Új privát üzeneted érkezett!

Sima konyha ám a fejed! :lol:

Mirci, hűűűű, 40+ 0 ! Naggggggyon izgi!
Vendég
 


Bibi,
ez a konyha nagyon szép, elfogadnám! :wink: :lol:

Mirci,
tényleg nagyon izgi mostmár! :D

Jaimee,
ezek szerint apa megvette az objektivet?
sirkici
 
 


Bíbi anyu: Jaj hát nem rossz értelemben értettem, csak nem látom, hol meredek. :lol: Szíp nagyon! Miből van? Csak nem fából? :lol: :lol:

Mirci: 2 in 1? Izgi, izgi...mikor is jön hidegfront? AZ meghozhatja.

Sirki: Hogy van NIki?
Hát peeersze hogy megvette.

Blogra tettem fel fotókat

http://popipopi.freeblog.hu

aki nem járt még arra. :wink:

Betsy anyu: ??? Én is kérdeztem ám. :wink:

Heni: ???

Bambi: Hogy vagytok? Fotó?

Barbi: :( :( Nem jelentkezel még mindig.
jaimee1
 
 

 
 

Jaimee:szánom, bánom...de látod, szombaton 5 után kerültem gép elé (kerítés alap gyártás volt) és akkor láttam a prividet...de a puszik ideértek! :wink:

Bíbi:ezeket pedig a te kívánságodra csináltam:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.22 13:57-kor.
Vendég
 


ja és bringáztunk az udvarban: (flúgos futam)---de inkább csak mi élveztük a Drágámmal. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.22 13:57-kor.
Vendég
 


Nóri: ezek a kutyakölykök, meg az a flúgos futam, kész behalás!!! :lol: :lol: :lol: Télikert, hááát, innen aztán lehet relaxálni, bámulatos, jajjj, nagyon tetszik!De jók a növények...és azok a hagymák! Mi ez egyébként, forgács?

Jaimee, tudom, tudom, a színére értettem, mandarin konyha, élőben elsőre kicsit meghökkentő...már ami a "többieket" illeti, de hát ugye azok bekaphassák :lol: :lol:

Megyek fényképeket nézegetni, de jó!!!( Hűűűű, úgy izgulok, nekünk is alakul a blogunk...)
Vendég
 


Bíbi:éljen éljen éljen, NAGGGGGYON várom!!!
Igen, OBI-s terrakotta fenyőforgács, pár ezer forint egy nagy zsák, elég lett vagy 15 ládába.Van belőle sárga is.
Igen, a télikert nagyon jó dolog, tegnap sütött a nap és 30 ! fok lett ott!Elég ha kinyitjuk a nagy ajtókat a nappaliba és már fel is melegíti az egész nappali-konyhát.A növényeim is imádják.
(de nyáron azért necces...40-50 fok még akkor is, ha szét van húzva az ajtaja és nyitott.)
Csináltattam nekik medálokat, láttad???Csont alakú, névvel, telefonszámokkal.Beszarás. :D
Vendég
 


Basszus, de jó, hogy mondod ezeket a medálokat, nem is vettem észre! :oops: Hát állati jók! Na, ilyen nekünk is lesz. Te...izé...most a Ti nevetek van rajta, vagy a kutyákok neve? Gondolom, a telószám a Tiétek! :lol:
Vendég
 


Diló vagy teee...., a mi nevünk, ja és a kuttyok mobilja.(csak az a hasukra van kötve azért nem látszik) :lol:

Szóval az ő nevük nagybetűvel, és a mi 2 számunk a másik oldalon.
A kis kócosnak nem nehéz kitalálni a nevét. :wink:
Vendég
 


Tényleg, hogy híjjjják őket? Ezt nem is mondtad!
Vendég
 


kiskorú cs.zizi és kiskorú cs.polli bcsabai lakosok
Vendég
 


Helló Lányok!

Nórikám: a télikerted irigylésre méltó! Annnnyyyira tetszik!!!!!!!!!! Tök hangulatos!!!!!!!!!

Bíbi: szerintem egyáltalán nem vad a konyha. Illik a fához, és fiatalos, vidám.

Csajok végre felcsillant valamicske kis remény, hogy Bálint baba ki szeretne bújni. Éjszaka elkezdett fájni a derekam (tudjátok olyan menszi elötti leszakadós érzés), + enyhe görcsök, de pont olyanok , hogy azért ne tudjak aludni tőlük Ma már 5 percenként atomerős keményedések, és változó időközönként, változó intenzitású görcsök.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bálint holnapra kibújik, tuti!Mega-giga Drukkok mennek!izgiizgiizgi!!! :wink:
Vendég
 


Hűűűű, Mirci, de jó! Nagyon szép szülést kívánok és várjuk a híreket!!!

