Új privát üzeneted érkezett!

Dita,
nem tudom. Nem akarlak behülyíteni, csak neked aztán tényleg óramű pontossággal szokott megjönni. :roll:

i.kata
 
 


ami még kicsit idegesít, hogy endometriosis vizsgálata nálam szóba se jött a dokinál. pedig elég emberesen görcsölök mensi alatt. vagy ennek vannak jelei a hormoneredményeknél is?? szerintetek hogyan bírhatom rá a dokit, hogy ezt is nézze??
Vendég
 


Szilvi,

nekem a lombik punkciónál derült ki, hogy endometriózosm van. Semmi nem utalt rá korábban, mondjuk laparoszkópiám nem volt, az biztos kimutatta volna. Nagyon picike endó volt a petefészkemben, a dokim mondta, hogy nem műtenék meg és nem is gyógyszereznék mert annyira kicsi, de arra épp elég, hogy az inszemek ne sikerüljenek, mert gátolja a beágyazódást. A lombikra viszont nem hat ls nálam ez be is jött mert Pindurka itt van a hasamban.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

na az legalább "jó hír" hogy lombiknál nemlényeges hogy van e endometriosisod vagy nincs, mert én rettegek mindenféle altatásos műtéttől és úgy tudom hogy a laparoszkópia az egy ilyen dolog.
Vendég
 


Na mégis feltettem egy utrot. Legalább húzom kicsit a pirit.
Lehet hétfőn bemegyek vv-re a helyi kórházban vagy egy ismim aki lehet tud segíteni, hogy nézzenek hcg tesztet nekem vérből.
Este fel is hívom, vagy délután.

Szilvi
Nekem laparom volt és altattak!

dita75
 
 


Monic
Éhgyomorra kell menni vv-re?

dita75
 
 


Dita,

nekem nem mondtak erre vonatkozóan semmit, én azért éhgyomorra mentem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Egyaenlőre búcsúzom mert át kell adnom a férjemnek a gépet. :? Majd délután leszek

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Visszavonom az előzp kijelentésemet mert mégsem kellett neki. Nagyon örülök amikor szórakoznak velem.
:evil:
Azt hiszem, hogy most hallgatok egy kis babazenét, hogy lenyugtassam az idegeimet :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Ennek csak örülök!
Még fél órát kell feküdnöm ugyanis mert csak felraktam egy utrot! :roll:
A laptopod ezek szerint még nincs kész, vagy ezt most nem értem. Két gépetek van, nem? :roll: Sőt most már három hisz a férjed lánya is kapott.

dita75
 
 


Dita,

három gépünk van, de a férjem a számlázót az én laptopomra rakatta rá, mert ezen van a könyvelés is. És ő vasárnap délelőtt amikor az Úr is megpihent éppen számlázni akar. Vagyis most mégsem akar. Ki érti ezt? :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Körülnéztem a hűtőben és a fagyasztóban.
Nem nagyon van már benne husika, de nem is kívánom. Viszont találtam lekváros és túrós derelyét mirelitet. Úgy megcsinálnám azt. De a párom sztem kiakad, hogy nem husi lesz vasárnap. Sőt ő még hétköznap is kiakad, hogy ha nem husi van.
A paradicsomlevest is annyira kivánom, egy egész lábassal meg tudnék enni. Van is itthon hozzá alapanyag. Illik az egyáltalán a derelyéhez? :roll: :roll: :roll:
Csajok nálatok mi a mai menű???

MONIC
Ez jó duma volt! :)

dita75
 
 


Dita,

mi anyuhozmegyünk maradékot enni. Húsleves, liba lába pörkölt nokedlivel, sült hús, rántott hús, rizs és majonézes saláta a menü.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Irigylem azokat akik a szülőkhöz járhatnak kajálni. Minket a mamáék nagyon ritkán hívnak meg, Anyuékhoz mehetnénk akármikor, de ők meg 150 km-re laknak, elég drága ebéd lenne! :roll:

Na végül apának találtam lefagyasztott töltött káposztát. Van itthon tejföl is, mert persze hiába volt egész héten husi kiakadt és hisztizett, hogy akkor rendeljek neki kaját. Tegnap meg mivel el kellett mennem velük pestre nem tudtam főzni, hisz 8kor indultunk és du. 3-ra értünk haza. Volt sült husi, csirkecomb pesten kinálgatták, de hogy ő majd otthon eszik, mondom neki mit, hisz én itt vagyok, ki főzött otthon a macska?
Kénytelen voltam neki pizzát rendelni, mert itt lehetetlenkedett, hogy nincs itthon kaja. (előző este a fia belapátolta az összes pörköltet nokedlivel) Azért majd valahogy megpróbálok megváltozni, mert ez tényleg nem mehet így tovább, hogy nem tudok egyszerre két helyen lenni. :twisted:

Ezek a férfiak ha nem lennének ki kéne találni őket!

