Új privát üzeneted érkezett!

Monic: írigyellek, h nem lettél édesszájú! igaz nekem is kb a 20. héten kezdődött az egész és sajna azóta is tart. :oops: :cry: :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Twist
Tényleg nem szerencsés ez a mai nap. Sajnálom, hogy nem sikerült. Neked nem kellett utróznod?

Kép
p__lilla
 
 


linacska, dita: Pedig én annyira szorítottam. A doki bácsi alig tudott megultrahangozni annyira csuriban volt a kezem-lábam. :) Akkor hajrá, előre a lombikra.

linacska:1997. évi CLIV. törvény IX. Fejezet AZ EMBERI REPRODUKCIÓRA IRÁNYULÓ KÜLÖNLEGES ELJÁRÁSOK, AZ EMBRIÓKKAL ÉS IVARSEJTEKKEL VÉGZETT KUTATÁSOK, A MÛVI MEDDÔVÉ TÉTEL

dita: A doki úgy tudom, hogy javasolhatja a lombikot 3 sikertelen inszem után. De nem tudom, hogy kinél. A BMC-sben is van egy csajszi, akivel személyesen is megismerkedtem és ők is 3 inszem után mehetnek lombikra (bár ő már benne van a korban, lehet, hogy ezért). Melyik dokit írta Nemone? W-t? Mert nekünk ő a dokink. Egyébként az 1. konzinál megkérdezték a recepción, hogy melyik dokihoz szeretnék menni, ha már van ötlet. Nekem Z. is bevált. Ő csinálta az 1. inszemet, mert az én dokim szabin volt. Ha gondolod gyere át a BMC-sbe is, hátha a többiek többet tudnak neked mondani. Ez a "rábukhatok a kolbászodra" ez tetszett. :D Amúgy én csak azért akarok még inszemezni (ha meg is csinálják őket), mert rettenetesen félek az altatástól! És ugye a leszíváshoz altatnak. Úgyhogy amíg lehet inszemezni, addig én megyek.

pgsuska: Nekem is megjött az utro mellett. Én nem nagyon hallottam, hogy más valakinél gondot okozott volna. A sógornőm is kapta és neki se volt baja, legalábbis nem mondta. A felfújódás mondjuk volt mind a kettőnknél, de más nem.Te akkor most nem is kaptál progipótlást?

czinkeb.: Jó volna, ha egy ölnyi kerülete volna? :) (szégyelem, de már nem tudom, melyik versben volt)

Nekem ma jó napom van, bejöttek a drukkjaitok és köszönöm őket. HÉTFŐN INSZEM! Annyira örülök, mert azt hittem, hogy ez a hónapunk is elúszott. A 23.cn-en! Szóval maradjanak még azok a drukkok. :)



vicky79
 
 

 
 

Vicky,

továbbra is drukkolok+++++++++++++++++++++++++++

Czinki,

még van időm akkor megszeretni az édességet :wink: , bár a tegnapi produkció után elképzelni sem tudom, hogy bármi édeset egyek :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky: legalább 1 vki kapott - adott jó híreket ma!! megy a drukk a hétfői inszemhez!! Kép Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
de te kaptad a decát, amit inszemnél nem adnak. De amúgy nem biztos, hogy azért van uh a 4. napon, csak így gondolom. :oops:

i.kata
 
 


Kata,
de Lili is később derült ki, de ott 25-ös teszttel néztem, ill. nem tudjuk biztosan, hogy hanyadik napon fogant, lehet, hogy később.

Vicky,
én nem erre a törvényre gondoltam, hanem arra, amiben le van írva a munkajogi védelem. Közben megtaláltam, a 2005. évi LVII.tv módosítja így a munka törvénykönyvét, de csak két paragrafus, és szerintem mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja. Én ennél többre számítottam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


twist: Azt nézik, hogy nem maradt-e tüsző, ami nem repedt meg. Nekem ki kellett hagynom 1 hónapot, mert maradt 2 cisztám.

linacska: Ezt a paragrafust már én is kerestem. Köszi, majd megnézem, hogy inszemre is van-e benne valami.

Köszi a drukkokat, megpróbálom megszolgálni őket!



vicky79
 
 


Á, értem akkor már az UH-ozás célját. Köszi a válaszokat:)
Lilla, nem kellett utrót szednem, a SOTE-n nem írtak fel. Én kifejezetten kértem, amikor bent voltam, mert a fórumon olvastam, hogy jó, de azt mondták, hogy nem szoktak adni.
(Ha ilyen jó hatása van, akkor a saját nőgyógyászommal fel fogok íratni, komolyan mondom. :twisted: )
Vendég
 


Á, értem akkor már az UH-ozás célját. Köszi a válaszokat:)
Lilla, nem kellett utrót szednem, a SOTE-n nem írtak fel. Én kifejezetten kértem, amikor bent voltam, mert a fórumon olvastam, hogy jó, de azt mondták, hogy nem szoktak adni.
(Ha ilyen jó hatása van, akkor a saját nőgyógyászommal fel fogok íratni, komolyan mondom. :twisted: )
Vendég
 


Kata,

igazad van, lombiknál tényleg más

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok, szerintetek gáz az, ha nem kérdezek rá a dokinál, h mennyit kér a szülésért. a magánjába jártam , fizettem végig. v nem szívbajosak a dokik , mondják ők maguktól? én rettegek attól, h 100e fölötti összeget fog kérni! abból veszünk a gyereknek ágyat és pelenkázót, szóval tudnánk hova tenni!
jövő pénteken megyek uh-ra és már lassan aktuális lesz a szülésről beszélni.
szülésznőt sem tudom, h válasszak e v sem. a szt istvánról azt hallottam, h minden szülésznő jó. bár nekik állítólag 20-30e-t szoktak adni, ha van fogadott. az azért még nem gáz szerintem.
és mi van, ha nem hívom a dokimat a szülésre, csak akkor ha éppen bent van a korházban, de van fogadott szülésznőm és őt hívom? azt hallom, h a szülésznő fontosabb és ő végzi a ,,munka ,, nagyobb részét?
mi a véleményetek??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


- Hogy hívják az állapotos nőt?
- Bruttósított szűzlány.

:D

czinkeb: szerintem jobb, ha előbb kérdezel rá, hogy még tudj magadnak keresni egy másikat, ha ez túl drága lenne. Szülésznőt meg én úgy tudom, hogy már nem lehet választani, vagy igen? Sőt, én már a dokiról is azt hallottam, hogy nem mehet be, csak akkor szülhet az ember lánya nála, ha épp ügyeletes. Nem bánnám, ha nem így lenne majd annó. Nekem is olyan dokim van, akihez csak magánba lehet járni és szerződésesként lehet nála szülni. Ha meg tudsz valamit erről, akkor majd írd itt is meg, mert érdekelne.



vicky79
 
 


Czinke!
Ha nem mondja magától, akkor ne kérdezz rá, adj amennyit gondolsz. Az enyém megmondta szívfájdalom nélkül, pedig én is magánba jártam. bár én nem sajnáltam azt a pénzt, mert nekünk ő varázsolta Bubut a pocikba
20150601134430
 
 



Viki: és mennyi volt az annyi? és a szülésznőd fogadott volt? neki mennyit adtatok? és akkor behívtátok a dokit és a szülésznőt, h akció van , jöjjön, v éppen bent volt? hogy megy ez egyáltalán?
köszi megnézem!! itt a babaneten is van istvános élmények, ott is rákérdeztem a dologra, de gondoltam megkérdezlek titeket is mit gondoltok erről!
de ez olyan gáz! ha azt mondja, h 120 és én meg modnom, h úr isten, nincs nekünk annyink. v kinyögjük és kész. én ezt nagyon , de nagyon gáznak tartom!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

én nem fogom megkérdezni a dokit erről, annyit adok majd amennyit gondolok. Én nem magánba járok, de mindig adok borítékot. És tuti, hogy 100 ezer alatti összeget adok majd.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem a havi vizsgálati díj 8szorosa volt (9 e volt havonta, elvileg 72 lett volna, az uram felkerekítette 80ra).

Fogadott szülésznőm nem volt, mivel ágyba fekvő voltam az utolsó hetekben, így nem tudtam volna senkivel találkozni. De tüneményes szülésznők vannak nálunk, aki éppen műszakban volt nagyon sokat segített.

A dokimat akkor hívták amikor már fent voltam a szülőszoban (3-4 ujjnyira nyitva vettek fel, de már mire fekerültem 8ra tágultam).
20150601134430
 
 


Viki,

én is 80 ezret gondoltam adni :wink:
Nekem sem lesz külön szülésznőm, nálunk is nagyon aranyosak vannak, anyu majdnem mindet ismeri, mivel ő is szülésznővolt. És anyu is bent lesz a szülésnél, úgyhogy tuti jó kezekben leszek majd. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: írigyellek ám!! így tuti jó kezekben leszel!!

köszi nektek!!

nemsokára megyek, de majd még este felnézek! anyóséknál alszunk!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


monic: Így könnyű. Szülésznő mamival. Irigyellek. Bár nálam még nem aktuális.

Én nem tudom, mennyit adnék. Az enyém állítólag azt szokta mondani, hogy amennyit gondol. Kapja az ember a gyerek után azt a bizonyos összeget. Azt már születés után kapod, tehát addigra már remélhetőleg mindene meg van a babának. Szóval én annyit adnék, az 60valamennyi. Több nem hiszem, hogy lesz rá. Ha meg nem is ehhez a dokihoz járnék, hanem a rendelőbe, akkor meg ügyeletesnél szülni és csak valami jelképeset. A barátnőmet ügyeletes császározta és nem lett semmi bajuk. Nehéz lehet azért ezt bevállalni.



vicky79
 
 


TWIST
Basszus! Neked se! Na majd a második!

Nekem nincs remény, mert az én luteáris szakaszom rövidebb, holnap már piri jön! Hogy honnan tudom? Onnan, hogy most délután a falat kapartam, annyira fájt a hasam, nem tudom milyen fájdalommal jár a szülés, de sztem ez közel volt hozzá! Akkorákat görcsölt a hasam, hogy meg kellet kapaszkodnom a kanapéba, és teljesen begörnyedtem, nem tudtam utána kiegyenesedni. Majdnem sírtam, pedig én aztán bírom a fájdalmat!

VICKY
Z. dokit. Már mástól is nagyon jókat hallottam róla!
Nem tudom mit csináljak, nem azért vagyok türelmetlen mert 5 éve nem jön a baba, vagy ilyesmi, bár ez természetes sztem ennyi év után. A melóhelyem miatt lenne jó minél előbb, hogy babás legyek, mert meg fog szűnni a cég.

Nekem nincs bajom az altatással, már háromszor altattak, először pl. olyan jót aludtam, mint akit fejbevertek! Egy baj volt mindhárommal, hogy amikor felkeltem voltak fájdalmaim, főleg a nodus műtétnél. NA azt még az ellenségemnek sem kívánnám!

HAJRÁ HÉTFŐI INSZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a második előtt én is ennyire bizakodó voltam, de egyáltalán ne azért írom hogy elkedvetlenítselek......... hisz egy csomó mindenkit ismerek akinek 2. sikerült, Zsuzska és a megint megjöttben is van két lány, meg gondolom még sok millió a világon!

Te jó ég ilyen árak vannak, el kell adnunk a kocsit vagy a házat!
:shock: :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Vicky,
már szülhetsz a saját orvosodnál. Volt ilyen próbálkozás, hogy ne lehessen, de hamar elhalt.

Czinki,
ha kórházban szülsz, akkor nem várhat el semennyit a doki. Ha adsz neki, az más, az a te dolgod. Legalábbis ez nálunk nagyon működik, olyan nincs itt, hogy előre megmondja az orvos. Szülésznőt viszont itt nem lehet választani. Én a végén küldtem neki egy doboz bonbont. Nagy nehezen kiderítettem a nevét, és a barátnőm anyósával, aki ott a főnővér helyettes beküldtem kicsit később.

Képzeljétek, mutattam a férjemnek az egycsíkos tesztet, erre kérdezte, hogy hol kellene lenni rajta a második csíknak. Mutattam, hogy kb. hol. Erre közölte: "baszdmeg, hát rajzolok én rá" :lol: Kedves, nem? De olyan édin kijött belőle.
Úgyhogy elővettem, megnézegettem a tavalyi Angyalka baba pozitív tesztjeit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

neked is nagyon kedves férjed van. Kár, hogy nem azon múlik, hogy ő rajol-e rá mégegy csíkot.

