Új privát üzeneted érkezett!

A Dévény módszer egy manuális technika, ami a gyakorlatban úgy néz ki, mintha masszíroznák a babát. Laza ízület, ill. izomtónus esetében ált. nem szokott fájdalmas lenni a kezelés, de azért sok baba végigsírja. :(

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Kisévi,
sok boldog szülinapot kívánok Esztinek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!

Dóri, Hajny, Thymi Eszter nevében is köszönöm a köszöntéseket!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én minden nap, amikor szülinapja van végig élem az akkori napot. Nekem Eszterrel tényleg hosszú volt, de még mindig pontosan emlékszem mindenre. Kellemes!!!

gadevi, én is Eszterkémet Heténybe hordtam a Bártfai Anitához gyógytornázni. Nekünk nagyon kötöttek voltak a jobb oldali váll és nyaki izmok. Mi is sokáig nem csináltunk semmit és ezért kezdtünk utána járni. Anita is a Dévényi módszerrel kezeli a gyerekeket. Én szerettem hozzá hordani! Az első pár alkalom síros volt, de utána nem volt semmi gond, csak akkor, ha unta. Barátnőmék pedig a Petőfivárosba hordják a kisfiukat. Érdemes vele foglalkozni, mert nekük nagyon sokat segített.

Kép
Kép
kisévi
 
 

 
 

Köszi az infókat.Sajnos a hetényi nem tud fogadni,most a petőfivárosival próbálkozom.Nem vagyunk elkésve,azt mondják,hogy 5hós korig lehet a legtöbbet segíteni.

Kisévi,én is így vagyok vele. :wink: Isten éltesse Esztit!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Kisévi

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Esztinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


szia Gadevi,én is tudok neked egy gyógytornászt ajánlani,mi hozzá jártunk sokáig Nagy Györgyi a Dévény módszert alkalmazza.Úgy tudom hogy ők 3-man vannak itt akik ezt csinálják, ő a Mariann és az Anita,más senki.... A Györgyit eléred a megyei kórház ortopédiai osztályán dolgozik,gyógytornász. szeptember 15-től lesz most szabin van.

https://babafalva.hu/tickers/n8u.png" alt="babafalva.hu vonalzó
border="0"/)BBcode

https://babafalva.hu/tickers/n8v.png(/img)(/url)BBcode
laimera
 
 


Köszönöm Laimera!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Gyerekek, most én csak képzelődök, vagy a mai gyerekek nagyon gyorsan nőnek! Ma találkoztunk Reniékkel, hát nem hinnétek el, hogy Andi baba milyen nagy és milyen mozgékony! :shock:

Andi, neked is nagyon szépen köszönöm a köszöntést!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Kisévi
hogy tetszik az ovi Eszternek?Anna kicsit sír mikor otthagyom,annyi.

Dora
nektek hogy tetszik?Elkezdtétek igaz?

Többiek hol vagytok?

Erszényes
jó feng shuizást,jól írtam? :lol: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hajny,Eszternek is tetszik az ovi bár annyira nincs elájulva, mint a bölcsibe. Szerintem itt azért szigorúbbak a szabályok és ő még annyira ezt nem értékeli! A tortát köszi elintéztük!

Nagyon örülök, hogy tegnap és tegnap előtt csaviztunk, mert ma mit mondjak elég :( idő van. Remélem mindenki jól van! Nem nagyon írogat senki! :shock:

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit el vagyok tűnve. Dorkám elkezdett járni augusztus 10-én azóta alig van megállás! Nagyon ügyesen totyog, már nem is mászik. Imádnivaló!
Peti készül az ovira, szept 24-én a szülinapján kezdi a Bocskai utcán. Én már nagyon izgulok! Eleinte biztos megyek érte ebéd után, később pedig meglátjuk, hogy lesz-e kedve ott aludni.

Estelle
Mennyiért áruljátok a lakást? Ha gondolod, küldheted priviben is. Egyedi fűtéses? Egy ismerősömék most lakást keresnek, megadnám nekik az elérhetőségedet, ha gondolod.

Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


kocsisandi- Azt hiszem elkelt. De majd csak ha meg lesz az előszerződés akkor tuti! Kedden kiderül, akkor találkozunk az ügyvédnél a vevőkkel. A hölgy nagyon kérte , h. ne áruljuk tovább!
Ha esetleg mégsem megy el, akkor írok! Köszi! :)
És gratula az elinduláshoz! Ügyes Dorka!

Mózikám is mászik, kúszik, ücsörög, és oly édes! Picit furin éltem meg, h. már mászik ,persze nagyon örültem neki!, de érdekes érzés!Picit már "kilépett a burokból"...
Majd jövök, ha tudok!

Nagyon késő van már, fáradt vagyok! :?

Kép
estelle26
 
 


Kép Ilyen ügyesen ül Mózika Kép Nyelvecske :) Kép Mit vettetek nekem a Tescoban? Kép Akár az Eifel Torony! :)

Kép
estelle26
 
 


Azért erre még futotta! :lol:
Bocs, hogy ennyit tettem fel! :?

JÓ ÉJT!!!

Kép
estelle26
 
 


Nagyon édes és mekkora :shock: !Üdv mindenkinek!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

kocsisandrea, gratula a járáshoz, szerintem én már ebben az időben is láttam totyogni a központban.

estella26, hát nem semmi a kisfiad. Nemrég még a pocidban volt, most meg már mászik és ül. Én is így éreztem, amikor egyre több mindent csinált már a Réka.

Hol vagytok? A hétvégén már nem volt valami szép idő!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Estelle
már megvan nektek hová költöztök?Maradtok erre a Széchenyiben?
Nekem nem jöttek elő a képek,miért nem?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Ja de most előjöttek,tök cuki Mózika!Mutattam Endrének is,milyen a Zoli unokája.Azt üzeni a papa büszke lehet.

Annám talán most már mehet oviba,remélem nem lesz beteg megint.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Ezt a felhívást mos kaptam:

AUTISTA GYERMEKEK TÁMOGATÁSA EGY KATTINTÁSSAL!
A Bohém Ragtime Jazz Band minden év decemberében jótékonysági koncertet rendez Kecskeméten. 4 kecskeméti szervezet javára lehet szavazni, a legtöbb szavazattal bíró szervezet fogja majd megkapni az est bevételét.
http://poll-r.hu/poll/1007103
Kérlek szavazz az AUTISTA GYERMEKEKÉRT EGYESÜLET-re!!! A remélhető adományból pl. fél tanéven át tudnak az egyesületünk pártfogoltjai - kb. negyven 6-24 éves korú autista gyerek - gyógyúszni, VAGY gyógylovagolni, VAGY júniusban táborba menni. Ha támogatni kívánod az egyesületünket akkor szavazz ránk és küldd tovább ezt az üzenetet az ismerőseidnek is! 1 gépről, 1 nap csak 1 szavazat adható le!Köszönöm!!!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi,
szavaztam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás?Beteg voltam vagyok,én azért nem írtam.

Kisévi
a lányaink úgy láttam összehaverkodtak.Anna nagyon ölelgette Esztert tegnap,és Eszter is őt.Olyan kis cukik voltak

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


én felmentést kérek hajni :lol: kicsit zavarosak a napjaink, és a2 fiam
annyora egymásra találkt mostanában....
sokszor kell elmondanom egy nao NEM :wink:

amúgy megvagyunk, csak szaladnak a napok, és a ház is ha netezek, szóval én ezért nem vagyok

és kissé kótyagos vagyok mostanában (nem csak mostanában), de szeretnék a végére járni, majd megírom, ha kiderül mi van.

Na ennyi
Puszika

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Estelle:
gyönyörű a kisfiad, kis pufipofi
Nagyon teccik

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak így ismeretlenül írok a topikba..
Igazából egy kecskeméti nőgyógyásszal kapcsolatos véleményekre lennék kíváncsi, és ennél a topiknál láttam a legfrissebb hozzászólásokat. :-)
Nagyon megköszönném, ha esetleg valaki tudna bárminemű információt mondani Dr. Pétervári Lászlóról.
Tegnap voltam nála vizsgálaton, mert van egy el nem múló gyulladásom, amit eddig az orvosok nem igazán tudtak kikezelni..