Kislányt szeretnééééééééééééééééééééék! :roll:

dita75
 
 


dita: Hülye vagyok, persze hogy hétfőn megyek, már azt sem tudom, hogy mit írok. :) Nem érzel néha késztetést, hogy fülön csapd ezt a gyereket? :) És a papát? Annyira megbecsüli a dolgokat. A szülők sosem várták el tőle, hogy értékelje ezeket? Csak akkor tünne fel, ha egyszer csak nem kapna. A kajával kapcsolatban meg mi lenne, ha neked ne adja Isten feküdnöd kéne a terhesség alatt. Éhen halnának? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem szeretem azokat a pasikat, akiket ennyire ki kell szolgálni. Az én párom bármit megfőz magának, amit csak megkíván. Ha husi kell neki, akkor csináljon magának és téged meg hagyjon beágyazódni, lehetőleg fekve. BEFEJEZTEM, nem az én dolgom. Szerintem se hagyd még abba az utrot. Nekem csak a 17.dpo-n kell mennem tesztelni és legutóbb a 15. dpo-n barnáztam, a 16-on meg megjött. A 10-es teszttel meg lehetnek bakik, már hallottam ilyet máshol is. Mikor kell visszamenned?

szilvi: Sajnálom, hogy nem jött össze a baba megint. :(

Nálunk a kajcsi füstölt husis bableves volt és goffri. A levest anyósomék hozták tegnap, a goffrit meg ma csináltam, csak annyit kellett. Nagyon jó volt, anyós-szakácsot megtartjuk. :D



vicky79
 
 


Lányok, ne haragudjatok, hogy beleszólok, szeretnék egy kis reményt önteni Szilvibe az endometriózissal kapcsolatban. :wink:
Úgy olvastam, hogy enyhe és közepes fokú endometriózisnál eredményes lehet az inszemináció is. Csak az igazoltan súlyos fokú endometriózisnál javasolják egyből a lombikot.

Ide is másolok egy ismertetőt: (forrás: http://www.timmermann.hu/site/letoltese ... inatio.pdf)

Az inszemináció javallatai:
1. Ismeretlen eredetű meddőség
2. Női eredetű meddőség
a. Méhnyak eredetű
b. Enyhe és közepes fokú endometriosis
c. Peteérés zavar

Inszemináció ellenjavallatai:
• Nemi szervek aktív gyulladásos folyamatai
• Súlyos fokú spermakép (5 millió/milliliter alatt, mozgó vagy ép alakok
hiánya)
• Mindkét oldali petevezető lezárt
Súlyos fokú endometriosis
• Súlyos fokú kismedencei összenövések
• A méh súlyos fokú miómás elváltozása
• Férfi húgy-ivarszervi gyulladása
• Tüszőérés hiánya

Szóval, ezek alapján van remény endo-nál is a babásodásra szerintem :wink:
Vendég
 


Sőt a www.endostop.hu-n is erről szól egy cikk, hogy endometriózis esetén hogyan lehet a gyermekáldást elérni. És ott is szerepel, hogy az inszemináció segíthet. Szóval, hajrá!!!:-))
Nem másolom ide a szöveget, csak a hivatkozást:
http://www.endostop.hu/index.php/compon ... -terhesseg
Vendég
 


Dita,
a mi mai menünk a következő volt:
szüretnapi zöldséges birkagulyás
kemencében sült bárány babos káposztával, és grillezett zöldségekkel
ropogós sült kacsacomb mustos szőlőszemekkel, fűszeres burgonyával,
szilvás lepény fahéjas karamell öntettel.

A Tanyacsárdában voltunk szüreti rendezvényen ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS Lili szó nélkül ráült a lóra és ment két kört.