Dita,

remélem, hogy nem jön meg.
Elhiszem, hogy türelmetlen vagy. Mi 3 évet vártunk a babára, egy örökkévalóságnak tűnt...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita75: Nekem is szimpi volt, bár egyszer jól megváratott. 7-re már ott voltam és 11:30-kor hívott be engem, meg egy másik csajszit, aki nem az ő betege volt. Nem az a szószártyár típus, de az inszemet is jól csinálta, semmit nem éreztem. Az enyém W. Neki több kedve van beszélgetni, de úgy tűnik ő óvatosabb típus. Ezért aggódtam, hogy megcsinálja-e az inszemet. Sok sikert a dokihoz és a BMC-hez. Számíts hosszú sorbanállásra. A konzinál olyan 3 órát vártunk. De egy ultrahangon sem végeztem 9 előtt, úgy hogy 7 körül ott szoktam lenni és a dokinál kb. 5-10 percet vagyok. Már egész kezdem megszokni. Ja és sajnálom a mensit...mármint hogy ennyire fáj. Én most nem foglalkozom az inszemmel, örülök hogy megcsináljuk. Aztán meg majd lesz valahogy. Ha belegondolok, hogy tényleg egyszerre mentünk az elsőre. Jól lehagytál. :D



vicky79
 
 


VICKY
Még nem jött meg, ma még csak a 11. dpo van, eddig még csak az előjelei kerültek elő, de nem kis mértékben! :twisted:

Mindig akkor jön meg amikor az előszobába szekrényt veszek, tavaly is ez volt, úgy raktuk össze apával, hogy reggel megjött, mentünk fát hordani 3-ig a mamáékhoz, este 11ig meg a szekrényt raktuk össze!

Ez volt az utolsó előszobaszekrényem!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

LINÁCSKA
Ne fájdítsd feleslegesen a szívedet azzal a teszttel. Sajnos némelyik pasi nem tudja mi ilyenkor a jó, vígasztaljon, vagy elüsse valami poénnal. Az enyém ilyenkor mindig feltűnően kedves szokott lenni, ölelget, meg puszilgat pedig máskor úgy kell kiharcolni az ilyesmit! :evil: :roll:

VICKY
A mostani dokimnál amikor az első inszemet beszéltük meg reggel 8ra mentem és fél 3kor írta végre rá a papíromra, hogy akkor mehet az inszem! Addig nem ettem, nem ittam, olyan ideges voltam, hisz januárban kerültem hozzá, és júliusban még ott vacakolt, hogy legyen-e inszem vagy sem, de én olyan boldog voltam! Talán még emlékeztek rá, 50szer elolvastam a papírt, mert nme hittem a szememnek!

Az uhukra is kb. 8 körül érek oda, hogy első legyek, de még így is kb. 10-11 mire kijövök, mert előtte még beutalót is kell kérni, aztán sorszámot húzni, és a még az osztályosokat is előre veszik........... eszméletlen........... általában viszek valami olvasnivalót vagy dumálok valakivel, mert néha nagyon nyomasztó az 50 kismama mellett ücsörögni!

dita75
 
 


Dita,

akkor te rutinos várakozó vagy, nem lesz gond a BMC-ben sem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok! A mai tesztekre tekintettel úgy döntöttem, hogy nem fogok itthon tesztelni. Legutóbb is megjött, mire mennem kellett a dokihoz és csak elpocsékoltam egy tesztet. Ha tesztelek, akkor is max. aznap mikor mennem kell, hogy ne a dokitól tudjam meg. Nem tudom, hogy fogom kibírni, de most a páromnak is mondtam. Azt mondta, hogy rám bízza. Ne haragudjatok majd érte. :?



vicky79
 
 


Azért még mindig reménykedek, hogy csak a konziig jutunk el, mert esetleg nekem is a 4. a nyerő mint Vikinek anno!
De legalább elindítjuk ezt is!

Baromira össze vagyok zavarodva! A másik topicokban is totál különböző hozzászólásokat kaptam! Na ilyenkor hogyan döntsön az ember?
Mondjuk én nem is tudok dönteni, mert majd a BMC-ben úgyis döntenek helyettem! :roll:

dita75
 
 


dita: Fel a fejjel, a BMC-ben megmondják neked a tutit. Ha még nem lehet lombik, akkor inszemmel jönnek az ikerlányok. :) Így nem jó?



vicky79
 
 


VICKY
Ha így döntöttél mi tiszteletben tartjuk!
Inszemet tuti nem fogok a BMC-ben csináltatni.
Oda csak a lombik miatt mennék, mivel az itt Fehérváron nem csinálnak!

dita75
 
 


Akkor ott. A fehérvári babák is ugyanolyan szépek! :D



vicky79
 
 


VICKY
Mit bánom én ha csúnya is! Majd megszépül.
Amúgy a nővéremnek az egyik gyerekét nagyon csúnyának láttam, mostanra ő a legjobb képűbb az egész családban! Egy izmos, 2 m magas szőke királyfi lett belőle! :lol: Ezt most csak olyan érdekességképpen írtam le!
Különben meg a saját gyereke mindenkinek gyönyörű akár eláll a füle vagy kancsi szegény! Van ilyen, nem lehet mindenki tökéletes!

dita75
 
 


Egyetértünk.



vicky79
 
 


ezek a szemét egycsíkosak.

Dita én valahol olvastam a nten, hogy 2 év sikertelen próbálkozás után már meddőségről beszélünk. És ezt egy orvos írta. Ha tök egészséges az ember akor miért nem jön a bébi? Ez érdekes.

Dita megnyugodtál már egy kicsit?

Olyan sokat írtatok megint.

PEdig megint tök beleéltem magam, vagy hogy is mondjam, hogy sikerült mindenkinek az inszem.

timejka
 
 


Twist,
Sajnálom, hogy nem sikerült, de majd a következő!

Vicky,
Hajrá hétfői inszem!+++++++++++++++++++++++++++++++

Ígértem nektek 18. heti pocakfotót:
Kép

Képzeljétek, új becenevet kaptam mostanában a férjemtől... Pocak lettem. :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka tök csini vagy. Én szerintem nagyobb voltam 18 hetesen. Valóban Pocak vagy most, de édi pocak.

timejka
 
 


Nemone, nagyon édi a pocakod. Szerintem az enyém is hasonló vagy talán nagyobb attól függ mit eszem. :lol:

Monic, hogy vagy?? Betegség?? Én is kezdek náthásodni, most az előbb csináltam hagyma levest. isteni lett, nyami-nyami :lol:

Boniko! Örülök hogy az utro segitett Zsigi összehozásában. Nekem hasonló cipő volt az első terhességnél. Ellkezdtem vérezni, úgy ahogy te is akkor irták fel az utrot, de sajnos nekem már nem lehetett megmenteni és sajnos ezekben az esetekben nem használ hanem árt. :(

Twist, szerintem kérd ki drága közös dokink véleményét mit mond az Utrora. Szerintem ők azért a vizsgálatokból tudják hogy kinek van rá szükség és kinek nem. Mert akinek kell pl kolleganőmnek neki felirták nekem pedig nem, de mondjuk én elleneztem volna bár ha azt mondták volna hogy esély van rá hogy igy megmaradhat akkor bizti bevállaltam volna újra (bármi is a következménye) legalábbis számomra.

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi!
Jól meggondoltad,hogy anyud bent legyen? Oké, hogy szakértő, de a szíve fog megszakadni, hogy Te szenvedsz,még ha gyors szülés lesz akkor is.

mi sem anyuéknak, sem anyóséknak nem mondtuk, hogy megyünk a kórházba, csak amikor már megszületett Laci akkor telefonáltam, bár nálunk rapid szülés volt :oops:

Némóka!

Szép a MiniNémó Lak!
20150601134430
 
 


nemone írta:
Képzeljétek, új becenevet kaptam mostanában a férjemtől... Pocak lettem. :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én egy idő után MaxiPocak Nagyfőnök lettem (Macskafogó után szabadon :lol: )
20150601134430
 
 


Nemone,

én Pókhas vagyok mostmár a férjemnek, néha úgy ejti, hogy Púúúúkhas :lol: :lol: :lol:
Nem ma voltál uh-n? Miért hiszem azt?

Viki,

az én anyum szíve nem fog megszakadni, inkább rendre fog utasítani ha nyafogok és nekem nagyon szükségem lesz rá, hogy visszarángasson a valóságba és ne hagyjam el magam.
Amikor a térdbalesetemkor a mentő bevitt a kórházba nagyon jajgattam mert iszonyú fájdalmaim voltak. Amikor a mentősök kivettek a mentőből anyum már ott állt és megkérdezte, hogy miért jajgatok ennyire, tudnék-e csendben maradni. És igaza volt, én megszeppenve elhallgattam, és úgy is bírtam a fájdalmat. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka,
nagyon csini vagy!
De látom, te is magadat fotózod :lol:

Viki, Monic,
pótgyerekem születésénél anyum is bent volt a tesómmal, meg a férje is. :lol:

i.kata
 
 


Némóka: szép a pocakod!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na, még a párom dolgozik. én meg vmi hülye filmet nézek a csigán. egy darabig nem fogok tudni aludni .
remélem legalább hétvégén tudunk pihenni és együtt lenni!

jó éjt mindenkinek!
talán holnap még felnézek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt! Köszi szépen az együttérzést, most olvastam vissza:-)

Zsuzska: Ez megnyugtató, amit írtál az utró adásával kapcsolatban. És természetesen megkérdezem a kedves közös dokinkat hétfőn :wink:

Dita, küldöm a pozitív energiát neked, hogy ne jöjjön meg a piri!!!++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Csibi,
tegnap meséltem rólatok a páromnak és kérdezte, lenne-e kedve a férjecskédnek teniszezni? Mert ő már nagyon menne :wink: Összehozhatnánk őket egyszer tényleg.

i.kata
 
 


Dita,
a férjemnek tök jól állt ez a beszólás amúgy. Mire ő hazaért már nem nagyon szorultam vigasztalásra. A lelkem mélyén sejtettem, hogy ennél nehezebb lesz nekem ez a kistesó valamiért. Lehet, hogy csak ez a baj, hogy igazából nem akarom elhinni, hogy lehet még.

Ma abbahagytam a progipótlást. Reggel már csak 36.7 volt a hőm, tehát esik, teszt negatív, szóval nem akarok még egyszer 42 napos ciklust csak azért, mert nem merem abbahagyni.

Na megyünk csavarogni a lányommal, csináltatok új frizurát!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata: amikor először beszéltünk a teniszről veled, akkor mondtam a páromnak, de majd megint mondom neki! azt tudom, h okt húzós lesz neki. a héten alig láttam. tegnap hajnali 3kor ért haza. jövőhéten meg csüt-péntek megy szerbiába. és még lesz vmi.

Ditulika: szorítok nektek ma !!! remélem már nem görcsöl a pocid!!!++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Linácska: :cry:

ma megyünk bútornézőbe! most állítjuk össze az útvonaltervet. felírtam v 7 bútorboltot + a szokásosak (ikea, kika, rs retz). szerintem a felét se fogjuk megnézni, de majd marad jövőhétre is! nagyon izgulok!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicky, én nem kaptam progipótlást, nem kellett azt mondta a doktorbácsim. Az elején mondta hogy ne ijedjek meg lehet lesz pici barnázás, de hála Istennek semmi nem volt. Oroszlán úgy beépült hogy észre sem vettem. És még egy jó 20 hétig maradjon igy a helyén :lol:


Csajok, hogy repül az idő, most teszteltem nemrég és lassan már félidős vagyok. Az elején a sok vizsgálat miatt állandóan siettettem az időt de most már ideje lenne visszavennem ebből hiszen ennek az állapotnak is megvan a szépsége.



Czinki, jó bútorozást, sok sikert :lol: Nálunk a férjemmel állandó program ez, de most hogy beteg egy darabig búcsút mondhatok ennek. Konkrétan a Kikát szeretem azért is mert nagyon jól főznek. Imádok ott kajálni ezért is megyünk oda többet, sem én sem férjem nem hive az ikeás gombócos, rákos halas kajának. Három évet éltem Dániában a könyökömön jött ki.


Nagy a pangás, mindenki mormota?????? :o

Kép
pgsuska
 
 


Czinki,
sikerült a bútornézés??? Csak egy apró ötlet: Ha megtehetitek, mi Lili összes bútorát Ausztriában vettük. Ok, 2005-ben, nem most, de kb. októberben kimentünk, és egy kiságyat, pelenkázót, és 3 ajtós szekrényt vettünk kb. 80.000 Ft összegből. Azóta is csomó mindent vettünk ott. Lapraszerelt volt, a kombi autóban haza tudtuk hozni.
Innen származik a bútorunk: www.babyone.at.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: