Új privát üzeneted érkezett!


Zsu: Laktam én is ilyen házban ahol mindig fúrtak faragtak. Sajna ez van de még talán jobb, hogy ma csinálta mintha vasárnap reggel erre kell fel az ember. Kitartás. Egyszer csak kész lesz a hangos munkával.

Kép
csucsu05
 
 


Vera, Csucsu: Hát igen, ez van ki kell bírnom! Még mindig fúrnak! :evil:
4-5 év múlva szeretnénk kertes házba menni, remélem összejön! :lol:
zsu83
 
 

 
 

zsu bizti összejön de a kertes se mindíg jobb..ott is hallod ha a szomszéd hanfgoskodik..bár 100x jobb mint az emeletesházak..én is sokáig laktam emeletesbe,panelba.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Remélem már befejezték a hangoskodást!Én még sosem laktam panelban,se társasházban,így nem tudommilyen tolerálni ezeket a dolgokat!Kertes háznál (mifelénk) sok a fiatal,nyáron sok a hajnalig tartó kerti parti,buli,de mi is ezt csináljuk néha,így elviseljük :D :roll:

Köszi a bútor dícséretet :D Annyira ég már 2 napja a gyomrom,hogy nem tudok máshogy lenni,csak ülve :? Voltunk ma az ikres barátnőmnél(kórházban ismertem meg és azóta nagyon jóba vagyunk) és egy jó nagyot játszott a Hanna,mi meg kidumáltuk magunkat!
Tegnap jelent meg a helyi újságban a barátnőm gyászhíre és most iwiw-en megvannak döbbenve az osztálytársaink,mert ők nem tudták a betegségét!Sajna,hogy egy ilyen alkalomból gyűlik össze az ált.iskolai osztályunk :cry: összetaró osztály voltunk!Megegyeztünk a férjemmel,hogy mi az elkövetkező napokban megyünk ki a sírhoz :cry:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi mégegyszer részvétem... :cry:
gyomorégésre meg van gyógyszer ami nem árt a babónak nem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rossz híreket kaptam a dédnagymamámról! :cry: Már eddig is gondozni kellett, de most súlyosabb lett az állapota! Tegnap este leesett az ágyról, beütötte a fejét, de szerencsére nem lett nagyobb baja, csak egy nagy kék folt lett neki! De a legrosszabb, hogy már pelenkázni kell szegényt, enni se eszik egyáltalán! Kb. 3 hete láttam, akkor még tudatánál volt, eljárt wc-re is, bár segítséggel! És étvágya is volt! A doki szerint ezzel jár a végelgyengülés! :cry: Fokozatosan leépül! :cry:

Szerencsére a hangoskodást már befejezték! A kertes háznál meg azon kell majd drukkolnunk, hogy jó szomszédjaink legyenek!

Melcsi: Mégegyszer részvétem! :cry:
zsu83
 
 


zsu sopk gyógypuszit küldök a mamádnak.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm Nita!
zsu83
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Olyan nehéz feldolgozni az emúllást az öregséget. Sajnos viszont nem tehetsz ellene. De a Mamádnak sok puszit és még erőt kivánok !

Kép
csucsu05
 
 


Zsu!
Nekem a mamám 81 éáves, de korához képest jol van, de nagyon félek ettől a hirtelen leépülésről és tényleg sajnálom a mamidat, de kitartás és biztos jobban lesz.
Szeretném én ezt a kort megélni a mai világban.
encike 2
 
 


Zsu: Sajnálom a mamádat! :( De jó lenne,ha még láthatná a dédunokáját! :D Remélem megéri épp tudattal!Férjemnek is 80 évesek a nagyszülei és úgy örültek,amikor Hanna megszületett,meg most is nagyon várják az újabb dédunokát!Megérhették az unokájuk esküvőjét is és még táncolni is tudtak! :D Megemlegetik a mai napig is :D

Nika: Szavaztam Gergőre, azt hiszem :D

Enci: Ti hogy vagytok?!Mikor mentek 12 hetes uh-ra?

Nita: Köszi!Most takarítom a felső szintet,így legalább elfoglalom magam!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi!

Pont mondom a páromnak is, hogy ez a hét tök jo volt, kivéve még a hányingert és a hányást, de már nem vagyok fáradt és nem alszom délben, mint az elején, hisz már itt a 2. trimeszter!

Okt.6.-án megyek 12 hetesre.
Akkor még nem tudják megmondani a nemét?
encike 2
 
 


encike hát ritka hogy akkor lássanak valamit mert olyan fejletlen még mind a fiu mind a lány szervek hogy mind a 2-nél ugyan azt látnád

lányok nem tudom ki nézi a viasaton a nagy házátalakítást de én most néztem előszőr és szerintem egy ideig utoljára.



minden része ilyen?? az egészet végig sírtam és ez nem tesz jót a pocimnak sem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Lányok: Köszönöm szépen mindenkinek az együttérzést, jó hogy ti vagytok és vígasztaltok! Sajnos egyedül vagyok itthon, és sokat gondolok a dédimre! Nagyon jó lenne ha még velünk lenne Bence születésénél, hisz ő is úgy várja! De ha ennyire levan, kevés az esély rá! :cry: :roll:

Encike: Nekem már a 12. héten megmondták, de csak 4d-be látszott, mert átkapcsolt a doki! Bár óvatosan fogalmazott, de a genetikai uh-n már megerősítette! Tök aranyos dokibácsit fogtunk ki az uh-n a diagnosztikai központba! Mindig hozzá járunk! :)

Tök jó idő van 8) , ez jót tesz a lelkemnek is!
zsu83
 
 


sziasztok!
melcsi jó takarítást... :lol: :wink:
az én nagymamám márciusba tölti a 88.életévét és még szaladgál/amennyi kitelik tőle/a Mátéval.. :shock: :wink:
remélem megéli még a következő dédunokáját is :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Akkor nagyon fitt nagyid van! :wink: :D
zsu83
 
 


Enci: Nekem legkorábban a 16. héten mondta meg a doki,de akkor is óvatosan! :D

[b]Zsu:[/b] Nálunk is most kisütött a nap :D Reggel még szakadt az eső! :?

Vera: Én szoktam néha nézni a műsort,de én is mindig sírvafakadok rajta! :oops: Minden adása megható!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Hoztam képeket: Kép
a kiságy

Kép
a pelenkázó

és itt egy Micimackós kép, ami a szobája előtti falra fog kerülni!
A szobájába nem nagyon tudok dekorálni, mert sűrű mintás a tapéta, már jól is meg bántam! :?
Kép
zsu83
 
 


köszike az érdeklődést: jól vagyunk nagyon úgy néz ki vagyis 100 % hogy január vagy február környékén elköltözünk az osztrák határ mellé mert Gabinak lesz munkája márciustól az osztrákoknál egy kertészetben és mindennap hazajön mert a határnál van így odaköltözünk meg talán nekem is jobb lehetőségeim lesznek munka ügyből kifolyólag egyenlőre albérlet aztán idővel talán saját ház :) de ez még a jövő most éppen tesógyártásban vagyunk élesben mot volt pém előtte pont jókor voltunk együtt most nem mert azt hallottam hogy a pé utáni szex is akadályozhatja a beágyazódást mert a kiskatonák elzárják az utat a pete elől vagyis nagyon leszűkiti és nem tud időben beágyazódni hát most kipróbáljuk meglátjuk én nagyon bízom benne :)

Zsu: ahol többen laknak egy házban sajnos átok ha fúrnak mikor a gyerek pont alszik vagy egyébb más tv-t nézel stb :)
Mamának meg gyógypuszi megy ezerrel++++++ mennyi idős?

Melcsi köszike ha Velenczei gergőre szavaztál akkor azok mi vagyunk 1-4 éves kategória és egy kék csikor polóban van :)

12 hetesen még szerintem nem én 16 hetesen láttam de nem volt még egyértelmű


Vera: én láttam minden részét de mind ilyen én végigsírom az egészet mindig :) de anniyra szép hogy ilyen jó lekűek és segítenek :)

zsu szép lesz a szoba :)

nika70
Salgótarján
 
 


zsu meseszép szobája lesz Bencusnak.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De ari kiságyatok lesz.
Szép a tapéta is, de én jobb szeretem az egyszinüt. De nem vagyunk egyformák.
encike 2
 
 


Zsu: Nagyon szép a gyerekszoba! :D Jó a tapéta,igaz így tényleg nem fogsz tudni nagyon képet felrakni!

Nika: Igen,akkor a Gegére szavaztam :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


holnap ki jön még bababörzére? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: 88 éves a dédim!
Én is szavaztam Gergőre! :D
Köszi a szobadícséret! :)

Nita: Neked is köszi! :)
Én is megyek börzére! Remélem 10 körül sikerül odaérnünk, mert a férjemnek be kell menni a melóhelyére egy picit dolgozni! :?

Melcsi, Encike: Az üzletbe nagyon tetszett a tapéta, így már a szobába nem annyira! :? Már megbántam, hogy nem egyszínű lett! :? Remélem Bencusnak bejön majd! :wink:
Hát a dekorálás a szobája előtti falon lesz! :D
zsu83
 
 


zsu akkor lehet összefutunk?! :D
mi akkor már ott leszünk mert a vera megy 4d uh-ra :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is akartam menni 4d-re, de mivel egy hete voltunk, így letettem róla! :)
zsu83
 
 


hát igen..1 hét külömbséggel nem lett volna értelme.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Nagyon szép lett a gyerekszoba.:)


Én nem megyek börzére most van mindene a lányomnak. Na meg itt Halásztelken ma van a nagy szüreti felvonulás és buli. Minden évben megnézzük és szoktunk is felvonulni velük. Lovaskocsikkal meg zenekarral mennek végig az utcákon.Vannak helyek ahol meg is áll a felvonulás ott megkinálják a felvonulokat meg mindenkit borral meg musstal. Persze én a must miatt megyek mert imádom. A lányom viszont tavaly már a lovak miatt volt bezsongva. Szóval ma ez a program:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu: Köszönöm! :)

Sziasztok!

Voltunk a bababörzén, de mire odaértünk nekünk már nem sok minden maradt, így a kereskedőktől vásároltunk, ott is volt némi árengedmény! Vettünk rugit, kombidresszt, egy kisplédet, egy törölköző kifogót, szoptatós párnát, és egy édes mesekönyvet, a címe: Kis Bence vasárnapja! Hát ezt a könyvet nem tudtam otthagyni! :lol:
zsu83
 
 



Vera: Elég egyértelmű, hogy kislány! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Vera: Tényleg látszik tisztán, hogy kislány:)

Kép
csucsu05
 
 


Vera!
mICSODA NUNI!!!

Én is imádom a mustot!

Zsu!
A Bencének tuti tetszeni fog a tapéta, mert imádják a szines-tarka dolgokat a kicsik!
Elnézegeti és majd meg eszed, mikor gagyog nekik.
encike 2
 
 


Encike: Köszi, most meggyugtattál! :lol:
Jaj de jó lesz nézni, ahogy magyaráz nekik! :lol:
Hogy vagytok? :wink: :D
zsu83
 
 


sziasztok..nagyon jó volta börze,de ami hatalmas élmény volt hogy láthattam a kicsi Izácskát..tündéri baba már most is..csak aludt... :) :wink:
máténak én is vettem elég "sok" mindent..de majd jövöre vagy novemberbe veszek még amit tudok...de jovolna babás cuccokat venni.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ahogy látom a vonalzódon jövőhéten akciózhattok! :wink: :lol:
zsu83
 
 


vera: ez azért elég egyértelműen nunás baba :) gratulálok mégegyszer neked örülök sikerült összehozni egy kiscsajszit lesz kit kényeztetni :):):) báttyusok majd védhetik óvhatjkák a kis hugit :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


zsu tegnap este is akcióztunk..és nagyon jó volt... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gondolom Nita! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Encike: Én is imádom. A baj, hogy ma azért megmozgatta a bélmozgásomat a must:)

Kép
csucsu05
 
 


zsu de szerintem mindenki így van vele.. :oops: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Nita, csak most én hanyagolom a dolgot, valahogy nem esik jól! :oops: :roll:
zsu83
 
 


ilyenkor vannak időszakok mikor nem esik jol a sex..de a vége fele hidd el nagyon fogod kívánni..legalábbis én így voltam.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ki tudja, egyszer meg lehet hogy kiéhezek a dologra! :oops: :wink: :lol:
zsu83
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A férjem mindenestre nagyon örülne neki! :wink: :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


ő most hogy viseli,hogy te nem annyira kívánod most?
nekem anno kicsit nehezen viselte a párom..főleg hogy nekünk a 7.honaptol egyáltalán nem lehetett mert egy alkalomal akkor félig beindult a szülés..de meg tudták állítani a fájásokat hála égnek... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát az eleinte nehezen viselte, de már úgy van vele, hogy tudja, nekem se könnyű, és biztos a hormonok! És máshogy is meg lehet oldani, hogy neki jó legyen! :wink: :lol:
Igen, mesélted, hogy nektek tilalom volt! Ezért nem akarom én se nagyon, nehogy gond legyen! :roll:
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?