Szilvi,
nekünk úgy nézték a pct-t, hogy vettek tőlem nyákot, apától katonákat, és mikroszkóp alatt összeengedték őket. Kinyiffant mind :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


twist! köszi a segítséget! :) egy kicsit megkönnyebbültem ettől :)

linácska: nekünk úgy volt, hogy a 14. napon este együtt kellett lennünk és másnap reggel bemenni a dokihoz, ő vett kenetet, megnézte mikroszkóp alatt és akkor mondta, hogy egy-két halott spermium volt csak látható.

de én ezt aamúgy nem értem, mert elképzelhető hogy egypár halott spermium van kinn , de ez csak nem zárja ki, hogy az élők bejutatottak ahova kellett!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi,
Sajnálom, hogy nem jött össze ez az inszem. :cry:

Dita,
Nekünk mindig azt mondták, hogy addig kell használni az utrot, amíg meg nem jön! Szóval, én a helyedben még nem hagynám abba...

Linácska,
Jó napotok volt ma! :)

Vicky,
Drukk holnapra!++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata,
Neked is drukk holnapra, hogy minden rendben legyen a megbeszélésen! Remélem, meg tudják oldani, hogy ne maradjon ki 1 hónap!

Monic,
Én is azért csináltam eddig csak 2 hetente pocakfotót, mert nem volt olyan látványos a változás 1 hét alatt. Na, de majd mostantól csinálok minden héten, mert szerintem most fog beindulni KisNémó! :wink:

A kiütéseim enyhültek picit, de sajnos már nemcsak a mellemen van, hanem a hasamon, és a csípőmön is előfordul itt-ott. Azért gondolom, hogy attól van, mert ahol nem kentem magam ott nincs, illetve nem is érzem a késztetést sem, hogy megvakarjam. Holnap veszek majd kálciumot, és iszogatom pár napig.
Ma nagyon jó idő volt! Nem voltatok sehol?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


VICKY
Hát akkor holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ és
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ na meg
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ is!!!

Ja néha finoman szólva beleverném némelyik fejét a falba, vagy a sajátomat.
De érdekes, hogy csak akkor ennyire kibírhatatlan a párom hogy ha itt a kedves fiacskája. Nagyon ért hozzá a gyerek, hogyan szítson feszültséget.

Azt furcsállom még, hogy most is eltelt már egy hónap az iskolából és kérdezem, hogy van-e lecke, mert tök üres kézzel jött megint. suli után rögtön jön, és ma este 8 körül fog hazaérni. Mikor tanul???
Kérdezem az apját, hogy mi a stájsz, és erre az volt a válasz, hogy őt nem érdekli. Mindenre azt hiszi, hogy csak baszogatni akarom a gyereket, azért válaszol ilyeneket. Nem látja a fát az erdőtől. hogy most ment 5. osztályba, és még nem tud rendesen olvasni, sosincs lecke, és a 4. osztályt is úgy végezte, hogy tele volt kettesekkel. Hiába magyarázok, hogy ennek nem lesz jó vége, eleve a sulija baromi laza. Mi lesz ha középiskolába kerül? Sztem első hónapban kicsapják! De lehet, hogy tényleg én fújom fel az egész dolgot a gyerek körül, mert a nagypapájáék pl. nagyon szigorúak és ők sem szóltak egy büdös szót se, hogy milyen szar a bizije, és hiába volt náluk egész júliusban a gyerek 8 órán át amig dolgoztam, alig tanultak valamit.
Tudod mit engem sem érdekel. Ha az egész családját hidegen hagyja, hogy mi lesz a gyerek jövőjével akkor engem mit érdekeljen. Majd megy kukásnak!
Csak az a baj, hogy a nővéreméknél ugyanez ment évekig, és még most is mind a négy gyerek 22-25 évesig a nyakukon élősködnek, mert nincs rendes iskolája egyiknek sem, és nem veszik fel őket sehova. Ahogy a párom ismerem ő is megkönyörül majd a gyereken, hisz a vére, és majd dolgozhatok rá még felnőtt korában is! De asszem akkor adom be a válópert.

Na most jól előreszaladtam,,,,, de én már csak ilyen vagyok, egyrészt igyekszem más hibájából tanulni, másrészt nem csak a mának élek, én minden tettemet döntésemet az alapján szoktam meghozni, hogy belegondolok, hogy az milyen hatással lesz a jövőmre nézve. Anya nekem ezt tanította, és nagyon jól.

LINÁCSKA
Ez marha jól hangzik, elindult a nyálelválasztásom is!
Lili nagyon ügyi és bátor kislány! :D

dita75
 
 


Képzeljétek most kaptam egy privit, hogy lehet nem jó a teszt. Holnap egy másikkal még megpróbálkozom, csak az a baj, hogy az meg 25-ös, de mindegy.
Ha az is nega, attól még felmegyek egy hcg-t méretni vv-ből, holnap vagy kedden.
Annyira jó lenne ha tényleg csak a tesztek lennének szériahibásak! :roll:

dita75
 
 


Fúúúúúúúúúúú megőrülök!!!!
Megint kiharcolta, hogy a picsája autóval legyen elszállítva.
Most azt találta ki hogy unatkozik, meg hogy lenne otthon leckéje, fél óra múlva indulna a busza! Az apja is inkább leviszi, mert már őt is halálra idegesítette.
Nem is baj, legalább nem hallgatom még fél órán át a hülye szövegét, meg a nyüglődését. Csak hát arról volt szó, hogy még összerakjuk apával az előszobabútort, de mire visszaér már sötét lesz, úgyhogy ez ma is ugrott!
:twisted:

De nagyon hosszúak ezek a hétvégék! :? :? :?

dita75
 
 


dita: Szerintem nem reagálod túl a dolgot. Egy 5-es gyereknek igenis kell, hogy legyen leckéje és értékelnie kellene a dolgokat, amiket kap. A barátnőm fia nagyon jól tanul, de ő pl. a jó bizonyítványért szokott valami nagyobb értékű ajándékot venni és azt, amit a fia nagyon szeretne. Ha lustizik, akkor mindig mondja neki, hogy így nem kapja meg. De ennek nem a te dolgodnak kéne lenni! A férjednek és a gyerek anyjának kéne ezzel foglalkozni, de persze megértem, hogy zavar. Engem is zavarna. Állandóan ki van nyalva a feneke és így semmiért nem kell megküzdenie. Az én hugomnak is anyu mindig megadott mindent, még a leckét is megcsinálta helyette. Most, amikor az érettségire készült meg a középiskolába járt, amikor már nem tudott neki segíteni, eléggé összeomlott. Hogy neki semmi nem megy. Alig bírtuk kirángatni ebből az állapotából. Az érettségire úgy tanult, mint a kisangyal és nagyon jó jegyei lettek. Még az egyetemre is felvették! Szóval nem szabad ráhagynia a szülőknek, mert az élet mindig küldi a pofonokat, csak nem mindegy, hogy mikor éri az első. Bocsi a szentbeszédért, de tényleg csak te húzod fel magad rajta és ráadásul rád nem is hallgat.

Izgulok a holnap miatt, de most azért nem félek úgy, mint az elsőnél. Apa itthon marad holnap szabin, én meg még kedden maradok pihizni.



vicky79
 
 


Dita hát ez "tök jó". Azért jó, hogy nem jó a teszt. Reméljük a hétfői teszt pozitiv lesz.

Monic nekünk a név azutolsó hónapba jött azt hiszem. Csupa olyan fiú nevek tetszettek, ami a vezetéknevünkhöz nem illik. A párom mondta a Bencét és egyből megtetszett.

timejka
 
 


timejka: Nekem is tetszik a Bence és apukám után második névnek az István. Most a lánynevekből a kedvenc a Hanna Flóra és a Míra. A Flórát így oldottam meg, mert apa vezetékneve is F-fel kezdődik. :D Ő még nem tud ezekről.



vicky79
 
 


Azt elfelejtettem, hogy a francba a negatív tesztekkel.

Nekünk olyan név tetszett, hogy Kolos, Kristóf, Norman, Armand. A vezetéknevünk utolsó betűje ch, tehát ehhez nem igazán mennek a k kezdőbetüs nevek.
Lánynevek: Bíborka, Bianka, Blanka. Persze, hogy b betűsek.

timejka
 
 


Némóka,
azért menj el dokihoz, ha nem tűnnek el teljesen pár nap alatt a pöttyeid.

Dita,
hűűűű, remélem tényleg rossz volt a teszt és lespóroltak róla 1 csíkot. :wink:

Mi ma családi banzájon voltunk és rengeteg kaja volt. Kicsit lagzis volt a menű, de fincsi volt és sok :roll:

i.kata
 
 


Nekem is tetszik nagyon a Bence, csak az a baj, hogy nagyon sok Bence van, és még egy miatt nem adnám neki, vagy egy pasi akit így hívnak, és az utálom listámon eléggé megtisztelő helyen áll! :evil:

VICKY
Én már sokszor megfogadtam, hogy nem fogok szólni, nem idegesítem magam, de egyszerűen nem bírom elnézni, hogy a gyerek eleve problémás és erre még rátetézik a két szülő!
Lehet, hogy valami más taktikát kell kieszelnem!
Amúgy nagyon kiváncsi leszek, hogy ha majd babás leszek, és meg is születik a bébi mi lesz itt, sztem elszabadul a pokol! :roll:

KATA
Te is küldhettél volna fénypostán egy kis kajcsit! :wink: :D
Egy lánytól kaptam a privit aki szintén abból a szériából rendelt, és tud egy másik lányról aki szintén. Egyiknek sem mutatta ki, pedig babásak voltak! :shock:
Annyira jó lenne ha ez nálam is beigazolódna, hisz annyian írják, hogy a hüvelyi és az orál utro között szinte semmi különbség nincs, az összetétele ugyanaz. Tehát ha eddig megjött tőle mindig akkor most is meg kéne! Na majd holnap reggel kipróbálom azt a gyógyszertári tesztet ami még régről megvan, de még bőven lejárati idő előtti.
Neked holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


dita: Erre szerintem is meg van az esély. Pláne, ha a párod imádni fogja a lányát és kevesebbet fog vele foglalkozni. A Bencével tényleg ez a baj, hogy most nagyon sok gyereket hívnak így, de nekem tetszik. A barátnőm fia Áron és mondtam neki, hogy lavinát indított, mert most született az ismerőseim között egy baba és ő is Áron.



vicky79
 
 


VICKY
Az Áron szép név! A sikeres inszemesben van egy lány aki először Áronnak akarta hívni a kisfiát, aztán megváltoztatta Bencére! Úgy látszik ez a két név most nagyon menő!!!! :lol:

Amúgy a párom családcentrikus, csak a gyerek eleve rossz korban is van, meg így tényleg nagy feladat a távolból nevelni, hisz az ideje nagy részét az iskola miatt az anyjánál tölti. Amikor itt van akkor is elég sokszor előfordul olyan, hogy egyszerűen nincs ideje vele foglalkozni, hisz a házat csináljuk. De az az igazság, hogy nem is bírnak ki hosszútávon együtt lenni. Akik teljesen egyformák nem bírják egymást sokáig. Ezt tapasztalatból tudom, mert a nagyim és a tesóm totál egyformák, és kb. 5 perc után úgy összevesznek, hogy nem beszélnek egymással napokig! :shock: :roll:

dita75
 
 


Dita,
pont egy 10 perce gondoltam én is arra, hogy mi van, ha csak a teszt nem jó, és lehagyták róla a reagenst. Neked milyen van? Én péntek este használtam utoljára progit, mégis ma megint 37.0 volt a hőm. Én keddig adok pirinek időt, ha akar jönni, ha nem, megyek UH-ra. A májusi inszemnél mikor abbahagytam a Duphastont másnapra azért már volt jele legalább a barnázásnak.

Vicky,
sok sikert holnapra, és ne izgulj!!!

Amúgy lehet, hogy nem is baj, ha most nem lettem babás, senki nem mosná le rólam, hogy nekem az kell, hogy valaki meghaljon...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,
köszi, de nekem szerintem holnapra már nem kell szorítani. Valamiért most elkezdtem egy kicsit vérezni, vagyis még csak a papír lett olyan. Nem tudom most mi van, de ha megjön idő előtt, akkor amúgy sem tudnánk kezdeni a szurikat. Direkt csak a 25. napon megyek holnap vv-re, mert hosszabbak a ciklusaim, erre most megjön 1 héttel előbb?!

i.kata
 
 


Most néztem, hogy megint elvitték a hatoslottót, ráadásul egyszerre 4-en. A múlt héten közel 3 milliárd forintot kaszált valaki, most meg szegények kaptak fejenként 19 millát. Nem mondom, hogy nem jönne jól, de akkor is egy ilyen helyzetben azért milyen szar lehet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,

és most mérgesek vagyuk vagy örülünk a mensinek? Vagy ez most mindent jól összekavart? holnap is lenne vérvételed?
Az örömöt arra értettem, hogy így lehet, hogy hamarabb lenne a lombik és esetleg a párod akkor még itthon lenne? :roll:

Dita,

szomorú, hogy a szülők nem látják, hogy a kisfiuknak mennyi hibája van. Azért a párodnak sem kellene homokba dugnia a fejét, mert később ez csak rosszabb lesz.
:evil:

Linácska,

mivel minem lottózunk, engem hidegen hagy, hogy ki mennyit vitt el. Én nem hiszek ebben az egészben, számomra olyan mintha kamu lenne az egész. Hogy lehet, hogy a majd 3 milliárdot csak 1 ember nyerte? Egy kicsit manipulatív nekem ez az egész...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem a csütörtöki hányós nap óta eléggé fáj a hasam, elhatároztam, hogy holnap egész nap fekve maradok és ha nem szűnik akkor kedden elmegyek a dokimhoz, mert kezd zavarni a dolog. De az is lehet, hogy csak Pindurka nőtt egy nagyot és azért feszít.
Ráadásul ma elfelejtettem csinálni fotót, de már nem is fogok mert hálóingben vagyok. Majd holnap.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

holnap reggel teszt?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ez most annyira nem jó. Ha a doki holnap azt mondta volna, hogy tudunk annyit variálni a szurikkal, hogy még párom elutazása előtt legyn a punkció, akkor holnap indulhattunk volna. Ha viszont most idő előtt megjön, akkor sem tudjuk már elkezdeni szerintem a longot. Meg szerintem amúgy sem jó, hogy most kezd majd el rendszertelen lenni a ciklusom :?
Nem lesz tragédia, ha csak októberben kezdhetjük, de azért zavar, hogy még az a pici remény is veszni látszik.

Linácska,
ez mekkora szívás?! Szerintem az a 4 most nem is örül igazán. Biztos mindenkinek jól jön a 19M, de ott lebeg a szemük előtt a több száz millió/milliárd.

Dita,
holnap 2 csíkot tessék pisilni! :wink:

i.kata
 
 


Kata,

akkor tényleg nem jó. Hátha nem jön meg csak barnázol egy hétig a lombik előtt ahogy én is tettem...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Dita,
teszt????

Vicky,
egy óriási kalappal mára!+++

i.kata
 
 


Szép jó reggelt!

Betegek vagyunk a férjecskével :cry: :cry: :cry:

Dita++++++++
Vendég
 


Boni,
mielőbb tessék meggyógyulni!!!! Zsigi még nem kapta el?

i.kata
 
 


Dita,
nem tudok tovább várni, megyek csapolásra...
Remélem ++++++ lett a teszt és most ünnepeltek apával :wink:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Boni!

Jobbulást nektek! ;)
20150601134430
 
 


Köszi a drukkokat, apa már elment itthonról. Remélem hamar jön haza. Azt hiszem, csak este jövök megint.

dita: Azért bekukkantok még nem indulok az inszemre, hogy mi újság a teszttel.



vicky79
 
 


Vicky Neked is extra drukk

KAta remélem nemis fogja, az anyatejci védi....
Vendég
 


boniko írta:

KAta remélem nemis fogja, az anyatejci védi....


elvileg..... :wink:
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Linácska,

el tudnád küldeni a 4D-s szonográfus nő telefonszámát újra? Bénaságom határtalan, csak azt a prividet találom amiben azt írod, hogy 8-9 között hívjam, az előző privi amiben a telefonszám van szőrén-szálán eltűnt :oops: :oops: :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Körülöttünk nincs sok Bence, az oviba is összesen 2 Bence van. Amikor született a bébim, akkor még lehet, hogy nem volt olyan felkapott, csak mostanában.

Dita hol vagy a pozitiv teszttel?

Egyik ismerősömnek lett Áron, több évi próbálkozás után nem jött össze, mindenen túl voltak és egyszer csak terhes lett. Dirrekt adták ezt a nevet.

timejka
 
 


Sziasztok!
Bocsika, de itt az új kolléganő akit okítanom kell. Nega lett a gyógyszertári teszt is, nem tudom mi van, piri sehol.
Hőmet mondjuk nem mértem, mert úgy volt, hogy reggel kimentem dobtam gyorsan egy sárgát, teszt és rögtön visszafeküdtem 4.30-kor. Feltettem az utrot és egy óra múlva keltem előtte mértem egyet (de ház ez nem mérvadó igy) akkor 37 volt! :roll:

Ma felhívtam a vérdíler haveromat azt mondta, el kell mennem dokkerhez csak ő adthat beutalót, a vv. hcg tesztre. Próbálom hívni a kórházat, de senki nem veszi fel! :twisted:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: