Új privát üzeneted érkezett!

Amúgy nagyon jók az ilyen régi barátságok. Szabina kerianyuja is gyerekkori barátnőm. És tudom, hoyg jó keresztanyja a lányomnak. velem bármi van őrá számíthatok. Mikor a kórházban voltam a szabina meg a Tomi is náluk lakott és főzőtt rájuk kényeztette őket. Sosem volt irigy , vagy rossz indulatú. Az ilyen barátságok kellenek nagyon.
Ha éjjel felhivnám segitesen akkor ő már jönne is. Persze én is ilyen vagyok vele. Ezért vagyunk már kiskorunk óta barátnők:)
De ilyen barátság kevés adatik meg ami az évek alatt csak erőssődik nemhogy gyengül.
Ti meg most még a keresztszülei is lesztek a kicsinek tök jó:)
Az Atikának nem ők a keriszülei?

Kép
csucsu05
 
 


öreg,mint az országút :lol: :lol: :lol:
nekem nem kell sok barát,elég 1-2,de rájuk igazán számithatok jóban,rosszban egyaránt :lol: :lol: :lol:
andi is meg én is olyan vagyok,hogy bármikor még éjjel is ugrunk ha kell :lol: :lol: :lol:
atikának már megvannak a keresztszülei,az ati tesójáék,szóval igy andi már nem lesz,de ezt tudja ö is,majd a következönek ö lesz :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


andi férjét mégrégebben ismerem mint andit,de gábor egy tróger lett,(máshogy nem tudom megfogalmazni),igy andi már be is adta a válópert!okt.30-án lesz az első tárgyalás :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Nóri: az nem jó. Akkor a gyerek közös úgye? Szegénykém hamar meg kell szokni, hogy nem egész családban fog felnőni.
Nem is tudják a gondjukat megoldani?? Nem is értem akkor azt a pasit. Persze ha gond van jobb ha elvállnak mert a gyerekre is kihat a stressz.

Kép
csucsu05
 
 


megpróbálom röviden leirni!pestre jöttek melózni,másokkal voltak közös albiba.amikor terhes lett andi (nem tervezték)ö lecuccolt balcsira,mert neki is ott volt dokija ahol nekem!ök is úgy csinálták mint mi,andi ott,gabi itt,7végente gabi ment balcsira.7 hós terhes volt már andi,amikor gábor megkérte a kezét.andi mondta neki,hogy csak azért,mert jön a gyerek,nem kell összeházasodniuk!de csak összeházesodtak szük családi körbe!gabi tök oda volt hogy lesz egy kislánya,soha nem gondoltam volna hogy ennyire megváltozik!
szeptember 3-én megszületett Lilike,akkor még minden oké volt!gabi 2 hét szabit vett ki,hogy kis családjával lehessen!aztán kezdödött minden elöröl,hogy 7végente ment látogatni a családot...

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: akkor nem értem. Nem is laknak együtt? De miért nem?
Illetve a barátnőd miért nem jön fel Pestre?

Kép
csucsu05
 
 


addig nem akart andi a gyerekkel pestre cuccolni,amig nem tudnak a többi lakótárstól külön kecóba menni,mert azért nem mindenki viselte volna el a gyereksirást!
szóval 7végente találkoztak...a karácsonyt gabi a családjával töltötte,majd visszment pestre,azzal,hogy köv. 7végén újra megy...de nem ment...
a telefonját nem vette fel,még a saját anyjának sem,sms-re nem válaszolt,szóval eltünt,mint szürke szamár a ködben...ekkor volt lilike 3 hónapos kb.
igy teltek a hosszú hónapok,annyit lehetett tudni,hogy az albiból,ahol addig lakott elment,de senki nem tudja hova....
eu igy volt most szeptember elejéig,amikor is jelentkezett,közölte andival,hogy jön a lányát meglátogatni szülinapján AZ ÚJ NŐJÉVEL!!!!
(9hónap után eszébe jutott,hogy van egy lánya)
andi ekkorra már lezárta magában a dolgot,pedig sokáig várt,hátha visszajön ez a félőrült!de nem jött!
mint kiderült,az új nöje beszélte rá,hogy igenis látogassa meg a lányát!szóval az új csajra igazából senki nem haragszik,de gáborra annál inkább!9hónapoig nem volt képes odaállni az andi elé.legalább annyival,hogy vége...
nálam elvágta magát örökre...
hát kb ennyi a történet.
bocs hogy ilyen hosszúra sikerült

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


andinak pár éve egy gyerekkori ismeröse csapta a szelet,anyagilag,lelkileg,mindenhogy támogatja.mikor gábor eltünt,már mondtam andinak,miért nem adja be a derekát petinek,de ö csak vár arra a szerencsétlenre....2 hónapja összejöttek,Lilikéhez úgy viszonyul Peti,mintha az övé lenne,és lilike úgy húz peti fele,mintha az apja lenne.legutóbbi találkozáskoz,amikor ott volt gábor-zsuzsi,andi-peti páros,Lilike állandóan petihez szaladt,beleült az ölébe,meg ilyenek!gábornak állitólag szarul esett,de ezt is csak magának köszönheti!ezzel a csajjal,meg úgy tünik,csak az anyagiak miatt van!Legújjabb alfája van a csajnak,füreden nyaraló....amúgy meg dagadt,és nem szép a lány.ezt nem csak andi mondta,hanem a gabi anyukája is :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Fúra az ilyet olvasni. Hisz nem is értem a pasit. Miért csajozott be ha nem rég nősült meg van egy kislánya. Na ezt nem is tudom megérteni sosem. Egy biztos az ilyen pasi menjen is. Jobb élete lesz a barátnődnek a másik pasi mellet. Hisz ha egyszer a férje ezt megtette vele akkor máskor is megfogja.
Én a Tamást értékelem is hogy ennyire családcentrikus.
Tegyük össze a kezünket , hoyg mi nem nyúltunk bele igy egy "kedves"apukába.

Tök szép ma az idő :):) Olyan mintha tavasz lenne:)

Kép
csucsu05
 
 


hát furi is,de nálam egy életre elvágta magát :evil:
remélem peti ilyen is marad,amilyen....
hát szerencsések vagyunk,az tuti :lol: :lol: :lol:
jó az idö,föleg a takaritáshoz :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én most mosok illetve a gép mos. Teregetnem kell mert ilyen időben kint hamar megszárad. Délután vasalni akarok ha leszáradtak a ruhák. Takaritani már nem kell ma mert kész van. (Tomi tegnap segitett nekem)
Ma Tomi délutános igy 11kor ment el. Este jön haza majd 6körül beteszem a kaját a sütőbe azzal sem kell soakt dolgoznom . (csülköt sütök Pékné módra)
Tegnap én kertészkedtem vettem virágokat meg bokrokat azt ültettem el a kertben. Hadd szépüljön és tavasszal virágba borulunk majd:)
Szerintem Peti nem változik már meg. Hisz akkor eddig sem igy viselkedett volna. Kétféle pasi van: aki szarik a nőjére és nem is segit hanem link meg csajozik. Meg a másik aki imádja a családját és segit amiben kell.

De persze a barátnőd nem tehet róla, hoyg ilyen pasit fogott ki. Hálistennek váltott és jól is ezek szerint. Az égiek figyeltek rá, hogy ilyen pasit fogjon ki aki szereti a kislányt is.

Kép
csucsu05
 
 


akkor te sem unatkoztál :lol: :lol: :lol:

andi megkapta a válóperre a költségmentességet,visszamenöleg kérheti a gyerektartást,mivel gábor 1 fillért nem adott,meg semmit nem vett a lányának,most a 4 látogatás alatt vitt egy tortát,2 csomag pelenkát,meg néhány üveg bébikaját...hát nem vitte túlzásba!peti még az utolsoját is inkább a lilikére költi!!!le a kalappal elötte,hogy más gyerekével igy viselkedik.ritka az ilyen!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igen ritka is. Az apja meg szégyelheti magát, hogy a gyerektartást sem fizeti de 2csomag pelussal le is van rendezve meg egy tortával.

Kép
csucsu05
 
 


hát ja....na de sebaj,peti már rég kárpótólta :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igy igaz:)
Na mi az csak mi vagyunk a babaneten?

Kép
csucsu05
 
 


a többiek talán alszanak még :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,mert igy sosem végzek :lol: :lol: :lol:
holnap jövök!
Páááááááááááááá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na most hívtak a miklósi auchanból,okt.1-én kell mennem tesztírásra :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem nehéz a teszt. A sogornőm is megirta pedig ő nem is lángész. Igaz csak 1hónapig dolgozott ott mert neki nem tetszett. De ő más kategória.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Jó sokat írtatok.. :lol:
Nóri nagyon helyesek vagytok együt a képen..sajnálom a barátnődet hogy ilyen kretén bunkó volt a párja..de kívánom hogy megtalálja a boldogságot a Petivel.... :lol:
A miklosi auchanba fosz dolgozni? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Nem is jelentkezel merre vagy???

Aprooka: veletek mi újság, hogy vagytok??

Kép
csucsu05
 
 


jóóó reggelt :lol:
remélem összejön,bár ilyen tesztet még sosem írta,de nem érzem magam balfa..nak :lol: :lol: :lol:
én addig sosem hagytam ott melóhelyet,amig nem volt másik.meg nem vagyok finnyás se :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem hiszem, hogy nagyon nehéz a teszt. Sokan azért nem dolgoznak ott sokáig mert a pénz nem olyan sok ahoz képest mennyit kell dolgozni.
De te ezt csak egy darabig akarod csinálni nem egy életre mész oda dolgozni igy könyebb kibirni a gondokat is.
Viszont előnye, hogy közel van:)

Kép
csucsu05
 
 


hát igen!nem életcélom,csak egy ugródeszka :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem is rossz ugródeszka amúgy. Ki tudja lehet főnők leszel:)
Amúgy minek akarsz elmenni? Pénztárosnak?

Kép
csucsu05
 
 


hát többet megjelöltem.árufeltöltöt meg pénztárost,majd meglátjuk mire kellek nekik,ha kellek :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Biztos kellesz hisz mindig létszám hiányuk van. Sajnos ezt viszont maguknak köszönhetik hisz kizsákmányolják az embereket. Hülye Franciák. Na nem szidom őket nehogy valaki az auchanból olvassa ezt:)
DE egyenlőre jó szerintem pár hónapig nem lesz megterhelő.
Már én is gondolkoztam, hyg elmegyek hétvégére dolgozni. Mert van olyan is, hogy csak hétvégén dolgozol.
Na majd ha neked bevállik akkor lehet elmegyek én is:)


Én egész éjjel hasmenéssel ültem aWC-n. Már tegnap este elkezdődőtt. 6-tól este 10-ig folyamatosan a mellékhelységünkben ültem:(
Éjjel is 3X fent voltam. Ma reggel is folytattam ott ahol éjjel abbahagytam.
A fene sem tudja mi bajom.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én leszek a próbababád??? :lol: :lol: :lol:
pár napja engem is elkapott,egy hasmas,2 napig tartott,aztán mintha elvágták volna 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem tudom mitől van de durva. már a hátsómon ülni sem tudok:(
Remélem jobban leszek ma már mert csütin mennem kekk vérvételre és Uh-ra. Ha törik ha szakad!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


az nem jó,reméljük abbahagyja :lol:
ma meglátogatjuk az új védőnőt (kiváncsi vagyok)aztán meg 10re megyek fogorvoshoz,viszem Atikát is :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Kis Atitól el lesz ájulva a doki néni:) Szereti a ygerekeket. Ja eszembe jutott Karina a neve:)
Be is kéne jelentkezzek hozzá mert van még fogam ami érzékeny csak anno a költözés miatt nem mentem már. Mondtam is neki ha elköltüzünk jelentkezek nála. DE azóta mindig húztam a dolgot. De most lesz rá időm:)

Kép
csucsu05
 
 


ismeri már atikát,mert nagy Atit mindig átkisérjük,igy már jóban vannak,csak még kis ati a fogorvosi széket nem közelitette meg,mert csak a váróig ment!de majd ma :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: menézeted az ő fogacskáit is?

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol: de igazából,csak szoktatni akarom,hogy késöbb se féljen a fogorvostól!kérdeztem múltkor Karinát,hogy mikortól ajánlott ez a szoktatás,azt mondta,hogy ha megyek legközelebb,akkor vigyem,ellifteznek a székkel,meg kap lufit is,meg egy kicsit eljátszadoznak :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Karina: Egy hiper szuper fogdoki. Én komolyan mondom ilyen emberrel még nem talákoztam !!!Tényleg leirod majd a telcsiszámot nekem mert lehet nincs is meg bár a költözés előtt megvolt a ksi kartonom is.

Kép
csucsu05
 
 


az ám :lol: :lol: azért nem mindegyik fogorvoshoz engedném atikát,de Karina elött tényleg le a kalappal :lol: :lol: :lol:
itt a telószám:06-70-241-38-20,de lehet 26 a vége :lol: :lol: :lol: kicsit el van ott kenődve,de majd megkérdezem most ha megyek hogy 20 vagy 26,mert nem mindegy

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Okés köszi. Megnézem lehet a telcsimbe is beirtam anno.

Kép
csucsu05
 
 


szivi :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


HAhó Bucsek: merre vagy???? Szerdán Gábor akkor megy focira??

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Kiváncsi vagyk mi lesz a véleményed az új védőnéniről. A szomszéd anyuka volt és mondta , hogy fiatal na meg lehet megszokta a Marika nénit de neki fúri, hogy ennyire fiatal és védőnő. Persze azt is mondta amúgy nagyon segitőkész volt:)
Aztán majd biztos belerázódik ő is. Nem lesz könnyű dolga az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


hát én is tartok töle...sokkal fiatalabb nálam,és ö fogja megmondani a frankót,úgy hogy még gyereke sincs :? na de majd meglátjuk :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Majd kiváncsi vagyok mit gondolsz róla a személyes taliután. Miért mentek? Csak úgy méreckedni meg ilyenek??

Kép
csucsu05
 
 


aha,a szokásos... :lol: havonta egyszer viszem,de akkor úgy hogy a doki is ott van,megnézi ö is,igy legalább nyugodtabb vagyok! :lol: :lol:
na nyomok mégegy kávét,aztán húzok :lol: :lol:
fogdoki után jövök,védönö után 10ig lentmaradunk,aztág fogdoki,és jövök élménybeszámolni :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csajok: Kérdés: Van valakinek szkennere?? Kellene pár képet szkennelnem mert az aranylagzit vidó formájában mecsináljuk. És úgy kezdődne, hogy az 50-évvel ezelőtti esküvői képeiket raknánk a vidóba be. De sajna nincs szkennerem. Most ezért nem akarok venni. Bár szeretnénk majd de nem most venni.
Ha esetleg van valakinek segitsen már? Vag yvalahol nem lehet szkennertetni??

Kép
csucsu05
 
 


nekünk sajna nincs :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri : Okés várunk a beszámolóval:)

Kép
csucsu05
 
 


na indulunk!páááááááááá

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia :)

Kép
csucsu05
 
 


megjöttünk,nem az a védönönk,hanem valami szücs akárki...
atika kapott 2 lufit is a fogorvosnál :lol: :lol: :lol:
26 a telószám vége :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: és az fiatal?? Bár ti más körzetben laktok biztos. Mert nekünk valami új az biztos és fiatal. A szomszéd lány is most járt nála.
Régen Marika néninek nagyon sok körzete volt igy lehet, hoyg anno egy körzetben voltunk.
És amúgy szimpi az új védőnő?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?