Előre is köszönöm a segítséget,
további szép napot kívánok mindenkinek!
Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildikó
sajnos én nem ismerem ,nem tok segíteni.

Bepa
remélem nincs komoly baj,tok segíteni vmiben?Naon szívesen!
Benedeknek nagyon boldog szülinapot kívánok!Meg neked is boldog napot!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok Kedves Kismamák,

Bence 7 hónapos ma és kicsit már unatkozom.

Hogy valami hasznosat tegyek Avon tanácsadónő lettem. Első pillanatra kicsit hátráltam a dologtól.

De aztán belekezdve a tanácsadónői szerepbe egész jól éreztem magam.
Azért mert olyan dolgot csináltam ami nőies és játszva beszélgetéssel adtam el barátaimnak rokonaimnak.

Jó minőségű termékekekt kaptam elérhető áron és sok sok kedvezménnyel. Ráadásul pénzt is kerestem egy keveset.

AMI MÉG Szuper, hogy támogat ez a nagy cég. Megtanít sminkelni, tökéletesíit tudásom a bőrápolásról.

Valamint egy szuper jó ösztönző programot és karierr lehetőséget ajánl kötetlen munkaidőben.

SZÓVAL, ha SZERETNÉL AZ ÉN CIPŐMBEN JÁRNI, MEGISMERNI, KIPRÓBÁLNI AZ AVON TERMÉKEIT,AJÁNLANI AZT BARÁTAIDNAK. BESZÉLGETVE PÉNZT KERESNI AKKOR JELENTKEZZ HOZZÁM, MERT TANÁCSADÓNŐKET :lol: KERESEK.

KISMAMAKÉNT BESZÉLGETVE SZÉPNEK LENNI ÉS PÉNZT KERESNI!!

ÍRJ BÁTRAN ÉS KÉRDEZZ. SZÍVESEN TARTOK NEKED BEMUTATOT!ÉS MÉG AJÁNDÉKOT IS KAPSZ.

Szép napot!

Ildi
indygo
 
 


Sziasztok!

Sehol,senki??? :)

Bepa-Pufipofi Mózika! :lol: Nagyon tetszik!!! Remélem semmi gond Veled!

Dora-Ovi hogy tetszik Katikának?

Ezt szerettem volna még írni, hogy Anikó helyett megkaptátok Julikát, aki nagyon jó szakember, fejlesztőpedagógus, és hihetetlen jókat játszik a gyerkőcökkel!!! Szeretik a Cica csoportosok?Kisévi, Hajni, Dóra?

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

estelle26, igen Julika lett a másik óvonéni, én nekem szimpatikus.

Igen, én már korábban is megállapítottam, hogy valamiért nagyon pang most ez az oldal. Hát, lehet, hogy a hosszú téli esték majd visszahozza a társaságot!

Jók legyetek, kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!
Én vagyok...... :lol: olvasnék,de nem nagyon van mit.... :lol:
Mi jól vagyunk... :lol: egyre jobban őszülök.Tele van kalanddal az életem,már persze ha a közértbe vagy a postára való lemenetelt annak lehet nevezni.Gondolom a többi 2kisgyermekes Anyuka is így látja... :lol:
Üdv

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, megvagyunk mi is, csak egyszerűen gép elé nem kerülök soha, most éjjelre marad a vasalás pakolás a 2 gyerek után. Őskáosz van minden este, mire elalszanak.
REmélem télen kicsit többidőm lesz.
Gergő 15-én kezdte az ovit, egy hét után beteg lett, holnap ,együnk megint. Egyelőre haza hozom ebéd után. Doka 8 hónapig csak forgott, utána 3 nap alatt 3 új dolgot kezdett el. először kúszott,m ajd nem jött be, másnap mászott, és fel is ült, harmadik napon meg fel is állt, most toporog a kiságyban körbe, de nem stabil.

Hajny,

Veseköved? Bevizsgáltattad?

Thymi,

Csináltattál már allerg.vizsg? Nálunk is tojásos Dorka, je meg tej is. :( Gergő még mindig tejallerg..


Most mennem kell.

geli08
 
 


Sziasztok!

Geli
micsoda jó hír,már áll Dorka!Nagyon ügyi kislány.
SzegényGergő,remélem kevés betegsége lesz!
majd össze kellene futnunk,rég taliztunk.
Sajnos még nem adtam le a kövem,nem tom hová kell,de majd elmeek a háziorvosomhoz és megkérdem,biztos tud segíteni.

Estelle
hát nekem eddig nem volt túl szimpi ez a Julika.Egy hete nyasztat,hogy túl soxor pisil az Anna.De csak nekem mondja,apának nem.Most mit csináljak vele?Itthon nem,nem fáj Annának semmi,nem sötétebb a vizelete sem,nem tom.Lehet csak tetszik neki a kicsi budi. :lol: De ő a fejlesztőpedagógus,beszéljen a csajszimmal.Amúgy nem tom milyen a gyerekekkel,Anna fél tőle,mondta.
Marcsi klassz ,vele nincs semmi ,szimpi.

Gadevi
ne is törődj más anyukákkal,bizti nehezebb neked mint nekem Annával.Lesz ez jobb is. :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny :lol: :lol: :lol:
Hát nem tudom..1el sem könnyű mindig.
Ha le akarok ugrani a közértbe, 1óra mire elkészülünk..Ali a kocsiban Ati kendőben rajtam.. :lol: Ez eszméletlen!!!!Nézelődés nincs,csak rohanás...ha sokáig vagyunk hiszti van.. :) A lépcsőket imádom..segíteni senki nem szokott,csak szánakozva nézni.Az a legjobb amikor sajnálják Ati Babát,mert szegényt így hordom.Én nem hiszem,hogy ez könnyebb lesz,legalábbis nem mostanában.. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Bekuksiztam én is...hát tényleg nem nagy a forgalom :(

Mi jól vagyunk, elvagyunk. Nimó egyre édesebb. Egy hete felült és rá másnapra fel is állt. Na az állást ha nem gyakorolná még, nem bánnám, mert folyton elesik és esni még nem tud. Ebből kifolyólag, mindig beüti a fejét. Kúszik ezerrel, mászni még nem sikerül, de próbálkozik. Sőt tegnap anyóséknál 1 lépcsőfokot felmászott: el akarta érni a virágot. Szóvall motivációra küdős. Emlékszem GYopi inkább ordított ha valami nem ment elsőre...
Gyopi is édes. Imádják egymást. Ő már cicerói körmondatokban beszél és képes megmagyarázni a hóembernek is jó neki a kályha mellett. Szerencsére már teljesen szobatiszta nyár közepe óta. (ezt már lehet h írtam) Még most is sokat hisztizik, de talán alakul, bár nagyon várom már h elhagyja. Azt ígérte a szülinapjára elhagyja.
Most megyek, mert a nagy a csend. Az úrfi megen pakol valamit. AZ előbb a mosóporral szeretett volna közelebbi barátságot kötni ...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Kecsóné
Köszi még 1x! Gyopi nagyon örült neki.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Vagyok én is, szoktam is olvasgatni, ha néha ír valaki. Tényleg nagyon "kihaltunk".
Velem semmi különös, sajnos továbbra is dolgozom, pedig már nagyon felváltanám a kétgyerekes anyukák hétköznapjaiért...

Lili nagyon édi, nőni nem nagyon nő, de legalább gazdaságos gyerek, nem kell sok új cuccot venni neki :lol: Baromi okos, azt látjuk, hogy amit aggyal kell csinálni, abban nagyon profi, viszont egyéb téren vannak gondjaink. Lassan 3 éves, de egyátalán nem is érdekli a szobatisztaság, kézügyessége nulla, nem tud egyedül öltözni, enni is elég bénácskán. Remélem majd alakul ez is.

Nyhk,
ha olvasod: tegnap csoda történt. Voltunk az új Tanyacsárdában egy szüreti programon, lehetett lovacskázni, és Lili szó nélkül felült egy baromi nagy pacira, és ment vele két kört. Persze délután már nem akart még egyszer, de mi Szlávával csak néztünk egymásra, hogy hogy történhetett ez.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Én is beugrok ám sokszor olvasni, de nem nagy a forgalom.
Most alszik még Levim, addig írok :)

Mi is bölcsis nagyfiúk lettünk, hát nem nagy örömmel!
Nekem nagyon nehéz megszokni ezt, főleg, hogy Levi nem nagyon akar bent aludni, egy hétig nem ivott bent, szóval voltak sztrájkok.
Most beteg, ezért nem viszem, hát kíváncsi leszek, mi lesz, ha megint megyünk.
Ma bementem az ebédjéért, apával kint maradtak a kocsiban, azt hitte menni kell bölcsibe. Egyfolytában azt hajtogatta, bőccsike(ő így mondja)De ezt most lelkesen mondta, talán alakul a dolog.
A szobatisztasággal sehogy nem állunk, sőt mostmár azért sem szól, ha kaka van a pelusban :(
Sokat magyaráz, de a szavakat nem igazán akarja úgy mondani, ahogy kellene, inkább halandzsázik :D

HÁt röviden ennyi rólunk!

Élvezzük ki ezt a vénassszonyok nyarát, de soká lesz még tavasz :cry: :cry: :cry:

Kép
adrienn021
 
 


Kedves Itteni Kismamák!

Rákerestem a googliban Bártfai Anitára, mert nem sikerült elérnem, és kidobta a Ti társalgótokat. Meg is találtam a hozzászólást, ahol említitek, ezért beregisztrálta.
Meg tudjátok nekem mondani, hogy tart-e még Anita terhestornát? Nagyon ritkán találkozom vele, és a régi telefonszáma már nem él.

Előre is köszönöm segítségeteket!

Micuska

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska
Ha itt vagy, elküldöm neked a számát priviben, csak szólj ha még aktuális.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki egy kicsit be tudott kukkantani! :shock:

A két gyermekkel otthon dolog nálam is hasonlóan zajlik. Valahová elindulni kész rémálom! Nyáron még jó volt, mert csak szandi és gyerünk, de most mire felöltöztetem őket teljesen leizzadok! Azért van jó hírem is, nekem minden nap egy kicsit könnyebnek tűnik!

Kisbetegek gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Néha bekukkantok én is, de sajna időm az semmi :(

Most viszont segítséget kérnék:
Ha valaki jár Budapesten az Anrássy út 99 alatt van a Corvinus patika. onnan kellene nekem egy gyógyszer Ádámnak, sajna sehol nem lehet kapni mert nincs a nagykerekben, de ott van még 10 darab.

SZóval ha valaki, akkor jelenetkezzen.....


Lina, csak visszaolvastam pár hozzászolást és látom megtörtént a csoda :) .

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Látom azért be-be kuksizik pár ember.

Anna ismét hány,már másodszor van benne ,nem tom hogy lehet.Na de mindegy!

Nyhk
sajna nem járunk Pesten mostanában.De mennék szívesen.

Adri
sajna ma már lehül a levegő,nem sokáig tart a vénasszonyok nyara.Bár még hetekig élvezhetnénk!

Erszényes
bocsi a hányásért!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nyhk,
mi minden nap járunk Pesten (sajnos). Az Andrássy útnak melyik részén van ez? Mert ha a Deákhoz közel, akkor én valamelyik ebédidőben ki tudok szaladni érte. Vagy máshol tuti nem lehet kapni?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ohhh. Anita már 4 éve nem tart terhestornát! Bizony, régen voltam már kismama. Köszi, thymi, nagyon ari vagy!
De- azt mondta, hogy ugyanott kb. ugyanakkor tal más vki még mindig tart.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Mindjárt felrobbanok, még a családi pótlékot is meg akarják adóztatni! :x Akkor jóformán mi marad nekünk! Az eszem megáll!!!
Sokan a környezetemben szidták ezt az országot, mert nagyon rossz - és most szépen fogalmaztam - körülmények vannak itthon, de eddig úgy voltam, lesz még jobb! Hát nem!!! A bérem emelkedik kb. 2-3000.-Ft a kiadásaim meg 5-6000,-Ft-tal. Tényleg én is kihúzok külföldre. Na nem mérgelődök nektek, de tele van a ....

Most másik oldalról nézem a dolgokat!!! Süt a nap, van két szép egészséges lányom, egy szerető férjem és egy jó kis családom. Van hova lehajtani a fejem, tudunk mivel utazni, tehát minden ok! :lol:

Legyen szép napotok és legyetek nagyon boldogok!

Ha valakit Petra névnap alkalmából véletlen nem köszöntöttem, akkor most küldök sok-sok boldogságot!!! :D

Kép
Kép
kisévi
 
 


Hellóka
Küszi a köszöntést:) majd a Bebe feliratát cserélem ha eljutok egyszer odáig.
Velem minden ok, cukorra gyanakodtam de teljesen jó:) Remélem más sincs.

olvasom a 2 gyerekes sztorikat az öltözésről...hát igen, de mi van ha több gyyrek van???Én most választottam egy könnyebb utat: babysittert kerestem, és most van egy nagyon aranyos anyuka aki besegít. És olyan jó a heti 1-2 óra, amit kicsit egyedül tölthetk de a ygerekek is jól vannak közben.
Én már becsavarodtam majdnem sokszor, de mos látom a fényt az alagút végén:)

Most ennyi, majd próbáok én is többet jönni.

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Végre megint süt a nap!Jobb is a kedvem.

Bepa
én egy szem Annámtól is soxor úgy érzem bedilizem.Állandóan jár a szája,mindig szeretne vmit,ha egy -két napot velem tölt,zizi vok tőle.Lehet csak én vok türelmetlenebb a kelleténél?De nehéz jól helyt állni melóhelyen is meg itthon is,meg hát feleségként is. :lol:

Kisévi
hát ha megadóztatják akkor tehetnek egy szívességet,.....Ne is mérgelődj rajta,még kevesebb gyerek fog születni.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hajny, úgy látom, hogy a csajaink sokat játszanak együtt az oviban. Anna tökre odavan a Rékáért! Lehet, hogy kistesót szeretne? :lol:

Nekem is jó a kedvem, ha ilyen gyönyörű szép őszi idő van!!

Sajnos elég kevesen vagyunk most fent, de remélem később többen leszünk!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Kisévi
igen,már én is észrevettem milyen aranyosan el van a kisebb lányoddal.De Eszterrel is eljátszogat,szokta mondani.Nem hánytak a lányok?Anna fél napig hányt a múlt héten,majd 4 napig ment a hasa.Most apának megy a hasa. :lol: Szegény

Esténként már hüvi van kint,így arra gondoltam hogy kellene egy teázást beiktatni valamikorra.Volna kedvetek?Valamikor.A héten nekem nem jó sajna,délutános vok,de a jövőhéten lehetne.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Tényleg szép idő van!
Nimócska megint beteg... láz, hányás, hasmenés, étvágytalanság, nyűgösség.... Gyopi csak köhög (na Nimó azt nem csinálja még)

Többiek jól vagytok?

Lina
Látom még mindig nics eredmény....drukkolok ám :wink:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is. Jana már 1 hónapja bölcsis és csak egyszer volt beteg 1 napot. Nagyon szereti, csak reggel szokott lenni egy kis csimpaszkodás (pityergés) meg mondja hogy anya szeretlek nem menj el és közben puszilgat, de utána mikor elmegyek akkor azt mondjáka gondozónők, hogy semmi gond vele, ő a "jókisfiú", nem sír, eljátszik, stb.... Szóval a reggeli dolog még jól is esik mert olyan édin kifejezi mennyire szeret!! :lol: :lol:

thymi: nektek jobbulást kívánok!! Sajnálom hogy Nimó ennyit beteg!! Remélem Gyopi megússza..... :roll:

hajny: én benne vagyok teázásban, vagy bármiben!! :wink: :lol:
Tényleg jó lenne összehozni valamit, de most hozzád igazodunk mert múltkor is te találtad ki és a végén nem tudtál ott lenni! :(
Szombatot nagyon várom és köszi hogy "befogadsz"! :wink: :lol:

Többiek hogy vagytok?? Tudom én is jócskán kimaradtam, de azért kíváncsi vagyok kivel mi van?? :wink:

KépKép
erszényes
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?