincs beesve, eleven.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Sorry, nem jutottam ide... :(

Lidke!
Hát, én várnék 2 éves koráig a banánnal, mert aprómagvas, mint a kivi, vagy az eper. +déli gyümölcs. Én maradnék az alma, körte kombinációknál. Ha megnyugtat, Hanna kb 8 hónapos volt, amikor hajlandó volt először 3 kanálnyi gyümölcspépet megenni.... És azért Déva se fog éhen halni :D :wink: Kitartás!!!

Annácska!
:D Szijjja! Olyan régen láttalak.... egyik álmatlan éjjeleden egy-két képet rakál fel :)

Angi!
Meggyógyult Lidi? :) Olyan naaaagy csaj már. :D

Babetta!
El se tudom képzelni, hogy 17 évet lehúzzak 1 pasival.... :D:D Bár, ha ugyan olyan gyorsan eltellik, mint ez a 7 nekünk, akkor nem lesz gond :D Gratu nektek! :D:D
Buli:
Hát, engem inkább kérdőjelesre írjatok be, mert a héten 5.30as vagyok (akkor kezdek) és tegnap is beájultam 9kor.... Szóval kicsit hulla vagyok. Előző héten 6.30as voltam, de mivel akkor BKVztam, ugyan akkor keltem, mint amikor 5.30ra jöttem... Tegnap már a fürdőkádban bealdutam.... No comment.
viszont én szívesen énekelek... :D:D És évek óta szeretnék újra karaokezni. :)

Megyek, mert már van bőven meló!
Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke: köszi a felajánlást, de én nem megyek pénteken.
Kaja: nekem mindhárom gyerekem 7,5- 8 hósan kezdtek el mérhetőt enni (értsd 1-2 kanál már bent maradt). Én nem küzdenék ezen. Ha jól fejlődik, akkor nem aggódnék akár 1 éves koráig sem, ha nem fogad el semmit.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 



Ildi
19.06-kor van Szilason .Ez jó neked?? :lol:

Le lett már foglalva a hely? :?: :?:

Tünde
Örülök ,hogy te is jössz! :lol:

Eszter
Olyan nincs ,hogy nem jössz. :evil:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, nincs még lefoglalva semmi :?
Hány főre kell akkor asztal???

19.06.-oké :D

akkor létszámot kérek, aztán telizek nekik holnap,,

jóccakát :D :D :D
vas
 
 


Cory, Eszter!
Köszi a kajás hozzászólásokat, megnyugodtam! :) Reggel mázsáltam a kis boszorkát, három hét alatt hízott 28 dekát. :)

Cory!
Kár, hogy nem jössz :( , remélem, játszóházazni azért megyünk majd a közeljövőben!
Ide is gyere gyakrabban, ha van időd!

Eszter!
Mindenképp gyere! Hallani akarom, hogy énekelsz! Van egy barátnőm, nagyon jó Madonna imitátor :lol: , imádtam őt hallgatni! Az se rossz, mikor valaki poénból áll ki énekelni, de nekem a profi a kedvencem! Majd iszol energiaitalt (egy kis whiskey-vel :lol: 8) )
Munka után nem tudsz pár órácskát aludni?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Péntek este 20.30 -ra foglaltam asztalt a Passage clubban.
8 főre. :D :D

mégegyszer:
http://passageclub.mindenkilapja.hu/

VI. ker, Király u.8-10
vas
 
 


Ja, az én nevemre :D :D :D :D
vas
 
 


Ja, és Szabó, nem Vas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi,
ok. Köszi a foglalást! :D
angi79
 
 


Ildi!
Köszi! :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 




Akkor 19.06 , utolsó kocsi! Oké? :?:

Cory
Tényleg többet írhatnál magatokról!!!!

Annával még beszülnk estig ,hogy tud e jönni. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


sziasztok!

Csajok, tuti nem megyek. Nagyon ki vagyok.... :( Pedig nagyon jó lenne...de nem tudnék hazajönni. :(
Nem akartok még egy bulit 17én??? Addigra kialszom magam....

Érezzétek nagyon jól magatokat! :)

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Epekedve várom az élménybeszámolókat :lol: :lol: :lol: Azért néhányan már magatokhoz tértetek gondolom :wink: úgyhogy írjatok :lol:
Vendég
 


Boscó,
összesen öten voltunk. Lidke és én leléptünk éjfélkor. Tünde, Edit és Ildi maradtak még. Jó volt. A többiről majd ők beszámolnak. :D :wink:

További jó 7végét mindenkinek!
angi79
 
 


Sziasztok!

Utólag is köszönöm a szíves invitálást! Kicsit le vagyok maradva megint a fórumozással. Az uram is hívott a héten magával Pestre, de már nem hiszem,h bírok annyit zötykölődni, hiába picivel több mint 2 óra alatt már fel lehet érni.
Azért kíváncsian várom,h mulattatok! :D

Jól vagyunk. Pénteken megvolt az utolsó teljes vérkép, kenetvétel, első NST. Persze a hölgyike aludt, nem is bírtuk felébreszteni, csak egy-egy mozgás erejéig. Persze,ha a tesó ott lett volna. Olyankor mindig megy a műsor. :D

Ez a mostani front nagyon nem tetszik, éjszaka egész jó kis jóslóim voltak, most először. Gyorsan el is tettem most a málnalevél teát és elővettem a mg-t, mert az uram kedd éjszaka jön csak haza Stockholmból. Persze, nem gondolom,h lenne vmi, mert nem is ilyen okt. eleji dátumot beszéltünk meg, csak na.

Botika jól van, minden nap új énekkel, mondókával áll elő. 20 körül tart a repertoár, édes.

Angi, Lidi hatalmas csaj és még mindig gyönyörű.

Lidke, olvadoztam a képek láttán. Csodaszép gyermekeitek vannak.
Kajáról mindent elmondtak előttem. Én is azt olvastam,h 1 éves koráig nem kell aggódni.

Edit, gratula Nektek a 17 évhez. Azta. :shock: (Mondjuk,ha belegondolok, az is rém durva,h már mi is 10 éve vagyunk együtt...)

Esztikém, kafi képeket tettél fel. Benyót is szívesen megnézném, mekkora csibész! :wink:

Ági, restanciámat igyekszem rendezni. :wink:

Na, most megyek lassan ebédeltetni.


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi: köszi a beszámolót :lol: Örülök hogy írtál. :wink:

Anita: oké, bármikor írsz, örömmel olvasom! :lol:
Vendég
 


Botika elalváskor, minden előzmény nélkül: várom, h kibújjon a pocakból a tesó. Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita:
most látom már csak pár heted van a Nagy napig..., teljesen le vagyok lassulva, azt gondoltam még csak félidős vagy :oops: :)

Ági:
voltatok a kutyakiállításon??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Biztos, lesz, h nem így gondolja már utólag, de most nagyon meghatott.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tünde, bizony, hamarosan tényleg itt az idő... felfoghatatlan egyelőre.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Anita!
Édes lehet Boti. :)
Milyen izgi. :D voltak azóta jóslóid?

Rólunk, mert rég meséltem...
Most nem azért vagyok fent, mert dolgozom (van 5.30as műszak), hanem, mert drága Bigyó kutyámnak nyugtatóra volt szüksége és fél 5kor felkeltett.... Azóta ő már nyugodt, én meg nem akartam fél órára visszafeküdni....
Meló még mindig jó :D Most épp tréninget tartok 2 hétig az éjszakai és hétvégi műszaknak. Fura, hogy nem a jegyeket kell nézegetnem :D
Hullának még mindig hulla vagyok. Olyan szívesen aludnék egy jóóó nagyot, de nem hagynak.

Hanna iszonyatosan édes. :D Nyugtatásként szopizza az ujját és simizi a pociját. És persze ezt a legjobb helyen kell csinálni, az ölemben. :D És leginkább úgy, hogy állok. Szinte pontosan ugyan úgy kell tartani, mint csecsemő korában, csak épp dupla olyan hosszú majdnem a csaj :lol: :lol: Vicces játék. :D
Egyébként semmi extra nincsen. Elvan a bölcsiben, szépen pisil+kakil a bilibe, végre elkezdett énekelni... :D Ezt nagyon vártam már. :D Igaz, még halandzsázik, de már érezhető dallama van annak, amit csinál. :D:D Most megint Hófehérke a kedvenc... Minden este, amikor megjövünk 1x meg kell néznie... sebaj, legalább ezt is fogom tudni kívülről

:lol: :lol:

Ági!
Hogy vagytok? Melóval?
Oviba felveszik Fannit?

Angi!
Ti készültök már az ovira? :) Tök izgi lehet. :D:D
Ketteske????

Na, mi van csajok, akkorát buliztatok, hogy azóta csak ketten ébredtek fel??? :shock: :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Na, összeszedem magam, és próbálok hosszabban jönni. Most egy kis nyugi van. Fiúk már úton, Lizi még alszik.

Szóval megvagyunk, nincs semmi extra, csak a szokásos mederben zajlik az élet. Balu iskolás, egyelőre nagyon élvezi, dícsérik is rendületlenül. A táskájára még rettentő büszke, nem is engedi, hogy mi vigyük. A leckkeírással voltak eleinte gondjaink, mert a napközis nem nézte meg, hogy megcsinálta-e, és simán volt, hogy úgy jött haza, hogy nem volt kedve valamit megcsinálni, így este játszózás helyett még azt írhatta. Egyébként egy szavam nem lehet az iskolára. Úgy tűnik eddig, hogy bejött a számításunk. Nem rohannak sehova, ráérősen tanulgatják a hangokra bontást, az íráselőkészítőelemeket, de betűt még nem tanultak egyet sem. MOndjuk Balunak mindegy, mert ő már tud olvasni, de megnyugtató, hogy nem tartják a "karácsonyra olvasni kell" dolgot.
Furcsa volt nagyon elengedni, mert azért itt már sokkal nagyobb önállóságra van szükség, mint az oviban volt. Egyelőre két darab ceruza hiányunk van csak, úgyhogy ez így még belefér.
Viszont az elején úgy éreztem, hogy az iskolában azt hiszik, van itthon egy borítékgyáram, meg befőttesgumigyáram is, vagy legalábbis raktár tutira. Mindent küldjek be borítékban, meg egyik napról a másikra teremtsek elő 40 befőttesgumit a betűk összegumizására (persze előtte vágjam is ki éjjel)...

Zsoma nyomja az ovisok szokásos életét. Nála logopédia ügyben volt némi izgalom. 5 éves, és még mindig nagyon nehezen érteni a beszédét, nagyon sok hangja nem tiszta még mindig. Azóta utánaolvastam, és tudom, hogy 4,5 éves korig bármi belefér a beszédbe, de később már, ha sok hang van, ami nem tiszta, akkor középsőben el kell kezdeni a logopédiát. Ez nagyon szépen és jól hangzik, de az ovis logopédus telítve, és sem ő, sem egy másik logopédus, akit ismerek, nem vállalták magánban sem Zsomát, mert egyszerűen már úgy sem tudnak több órát bepréselni a napjaikba. Már ott tartottam, hogy beszerzek egy könyvet, aminek alapján elkezdhetjük itthon csinálni, amikor végül kiderült, hogy az ovis logopédushoz mégiscsak befér, normál ovi időben, ingyen :)

Lizi szerintem már az egyetlen a topicban, aki még mindig pelusos, de ő inkább megtanulta magát bepelenkázni, csak nehogy szobatiszta legyen. Elvileg képes lenne már rá (nyáron egyszer 3 napig nem kért pelust, és nem volt baleset), de nem hajlandó. Egyébként dumál ezerrel. Az alvással borult még fel teljesen. Napközben nagyon ritkán hajlandó aludni, ha mégis, akkor ahol éri az álmosság, ott elfekszik, és elalszik.

És most rátok öntök egy csomó képet :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?