Nóri, akkor csajok a kutyok? Zizi, hát az látszik biza! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Igen, nálunk nőuralom van.bugyibugyibugyi-gatya. 8)
Mirci:rajtad a topik szeme! :wink:
Kép
Vendég
 


Hát azért szerintem a szülés még odébb van...vagy a fene tudja......egyenlőre nem hívtam senkit, és nem megyünk sehova....vagyis egyedül vagyok itthon, csak Ti vagytok itt velem csajok..........

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Megadrukk!! Lehetnek ám még ezek jóslók is...A szülésik erősödnek és nem múlnak el, egyre gyakoribbak. Én is ötpercessel kezdtem, aztán elmúltak. De legyenek szülésiek, azt kívánoooom!!!!
jaimee1
 
 


Nyugi Mirci, menni fog ez! :lol:

Nem pecsételsz? Én a fájásokkal egy időben elkezdem, azt mondták, tágulásos vérzés.
Vendég
 


Jaimee: nekem nem múlnak, de még elég összevissza jönnek. Hol 10 percenként, hol 5 percenként változó. Az intenzitásuk viszont erősödik. Neked maga a fájás mennyiideig tartott az elején? Mer nekem, csak pár másodperc, az viszont elég erőteljes.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Nekem mega fájásaim nem voltak, csak a kitolásnál. :shock: :shock: Legalábbis asszem....

A legelején olyasmik voltak, mint amikor csikar az ember hasa. :lol: :oops: :oops: :oops: Csak 5-7 percesek voltak. De az én esetem más, mert nekem burokrepedésem volt, ami azt jelenti, hogy 24 órán belül meg kell születni. Mentünk is a kórházba hamarosan....

Az összevissza fájások még tényleg az eleje. El is múlhatnak, be is indulhat valami.

Szülésznőddel azért tartsd a kapcsolatot, ő most a főnök. :wink:
jaimee1
 
 


10-15, majd 20 másodperc. 5 percenként. Mi akkor indultunk.Meg is lett a baba. 36 óra múlva :lol: De ez kivétel.
Vendég
 


Ja, milyen hosszú volt a fájás az elején? Háááát...néhány másodperces...talán 5? :roll:
jaimee1
 
 


nekem is kb. 5 másodpercesek, és olyan mintha csikarna a hasam de nagyon......

hát ez mókás csajok :D :D on line "szülök" :D :D (ebből látszik, hogy még nincs semmi, különben nem lennék ennyire vidám)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Haha, én is ott ültem hajnalban a gép előtt...kutattam, mik az első jelek...két fájás között ugyanígy vihogtam..Istenem, be szép is volt!
Vendég
 


Nóri, akkor apátok is betétekre meg tamponokra költheti fele királyágát :lol: .....egyébként nálunk is ez van :lol:
Vendég
 


Csajok ez egyre durvább :shock: most már 3-4 percenként jön. Már annyira nem vigyorgok :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bíbi: :D
Gardróbotok lesz végül?És ez a favilla a nagyfaluban lesz vagy a környéken?
Vendég
 


Hú nagyon izgi! Akkor hát elkezdődött. Drukk, drukk, gondolok Rátok, most mennem kell. Sok pussssz!
Vendég
 


Mondom én, hogy gyors-Bálint érkezik a második vágány mellet... kérem vigyázznak!...
Kép
Vendég
 


Aszem beülök egy kád forró vízbe aztán ha kettőig ilyen redszeresen jönnek a fájások hívom a szülésznőmet. Lányok, köszi, hogy itt voltatok velem! Online adás egy időre megszakít, de még jövök.

puszika

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: No fürdő eredménye?

Szabályos 3-4 perces? :shock: :shock: Te, hát akkor kórház!!! De minimum szülésznő.

Nagyon szép szülést kívánok! Ha a fürdő után is megvannak, ezek bizony nem jóslók. :wink:

Babszi: Nem mostanra szervezzük a talit (legalábbis én nem :lol: :lol: ) Tavaszra. Akkor már nagyobbak lesznak a babák (Mircié is :wink: )
jaimee1
 
 


Mirci:várom az sms-t Arikonnal együtt!
(tiszta transzba vagyok, mint tavaly Popi érkezésekor) :oops:
Vendég
 


Jaimee:hátha tavaszra már nekem is lesz a hasamba egy bébi.Így hivatalosan is mehetnék a topiktalira. :roll:
Vendég
 


[quote] írta:gy hivatalosan is mehetnék a topiktalira.


:roll:
jaimee1
 
 


Mirciiiiii!
Csak most olvasom a mai történéseket!! Már megint lemaradtam... :twisted:
Csajszi, drukkok tőlem is mennek, komolyan mondom egész nap a mobilom lesem, h. írtál e sms-t. Az Uram már gyanakodva figyel, h. ugyan kitől várok sms-t? :lol: Viccet félretéve, nagyon drukkolok, h. minden szépen, és jól és kevés fájdalommal történjen. Azért írjál ha bemész, és bennfognak.

Nóri,
Annyira gyönyörű a télikerted, a kutyuskák, a virágaid, szóval MINDEN!! Tipikus föld lány vagy, látom, Te is imádod a növényeket. :)
Vendég
 


Helló Béjbi! 8)
Vendég
 


Topictali??
Még szép, h. lesz HASUNK!!!! :wink: Pozitív gondolatok!!!! Szerdán megy az Urad vizsgálatra? :roll:
Vendég
 


Ebben a percben írtam ki a vonalzóm alá.De nem lepődsz meg gondolom. :wink:
Vendég
 


Fél 5-re viszem oda a motyót és 5-re van is időpontom.Egyedül megyek.
Vendég
 


Kijöttem a kádból :D A míg bent voltam jobb volt, de most megint kezdődik 3-4 percesek :? Szerintetek hazahívjam apát? Kb. 1 óra míg hazaér.

Kép
Kép
mirci74
 
 


[quote="csnóri"]E írta:csnóribben a percben írtam ki a vonalzóm alá.De nem lepődsz meg gondolom. :wink:

:lol: Neeeeem! :lol:

Akkor szerdán is lesz miért, ill. ki(k)ért drukkolni!! 8) :wink: Urad, h. viseli az izgalmakat?

Bíbi,
az apróbetűs részben írtakat már én is nagyon várom! :wink:

Mirci,
szerintem hívd! No meg a szülésznőt is!!
Vendég
 


Ja csajok a tavaszi topiktali időpont tényleg jó lenne. Igaza van Jaimeenek, addigra Bálint is nagyobbacska lesz, a többiek meg már pocakosak :D

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Hívd hát, még lemarad a szülésről. :D És a szülésznőőőőt iiiiiis!

Bíbi anyu: Blogot én is nagyon várom. Lesz min fogni a hasam. :wink:

No mennem kell, felébredtünk.
jaimee1
 
 


Mirci: te ne a topiktalival foglalkozz, hanem Bálint talival. És hívd már a szülésznőőőőt! :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Mirci:híjjjjjad a szülésznőt meg az uradat de izibe, oszt ne itt olvasgass, hanem szedjed össze magad a nagy találkozásra! :D
Vendég
 


parancs értettem :D hívom őket

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon:háát, egyre jobban.Mióta otthon van a motyó műanyag tartókája, mindennap ökörködünk rajta...meg röhögünk, hogy ez hogyan is fog zajlani.Hááát, szerdán fél 4-re hazamegyek és 1/4 5-ig valahogy kiszedem belőle és fél 5-re így odaérek a magánrendelésre.Dokibácsi is jön oda fél 5-re, megbeszéltük.5-től meg kezdi a rendelését, én vagyok az első, szóval nem kell sokat várni az eredményre.De a drága nagyon izgul ám...
Vendég
 


Mirci,
Hívtad őket? :D Nem hagyunk nyugton... :D


Nóri,
De aranyos!! Majdcsak kiimátkozod belőle...valahogy. :lol:
Írtad, h. a "drága nagyon izgul", és Te hogy viseled? Izgalom, megérzés?
Vendég
 


Jön haza apa mindjárt itt van. A szülésznő berendelt minket a kórházba. Most már elég brutál fájásaim vannak. El is köszönök. Majd írok sms-t.

puszika mindenkinek

Kép
Kép
mirci74
 
 


Ne is mondd, izgulok.De megmondom őszintén, jobb lenne, ha vele lenne a baj, mert őket gyógyszerrel könnyebb "feljavítani".Velem mindne oké,(elvileg) átjárható vagyok és a méhem is szabályos, pém van, szóval...de jövőhéten megyek nődokihoz és készülünk az első inszemre!Alig várom! :D
Amúgymeg tudod mi lesz szerdán?papírunk lesz arról, hogy a Zuram egy tenyészcsődör! 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?